Formularz systemu Datasport

Kowary-Okraj 2019 - SZOSA
Kowary, 15 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 187
Liczba opłaconych zawodników: 159
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Start Koszulka
1  ADAMS MACIEJ 234OPEN / M2JANOWICE WIELKIEK.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRAPOLPOLOK12:06:30OK 
2  ANDREASIK TOMASZ 283OPEN / M4ŚCIĘGNYPOLPOLOK12:31:00OK 
3  ANTOSZ MICHAŁ 252OPEN / M3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMPOLPOLOK12:15:30OK 
4  BARAŃSKI ARTUR  OPEN / M5KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIPOLPOL OK 
5  BARTKOWICZ PAWEŁ 229OPEN / M2PRZEMKÓWACTIVE TEAM BEZ BALASTUPOLPOLOK12:04:00OK 
6  BEDNARSKI BARTEK 253OPEN / M3LEGNICA24BIKE.PLPOLPOLOK12:16:00OK 
7  BEDNARZ ANNA 316OPEN / K4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIPOLPOLOK12:47:30OK 
8  BEJMERT DANIEL 374OPEN / M3CIESZÓWSPORTFUEL.PLPOLPOLOK13:16:30OK 
9  BIALIC MATEUSZ 346OPEN / M2KARPNIKIKP KOWARYPOLPOLOK13:02:30OK 
10  BIRUTA SEBASTIAN 281OPEN / M4WROCŁAWGVTPOLPOLOK12:30:00OK 
11 BOGDZIO JANUSZ368OPEN / M5KOWARYPOLPOLOK13:13:30 
12  BORECKI KRZYSZTOF 280OPEN / M4KOWARYPOLPOLOK12:29:30OK 
13  BORKOWSKI JAKUB 307OPEN / M1WAŁBRZYCHKAYSER BIKE TEAMPOLPOLOK12:43:00OK 
14 BRYSZEWSKI ANTEK366OPEN / M1JELENIA GÓRAPOLPOLOK13:12:30OK 
15  BUCZKOWSKI ROBERT 238OPEN / M3JELENIA GÓRAPOLPOLOK12:08:30 
16  BUJALSKI DAWID 221OPEN / M2BOGUSZÓW GORCEPOLPOLOK12:00:00 
17 CHWAJA PIOTR356OPEN / M5KOWARYPOLPOLOK13:07:30OK 
18  CIERLUK KAROLINA 320OPEN / K2PIECHOWICEREAL 64-STO LESZNOPOLPOLOK12:49:30OK 
19  CIESIELSKI JAN 224OPEN / M2KOWARYTULLAMORE DEWPOLPOLOK12:01:30OK 
20  CIROCKI WACŁAW 332OPEN / M5WROCŁAWSPORT-PROFIT TEAM WROCŁAWPOLPOLOK12:55:30OK 
21 CYGAN JOANNA321OPEN / K3JELENIA GÓRAPOLPOLOK12:50:00OK 
22  CZAPLA MICHAŁ 377OPEN / M2SZCZAWNO ZDRÓJAGROCHEST TEAMPOLPOLOK13:18:00OK 
23  CZERNICKI FILIP 246OPEN / M3JELENIA GÓRAPOLPOLOK12:12:30OK 
24  DRAB PAWEŁ 333OPEN / M5WARSZAWARYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAMPOLPOLOK12:56:00OK 
25  DUC BOGUMIŁA 308OPEN / K3JELENIA GÓRAPOLPOLOK12:43:30 
26  DUŁAWA DAWID 273OPEN / M4ŁOMNICAELASTOTECH BOHEMA MTB TEAMPOLPOLOK12:26:00 
27 ELIASZ KUBA305OPEN / M1KOWARYPOLPOLOK12:42:00OK 
28  ELIASZ ROBERT 277OPEN / M4KOWARYPOLPOLOK12:28:00OK 
29  FALTYN JAN 364OPEN / M6WROCLAWCOLNAGO TEAMPOLPOLOK13:11:30 
30  FIJAŁKOWSKI TOMASZ 347OPEN / M3JANOWICE WIELKIESOŁECTWO JANOWICE WIELKIEPOLPOLOK13:03:00OK 
31  FIOŁKA MARCIN 267OPEN / M3NAMYSŁÓWFIOŁKA-TRANS CYCLING TEAMPOLPOLOK12:23:00OK 
32  FRĄTCZAK ANDRZEJ 331OPEN / M5KOWARYSKI ELITAPOLPOLOK12:55:00OK 
33  GADOMSKI JERZY 340OPEN / M6KOWARYSKI ELITAPOLPOLOK12:59:30OK 
34  GARSTKIEWICZ WOJCIECH  OPEN / M4PLEWISKAPOLPOL OK 
35  GARTKIEWICZ JANUSZ 339OPEN / M6JELENIA GÓRAJELONKI MAX JELENIA GÓRAPOLPOLOK12:59:00OK 
36  GARYGA PAWEŁ 225OPEN / M2ZIELONA GÓRAWYBIERZPOLPOLOK12:02:00OK 
37 GĄSIOR ROMAN365OPEN / M5PIECHOWICEBLIZTMANNPOLPOLOK13:12:00OK 
38  GEFERT KRZYSZTOF  OPEN / M3ŚWIEBODZICEPOLPOL OK 
39  GLAPIŃSKI JACEK 269OPEN / M4PRZEMKÓWPRZEMKÓWPOLPOLOK12:24:00 
40  GŁOWACKI KAJETAN 260OPEN / M3WROCŁAWKRUCZA TEAMPOLPOLOK12:19:30OK 
41  GOMUŁKA BOŻENA 317OPEN / K3LEGNICACYKLISTKA.PLPOLPOLOK12:48:00OK 
42  GRZEGORCZYK WOJCIECH 255OPEN / M3WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYPOLPOLOK12:17:00OK 
43  HAMERA AGATA 358OPEN / K3BIELAWASKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCHPOLPOLOK13:08:30OK 
44  HARASYM MACIEJ 272OPEN / M4WYSOKAPOLPOLOK12:25:30OK 
45  HATLAŚ SŁAWOMIR  OPEN / M5KAMIENNA GÓRAPOPOLUPO KAMIENNA GÓRAPOLPOL  
46  HENRYK MUNDUĆ 337OPEN / M6JELENIA GÓRAPOLPOLOK12:58:00OK 
47  HOEFT DOROTA 312OPEN / K3ZIELONA GÓRAYOLOBIKEPOLPOLOK12:45:30OK 
48  IWAŃSKI MIROSŁAW 324OPEN / M5KOWARYPOLPOLOK12:51:30OK 
49  JANUSZ DOROTA 310OPEN / K3WROCŁAWPOLPOLOK12:44:30 
50  JARKOWIEC JAROSŁAW 270OPEN / M4KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOK12:24:30OK 
51  JAROS ADAM 363OPEN / M4WOJCIESZYCEEROE RACING CLUBPOLPOLOK13:11:00OK 
52  JASIURKOWSKI STANISŁAW 335OPEN / M6KOWARYPOLPOLOK12:57:00OK 
53 JAVŮREK PETR289OPEN / M4SVOBODA NAD ÚPOUKASPER-SWIX TEAMCZECZEOK12:34:00OK 
54 JEŻAK ARTUR371OPEN / M4KOWARYPOLPOLOK13:15:00 
55  KAFEL PATRYK 223OPEN / M2KOWARYTULLAMORE DEWPOLPOLOK12:01:00 
56  KAWECKI MICHAL 264OPEN / M3MUROWANA GOŚLINAPOLPOLOK12:21:30OK 
57  KEMPA ZDZISŁAW 343OPEN / M6OSTRZESZÓWPOLPOLOK13:01:00OK 
58  KERTH AGNIESZKA 354OPEN / K4OLKUSZNIEZRZESZONYPOLPOLOK13:06:30OK 
59 KISIEL MIKOŁAJ306OPEN / M1JELENIA GÓRAPOLPOLOK12:42:30OK 
60  KLISZEWSKI ANDRZEJ 326OPEN / M5KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOK12:52:30OK 
61  KNIAZUK IGOR 286OPEN / M4STANISZÓWRIVA TEAMPOLPOLOK12:32:30OK 
62  KORALEWSKI KAMIL  OPEN / M1KOWARYSKI TEAM KACZMAREKPOLPOL OK 
63  KOSEK KAMIL 226OPEN / M2DZIERŻONIÓWPOLPOLOK12:02:30OK 
64  KOSIERADZKA ANGELIKA 309OPEN / K2ŚWIERADÓW ZDRÓJPOLPOLOK12:44:00 
65  KOSMALA AREK 361OPEN / M4ZIELONA GÓRAYOLOBIKEPOLPOLOK13:10:00OK 
66  KOŚ MICHAŁ 353OPEN / M3JELENIA GÓRAPOLPOLOK13:06:00OK 
67  KOTLIŃSKI WOJCIECH 295OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIPOLPOLOK12:37:00OK 
68  KOWALEWSKI JAKUB 233OPEN / M2KARPACZK.S ŚNIEŻKA KARPACZPOLPOLOK12:06:00OK 
69  KRASIŃSKI JAROSŁAW 248OPEN / M3TRZEBNICAELMAR ESKA TEAMPOLPOLOK12:13:30OK 
70  KROK ROBERT 323OPEN / M5GŁUSZYCAPOLPOLOK12:51:00 
71  KRUPA KRZYSZTOF 336OPEN / M6WROCŁAWGVTPOLPOLOK12:57:30OK 
72  KRUPA RADOSŁAW  OPEN / M3JELENIA GÓRAQUEST TEAMPOLPOL OK 
73  KRYSIUK OKSANA 311OPEN / K3WROCLAWGVTPOLPOLOK12:45:00OK 
74  KRZYSZCZAK ŁUKASZ 250OPEN / M3WROCŁAWROMET FACTORY TEAMPOLPOLOK12:14:30OK 
75  KSIĘŻAREK ŁUKASZ 242OPEN / M3JELENIA GÓRAXC KARKONOSZEPOLPOLOK12:10:30 
76  KUCHARSKI PRZEMYSŁAW  OPEN / M3KARPACZROMET FACTORY TEAMPOLPOL  
77  KUPCZYK DAWID 297OPEN / M4KOWARYPOLPOLOK12:38:00OK 
78 KURDAŚ WITOLD367OPEN / M5WROCŁAWPOLPOLOK13:13:00 
79  KUTSCHENREITER PIOTR  OPEN / M2PUSZCZYKOWOPOLPOL  
80  KWAK JANUSZ 288OPEN / M4KOWARYSKI ELITAPOLPOLOK12:33:30OK 
81  KWAŚNICKI WŁADYSŁAW 240OPEN / M3OPOLEPOLPOLOK12:09:30 
82  KWIECIEN PAVEL 249OPEN / M3CHOUSTNIKOVO HRADISTETJ JISKRA JAROMERCZECZEOK12:14:00OK 
83 LADYCA DAWID275OPEN / M4MIETKÓWSMOLTECHPOLPOLOK12:27:00OK 
84  LAZAR TOMASZ 266OPEN / M3KATY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK12:22:30OK 
85  LECHOWICZ MICHAL 251OPEN / M3ZABÓRZABÓRPOLPOLOK12:15:00OK 
86  LEDWAROWSKA MONIKA 357OPEN / K3JELENIA GÓRAQUEST TEAMPOLPOLOK13:08:00OK 
87  LEŚKO PAWEŁ  OPEN / M3WIŃSKOSPORT FREAKS POLANDPOLPOL OK 
88 LIGĘZA KAROL372OPEN / M3KOWARYVERGEPOLPOLOK13:15:30 
89  ŁOŹNICKA MAGDALENA  OPEN / K1JELENIA GÓRAPOLPOL  
90  ŁUCZKIEWICZ JACEK 355OPEN / M5WILKSZYNRYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAMPOLPOLOK13:07:00OK 
91  ŁUĆ ŁUKASZ 259OPEN / M3WROCŁAWPOLPOLOK12:19:00OK 
 N - GRZEGORCZYK
92  ŁUNIEWSKI ŁUKASZ 228OPEN / M2PIESZYCEPOLPOLOK12:03:30OK 
93  MANOREK MARIUSZ 294OPEN / M4WROCŁAWZWIFT.PLPOLPOLOK12:36:30OK 
94  MARCINIAK MARIUSZ  OPEN / M3KROSNOPOLPOL OK 
95  MARGLARCZYK MARCIN 227OPEN / M2KOWARYPOLPOLOK12:03:00OK 
96  MARTYNÓW PAWEŁ  OPEN / M3ZIELONA GORARANT-TEAMPOLPOL OK 
97  MERK MARCIN 301OPEN / M4WAŁBRZYCHRACC WAŁBRZYCHPOLPOLOK12:40:00OK 
98  MICHELLA MACIEJ 276OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIPOLPOLOK12:27:30OK 
99  MISAKIEWICZ LUKASZ 360OPEN / M3ZIELONA GORAYOLOBIKEPOLPOLOK13:09:30OK 
100  MŁYNARSKI ŁUKASZ  OPEN / M3JELENIA GÓRAROMET FACTORY TEAMPOLPOL OK 
101 MOCZYDŁOWSKI ZDZISŁAW362OPEN / M6KOWARYPOLPOLOK13:10:30 
102  NARWID WACŁAW 351OPEN / M5SZCZAWNO ZDRÓJPOLPOLOK13:05:00OK 
103  NOWAK RYSZARD  OPEN / M6OTYŃUKS PELETONPOLPOL OK 
104  OLECHOWSKI TOMASZ 376OPEN / M4LWÓWEK ŚLĄSKIROMET FACTORY TEAMPOLPOLOK13:17:30OK 
105  OLSZEWSKI ZBIGNIEW 329OPEN / M5KOWARYSKI ELITAPOLPOLOK12:54:00OK 
106  ORŁOWSKI MARIUSZ  OPEN / M3POLKOWICEPOLKOWICEPOLPOL OK 
107  OSKULSKI ROBERT 282OPEN / M4KOWARYSMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄPOLPOLOK12:30:30OK 
108  OSOJCA ROBERT 278OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIPOLPOLOK12:28:30OK 
109  PALUS PAWEŁ  OPEN / M4JÓZEFOSŁAWSIDOR TEAM / ISANDS ENKLAWA SPORTUPOLPOL OK 
110  PALUSZEK KRZYSZTOF  OPEN / M4GŁUSZYCASKLEP ROWEROWY BIKE - FINGERPOLPOL OK 
111  PARYS IZABELA 322OPEN / K4WARSZAWAPOLPOLOK12:50:30OK 
112  PARYS ROBERT 303OPEN / M4WARSZAWAEUROCONTROLPOLPOLOK12:41:00OK 
113 PASIEK KINGA OPEN / K4JELENIA GÓRAPOLPOL  
114  PĘCHERZ PIOTR 296OPEN / M4KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOK12:37:30OK 
115  PIERZYNOWSKI LUKASZ  OPEN / M4WARSZAWAOŚKA WARSZAWAPOLPOL OK 
116  PIOSIK EMIL 349OPEN / M2POZNAŃŻYCIÓWKAPOLPOLOK13:04:00OK 
117  PITALA WALDEMAR 292OPEN / M4LIPINKI ŁUŻYCKIEPOLPOLOK12:35:30OK 
118 ŠÍPKOVÁ PETRA315OPEN / K3TRUTNOVKASPER-SWIX TEAMCZECZEOK12:47:00OK 
119  PLUCHA MICHAŁ 237OPEN / M3KOWARYKORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRAPOLPOLOK12:08:00OK 
120 POCIECHA ADAM348OPEN / M3SZCZECINPOCIECHA TEAMPOLPOLOK13:03:30OK 
121  POLESZKO MICHAŁ 274OPEN / M4KOMARNOPOLPOLOK12:26:30 
122  POPIEL DARIUSZ 304OPEN / M4JEDLINA ZDRÓJPOLPOLOK12:41:30OK 
123  PRZYBYŁOWICZ MARIUSZ  OPEN / M4POLKOWICEVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA BIKE TEAMPOLPOL OK 
124  RADZISZEWSKI ŁUKASZ 261OPEN / M3OSTRÓW WIELKOPOLSKIOTR INTERKOL - CX80 TEAMPOLPOLOK12:20:00OK 
125  RAJCHEL SŁAWOMIR 243OPEN / M3BRZEG DOLNYPOLPOLOK12:11:00 
126  REICHEL DARIUSZ  OPEN / M3KROSNORED-BAJKPOLPOL  
127  ROBERT BOROWSKI 285OPEN / M4KOWARYPOL-USAUSAUSAOK12:32:00OK 
128  ROGOZIŃSKI GRZEGORZ 328OPEN / M5ŚWIDNICADIVERSEY TEAMPOLPOLOK12:53:30OK 
129  RYCERZ ZBYSZKO 300OPEN / M4BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMPOLPOLOK12:39:30OK 
130  RYNKIEWICZ JACEK  OPEN / M2HENRYKÓWPOLPOL OK 
131 RYŚ KAMIL263OPEN / M3KRUSZYNPOLPOLOK12:21:00OK 
132  RZADKOWSKI LESŁAW 352OPEN / M3CHWAŁOWICEFIOŁKA-TRANS CYCLING TEAMPOLPOLOK13:05:30OK 
133  SAŁAPA KRZYSZTOF 258OPEN / M3MYSŁAKOWICEPOLPOLOK12:18:30OK 
134  SAŁAPA WOJCIECH 247OPEN / M3MYSŁAKOWICEPOLPOLOK12:13:00OK 
135  SARNECKA RENATA 314OPEN / K4KOWARYSKI ELITAPOLPOLOK12:46:30OK 
136  SARNECKI BOGDAN 327OPEN / M5KOWARYSKI ELITAPOLPOLOK12:53:00OK 
137  SELEWSKI ROBERT 268OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIPOLPOLOK12:23:30 
138 SIERADZKI MARCIN OPEN / M2WROCŁAWK. S. WIELKI GRZMOTPOLPOL OK 
139  SIKORA GRZEGORZ 293OPEN / M4KOWARYWINIAR TEAMPOLPOLOK12:36:00OK 
140  SILBERT TOMASZ 236OPEN / M2OSTRÓW WIELKOPOLSKICICLISMO WROCŁAWPOLPOLOK12:07:30OK 
141  SIWINSKI BARTOSZ 254OPEN / M3ZIELONA GÓRABODYICOACH TEAMPOLPOLOK12:16:30OK 
142  SKIBSKI KRZYSZTOF 338OPEN / M6WARSZAWAAIRBIKEPL.TEAMPOLPOLOK12:58:30OK 
143 SOBCZYŃSKI FRANCISZEK369OPEN / M6NOWY DWÓR GDAŃSKIPOLPOLOK13:14:00 
144  STALINGER TOMASZ 375OPEN / M2WROCŁAWGMGPOLPOLOK13:17:00OK 
145  STEFAŃSKI MARCIN 241OPEN / M3ZIELONA GÓRAJOLA BIEŃKO CHILL OUT ROAD RACING TEAMPOLPOLOK12:10:00OK 
146  STOJANOWSKI WALDEMAR 290OPEN / M4ŻARYPOLPOLOK12:34:30OK 
147  SULEJ KAMIL 256OPEN / M3KARPACZBABIE LATO KARPACZPOLPOLOK12:17:30OK 
148  SZABLA ŁUKASZ 350OPEN / M2MYSŁAKOWICEPOLPOLOK13:04:30OK 
149  SZADKOWSKA KATARZYNA 313OPEN / K2KOWARYPOLPOLOK12:46:00OK 
150  SZARANIEC JAKUB 222OPEN / M2KOWARYTULLAMORE DEWPOLPOLOK12:00:30 
151  SZEWCZYK MIKOŁAJ 244OPEN / M3ZIELONA GÓRABODYICOACH TEAMPOLPOLOK12:11:30OK 
152  SZLENDAK ŁUKASZ 245OPEN / M3KOWARYDRÄXLMAIER CYCLING TEAMPOLPOLOK12:12:00OK 
153 SZLUFCIK KRZYSZTOF299OPEN / M4BOGUSZÓW GORCEGÓRNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK12:39:00OK 
154  SZMIDT TOMASZ 265OPEN / M3RADKÓWCZAJKERSIPOLPOLOK12:22:00OK 
155  SZYBER PRZEMYSŁAW 262OPEN / M3WROCŁAWPOLPOLOK12:20:30OK 
156  SZYMCZAK RADOSŁAW 302OPEN / M4NOWOGRÓD BOBRZAŃSKIPOLPOLOK12:40:30OK 
157  ŚCIĘGAJ IRENEUSZ 325OPEN / M5NOWA RUDASPEDYCJA PAWBUDPOLPOLOK12:52:00OK 
158  ŚNIEGULA PATRYK  OPEN / M2TRZEBNICAELMAR ESKA TEAMPOLPOL OK 
159  TARASZKIEWICZ IRENEUSZ 330OPEN / M5SZKLARSKA POREBATALVI SPORT SZKLARSKA POREBAPOLPOLOK12:54:30OK 
160 TICHÝ MARTIN231OPEN / M2TRUTNOVLOKO TRUTNOVCZECZEOK12:05:00OK 
161  TLAMKA MIROSLAV 341OPEN / M6MALE SVATOŇOVICELOKO TRUTNOVCZECZEOK13:00:00OK 
162  TLAMKOVA PETRA 318OPEN / K3MALE SVATOŇOVICELOKO TRUTNOVCZECZEOK12:48:30OK 
163  TOKARSKI HENRYK PIOTR 239OPEN / M3LIGOTA PIĘKNASPECROWER WROCŁAWPOLPOLOK12:09:00 
164  TOKARSKI HENRYK 334OPEN / M6SOBÓTKASPECROWER WROCŁAWPOLPOLOK12:56:30 
165  ULICKI JACEK 284OPEN / M4KOWARYPOLPOLOK12:31:30OK 
166  URBANIAK DOMINIK 279OPEN / M4JELENIA GÓRATMD RACEPOLPOLOK12:29:00OK 
167  WALASEK KRZYSZTOF 235OPEN / M2WROCŁAWSPORT-PROFIT TEAM WROCŁAWPOLPOLOK12:07:00OK 
168  WARZECHA JÓZEF 342OPEN / M6WROCŁAWAMATORPOLPOLOK13:00:30OK 
169  WARZECHA WACŁAW  OPEN / M5KOWARYSKI ELITAPOLPOL OK 
170  WAWRZONEK MICHAŁ 379OPEN / M2WOJCIESZÓWPOLPOLOK13:19:00OK 
171  WAWRZYNIAK BOGUSŁAW  OPEN / M5GORZYCE WIELKIESPORT-STYLPOLPOL OK 
172  WĘGLEWSKI BARTŁOMIEJ 291OPEN / M4MIŁKÓWCARBONOSKIPOLPOLOK12:35:00OK 
173  WIĄCEK IRENEUSZ 271OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIPOLPOLOK12:25:00OK 
174  WIEWIÓR MARIAN 257OPEN / M3TRZEBNICAELMAR ESKA TEAMPOLPOLOK12:18:00OK 
175  WITKIEWICZ MAREK 344OPEN / M6POZNAŃVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAMPOLPOLOK13:01:30OK 
176 WŁODARCZYK PATRYK370OPEN / M2KOWARYTULLAMORE DEWPOLPOLOK13:14:30 
177  WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN 298OPEN / M4TRZEBNICAPOLPOLOK12:38:30OK 
178  WOJTKOWIAK PIOTR 287OPEN / M4POZNAŃBIKETOP TEAMPOLPOLOK12:33:00OK 
179  WOŁODŹKO TOMASZ 359OPEN / M5WROCŁAWELMAR ESKA TEAMPOLPOLOK13:09:00OK 
180  WOŁUJEWICZ CZESŁAW 345OPEN / M6POZNAŃBIKEVITA CYCLING TEAM (BCT)POLPOLOK13:02:00OK 
181  WRÓBLEWSKA MAGDALENA  OPEN / K4KOWARYSKI ELITAPOLPOL OK 
182  ZBYLUT MARIUSZ 232OPEN / M2OŁPINYPOLPOLOK12:05:30OK 
183  ZIELIŃSKI WOJTEK 230OPEN / M2BOLKÓWQUEST ROADPOLPOLOK12:04:30OK 
184  ZIEMNIAK ŁUKASZ 378OPEN / M3WOJCIESZÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOK13:18:30OK 
185  ŻUROWSKI RYSZARD 373OPEN / M3KOWARYRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAMPOLPOLOK13:16:00OK 
186  ŻYCHSKA ANNA 319OPEN / K2POZNAŃGVTPOLPOLOK12:49:00OK