Formularz systemu Datasport

Kowary-Okraj 2019 - SZOSA
Kowary, 15 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 188
Liczba opłaconych zawodników: 159
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka
1  ADAMS MACIEJ 234OPEN / M2JANOWICE WIELKIEK.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRAOK12:06:30OK 
2  ANDREASIK TOMASZ 283OPEN / M4ŚCIĘGNYOK12:31:00OK 
3  ANTOSZ MICHAŁ 252OPEN / M3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMOK12:15:30OK 
4  BARAŃSKI ARTUR  OPEN / M5KOWARYSZALENI ROWERZYŚCI OK 
5  BARTKOWICZ PAWEŁ 229OPEN / M2PRZEMKÓWACTIVE TEAM BEZ BALASTUOK12:04:00OK 
6  BEDNARSKI BARTEK 253OPEN / M3LEGNICA24BIKE.PLOK12:16:00OK 
7  BEDNARZ ANNA 316OPEN / K4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOK12:47:30OK 
8  BEJMERT DANIEL 374OPEN / M3CIESZÓWSPORTFUEL.PLOK13:16:30OK 
9  BIALIC MATEUSZ 346OPEN / M2KARPNIKIKP KOWARYOK13:02:30OK 
10  BIRUTA SEBASTIAN 281OPEN / M4WROCŁAWGVTOK12:30:00OK 
11 BOGDZIO JANUSZ368OPEN / M5KOWARYOK13:13:30 
12  BORECKI KRZYSZTOF 280OPEN / M4KOWARYOK12:29:30OK 
13  BORKOWSKI JAKUB 307OPEN / M1WAŁBRZYCHKAYSER BIKE TEAMOK12:43:00OK 
14 BRYSZEWSKI ANTEK366OPEN / M1JELENIA GÓRAOK13:12:30OK 
15  BUCZKOWSKI ROBERT 238OPEN / M3JELENIA GÓRAOK12:08:30 
16  BUJALSKI DAWID 221OPEN / M2BOGUSZÓW GORCEOK12:00:00 
17 CHWAJA PIOTR356OPEN / M5KOWARYOK13:07:30OK 
18  CIERLUK KAROLINA 320OPEN / K2PIECHOWICEREAL 64-STO LESZNOOK12:49:30OK 
19  CIESIELSKI JAN 224OPEN / M2KOWARYTULLAMORE DEWOK12:01:30OK 
20  CIROCKI WACŁAW 332OPEN / M5WROCŁAWSPORT-PROFIT TEAM WROCŁAWOK12:55:30OK 
21 CYGAN JOANNA321OPEN / K3JELENIA GÓRAOK12:50:00OK 
22  CZAPLA MICHAŁ 377OPEN / M2SZCZAWNO ZDRÓJAGROCHEST TEAMOK13:18:00OK 
23  CZERNICKI FILIP 246OPEN / M3JELENIA GÓRAOK12:12:30OK 
24  DRAB PAWEŁ 333OPEN / M5WARSZAWARYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAMOK12:56:00OK 
25  DUC BOGUMIŁA 308OPEN / K3JELENIA GÓRAOK12:43:30 
26  DUŁAWA DAWID 273OPEN / M4ŁOMNICAELASTOTECH BOHEMA MTB TEAMOK12:26:00 
27 ELIASZ KUBA305OPEN / M1KOWARYOK12:42:00OK 
28  ELIASZ ROBERT 277OPEN / M4KOWARYOK12:28:00OK 
29  FALTYN JAN 364OPEN / M6WROCLAWCOLNAGO TEAMOK13:11:30 
30  FIJAŁKOWSKI TOMASZ 347OPEN / M3JANOWICE WIELKIESOŁECTWO JANOWICE WIELKIEOK13:03:00OK 
31  FIOŁKA MARCIN 267OPEN / M3NAMYSŁÓWFIOŁKA-TRANS CYCLING TEAMOK12:23:00OK 
32  FRĄTCZAK ANDRZEJ 331OPEN / M5KOWARYSKI ELITAOK12:55:00OK 
33  GADOMSKI JERZY 340OPEN / M6KOWARYSKI ELITAOK12:59:30OK 
34  GARSTKIEWICZ WOJCIECH  OPEN / M4PLEWISKA OK 
35  GARTKIEWICZ JANUSZ 339OPEN / M6JELENIA GÓRAJELONKI MAX JELENIA GÓRAOK12:59:00OK 
36  GARYGA PAWEŁ 225OPEN / M2ZIELONA GÓRAWYBIERZOK12:02:00OK 
37 GĄSIOR ROMAN365OPEN / M5PIECHOWICEBLIZTMANNOK13:12:00OK 
38  GEFERT KRZYSZTOF  OPEN / M3ŚWIEBODZICE OK 
39  GLAPIŃSKI JACEK 269OPEN / M4PRZEMKÓWPRZEMKÓWOK12:24:00 
40  GŁOWACKI KAJETAN 260OPEN / M3WROCŁAWKRUCZA TEAMOK12:19:30OK 
41  GOMUŁKA BOŻENA 317OPEN / K3LEGNICACYKLISTKA.PLOK12:48:00OK 
42  GRZEGORCZYK WOJCIECH 255OPEN / M3WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK12:17:00OK 
43  HAMERA AGATA 358OPEN / K3BIELAWASKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCHOK13:08:30OK 
44  HARASYM MACIEJ 272OPEN / M4WYSOKAOK12:25:30OK 
45  HATLAŚ SŁAWOMIR  OPEN / M5KAMIENNA GÓRAPOPOLUPO KAMIENNA GÓRA  
46  HENRYK MUNDUĆ 337OPEN / M6JELENIA GÓRAOK12:58:00OK 
47  HOEFT DOROTA 312OPEN / K3ZIELONA GÓRAYOLOBIKEOK12:45:30OK 
48  IWAŃSKI MIROSŁAW 324OPEN / M5KOWARYOK12:51:30OK 
49  JANUSZ DOROTA 310OPEN / K3WROCŁAWOK12:44:30 
50  JARKOWIEC JAROSŁAW 270OPEN / M4KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK12:24:30OK 
51  JAROS ADAM 363OPEN / M4WOJCIESZYCEEROE RACING CLUBOK13:11:00OK 
52  JASIURKOWSKI STANISŁAW 335OPEN / M6KOWARYOK12:57:00OK 
53 JAVŮREK PETR289OPEN / M4SVOBODA NAD ÚPOUKASPER-SWIX TEAMOK12:34:00OK 
54 JEŻAK ARTUR371OPEN / M4KOWARYOK13:15:00 
55  KAFEL PATRYK 223OPEN / M2KOWARYTULLAMORE DEWOK12:01:00 
56  KAWECKI MICHAL 264OPEN / M3MUROWANA GOŚLINAOK12:21:30OK 
57  KEMPA ZDZISŁAW 343OPEN / M6OSTRZESZÓWOK13:01:00OK 
58  KERTH AGNIESZKA 354OPEN / K4OLKUSZNIEZRZESZONYOK13:06:30OK 
59 KISIEL MIKOŁAJ306OPEN / M1JELENIA GÓRAOK12:42:30OK 
60  KLISZEWSKI ANDRZEJ 326OPEN / M5KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK12:52:30OK 
61  KNIAZUK IGOR 286OPEN / M4STANISZÓWRIVA TEAMOK12:32:30OK 
62  KORALEWSKI KAMIL  OPEN / M1KOWARYSKI TEAM KACZMAREK OK 
63  KOSEK KAMIL 226OPEN / M2DZIERŻONIÓWOK12:02:30OK 
64  KOSIERADZKA ANGELIKA 309OPEN / K2ŚWIERADÓW ZDRÓJOK12:44:00 
65  KOSMALA AREK 361OPEN / M4ZIELONA GÓRAYOLOBIKEOK13:10:00OK 
66  KOŚ MICHAŁ 353OPEN / M3JELENIA GÓRAOK13:06:00OK 
67  KOTLIŃSKI WOJCIECH 295OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOK12:37:00OK 
68  KOWALEWSKI JAKUB 233OPEN / M2KARPACZK.S ŚNIEŻKA KARPACZOK12:06:00OK 
69  KRASIŃSKI JAROSŁAW 248OPEN / M3TRZEBNICAELMAR ESKA TEAMOK12:13:30OK 
70  KROK ROBERT 323OPEN / M5GŁUSZYCAOK12:51:00 
71  KRUPA KRZYSZTOF 336OPEN / M6WROCŁAWGVTOK12:57:30OK 
72  KRUPA RADOSŁAW  OPEN / M3JELENIA GÓRAQUEST TEAM OK 
73  KRYSIUK OKSANA 311OPEN / K3WROCLAWGVTOK12:45:00OK 
74  KRZYSZCZAK ŁUKASZ 250OPEN / M3WROCŁAWROMET FACTORY TEAMOK12:14:30OK 
75  KSIĘŻAREK ŁUKASZ 242OPEN / M3JELENIA GÓRAXC KARKONOSZEOK12:10:30 
76  KUCHARSKI PRZEMYSŁAW  OPEN / M3KARPACZROMET FACTORY TEAM  
77  KUPCZYK DAWID 297OPEN / M4KOWARYOK12:38:00OK 
78 KURDAŚ WITOLD367OPEN / M5WROCŁAWOK13:13:00 
79  KUTSCHENREITER PIOTR  OPEN / M2PUSZCZYKOWO  
80  KWAK JANUSZ 288OPEN / M4KOWARYSKI ELITAOK12:33:30OK 
81  KWAŚNICKI WŁADYSŁAW 240OPEN / M3OPOLEOK12:09:30 
82  KWIECIEN PAVEL 249OPEN / M3CHOUSTNIKOVO HRADISTETJ JISKRA JAROMEROK12:14:00OK 
83 LADYCA DAWID275OPEN / M4MIETKÓWSMOLTECHOK12:27:00OK 
84  LAZAR TOMASZ 266OPEN / M3KATY WROCŁAWSKIEOK12:22:30OK 
85  LECHOWICZ MICHAL 251OPEN / M3ZABÓRZABÓROK12:15:00OK 
86  LEDWAROWSKA MONIKA 357OPEN / K3JELENIA GÓRAQUEST TEAMOK13:08:00OK 
87  LEŚKO PAWEŁ  OPEN / M3WIŃSKOSPORT FREAKS POLAND OK 
88 LIGĘZA KAROL372OPEN / M3KOWARYVERGEOK13:15:30 
89  ŁOŹNICKA MAGDALENA  OPEN / K1JELENIA GÓRA  
90  ŁUCZKIEWICZ JACEK 355OPEN / M5WILKSZYNRYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAMOK13:07:00OK 
91  ŁUĆ ŁUKASZ 259OPEN / M3WROCŁAWOK12:19:00OK 
 N - GRZEGORCZYK
92  ŁUNIEWSKI ŁUKASZ 228OPEN / M2PIESZYCEOK12:03:30OK 
93  MANOREK MARIUSZ 294OPEN / M4WROCŁAWZWIFT.PLOK12:36:30OK 
94  MARCINIAK MARIUSZ  OPEN / M3KROSNO OK 
95  MARGLARCZYK MARCIN 227OPEN / M2KOWARYOK12:03:00OK 
96  MARTYNÓW PAWEŁ  OPEN / M3ZIELONA GORARANT-TEAM OK 
97  MERK MARCIN 301OPEN / M4WAŁBRZYCHRACC WAŁBRZYCHOK12:40:00OK 
98  MICHELLA MACIEJ 276OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOK12:27:30OK 
99  MISAKIEWICZ LUKASZ 360OPEN / M3ZIELONA GORAYOLOBIKEOK13:09:30OK 
100  MŁYNARSKI ŁUKASZ  OPEN / M3JELENIA GÓRAROMET FACTORY TEAM OK 
101 MOCZYDŁOWSKI ZDZISŁAW362OPEN / M6KOWARYOK13:10:30 
102  NARWID WACŁAW 351OPEN / M5SZCZAWNO ZDRÓJOK13:05:00OK 
103  NOWAK RYSZARD  OPEN / M6OTYŃUKS PELETON OK 
104  OLECHOWSKI TOMASZ 376OPEN / M4LWÓWEK ŚLĄSKIROMET FACTORY TEAMOK13:17:30OK 
105  OLSZEWSKI ZBIGNIEW 329OPEN / M5KOWARYSKI ELITAOK12:54:00OK 
106  ORŁOWSKI MARIUSZ  OPEN / M3POLKOWICEPOLKOWICE OK 
107  OSKULSKI ROBERT 282OPEN / M4KOWARYSMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄOK12:30:30OK 
108  OSOJCA ROBERT 278OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOK12:28:30OK 
109  PALUS PAWEŁ  OPEN / M4JÓZEFOSŁAWSIDOR TEAM / ISANDS ENKLAWA SPORTU OK 
110  PALUSZEK KRZYSZTOF  OPEN / M4GŁUSZYCASKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER OK 
111  PARYS IZABELA 322OPEN / K4WARSZAWAOK12:50:30OK 
112  PARYS ROBERT 303OPEN / M4WARSZAWAEUROCONTROLOK12:41:00OK 
113 PASIEK KINGA OPEN / K4JELENIA GÓRA  
114  PĘCHERZ PIOTR 296OPEN / M4KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK12:37:30OK 
115  PIERZYNOWSKI LUKASZ  OPEN / M4WARSZAWAOŚKA WARSZAWA OK 
116  PIOSIK EMIL 349OPEN / M2POZNAŃŻYCIÓWKAOK13:04:00OK 
117  PITALA WALDEMAR 292OPEN / M4LIPINKI ŁUŻYCKIEOK12:35:30OK 
118 ŠÍPKOVÁ PETRA315OPEN / K3TRUTNOVKASPER-SWIX TEAMOK12:47:00OK 
119  PLUCHA MICHAŁ 237OPEN / M3KOWARYKORBA KLUB GÓRSKIEJ TURYSTYKI ROWEROWEJ JELENIA GÓRAOK12:08:00OK 
120 POCIECHA ADAM348OPEN / M3SZCZECINPOCIECHA TEAMOK13:03:30OK 
121  POLESZKO MICHAŁ 274OPEN / M4KOMARNOOK12:26:30 
122  POPIEL DARIUSZ 304OPEN / M4JEDLINA ZDRÓJOK12:41:30OK 
123  PRZYBYŁOWICZ MARIUSZ  OPEN / M4POLKOWICEVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA BIKE TEAM OK 
124  RADZISZEWSKI ŁUKASZ 261OPEN / M3OSTRÓW WIELKOPOLSKIOTR INTERKOL - CX80 TEAMOK12:20:00OK 
125  RAJCHEL SŁAWOMIR 243OPEN / M3BRZEG DOLNYOK12:11:00 
126  REICHEL DARIUSZ  OPEN / M3KROSNORED-BAJK  
127  ROBERT BOROWSKI 285OPEN / M4KOWARYPOL-USAOK12:32:00OK 
128  ROGOZIŃSKI GRZEGORZ 328OPEN / M5ŚWIDNICADIVERSEY TEAMOK12:53:30OK 
129  RYCERZ ZBYSZKO 300OPEN / M4BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMOK12:39:30OK 
130  RYNKIEWICZ JACEK  OPEN / M2HENRYKÓW OK 
131 RYŚ KAMIL263OPEN / M3KRUSZYNOK12:21:00OK 
132  RZADKOWSKI LESŁAW 352OPEN / M3CHWAŁOWICEFIOŁKA-TRANS CYCLING TEAMOK13:05:30OK 
133  SAŁAPA KRZYSZTOF 258OPEN / M3MYSŁAKOWICEOK12:18:30OK 
134  SAŁAPA WOJCIECH 247OPEN / M3MYSŁAKOWICEOK12:13:00OK 
135  SARNECKA RENATA 314OPEN / K4KOWARYSKI ELITAOK12:46:30OK 
136  SARNECKI BOGDAN 327OPEN / M5KOWARYSKI ELITAOK12:53:00OK 
137  SELEWSKI ROBERT 268OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOK12:23:30 
138 SIERADZKI MARCIN OPEN / M2WROCŁAWK. S. WIELKI GRZMOT OK 
139  SIKORA GRZEGORZ 293OPEN / M4KOWARYWINIAR TEAMOK12:36:00OK 
140  SILBERT TOMASZ 236OPEN / M2OSTRÓW WIELKOPOLSKICICLISMO WROCŁAWOK12:07:30OK 
141  SIWINSKI BARTOSZ 254OPEN / M3ZIELONA GÓRABODYICOACH TEAMOK12:16:30OK 
142  SKIBSKI KRZYSZTOF 338OPEN / M6WARSZAWAAIRBIKEPL.TEAMOK12:58:30OK 
143 SOBCZYŃSKI FRANCISZEK369OPEN / M6NOWY DWÓR GDAŃSKIOK13:14:00 
144  STALINGER TOMASZ 375OPEN / M2WROCŁAWGMGOK13:17:00OK 
145  STEFAŃSKI MARCIN 241OPEN / M3ZIELONA GÓRAJOLA BIEŃKO CHILL OUT ROAD RACING TEAMOK12:10:00OK 
146  STOJANOWSKI WALDEMAR 290OPEN / M4ŻARYOK12:34:30OK 
147  SULEJ KAMIL 256OPEN / M3KARPACZBABIE LATO KARPACZOK12:17:30OK 
148  SZABLA ŁUKASZ 350OPEN / M2MYSŁAKOWICEOK13:04:30OK 
149  SZADKOWSKA KATARZYNA 313OPEN / K2KOWARYOK12:46:00OK 
150  SZARANIEC JAKUB 222OPEN / M2KOWARYTULLAMORE DEWOK12:00:30 
151  SZEWCZYK MIKOŁAJ 244OPEN / M3ZIELONA GÓRABODYICOACH TEAMOK12:11:30OK 
152  SZLENDAK ŁUKASZ 245OPEN / M3KOWARYDRÄXLMAIER CYCLING TEAMOK12:12:00OK 
153 SZLUFCIK KRZYSZTOF299OPEN / M4BOGUSZÓW GORCEGÓRNIK WAŁBRZYCHOK12:39:00OK 
154  SZMIDT TOMASZ 265OPEN / M3RADKÓWCZAJKERSIOK12:22:00OK 
155  SZYBER PRZEMYSŁAW 262OPEN / M3WROCŁAWOK12:20:30OK 
156  SZYMCZAK RADOSŁAW 302OPEN / M4NOWOGRÓD BOBRZAŃSKIOK12:40:30OK 
157  ŚCIĘGAJ IRENEUSZ 325OPEN / M5NOWA RUDASPEDYCJA PAWBUDOK12:52:00OK 
158  ŚNIEGULA PATRYK  OPEN / M2TRZEBNICAELMAR ESKA TEAM OK 
159  TARASZKIEWICZ IRENEUSZ 330OPEN / M5SZKLARSKA POREBATALVI SPORT SZKLARSKA POREBAOK12:54:30OK 
160 TICHÝ MARTIN231OPEN / M2TRUTNOVLOKO TRUTNOVOK12:05:00OK 
161  TLAMKA MIROSLAV 341OPEN / M6MALE SVATOŇOVICELOKO TRUTNOVOK13:00:00OK 
162  TLAMKOVA PETRA 318OPEN / K3MALE SVATOŇOVICELOKO TRUTNOVOK12:48:30OK 
163  TOKARSKI HENRYK PIOTR 239OPEN / M3LIGOTA PIĘKNASPECROWER WROCŁAWOK12:09:00 
164  TOKARSKI HENRYK 334OPEN / M6SOBÓTKASPECROWER WROCŁAWOK12:56:30 
165  ULICKI JACEK 284OPEN / M4KOWARYOK12:31:30OK 
166  URBANIAK DOMINIK 279OPEN / M4JELENIA GÓRATMD RACEOK12:29:00OK 
167  WALASEK KRZYSZTOF 235OPEN / M2WROCŁAWSPORT-PROFIT TEAM WROCŁAWOK12:07:00OK 
168  WARZECHA JÓZEF 342OPEN / M6WROCŁAWAMATOROK13:00:30OK 
169  WARZECHA WACŁAW  OPEN / M5KOWARYSKI ELITA OK 
170  WAWRZONEK MICHAŁ 379OPEN / M2WOJCIESZÓWOK13:19:00OK 
171  WAWRZYNIAK BOGUSŁAW  OPEN / M5GORZYCE WIELKIESPORT-STYL OK 
172  WĘGLARZ WITOLD  OPEN / M5BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA MEGA OK 
173  WĘGLEWSKI BARTŁOMIEJ 291OPEN / M4MIŁKÓWCARBONOSKIOK12:35:00OK 
174  WIĄCEK IRENEUSZ 271OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOK12:25:00OK 
175  WIEWIÓR MARIAN 257OPEN / M3TRZEBNICAELMAR ESKA TEAMOK12:18:00OK 
176  WITKIEWICZ MAREK 344OPEN / M6POZNAŃVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAMOK13:01:30OK 
177 WŁODARCZYK PATRYK370OPEN / M2KOWARYTULLAMORE DEWOK13:14:30 
178  WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN 298OPEN / M4TRZEBNICAOK12:38:30OK 
179  WOJTKOWIAK PIOTR 287OPEN / M4POZNAŃBIKETOP TEAMOK12:33:00OK 
180  WOŁODŹKO TOMASZ 359OPEN / M5WROCŁAWELMAR ESKA TEAMOK13:09:00OK 
181  WOŁUJEWICZ CZESŁAW 345OPEN / M6POZNAŃBIKEVITA CYCLING TEAM (BCT)OK13:02:00OK 
182  WRÓBLEWSKA MAGDALENA  OPEN / K4KOWARYSKI ELITA OK 
183  ZBYLUT MARIUSZ 232OPEN / M2OŁPINYOK12:05:30OK 
184  ZIELIŃSKI WOJTEK 230OPEN / M2BOLKÓWQUEST ROADOK12:04:30OK 
185  ZIEMNIAK ŁUKASZ 378OPEN / M3WOJCIESZÓWNIEZRZESZONYOK13:18:30OK 
186  ŻUROWSKI RYSZARD 373OPEN / M3KOWARYRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAMOK13:16:00OK 
187  ŻYCHSKA ANNA 319OPEN / K2POZNAŃGVTOK12:49:00OK