Zawody obsługuje firma DATASPORT

Kowary-Okraj 2019 - MTB
KOWARY, 15 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 136
Liczba opłaconych zawodników: 113
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMS MACIEJ 71OPEN / M2JANOWICE WIELKIEK.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRAOKOK 
2  ADFELDT RADOSŁAW 72OPEN / M4MYSŁAKOWICEOKOK 
3  BAHAJ DAMIAN 73OPEN / M3ZGORZELECROMET FACTORY TEAMOKOK 
4  BĄK ADAM 74OPEN / M3BOLESŁAWIECOKOK 
5 BIADASZ MARCIN75OPEN / M4POZNAŃBIKECITY POZNAŃOKOK 
6  BŁASZCZYK PAWEŁ 76OPEN / M3BOLESŁAWIECLEWA WOLNAOKOK 
7  BRANDT RYSZARD  OPEN / M6SIERADZBIKESCHOP OK 
8  BRODA JAROSŁAW 77OPEN / M4WROCŁAWROWEROWA DOIIBOKOK 
9  BRODA MICHAŁ 78OPEN / M2MROZÓWROWEROWA DOIIBOKOK 
10  CHOJECKI DAMIAN  OPEN / M2JELENIA GÓRAK.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA OK 
11  CHOROSTKOWSKI DOMINIK 79OPEN / M3MODRZYCATHE FOURHORSEMANOKOK 
12  CHOROSTKOWSKA NATALIA 80OPEN / K3MODRZYCATHE FOURHORSEMANOKOK 
13  CZECH MIROSŁAW  OPEN / M4KARPACZK2 MISZKOWICE OK 
14  DANIEL MICHAŁ 81OPEN / M2ZIELONA GÓRAOKOK 
15  DAROWSKI ŁUKASZ  OPEN / M3GŁOGÓWTEAM MTB PARKIETEX OK 
16  DĄBROWSKI MACIEJ 82OPEN / M4WARSZAWABEZ ZAWODNICZEGO TEAMUOKOK 
17  DEHMEL ROMAN  OPEN / M6POZNAŃGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR OK 
18  DMOCHOWSKA MONIKA 83OPEN / K1LUBAWKACYKLO GRUPAOKOK 
19  DUDZIK WOJCIECH 84OPEN / M3ŁOMNICAOKOK 
20  DUMIN IGNACY 171OPEN / M3JELENIA GÓRAK.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRAOKOK 
21  DZIEDZIC MARIUSZ  OPEN / M3OPOLE OK 
22  DZIUBANOWSKI ROBERT 173OPEN / M5JELENIA GÓRAK.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRAOKOK 
23  FISZER KACPER 85OPEN / M1ŁONIEWOREAL 64-STOOKOK 
24 GĄDEK TOMASZ86OPEN / M3ŻARYCENTRUM ROWEROWE GIANT ŻARY TEAMOKOK 
25  GOLEMBKA KAROL 87OPEN / M4RAWICZKAROLTAAM-NARTY&ROWEROKOK 
26  GORCZYCA ROBERT 88OPEN / M4KAMIENNA GÓRAPOPOLUPO KAMIENNA GÓRAOKOK 
27  GRĘBOWICZ PAWEŁ 89OPEN / M4JANIKÓWOKOK 
28  GRONEK GRZEGORZ 90OPEN / M3JELENIA GORADPD POLSKAOKOK 
29  GRUSZCZYŃSKI MARCIN  OPEN / M3LIPIENICA OK 
30 HALEWICZ MAREK91OPEN / M3RACIBOROWICEOKOK 
31  HAMRYSZAK MICHAŁ 92OPEN / M2CHOMIĄŻAOKOK 
32  HATLAŚ SŁAWOMIR 93OPEN / M5KAMIENNA GÓRAPOPOLUPO KAMIENNA GÓRAOKOK 
33  JANUSZ DOROTA  OPEN / K3WROCŁAW OK 
34  JASINSKI FILIP  OPEN / M3LUBAŃKWISA LUBAŃ OK 
35  JASKÓLSKI PIOTR 94OPEN / M3SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKOKOK 
36 JAŚKIEWICZ LESZEK95OPEN / M1SZCZAWINANO NAMEOKOK 
37 JIZI VONKA178OPEN / M6DVUR KRALOVENLCZ CARLA-KUPICOLOOK 
38  JÓŹWIAKOWSKI MICHAŁ 96OPEN / M3WAŁBRZYCHTMMP BIKE TEAMOKOK 
39  JUCHNIEWICZ SZYMON  OPEN / M2WALIMMTB WALIM OK 
40  KALISZ MAGDALENA  OPEN / K3WROCLAWQUEST TEAM OK 
41 KANECKI MIREK97OPEN / M4KOWARYKOWARY BIEGAJĄOKOKKowary 
42  KASPRZYK AUGUSTAS 98OPEN / M1LUBAWKACYKLO GRUPAOKOK 
43  KIECKA KRZYSZTOF 99OPEN / M2JELENIA GÓRAOKOK 
44  KLIZNER SEBASTIAN 100OPEN / M3KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOKOKKowary 
45  KOCH TOMASZ 101OPEN / M3JELENIA GÓRACUBEOKOK 
46  KOLEŚNIKOWICZ MARTA 102OPEN / K3STARA KAMIENICAOKOK 
47  KOMAN REMIGIUSZ 103OPEN / M4ZGORZELECGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAROKOK 
48 KOPYŚĆ JAKUB104OPEN / M1KAMIENNA GÓRACYKLO GRUPAOKOK 
49  KORCZAK MICHAŁ 175OPEN / M2JELENIA GÓRADRÄXLMAIER CYCLING TEAMOKOK 
50  KOSZUCKI JERZY 105OPEN / M6WROCŁAWIMMOTIIN SPECIALIZED TEAMOKOK 
51  KOTLIŃSKI KAMIL 106OPEN / M2WROCŁAWOKOK 
52  KOWALCZYK DAWID 107OPEN / M3STARE BOGACZOWICEUNIA STARE BOGACZOWICEOKOK 
53  KOZAK MARTA 108OPEN / K3PIECHOWICEOKOK 
54  KRUSZ PIOTR  OPEN / M3MIEROSZÓWKKW NEXELO WAŁBRZYCH OK 
55  KRZYSZTOFIAK ALEKSANDRA 109OPEN / K3KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK1OKKowary 
56  KUNA ARKADIUSZ 110OPEN / M3WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWOKOK 
57  KUSIAK PIOTR 111OPEN / M4SZKLARSKA PORĘBATALVI SPORT SZKLARSKA POREBAOKOK 
58  KUŹMA GRZEGORZ 112OPEN / M6WROCŁAWOKOK 
59  LAMPERT ŁUKASZ 113OPEN / M4OSTRÓW WLKP.LOKER BIKE TEAMOKOK 
60  ŁOŹNICKA MAGDALENA  OPEN / K1JELENIA GÓRA OKKowary 
61  ŁUGOWSKI JAROSŁAW 114OPEN / M4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOKOKKowary 
62  MACH TOMASZ 181OPEN / M2WAŁBRZYCHSPORTFUEL.PLOKOK 
63  MAJDA MICHAŁ 115OPEN / M2MYSŁAKOWICEOKOK 
64  MARUSZAK IGOR 116OPEN / M1ZGORZELECOKOK 
65  MATUSIAK MICHAŁ  OPEN / M4OPOLELEROY MERLIN OPOLE MTB OK 
66  MICHALAK-WARŻAŁA ANNA 117OPEN / K3WROCŁAWSKI&BIKE HOUSE TEAMOKOK 
67  MOSOCZY DAWID 118OPEN / M2ŚWIERZAWADR SCHNEIDER AUTOMOTIVEOKOK 
68  MROCZKA RAFAŁ 119OPEN / M4JELENIA GORAJELENIA PLAST SPORT TEAMOKOK 
69  NICIEJEWSKA GABRIELA 120OPEN / K2LUBAWKACYKLO GRUPAOKOK 
70 NIEMIEC DOMINIKA174OPEN / K2KAMIENNA GÓRAEROE RACING CLUBOK 
71  NOWAK KONRAD 121OPEN / M1JELENIA GORAUKS KOPERNIKUS SP3OKOK 
72  OBERSZTALSKI PAWEŁ 122OPEN / M4TARNOWSKIE GÓRYOKOK 
73  OLESZCZUK MAREK 179OPEN / M5LUBIATÓWSPORT-PROFIT TEAM WROCŁAWOKOK 
74 OLSZEWSKI PIOTR123OPEN / M2JELENIA GÓRAOKOK 
75  OPACKI DARIUSZ 124OPEN / M4ŚCIĘGNYOPACJUSZ TEAMOKOK 
76  OSIADACZ KATARZYNA  OPEN / K2DZIERŻONIÓWBRAK OK 
77  PAJKIERT DARIUSZ 125OPEN / M3BOLESŁAWIECOKOK 
78  PARCHANOWICZ KRYSTIAN 126OPEN / M2STRZEGOMBIKE TEAM STRZEGOMOKOK 
79 PASIEK KINGA OPEN / K4JELENIA GÓRA OK 
80 PAUBL BEZDEK183OPEN / M3PROTEC-SWEEPSPORTOK 
81  PAWLICKI PAWEŁ 127OPEN / M4KOWARYOKOKKowary 
82 ŠÍPEK JAN128OPEN / M3TRUTNOVTRUTNOVOKOK 
83 PIOTROWICZ DANIEL OPEN / M4ZARYCENTRUM ROWEROWE GIANT ŻARY TEAM OK 
84  PIOTROWICZ DANIEL 129OPEN / M4ŻARYCENTRUM ROWEROWE GIANT ZARY TEAMOKOK 
85  PŁUSA SZCZEPAN 130OPEN / M5STARACHOWICEBEZ ZAWODNICZEGO TEAMUOKOK 
86  POLICHT TOMASZ 131OPEN / M3KOWARYOKOKKowary 
87  PRZEMIENIECKI ALFRED 132OPEN / M4LUBAWKACYKLO GRUPAOKOK 
88  PRZEMIENIECKI MATEUSZ 133OPEN / M1LUBAWKACYKLO GRUPAOKOK 
89 PTAK AGNIESZKA OPEN / K4LUBAWKACYKLO GRUPA OK 
90  PUKA KAMIL 134OPEN / M3ŻMIGRÓDKAROLTAAM-NARTY&ROWEROKOK 
91  RASZTAR PIOTR 135OPEN / M4WAŁBRZYCHSPORTFUEL.PLOKOK 
92  RATAJCZAK JACEK 136OPEN / M6JAROCINEAGLE FRIENDSOKOK 
93  ROZDOLSKI RAFAŁ 137OPEN / M3ŚCIEGNYOKOK 
94  RUSINEK SEBASTIAN 138OPEN / M4WROCŁAWTRIACTIV RIDLEY WROCŁAWOKOK 
95  RYCHLEWSKA IWONA 139OPEN / K3KOŁOBRZEGOKOK 
96  RYCHLEWSKI BARTOSZ 140OPEN / M4KOŁOBRZEGOKOK 
97  RZEPECKI ŁUKASZ 141OPEN / M3WROCŁAWOKOK 
98  RZEPKA SABINA 142OPEN / K3BOLESŁAWIECGK CYKLOSPORT BOLESŁAWIECOKOK 
99 SADOWA ADRIANA177OPEN / K4KOWARYOK 
100  SAKOWSKI WOJCIECH  OPEN / M6ŁÓDZ OK 
101  SALIK ZDZISŁAW 143OPEN / M4JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMOKOK 
102  SITAREK GRZEGORZ 144OPEN / M4JELENIA GÓRAZIELONAOKOK 
103  SITEK NATALIA 145OPEN / K1LUBAWKACYKLO GRUPAOKOK 
104  SKOWROŃSKI TADEUSZ 146OPEN / M5JELENIA GÓRATADEO KARATEOKOKKowary 
105  SOCHOWICZ MATEUSZ 147OPEN / M2KARPACZBEZ ZAWODNICZEGO TEAMUOKOK 
106  STACHÓW DAMIAN  OPEN / M3MALCZYCE OK 
107  STALINGER TOMASZ  OPEN / M2WROCŁAWGMG OK 
108  STĄPÓR KRZYSZTOF 176OPEN / M2JELENIA GÓRADRÄXLMAIER CYCLING TEAMOKOK 
109  STROZEK JAN 148OPEN / M4KOPANIECOKOK 
110  STRÓŻYK ROBERT 149OPEN / M5RAWICZMIKROSERWISOKOK 
111 SURMA WOJCIECH150OPEN / M4WROCŁAWBEZ ZAWODNICZEGO TEAMUOKOK 
112  SZCZEPUCH RAFAŁ 151OPEN / M4ŚWIDNICAQUEST TEAMOKOK 
113  SZCZEŚNIAK MONIKA 152OPEN / K4KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOKOKKowary 
114  SZLENDAK ŁUKASZ 153OPEN / M3KOWARYDRÄXLMAIER CYCLING TEAMOKOKKowary 
115  SZLUFIK MAREK 170OPEN / M4JELENIA GÓRAK.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRAOKOK 
116  SZPAKOWSKI PIOTR 154OPEN / M3KĘPNOXCBIKES SKLEP SPORTOWY AGDOKOK 
117  SZYNKA DAWID 155OPEN / M2GŁOGÓWBEZ ZAWODNICZEGO TEAMUOKOK 
118  ŚCIANA KAMIL 156OPEN / M3ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
119  TAŁANDA DOMINIK 157OPEN / M3BOLESŁAWIECROMET FACTORY TEAMOKOK 
120  TRUCHANOWICZ GRZEGORZ 158OPEN / M4KARPACZGOK-MYSŁAKOWICE/KARPACZOKOK 
121  TUMIŁOWICZ SYLWIA 180OPEN / K2GÓRADGR RACING TEAMOKOK 
122  URBANIAK MARCIN  OPEN / M3BORÓWNODZIKI WOROUT CZARNY BÓR OK 
123  WASILUK MAREK  OPEN / M4GŁOGÓWTEAM MTB PARKIETEX OK 
124  WIECZORKIEWICZ SERGIUSZ 169OPEN / M3JELENIA GÓRAK.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRAOKOK 
125  WINIARSKI ROBERT 159OPEN / M4KOWARYKOWARYOKOKKowary 
126  WOŁCZYŃSKI RAFAŁ 160OPEN / M4JELENIA GÓRAOKOK 
127  WOŁUJEWICZ CZESŁAW 161OPEN / M6POZNAŃBIKEVITA CYCLING TEAM (BCT)OKOK 
128  WUJDA RADOSŁAW 162OPEN / M4ŻARYCENTRUM ROWEROWE GIANT ŻARY TEAMOKOK 
129 ZACHARCZYK LUKASZ163OPEN / M3GORZÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
130  ZAJĄC BARTOSZ 164OPEN / M3JELENIA GÓRAOKOK 
131  ZAKRZEWSKI TOMASZ 165OPEN / M4TARNOWSKIE GÓRYSCOTTDEALER.COMOKOK 
132  ZALEWSKI KRZYSZTOF 172OPEN / M6JELENIA GÓRAQUESTSPORT TEAMOKOK 
133  ZAMOJSKI ŁUKASZ 166OPEN / M2BOLESŁAWIECROMET FACTORY TEAMOKOK 
134  ZAREMBA ŁUKASZ 167OPEN / M3ŻARYCENTRUM ROWEROWE GIANT ŻARY TEAMOKOK 
135  ZAWADZKI RADOSŁAW 182OPEN / M3ZIELONA GÓRAJOKER TEAMOKOK 
136  ZIELIŃSKI SŁAWOMIR 168OPEN / M6JELENIA GÓRAOKOK