Zawody obsługuje firma DATASPORT

Kowary-Okraj 2019 - BIEG
KOWARY, 15 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 151
Liczba opłaconych zawodników: 138
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ADAMIN ARTUR401OPEN / M5WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
2  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 402OPEN / M3LUBINRUNATTACKPOLPOLOKOK 
3  BARTKOWSKI RYSZARD 403OPEN / M6KOWARYKOWARY BIEGAJĄ DRUŻYNAPOLPOLOKOKKowary 
4 BEDNARCZYK MAGDALENA524OPEN / K2STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
5  BIELA KONRAD 404OPEN / M2KOWARYTEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA / GOPR KARKONOSZEPOLPOLOKOKKowary 
6  BOBEL ARTUR 405OPEN / M3WROCŁAWPOLPOLOKOK 
7  BOBER DOROTA  OPEN / K4JAWORJAWORPOLPOL OK 
8  BORKOWSKI ADAM 406OPEN / M4WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA KAYSERPOLPOLOKOK 
9  BRZEZOWSKI JACEK 407OPEN / M3WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
10 BUKOWY BŁAŻEJ530OPEN / M3WROCŁAWPOLPOLOK 
11  BURAK GRZEGORZ 408OPEN / M4ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
12  CEPIELIK WOJCIECH 409OPEN / M3PUSTELNIKAKTYWNA GMINA MARCISZÓWPOLPOLOKOK 
13  CHMIELEWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M5ŻARYPOLPOL OK 
14 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ520OPEN / M4STRZEGOMPOLPOLOK 
15  CHOMICZ-SZABŁOWSKA ANNA 410OPEN / K3KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
16  CHROBAK PIOTR 411OPEN / M3ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
17 CIEPŁY MACIEJ412OPEN / M2WROCŁAWPOLPOLOKOK 
18  CIMASZEWSKI PIOTR 413OPEN / M4WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
19  DEREŃ MAŁGORZATA 414OPEN / K3GRYFÓW ŚLĄSKIPOLPOLOKOK 
20  DOBRYNIEWSKI STANISŁAW 415OPEN / M4LUBINAUTOREKIN S.C.POLPOLOKOK 
21  DUDA DANIEL 416OPEN / M4ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
22  DUDEK KRZYSZTOF 417OPEN / M4JAROSŁAW 27STRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
23  DUDEK MARIOLA 418OPEN / K4JAROSŁAWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
24  FABJAŃSKI AUGUSTYN  OPEN / M6WROCŁAWAKTYWNI KLECINAPOLPOL OK 
25  FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 419OPEN / K4STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
26 FICNER ANNA533OPEN / K3ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA/ MKS SIECHNICEPOLPOLOK 
27  GAWRON PAWEŁ 420OPEN / M3JELENIA GÓRAWEPA PIECHOWICEPOLPOLOKOK 
28  GAWRON-RAMADAN JOANNA 421OPEN / K3JELENIA GÓRAWEPA PIECHOWICEPOLPOLOKOK 
29  GOLEMBKA JAN 422OPEN / M1RAWICZKAROLTAAM-NARTY&ROWERPOLPOLOKOK 
30  GOLEMBKA KAROL  OPEN / M4RAWICZKAROLTAAM-NARTY&ROWERPOLPOL OK 
31  GÓRAK PRZEMYSŁAW 423OPEN / M3SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
32  GROCHOWSKA ANNA 424OPEN / K3JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
33  GRUDZIEŃ MAŁGORZATA  OPEN / K3ZABKOWICE SL.POLPOL OK 
34  GRYGIER TOMASZ 425OPEN / M4KOŚCIANPOLPOLOKOK 
35 GRZESIK JOANNA426OPEN / K3GŁUSZYCAPOLPOLOKOK 
36  GRZESIK PAWEŁ 427OPEN / M3WAŁBRZYCHSOR WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
37 HAGEL JULITA428OPEN / K3LUBINPOLPOLOKOK 
38  HENEL MARCIN 429OPEN / M3GŁUSZYCANSK RUNPOLPOLOKOK 
39  HNATIUK MICHAŁ 430OPEN / M2WAŁBRZYCHNIGHT RUNNERS / RATE MY TRAILPOLPOLOKOK 
40 HOLLY PIOTR550OPEN / M3WAŁBRZYCHSCOTT.PLPOLPOLOKOK 
41  HOŁÓWKA TOMASZ 431OPEN / M3ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
42  JABŁOŃSKI SEBASTIAN 432OPEN / M3WROCŁAWSSW TEAM KROŚNICEPOLPOLOKOK 
43  JANCZAK ANGELIKA 433OPEN / K4LEGNICAPOLPOLOKOK 
44  JANISŁAWSKI MACIEJ 434OPEN / M2JELENIA GÓRATM TEAMPOLPOLOKOK 
45 JANKOWSKI GRZEGORZ435OPEN / M4JACZÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKOK 
46  JANUS - BURAK ELŻBIETA 436OPEN / K3ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
47  KALEMBA PAWEŁ 437OPEN / M4LEGNICAPOLPOLOKOK 
48  KAMINSKA MAGDA 438OPEN / K3OLDHAMPOLPOLOKOK 
49  KARLÍK MICHAL 523OPEN / M5TRUTNOVLOKO TRUTNOVCZECZEOKOK 
50  KARPIŁOWSKA MARIA 439OPEN / K4WARSZAWAPOLPOLOKOK 
51  KAWCZYŃSKA MARTA 440OPEN / K3WAŁCZENDORFINY WAŁCZPOLPOLOKOK 
52 KAWCZYŃSKI DAMIAN441OPEN / M3WAŁCZENDORFINY WAŁCZPOLPOLOKOK 
53  KŁYSZYŃSKI RAFAŁ 442OPEN / M4PIECHOWICEPOLPOLOKOK 
54  KOCHEL PAWEŁ 443OPEN / M3KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
55  KOTLIŃSKI WOJCIECH 444OPEN / M4KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
56 KOWALSKA SARA445OPEN / K1LUBLINPOLPOLOKOK 
57  KRAWCZYK ŁUKASZ 446OPEN / M4OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
58  KRAŻEWSKI PIOTR 447OPEN / M4POLKOWICEPOLPOLOKOK 
59  KRÓL-PIDANTY MARZENA 448OPEN / K4STRZEGOMARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
60  KRZYSZTOFIAK ALEKSANDRA  OPEN / K3KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOL OKKowary 
61  KUBIAK DARIUSZ 449OPEN / M5LEGNICAKLUB KARATE KYOKUSHIN LEGNICA KKKLPOLPOLOKOK 
62 KUBICKI ROBERT450OPEN / M5ZIELONA GORAPOLPOLOKOK 
63  KUBIK NORBERT 451OPEN / M4ŚWIDNICAGTŻPOLPOLOKOK 
64 KULPA DAWID452OPEN / M3KAMIENNA GÓRAPOLPOLOKOK 
65  KUŁAKOWSKI MARCIN 453OPEN / M2JEDLINA-ZDRÓJSOWIE TEAMPOLPOLOKOK 
66 KURPIEL MIROSŁAW454OPEN / M5KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
67  KURPIEL SYLWIA 455OPEN / K4KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
68  KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA 456OPEN / K3WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAWPOLPOLOKOK 
69  KUTYCKA MAŁGORZATA  OPEN / K3WROCŁAWPOLPOL OK 
70  KUTYCKI TOMASZ  OPEN / M4WROCŁAWPOLPOL OK 
71  KUŹMICKA AGATA 457OPEN / K1WROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLPOLOKOK 
72  KUŹMICKI KAROL 458OPEN / M5WROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLPOLOKOK 
73  KUŹMICKI PIOTR 459OPEN / M1WROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLPOLOKOK 
74  KWOKA ANDRZEJ 460OPEN / M6SINT-NIKLAASBELBELOKOK 
75  LATUSZ IZABELA 461OPEN / K2JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
76  LERYNOWICZ JACEK 462OPEN / M4ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOKOK 
77  LESZCZYŃSKI WACŁAW 463OPEN / M5SWIEBODZICEPOLPOLOKOK 
78  LEŚNICKI MAREK 535OPEN / M5STANOWICEKP PSP ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
79  LIPNICKA MARTA 464OPEN / K3JELENIA GÓRAFUNDACJA PRZEJŚCIE KOTLINYPOLPOLOKOK 
80  ŁAWICKI MARCIN 465OPEN / M3WŁOCŁAWEKWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
81  ŁOŹNICKA MAGDALENA  OPEN / K1JELENIA GÓRAPOLPOL OKKowary 
82  ŁYCZKOWSKI KAMIL  OPEN / M2WAŁBRZYCHWINDIRPOLPOL OK 
83  MACIAS WALDEMAR 466OPEN / M6ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
84  MAJEWSKI MACIEJ 534OPEN / M3SWIDNICAWWW.REHA-FIT.COM.PLPOLPOLOKOK 
85  MARCINKOWSKI JACEK 467OPEN / M4ŚWIESZYNOSSK ORZEŁ ŚWIESZYNOPOLPOLOKOK 
86  MARSZAŁEK KAZIMIERZ 468OPEN / M4ŚWIERADÓW-ZDRÓJMORSY ŚWIERADÓW-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
87  MATYJA RAFAŁ 469OPEN / M2JELENIA GÓRANWK TEAMPOLPOLOKOK 
88  MAZIJ PIOTR 470OPEN / M3CHOCIANÓWKLUB BIEGACZA `ZDYSZAAANI` CHOCIANÓWPOLPOLOKOK 
89  MESJASZ MAREK 471OPEN / M3LUBINAUTOREKIN S.C.POLPOLOKOK 
90  MICHAŁKIEWICZ WOJCIECH 528OPEN / M5WROCŁAWAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHPOLPOLOKOK 
91  MIĘTEK AGNIESZKA 472OPEN / K3ŻAGAŃPOLPOLOKOK 
92 MIĘTEK DARIUSZ473OPEN / M4ŻAGAŃPOLPOLOKOK 
93  MIŁEK MACIEJ 474OPEN / M4JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
94  MOŻDŻER WIKTOR 475OPEN / M3SZCZECINRAZ SZCZECINPOLPOLOKOK 
95  MUĆKA PAWEŁ 521OPEN / M4JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
96  NARKUN EWA 476OPEN / K3IŁOWAPOLPOLOKOK 
97  NIKODEM KLAUDIUSZ 477OPEN / M3NOWA RUDACZAJKERSIPOLPOLOKOK 
98  NITA MAŁGORZATA 525OPEN / K4POZNAŃPOLPOLOKOK 
99  NOCUŃ IWONA 478OPEN / K4LUBINPOLPOLOKOK 
100 NOWAK JAROSŁAW526OPEN / M4POZNAŃPOLPOLOK 
101  NOWAKOWSKA GENOWEFA 479OPEN / K4JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
102  NOWAKOWSKI PAWEŁ 480OPEN / M4IŁOWASAINT-GOBAIN SQUADPOLPOLOKOK 
103  NOWAKOWSKI STEFAN 481OPEN / M4SKIERNIEWICEPOLPOLOKOK 
104  NOWAKOWSKI WIESŁAW 482OPEN / M5WROCŁAWMARATON TEAMPOLPOLOKOK 
105  OBLICKI GNIEWOMIR 483OPEN / M3JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
106  OLEJNIK TOMASZ  OPEN / M2BOGATYNIAEDI TEAM ZGORZELECPOLPOL OK 
107  OSTROPOLSKI HENRYK 484OPEN / M6DZIERŻONIÓWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
108  OZIMKOWSKI MIROSŁAW 485OPEN / M5KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOKOKKowary 
109  PARCHANOWICZ BOŻENA 486OPEN / K4STRZEGOMBEZ GRANICPOLPOLOKOK 
110  PARCHANOWICZ MARIUSZ 487OPEN / M5STRZEGOMBEZ GRANICPOLPOLOKOK 
111 PASIEK KINGA OPEN / K4JELENIA GÓRAPOLPOL OK 
112  PASIK KAMILA 522OPEN / K3WOLSZTYNPOLPOLOKOK 
113  PAWLICKA JOANNA 488OPEN / K4KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
114 PAZDAN NATALIA519OPEN / K3KOWARYPOLPOLOK 
115  PĘCHERZ PIOTR 489OPEN / M4KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOKOKKowary 
116  PIDANTY GRZEGORZ 490OPEN / M4STRZEGOMPOLPOLOKOK 
117  PIĘTA KRZYSZTOF 491OPEN / M6SOSNOWIECSOSNA SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
118  PIHULAK ZDZISŁAW 492OPEN / M5ŻARYEINSTEL-KOMINYPOLPOLOKOK 
119  PTASIŃSKI TOMASZ 493OPEN / M4NOWA RUDACZAJKERSIPOLPOLOKOK 
120  PUSZCZ SŁAWEK 494OPEN / M3SOLEC KUJAWSKIVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
121  PYTA ADAM 495OPEN / M4WALBRZYCHPOLPOLOKOK 
122  RADOŁA BŁAŻEJ  OPEN / M3GOSTYŃPOLPOL OK 
123  RESPONDEK ANNA 496OPEN / K3ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
124  ROGOŹNICKI PAWEŁ 497OPEN / M3LUBINPOLPOLOKOK 
125 RZEPCZYŃSKI RYSZARD537OPEN / M5KOWARYCECH TRAGARZY LEKTYKPOLPOLOK 
126  SEKŚCIŃSKA MAGDA 498OPEN / K3ŁOMŻAPOLPOLOKOK 
127  SERENDA ALEKSANDRA 499OPEN / K4LEGNICAPOLPOLOKOK 
128  SERENDA ROBERT 500OPEN / M4LEGNICAPOLPOLOKOK 
129 SITEK TEDEUSZ529OPEN / M6MARCISZÓWPOLPOLOK 
130  SOTWIN-KOWALSKA SYLWIA 501OPEN / K4LUBLINPOLPOLOKOK 
131  STAWIARSKA KATARZYNA 502OPEN / K3KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOKOKKowary 
132  SWATOWSKI TOMASZ 503OPEN / M3KĄTY WROCŁAWSKIEKB KĄTY WROCŁAWSKIEPOLPOLOKOK 
133  SZLENDAK ARKADIUSZ 504OPEN / M2LUBINZG RUNPOLPOLOKOK 
134 SZULC ADAM527OPEN / M4ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
135  ŚWIERK KRYSTYNA 505OPEN / K4JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEPOLPOLOKOK 
136  ŚWIERK STANISŁAW 506OPEN / M6JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEPOLPOLOKOK 
137  TADROWSKI TOMASZ 507OPEN / M4INOWROCŁAWPOLPOLOKOK 
138  TOMASIK ANDRZEJ 508OPEN / M4ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
139 TOMASZEWSKI ZDZISŁAW509OPEN / M5WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
140  TRACZYŃSKI DANIEL 536OPEN / M2ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
141  TRZCIŃSKA JOLANTA 510OPEN / K3WROCŁAWPOLPOLOKOK 
142  WALKOWIAK ROBERT 531OPEN / M3MODŁAKGHM ZG RUNPOLPOLOKOK 
143  WALUŚKIEWICZ ARTUR 511OPEN / M5WROCŁAWBOANERGESPOLPOLOKOK 
144  WITEK PAWEŁ 512OPEN / M3KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOKOKKowary 
145 WOJEWODA MARCIN532OPEN / M3KOŁOKOŁO BIEGAPOLPOLOK 
146  WOŁCZEK PRZEMYSŁAW 513OPEN / M3STRZEGOMGRUPA BIEGOWA BEZ GRANICPOLPOLOKOK 
147  WOŹNIAK RAFAŁ 514OPEN / M3JELENIA GÓRAKLINICYSTA. PLPOLPOLOKOK 
148  WUJDA MARTA 515OPEN / K4ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
149  WYSMOLIŃSKI RAFAŁ 516OPEN / M4BIERNATKIPOLPOLOKOK 
150  ZAGROBELNY MICHAL 517OPEN / M3KOWARYKOWARY BIEGAJĄ DRUŻYNAPOLPOLOKOKKowary