Zawody obsługuje firma DATASPORT

Kowary-Okraj 2019 - BIEG
KOWARY, 15 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 152
Liczba opłaconych zawodników: 138
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ADAMIN ARTUR401OPEN / M5WAŁBRZYCHOKOK 
2  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 402OPEN / M3LUBINRUNATTACKOKOK 
3  BARTKOWSKI RYSZARD 403OPEN / M6KOWARYKOWARY BIEGAJĄ DRUŻYNAOKOKKowary 
4 BEDNARCZYK MAGDALENA524OPEN / K2STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
5  BIELA KONRAD 404OPEN / M2KOWARYTEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA / GOPR KARKONOSZEOKOKKowary 
6  BOBEL ARTUR 405OPEN / M3WROCŁAWOKOK 
7  BOBER DOROTA  OPEN / K4JAWORJAWOR OK 
8  BORKOWSKI ADAM 406OPEN / M4WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA KAYSEROKOK 
9  BRZEZOWSKI JACEK 407OPEN / M3WROCŁAWVEGE RUNNERSOKOK 
10 BUKOWY BŁAŻEJ530OPEN / M3WROCŁAWOK 
11  BURAK GRZEGORZ 408OPEN / M4ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
12  CEPIELIK WOJCIECH 409OPEN / M3PUSTELNIKAKTYWNA GMINA MARCISZÓWOKOK 
13  CHMIELEWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M5ŻARY OK 
14 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ520OPEN / M4STRZEGOMOK 
15  CHOMICZ-SZABŁOWSKA ANNA 410OPEN / K3KOWARYOKOKKowary 
16  CHROBAK PIOTR 411OPEN / M3ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKOK 
17 CIEPŁY MACIEJ412OPEN / M2WROCŁAWOKOK 
18  CIMASZEWSKI PIOTR 413OPEN / M4WAŁBRZYCHOKOK 
19  DEREŃ MAŁGORZATA 414OPEN / K3GRYFÓW ŚLĄSKIOKOK 
20  DOBRYNIEWSKI STANISŁAW 415OPEN / M4LUBINAUTOREKIN S.C.OKOK 
21  DUDA DANIEL 416OPEN / M4ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKOK 
22  DUDEK KRZYSZTOF 417OPEN / M4JAROSŁAW 27STRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
23  DUDEK MARIOLA 418OPEN / K4JAROSŁAWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
24  FABJAŃSKI AUGUSTYN  OPEN / M6WROCŁAWAKTYWNI KLECINA OK 
25  FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 419OPEN / K4STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
26 FICNER ANNA533OPEN / K3ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA/ MKS SIECHNICEOK 
27  FRELIK KAROL  OPEN / M2MSZCZONÓWLKS OSUCHÓW OK 
28  GAWRON PAWEŁ 420OPEN / M3JELENIA GÓRAWEPA PIECHOWICEOKOK 
29  GAWRON-RAMADAN JOANNA 421OPEN / K3JELENIA GÓRAWEPA PIECHOWICEOKOK 
30  GOLEMBKA JAN 422OPEN / M1RAWICZKAROLTAAM-NARTY&ROWEROKOK 
31  GOLEMBKA KAROL  OPEN / M4RAWICZKAROLTAAM-NARTY&ROWER OK 
32  GÓRAK PRZEMYSŁAW 423OPEN / M3SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKOK 
33  GROCHOWSKA ANNA 424OPEN / K3JELENIA GÓRAOKOK 
34  GRUDZIEŃ MAŁGORZATA  OPEN / K3ZABKOWICE SL. OK 
35  GRYGIER TOMASZ 425OPEN / M4KOŚCIANOKOK 
36 GRZESIK JOANNA426OPEN / K3GŁUSZYCAOKOK 
37  GRZESIK PAWEŁ 427OPEN / M3WAŁBRZYCHSOR WAŁBRZYCHOKOK 
38 HAGEL JULITA428OPEN / K3LUBINOKOK 
39  HENEL MARCIN 429OPEN / M3GŁUSZYCANSK RUNOKOK 
40  HNATIUK MICHAŁ 430OPEN / M2WAŁBRZYCHNIGHT RUNNERS / RATE MY TRAILOKOK 
41 HOLLY PIOTR550OPEN / M3WAŁBRZYCHSCOTT.PLOKOK 
42  HOŁÓWKA TOMASZ 431OPEN / M3ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKOK 
43  JABŁOŃSKI SEBASTIAN 432OPEN / M3WROCŁAWSSW TEAM KROŚNICEOKOK 
44  JANCZAK ANGELIKA 433OPEN / K4LEGNICAOKOK 
45  JANISŁAWSKI MACIEJ 434OPEN / M2JELENIA GÓRATM TEAMOKOK 
46 JANKOWSKI GRZEGORZ435OPEN / M4JACZÓWKGHM ZG RUNOKOK 
47  JANUS - BURAK ELŻBIETA 436OPEN / K3ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
48  KALEMBA PAWEŁ 437OPEN / M4LEGNICAOKOK 
49  KAMINSKA MAGDA 438OPEN / K3OLDHAMOKOK 
50  KARLÍK MICHAL 523OPEN / M5TRUTNOVLOKO TRUTNOVOKOK 
51  KARPIŁOWSKA MARIA 439OPEN / K4WARSZAWAOKOK 
52  KAWCZYŃSKA MARTA 440OPEN / K3WAŁCZENDORFINY WAŁCZOKOK 
53 KAWCZYŃSKI DAMIAN441OPEN / M3WAŁCZENDORFINY WAŁCZOKOK 
54  KŁYSZYŃSKI RAFAŁ 442OPEN / M4PIECHOWICEOKOK 
55  KOCHEL PAWEŁ 443OPEN / M3KOWARYOKOKKowary 
56  KOTLIŃSKI WOJCIECH 444OPEN / M4KOWARYOKOKKowary 
57 KOWALSKA SARA445OPEN / K1KOWARYOKOK 
58  KRAWCZYK ŁUKASZ 446OPEN / M4OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOKOK 
59  KRAŻEWSKI PIOTR 447OPEN / M4POLKOWICEOKOK 
60  KRÓL-PIDANTY MARZENA 448OPEN / K4STRZEGOMARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOKOK 
61  KRZYSZTOFIAK ALEKSANDRA  OPEN / K3KOWARYKOWARY BIEGAJĄ OKKowary 
62  KUBIAK DARIUSZ 449OPEN / M5LEGNICAKLUB KARATE KYOKUSHIN LEGNICA KKKLOKOK 
63 KUBICKI ROBERT450OPEN / M5ZIELONA GORAOKOK 
64  KUBIK NORBERT 451OPEN / M4ŚWIDNICAGTŻOKOK 
65 KULPA DAWID452OPEN / M3KAMIENNA GÓRAOKOK 
66  KUŁAKOWSKI MARCIN 453OPEN / M2JEDLINA-ZDRÓJSOWIE TEAMOKOK 
67 KURPIEL MIROSŁAW454OPEN / M5KOWARYOKOKKowary 
68  KURPIEL SYLWIA 455OPEN / K4KOWARYOKOKKowary 
69  KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA 456OPEN / K3WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAWOKOK 
70  KUTYCKA MAŁGORZATA  OPEN / K3WROCŁAW OK 
71  KUTYCKI TOMASZ  OPEN / M4WROCŁAW OK 
72  KUŹMICKA AGATA 457OPEN / K1WROCŁAWKIKU RUN TEAMOKOK 
73  KUŹMICKI KAROL 458OPEN / M5WROCŁAWKIKU RUN TEAMOKOK 
74  KUŹMICKI PIOTR 459OPEN / M1WROCŁAWKIKU RUN TEAMOKOK 
75  KWOKA ANDRZEJ 460OPEN / M6KOWARYOKOK 
76  LATUSZ IZABELA 461OPEN / K2JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOKOK 
77  LERYNOWICZ JACEK 462OPEN / M4ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOKOK 
78  LESZCZYŃSKI WACŁAW 463OPEN / M5SWIEBODZICEOKOK 
79  LEŚNICKI MAREK 535OPEN / M5STANOWICEKP PSP ŚWIDNICAOKOK 
80  LIPNICKA MARTA 464OPEN / K3JELENIA GÓRAFUNDACJA PRZEJŚCIE KOTLINYOKOK 
81  ŁAWICKI MARCIN 465OPEN / M3WŁOCŁAWEKWKURW_TEAMOKOK 
82  ŁOŹNICKA MAGDALENA  OPEN / K1JELENIA GÓRA OKKowary 
83  ŁYCZKOWSKI KAMIL  OPEN / M2WAŁBRZYCHWINDIR OK 
84  MACIAS WALDEMAR 466OPEN / M6ZIELONA GÓRAOKOK 
85  MAJEWSKI MACIEJ 534OPEN / M3SWIDNICAWWW.REHA-FIT.COM.PLOKOK 
86  MARCINKOWSKI JACEK 467OPEN / M4ŚWIESZYNOSSK ORZEŁ ŚWIESZYNOOKOK 
87  MARSZAŁEK KAZIMIERZ 468OPEN / M4ŚWIERADÓW-ZDRÓJMORSY ŚWIERADÓW-ZDRÓJOKOK 
88  MATYJA RAFAŁ 469OPEN / M2JELENIA GÓRANWK TEAMOKOK 
89  MAZIJ PIOTR 470OPEN / M3CHOCIANÓWKLUB BIEGACZA `ZDYSZAAANI` CHOCIANÓWOKOK 
90  MESJASZ MAREK 471OPEN / M3LUBINAUTOREKIN S.C.OKOK 
91  MICHAŁKIEWICZ WOJCIECH 528OPEN / M5WROCŁAWAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHOKOK 
92  MIĘTEK AGNIESZKA 472OPEN / K3ŻAGAŃOKOK 
93 MIĘTEK DARIUSZ473OPEN / M4ŻAGAŃOKOK 
94  MIŁEK MACIEJ 474OPEN / M4JELENIA GÓRAOKOK 
95  MOŻDŻER WIKTOR 475OPEN / M3SZCZECINRAZ SZCZECINOKOK 
96  MUĆKA PAWEŁ 521OPEN / M4JELENIA GÓRAOKOK 
97  NARKUN EWA 476OPEN / K3IŁOWAOKOK 
98  NIKODEM KLAUDIUSZ 477OPEN / M3NOWA RUDACZAJKERSIOKOK 
99  NITA MAŁGORZATA 525OPEN / K4POZNAŃOKOK 
100  NOCUŃ IWONA 478OPEN / K4LUBINOKOK 
101 NOWAK JAROSŁAW526OPEN / M4POZNAŃOK 
102  NOWAKOWSKA GENOWEFA 479OPEN / K4JELENIA GÓRAOKOK 
103  NOWAKOWSKI PAWEŁ 480OPEN / M4IŁOWASAINT-GOBAIN SQUADOKOK 
104  NOWAKOWSKI STEFAN 481OPEN / M4SKIERNIEWICEOKOK 
105  NOWAKOWSKI WIESŁAW 482OPEN / M5WROCŁAWMARATON TEAMOKOK 
106  OBLICKI GNIEWOMIR 483OPEN / M3JELENIA GÓRAOKOK 
107  OLEJNIK TOMASZ  OPEN / M2BOGATYNIAEDI TEAM ZGORZELEC OK 
108  OSTROPOLSKI HENRYK 484OPEN / M6DZIERŻONIÓWWKB PIAST WROCŁAWOKOK 
109  OZIMKOWSKI MIROSŁAW 485OPEN / M5KOWARYKOWARY BIEGAJĄOKOKKowary 
110  PARCHANOWICZ BOŻENA 486OPEN / K4STRZEGOMBEZ GRANICOKOK 
111  PARCHANOWICZ MARIUSZ 487OPEN / M5STRZEGOMBEZ GRANICOKOK 
112 PASIEK KINGA OPEN / K4JELENIA GÓRA OK 
113  PASIK KAMILA 522OPEN / K3WOLSZTYNOKOK 
114  PAWLICKA JOANNA 488OPEN / K4KOWARYOKOKKowary 
115 PAZDAN NATALIA519OPEN / K3KOWARYOK 
116  PĘCHERZ PIOTR 489OPEN / M4KOWARYKOWARY BIEGAJĄOKOKKowary 
117  PIDANTY GRZEGORZ 490OPEN / M4STRZEGOMOKOK 
118  PIĘTA KRZYSZTOF 491OPEN / M6SOSNOWIECSOSNA SOSNOWIECOKOK 
119  PIHULAK ZDZISŁAW 492OPEN / M5ŻARYEINSTEL-KOMINYOKOK 
120  PTASIŃSKI TOMASZ 493OPEN / M4NOWA RUDACZAJKERSIOKOK 
121  PUSZCZ SŁAWEK 494OPEN / M3SOLEC KUJAWSKIVEGE RUNNERSOKOK 
122  PYTA ADAM 495OPEN / M4WAŁBRZYCHOKOK 
123  RADOŁA BŁAŻEJ  OPEN / M3GOSTYŃ OK 
124  RESPONDEK ANNA 496OPEN / K3ZIELONA GÓRAOKOK 
125  ROGOŹNICKI PAWEŁ 497OPEN / M3LUBINOKOK 
126 RZEPCZYŃSKI RYSZARD537OPEN / M5KOWARYCECH TRAGARZY LEKTYKOK 
127  SEKŚCIŃSKA MAGDA 498OPEN / K3ŁOMŻAOKOK 
128  SERENDA ALEKSANDRA 499OPEN / K4LEGNICAOKOK 
129  SERENDA ROBERT 500OPEN / M4LEGNICAOKOK 
130 SITEK TEDEUSZ529OPEN / M6MARCISZÓWOK 
131  SOTWIN-KOWALSKA SYLWIA 501OPEN / K4LUBLINOKOK 
132  STAWIARSKA KATARZYNA 502OPEN / K3KOWARYKOWARY BIEGAJĄOKOKKowary 
133  SWATOWSKI TOMASZ 503OPEN / M3KĄTY WROCŁAWSKIEKB KĄTY WROCŁAWSKIEOKOK 
134  SZLENDAK ARKADIUSZ 504OPEN / M2LUBINZG RUNOKOK 
135 SZULC ADAM527OPEN / M4ZIELONA GÓRAOK 
136  ŚWIERK KRYSTYNA 505OPEN / K4JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEOKOK 
137  ŚWIERK STANISŁAW 506OPEN / M6JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEOKOK 
138  TADROWSKI TOMASZ 507OPEN / M4INOWROCŁAWOKOK 
139  TOMASIK ANDRZEJ 508OPEN / M4ZIELONA GÓRAOKOK 
140 TOMASZEWSKI ZDZISŁAW509OPEN / M5WAŁBRZYCHOKOK 
141  TRACZYŃSKI DANIEL 536OPEN / M2ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
142  TRZCIŃSKA JOLANTA 510OPEN / K3WROCŁAWOKOK 
143  WALKOWIAK ROBERT 531OPEN / M3MODŁAKGHM ZG RUNOKOK 
144  WALUŚKIEWICZ ARTUR 511OPEN / M5WROCŁAWBOANERGESOKOK 
145  WITEK PAWEŁ 512OPEN / M3KOWARYKOWARY BIEGAJĄOKOKKowary 
146 WOJEWODA MARCIN532OPEN / M3KOŁOKOŁO BIEGAOK 
147  WOŁCZEK PRZEMYSŁAW 513OPEN / M3STRZEGOMGRUPA BIEGOWA BEZ GRANICOKOK