Zawody obsługuje firma DATASPORT

Kowary-Okraj 2019 - BIEG
KOWARY, 15 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 153
Liczba opłaconych zawodników: 138
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ADAMIN ARTUR401OPEN / M5WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
2  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 402OPEN / M3LUBINRUNATTACKPOLPOLOKOK 
3  BARTKOWSKI RYSZARD 403OPEN / M6KOWARYKOWARY BIEGAJĄ DRUŻYNAPOLPOLOKOKKowary 
4 BEDNARCZYK MAGDALENA524OPEN / K2STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
5  BIELA KONRAD 404OPEN / M2KOWARYTEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA / GOPR KARKONOSZEPOLPOLOKOKKowary 
6  BOBEL ARTUR 405OPEN / M3WROCŁAWPOLPOLOKOK 
7  BOBER DOROTA  OPEN / K4JAWORJAWORPOLPOL OK 
8  BORKOWSKI ADAM 406OPEN / M4WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA KAYSERPOLPOLOKOK 
9  BRZEZOWSKI JACEK 407OPEN / M3WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
10 BUKOWY BŁAŻEJ530OPEN / M3WROCŁAWPOLPOLOK 
11  BURAK GRZEGORZ 408OPEN / M4ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
12  CEPIELIK WOJCIECH 409OPEN / M3PUSTELNIKAKTYWNA GMINA MARCISZÓWPOLPOLOKOK 
13  CHMIELEWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M5ŻARYPOLPOL OK 
14 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ520OPEN / M4STRZEGOMPOLPOLOK 
15  CHOMICZ-SZABŁOWSKA ANNA 410OPEN / K3KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
16  CHROBAK PIOTR 411OPEN / M3ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
17 CIEPŁY MACIEJ412OPEN / M2WROCŁAWPOLPOLOKOK 
18  CIMASZEWSKI PIOTR 413OPEN / M4WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
19  CZERNIAK PAWEŁ  OPEN / M3SOSNOWKAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOL OK 
20  DEREŃ MAŁGORZATA 414OPEN / K3GRYFÓW ŚLĄSKIPOLPOLOKOK 
21  DOBRYNIEWSKI STANISŁAW 415OPEN / M4LUBINAUTOREKIN S.C.POLPOLOKOK 
22  DUDA DANIEL 416OPEN / M4ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
23  DUDEK KRZYSZTOF 417OPEN / M4JAROSŁAW 27STRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
24  DUDEK MARIOLA 418OPEN / K4JAROSŁAWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
25  FABJAŃSKI AUGUSTYN  OPEN / M6WROCŁAWAKTYWNI KLECINAPOLPOL OK 
26  FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 419OPEN / K4STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
27 FICNER ANNA533OPEN / K3ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA/ MKS SIECHNICEPOLPOLOK 
28  FRELIK KAROL  OPEN / M2MSZCZONÓWLKS OSUCHÓWPOLPOL OK 
29  GAWRON PAWEŁ 420OPEN / M3JELENIA GÓRAWEPA PIECHOWICEPOLPOLOKOK 
30  GAWRON-RAMADAN JOANNA 421OPEN / K3JELENIA GÓRAWEPA PIECHOWICEPOLPOLOKOK 
31  GOLEMBKA JAN 422OPEN / M1RAWICZKAROLTAAM-NARTY&ROWERPOLPOLOKOK 
32  GOLEMBKA KAROL  OPEN / M4RAWICZKAROLTAAM-NARTY&ROWERPOLPOL OK 
33  GÓRAK PRZEMYSŁAW 423OPEN / M3SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
34  GROCHOWSKA ANNA 424OPEN / K3JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
35  GRUDZIEN-JURKOWSKA MAŁGORZATA  OPEN / K3ZABKOWICE SL.POLPOL OK 
36  GRYGIER TOMASZ 425OPEN / M4KOŚCIANPOLPOLOKOK 
37 GRZESIK JOANNA426OPEN / K3GŁUSZYCAPOLPOLOKOK 
38  GRZESIK PAWEŁ 427OPEN / M3WAŁBRZYCHSOR WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
39 HAGEL JULITA428OPEN / K3LUBINPOLPOLOKOK 
40  HENEL MARCIN 429OPEN / M3GŁUSZYCANSK RUNPOLPOLOKOK 
41  HNATIUK MICHAŁ 430OPEN / M2WAŁBRZYCHNIGHT RUNNERS / RATE MY TRAILPOLPOLOKOK 
42 HOLLY PIOTR550OPEN / M3WAŁBRZYCHSCOTT.PLPOLPOLOKOK 
43  HOŁÓWKA TOMASZ 431OPEN / M3ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
44  JABŁOŃSKI SEBASTIAN 432OPEN / M3WROCŁAWSSW TEAM KROŚNICEPOLPOLOKOK 
45  JANCZAK ANGELIKA 433OPEN / K4LEGNICAPOLPOLOKOK 
46  JANISŁAWSKI MACIEJ 434OPEN / M2JELENIA GÓRATM TEAMPOLPOLOKOK 
47 JANKOWSKI GRZEGORZ435OPEN / M4JACZÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKOK 
48  JANUS - BURAK ELŻBIETA 436OPEN / K3ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
49  KALEMBA PAWEŁ 437OPEN / M4LEGNICAPOLPOLOKOK 
50  KAMINSKA MAGDA 438OPEN / K3OLDHAMPOLPOLOKOK 
51  KARLÍK MICHAL 523OPEN / M5TRUTNOVLOKO TRUTNOVCZECZEOKOK 
52  KARPIŁOWSKA MARIA 439OPEN / K4WARSZAWAPOLPOLOKOK 
53  KAWCZYŃSKA MARTA 440OPEN / K3WAŁCZENDORFINY WAŁCZPOLPOLOKOK 
54 KAWCZYŃSKI DAMIAN441OPEN / M3WAŁCZENDORFINY WAŁCZPOLPOLOKOK 
55  KŁYSZYŃSKI RAFAŁ 442OPEN / M4PIECHOWICEPOLPOLOKOK 
56  KOCHEL PAWEŁ 443OPEN / M3KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
57  KOTLIŃSKI WOJCIECH 444OPEN / M4KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
58 KOWALSKA SARA445OPEN / K1KOWARYPOLPOLOKOK 
59  KRAWCZYK ŁUKASZ 446OPEN / M4OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
60  KRAŻEWSKI PIOTR 447OPEN / M4POLKOWICEPOLPOLOKOK 
61  KRÓL-PIDANTY MARZENA 448OPEN / K4STRZEGOMARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
62  KRZYSZTOFIAK ALEKSANDRA  OPEN / K3KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOL OKKowary 
63  KUBIAK DARIUSZ 449OPEN / M5LEGNICAKLUB KARATE KYOKUSHIN LEGNICA KKKLPOLPOLOKOK 
64 KUBICKI ROBERT450OPEN / M5ZIELONA GORAPOLPOLOKOK 
65  KUBIK NORBERT 451OPEN / M4ŚWIDNICAGTŻPOLPOLOKOK 
66 KULPA DAWID452OPEN / M3KAMIENNA GÓRAPOLPOLOKOK 
67  KUŁAKOWSKI MARCIN 453OPEN / M2JEDLINA-ZDRÓJSOWIE TEAMPOLPOLOKOK 
68 KURPIEL MIROSŁAW454OPEN / M5KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
69  KURPIEL SYLWIA 455OPEN / K4KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
70  KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA 456OPEN / K3WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAWPOLPOLOKOK 
71  KUTYCKA MAŁGORZATA  OPEN / K3WROCŁAWPOLPOL OK 
72  KUTYCKI TOMASZ  OPEN / M4WROCŁAWPOLPOL OK 
73  KUŹMICKA AGATA 457OPEN / K1WROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLPOLOKOK 
74  KUŹMICKI KAROL 458OPEN / M5WROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLPOLOKOK 
75  KUŹMICKI PIOTR 459OPEN / M1WROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLPOLOKOK 
76  KWOKA ANDRZEJ 460OPEN / M6KOWARYPOLPOLOKOK 
77  LATUSZ IZABELA 461OPEN / K2JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
78  LERYNOWICZ JACEK 462OPEN / M4ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOKOK 
79  LESZCZYŃSKI WACŁAW 463OPEN / M5SWIEBODZICEPOLPOLOKOK 
80  LEŚNICKI MAREK 535OPEN / M5STANOWICEKP PSP ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
81  LIPNICKA MARTA 464OPEN / K3JELENIA GÓRAFUNDACJA PRZEJŚCIE KOTLINYPOLPOLOKOK 
82  ŁAWICKI MARCIN 465OPEN / M3WŁOCŁAWEKWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
83  ŁOŹNICKA MAGDALENA  OPEN / K2KARPACZPOLPOL OKKowary 
84  ŁYCZKOWSKI KAMIL  OPEN / M2WAŁBRZYCHWINDIRPOLPOL OK 
85  MACIAS WALDEMAR 466OPEN / M6ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
86  MAJEWSKI MACIEJ 534OPEN / M3SWIDNICAWWW.REHA-FIT.COM.PLPOLPOLOKOK 
87  MARCINKOWSKI JACEK 467OPEN / M4ŚWIESZYNOSSK ORZEŁ ŚWIESZYNOPOLPOLOKOK 
88  MARSZAŁEK KAZIMIERZ 468OPEN / M4ŚWIERADÓW-ZDRÓJMORSY ŚWIERADÓW-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
89  MATYJA RAFAŁ 469OPEN / M2JELENIA GÓRANWK TEAMPOLPOLOKOK 
90  MAZIJ PIOTR 470OPEN / M3CHOCIANÓWKLUB BIEGACZA `ZDYSZAAANI` CHOCIANÓWPOLPOLOKOK 
91  MESJASZ MAREK 471OPEN / M3LUBINAUTOREKIN S.C.POLPOLOKOK 
92  MICHAŁKIEWICZ WOJCIECH 528OPEN / M5WROCŁAWAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHPOLPOLOKOK 
93  MIĘTEK AGNIESZKA 472OPEN / K3ŻAGAŃPOLPOLOKOK 
94 MIĘTEK DARIUSZ473OPEN / M4ŻAGAŃPOLPOLOKOK 
95  MIŁEK MACIEJ 474OPEN / M4JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
96  MOŻDŻER WIKTOR 475OPEN / M3SZCZECINRAZ SZCZECINPOLPOLOKOK 
97  MUĆKA PAWEŁ 521OPEN / M4JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
98  NARKUN EWA 476OPEN / K3IŁOWAPOLPOLOKOK 
99  NIKODEM KLAUDIUSZ 477OPEN / M3NOWA RUDACZAJKERSIPOLPOLOKOK 
100  NITA MAŁGORZATA 525OPEN / K4POZNAŃPOLPOLOKOK 
101  NOCUŃ IWONA 478OPEN / K4LUBINPOLPOLOKOK 
102 NOWAK JAROSŁAW526OPEN / M4POZNAŃPOLPOLOK 
103  NOWAKOWSKA GENOWEFA 479OPEN / K4JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
104  NOWAKOWSKI PAWEŁ 480OPEN / M4IŁOWASAINT-GOBAIN SQUADPOLPOLOKOK 
105  NOWAKOWSKI STEFAN 481OPEN / M4SKIERNIEWICEPOLPOLOKOK 
106  NOWAKOWSKI WIESŁAW 482OPEN / M5WROCŁAWMARATON TEAMPOLPOLOKOK 
107  OBLICKI GNIEWOMIR 483OPEN / M3STANISZÓWPOLPOLOKOK 
108  OLEJNIK TOMASZ  OPEN / M2BOGATYNIAEDI TEAM ZGORZELECPOLPOL OK 
109  OSTROPOLSKI HENRYK 484OPEN / M6DZIERŻONIÓWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
110  OZIMKOWSKI MIROSŁAW 485OPEN / M5KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOKOKKowary 
111  PARCHANOWICZ BOŻENA 486OPEN / K4STRZEGOMBEZ GRANICPOLPOLOKOK 
112  PARCHANOWICZ MARIUSZ 487OPEN / M5STRZEGOMBEZ GRANICPOLPOLOKOK 
113  PASIEK KINGA  OPEN / K4JELENIA GÓRAPOLPOL OK 
114  PASIK KAMILA 522OPEN / K3WOLSZTYNPOLPOLOKOK 
115  PAWLICKA JOANNA 488OPEN / K4KOWARYPOLPOLOKOKKowary 
116 PAZDAN NATALIA519OPEN / K3KOWARYPOLPOLOK 
117  PĘCHERZ PIOTR 489OPEN / M4KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOKOKKowary 
118  PIDANTY GRZEGORZ 490OPEN / M4STRZEGOMPOLPOLOKOK 
119  PIĘTA KRZYSZTOF 491OPEN / M6SONOWIECSOSNA SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
120  PIHULAK ZDZISŁAW 492OPEN / M5ŻARYEINSTEL-KOMINYPOLPOLOKOK 
121  PTASIŃSKI TOMASZ 493OPEN / M4NOWA RUDACZAJKERSIPOLPOLOKOK 
122  PUSZCZ SŁAWEK 494OPEN / M3SOLEC KUJAWSKIVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
123  PYTA ADAM 495OPEN / M4WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
124  RADOŁA BŁAŻEJ  OPEN / M3GOSTYŃPOLPOL OK 
125  RESPONDEK ANNA 496OPEN / K3ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
126  ROGOŹNICKI PAWEŁ 497OPEN / M3LUBINPOLPOLOKOK 
127 RZEPCZYŃSKI RYSZARD537OPEN / M5KOWARYCECH TRAGARZY LEKTYKPOLPOLOK 
128  SEKŚCIŃSKA MAGDA 498OPEN / K3ŁOMŻAPOLPOLOKOK 
129  SERENDA ALEKSANDRA 499OPEN / K4LEGNICAPOLPOLOKOK 
130  SERENDA ROBERT 500OPEN / M4LEGNICAPOLPOLOKOK