Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

VI Cross Commando
Bolesławiec, 07 września 2019 r.


Liczba zawodników : 129
Liczba opłaconych zawodników: 129
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ANDŻEJ ANŻEJ 30OPEN / ZABRZEBASZTAPOLPOLOK 
2  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 31OPEN / LUBAŃPOLPOLOK 
3 ANOLIK JUSTYNA109KAT2 / BOLESLAWIECOK 
4 ANOLIK MAREK120KAT1 / BOLESLAWIECPOLPOLOK 
5 ANOLIK PAWEŁ32OPEN / BOLESLAWIECOK 
6  BARTOSZU BARTOSZ 33OPEN / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
7  BETNAR MIROSŁAW 16ŻOŁN / DZIERŻONIÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
8 BIELIŃSKI JAKUB25SZKO / LUBAŃZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM KOMBATANTÓW ZIEMI LUBAŃSKIEJPOLPOLOK 
9 BOMBA JAN34OPEN / DORTMUNDPOLPOLOK 
10  BORKOWSKI ANDRZEJ 1Ż+20 / GNIEZNOPOLPOLOK 
11 BOROWSKI DAMIAN35OPEN / OSIECZNICAPOLPOLOK 
12  BYSTRY MICHAŁ 17ŻOŁN / GLIWICESTRZELCY RZECZPOSPOLITEJPOLPOLOK 
13 CHMIELELWSKI GNIEWKO121KAT1 / LUBAŃTRI TEAM LUBAŃPOLPOLOK 
14  CICHOCKI MAREK 36OPEN / CZERWONAWODAEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOK 
15  CIEŚLAK TOMASZ 2Ż+20 / LUBAŃPOLPOLOK 
16  CYBULSKI BOGDAN 37OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
17  CYBULSKI SZYMON 38OPEN / GRYFÓW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
18 CZARNA MAJA110KAT2 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
19  CZARNECKI JAKUB 3Ż+20 / GŁOGÓWJPR BARYTPOLPOLOK 
20  CZERNIK BARBARA 39OPEN / NOWOGRODZIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
21 CZERNIK PAWEŁ40OPEN / BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
22 CZUBAK BARTOSZ18ŻOŁN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
23 DUL HUBERT111KAT2 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
24 DUL LENA103KAT3 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
25  DZIEDZIC BARTOSZ 26SZKO / WROCŁAWZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
26 FIEDOROWICZ FRANCISZEK122KAT1 / ŻELISZÓWPOLPOLOK 
27  FRĄCKOWIAK ANNA 41OPEN / JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
28  FRYDRYCH MATEUSZ 42OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
29 GARDECKI PIOTR4Ż+20 / JELENIA GÓRAZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
30 GAWENDA ARKADIUSZ43OPEN / TRZEBIEŃPOLPOLOK 
31 GŁĄB LENA104KAT3 / WOLIMIERZZABIEGANI Z LEŚNEJPOLPOLOK 
32  GŁĄB MICHAŁ 44OPEN / WOLIMIERZZABIEGANI Z LEŚNEJPOLPOLOK 
33  GODYŃ SYLWIUSZ 45OPEN / WOJCIESZÓWPOLPOLOK 
34  GONERA JANINA 46OPEN / MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
35  GONERA KAZIMIERZ 19ŻOŁN / MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
36  GÓRAK ROMAN 5Ż+20 / NOWOGRODZIEC10. BRYGADA KAWLERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONI STANISŁAWA MACZKA W ŚWIĘTOSZOWIEPOLPOLOK 
37  GÓRECKA KAROLINA 47OPEN / PRUSZCZ GDAŃSKIAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJPOLPOLOK 
38  GRABOWY KRZYSZTOF 48OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
39 GRESER ARTUR6Ż+20 / BOGUCINGRH COMMANDOPOLPOLOK 
40 GRESER BEATA49OPEN / BOGUCINGRH COMMANDOPOLPOLOK 
41  HOFFMAN MAGDALENA 20ŻOŁN / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
42 HOŁOWNIA BARTŁOMIEJ112KAT2 / CZAPLEBIEGUSY CZAPLEPOLPOLOK 
 DZIECKO ROCZNIK 2009
43  HOŁOWNIA PATRYCJA 50OPEN / CZAPLEBIEGUSY CZAPLEPOLPOLOK 
44  JĘDRZEJCZYK LESZEK 51OPEN / BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
45 KAPTURSKI PRZEMYSŁAW7Ż+20 / POZNAŃGRH COMMANDOPOLPOLOK 
46  KAPTURSKI WŁADYSŁAW 123KAT1 / SWARZĘDZGRH COMMANDOPOLPOLOK 
47  KĘDZIERSKI ADAM 52OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
48 KĘDZIERSKI MIESZKO113KAT2 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
49 KĘDZIERSKI MIKOŁAJ124KAT1 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
50  KOBLAŃSKI MIECZYSŁAW 21ŻOŁN / LEGNICAJPR BARYTPOLPOLOK 
51  KOLECKA SYLWIA 53OPEN / ZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
52  KOLECKI DAMIAN 54OPEN / ZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
53 KONWIŃSKA KATARZYNA8Ż+20 / GŁOGÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
54 KONWIŃSKI KAMIL114KAT2 / GŁOGÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
55  KOTOWSKI GRZEGORZ 55OPEN / LUBAŃPOLPOLOK 
56  KRÓL ŁUKASZ 56OPEN / BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
57  KUBIAK MARCIN 9Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
58  KUCHARCZYK PATRYK 57OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
59  KUSTRA RAFAŁ 58OPEN / GOZDNICAPOLPOLOK 
60  LEŚ ŁUKASZ 59OPEN / OCICE K/BOLESŁAWCANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
61  ŁYSAKOWSKA KATARZYNA 101KAT4 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
62  MALEWICZ GRZEGORZ 60OPEN / LUBAŃPOLPOLOK 
63 MALEWICZ TYMOTEUSZ27SZKO / LUBAŃ1982OK 
64  MARKOWSKI KRZYSZTOF 61OPEN / OSIECZNICAPOLPOLOK 
65  MAŚLEJ ADAM 62OPEN / RACIBOROWICE GÓRNESZCZYTNICAPOLPOLOK 
66 MATYJEWICZ LUIZA63OPEN / RÓŻYNIECPOLPOLOK 
67  MAZUR AGNIESZKA 64OPEN / ZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
68  MAZUR MARCIN 65OPEN / NĄDNIAKOLECTEAM ZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
69  MAZUR PIOTR 66OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
70 MĄCZKA BARTŁOMIEJ115KAT2 / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
71 MĄCZKA BOLESLAW67OPEN / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
72 MĄCZKA GABRIELA116KAT2 / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
73 MĄCZKA MAŁGORZATA102KAT4 / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
74  MRÓZ KAROL 68OPEN / OLSZTYNAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJPOLPOLOK 
75  NARKUN EWA 69OPEN / IŁOWAPOLPOLOK 
76  NOWICKI ANDRZEJ 10Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
77  PAWŁOWSKI MARCEL 125KAT1 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
78  PELCZER AGNIESZKA 70OPEN / MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
79 POŁUDNIAK MARCIN71OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
80  RACZYŃSKA DAGMARA 72OPEN / TRZEBNICARACE CHALLENGE CLUBPOLPOLOK 
81 RACZYŃSKA MAJA105KAT3 / TRZEBNICARACE CHALLENGE CLUBPOLPOLOK 
82  RACZYŃSKI MARCIN 73OPEN / TRZEBNICARACE CHALLENGE CLUBPOLPOLOK 
83 RAKOCZY IRENEUSZ 22ŻOŁN / LĄDEK-ZDRÓJZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
84 ROMEJKO URSZULA74OPEN / ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLPOLOK 
85  SADKOWSKA EWA 11Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
86  SADRINA PAULINA 75OPEN / STAWIGUDAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJPOLPOLOK 
87 SAWICKA HANIA126KAT1 / ŻAGAŃ1986POLPOLOK 
88  SAWICKA KATARZYNA 76OPEN / ŻAGAŃPOLPOLOK 
89  SKORUPIŃSKA KATARZYNA 77OPEN / BOLESŁAWIECGOGGLE PAE TEAM,BBL BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
90  SKORUPIŃSKI OLIWIER 106KAT3 / BOLESŁAWIECMKS BOLESŁAVIAPOLPOLOK 
91  SKORUPIŃSKI PIOTR 78OPEN / BOLESŁAWIECGOGGLE PAE TEAM,BBL BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
92  SKOWROŃSKI GABRIEL 79OPEN / RUSZOWPOLPOLOK 
93 SŁAWIŃSKA HANNA117KAT2 / UNIEGOSZCZUKS ORKA LUBAŃPOLPOLOK 
94  SŁAWIŃSKI MARCIN 80OPEN / OLSZYNAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJPOLPOLOK 
95  STACHOWIAK GRZEGORZ 81OPEN / ŻAGAŃPOLPOLOK 
96  STANISZEWSKI DANIEL 82OPEN / BOLESŁAWIECRUN`O DOBRAPOLPOLOK 
97 STANISZEWSKA LENA118KAT2 / BOLESŁAWIECRUN`O DOBRAPOLPOLOK 
98 STAŃCZYSZYN DAWID127KAT1 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
99  STEFANIAK JACEK 12Ż+20 / OLEŚNICAZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
100 STĘPIEŃ BARTOSZ28SZKO / DOBROSZYCEZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
101  STRYCHALSKI KRYSTIAN 83OPEN / BOLESŁAWIECPOLITECHNIKA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
102  SZEWCZENKO AGNIESZKA 84OPEN / BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
103  SZTYCH DAMIAN 85OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
104  ŚWIĄTEK MAREK 13Ż+20 / WOŁÓWPOLPOLOK 
105  ŚWIĄTKOWSKI MICHAŁ 86OPEN / BIELANY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
106 TARŁOWSKI CZESŁAW87OPEN / JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
107 TARŁOWSKI RYSZARD88OPEN / JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
108 TAYLOR ADAM89OPEN / RAWTENSTALLGBRGBROK 
109 TAYLOR JOANNE90OPEN / RAWTENSTALLGBRGBROK 
110 TEMPLEMAN ANDREW91OPEN / RAWTENSTALLGBRGBROK 
111  TORZEWSKI ROMAN 14Ż+20 / BONIEWO61 PUŁK PIECHOTY WIELKOPOLSKIEJPOLPOLOK 
112  TROJNAR PRZEMYSŁAW 92OPEN / ŻAGAŃ34 BKPANCPOLPOLOK 
113 TRZCINKA KAMIL107KAT3 / IWINYPOLPOLOK 
114 TRZCINKA MIKOŁAJ108KAT3 / IWINYPOLPOLOK 
115  TYNDYRA PRZEMYSŁAW 93OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
116 WEJK JAKUB128KAT1 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
117  WILISOWSKI PIOTR 94OPEN / BOLESŁAWIEC62KSPOLPOLOK 
118 ZAWODNIK ANONIMOWY95OPEN /  POLPOLOK 
119 WIŚNIEWSKI TOMASZ23ŻOŁN / BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAMPOLPOLOK 
120  WOJTECZEK TERESA 96OPEN / BOLESŁAWIECBIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
121  WOŁODKO MICHAŁ 15Ż+20 / RADZYŃ PODLASKIFORM FITNESSPOLPOLOK 
122  WÓJCIK JAKUB 119KAT2 / BOLESŁAWIECBKSPOLPOLOK 
123 WÓJCIK TYCJAN129KAT1 / BOLESŁAWIECBKSPOLPOLOK 
124  WRÓBEL DOROTA 97OPEN / NOWE MIASTECZKOPOLPOLOK 
125  WRÓBEL PAWEŁ 24ŻOŁN / NOWA SÓLPOLPOLOK 
126  WRÓBLEWSKI TOMASZ 98OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
127  ZAJĄC KAZIMIERZ 99OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
128  ZAJĄC KRYSPIN 29SZKO / BOLESŁAWIECBKSPOLPOLOK 
129  ŻAK KRZYSZTOF 100OPEN / IWINYPOLPOLOK