Formularz systemu Datasport

VI Cross Commando
Bolesławiec, 07 września 2019 r.


Liczba zawodników : 129
Liczba opłaconych zawodników: 129
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ANDŻEJ ANŻEJ 30OPEN / ZABRZEBASZTAOK 
2  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 31OPEN / LUBAŃOK 
3 ANOLIK JUSTYNA109KAT2 / BOLESLAWIECOK 
4 ANOLIK MAREK120KAT1 / BOLESLAWIECOK 
5 ANOLIK PAWEŁ32OPEN / BOLESLAWIECOK 
6  BARTOSZU BARTOSZ 33OPEN / ŚWIĘTOSZÓWOK 
7  BETNAR MIROSŁAW 16ŻOŁN / DZIERŻONIÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
8 BIELIŃSKI JAKUB25SZKO / LUBAŃZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM KOMBATANTÓW ZIEMI LUBAŃSKIEJOK 
9 BOMBA JAN34OPEN / DORTMUNDOK 
10  BORKOWSKI ANDRZEJ 1Ż+20 / GNIEZNOOK 
11 BOROWSKI DAMIAN35OPEN / OSIECZNICAOK 
12  BYSTRY MICHAŁ 17ŻOŁN / GLIWICESTRZELCY RZECZPOSPOLITEJOK 
13 CHMIELELWSKI GNIEWKO121KAT1 / LUBAŃTRI TEAM LUBAŃOK 
14  CICHOCKI MAREK 36OPEN / CZERWONAWODAEDI TEAM ZGORZELECOK 
15  CIEŚLAK TOMASZ 2Ż+20 / LUBAŃOK 
16  CYBULSKI BOGDAN 37OPEN / BOLESŁAWIECOK 
17  CYBULSKI SZYMON 38OPEN / GRYFÓW ŚLĄSKIOK 
18 CZARNA MAJA110KAT2 / BOLESŁAWIECOK 
19  CZARNECKI JAKUB 3Ż+20 / GŁOGÓWJPR BARYTOK 
20  CZERNIK BARBARA 39OPEN / NOWOGRODZIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
21 CZERNIK PAWEŁ40OPEN / BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
22 CZUBAK BARTOSZ18ŻOŁN / BOLESŁAWIECOK 
23 DUL HUBERT111KAT2 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECOK 
24 DUL LENA103KAT3 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECOK 
25  DZIEDZIC BARTOSZ 26SZKO / WROCŁAWZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH WE WROCŁAWIUOK 
26 FIEDOROWICZ FRANCISZEK122KAT1 / ŻELISZÓWOK 
27  FRĄCKOWIAK ANNA 41OPEN / JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
28  FRYDRYCH MATEUSZ 42OPEN / BOLESŁAWIECOK 
29 GARDECKI PIOTR4Ż+20 / JELENIA GÓRAZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
30 GAWENDA ARKADIUSZ43OPEN / TRZEBIEŃOK 
31 GŁĄB LENA104KAT3 / WOLIMIERZZABIEGANI Z LEŚNEJOK 
32  GŁĄB MICHAŁ 44OPEN / WOLIMIERZZABIEGANI Z LEŚNEJOK 
33  GODYŃ SYLWIUSZ 45OPEN / WOJCIESZÓWOK 
34  GONERA JANINA 46OPEN / MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
35  GONERA KAZIMIERZ 19ŻOŁN / MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
36  GÓRAK ROMAN 5Ż+20 / NOWOGRODZIEC10. BRYGADA KAWLERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONI STANISŁAWA MACZKA W ŚWIĘTOSZOWIEOK 
37  GÓRECKA KAROLINA 47OPEN / PRUSZCZ GDAŃSKIAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJOK 
38  GRABOWY KRZYSZTOF 48OPEN / BOLESŁAWIECOK 
39 GRESER ARTUR6Ż+20 / BOGUCINGRH COMMANDOOK 
40 GRESER BEATA49OPEN / BOGUCINGRH COMMANDOOK 
41  HOFFMAN MAGDALENA 20ŻOŁN / ŚWIĘTOSZÓWOK 
42 HOŁOWNIA BARTŁOMIEJ112KAT2 / CZAPLEBIEGUSY CZAPLEOK 
 DZIECKO ROCZNIK 2009
43  HOŁOWNIA PATRYCJA 50OPEN / CZAPLEBIEGUSY CZAPLEOK 
44  JĘDRZEJCZYK LESZEK 51OPEN / BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECOK 
45 KAPTURSKI PRZEMYSŁAW7Ż+20 / POZNAŃGRH COMMANDOOK 
46  KAPTURSKI WŁADYSŁAW 123KAT1 / SWARZĘDZGRH COMMANDOOK 
47  KĘDZIERSKI ADAM 52OPEN / BOLESŁAWIECOK 
48 KĘDZIERSKI MIESZKO113KAT2 / BOLESŁAWIECOK 
49 KĘDZIERSKI MIKOŁAJ124KAT1 / BOLESŁAWIECOK 
50  KOBLAŃSKI MIECZYSŁAW 21ŻOŁN / LEGNICAJPR BARYTOK 
51  KOLECKA SYLWIA 53OPEN / ZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEKOK 
52  KOLECKI DAMIAN 54OPEN / ZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEKOK 
53 KONWIŃSKA KATARZYNA8Ż+20 / GŁOGÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
54 KONWIŃSKI KAMIL114KAT2 / GŁOGÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
55  KOTOWSKI GRZEGORZ 55OPEN / LUBAŃOK 
56  KRÓL ŁUKASZ 56OPEN / BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECOK 
57  KUBIAK MARCIN 9Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
58  KUCHARCZYK PATRYK 57OPEN / BOLESŁAWIECOK 
59  KUSTRA RAFAŁ 58OPEN / GOZDNICAOK 
60  LEŚ ŁUKASZ 59OPEN / OCICE K/BOLESŁAWCANIEZRZESZONYOK 
61  ŁYSAKOWSKA KATARZYNA 101KAT4 / BOLESŁAWIECOK 
62  MALEWICZ GRZEGORZ 60OPEN / LUBAŃOK 
63 MALEWICZ TYMOTEUSZ27SZKO / LUBAŃ1982OK 
64  MARKOWSKI KRZYSZTOF 61OPEN / OSIECZNICAOK 
65  MAŚLEJ ADAM 62OPEN / RACIBOROWICE GÓRNESZCZYTNICAOK 
66 MATYJEWICZ LUIZA63OPEN / RÓŻYNIECOK 
67  MAZUR AGNIESZKA 64OPEN / ZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEKOK 
68  MAZUR MARCIN 65OPEN / NĄDNIAKOLECTEAM ZBĄSZYNEKOK 
69  MAZUR PIOTR 66OPEN / BOLESŁAWIECOK 
70 MĄCZKA BARTŁOMIEJ115KAT2 / ŚWIĘTOSZÓWOK 
71 MĄCZKA BOLESLAW67OPEN / ŚWIĘTOSZÓWOK 
72 MĄCZKA GABRIELA116KAT2 / ŚWIĘTOSZÓWOK 
73 MĄCZKA MAŁGORZATA102KAT4 / ŚWIĘTOSZÓWOK 
74  MRÓZ KAROL 68OPEN / OLSZTYNAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJOK 
75  NARKUN EWA 69OPEN / IŁOWAOK 
76  NOWICKI ANDRZEJ 10Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
77  PAWŁOWSKI MARCEL 125KAT1 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECOK 
78  PELCZER AGNIESZKA 70OPEN / MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
79 POŁUDNIAK MARCIN71OPEN / BOLESŁAWIECOK 
80  RACZYŃSKA DAGMARA 72OPEN / TRZEBNICARACE CHALLENGE CLUBOK 
81 RACZYŃSKA MAJA105KAT3 / TRZEBNICARACE CHALLENGE CLUBOK 
82  RACZYŃSKI MARCIN 73OPEN / TRZEBNICARACE CHALLENGE CLUBOK 
83 RAKOCZY IRENEUSZ 22ŻOŁN / LĄDEK-ZDRÓJZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
84 ROMEJKO URSZULA74OPEN / ŻAGAŃBBL ŻAGAŃOK 
85  SADKOWSKA EWA 11Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
86  SADRINA PAULINA 75OPEN / STAWIGUDAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJOK 
87 SAWICKA HANIA126KAT1 / ŻAGAŃ1986OK 
88  SAWICKA KATARZYNA 76OPEN / ŻAGAŃOK 
89  SKORUPIŃSKA KATARZYNA 77OPEN / BOLESŁAWIECGOGGLE PAE TEAM,BBL BOLESŁAWIECOK 
90  SKORUPIŃSKI OLIWIER 106KAT3 / BOLESŁAWIECMKS BOLESŁAVIAOK 
91  SKORUPIŃSKI PIOTR 78OPEN / BOLESŁAWIECGOGGLE PAE TEAM,BBL BOLESŁAWIECOK 
92  SKOWROŃSKI GABRIEL 79OPEN / RUSZOWOK 
93 SŁAWIŃSKA HANNA117KAT2 / UNIEGOSZCZUKS ORKA LUBAŃOK 
94  SŁAWIŃSKI MARCIN 80OPEN / OLSZYNAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJOK 
95  STACHOWIAK GRZEGORZ 81OPEN / ŻAGAŃOK 
96  STANISZEWSKI DANIEL 82OPEN / BOLESŁAWIECRUN`O DOBRAOK 
97 STANISZEWSKA LENA118KAT2 / BOLESŁAWIECRUN`O DOBRAOK 
98 STAŃCZYSZYN DAWID127KAT1 / BOLESŁAWIECOK 
99  STEFANIAK JACEK 12Ż+20 / OLEŚNICAZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
100 STĘPIEŃ BARTOSZ28SZKO / DOBROSZYCEZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH WE WROCŁAWIUOK 
101  STRYCHALSKI KRYSTIAN 83OPEN / BOLESŁAWIECPOLITECHNIKA ŚLĄSKAOK 
102  SZEWCZENKO AGNIESZKA 84OPEN / BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
103  SZTYCH DAMIAN 85OPEN / BOLESŁAWIECOK 
104  ŚWIĄTEK MAREK 13Ż+20 / WOŁÓWOK 
105  ŚWIĄTKOWSKI MICHAŁ 86OPEN / BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
106 TARŁOWSKI CZESŁAW87OPEN / JELENIA GÓRAOK 
107 TARŁOWSKI RYSZARD88OPEN / JELENIA GÓRAOK 
108 TAYLOR ADAM89OPEN / RAWTENSTALLOK 
109 TAYLOR JOANNE90OPEN / RAWTENSTALLOK 
110 TEMPLEMAN ANDREW91OPEN / RAWTENSTALLOK 
111  TORZEWSKI ROMAN 14Ż+20 / BONIEWO61 PUŁK PIECHOTY WIELKOPOLSKIEJOK 
112  TROJNAR PRZEMYSŁAW 92OPEN / ŻAGAŃ34 BKPANCOK 
113 TRZCINKA KAMIL107KAT3 / IWINYOK 
114 TRZCINKA MIKOŁAJ108KAT3 / IWINYOK 
115  TYNDYRA PRZEMYSŁAW 93OPEN / BOLESŁAWIECOK 
116 WEJK JAKUB128KAT1 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECOK 
117  WILISOWSKI PIOTR 94OPEN / BOLESŁAWIEC62KSOK 
118 ZAWODNIK ANONIMOWY95OPEN /  OK 
119 WIŚNIEWSKI TOMASZ23ŻOŁN / BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAMOK 
120  WOJTECZEK TERESA 96OPEN / BOLESŁAWIECBIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIECOK 
121  WOŁODKO MICHAŁ 15Ż+20 / RADZYŃ PODLASKIFORM FITNESSOK 
122  WÓJCIK JAKUB 119KAT2 / BOLESŁAWIECBKSOK 
123 WÓJCIK TYCJAN129KAT1 / BOLESŁAWIECBKSOK 
124  WRÓBEL DOROTA 97OPEN / NOWE MIASTECZKOOK 
125  WRÓBEL PAWEŁ 24ŻOŁN / NOWA SÓLOK 
126  WRÓBLEWSKI TOMASZ 98OPEN / BOLESŁAWIECOK 
127  ZAJĄC KAZIMIERZ 99OPEN / BOLESŁAWIECOK 
128  ZAJĄC KRYSPIN 29SZKO / BOLESŁAWIECBKSOK 
129  ŻAK KRZYSZTOF 100OPEN / IWINYOK