Zawody obsługuje firma Entre Timing
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 188
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZYK MICHAŁ  OPEN / MKRAKÓWRKAOK 
2 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K OK 
3 BANDARU SUNIL OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
4  BEDNARSKI ADRIAN  OPEN / MWROCŁAWPIECHOTĄ PO SCHODACHOK 
5 BELINIAK GRZEGORZ OPEN / MWARSZAWAINTERCONTINENTAL WARSZAWAOK 
6 BELINIAK TOMASZ OPEN / MWARSZAWAINTERCONTINENTAL WARSZAWAOK 
7 BHADANE SHRIKANT OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
8  BIAŁAS JAROSŁAW  OPEN / MWARSZAWAKOMENDA MIEJSKA PSP WARSZAWA JRG 6OK 
9  BIEDRZYCKA ALICJA  OPEN / KWARSZAWABRAKOK 
10  BORKOWSKI ARKADIUSZ  OPEN / MWARSZAWAOK 
11 BORYSIAK KRZYSZTOF OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
12  BOŻEK MARLENA  OPEN / KBALINOK 
13 BRYNKUS PIOTR OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
14 BULASZEWSKA AGNIESZKA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
15  BUREĆ-KWIECIEŃ ANNA  OPEN / KWARSZAWAOK 
16  BUTOR ARKADIUSZ  OPEN / MMAŁKINIA GÓRNAOSTRÓW BIEGA/ NASTĘPNY KROKOK 
17  CEREGRA PIOTR  OPEN / MWARSZAWATN BIEGÓWKIOK 
18  CHEŁSTOWSKA MARTYNA  OPEN / KWARSZAWAWIPOK 
19 CHEN JIE OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
20  CHMIEL PIOTR  OPEN / MWARSZAWAPTT DELTAOK 
21 CHMIELEWSKA JOANNA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
22  CHMIELEWSKI PIOTR  OPEN / MWARSZAWAKOMENDA MIEJSKA PSP WARSZAWA JRG 6OK 
23  CHOIŃSKI PAWEŁ  OPEN / MZAMBRÓWOK 
24 CIENIEWICZ RAFAL OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
25 CZARNECKA JUSTYNA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
26 DABROWSKI PIOTR OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
27 DASH BISWARUP OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
28  DĄBROWSKI PIOTR  OPEN / MWARSZAWAWSZYSTKIE MOCE ŚWIATA - POLKA I JA.OK 
29  DEKA PATRYCJA  OPEN / KSOSNOWIECOK 
30  DEMBIŃSKA BEATA  OPEN / KŁÓDŹPIECHOTĄ PO SCHODACHOK 
31  DYBYSŁAWSKI ARTUR  OPEN / MWARSZAWAWIPOK 
32 DYCHA LUKASZ OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
33 FABISIAK MAGDALENA OPEN / KWARSZAWAOK 
34 FAJGER LUKASZ OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
35  FILIPCZAK ARKADIUSZ  OPEN / MPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOK 
36  FURGAŁ PAWEŁ  OPEN / MBYCHAWABYCHAWA RUNNER`SOK 
37 GABA ŁUKASZ OPEN / MWARSZAWAGRZYWPOLOK 
38 GASKA RENATA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
39  GIL MICHAŁ  OPEN / MLUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAOK 
40  GŁĄBSKI MAREK  OPEN / MŁÓDŹNOCNE MARKIOK 
41 GNANAMANI GOUTHAMAN OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
42 GOJZEWSKI MACIEJ OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
43  GOMOŁA-PARADOWSKA ANNA  OPEN / KWARSZAWAPOWER TRAININGOK 
44  GRADUS ILONA  OPEN / KWARSZAWAOK 
45 GRYGLEWICZ ALEKSANDRA OPEN / KWARSZAWAOK 
46  GRYNFELDER RAFAŁ  OPEN / MWARSZAWASKYWALKPROJECT.PLOK 
47 GRZYWACZEWSKI SŁAWEK OPEN / MWARSZAWAGRZYWPOLOK 
48  GUŹNICZAK ROBERT  OPEN / MWARSZAWAINTERCONTINENTAL WARSZAWAOK 
49  HAZAN RAFAL  OPEN / MWARSZAWAUNITED RUNNERSOK 
50  HELEUT PIERRE  OPEN / MWARSZAWAOK 
51 I KAMIL OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
52 IWASZKIEWICZ MAGDALENA OPEN / KWARSZAWAWIPOK 
53  JANIK MARCIN  OPEN / MCHORZÓWPSP CHORZÓW/SIEDLCEOK 
54  JANISZEWSKI JAKUB  OPEN / MKRAKÓWDB GROUPOK 
55  JARMUNDOWICZ MICHAŁ  OPEN / MRYBNIKPĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMIOK 
56  JUŃCZYK PIOTR  OPEN / MWARSZAWAOK 
57 KACPRZAK BOGUMIŁA OPEN / KZGIERZPIECHOTĄ PO SCHODACHOK 
58  KACZMAREK KAMIL  OPEN / MKRAKOWBIDROOM.COMOK 
59  KACZMAREK KRYSTIAN  OPEN / MPOZNANCOLLEGIUM A. TEAMOK 
60 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K OK 
61 KATARIYA AMIT OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
62 KEMAJOU LIONEL OPEN / MWARSZAWA WESOŁAKEMTENNISOK 
63 KENAWY MOHAMED OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
64 KICINSKI TOMASZ OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
65  KIETLIŃSKI MACIEJ  OPEN / MWARSZAWAOK 
66 KOBIERSKI RADEK OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
67  KOLANO AGNIESZKA  OPEN / KWARSZAWAWAY2CHAMPOK 
68 KOLDANCA SERKAN OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
69  KOŁTYSZ ROMAN  OPEN / MMYSZKÓWMYSZKÓWOK 
70  KONDRACIUK KATARZYNA  OPEN / KPIASECZNOK JAK KAJAKIOK 
71  KOSZYKOWSKI DANIEL  OPEN / MCESARZOWICEPIECHOTĄ PO SCHODACHOK 
72 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M OK 
73 KOZAK TOMASZ OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
74  KOZŁOWSKI PATRYK  OPEN / MGÓRA KALWARIAOK 
75 KRAJEWSKI MAREK OPEN / MWARSZAWAWIPOK 
76  KRÓL MAGDALENA  OPEN / KNOWY DWÓRMAZOWIECKIISERWIS.NET.PLOK 
77 KRÓLAK MARCIN  OPEN / MWARSZAWAINTERCONTINENTAL WARSZAWAOK 
78  KSIĘŻOPOLSKA MAŁGORZATA  OPEN / KKATOWICEBLUES BROTHERSOK 
79 KUCZYNSKA LIDIA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
80 KUDLAK ANNA OPEN / KWARSZAWAWIPOK 
81 KULSHRESTHA AKHIL OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
82 KWAPISZ PIOTR OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
83  LASZCZKA MONIKA  OPEN / KWARSZAWAPEKAES TEAMOK 
84  LEGER JONATHAN  OPEN / MNOWE MIASTO NAD WARTAOK 
85 LODHA MEHA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
86  LUBA ALICJA  OPEN / KWARSZAWAOK 
87  ŁASKI MIKOŁAJ  OPEN / MWARSZAWAPSP CHORZÓW/SIEDLCEOK 
88  ŁUKIANOW ARTUR  OPEN / MWARSZAWASZTYWNIUTKOOK 
89  ŁUSZCZ PIOTR  OPEN / MLEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOOK 
90  MAGIERA DAGMARA  OPEN / KKATOWICEOK 
91 MAHADKAR SHRUTI OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
92 MAKUCH DOMINIK OPEN / MWARSZAWABRAKOK 
93  MANIARA ADAM  OPEN / MLEONCINUNITED RUNNERSOK 
94 MANUEL NATALIA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
95  MARCINISZYN GRZEGORZ  OPEN / MWARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
96  MARKOWSKI ARKADIUSZ  OPEN / MWARSZAWAOK 
97  MARUNOWSKI MATEUSZ  OPEN / MJAWORZNOPSP JAWORZNOOK 
98  MASNY-JARMUNDOWICZ MARTA  OPEN / KRYBNIKPĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMIOK 
99  MICHAŁOWSKA KATARZYNA  OPEN / KWARSZAWADD RUNNING TEAM / NA LUZAKAOK 
100 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K OK 
101  MIKULSKA-GUŹNICZAK MONIKA  OPEN / KWARSZAWAINTERCONTINENTAL WARSAWOK 
102 MIZAK RAFAŁ OPEN / MPIASTÓWWIPOK 
103 MOHANLAL ANKIT OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
104  NADZIKIEWICZ AGNIESZKA  OPEN / KWARSZAWAWIPOK 
105  NADZIKIEWICZ MACIEJ  OPEN / MBRWINÓWWIPOK 
106  NADZIKIEWICZ PAWEŁ  OPEN / MBRWINÓWWIPOK 
107  NITENKO HANNA  OPEN / KWARSZAWAOK 
108  NOWAKOWSKI PAWEŁ  OPEN / MPOZNAŃOK 
109  NOWOSZ KAMIL  OPEN / MWARSZAWAOK 
110  OBIEGŁO JUSTYNA  OPEN / KKONININTERCONTINENTAL WARSZAWAOK 
111  OCIEPA PIOTR  OPEN / MSZCZYTNOOK 
112  OKAPIEC ALEKSANDRA  OPEN / KWARSZAWAOK 
113  OLLER KRZYSZTOF  OPEN / MLUBLINOK 
114  ONISK KAMIL  OPEN / MMIŃSK MAZOWIECKITEAM KAŁDUNOK 
115  OPRZAŁA BEATA  OPEN / KWARSZAWAAUTOMAPAOK 
116  OPRZAŁA PIOTR  OPEN / MWARSZAWAAUTOMAPAOK 
117  ORCZYK BEATA  OPEN / KWARSZAWAOK 
118  PAŃCZUK MACIEJ  OPEN / MWARSZAWACROSSFIT R99OK 
119  PARADOWSKI ŁUKASZ  OPEN / MWARSZAWAPOWER TRAININGOK 
120 PARANJAPE OMKAR OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
121  PAULINA ZAWADZKA  OPEN / KWARSZAWAINTERCONTINENTAL WARSZAWAOK 
122  PAWŁOWSKA-JEŻOWSKA RENATA  OPEN / KMARKIWIPOK 
123 PAZ TOMASZ OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
124  PENKALA-WARDZYŃSKA EWA  OPEN / KWARSZAWAOK 
125  PIECHOTA JAROSŁAW  OPEN / MŁÓDŹPIECHOTĄ PO SCHODACHOK 
126  PIJARCZYK MARTA  OPEN / KZĄBKIENERGOTEL.PLOK 
127  PISAREK MICHAŁ  OPEN / MWARSZAWAAUTOMAPAOK 
128  POLAK MARCIN  OPEN / MWARSZAWAAUTOMAPAOK 
129  POPIEL EWA  OPEN / KOTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOK 
130 POSTOSLKI PATRYK OPEN / MWARSZAWAWIPOK 
131 PRUTHI BHAVNA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
132 PRZEDPEŁSKI MARIUSZ OPEN / MWARSZAWABLUES BROTHERSOK 
133  PURCHALAK KAROLINA  OPEN / KWARSAWOK 
134  PURCHALAK PAWEŁ  OPEN / MWARSZAWAOK 
135  RABCZYŃSKA ANNA  OPEN / KWARSZAWAINTERCONTINENTAL WARSZAWAOK 
136  RADZIMIRSKI ADAM  OPEN / MWARSZAWADELOITTE ADVENTURE TEAMOK 
137  RECHTZYGIEL WALDEMAR  OPEN / MOTWOCKOK 
138 REKAWEK GABRIELA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
139 ROGULA KAROLINA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
140 ROSOLSKI ANDRZEJ OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
141 RUDAWSKA MAGDALENA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
142 RUDO JAKUB OPEN / MŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAOK 
143 RYBICKI HUBERT OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
144  S MICHAŁ  OPEN / MWARSZAWAOK 
145 SANGULE RAJSHREE OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
146  SCHOENROCK MARTEN  OPEN / MWARSAWINTERCONTINENTAL WARSZAWAOK 
147  SEKULAR JOANNA  OPEN / KWARSZAWAWIPOK 
148  SEMENIUK ŁUKASZ  OPEN / MBIAŁA PODLASKAOK 
149 SHRIVASTAVA ABHINAV OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
150  SIDOROWICZ GRZEGORZ  OPEN / MMARKIAXA RUNNING TEAMOK 
151  SIENKIEWICZ KAROLINA  OPEN / KWARSZAWAWIPOK 
152 SIKORA AGNIESZKA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
153 SINGH YOGENDER OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
154  SMITH CRAIG  OPEN / MWARSAWRIVER VIEWOK 
155 SPIEWANOWSKI MACIEJ OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
156 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M BEMOWOOK 
157 STEPIEN LUCYNA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
158  STĘPNIAK KAROLINA  OPEN / KWARSZAWAŚWIAT HOTELIOK 
159  SUCHECKI MICHAŁ  OPEN / MMARKIWIPOK 
160 SZ MAGDALENA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
161  SZABŁOWSKA DOROTA  OPEN / KWARSZAWAUNITED RUNNERSOK 
162  SZCZEKUTOWICZ ADRIAN  OPEN / MWARSZAWAOK 
163  SZEWCZYK JAN ADAM  OPEN / MWARSZAWAOK 
164 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K OK 
165  SZYMAŃSKI ZBIGNIEW  OPEN / MSZUBINOK 
166  SZYMFEL MARCIN  OPEN / MWARSAWINTERCONTINENTAL WARSZAWAOK 
167  TOMANEK BARTOSZ  OPEN / MWARSZAWAOK 
168  TRACZYK MARCIN  OPEN / MWARSZAWARIVER VIEWOK 
169 UBALE VINOD OPEN / MWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
170  ULANOWSKI DAWID  OPEN / MPOZNAŃOK 
171 UMIASTOWSKI SŁAWEK OPEN / MWARSZAWAGRZYWPOLOK 
172  WARDZYŃSKI ŁUKASZ  OPEN / MWARSZAWAOK 
173 WASYLECZKO MAGDALENA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
174 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K OK 
175 WICHA IWONA OPEN / KGÓRA KALWARIAOK! SPORT / LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAOK 
176  WIECZOREK MAREK  OPEN / MŚMIGIELPSP KOŚCIAN / BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIELOK 
177  WIECZOREK PATRYK  OPEN / MPOTOKUNITED RUNNERSOK 
178  WIĘCZKOWSKI WOJCIECH  OPEN / MWARSZAWAOK 
179  WITKOWSKA DOMINIKA  OPEN / KLODZPIECHOTĄ PO SCHODACHOK 
180  WITKOWSKI PAWEŁ  OPEN / MWARSZAWAOK 
181  WOŁOSZYN PIOTR  OPEN / MWARSZAWAPIORUNOK 
182  ZARĘBA DANIEL  OPEN / MWARSZAWAOK 
183 ZAWACKI ŁUKASZ OPEN / MSULEJÓWEKOK 
184 ZAWADZKA ALEKSANDRA OPEN / KWARSZAWACREDIT SUISSEOK 
185 ZEBROWSKI DANIEL OPEN / MKOSÓW LACKIBRAKOK 
186 ZĘBROWSKI SYLWESTER OPEN / MKOSÓW LACKIBRAKOK 
187  ZIĘBA TOMASZ  OPEN / MWARSZAWAOK 
188  ZIÓŁKOWSKA GABRIELA  OPEN / KWARSZAWAOK