Zawody obsługuje firma Datasport

Mini RAFAKO PÓŁMARATON RACIBÓRZ na dystansie 2109 m
Racibórz, 01 września 2019 r.


Liczba zawodników : 155
Liczba opłaconych zawodników: 123
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 BIELIŃSKA ANNA OPEN / RYBNIKPOLPOL  
2  BIELIŃSKI TOMASZ  OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
3  BOBER WOJCIECH  OPEN / ROGÓWPOLPOLOK 
4 BULENDA GRZEGORZ OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
5 BULENDA JAKUB OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
6 CICHOCKI ŁUKASZ OPEN / STANOWICECICHY TEAMPOLPOL  
7 CICHOCKI TYMOTEUSZ OPEN / STANOWICECICHY TEAMPOLPOL  
8  CZYRNEK EWA  OPEN / RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELEPOLPOL  
9  DEIERLING ARKADIUSZ  OPEN / KĘDZIERZYN-KOŹLEINFINITI FITNESS CLUBPOLPOL  
10 DENESZEWSKA MARIA OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
11 DENESZEWSKI ALEKSANDER OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
12  DENESZEWSKI MAREK  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
13  DROZD ŁUKASZ  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
14  FRANICZEK BOŻENA  OPEN / RZUCHÓWPOLPOLOK 
15 FURMAN DAWID OPEN / BŁAŻEJOWICEDLA ZOSIPOLPOLOK 
16  GAJ MONIKA  OPEN / KIETRZDAR-BUD TEAMPOLPOLOK 
17 GAJ NIKOLA OPEN / KIETRZDAR-BUD TEAMPOLPOLOK 
18 GAJ OLIWIA OPEN / KIETRZDAR-BUD TEAMPOLPOLOK 
19  GALIK DOMINIK  OPEN / RACIBÓRZDLA ZOSIPOLPOL  
20  GALIK DOMINIK  OPEN / RACIBÓRZDLA ZOSIPOLPOLOK 
21  GAWENDA JÓZEF  OPEN / RACIBÓRZEKO OKNA RUNNERSPOLPOL  
22  GEMZA ROBERT  OPEN / RACIBÓRZRAFAKO S.A.POLPOLOK 
23 GORGOŃ JULIA OPEN / RACIBÓRZPOLPOL  
24  GRUCHOT MARCIN  OPEN / RACIBÓRZWYDAWNICTWO NOWINYPOLPOL  
25 HAJDUCZEK ZUZANNA OPEN / RZUCHÓWPOLPOLOK 
26  IWANICKA ALINA  OPEN / KIETRZKS GRYFKIETRZPOLPOL  
27 JANCZURA MAJA OPEN / KIETRZPOLPOL  
28  JANCZURA MARZENA  OPEN / KIETRZPOLPOLOK 
29  JANIK GRZEGORZ  OPEN / BRANTOLKABRANTOLKAPOLPOLOK 
30  JESZKA ARTUR  OPEN / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
31 JĘDRAS PATRYCJA OPEN / PYSKOWICEPOLPOLOK 
32  JURCZYK ANETA  OPEN / RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIPOLPOLOK 
33  KALBARCZYK ARKADIUSZ  OPEN / RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
34  KAŁUŻA DOROTA  OPEN / RUDNIKPOLPOL  
35  KAPŁON AGNIESZKA  OPEN / RACIBÓRZAMATORKAPOLPOLOK 
36 KAPŁON PAULINA OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
37  KAZUBSKA JOANNA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
38  KEMPA PIOTR  OPEN / PSZÓWPOLPOLOK 
39  KLETA DAWID  OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
40  KLINIK PAWEŁ  OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
41  KOENIG PATRYK  OPEN / RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOL  
42  KOPCIUCH SABINA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
43  KORDYACZNY KRZYSZTOF  OPEN / PAWŁOWICZKIZAWISZASTARAKUZNIAPOLPOL  
44 KORZENIAK LESŁAW OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
45 KOSTON KRZYSZTOF OPEN / SZYMOCICEPOLPOLOK 
46 KOSTON RAFAŁ OPEN / SZYMOCICEPOLPOLOK 
47 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  POLPOLOK 
48  KOWALSKI KAROL  OPEN / WAŁBRZYCHPOLPOL  
49  KOZINA MACIEJ  OPEN / KUŹNIA RACIBORSKANOWINY TEAMPOLPOLOK 
50  KRAJCZOK KEVIN  OPEN / ŁĘGSMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7POLPOLOK 
51 KRETEK-TOMASZEWSKA LUCYNA OPEN / TWORKÓWNOWINY TEAMPOLPOLOK 
52 KRĘCISZ DAWID OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
53  KRĘCISZ MAGDALENA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
54  KRĘCISZ ZBIGNIEW  OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
55  KRIWIENOK KRZYSZTOF  OPEN / KUŹNIA RACIBORSKAPRACOWNIA PRZYSZLOSCIPOLPOLOK 
56  KRÓTKI JANINA  OPEN / ŁĘGEASYRUN RACIBÓRZPOLPOL  
57  KUDER MACIEJ  OPEN / RACIBÓRZNOWINY.PLPOLPOLOK 
58  KUDER MAREK  OPEN / RACIBÓRZNOWINY.PLPOLPOLOK 
59  KUDER TATIANA  OPEN / RACIBÓRZNOWINY.PLPOLPOLOK 
60 KULIGA ANTONI OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
61 KULIGA EWA OPEN / RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
62 KULIGA JAN OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
63 KULIGA JANINA OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
64 KULIGA LILIANA OPEN / RACIBÓRZPOLPOL  
65 KULIGA LUDMIŁA OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
66 KULIGA MAREK OPEN / RACIBÓRZPOLPOL  
67 KULIGA MICHAŁ OPEN / RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
68 KURYŁOWICZ JAKUB OPEN / RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIPOLPOLOK 
69 KURYŁOWICZ KRZYSZTOF OPEN / RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIPOLPOLOK 
70 KURYŁOWICZ TOMASZ OPEN / RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIPOLPOLOK 
71 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  POLPOLOK 
72 LACHOWICZ-DENESZEWSKA ANNA OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
73 LACHOWICZ-KOMINEK DOROTA OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
74  LAJTNER MICHELLE  OPEN / RACIBÓRZMKS SMS VICTORIA RACIBÓRPOLPOL  
75  LAJTNER MIROSLAW  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
76  LEPKA KATARZYNA  OPEN / RACIBÓRZDLA ZOSIPOLPOL  
77 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  POLPOLOK 
78 MACHNIAK MAGDALENA OPEN / RACIBÓRZOK 
79 MACHNIAK MARIA OPEN / RACIBÓRZOK 
80 MACHNIAK TOMASZ OPEN / RACIBÓRZOK 
81  MANDRYSZ ALEKSANDRA  OPEN / LYSKIPOLPOLOK 
82 MANDRYSZ GRZEGORZ OPEN / LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLPOLOK 
83  MARCINIAK JERZY  OPEN / PIETROWICE WIELKIEPOLPOLOK 
84  MATIOSZEK PATRYK  OPEN / RACIBÓRZSMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7POLPOLOK 
85  MIKA DAMIAN  OPEN / RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSPOLPOLOK 
86  MONETA MAŁGORZATA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
87 MONETA MATEUSZ OPEN / RACIBÓRZBRAKPOLPOLOK 
88  MROWIEC BERNARD  OPEN / TWORKÓWKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
89  MUDRY MATEUSZ  OPEN / KIETRZPOLPOL  
90  MULTANIAK ALICJA  OPEN / RUDNIKPOLPOL  
91 MUSIOŁ JULIA OPEN / RACIBÓRZWYBIERZPOLPOLOK 
92  NOWAK RAFAŁ  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
93  OKULOWSKI PAWEŁ  OPEN / RACIBÓRZNOWINY TEAMPOLPOLOK 
94  OLBRICH ARTUR  OPEN / TWORKÓWPOLPOLOK 
95 OLIWIA BARYCKA OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
96  OLSZYNA KATARZYNA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
97 OLSZYNA LENA OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
98 OŚLIZŁY KATARZYNA OPEN / RACIBÓRZNOWINY TEAMPOLPOLOK 
99 OŚLIZŁY WIKTOR OPEN / RACIBÓRZNOWINY TEAMPOLPOLOK 
100  PACAK DOMINIKA  OPEN / RACIBORZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOL  
101  PALETTA MAŁGORZATA  OPEN / PIETROWICE WIELKIECHYŻE JEŻE AND RĄCZE ŁANIEPOLPOLOK 
102 PASKUDA IGNACY OPEN / RACIBORZOK 
103  PASKUDA MARCIN  OPEN / RACIBÓRZBRAKPOLPOLOK 
104 PASKUDA ZUZANNA OPEN / RACIBORZOK 
105  PILSZAK KRYSTIAN  OPEN / RACIBÓRZPODAJ RĘKĘ-TEAMPOLPOLOK 
106  PRUSZAK LESZEK  OPEN / RACIBORZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
107  PRZYPADŁO KATARZYNA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
108 PYTEL ŁUCJA OPEN / RACIBÓRZPOLPOL  
109  PYTLIK SZYMON  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
110  ROSGA ANNA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
111 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  POLPOLOK 
112  SEGET DAWID  OPEN / RACIBÓRZPOLPOL  
113  SKIBA ŁUKASZ  OPEN / RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
114  SKOREK MARTA  OPEN / GŁUBCZYCEDAR-BUD TEAMPOLPOLOK 
115 SKOWYRA ANNA OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
116 SOBCZAK SŁAWOMIR OPEN / RACIBÓRZPOLPOL  
117  SOBCZYK GRZEGORZ  OPEN / RACIBÓRZLEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO RACIBÓRZPOLPOLOK 
118  SOJKA MAREK  OPEN / GŁUCHOŁAZYPOLPOL  
119 STEIN ANNA OPEN / RACIBORZPOLPOL  
120  STEIN ANNA  OPEN / RACIBÓRZDLA ZOSIPOLPOLOK 
121 STOCKA DOMINIKA OPEN / GOGOLINPOLPOLOK 
122  STOSIEK DAWID  OPEN / RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
123  STOSIEK MICHAELA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
124  SUBOCZ AGNIESZKA  OPEN / RACIBÓRZNOWINY TEAMPOLPOLOK 
125 SUBOCZ KACPER OPEN / RACIBÓRZNOWINY TEAMPOLPOLOK 
126 SUBOCZ PAWEŁ OPEN / RACIBÓRZNOWINY TEAMPOLPOLOK 
127  SZEWCZYK DAWID  OPEN / RYBNIKPOLPOLOK 
128  SZYJKA BEATA  OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
129 SZYJKA JAKUB OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
130  TOKAREWICZ JUSTYNA  OPEN / JASTRZEBIE ZDROJPOLPOLOK 
131 TOMASZEWSKA KAROLINA OPEN / TWORKÓWNOWINY TEAMPOLPOL  
132  TOMASZEWSKA ZUZANNA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
133 TOMASZEWSKI PAWEŁ OPEN / TWORKÓWNOWINY TEAMPOLPOLOK 
134  URBAINSKA ILONA  OPEN / ŁĘGPOLPOLOK 
135  URBASIK MARIUSZ  OPEN / RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYPOLPOLOK 
136  URBASIK MICHAŁ  OPEN / RYDUŁTOWYPOLPOLOK 
137  URBAŚ GRZEGORZ  OPEN / RACIBÓRZPOLPOL  
138 URBAŚ STANISŁAW OPEN / RACIBÓRZPOLPOL  
139  WILK MAREK  OPEN / RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
140 WINDER MILENA OPEN / GŁUBCZYCEDAR-BUD TEAMPOLPOLOK 
141  WINDER WERONIKA  OPEN / GŁUBCZYCEDAR-BUD TEAMPOLPOLOK 
142 WOJCIECH MANDRYSZ OPEN / LYSKIPOLPOLOK 
143  WOLLNY KAMIL  OPEN / KORNICEEKO-OKNA RUNNERS, KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
144  WOLNIK JOLANTA  OPEN / LIGOTA KSIĄŻĘCASMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7POLPOLOK 
145  WOSKOWSKA MAGDALENA  OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
146 WOSKOWSKI RADOSŁAW OPEN / RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOLOK 
147  ZACHWEY BOGUSŁAWA  OPEN / PIETROWICE WIELKIEPOLPOLOK 
148  ZDANCEWICZ WIEŃCZYSŁAW  OPEN / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
149  ZDANCEWICZ WIOLETTA  OPEN / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
150  ZIELIŃSKI GRZEGORZ  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
151 ZIEMKIEWICZ PATRYK OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
152  ZIEMKIEWICZ SABINA  OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOK 
153  ZIEMKIEWICZ PAWEŁ  OPEN / RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
154  ZYGMUND PAULINA  OPEN / ŁAŃCEPOLPOL  
155  ŻŁOBICKA AGNIESZKA  OPEN / KIETRZDAR-BUD TEAMPOLPOLOK