Zawody obsługuje firma Datasport

Piwny Fajer – Raciborski Festiwal Piwa
Racibórz, 03 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 82
Liczba opłaconych zawodników: 65
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 ABRAMCZYK DENIS OPEN / M20RACIBÓRZCZEKOLADOWAPOLPOLOK 
2  BAJER EWA  OPEN / K30KĘDZIERZYN KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
3  BIELIŃSKI TOMASZ  OPEN / M30RACIBÓRZDIABLO TEAMPOLPOLOK 
4  BIELIŃSKI TOMASZ  OPEN / M30RACIBÓRZWRÓBEL TEAMPOLPOLOK 
5  BŁASZCZOK-JENDRZEJCZYK JUDYTA  OPEN / K30RACIBÓRZPOLPOLOK 
6  BURDA ANDRZEJ  OPEN / M30RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSPOLPOLOK 
7  CHOLEWIŃSKI TOMEK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
8  CIEMNY JANUSZ  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOL  
9  CIESIELSKI DARIUSZ  OPEN / M50KIETRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
10  CIEŚLA ANIA  OPEN / K30RACIBÓRZZABIEGANIPOLPOLOK 
11 CZEMERYNSKI GRZEGORZ OPEN / M30RACIBÓRZCZEKOLADOWAPOLPOLOK 
12  GAWENDA JÓZEF  OPEN / M30RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSPOLPOLOK 
13  GIL CZESŁAW  OPEN / M50KIETRZEKO-OKNA-RUNNERSPOLPOL  
14  GIRYN-ŁUCZYCKI RAFAŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
15  GÓRALSKI JAROSŁAW  OPEN / M50RACIBÓRZSMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7POLPOLOK 
16  GRUSZKA MICHAŁ  OPEN / M30RACIBÓRZHENKELPOLPOL  
17  GUCIK PIOTR  OPEN / M30RACIBÓRZPOLPOLOK 
18  HAŃCZA KRZYSZTOF  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
19 HEROK KRZYSZTOF OPEN / M20RACIBÓRZCZEKOLADOWAPOLPOLOK 
20  HERUD MAGDALENA  OPEN / K30PIETROWICE WIELKIEEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
21 HERZOG MARTA OPEN / K20RACIBÓRZPOLPOLOK 
22  HIMEL ADRIAN  OPEN / M20KRZANOWICEPOLPOLOK 
23  IWANICKA ALINA  OPEN / K30KIETRZKS GRYFKIETRZPOLPOL  
24 JAKUBCZYK PIOTR OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
25  JANIK GRZEGORZ  OPEN / M30BRANTOLKABRANTOLKAPOLPOL  
26  JESZKA ARTUR  OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
27  JOCHIMCZYK WITEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOL  
28  JURCZYKOWSKA KOSIK IWONA  OPEN / K40RACIBÓRZZABIEGANIPOLPOLOK 
29  KAMINSKI MATEUSZ  OPEN / M20RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMPOLPOLOK 
30  KAMIŃSKI ZBIGNIEW  OPEN / M30LESZCZYNYGRUBIORZE LOTAJOMPOLPOL  
31  KANIA DAMIAN  OPEN / M30RACIBÓRZ4DRINKIPOLPOLOK 
32  KARLIK AGNIESZKA  OPEN / K30GASZOWICEPOLPOLOK 
33  KOENIG PATRYK  OPEN / M30RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSPOLPOLOK 
34 KOENIG PAWEL OPEN / M20RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSPOLPOL  
35  KOSIK DARIUSZ  OPEN / M40RACIBÓRZPOLPOLOK 
36 KRIWIENOK DOROTA OPEN / K20RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIPOLPOLOK 
37  KRYBUS ARTUR  OPEN / M30RACIBORZEKO-OKNA-RUNNERSPOLPOL  
38 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30 FORMA WODZISŁAW ŚLASKPOLPOLOK 
39  KUCZOK MIROSŁAW  OPEN / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLASKPOLPOL  
40 KURYŁOWICZ HALINA OPEN / K30RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIOK 
41 KURYŁOWICZ TOMASZ OPEN / M30RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIOK 
42  LAJTNER MIROSLAW  OPEN / M30RACIBÓRZPOLPOL  
43  LECHOCKA PATRYCJA  OPEN / K30PSZÓWEKO OKNAPOLPOLOK 
44  LOREK DARIUSZ  OPEN / M40RACIBÓRZPOLPOLOK 
45  MAJCHEREK MARCIN  OPEN / M40PIETROWICE WIELKIEPOLPOLOK 
46  MAŃKA PIOTR  OPEN / M60KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
47  MARCOL SEBASTIAN  OPEN / M30GASZOWICEAKTYWNI LYSKIPOLPOLOK 
48  MATIOSZEK PATRYK  OPEN / M30RACIBÓRZSMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7POLPOLOK 
49  MICZEK MICHAŁ  OPEN / M30RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOL  
50  MIKA DAMIAN  OPEN / M50RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSPOLPOLOK 
51 MONETA MATEUSZ OPEN / M20RACIBÓRZBRAKPOLPOLOK 
52  NADACY ELIZA  OPEN / K20RACIBÓRZ4DRINKIPOLPOLOK 
53  NALEPKA PAWEŁ  OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
54  NAWA WALDEMAR  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
55  NOSAL ADAM  OPEN / M40KIETRZKS GRYFKIETRZPOLPOL  
56  NOSAL DOROTA  OPEN / K40KIETRZKS GRYFKIETRZPOLPOL  
57  PACAK DOMINIKA  OPEN / K30KIETRZBBL RACIBÓRZPOLPOL  
58  PALOWSKA JOLA  OPEN / K30SKRZYSKRZYSZÓWPOLPOLOK 
59 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 POLPOLOK 
60  PIONTEK SABINA  OPEN / K30RACIBÓRZMIEDONIA FITPOLPOLOK 
61  PODGÓRSKA JOLANTA  OPEN / K40DZIELAWYBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
62  POZNAKOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M40RACIBÓRZBBL RACIBÓRZPOLPOLOK 
63  PRZYBYLA AMADEUSZ  OPEN / M20RACIBÓRZ4DRINKIPOLPOLOK 
64  PYTLIK SZYMON  OPEN / M30RACIBÓRZPOLPOLOK 
65 RONGIERS MACIEK OPEN / M30RACIBÓRZCZEKOLADOWAPOLPOLOK 
66  SBECZKA RAFAŁ  OPEN / M20TWORKÓWEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
67  SEGET DAWID  OPEN / M20RACIBÓRZPOLPOLOK 
68  SKRZYPCZAK GRZEGORZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
69 SOBCZAK SŁAWOMIR OPEN / M30RACIBÓRZPOLPOLOK 
70  STROF MARCIN  OPEN / M30SYRYNIAEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
71  SZEWCZYK MICHAL  OPEN / M30RACIBÓRZPOLPOL  
72 SZYMAŃSKA ANNA OPEN / K30STARE KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
73  TOMASZEK GRZEGORZ  OPEN / M30KRAKÓWBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYPOLPOLOK 
74  TYLKA EDYTA  OPEN / K20RACIBÓRZPOLPOLOK 
75  URBAŚ GRZEGORZ  OPEN / M30RACIBÓRZPOLPOL  
76  WELM GRZEGORZ  OPEN / M40CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
77  WILK MAREK  OPEN / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
78  WINCZURA AGATA  OPEN / K30DZIERŻYSŁAWEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
79  WIRTZ ANNA  OPEN / K30RACIBORZZABIEGANIPOLPOLOK 
80  WOLLNY KAMIL  OPEN / M20KORNICEPOLPOLOK 
81  ZIEMKIEWICZ JUSTYNA  OPEN / K40RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
82  ZIEMKIEWICZ PAWEŁ  OPEN / M40RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK