Zawody obsługuje firma Datasport

Piwny Fajer – Raciborski Festiwal Piwa
Racibórz, 03 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 82
Liczba opłaconych zawodników: 65
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 ABRAMCZYK DENIS OPEN / M20RACIBÓRZCZEKOLADOWAOK 
2  BAJER EWA  OPEN / K30KĘDZIERZYN KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
3  BIELIŃSKI TOMASZ  OPEN / RACIBÓRZDIABLO TEAMOK 
4  BIELIŃSKI TOMASZ  OPEN / M30RACIBÓRZWRÓBEL TEAMOK 
5  BŁASZCZOK-JENDRZEJCZYK JUDYTA  OPEN / K30RACIBÓRZOK 
6  BURDA ANDRZEJ  OPEN / M30RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSOK 
7  CHOLEWIŃSKI TOMEK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
8  CIEMNY JANUSZ  OPEN / M30WARSZAWA  
9  CIESIELSKI DARIUSZ  OPEN / M50KIETRZEKO-OKNA RUNNERSOK 
10  CIEŚLA ANIA  OPEN / K30RACIBÓRZZABIEGANIOK 
11 CZEMERYNSKI GRZEGORZ OPEN / M30RACIBÓRZCZEKOLADOWAOK 
12  GAWENDA JÓZEF  OPEN / M30RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSOK 
13  GIL CZESŁAW  OPEN / M50KIETRZEKO-OKNA-RUNNERS  
14  GIRYN-ŁUCZYCKI RAFAŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
15  GÓRALSKI JAROSŁAW  OPEN / M50RACIBÓRZSMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7OK 
16  GRUSZKA MICHAŁ  OPEN / M30RACIBÓRZHENKEL  
17  GUCIK PIOTR  OPEN / M30RACIBÓRZOK 
18  HAŃCZA KRZYSZTOF  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
19 HEROK KRZYSZTOF OPEN / M20RACIBÓRZCZEKOLADOWAOK 
20  HERUD MAGDALENA  OPEN / K30PIETROWICE WIELKIEEKO-OKNA RUNNERSOK 
21 HERZOG MARTA OPEN / K20RACIBÓRZOK 
22  HIMEL ADRIAN  OPEN / M20KRZANOWICEOK 
23  IWANICKA ALINA  OPEN / K30KIETRZKS GRYFKIETRZ  
24 JAKUBCZYK PIOTR OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
25  JANIK GRZEGORZ  OPEN / M30BRANTOLKABRANTOLKA  
26  JESZKA ARTUR  OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
27  JOCHIMCZYK WITEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEY  
28  JURCZYKOWSKA KOSIK IWONA  OPEN / K40RACIBÓRZZABIEGANIOK 
29  KAMINSKI MATEUSZ  OPEN / M20RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMOK 
30  KAMIŃSKI ZBIGNIEW  OPEN / M30LESZCZYNYGRUBIORZE LOTAJOM  
31  KANIA DAMIAN  OPEN / M30RACIBÓRZ4DRINKIOK 
32  KARLIK AGNIESZKA  OPEN / K30GASZOWICEOK 
33  KOENIG PATRYK  OPEN / M30RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSOK 
34 KOENIG PAWEL OPEN / M20RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERS  
35  KOSIK DARIUSZ  OPEN / M40RACIBÓRZOK 
36 KRIWIENOK DOROTA OPEN / K20RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIOK 
37  KRYBUS ARTUR  OPEN / M30RACIBORZEKO-OKNA-RUNNERS  
38 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30 FORMA WODZISŁAW ŚLASKOK 
39  KUCZOK MIROSŁAW  OPEN / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLASK  
40 KURYŁOWICZ HALINA OPEN / K30RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIOK 
41 KURYŁOWICZ TOMASZ OPEN / M30RACIBÓRZPRACOWNIA PRZYSZLOSCIOK 
42  LAJTNER MIROSLAW  OPEN / M30RACIBÓRZ  
43  LECHOCKA PATRYCJA  OPEN / K30PSZÓWEKO OKNAOK 
44  LOREK DARIUSZ  OPEN / M40RACIBÓRZOK 
45  MAJCHEREK MARCIN  OPEN / M40PIETROWICE WIELKIEOK 
46  MAŃKA PIOTR  OPEN / M60KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
47  MARCOL SEBASTIAN  OPEN / M30GASZOWICEAKTYWNI LYSKIOK 
48  MATIOSZEK PATRYK  OPEN / M30RACIBÓRZSMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7OK 
49  MICZEK MICHAŁ  OPEN / M30RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS  
50  MIKA DAMIAN  OPEN / M50RACIBÓRZEKO-OKNA-RUNNERSOK 
51 MONETA MATEUSZ OPEN / M20RACIBÓRZBRAKOK 
52  NALEPKA PAWEŁ  OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
53  NAWA WALDEMAR  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
54  NOSAL ADAM  OPEN / M40KIETRZKS GRYFKIETRZ  
55  NOSAL DOROTA  OPEN / K40KIETRZKS GRYFKIETRZ  
56  PACAK DOMINIKA  OPEN / K30RACIBÓRZBBL RACIBÓRZ  
57  PALOWSKA JOLA  OPEN / K30SKRZYSKRZYSZÓWOK 
58 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 OK 
59  PIONTEK SABINA  OPEN / K30RACIBÓRZMIEDONIA FITOK 
60  PODGÓRSKA JOLANTA  OPEN / K40DZIELAWYBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
61  POZNAKOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M40RACIBÓRZBBL RACIBÓRZOK 
62  PRZYBYLA AMADEUSZ  OPEN / M20RACIBÓRZ4DRINKIOK 
63  PRZYBYŁA ELIZA  OPEN / K20RACIBÓRZ4DRINKIOK 
64  PYTLIK SZYMON  OPEN / M30RACIBÓRZOK 
65 RONGIERS MACIEK OPEN / M30RACIBÓRZCZEKOLADOWAOK 
66  SBECZKA RAFAŁ  OPEN / M20TWORKÓWEASYRUN RACIBÓRZOK 
67  SEGET DAWID  OPEN / M20RACIBÓRZOK 
68  SKRZYPCZAK GRZEGORZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
69 SOBCZAK SŁAWOMIR OPEN / M30RACIBÓRZOK 
70  STROF MARCIN  OPEN / M30SYRYNIAEKO-OKNA RUNNERSOK 
71  SZEWCZYK MICHAL  OPEN / M30RACIBÓRZ  
72 SZYMAŃSKA ANNA OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
73  TOMASZEK GRZEGORZ  OPEN / M30KRAKÓWBURSZTYNOWA MILA KEY-KEYOK 
74  TYLKA EDYTA  OPEN / K20RACIBÓRZOK 
75  URBAŚ GRZEGORZ  OPEN / M30RACIBÓRZ  
76  WELM GRZEGORZ  OPEN / M40CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOK 
77  WILK MAREK  OPEN / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZOK 
78  WINCZURA AGATA  OPEN / K30DZIERŻYSŁAWEKO-OKNA RUNNERSOK 
79  WIRTZ ANNA  OPEN / K30RACIBORZZABIEGANIOK 
80  WOLLNY KAMIL  OPEN / M20KORNICEOK 
81  ZIEMKIEWICZ JUSTYNA  OPEN / K40RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZOK 
82  ZIEMKIEWICZ PAWEŁ  OPEN / M40RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZOK