Zawody obsługuje firma Datasport

Triathlon Zgorzelec
Zgorzelec, 15 września 2019 r.


Sztafeta - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 137
Liczba opłaconych zawodników: 1
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ANIŚKIEWICZ EUGENIUSZ  Spri / M50ZAWIDÓWSTOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWAPOLPOL  
2  ANTCZAK GRZEGORZ  Spri / M40POZNAŃRUN4FUNPOLPOL  
3  AUGUSTYN DARIUSZ  Spri / M50LEGNICAPOLPOL OK 
4  BACHÓR MICHAŁ  Spri / M30WROCŁAWPOLPOL  
5  BECKER ROMAN  Spri / M60LUBINPOLPOL OK 
6  BECLA LESZEK  Spri / M20NOWOGRODZIECPOLPOL  
7 BERNADOWSKI BARTEK Spri / M30WROCŁAWPOLPOL OK 
8 BODZENTA GRZEGORZ Spri / M20LISZKIPOLPOL OK 
9  BOGUCKI SŁAWOMIR  Spri / M50ZIELONA GÓRAPOLPOL OK 
10  BOHATER PAULINA  Spri / KMlodzWROCLAWWSSP ORKA IŁAWAPOLPOL OK 
11  BORULA BARTOSZ  Spri / M30SŁUBICETRIZIOMKIPOLPOL  
12  BUDAKIEWICZ PATRYK  Spri / M20OŁAWATRI MISSIONPOLPOL OK 
13  BUKIEL KLAUDIA  Spri / K20ZGORZELECPOLPOL OK 
14  CHLEBOWICZ BARTOSZ  Spri / M30BOLESŁAWIECPOLPOL OK 
15  CHYLIŃSKI ADAM  Spri / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOL  
16 CZAJKA DANIEL Spri / M30OLSZYNASTREFA RUCHUPOLPOL OK 
17  DASZYŃSKI ANDRZEJ  Spri / M60ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOL  
18  DOMINAS FILIP  Spri / M20WROCŁAWPOLPOL  
19  DREWNICKI SEBASTIAN  Spri / M30GROBLICEMKS SIECHNICEPOLPOL  
20  DWORACZEK GRZEGORZ  Spri / M40BYTOMTRIDIVISIONPOLPOL OK 
21  ELGUEA JULEN  Spri / M30WROCŁAWCICLISMO WROCŁAWPOLPOL  
22  FIGURA ŁUKASZ  Spri / M30WROCŁAWWROCLAW TRIATHLON TEAM NOKIAPOLPOL OK 
23 FLISZKIEWICZ ARTUR Spri / M30SWARZĘDZKLAS SZPOTPOLPOL  
24  GABRIELCZYK MICHAŁ  Spri / M20KOMPRACHCICEPOLPOL OK 
25  GNIADZIK DAWID  Spri / M20WROCŁAWROMET_FACTORY_TEAMPOLPOL OK 
26 ZAWODNIK ANONIMOWY Spri / M20 POLPOL  
27  GÓRSKI MARCIN  Spri / M40DĄBROWA GÓRNICZATEAM KARAŚPOLPOL  
28  GRZEGORCZYK PATRYK  Spri / M30JELENIA GÓRAPOLPOL  
29  HAHN JACEK  Spri / M40GDAŃSKSV-STRASSPOLPOL  
30  HAŁAS BARTOSZ  Spri / M30TWARDOGÓRAPOLPOL OK 
31  HAWRYLEWICZ PAWEŁ  Spri / M40WROCŁAWPOLPOL  
32 HERZOG DOBROMIR Spri / M40PIETRZYKOWICEPOLPOL  
33  IWAN MICHAŁ  Spri / M30BOLESŁAWIECROWEROWA DOIIBPOLPOL  
34  JAKUBOWSKI PIOTR  Spri / M40KROSNO ODRZAŃSKIESĄSIEDZKA WATAHAPOLPOL OK 
35  JANUSZ IZABELA  Spri / K20SZCZEPANÓWPOLPOL OK 
36  JASEK DOMINIKA  Spri / K40GROBLICETRI MISSIONPOLPOL OK 
37  JAWORSKI PIOTR  Spri / M30WROCŁAWPOLPOL  
38  JAWORSKI RYSZARD  Spri / M30JERZMANKISTREFA RUCHUPOLPOL OK 
39  JURKOWSKI ARTUR  Spri / M50RUSZOWICETRI ARTUR/ GMINA PĘCŁAWPOLPOL  
40  JUSZCZYŃSKI ROBERT  Spri / M20WROCŁAWADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOL  
41  KAMIŃSKA-SIKORSKA KALINA  Spri / K40WROCŁAWPOLPOL  
42  KAPUŚNIAK ROBERT  Spri / M40LUBAŃ-POLPOL OK 
43  KARCH TOMASZ  Spri / M30ŚWIEBODZICEŻELAZNA ŚWIDNICAPOLPOL OK 
44  KEDZIORA SEBASTIAN  Spri / M30WROCŁAWPOLPOL OK 
45  KOBUSIŃSKI ADRIAN  Spri / M30BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMPOLPOL  
46  KOŁODZIEJ PIOTR  Spri / M40ZGORZELECCM MEDAKTIVPOLPOL  
47  KONDRACKI ŁUKASZ  Spri / M30ZGORZELECTRI TEAM LUBAŃ/UKS ENERGETYKPOLPOL  
48  KONICA KARINA  Spri / K20ZDZIESZOWICE-POLPOL OK 
49  KOŃCZAK TOMASZ  Spri / M20BURKATÓWPOLPOL OK 
50  KORZYSTKO PIOTR  Spri / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOL OK 
51  KOSIOROWSKI ADAM  Spri / M40JELENIA GÓRAKOOLTRIATHLONPOLPOL  
52  KOSSOWSKI TOMASZ  Spri / M40LUBAŃOLSZYNA BIEGAPOLPOL  
53  KOWALSKI KAROL  Spri / M20WAŁBRZYCHPOLPOL  
54 KOWALSKI KUBA Spri / MMlodzGNIEZNOUKS G8 BIELANY WARSZAWAPOLPOL OK 
55  KRUPIŃSKI JAKUB  Spri / M30ZGORZELECTMTEAM /EDI-TEAMPOLPOL  
56  KRZYWICKI CEZARY  Spri / M50JELENIA GÓRALEKARSKA GRUPA KOLARSKAPOLPOL  
57  KUBALA MATEUSZ  Spri / M20POZNAŃPOLPOL OK 
58  KULKA ŁUKASZ  Spri / M30KROSNO ODRZAŃSKIESĄSIEDZKA WATAHA KAMIEŃPOLPOL OK 
59  KUŹMICKI MICHAŁ  Spri / M30WROCŁAWTMTEAMPOLPOL  
60  KWOLEK JAROSŁAW  Spri / M50BOLESLAWIECXTRABIKE TRI TEAM BOLESŁAWIECPOLPOL OK 
61  LACH SEBASTIAN  Spri / M40GRODKÓWPOLPOL OK 
62  LECH WOJCIECH  Spri / M40JELENIA GÓRAPOLPOL OK 
63  LEKS IRENEUSZ  Spri / M50ZIELONA GÓRAPOLPOL  
64  LEŚNIEWSKA MONIKA  Spri / K20WROCŁAWPOLPOL OK 
65  LUCZYS FILIP  Spri / M30WROCŁAWGT RATPOLPOL  
66  ŁAPTUCH GRZEGORZ  Spri / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAPOLPOL OK 
67  MACH KORNEL  Spri / M30NIEPOŁOMICETRIMACHINEPOLPOL OK 
68  MACIUSZEK ŁUKASZ  Spri / M30OPOLEPOLPOL OK 
69  MAJEWSKI ANDRZEJ  Spri / M50ZAWIDÓWSTOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWAPOLPOL OK 
70  MAKOWICZ JÓZEF  Spri / M60ŻARYSAINT-GOBAIN SQUADPOLPOL OK 
71  MANDZYN LUKASZ  Spri / M30NOWA SÓLPOLPOL OK 
72  MANIAK GRZEGORZ  Spri / M30WROCŁAWGLOBALLOGICPOLPOL OK 
73 MARTA PROCE Spri / KMlodzJAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
74  MARTYNOWSKI ŁUKASZ  Spri / M30OPOLEPOLPOL OK 
75  MĄDEREK BOGUSZ  Spri / M20POZNAŃBAJ TEAMPOLPOL OK 
76  MEDYK DAMIAN  Spri / M30WROCŁAWPOLPOL  
77  MIGUT ULA  Spri / K40OLSZYNAOLSZYNA BIEGAPOLPOL  
78  MOLSKI PIOTR  Spri / M30WOLSZTYNPOLPOL  
79  NOSKO JĘDRZEJ  Spri / M30WROCŁAWPOLPOL OK 
80  NOWODWORSKA ANNA  Spri / K20GORLICEPOLPOL  
81 OCHAL PAWEŁ Spri / M30BYDGOSZCZTEAMOCHAL/ ASICS FRONTRUNNERPOLPOL OK 
82  OKUNIEWSKA JULIA  Spri / KMlodzWROCŁAW-POLPOL OK 
83  OLEJNIK MARTA  Spri / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL  
84  ORŁOWSKI TADEUSZ  Spri / M40LUTYNIAEXBAKEPOLPOL OK 
85  PABICH ŁUKASZ  Spri / M30OPOLEPOLPOL OK 
86  PASIEWICZ JAKUB  Spri / M20ŚWIDNICAPOLPOL OK 
87  PASZEK SEBASTIAN  Spri / M30WROCŁAWTMTEAMPOLPOL OK 
88  PATRYK PYTKO  Spri / M30GÖRLITZPOLPOL  
89  PEŁDIAK SŁAWOMIR  Spri / M30BOLESŁAWIECPOLPOL  
90  PIETRASZKO DARIUSZ  Spri / M50BOLESŁAWIECXTRABIKE TRI TEAM BOLESŁAWIECPOLPOL OK 
91  PILITOWSKI MARCIN  Spri / M40BOLESŁAWIECPOLPOL  
92  POLOCZEK MAREK  Spri / M60WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOL  
93  POŁOŃSKI MARCIN  Spri / M30KOŁOBRZEGSZTORM KOŁOBRZEGPOLPOL OK 
94  RABSKI TOMASZ  Spri / M30ZGORZELECPOLPOL  
95  RADWAŃSKI GRZEGORZ  Spri / M30WROCŁAWPOLPOL OK 
96  RAKOWSKA MAGDALENA  Spri / K30BRZEG DOLNY-POLPOL OK 
97  RAKOWSKI ŁUKASZ  Spri / M30BRZEG DOLNYPCC ULTRARUNNERSPOLPOL OK 
98  ROBERT GRUZ  Spri / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOL  
99  ROGOZIŃSKA BEATA  Spri / K30WROCŁAWTMTEAMPOLPOL  
100 RUDKOWSKI DARIUSZ Spri / M50ZIELONA GÓRAPOLPOL OK 
101 RUDZIŃSKI MICHAŁ Spri / MMlodzJEDLINA-ZDRÓJKS GVTPOLPOL OK 
102 RUDZIŃSKI MIKOŁAJ Spri / MMlodzJEDLINA-ZDRÓJPOLPOL OK 
103  RUSINEK ROBERT  Spri / M40SWARZĘDZRSTPOLPOL  
104  RYPEL NATALIA  Spri / K20KĘDZIERZYN-KOŹLETRI DIVISION TRIATHLON TEAMPOLPOL OK 
105  RYSTAU JAKUB  Spri / M30ZAGRODNOPOLPOL  
106  RZECZKOWSKI PIOTR  Spri / M30WROCLAWPOLPOL OK 
107  RZEŹNIK PRZEMYSŁAW  Spri / M20BOGATYNIAEDI TEAM ZGORZELECPOLPOL  
108 SAKUTA TOMASZ Spri / M40WROCŁAWTMTEAMPOLPOL  
109 SAŁATKA TOMASZ Spri / M40ZABÓR-POLPOL OK 
110  SAWZDARGO MAŁGORZATA  Spri / K20WROCŁAW-POLPOL OK 
111  SEREDYŃSKI PRZEMYSŁAW  Spri / M30LUTYNIASZKROBASYPOLPOL OK 
112  SIEROCIUK ADRIAN  Spri / M20WROCŁAWGT RATPOLPOL OK 
113  SIPURZYŃSKI MARCIN  Spri / M30WROCŁAWTMTEAMPOLPOL  
114  SOCZOMSKI MIROSŁAW  Spri / M50ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOL  
115  STELMACHOWICZ JAROSŁAW  Spri / M40KOMPRACHCICEJAREK STPOLPOL OK 
116  STUŁA RAFAŁ  Spri / M20NOWA SÓLPOLPOL OK 
117  SZUMBAREC ANDRZEJ  Spri / M30LEGNICA12345POLPOL  
118 SZYDŁOWSKI ADRIAN35/4Szt / ZGORZELECZGORZELEC CREWPOLPOL Z1 
119 ŚMIETANA MARCIN Spri / M40WROCŁAWTMTEAMPOLPOL OK 
120  TOMA ŁUKASZ  Spri / M30LUBAŃPOLPOL OK 
121  TOMANEK KRZYSZTOF  Spri / M40KRAKÓWALEXMANNPOLPOL OK 
122  TROJANOWSKI RYSZARD  Spri / M50BIELSKO-BIAŁAPOLPOL  
123  TRUDZINSKI NORBERT  Spri / M20SWOŚWIEBODZINNEOSPORT.PL POGOŃ TRIATHLON ŚWIEBODZIN SGBPOLPOL  
124  TUZIMEK DARIUSZ  Spri / M50ZIELONA GÓRADRUŻYNA SZPIKUPOLPOL  
125  WALIGÓRA PAWEŁ  Spri / M20ŚWIDNICAPOLPOL OK 
126  WERBEL ADAM  Spri / M40JAWORPLYWAJACEDZIECIAKI.PLPOLPOL OK 
127  WIELGUS IZABELA  Spri / K30WROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLPOL OK 
128  WIERCIGROCH KRZYSZTOF  Spri / M30WROCŁAWPOLPOL OK 
129  WIERTELAK ALEKSANDRA  Spri / K30SZCZECINPOLPOL OK 
130  WILKIN MIROSŁAW  Spri / M40ŻARYTMTEAMPOLPOL OK 
131  WOJCIECHOWSKA PAULINA  Spri / K20WROCŁAWUE WROCŁAWPOLPOL  
132  WÓJTOWICZ MATEUSZ  Spri / M30ZIELONA GÓRAAJRONMIMPOLPOL OK 
133  ZAGÓRSKA KATARZYNA  Spri / K20WROCŁAWPOLPOL  
134  ZAKLIŃSKA KATARZYNA  Spri / K40GLIWICEPOLPOL  
135  ZAKLUKIEWICZ JERZY  Spri / M40OŁAWAPOLPOL OK 
136  ZĄBEK ZDZISŁAW  Spri / M50POLKOWICEPCUZ RUN TEAMPOLPOL OK 
137  ŻANDARSKI ZBIGNIEW  Spri / M50ZGORZELEC-AMTORPOLPOL OK