Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Bieg Wokół Gór Pieprzowych
Sandomierz, 31 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 90
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Koszulka
1 MACIEJUK MONIKA40WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
2  BAJUR ANNA 73WGP / SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLPOLOK 
3  BASAK JUSTYNA 24WGP / DWIKOZYWKURW_TEAMPOLPOLOK 
4 BATKO KATARZYNA34WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
5 BEHRENDT BŁAŻEJ88WGP / LIPNIKBOBSONCLUBPOLPOLOK 
6 BIELAKOWSKI RAFAŁ53WGP / NOWA DĘBANDP OS. KPOLPOLOK 
7  BŁAJSZCZAK KAROL 35WGP / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
8  BODO PRZEMYSŁAW 50WGP / ŚWIERCZEKMECHANIK I PRZYJACIELE/ 10 ŚBOTPOLPOLOK 
9  BRZOZOWSKA PAULINA 4WGP / STALOWA WOLABIKE EQUIPA SANDOMIERZPOLPOLOK 
10  BURZ JOWITA 54WGP / RZESZÓWBYLE DO METY / HDR ALFA TEAM POLANDPOLPOLOK 
11  BURZ KORNELIA 64WGP / RZESZÓWBYLE DO METY / HDR ALFA TEAM POLANDPOLPOLOK 
12  CZERWIŃSKA BOŻENA 19WGP / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
13  DUL KATARZYNA 26WGP / GRĘBÓWPOLPOLOK 
14  FRANOS EDYTA 8WGP / SANDOMIERZTAKLUBIĘSANDOMIERZPOLPOLOK 
15  GAJEK KAROL 31WGP / SANDOMIERZ3 SANDOMIERSKI BATALION RADIOTECHNICZNYPOLPOLOK 
16  GOŁĘBIOWSKI PRZEMEK 32WGP / SANDOMIERZSYREFA SIŁY SANDOMIERZPOLPOLOK 
17 GRZYBEK ALICJA75WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
18  GWOŹDZIOWSKI MARCIN 43WGP / TARNOBRZEGPOLPOLOK 
19  HOŁOCIŃSKA JUSTYNA 25WGP / WARSZAWAPOLPOLOK 
20  JAKUBIK MIROSŁAW 38WGP / ZALESZANYFARTLEK GOPOLPOLOK 
21  JAŚTAL PIOTR 85WGP / DOMASZOWICELKB RUDNIK/AZS UJK KIELCEPOLPOLOK 
22  KACUGA KINGA 56WGP / BAŁTÓWBAŁTOWSKI KOMPLEKS TURYSTYCZNYPOLPOLOK 
23 KARASIŃSKI RADEK67WGP / TARNOBRZEGKOPALNIA MOCY TARNOBRZEGPOLPOLOK 
24  KORPACKI KRZYSZTOF 63WGP / STASZÓWSTARISPOLPOLOK 
25 KOWALSKA ANNA77WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
26  KOWALSKI JACEK 86WGP / NISKOPOLPOLOK 
27  KRASOŃ ANDRZEJ 2WGP / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
28  KRASOŃ MARCIN 70WGP / NIWISKAPOLPOLOK 
29  KRASOŃ MARIUSZ 7WGP / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
30  KRZEMIŃSKA AGATA 5WGP / SANDOMIERZBIKE EQUIPA SANDOMIERZPOLPOLOK 
31  KUCHARSKI WOJCIECH 71WGP / SANDOMIERZBBL SANDOMIERZPOLPOLOK 
32  KUCZERA DAMIAN 80WGP / ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
33  KUCZERA NATALIA 79WGP / ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
34  KULITA ELŻBIETA 6WGP / SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLPOLOK 
35 KULITA MARTA14WGP / SANDOMIERZBBL SANDOMIERZPOLPOLOK 
36 KUŹMIŃSKI ZBIGNIEW49WGP / SANDOMIERZPOCZTEXPOLPOLOK 
37  KWITEK DAMIAN 69WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
38  LECHMAŃSKI DARIUSZ 57WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
39  LEJA DOROTA 21WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
40 LEPIARZ SYLWESTER87WGP / WRONÓWLKB RUDNIKPOLPOLOK 
41  LUBAŚ BARTŁOMIEJ 89WGP / MIELECPOLPOLOK 
42  ŁABUDZIŃSKI RADOSŁAW 62WGP / WARSZAWAAEGON RUNPOLPOLOK 
43  ŁATA WALDEMAR 78WGP / SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLPOLOK 
44  ŁAZOWSKA KASIA 59WGP / TARNOBRZEGKOPALNIA MOCY TARNOBRZEGPOLPOLOK 
45 MACIEJUK ROBERT41WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
46  MAJECKI ROBERT 20WGP / SANDOMIERZ3 SANDOMIERSKI BATALION RADIOTECHNICZNYPOLPOLOK 
47 MAROSZEK MATEUSZ23WGP / DWIKOZYPOLPOLOK 
48  MASTERNAK TOMASZ 44WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
49  MATYSIAK AGNIESZKA 16WGP / TARNOBRZEGKOPALNIA MOCY TARNOBRZEGPOLPOLOK 
50  MAZURKIEWICZ SEBASTIAN 39WGP / ANNOPOLANNOPOLPOLPOLOK 
51  MICHALSKI MICHAŁ 30WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
52  MŁYNARSKI STANISŁAW 84WGP / NISKOSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
53  MYL ŁUKASZ 83WGP / SANDOMIERZSANDOMIERZPOLPOLOK 
54  NOGA DAMIAN 46WGP / KŁODAKP PSP SANDOMIERZPOLPOLOK 
55 ORZECHOWSKI MAREK15WGP / SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLPOLOK 
56  PARADOWSKI PAWEL 52WGP / RZESZÓWBYLE DO METY / HDR ALFA TEAM POLANDPOLPOLOK 
57  PASIECZNY ROBERT 27WGP / GORZYCEFARTLEK GOPOLPOLOK 
58 PETELEWICZ PAWEL11WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
59  PIETRZYK ZBIGNIEW 66WGP / KĘPA BORZECHOWSKABEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄPOLPOLOK 
60  PŁAZA KACPER 37WGP / WILCZYCEMOS RUNNERSPOLPOLOK 
61  RAGAN MONIKA 58WGP / SZYPERKIPOLPOLOK 
62  RZEPKA ANNA 81WGP / SOKOLNIKIPOLPOLOK 
63  RZEPKA ROBERT 82WGP / SOKOLNIKIPOLPOLOK 
64  SAJ JAKUB 90WGP / MIELECPOLPOLOK 
65  SAJDERA KATARZYNA 17WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
66  SAMOŁYK ANNA 28WGP / GORZYCEPOLPOLOK 
67 SIEMBIDA MAŁGORZATA74WGP / ULANÓWSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
68  SIERADZKA AGNIESZKA 45WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
69  SIEROŃ JACEK 18WGP / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
70  SOLA ANETA 65WGP / BEŁŻYCEBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄPOLPOLOK 
71  STĄPÓR LUCYNA 55WGP / DWIKOZYPOLPOLOK 
72  STROŃSKA AGNIESZKA 13WGP / TARNOBRZEGKOPALNIA MOCY TARNOBRZEGPOLPOLOK 
73  STRZAŁKA AGNIESZKA 76WGP / MOSTKISTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
74  STYLSKI ŁUKASZ 36WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
75 SZELĄG IZABELA60WGP / TARNOBRZEGPOLPOLOK 
76  SZKLENNIK KACPER 9WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
77 SZKLENNIK PIOTR10WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
78  SZOT MARIA 61WGP / BRZYSKAPOLPOLOK 
79  TELKA PAWEŁ 42WGP / KIELCEMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOK 
80  TUREK SYLWESTER 91WGP / SANDOMIERZPOLPOLOK 
81  WĄSIK JACEK 68WGP / LUBLINCBFSPOLPOLOK 
82  WIERZBICKA BEATA 1WGP / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
83  WIŚNIEWSKI JACEK 72WGP / SANDOMIERZUKS SIEDLESZCZANYPOLPOLOK 
84  WOJCIECHOWSKA KATARZYNA 3WGP / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
85  WOŹNIAK ALEKSANDRA 29WGP / WARSZAWAPOLPOLOK 
86  WOŹNIAK GRZEGORZ 51WGP / ZAWICHOSTWKS WYGODAPOLPOLOK 
87  WOŹNIAK TOMASZ 48WGP / SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLPOLOK 
88  WRZESIEŃ JERZY 12WGP / SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLPOLOK 
89  ZAJDER MACIEJ 33WGP / DWIKOZYPRAWILNE KAKTUSYPOLPOLOK 
90  ZAJDER PAWEŁ 22WGP / SANDOMIERZPIKPOLPOLOK