Zawody obsługuje firma Klub Sportowy Feniks Legnica

I Bieg Cysterski
Winnica, 22 września 2019 r.


Liczba zawodników : 99
Liczba opłaconych zawodników: 71
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZAK ARTUR  10km / KOŚCIELECOK 
2  ADAMCZYK DAWID  10km / LEGNICAFENIKS LEGNICAOK 
3 AMBROSIEWICZ HENRYK 10km / JELENIA GORAKB LEW LEGNICAOK 
4  BADECKI RYSZARD  NW / NIESZCZYCEKS METRACO POLKOWICEOK 
5  BALKIEWICZ HENRYK  10km / LEGNICALEGNICAOK 
6  BEZKOROWAJNY PAWEL  10km / LEGNICAWOLKSWAGEN MOTOR POLSKAOK 
7  BOBER DOROTA  10km / JAWORJAWOR  
8  BONECKA RENATA  10km / LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
9  BURKIEWICZ MIROSŁAW  10km / LIPALZS LIPAOK 
10  CHARMUSZKO BARTŁOMIEJ  10km / SICHÓWLZS LIPAOK 
11  CHMIEL MARIUSZ  10km / BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE  
12  CHROBAK PIOTR  10km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
13  CIESIELSKI JAROSŁAW  10km / CHEŁMIECACTIVE URAN  
14  CUKROWSKI ANDRZEJ  10km / ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAOK 
15 DOBEK JACEK 10km / LEGNICAGAPA LEGNICA  
16  DUDA DAMIAN  10km / LEGNICA  
17  DUDA DANIEL  10km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
18  DYGUDAJ GRZEGORZ  10km / LEGNICAKGHM ZG RUNOK 
19  DYGUDAJ JERZY  10km / GMINA KUNICEKB LEW LEGNICAOK 
20  DZIEDZIŃSKI MARIUSZ  10km / LEGNICAOK 
21  GALA PRZEMYSŁAW  10km / WROCLAWOK 
22  GARLIŃSKI ŁUKASZ  10km / WIELOWIEŚKB KROKUS KWIATKOWICEOK 
23  GŁĄB JACEK  10km / LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
24  HAŁDRZYŃSKA ANNA  10km / LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
25  HAŁDRZYŃSKI RAFAŁ  10km / LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
26  HARASIMOWICZ MARCIN  10km / LEGNICKIE POLEVACATIO LEGINSOK 
27  HEC MARCIN  10km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
28  HOŁÓWKA TOMASZ  10km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
29  HRECZANY JANUSZ  10km / LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICA  
30 HURAS MARTIN 10km / KROTOSZYCEHURAS  
31  JAGIELSKI JERZY  10km / JAWORJKS SALAMANDRAOK 
32  JANIAK MAGDALENA  10km / KARPACZSMS KARPACZOK 
33 JANKOWSKI GRZEGORZ 10km / JACZÓWKGHM ZG RUN  
34  JASIONOWSKI JANUSZ  10km / CHOJNOWRODZINA  
35 KALISZCZAK DAWID 10km / JAWORPRZEBIEGLI  
36  KASCZYSZYN MARCIN  10km / LEGNICA  
37  KAZIMIERUK PRZEMYSŁAW  10km / LEGNICKIE POLEFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
38  KOWALSKI DANIEL  10km / KOŚCIELECOK 
39  KRAWCZYK PIOTR  10km / GOŚCIESZOWICEGOŚCIESZOWICEOK 
40  KRET MARIAN  10km / ZŁOTORYJA/ROKITNICAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
41  KROMKA DAWID  10km / KROTOSZYCEBŁĘKITNI LEGSAD KOŚCIELEC  
42  KRZYWICKI PIOTR  10km / LEGNICAOK 
43  KUBIENIEC PRZEMYSLAW  10km / GRYFÓW ŚLĄSKIOK 
44  KUCA SZYMON  10km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
45 ZAWODNIK ANONIMOWY NW /    
46  KUDELSKI IRENEUSZ  10km / CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
47  KUREK KRZYSZTOF  10km / MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOK 
48  LACH KRZYSZTOF  10km / KROTOSZYCE  
49  LECHKI TOMASZ  10km / WOŁÓWWOŁÓW BIEGAOK 
50  LEWASZKIEWICZ REMIGIUSZ  10km / JELENIA GÓRAOK 
51  ŁABICKA NATALIA  10km / LEGNICASSOP POWIAT LEGNICKIOK 
52  ŁAWICKI MARCIN  10km / WŁOCŁAWEKWKURW_TEAMOK 
53 MAJCHRZAK BOGUSŁAW 10km / LEGNICA  
54  MARCINEK RAFAŁ  10km / WROCŁAWMARCINEK TEAMOK 
55  MARTIN MATEUSZ  10km / RUDA ŚLĄSKADECATHLON LEGNICAOK 
56 MAZUR MARLENA NW / LUBINLEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
57  MICHALAK KRZYSZTOF  10km / WROCŁAWOK 
58  MICHALAK MARTYNA  10km / WROCŁAWOK 
59  NAJDUK DANIEL  10km / CHOJNÓW  
60  NASTAWSKA BOGUMIŁA  10km / WAŁBRZYCHPONIATÓW BIEGA !!  
61  NOWICKI JAKUB  10km / KROTOSZYCE  
62  ORDYNIEC SŁAWOMIR  10km / ŚWIDNICAKB LEROY MERLINOK 
63 OSMAN JUSTYNA NW / RUJALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
64  OSTROWSKI WIESŁAW  10km / WOŁÓWWOŁÓW BIEGAOK 
65  PABIS PIOTR  10km / CHOJNÓWOK 
66  PACEWICZ GABRIELA  10km / JEZOW SUDECKIOK 
67 PAWŁOWSKI MACIEJ 10km / BIERUTÓW  
68  PĄCHALSKA JOANNA  10km / LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
69  PEPŁOŃSKI GRZEGORZ  10km / LUBINOK 
70  PILICH-ZAREMBA MAGDALENA  10km / LUBIATÓW  
71  PIOTROWSKA JUSTYNA  10km / LEGNICA  
72  POPIACKI WIESŁAW  10km / SICHÓWOK 
73  POSACKI ZBIGNIEW  10km / LUBIĄŻWOŁÓW BIEGAOK 
74  PROŃKO KAMIL  10km / LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
75  REMISZEWSKA MAGDALENA  10km / KROTOSZYCE  
76  REMISZEWSKA MAGDALENA  10km / LEGNICAOK 
77  ROZNOWSKA MONIKA  10km / CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
78  ROZNOWSKI KRZYSZTOF  10km / CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
79  SADOWSKI ANDRZEJ  10km / PUSTKÓW ŻURAWSKI  
80  SARŻYŃSKI PATRYK  10km / CHOCIANÓWTEAM DRACZYŃSKIOK 
81  SIELUTIN WADIM  10km / LEGNICAKB LEW LEGNICA 2000OK 
82  STAREGO ADAM  10km / BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECOK 
83  STĘPIEŃ LUCYNA  10km / LUBINKS METRACO POLKOWICE  
84 SYNOWIEC JACEK 10km / LEGNICAOK 
85  SZCZEPANIK DARIUSZ  10km / LEGNICAOK 
86 SZCZUPACZYŃSKA KLAUDIA 10km / CHOJNÓWROZBIEGANICHOJNÓWOK 
87  SZEWC ZBIGNIEW  10km / JAWORJKB JAWORZANIE  
88  SZPITER TOMASZ  10km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
89  SZUŚCICKA AGNIESZKA  10km / LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAOK 
90  SZYMANKIEWICZ EDWARD  10km / GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAM  
91  ŚMIGLA ADRIAN  10km / LEGNICAPRZEBIEGLIOK 
92  ŚWIERCZEK MICHAŁ  10km / LEGNICAOK 
93  TARKOWSKA EDYTA  10km / CHOJNÓWOK 
94  TARŁOWSKI CZESŁAW  10km / JELENIA GÓRAMKS PAULINUM JELENIA GÓRAOK 
95  TOKARCZYK MARIUSZ  10km / LEGNICA  
96  TOMASZEWSKI MATEUSZ  10km / CHOJNÓWOK 
97  WINTER BOGUSŁAW  10km / KROTOSZYCEOK 
98  WOLAK IZABELA  10km / JAWORJKS SALAMANDRAOK 
99  ZUŚKA PIOTR  10km / DRZONKÓWOK