Zawody organizuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz systemu Datasport

Wrocławski Bieg Niepodległości
Wrocław, 11 listopada 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 2900
Odebrało numery: 2813

Lp. Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Sektor Odebrał
numer
1 ABULEWICZ WOJCIECH 96610km / M50WROCŁAWTRENING STUDIO 17OK 
2 ADAM PIOTR 27910km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOK 
3 ADAMCZEWSKA MILENA 182610km / K40WROCŁAW-OK 
4ADAMCZEWSKI PIOTR182710km / M40WROCŁAW-OK 
5 ADAMCZUK ŁUKASZ 153610km / M30ZAGRODNOOK 
6 ADAMCZYK AGNIESZKA 235710km / K40ŚWIDNICAOK 
7ADAMCZYK ANDRZEJ199510km / M30WIELUNLOOKSUS WIELUŃOK  
8 ADAMCZYK BENIAMIN 121610km / M30WROCŁAWTRÓJKĄT BANDAOK 
9 ADAMCZYK GRZEGORZ 270610km / M40OŁAWATIMOK 
10ADAMCZYK MAŁGORZATA199610km / K30WIELUNLOOKSUS WIELUŃOK  
11 ADAMCZYK WERONIKA 44510km / K20GORLICEOK 
12 ADAMEK PAWEŁ 277010km / M30WROCŁAW#SOBASTEAMOK 
13 ADAMOWICZ MACIEJ 48110km / M30WROCŁAWCAMPUS DOMASLAWICEOK 
14 ADAMÓW- CZUCHNICKA IWONA 37910km / K40SIECHNICEARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOK  
15 ADAMSKA ALICJA 176910km / K20WROCŁAWAROK 
16 ADAMSKA URSZULA 253610km / K30WROCŁAWOK 
17 ADAMSKI KRYSTIAN 284910km / M30WROCŁAWOK 
18 ADAMSKI KRZYSZTOF 211910km / M40WROCŁAWOK 
19 ADAMSKI MICHAL 253710km / M40WROCLAWOK 
20 ADAMSKI SZYMON 197710km / M40WYSOKAGUENTHER TEAMOK 
21 ADAMSKI WOJCIECH 194610km / M60WROCŁAWOK 
22 ADAMUS EWA 129710km / K20WROCŁAWOK 
23 ALBRECHT-BADULA AGNIESZKA 151410km / K30WROCŁAWBOMBARDIEROK 
24ALEKSIEWICZ MARTYNA244310km / K30ŚLEZAOK53 
25 ALTEWĘGIER JAROSŁAW 33410km / M40KRAKÓWOK 
26 AMANOWICZ JAKUB 126210km / M20WROCŁAWOK  
27 ANDREYCHUK BOHDAN 101010km / M20WROCŁAWOK 
28ANDRZEJCZUK KAMIL10110km / M20DOBROSZYCEOK  
29 ANDRZEJEWSKA JUSTYNA 10210km / K40MASŁOWOMASŁOWOOK 
30ANDRZEJEWSKI PAWEŁ10310km / M40MASŁOWOMASŁOWOOK 
31 ANIOŁCZYK AGNIESZKA 120610km / K40WROCŁAWOK 
32ANISENKO VITALII158610km / M30WROCLAWOK 
33 ANIŚKIEWICZ PAWEŁ 103810km / M40BRZEGANIOK 
34 ANTHONY AMANDA 43910km / K30WROCLAWOK  
35ANTONISZYN DARIUSZ80310km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
36 ANTONISZYN JOANNA 10410km / K40WROCŁAWOK 
37 ANTONISZYN PIOTR 148710km / M20WROCŁAWA PO BIEGU CHODZILIŚMY DO REMONTUOK 
38ANTONIUK PIOTR112110km / M40WROCŁAWOK 
39 ARCISZEWSKI JAROSŁAW 154810km / M50MALCZYCEOK 
40 ARCISZEWSKI MARCIN 154510km / M30ŚRODA ŚLĄSKAOK 
41 ARDELLI PIOTR 116610km / M20GŁOGÓWEKPEJTATEAMOK 
42 AST ANNA 153010km / K20NOWA SÓLOK 
43 AUGUSTYNIAK JAKUB 10510km / M30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMOK 
44AUGUSTYNIAK KACPER187510km / M30WROCŁAWLIKE.AGENCYOK 
45 AUGUSTYŃSKI KONRAD 129410km / M20WROCŁAWOK 
46 BACHÓR MICHAŁ 35510km / M30WROCŁAWOK  
47 BACKER MARCIN 35010km / M40PASIKUROWICETOPOLICE TEAMOK  
48 BADULA MATEUSZ 296010km / M30DŁUGOŁEKAOK 
49 BAGIŃSKI MAREK 198310km / M50BORÓWAPTENEO RUNNING TEAMOK 
50 BAJER GRZEGORZ 64310km / M30OLEŚNICAOK 
51 BAJONCZAK ADAM 51610km / M20STARE BOJANOWOOK 
52BAJUK KRZYSZTOF286810km / M40WROCŁAWOK 
53BAJUK PATRYCJA286910km / K30WROCŁAWOK 
54 BAKALARCZYK TOMASZ 26310km / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
55 BAKALARZ EMIL 10610km / M30WROCŁAWBAKALIEWSZUWARACHOK 
56 BAKER GLENN 141310km / M30WROCŁAWOK 
57BALICKA MAGDALENA204510km / K30OCHABY MAŁEOK 
58BALICKI PAWEŁ204610km / M30OCHABY MAŁEOK 
59 BALICKI PIOTR 130110km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOK 
60 BALUTA PIOTR 57010km / M30TRZEBNICANOCNY KOCHANEKOK 
61 BAŁTAROWICZ LUCJAN 277410km / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAMOK 
62 BANACHOWSKA ALICJA 248510km / K30BRZEGAMBROZIK TEAM / WOSIEK TEAMOK 
63 BANASIAK TOMASZ 260310km / M50WARSZAWASINNET CLUBOK 
64 BANASZAK BARBARA 114310km / K20WROCŁAWSKL FEAT. BROWARYOK 
65 BANASZAK DOROTA 106810km / K30GOSTYŃ POZNAŃSKIOK  
66 BANASZEWSKI WOJCIECH 43410km / M30WROCŁAWCAPGEMINIOK 
67 BANAŚ TOMASZ 182510km / M30WROCŁAWOK 
68BANDYK MAŁGORZATA139410km / K30WROCŁAWCOCO JUMBO I DO PRZODUOK  
69 BANEK PAWEŁ 170510km / M30JESZKOWICEOK 
70 BAŃKOWSKI MAREK 41310km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
71BARADZIUKOU MAKSIM260410km / M30WROCŁAWS3 CONNECTED HEALTHOK 
72BARAN BOGDAN107710km / M60WROCŁAWPRO-ROK 
73 BARAN EWA 48910km / K40WROCŁAWMARATON TEAMOK 
74BARAN ŁUKASZ271710km / M30WROCŁAWOK 
75BARAN MAGDALENA8910km / K30WROCŁAWOK 
76BARANIAK PAWEŁ151510km / M30SMOLECOK 
77 BARANIECKA KATARZYNA 135410km / K30LUTYNIAOK 
78 BARANIECKA MARTA 177910km / K40WROCŁAWOK 
79 BARANIECKI BARTŁOMIEJ 179310km / M30LUTYNIAOK 
80 BARANIECKI PIOTR 177110km / M30LUTYNIAOK 
81 BARANOWSKA EWELINA 221210km / K20WROCŁAWOK 
82 BARANOWSKI ANTONI 52110km / M60TUMIDAJNIEZRZESZONYOK 
83 BARANOWSKI KAROL 277110km / M30WROCLAWOK 
84 BARAŃSKI JACEK 2110km / M40MILICZOK 
85 BARDECKA-MALARCZYK BEATA 92310km / K20WROCŁAWOK 
86 BARON KAMIL 122710km / M20JASIONASILESIA RINGOK 
87 BARSZCZEWSKI PIOTR 252410km / M40SIECHNICEAB S.A.OK 
88BARTCZYSZYN MARTA251210km / K30WROCŁAWAB S.A.OK 
89BARTKOWIAK BRIAN232710km / M20WROCŁAWSOFTSERVEOK  
90 BARTKÓW-KWIATKOWSKA BEATA 50010km / K30BIELSKO-BIAŁAPISTOLET KOBIETOK 
91 BARTMAŃSKA MIROSŁAWA 293410km / K40BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
92 BARTNICKA ANNA 67610km / K40WROCŁAWCOMBAT MAMAOK 
93 BARTNICKA JUDYTA 104510km / K20GŁOGÓWOK 
94 BARTNIK ANNA 56410km / K30OPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
95 BARTOSIK KRZYSZTOF 193010km / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOK 
96 BARTOSIK-ŻAK MAŁGORZATA 190510km / K30WROCŁAWOK 
97 BARTOSZEWSKA-KMAN EWELINA 281110km / K40WILCZYCEOK 
98 BARWIŃSKI JAROSLAW 221310km / M40JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
99 BARYSKI MACIEJ 226210km / M30WROCŁAWOK 
100 BATOR MICHAŁ 10810km / M30NADOLICE WIELKIE#SOBASTEAMOK 
101BAUER WOJCIECH148210km / M20ZGORZELECOK 
102 BĄK MICHAŁ 171510km / M30KAMIENIEC WROCŁAWSKIPOLITECHNIKA WROCŁAWSKA- WYDZIAŁ CHEMICZNYOK 
103BĄK MIROSŁAW280910km / M50MARCINOWICEOK 
104 BĄKIEWICZ ROBERT 58310km / M40WROCŁAWDREAM TEAMOK 
105 BEBEL MACIEJ 167710km / M30WROCŁAWOK 
106BECKE CHRIS217910km / M40WROCLAWOK 
107 BECKER ROMAN 26410km / M60LUBINZG RUNOK 
108 BECMER DARIUSZ 73410km / M40WROCŁAWWKS ŚLĄSK - SEKCJA BNOOK 
109 BEDNARCZYK BOGUSŁAW 257210km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK  
110 BEDNAREK TOMASZ 40110km / M40WROCŁAWOK 
111 BEDNARSKI PIOTR 258610km / M20OPOLEOK 
112 BEDNARZ KRZYSZTOF 262510km / M30WROCŁAWSCBOK 
113 BEDZIESZAK JOANNA 80010km / K40OSTRÓW WLKP.OK  
114ZAWODNIK ANONIMOWY80110km / K60 OK  
115 BEJNAROWICZ DAMIAN 247010km / M30LUDWIKOWICE KŁODZKIESPARTANIE DZIECIOMOK 
116 BEKER EWELINA 232510km / K30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAOK 
117 BEREZOWSKI TOMASZ 223110km / M30KATOWICEINŻYNIERIA BIEGANIAOK 
118 BEREŹNICKI MICHAŁ 62610km / M30WROCŁAWWRATISLAVIAOK 
119 BERLIK ANNA 237010km / K40WROCŁAWMACOPHARMAOK 
120 BERNAŚ TOMASZ 116510km / M30WROCŁAWOK 
121BERUS ANNA222310km / K40WROCŁAWOK  
122BERUS TOMASZ222410km / M40WROCŁAWOK  
123 BETKA MAGDALENA 70410km / K30ODOLANÓWBRYGADA R/ROK 
124BETLEJ MATEUSZ172110km / M30MARCINOWICEOK 
125BETLEJ MIKOŁAJ143110km / M40WROCŁAWNOAOK 
126BETLEJ SYLWIA172210km / K20MARCINOWICEOK 
127 BĘDKOWSKI RADEK 292810km / M30WROCŁAWOK 
128 BIAŁOKRYTY IZABELA 110910km / K30WROCŁAWOK 
129 BIAŁONOGA ŁUKASZ 168610km / M30WROCŁAWLIKE.AGENCYOK 
130 BIAŁOZOR PIOTR 98910km / M30WROCŁAWŚWOOK  
131 BIAŁOŻYD ANDRZEJ 267110km / M60WROCŁAWOK 
132 BIAŁOŻYD BOŻENA 267210km / K60WROCŁAWOK 
133 BIAZIK ANETA 10910km / K30WROCŁAWOK 
134 BIAZIK MARIUSZ 11010km / M30WROCŁAWOK 
135BIBKON MAKSYMILIAN297010km / M20WROCŁAWOK 
136 BIEDA JAN 42210km / M30WROCŁAWOK 
137 BIELAK PAWEŁ 155510km / M30WROCŁAW#PAVULONRUNOK 
138 BIELAWSKI RAFAŁ 117310km / M20WROCŁAWOK 
139BIELECKA BOGUMIŁA264010km / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAOK 
140 BIELECKA IWONA 169910km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
141 BIELECKA SYLWIA 217310km / K20LEGNICAOK 
142 BIELECKI GRZEGORZ 145910km / M40LEGNICAHAPPY SCHOOLOK 
143ZAWODNIK ANONIMOWY221910km / M40 -OK 
144 BIELIŃSKA MAGDALENA 264810km / K30WROCLAW-SMS JUNIOR WROCŁAWOK 
145 BIELIŃSKI PIOTR 11110km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLERYDZ TEAM/KS KOZIOŁEKOK 
146 BIENERT AGNIESZKA 51910km / K40WROCŁAWOK 
147 BIENIAS ŁUKASZ 127010km / M30DZIERŻONIÓWLITWIN TRIATHLON TEAMOK 
148 BIENIEK MICHAL 91810km / M40WROCLAWOK 
149 BIERNACKI RADOSŁAW 138910km / M20WROCŁAWOK 
150BILOTSKA MARIIA151310km / K20WROCŁAWOK 
151BILSKI MARCIN95110km / M40WROCŁAWSP23OK 
152 BILSKI PAWEŁ 51210km / M40WROCŁAWOK 
153 BIŁOZUR MACIEJ 11210km / M30WROCŁAWOK  
154 BISKUPSKI JAKUB 165710km / M40WROCŁAWOK 
155BISZEWSKI CHARLOTTE286310km / K30WROCŁAWOK 
156 BLAJERSKI ZBIGNIEW 35410km / M50JELCZ-LASKOWICETOYOTA RUNMATOROK 
157 BLOCH ALEKSANDRA 63510km / K60WROCLAWOLEOK 
158 BŁACH ŁUKASZ 113710km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
159 BŁASIAK PAWEŁ 123010km / M50TYNIEC MAŁYOK 
160 BŁASZCZYK MICHAŁ 55510km / M30WROCLAWMINIULOK 
161 BŁASZCZYK PIOTR 11310km / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
162 BŁAZIAK MIKOŁAJ 240710km / M20ŚWIDNICAOK 
163 BŁĘDOWSKI MICHAŁ 258710km / M20WROCŁAWOK 
164BŁYSZ JULITA63310km / K30BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
165 BOBIK MARCIN 49410km / M30WROCŁAWOK 
166 BOBRUK PIOTR 186110km / M40WROCŁAW3LP S.A.OK 
167 BOCHNAK PAWEŁ 78810km / M30WROCŁAWOK 
168BOCHNIAK ANDRZEJ257610km / M60OPOLEOK 
169 BOCHNIARZ ANNA 125210km / K30OŁAWAOK 
170 BOCZKOWSKA MARZENA 80510km / K30LEWIN BRZESKISTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAOK 
171 BOGDAŁ ADAM 187810km / M30OPOLEOK 
172BOGDAŁ MICHAŁ7610km / M30SIECHNICEOK 
173ZAWODNIK ANONIMOWY114010km / M40 OK 
174 BOMBA PAWEŁ 275410km / M20WROCŁAWMPK WROCŁAWOK 
175 BOMBA TOMASZ 222510km / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
176 BONCZAROWSKI SEBASTIAN 191010km / M40TRZEBNICAELMAR RUN TEAMOK 
177 BONECKA RENATA 159610km / K30LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
178 BOŃKOWSKA AGNIESZKA 87610km / K30WROCŁAW(RUN)_AWAYOK 
179 BORA ANDRZEJ 45410km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOK 
180BORATYŃSKI DARIUSZ5110km / M20WROCŁAWCITY TRAIL TEAM / WOSIEK TEAMOK 
181 BOREK JULITA 50310km / K20POZNAŃPISTOLET KOBIETOK 
182BORKOWSKA ANNA248210km / K40RAWICZOK 
183 BORKOWSKA JUSTYNA 81110km / K20WROCŁAWBORCZIXOK 
184 BORKOWSKI PAWEŁ 292610km / M40GÓRA KALWARIAOK 
185 BORKOWSKI ROBERT 106310km / M40WROCŁAWWROCŁAWOK 
186 BORODACZ ARTUR 243910km / M50ZIEMNICETWOJA STARAOK 
187 BOROŃ-KOSIK MAGDALENA 42010km / K30WROCŁAWOK 
188 BOROWIEC PIOTR 78510km / M20WROCLAWSZYBCY NIE WŚCIEKLIOK 
189 BOROWSKA JOANNA 68210km / K20WROCŁAWOK 
190 BOROWSKI KAMIL 68110km / M30WROCŁAWOK 
191 BOROWSKI TOMASZ 247810km / M50SMOLECOK 
192 BORUCKI KACPER 115010km / M20GROMADKASKL FEAT. BROWARYOK 
193 BOSIAK PATRYCJA 175110km / K20WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
194 BOSZKIEWICZ DARIUSZ 116210km / M50BRZEGOK 
195 BOŻEK ŁUKASZ 11410km / M30WROCŁAWOK 
196 BOŻEK TOMASZ 185210km / M30WROCŁAWBOZEKOK 
197 BRANIA ARTUR 93610km / M40WROCŁAWOK 
198 BRANIEWSKA PAULINA 217410km / K20OŁAWAOK 
199 BRODA DOMINIK 28610km / M30WROCŁAWPOSITIVE VIBRATIONOK 
200 BRODOWSKA WERONIKA 123910km / K20WROCŁAWOK 
201 BRÓDKA MICHAL 254310km / M40RAWICZOK 
202 BRUS EWA 194710km / K20WROCŁAWOK 
203 BRYL STANISŁAW 210510km / M60STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
204BRYL TOMASZ254510km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
205 BRZOZOWSKI JAN 11510km / M30WYSOKAWICKED BECKER AVIONICS RUNNERSOK 
206 BRZOZOWSKI PAWEŁ 11610km / M40WROCŁAWOK 
207 BRZOZOWSKI WIKTOR 85010km / M20WROCŁAWGREEN REST TEAMOK 
208 BUCHYNSKYI PETRO 253810km / M20WROCLAWFORTUNE FAVORS THE BOLDOK 
209BUCZEK ZBIGNIEW248710km / M40SUCHEDNIÓWOK 
210 BUCZKO MICHAŁ 172510km / M30WROCŁAWOK 
211 BUDNY-WIŃSKA JOANNA 255510km / K20WROCŁAWOK 
212 BUDZIEWSKA KATARZYNA 263110km / K30ŁAGIEWNIKIOK 
213 BUDZINSKI DAMIAN 100610km / M40NYSAWKB META LUBLINIECOK 
214 BUGAJNY MATEUSZ 172310km / M30WROCŁAWOK  
215 BUGAJSKI ANTONI 54010km / M40WROCŁAWOK 
216 BUGANIUK MIROSŁAW 267710km / M30OLESZNAOK 
217 BUJAK ADAM 78310km / M40WROCŁAWAMATECOK 
218 BUJAK ŁUKASZ 253210km / M30WROCŁAW#BIEGAMBOMAMZONEOK 
219 BUKOWSKI ZBIGNIEW 101110km / M30ŚRODA ŚLĄSKAOK 
220 BULARZ MATEUSZ 293510km / M20OŁAWASLA BIEGNIJ OLAWOOK 
221 BUNDYRA CZESLAW 34210km / M60WROCLAWWROCŁAW-KUŹNIKIOK 
222 BUNDYRA WOJCIECH 159710km / M30WROCŁAWOK