Zawody obsługuje firma Datasport

Sprint Triathlon Gdynia 2019
Gdynia, 10 sierpnia 2019 r.


Sztafeta - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1469
Odebrało numery: 1273

Liczba opłaconych zawodników: 1404
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABYZOVA DANNA905OPEN / W16SAINT-PETERSBURG-RUSRUSOKOK  
2 ACHIMOWICZ KAROL821OPEN / M35GDAŃSKPOLPOLOKOK 
3 ADAMCZYK DAWID631OPEN / M30GDYNIAAUTOPAY SPORTS TEAMPOLPOLOKOK 
4 ADAMCZYK DARIUSZ881OPEN / M45CIECHANOWPOLPOLOKOK 
5 ADAMCZYK JAKUB980OPEN / M25BEŁCHATÓWPOLPOLOKOK 
6 ADAMCZYK ROKSANA1203/3SD / GDAŃSKFIGHTERKIPOLPOLOKOKBieg 
7 ADAMEK MAŁGORZATA532OPEN / W30GDAŃSKPOLPOLOKOK 
8 ADAMSKI TOMASZ1212/3SMIX / GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLPOLOKOKBieg 
9 ADAMSKI MATEUSZ1096OPEN / M30GDAŃSKJEPPESENPOLPOLOKOK 
10 ADAMSKI MICHAŁ819OPEN / M30JASIONKAPOLPOLOKOK  
11 AJTEL JAROSLAW1117/2SM / GDANSKTEAM LETJAPOLPOLOKOKRower 
12 ALBECKA KATARZYNA1170/2SMIX / POLPOLOK 
13 ANDERSSON DANIEL615OPEN / M40GRäSTORPFET ELLER TRIATHLET?SWESWEOKOK  
14 ANDRUSZKIEWICZ MARTA733OPEN / W30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
15 ANDRYSZAK PIOTR1163/2SMIX / GDAŃSKPOLPOLOKOKRower 
16 ANDRYSZAK ANNA1163/3SMIX / GDAŃSKANDRYSZAK TEAMPOLPOLOKBieg 
17 ANDRZEJCZAK TOMASZ284OPEN / M30WŁOCŁAWEKGROSZEKPOLPOLOKOK 
18 APANOWICZ KATARZYNA998OPEN / W20GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
19 ARENT JAREK694OPEN / M60+GDANSKARENT TEAMPOLPOLOKOK 
20 ARENT JAREK775OPEN / M60+GDAŃSKARENT TEAMPOLPOLOKOK 
21 AUGUSTYNIAK RADOSŁAW1113/1SM / GDYNIA WITOMINOPOLPOLOKOKPlywanie 
22 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA1073OPEN / W40GDYNIAMAMY TO - BIEGA I POMAGAPOLPOLOKOK 
23 BABICKA KATARZYNA1057OPEN / W30GDYNIA81-549POLPOLOKOK  
24 BACHTA MIREK482OPEN / M50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
25 BACHTA MARCELI688OPEN / M16WARSZAWAPOLPOLOKOK 
26 BAGIŃSKA MONIKA1238/2SD / WARSZAWAPOLPOL  
27 BAJSAROWICZ TOMASZ515OPEN / M40JELCZ-LASKOWICEJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLPOLOKOK 
28 BAKER EWA1150/3SMIX / KROSNOPOLPOLOKOKBieg 
29 BALIŃSKI MICHAŁ248OPEN / M40ŁÓDŹFLEXIDEAPOLPOLOKOK 
30 BANACH JAKUB603OPEN / M16GDAŃSKPOLPOLOKOK 
31 BANASZCZYK ARKADIUSZ926OPEN / M45OŻARÓW MAZOWIECKI#RUNMENPOLPOLOKOK 
32 BANNACH ROBERT117OPEN / M25ŚWIECIEJEPPESENPOLPOLOKOK 
33 BANNER ELLIS500OPEN / M16BRIDGENDPENCOED TRIGBRGBROKOK 
34 BARAN PIOTR489OPEN / M35WROCŁAWPCGPOLPOLOKOK 
35 BARAN KATARZYNA583OPEN / W40NAMYSŁÓWPOLPOLOKOK 
36 BARAN TOMASZ1140/3SM / DUKLATRI NEGUPOLPOLOKBieg 
37 BARANOWSKI MICHAŁ348OPEN / M20GDYNIAZHRPOLPOLOKOK 
38 BARANOWSKI ARTUR349OPEN / M45GDYNIAZHRPOLPOLOKOK 
39 BARANOWSKI DANIEL584OPEN / M25GDYNIAPOLPOLOKOK 
40 BARAŃSKI PIOTR506OPEN / M50WŁOCŁAWEKPOLPOLOKOK 
41 BASAK TOMASZ570OPEN / M45WARSZAWAPOLPOLOKOK  
42 BATKO AGATA711OPEN / W40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
43 BĄK MAREK184OPEN / M45TARNOWSKIE GÓRYTRIDIVISIONPOLPOLOKOK 
44 BĄK SEWERYN1231/2SM / GDAŃSKPOLPOLOKOKRower 
45 BEBKIEWICZ IZABELA1168/1SD / GDYNIAPOLPOLOKOKPlywanie 
46 BEDNARCZYK TOMASZ207OPEN / M30GDYNIAPOLPOLOKOK 
47 BEDNAREK PATRYCJA857OPEN / W35BYDGOSZCZTRISPACEPOLPOLOKOK 
48 BEDNAREK MICHAŁ925OPEN / M35TCZEWCENTRUM KOMÓREKPOLPOLOKOK 
49 BEDNARSKI ROBERT376OPEN / M30GDAŃSKPOLPOLOKOK 
50 BEDNARZ MICHAŁ1147/2SM / GDAŃSKNEOTERICPOLPOLOKOKRower 
51 BEGER MACIEJ351OPEN / M20GDYNIAZWIĄZEK HARCERSTWA RZECZYPOSPOLITEJPOLPOLOKOK 
52 BEKAS JĘDRZEJ138OPEN / M35POZNAŃREBEL NATUR GYMPOLPOLOKOK 
53 BEKAS PAULINA142OPEN / W35POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK  
54 BELLWON PAWEŁ182OPEN / M30GDYNIATEAM BABLOPOLPOLOKOK 
55 BELTER ANDRZEJ1219/3SM / GDAŃSKPOLPOL Bieg 
56 BELTER DANIEL921OPEN / M20WEJHEROWOBIKE UPPOLPOLOKOK 
57 BERARDI FREDERIC896OPEN / M45WARSAWPOLPOLOKOK 
58 BERDZIK MACIEJ1305OPEN / M25SOPOTJEPPESENPOLPOLOKOK 
59 BERENDT MARIUSZ347OPEN / M40TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLPOLOKOK 
60 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA1309OPEN / W40GDYNIAMEWA GDYNIA/ CTSPOLPOLOKOK 
61 BIAŁOWĄS MARCIN1178/1SMIX / GDYNIAPOLPOLOKOKPlywanie 
62 BIAŁY KATARZYNA356OPEN / W30SOPOTO CO BIEGA?POLPOLOKOK 
63 BIAŁY ROBERT536OPEN / M45KATOWICEPOLPOLOKOK 
64 BIAŁY MONIKA550OPEN / W40KATOWICEPOLPOLOKOK 
65 BIAŁY PAWEŁ1179/1SMIX / GDYNIAO CO BIEGA?POLPOLOKOKPlywanie 
66 BIANGA WERONIKA1173/1SMIX / GDYNIAPOLPOLOKOKPlywanie 
67 BIANKOWSKI PIOTR1181/1SM / RUMIABIANKOWSKITEAMPOLPOLOKOKPlywanie  
68 BIEGUN TOMASZ309OPEN / M35SZCZECINPOLPOLOKOK 
69 BIEKIETA ŁUKASZ1158/1SMIX / GDANSKZALESKI.PLPOLPOLOKOKPlywanie 
70 BIELECKA KATARZYNA1055OPEN / W40KONSTANCIN-JEZIORNAPOLPOLOKOK 
71 BIELICKI ADAM859OPEN / M60+TRUSKAWPOLPOLOKOK 
72 BIELIŃSKI JACEK1186/2SMIX / PRUSZKÓWVGLPOLPOLOKOKRower 
73 BIELUCZYK KATARZYNA290OPEN / W35GDYNIAFIZJOSFERAPOLPOLOKOK 
74 BIERNACKI ANDRZEJ804OPEN / M60+GDYNIAWATAHAPOLPOLOKOK  
75 BIESZKE IZABELA300OPEN / W35MOSTYWYMIATACZEPOLPOLOKOK 
76 BIESZKE RAFAŁ1113/2SM / GDYNIAPOLPOLOKOKRower 
77 BILIŃSKI MARCIN378OPEN / M35WARSZAWAFUCK THE LIMITPOLPOLOKOK  
78 BINKOWSKI ADRIAN818OPEN / M35GZINPROFESSIONAL HR/CB163POLPOLOKOK 
79 BIŃ ARKADIUSZ1187/1SM / MOSTYNASZA DRUŻYNAPOLPOLOKOKPlywanie 
80 BIRECKI WACŁAW1306OPEN / M55OPOLEGT KONAPOLPOLOKOK 
81 BISZEWSKI ANDRZEJ505OPEN / M45GDYNIAPOLPOLOKOK 
82 BLEW WOJCIECH724OPEN / M55GDANSKPOLPOLOKOK 
83 BŁAHUSZEWSKA URSZULA1198/3SMIX / HAJNÓWKAPOLPOLOKOKBieg  
84 BŁASZCZUK MAJA1129/1SMIX / GDYNIAON I DWIE ONEPOLPOLOKOKPlywanie 
85 BŁASZCZUK TOMASZ1129/2SMIX / GDYNIAON I DWIE ONEPOLPOLOKOKRower 
86 BŁAUCIAK GRAŻYNA1164/2SMIX / PALĘDZIEPOLPOLOKOKRower  
87 BOBEK AGNIESZKA1225/1SMIX / WARSZAWAPOLPOLOKOKPlywanie 
88 BOBRYK ŁUKASZ963OPEN / M30KATOWICETRI TEAM GPPOLPOLOKOK 
89 BOĆKOWSKI JAKUB152OPEN / M25GDYNIAKLIF- MEDPOLPOLOKOK 
90 BOĆKOWSKI MACIEJ228OPEN / M50GDYNIAKLIF-MEDPOLPOLOKOK 
91 BOĆKOWSKI MACIEJ776OPEN / M50GDYNIAKLIF-MEDPOLPOLOKOK  
92 BODIO-ZIÓŁKOWSKA EWA1121/1SD / WARSZAWATRIMARCHEWKAPOLPOLOKOKPlywanie 
93 BOGDAN KAROLINA1158/3SMIX / GDANSKZALESKI.PLPOLPOLOKOKBieg 
94 BOGUNIA MARIA972OPEN / W45+BIELSKO BIAŁAIMPERIUM SPORTUPOLPOLOKOK 
95 BOGUSIEWICZ KASIA456OPEN / W30WARSZAWATRICLUBPOLPOLOKOK 
96 BOLEK PATRYCJA958OPEN / W40NEUNKIRCHEN AM BRANDGERGEROKOK 
97 BONDARENKO VOLODYMYR834OPEN / M16KIEVSAPIKUKRUKROKOK  
98 BOREK MONIKA1174/1SD / SUCHY DWÓRTICADAPOLPOLOKOKPlywanie 
99 BORKOWSKI ADAM1312OPEN / M35GDANSKTRITANSPOLPOLOKOK 
100 BOROWIECKI DARIUSZ1187/2SM / SUCHY DWORPOLPOLOKOKRower 
101 BORÓWKO ŁUKASZ1149/1SM / BRANIEWOJEPPESENPOLPOLOKOKPlywanie 
102 BORUTA PRZEMYSŁAW193OPEN / M30GDYNIABORUCIK TRI TEAMPOLPOLOKOK 
103 BORUTA PRZEMYSŁAW1169/1SMIX / GDYNIABORUCIK TRI TEAMPOLPOLOKOKPlywanie 
104 BORUTA ANNA1169/3SMIX / GDYNIABORUCKI TRI TEAMPOLPOLOKBieg 
105 BORYSŁAWSKI WOJCIECH681OPEN / M35KĘTYLACRIMA OPTYK TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
106 BOUTER RICHARD780OPEN / M16TER AARTRIATHLON VERENIGING HAARLEMMERMEERNEDNEDOKOK 
107 BOŻEK MAŁGORZATA630OPEN / W30GDYNIANORDEA TRATHLION TEAMPOLPOLOKOK  
108 BRALSKI PIOTR598OPEN / M35WARSZAWAPOLPOLOKOK 
109 BRANNY JACEK513OPEN / M50CIESZYNPOLPOLOKOK 
110 BRANNY MICHAŁ514OPEN / M25CIESZYNTHE BRANNY TEAMPOLPOLOKOK 
111 BRATOWSKI AREK281OPEN / M45PIASECZNOKUŹNIA TRIATHLONU/ THE PARKPOLPOLOKOK 
112 BREMBOR TOMASZ1188/1SM / POLPOLOKOKPlywanie 
113 BRONAKOWSKI PIOTR1240/2SM / OLSZTYNNIEMANIEMOGEPOLPOLOKOKRower 
114 BROŻ KRZYSZTOF497OPEN / M40KOŁOTERMY UNIEJÓWPOLPOLOKOK 
115 BRUKWICKI PRZEMYSŁAW997OPEN / M40NAKŁO NAD NOTECIĄENEA TEAMPOLPOLOKOK 
116 BRULIŃSKA MONIKA902OPEN / W40PŁOCKSANDOZ TRI TEAMPOLPOLOKOK 
117 BRYK TOMASZ680OPEN / M35KRAKÓWPOLPOLOKOK 
118 BRZESKI PIOTR1198/1SMIX / GDAŃSKPOLPOLOKOKPlywanie 
119 BRZEZIŃSKI MACIEJ418OPEN / M30SOPOTWITCPOLPOLOKOK 
120 BUCHACZ RADEK307OPEN / M40ŁÓDŹFLEXIDEA REKRUTACJA PRACOWNIKÓWPOLPOLOKOK 
121 BUCHERT PIOTR417OPEN / M40GDYNIAEURO STYLPOLPOLOKOK 
122 BUCZMA DOROTA296OPEN / W45+GDYNIAPOLPOLOKOK 
123 BUDA ŁUKASZ212OPEN / M16GDYNIAPOLPOLOKOK 
124 BUDNIK MACIEJ374OPEN / M30GDAŃSKPANDA TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
125 BUDNIK JACEK375OPEN / M30GDAŃSKBVBPOLPOLOKOK 
126 BUDZINSKI ARKADIUSZ833OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
127 BUDZYŃSKA SYLWIA1021OPEN / W25TORUŃLIVPOLPOLOKOK 
128 BUDZYŃSKI MARCIN1002OPEN / M25POZNAŃENEA TEAMPOLPOLOKOK 
129 BUGA MAREK825OPEN / M25GDANSKGIANT KARTUSKAPOLPOLOKOK  
130 BUKOWY PRZEMYSŁAW843OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
131 BURANDT MAGDALENA946OPEN / W35OLSZTYNNAJMOWICZ TRIATLONPOLPOLOKOK 
132 BURCHARDT ALEKSANDRA1183/3SD / GDYNIAMALIBU TEAMPOLPOLOKOKBieg 
133 BURDA BENIAMIN891OPEN / M30WARSZAWASBR TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
134 CHABER IRENEUSZ1154/2SMIX / RUMIAEURO STYLPOLPOLOKOKRower 
135 CHABER IRENEUSZ1244/2SM / POLPOL Rower 
136 CHAJZER JULIA915OPEN / W35WARSZAWAPOLPOLOKOK 
137 CHEŁMOWSKA JULIA1142/2SMIX / GDYNIAJ.M.DPOLPOLOKOKRower 
138 CHLAŚCIAK MAGDALENA564OPEN / W30POLPOLPOLOKOK 
139 CHLEBOWSKI ADRIAN559OPEN / M25KĄTY RYBACKIEPOLPOLOKOK 
140 CHŁOPEK MIKOŁAJ837OPEN / M16GDYNIAPOLPOLOKOK 
141 CHMIEL PAULINA1156/1SMIX / ŁÓDŹPULS TRI TEAMPOLPOLOKOKPlywanie 
142 CHMIEL ANDRZEJ1156/2SMIX / ŁÓDŹPULS TRI TEAMPOLPOLOKOKRower 
143 CHMIEL JACEK1156/3SMIX / ŁÓDŹPOLPOL Bieg 
144 CHMIELEWSKA BOŻENA541OPEN / W45+SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOKOK 
145 CHMIELEWSKA AGNIESZKA750OPEN / W35SIEDLCEPOLPOLOKOK  
146 CHMIELEWSKI PIOTR845OPEN / M40WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOKOK 
147 CHMIELEWSKI PAWEŁ960OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
148 CHMIELNICKI PAWEŁ1184/1SM / WARSZAWAPOLPOLOKOKPlywanie 
149 CHMURA MACIEJ1007OPEN / M30WROCŁAWGVT BMCPOLPOLOKOK 
150 CHOIŃSKI MICHAŁ1218/1SM / GDAŃSKEURO STYL 2POLPOLOKOKPlywanie 
151 CHOJNACKI KUBA904OPEN / M40WARSZAWAKETGBPOLPOLOKOK 
152 CHOJNOWSKI RAFAŁ1236/3SM / EŁKLECIMY TUTEJPOLPOLOKOKBieg  
153 CHOLERZYŃSKI MAREK1176/2SMIX / BYDGOSZCZKLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA BYDGOSZCZPOLPOLOKOKRower 
154 CHOMICKI SZYMON464OPEN / M40OLSZTYNYANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYNPOLPOLOKOK 
155 CHOTECKA EWA658OPEN / W30WARSZAWABEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
156 CHRAPEK CEZARY1228/2SM / WARSZAWAPOLPOLOKOKRower 
157 CHROBAK PRZEMYSŁAW471OPEN / M40BYDGOSZCZILO KLUBPOLPOLOKOK 
158 CHROSTOWSKA EWA472OPEN / W25GDYNIACZK PUCKPOLPOLOKOK 
159 CHROSTOWSKI PIOTR453OPEN / M35RUMIACZK PUCKPOLPOLOKOK 
160 CHRUŚCIK PIOTR835OPEN / M45WARSZAWAPOLPOLOKOK  
161 CHUDZIŃSKA-BIERNAT PAULINA1174/2SD / GDYNIAPOLPOLOKOKRower 
162 CHWALCZEWSKI KONRAD540OPEN / M16GDYNIAPOLPOLOKOK  
163 CHWEDCZUK ROBERT1230/3SM / WARSZAWACSC POLANDPOLPOLOKOKBieg 
164 CHWEDYNA KATARZYNA231OPEN / W30GDYNIAPOLPOLOKOK 
165 CHYB MARCIN990OPEN / M45WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
166 CHYLIŃSKI ADAM209OPEN / M40SIEMIANOWICE ŚLASKIEANAL CUNT 1 - OS. TEAMPOLPOLOKOK 
167 CICHOCKI JAKUB1164/3SMIX / GNIEZNOENEA TEAMPOLPOLOKOKBieg  
168 CIECHANOWSKI SZYMON968OPEN / M40GDANSKCTSPOLPOLOKOK 
169 CIEMKA SŁAWOMIR1214/2SM / GDYNIADEPETOWCYPOLPOL Rower 
170 CIESIELSKA SYLWIA130OPEN / W25WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOKOK 
171 CIEŚLAK IZABELA1238/3SD / POLPOL  
172 CIĘTAR WOJCIECH1226/2SM / OLSZTYNLIVE WELL AT CITI 4POLPOL Rower 
173 CIPPERT PAWEŁ978OPEN / M45WARSZAWATRIPASSIONPOLPOLOKOK  
174 CISŁO KRZYSZTOF1045OPEN / M35BRZEG DOLNYARDENTCODEPOLPOLOKOK 
175 CIURA MATEUSZ684OPEN / M35PODŁĘŻEPOLPOLOKOK 
176 CLAESSON NIKLAS1066OPEN / M25KALMARFET ELLER TRIATHLET?SWESWEOKOK 
177 CLARK LINA412OPEN / W45+SAN DIEGOTRI CLUB SAN DIEGOUSAUSAOKOK 
178 COSTA CECILIA846OPEN / W45+PORDENONEASD VENEZIA TRIATHLONITAITAOKOK 
179 CUDNY ADAM800OPEN / M45WARSZAWAPOLPOLOKOK 
180 CZACH SEBASTIAN1197/1SM / DARŁOWO#TEAMVGLPOLPOLOKOKPlywanie 
181 CZAJA JAKUB1243/1SM / GDANSKPOLPOL Plywanie 
182 CZAJKA KRZYSZTOF832OPEN / M35TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOKOK 
183 CZAJKOWSKI TOMASZ470OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
184 CZAJKOWSKI TOMASZ911OPEN / M35GDYNIAORTOSFERA.PL/POLMETPOLPOLOKOK 
185 CZAPLEWSKI RAFAŁ533OPEN / M40MALACHINPOLPOLOKOK  
186 CZAPLICKA ANNA1212/2SMIX / GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLPOLOKOKRower 
187 CZAPLIŃSKI ARTUR669OPEN / M45GDYNIAPOLPOLOKOK  
188 CZARCZYK KRZYSZTOF1233/1SMIX / ŁÓDŹCITIPOLPOLOKOKPlywanie 
189 CZARNOTA MARIUSZ1080OPEN / M40MARKIWTORPOL TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
190 CZARNUL PAWEŁ1207/2SMIX / GDAŃSKPOLPOLOKOKRower 
191 CZĄSTKA JACEK292OPEN / M55GDYNIAPOLPOLOKOK 
192 CZĄSTKA TOMASZ996OPEN / M30GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
193 CZECH KAMILA823OPEN / W35GDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLPOLOKOK  
194 CZECHOWSKI MACIEJ1193/1SMIX / GDYNIAPOLPOLOKOKPlywanie 
195 CZECZOTT ANITA1111/3SD / GDAŃSKNAJLEPSZEPOLPOLOKOKBieg 
196 CZECZOTT-SZYMAŃSKA ALEKSANDRA1111/2SD / CHARBROWONAJLEPSZEPOLPOLOKOKRower 
197 CZERNIAK SZYMON1120/2SMIX / BYTKOWOPOLPOLOKOKRower 
198 CZERNIGA DARIUSZ239OPEN / M30POZNANPOLPOLOKOK 
199 CZERWIŃSKI TOMASZ983OPEN / M25CHWASZCZYNOPOLPOLOKOK 
200 CZESNIK MARIA1181/3SM / WARSZAWAPOLPOLOKOKBieg 
201 CZUBAK TOMASZ1145/2SM / LĘBORKPOLPOLOKOKRower  
202 CZWARTOSZ MARIUSZ664OPEN / M25JÓZEFOSŁAWTHE LUZERSPOLPOLOKOK 
203 CZWARTOSZ-LIBER KATARZYNA693OPEN / W40WARSZAWATHE LUZERSPOLPOLOKOK