Zawody obsługuje firma Datasport

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia
Gdynia, 11 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 2170
Odebrało numery: 1881

Liczba opłaconych zawodników: 2158
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMCZYK MARCIN492OPEN / M40-44OLSZTYNYANUSHE TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
2 ABRAMCZYK RAFAŁ619OPEN / M40-44WARSZAWAYANUSHE TTPOLPOLOKOK 
3 ADAM MAREK1876OPEN / M40-44SKÓRZEWOPOLPOLOKOK 
4 ADAMCZAK FILIP954OPEN / M35-39KRAKOWPOLPOLOKOK 
5 AGABALYAN MARAT1110OPEN / M40-44MOSCOWTEMPTRAININGRUSRUSOKOK 
6 AGRAWAL ASHISH1999OPEN / M35-39KORBAINDINDOKOK 
7 AGUIRRE GAMEZ RAMIRO ALEJANDRO912OPEN / M30-34SAN NICOLAS DE LOS GARZAMEXMEXOKOK 
8 AHLERS ANDRé202OPEN / M35-39HANNOVERHANNOVER 96 TRIATHLONGERGEROKOKAWA 
9 AIDZIULIS DOVYDAS470OPEN / M35-39VILNIUSLTULTUOKOK 
10 AJCHSZTET ŁUKASZ1865OPEN / M35-39BUDZYŃSOLLUX LIGHTINGPOLPOLOKOK 
11 AJTEL JAROSLAW1835OPEN / M40-44GDANSKTEAM LETJAPOLPOLOKOK 
12 AKHUNIANOV IREK1122OPEN / M30-34MOSCOWTRILIFE.RURUSRUSOKOK 
13 AL-SELWI TAREK1240OPEN / M25-29ZUZELAPOLPOLOKOK 
14 ALBECKI WITOLD731OPEN / M45-49WEJHEROWOAKKUSPOLPOLOKOK 
15 ALCHEBAEV SERGEI920OPEN / M35-39EKATERINBURGALCHEBAEV SWIMMRUSRUSOKOK 
16 ALCHIMOWICZ KRZYSZTOF288OPEN / M50-54PIASECZNOPMCGPOLPOLOKOKAWA 
17 ALEKSANDEREK MICHAŁ1458OPEN / M30-34GLIWICE6 BPD GLIWICEPOLPOLOKOK 
18 ALEKSANDROWICZ MARCIN1469OPEN / M25-29CHRZĄSTAWA WIELKAPOLPOLOKOK 
19 ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF1629OPEN / M50-54WROCŁAWPOLPOLOKOK 
20 ALHAJERY MUNEERA1882OPEN / W25-29KUWAIT CITYKUWKUWOKOK  
21 ALIJOšIUS DOVYDAS1720OPEN / M25-29VILNIUSLTULTUOKOK 
22 ALML?F JOAKIM197OPEN / M40-44HAKADALNITTEDAL TRIATHLONKLUBBNORNOROKOKAWA 
23 ALSKI ŁUKASZ1888OPEN / M30-34BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
24 AMBROZ ONDREJ1531OPEN / M25-29JILEMNICECZECZEOKOK 
25 AMENDT JOHANNA372OPEN / W25-29MINDENSISU-TRAININGGERGEROKOK 
26 AMER RAFAL172OPEN / M35-39LONDONGBRGBROKOKAWA 
27 ANDERSEN MICHAEL942OPEN / M45-49KLIPPINGESTEVNS TRI KLUBDENDENOKOK 
28 ANDERSON LYNDA114OPEN / W45-49ELGINGBRGBROKOKAWA 
29 ANDERSSON BJöRN-?KE1087OPEN / M45-49SöLVESBORGKARLSHAMNS SIMKLUBBSWESWEOKOK  
30 ANDREICHENKO IGOR2145OPEN / M45-49ODESSASAPIK TEAMUKRUKROKOK 
31 ANDRESEN MARINA1143OPEN / W25-29MUNICHGERGEROKOK 
32 ANDRIAN SŁAWOMIR1735OPEN / M25-29WARSZAWAPOLPOLOKOK 
33 ANDRII MAKLAKOV1937OPEN / M35-39KHMELNICKYTRIPROUKRUKROKOK 
34 ANDRYSUK VOLODYMYR1718OPEN / M18-24KYIVFAZAROSTAUKRUKROKOK 
35 ANDRZEJCZUK DOMINIK1120OPEN / M30-34WARSAWPOLPOLOKOK 
36 ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ1373OPEN / M30-34WROCŁAWPOLPOLOKOK 
37 ANNOMALIA ANNA1146OPEN / W30-34WARSZAWASAUERLAND TEAM AND LUFTTRITEAMPOLPOLOKOK 
38 ANOP ANDREI897OPEN / M45-49MINSKTRYSTYLEBLRBLROKOK 
39 ANTCZAK RAFAŁ1544OPEN / M30-34SZCZECINPOLPOLOKOK 
40 ZAWODNIK ANONIMOWY2041OPEN / M60-64 SUISUIOKOK 
41 ANTONYUK ANTON1106OPEN / M35-39KYIVLEVELUKRUKROKOK 
42 ANTSUPOV SERGIY649OPEN / M40-44KIEVAEROSTARUKRUKROKOK 
43 ANZIN HENNADII2072OPEN / M18-24KHARKOVKITUKRUKROKOK 
44 ZAWODNIK ANONIMOWY1831OPEN / M35-39 ARENT TEAMPOLPOLOKOK 
45 ARGALSKI GRZEGORZ1277OPEN / M45-49GDYNIAMORSY GDYŃSKIEPOLPOLOKOK 
46 ARTYUSHENKO PAVEL2089OPEN / M40-44ALMATYKAZKAZOKOK  
47 ASTER MALTE967OPEN / M18-24HAMBURGGERGEROKOK 
48 ATKINSON MARC194OPEN / M55-59LONDONGBRGBROKOKAWA  
49 AUER ALEXANDER128OPEN / M45-49LAUFTEAM ERDINGER ALKOHOLFREIGERGEROKOKAWA 
50 AZNAREZ ANTONIO1099OPEN / M30-34BERLINGERGEROKOK 
51 BABICZ PAWEL2099OPEN / M30-34KRAKOWTRI DIVISIONPOLPOLOKOK  
52 BABIŃSKI SZYMON1101OPEN / M40-44ZABRZETRIDIVISIONPOLPOLOKOK 
53 BADOWSKI PIOTR1140OPEN / M50-54KONSTANCIN JEZIORNABAD BROSPOLPOLOKOK 
54 BADOWSKI FRANCISZEK2128OPEN / M30-34WARSZAWANEON TEAMPOLPOLOKOK 
55 BAIDACHNYI SERHII1933OPEN / M35-39KIEVUKRUKROKOK 
56 BAJSAROWICZ PAWEŁ1456OPEN / M40-44WROCŁAWTRITATHLON CLUB WROCŁAWPOLPOLOKOK 
57 BAKALIN GRIGORY2082OPEN / M35-39MOSCOWRUSRUSOKOK 
58 BALAKA SVIATOSLAV1127OPEN / M35-39KHARKIVTEAM404UKRUKROKOK 
59 BALDAUF NICLAS8OPEN / M25-29HöRBRANZTRIGANTIUM BREGENZAUTAUTOKOKPRO  
60 BALUL GRZESIEK1555OPEN / M35-39LUBINLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
61 BAŁC KRZYSZTOF1904OPEN / M45-49TRZEBINIACTL LOGISTICS TEAMPOLPOLOKOK 
62 BAŁDYS DARIUSZ1273OPEN / M40-44DĄBROWA GÓRNICZATRIATHLON X-TEAMPOLPOLOKOK 
63 BANACH BARTOSZ12OPEN / M30-34GDANSKTORUS- APTEKA GEMINIPOLPOLOKOKPRO 
64 BANNER CHRIS1247OPEN / M40-44BRIDGENDPENCOED TRI CLUBGBRGBROKOK 
65 BANNIER BASTIAN1700OPEN / M40-44SCHWERINGERGEROKOK 
66 BAR WIESLAW186OPEN / M45-49WARSAWPOLPOLOKOKAWA 
67 BARAJAS MATEO963OPEN / M30-34BERLINGERGEROKOK 
68 BARALLA FABRIZIO42OPEN / M40-44SASSARITRIATHLON TEAM SASSARIITAITAOKOKPRO 
69 BARAMBAS DAMIAN2080OPEN / M30-34GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
70 BARAN JACEK1379OPEN / M50-54GOLINACWB S.A.POLPOLOKOK 
71 BARANOWSKI MARIUSZ642OPEN / M35-39JULIANÓWPOLPOLOKOK 
72 BARAŃSKI BARTOSZ1427OPEN / M40-44GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLPOLOKOK 
73 BARATTA FABIO118OPEN / M50-54LANGHIRANOKINOMANA ASDITAITAOKOKAWA 
74 BARAVYKAS EDVARDAS1761OPEN / M25-29VILNIUSLTULTUOKOK  
75 BARILE GIORGIO1211OPEN / M30-34SAVONAITAITAOKOK 
76 BARONJAN ANNA1921OPEN / W45-49BERLINTRI-FINISHER BERLIN E.V.GERGEROKOK 
77 BARSUMYAN ARTUR554OPEN / M25-29MINSKBLRBLROKOK 
78 BARSZCZ TOMASZ2062OPEN / M35-39WARSZAWAPOLPOLOKOK 
79 BARTKIEWICZ BŁAŻEJ1621OPEN / M18-24WARSZAWAPOLPOLOKOK 
80 BARTKOWSKI MAREK1028OPEN / M45-49WARSZAWAENDURE TEAMPOLPOLOKOK 
81 BARTNIK ŁUKASZ1382OPEN / M40-44GDYNIAPOLPOLOKOK 
82 BARWICK ADRIAN2025OPEN / M50-54BURTON LEONARDHARROGATE TRIATHLONGBRGBROKOK  
83 BARWINSKI PIOTR2109OPEN / M40-44WARSZAWANEON TEAMPOLPOLOKOK 
84 BARYLAK PIOTR909OPEN / M45-49KRAKÓWSKYROCKETSPOLPOLOKOK 
85 BARYSEVICH ANDREI801OPEN / M25-29MINSKBLRBLROKOK 
86 BARYŻEWSKI PIOTR1511OPEN / M40-44SOPOTPOLPOLOKOK 
87 BASYLKEVYCH MAKSYM1181OPEN / M30-34VYSHNEVESAPIK TEAMUKRUKROKOK 
88 BAUMANN TOM935OPEN / M35-39TRAUNREUTTEAM TURBINE POSCHMüHLE E.VGERGEROKOK 
89 BAUTEMBACH-KOBERDA PAULINA1220OPEN / W35-39GDYNIAPOLPOLOKOK 
90 BAYAKINA ELIZAVETA898OPEN / W18-24MOSCOWDWCRUSRUSOKOK  
91 BAYER PAUL768OPEN / M30-34BERLINGERGEROKOK 
92 BĄCZKOWSKI MARCIN1789OPEN / M30-34MOKRONOS GÓRNYSIDOR TEAMPOLPOLOKOK 
93 BĄK ARTUR452OPEN / M45-49GÓRA KALWARIAPOLPOLOKOK 
94 BĄK ANDRZEJ1094OPEN / M45-49PIASECZNOPOLPOLOKOK 
95 BĄK PAWEŁ1666OPEN / M45-49BEZRZECZEPOLPOLOKOK  
96 BĄKOWSKI WŁODZIMIERZ443OPEN / M60-64WARSZAWAPOLPOLOKOK  
97 BECK MICHAEL1577OPEN / M40-44SCHILDOWSCC BERLIN TRIATHLONGERGEROKOK 
98 BECK MAREN1578OPEN / W35-39SCHILDOWSCC BERLIN TRIATHLONGERGEROKOK 
99 BECLA LESZEK1611OPEN / M25-29NOWOGRODZIECHETEROMASTERSPOLPOLOKOK 
100 BEDŁA GRZEGORZ1575OPEN / M50-54MIEDŻNOGRZEGORZPOLPOLOKOK 
101 BEDNARCZYK ARKADIUSZ672OPEN / M40-44GDYNIAJKLA JAWORPOLPOLOKOK 
102 BEDNARCZYK DANIEL799OPEN / M30-34MAŁA WIEŚPOLPOLOKOK 
103 BEDNARCZYK ANNA1657OPEN / W40-44ALEKSANDROW LODZKINEDNEDOKOK 
104 BEDNAREK PIOTR1571OPEN / M35-39WARSZAWALUFT TRI TEAMPOLPOLOKOK  
105 BEDNAREK LUKASZ1877OPEN / M35-39NOWA WIESPLAY MIKKELLER RUNNING CLUBPOLPOLOKOK 
106 BEDYŃSKI RADOSŁAW1693OPEN / M45-49WARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
107 BEER WERDAN PAVEL795OPEN / M50-54MěšICECZECZEOKOK 
108 BEGIN ARNAUD1517OPEN / M45-49GIVETSHARKSFRAFRAOKOK 
109 BEHúN MáRIO2096OPEN / M40-44HUMENNESVKSVKOKOK 
110 BELAN EVGENIY1740OPEN / M30-34KIEVUKRUKROKOK 
111 BELIKOV IVAN1979OPEN / M25-29KIEVUKRUKROKOK 
112 BELL ANDY308OPEN / M45-49HIGH WYCOMBEGBRGBROKOKAWA 
113 BELLASI CLAUDIA2014OPEN / W35-39HERZOGENBUCHSEECRESPO.CHSUISUIOKOK 
114 BELSKI MACIEJ298OPEN / M45-49WARSZAWATRINERGYPOLPOLOKOKAWA  
115 BENITEZ INGLOTT BELLINI CASTOR253OPEN / M35-39LAS PALMAS DE GRAN CANARIADISA HPS TRIATLÓNESPESPOKOKAWA  
116 BEREŚ ARKADIUSZ2141OPEN / M30-34RZESZÓWNEON TEAMPOLPOLOKOK 
117 BERGT DANIEL RUDOLF1993OPEN / M25-29BRAUNSCHWEIGGERGEROKOK 
118 BERKELJON JOHN924OPEN / M50-54HOOFDDORPTRIATHLON VERENIGING HAARLEMMERMEERNEDNEDOKOK 
119 BERNATOWICZ ŁUKASZ238OPEN / M40-44WARSZAWALUFT TRI TEAMPOLPOLOKOKAWA 
120 BERNISZ MAGDALENA402OPEN / W25-29GDANSKGO VEGANPOLPOLOKOK 
121 BEST NATALIA918OPEN / W45-49KIEVSAPIK TEAMUKRUKROKOK 
122 BETTS ALEX332OPEN / M45-49BRIDGENDPENCOED TRIATHLONGBRGBROKOK 
123 BIAŁEK PIOTR2169OPEN / M40-44SZAMOTUŁYENEA TEAMPOLPOLOKOK 
124 BIAŁEK TOMASZ355OPEN / M35-39WROCLAWTRIMP IGT RATPOLPOLOKOK 
125 BIAŁY PAWEŁ1349OPEN / M35-39GDYNIAO CO BIEGA?POLPOLOKOK 
126 BIANCHIN RONALD1107OPEN / M45-49GROßSCHIRMATSV 92 FREIBERG E.V.GERGEROKOK 
127 BICK RALF1696OPEN / M35-39BüTZOWTRI-FUN GüSTROWGERGEROKOK 
128 BIEGAŁA MAREK134OPEN / M35-39GDAŃSKBIKE U UP EUROPELLPOLPOLOKOKAWA 
129 BIELACZYC PIOTR1182OPEN / M30-34KOZIENICEPOLPOLOKOK 
130 BIELAWSKI ROBERT780OPEN / M45-49DOBROSZYCEKANCELARIA BIELAWSKIPOLPOLOKOK 
131 BIELECKI ARTUR1399OPEN / M30-34GDYNIAPOLPOLOKOK 
132 BIELICKI BARTOSZ1460OPEN / M35-39MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
133 BIELSKI BARTEK1047OPEN / M40-44GDYNIATORUS TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
134 BIENIEK RAFAŁ945OPEN / M45-49TULCEPOLPOLOKOK 
135 BIENIEK PATRYK1174OPEN / M35-39POZNAŃPOSNANIA TRIATHLON AFLOFARMACTIVETEAMPOLPOLOKOK 
136 BIEŃKOWSKI MACIEJ1265OPEN / M45-49WARSZAWABENEFIT SYSTEMS TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK  
137 BIERNACKI KRYSTIAN148OPEN / M40-44WROCŁAWGVTPOLPOLOKOKAWA 
138 BIERNACKI ARTUR1634OPEN / M45-49WARSZAWAPOLPOLOKOK 
139 BIESAJA ALEKSANDER2158OPEN / M25-29SZCZECINPOLPOL   
140 BIESIADA TOMASZ540OPEN / M40-44BYDGOSZCZTRISPACEPOLPOLOKOK 
141 BIGAJ SEBASTIAN157OPEN / M30-34KRAKÓWIRON DRAGON TRIATHLONPOLPOLOKOKAWA 
142 BIJOŚ MIROSŁAW479OPEN / M35-39GŁOGÓW MAŁOPOLSKIDAWAJ MISIEKPOLPOLOKOK 
143 BILLE KERSTIN1818OPEN / W45-49DURLANGENGERGEROKOK 
144 BILOUS YULIA1978OPEN / W35-39KYIVLEVELUKRUKROKOK 
145 BIRCH CONSTANCE427OPEN / W25-29WARSZAWAWITCPOLPOLOKOK  
146 BIRECKI JAKUB546OPEN / M30-34OPOLEGT KONAPOLPOLOKOK 
147 BISKUP ŁUKASZ1194OPEN / M40-44ZANIEMYŚLPOLONIA ŚRODAPOLPOLOKOK 
148 BJERGFELT JON301OPEN / M50-54STENLOESETEAM BJERGFELT - GTCDENDENOKOKAWA 
149 BJERREGAARD TINA1809OPEN / W40-44KLIPPINGESTEVNS TRI KLUBDENDENOKOK 
150 BJöRKROTH MAGNUS1655OPEN / M45-49VäSTRA FRöLUNDASWESWEOKOK  
151 BŁACH ANDRZEJ506OPEN / M45-49OLEŚNICAOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWAPOLPOLOKOK 
152 BŁASZKOWSKI ANDRZEJ1566OPEN / M50-54TCZEWPOLPOLOKOK 
153 ZAWODNIK ANONIMOWY706OPEN / M25-29 POLPOLOKOK  
154 BŁOSZYK DOROTA344OPEN / W30-34WARSZAWAPOLPOLOKOK 
155 BOBEK MICHAŁ1704OPEN / M30-34GDYNIAPOLPOLOKOK 
156 BODIO-ZIÓŁKOWSKA EWA835OPEN / W35-39WARSZAWATRIMARCHEWKAPOLPOLOKOK 
157 BODORA JACEK1041OPEN / M35-39TARNOWSKIE GÓRYTRIATHLOMANIAKPOLPOLOKOK 
158 BOGALECKI MAREK2173OPEN / M60-64GDAŃSKSAFE SPORT TEAMPOLPOL  
159 BOGDAŃSKI ŁUKASZ1553OPEN / M35-39GDYNIAREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
160 BOGUCKI MARCIN314OPEN / M30-34WARSZAWATRINERGY TEAMPOLPOLOKOK 
161 BOGUCKI KRZYSZTOF1377OPEN / M40-44WARSZAWAPOLPOLOKOK 
162 BOGUCKI PATRYK1847OPEN / M25-29GNIEZNOENEA TEAMPOLPOLOKOK 
163 BOGUNIA GRZEGORZ1167OPEN / M40-44BIELSKO BIAŁAIMPERIUM SPORTUPOLPOLOKOK 
164 BOGUSZ WALDEMAR1520OPEN / M55-59TCZEWPOLPOLOKOK 
165 BOLEK SZYMON1594OPEN / M35-39NEUNKIRCHEN AM BRANDGERGEROKOK 
166 BOMBA ROBERT387OPEN / M40-44BĘDZINBANDA Z PLACUPOLPOLOKOK 
167 BOMBONATI NICCOLO307OPEN / M30-34BOFFALORA SOPRA TICINODOCTORBIKE TEAMITAITAOKOKAWA  
168 BONDAR BORYS346OPEN / M30-34KYIVSAPIK TEAMUKRUKROKOK 
169 BONDARENKO IRYNA1077OPEN / W50-54KIEVSAPIKUKRUKROKOK  
170 BONETT MAXIME1725OPEN / W18-24LONDONGBRGBROKOK 
171 BONHAM JACK831OPEN / M25-29BODICOTEGBRGBROKOK  
172 BORDEVIK TOM ATLE226OPEN / M45-49REISTADDRAMMEN TRIATHLON CLUBNORNOROKOKAWA 
173 BORDEVIK MARIANNE261OPEN / W40-44REISTADDRAMMEN TRIATHLON CLUBNORNOROKOKAWA 
174 BOREIKO MAKSYM1045OPEN / M25-29KYIVUKRUKROKOK  
175 BORISOVA NATALIA150OPEN / W40-44REICHENAUTEMPTRAINING.RUGERGEROKOKAWA 
176 BORKOWSKI PAWEL996OPEN / M30-34POLANICA ZDROJGERGEROKOK 
177 BORKOWSKI GRZEGORZ1281OPEN / M40-44GDYNIAGDYŃSKI TRIATHLONPOLPOLOKOK 
178 BORKOWSKI MICHAŁ1734OPEN / M35-39WARSZAWAPOLPOLOKOK 
179 BORKOWY MICHAL1790OPEN / M40-44BOJSZOWYPOLPOLOKOK 
180 BOROŃ PAWEŁ268OPEN / M40-44ZIELONA GÓRAHERRPOLPOLOKOKAWA 
181 BORRADORI AGATA539OPEN / W35-39WARSZAWAPOLPOLOKOK 
182 BORUCKI WITOLD1512OPEN / M35-39JELCZ-LASKOWICEJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLPOLOKOK 
183 BORUCKI KRZYSZTOF1OPEN / M55-59USTKAPOLPOLOKOK 
184 BORYCKI MARCIN1304OPEN / M45-49KOSAKOWOPOLPOLOKOK 
185 BOSAK VADYM2160OPEN / M30-34KHMELNYTSKYAM FITNESSUKRUKROKOK  
186 BOSMA ARJAN925OPEN / M30-34RIJSENHOUTIQSQUARENEDNEDOKOK 
187 BOSTON STEPHEN1073OPEN / M45-49MANCHESTERGBRGBROKOK 
188 BOYER LAURENT1780OPEN / M40-44SCIEZPUBLIER TRIATHLONFRAFRAOKOK 
189 BÓGDOŁ GRZEGORZ1616OPEN / M35-39KRAKOWPOLPOLOKOK 
190 BRANDIS DANIEL2047OPEN / M45-49POTSDAMRUPPINER TRIATHLON VEREINGERGEROKOK 
191 BRAY JEAN-CHRISTOPHE896OPEN / M40-44LONDONGBRGBROKOK 
192 BRüCKMANN ROBERTO1064OPEN / ROSTOCKCITYSPORT ROSTOCKGERGEROKOK 
193 BREMBOR TOMASZ34OPEN / M25-29CHORZÓWGVT BMCPOLPOLOKOKPRO 
194 BROD ANDREAS1353OPEN / M55-59MOERFELDENSKV MOERFELDENGERGEROKOK 
195 BRONS OMAR18OPEN / M25-29ALMERENEDNEDOKOKPRO 
196 BROSIUS ROLF356OPEN / M50-54AICHTALTURBINE POSCHMüHLEGERGEROKOK 
197 BRUCE NIGEL154OPEN / M55-59AUCHTERARDERPERTH TRIATHLON CLUBGBRGBROKOKAWA  
198 BRUSKI TOMASZ565OPEN / M30-34BYDGOSZCZMBC TEAMPOLPOLOKOK 
199 BRYDON WILLIAM815OPEN / M55-59MOSTAMLTMLTOKOK 
200 ZAWODNIK ANONIMOWY1491OPEN / M40-44 YAYCOPOLPOLOKOK 
201 BRYNKIEWICZ DOROTA1653OPEN / W35-39COVENTRYPOLISH TRIATHLETES IN UKPOLPOLOKOK 
202 BRYUKHANKOV ANDREY28OPEN / M25-29MOSCOWABSPORTRUSRUSOKOKPRO  
203 BRYZEK ARNOLD2121OPEN / M45-49WARSZAWAPOLPOLOKOK 
204 BRZOZOWSKI ROMAN2060OPEN / M35-39KOLOTRI FOR MEPOLPOLOKOK 
205 BUBEŁA ADAM740OPEN / M40-44POZNAŃPOLPOLOKOK  
206 BUCHER KARL852OPEN / M50-54VIENNAAUTAUTOKOK 
207 BUĆKO ARTUR1421OPEN / M55-59JELENIA GÓRATATAALI TEAMPOLPOLOKOK 
208 BUDAJ ROBERT1614OPEN / M30-34LIPTOVSKý MIKULášCFLMSVKSVKOKOK 
209 BUDREWICZ MILENA1156OPEN / W30-34WARSZAWAMACIEJ BODNAR COACHINGPOLPOLOKOK 
210 BUGIERA JACEK1031OPEN / M30-34GDYNIAPWC FCU RUN TEAMPOLPOLOKOK  
211 BUK MARCIN1363OPEN / M30-34GLIWICETRIDIVISION TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
212 BUKIN OLEH2016OPEN / M25-29UKRAINKAUKRAINKA BIKE TEAMUKRUKROKOK 
213 BUKSA ANDRZEJ1565OPEN / M45-49PYSZNICASKB STALOWA WOLAPOLPOLOKOK 
214 BULA PIOTR1332OPEN / M40-44ZGIERZPOLPOLOKOK  
215 BURDA GRZEGORZ882OPEN / M45-49OPOLECYKLOFAN OPOLEPOLPOLOKOK 
216 BURTT VICTORIA816OPEN / W30-34LOSSIEMOUTHGBRGBROKOK  
217 BURY GRAZYNA82OPEN / W40-44WORMSSISU-TRAININGGERGEROKOKAWA  
218 BURY ARTUR83OPEN / M40-44WORMSSISU-TRAININGGERGEROKOKAWA  
219 BURY LAETITIA1587OPEN / W18-24WORMSSISU-TRAININGGERGEROKOK 
220 BURY ARTUR2183OPEN / M40-44WORMSSISU-TRAININGGERGEROKAWA  
221 BURY GRAZYNA2182OPEN / W40-44WORMSSISU-TRAININGGERGEROKAWA  
222 BUSZAN RADEK107OPEN / M35-39GDYNIAPOLPOLOKOKAWA 
223 BUSZCZYK PAWEŁ1301OPEN / M30-34ZŁOTNIKIPOLPOLOKOK 
224 BUTKIEWICZ MICHAL483OPEN / M30-34WARSZAWAPOLPOLOKOK 
225 CACCHIATA LEONARDO2157OPEN / M35-39MAGIONEITAITAOKOK  
226 CALASANZIO NILS1093OPEN / M30-34POTSDAMEXPATRIES TRIATHLON CLUBITAITAOKOK 
227 CALISKAN CEM EMRE1025OPEN / M35-39AMSTERDAMNEDNEDOKOK 
228 CAŁKO ALEKSANDER803OPEN / M40-44BIELSKO-BIAŁAB365.PLPOLPOLOKOK 
229 CAMPBELL ANGUS911OPEN / M50-54LINLITHGOWGRANGEMOUTH TRIATHLON CLUBGBRGBROKOK 
230 CAMPBELL ISHBEL1765OPEN / W50-54LINLITHGOWGRANGEMOUTH TRIATHLON CLUBGBRGBROKOK 
231 ZAWODNIK ANONIMOWY220OPEN / M65-69 ITAITAOKOKAWA  
232 CARNABY ALAN959OPEN / M30-34LONDONGBRGBROKOK 
233 CARRé PHILIPPE351OPEN / M50-54METZMETZTRIATHLONFRAFRAOKOK 
234 CASADO ALEJANDRO1044OPEN / M35-39TWICKENHAMGBRGBROKOK  
235 CATHéLAZ ALAIN262OPEN / M55-59YVORNESUISUIOKOKAWA 
236 CAULFIELD SIMON762OPEN / M45-49CRAIGAVONTRI LIMITS TRIATHLON CLUBGBRGBROKOK 
237 CEBULA PIOTR1124OPEN / M25-29KRAKÓWPOLPOLOKOK 
238 CEKIERA MARCIN322OPEN / M40-44ZIELONKIIRON DRAGON TRIATHLONPOLPOLOKOK 
239 ZAWODNIK ANONIMOWY2066OPEN / M35-39 PLYTELES247.LTLTULTUOKOK 
240 CEVIK SELIM269OPEN / M35-39ZURICHMONDIALBIKESUISUIOKOKAWA 
241 CEYROWSKI ŁUKASZ2083OPEN / M30-34GDYNIAGDYNIA SPORT TEAM WSNTPOLPOLOKOK 
242 CHALAMOŃSKI TOMASZ1932OPEN / M40-44OSTROŁĘKAKURPIOWSKIE CENTRUM WETERYNARYJNEPOLPOLOKOK 
243 CHAUVIN PAUL-CHARLES1593OPEN / M50-54BEAUMES DE VENISEFRAFRAOKOK 
244 CHECHELSKA JOANNA272OPEN / W35-39PŁOKIPOLPOLOKOKAWA 
245 CHEETHAM SUSIE55OPEN / W30-34BRADFORD-ON-AVONGBRGBROKOKPRO 
246 CHEGWIN RONNIE232OPEN / M25-29BARRANQUILLAFREE TRIATLONCOLCOLOKOKAWA 
247 CHERNENKO SERGII1745OPEN / M35-39KYIVSAPIK TEAMUKRUKROKOK 
248 CHIARIONI ELISA1968OPEN / W40-44FERRARATRIBOITAITAOKOK 
249 CHILEWSKI ARKADIUSZ805OPEN / M45-49STRZELCE GÓRNECB163POLPOLOKOK 
250 CHLOSTA MAREK1895OPEN / M40-44STRAUSBERGGERGEROKOK 
251 CHŁODECKI TOMASZ1065OPEN / M30-34WARSAWKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOKOK 
252 CHMIEL PAULINA548OPEN / W30-34ŁÓDŹPULS TRI TEAMPOLPOLOKOK 
253 CHMIEL ANDRZEJ1422OPEN / M60-64ŁÓDŹPULS TRI TEAMPOLPOLOKOK 
254 CHMIELEWSKI KACPER1275OPEN / M40-44BRUKSELAPOLPOLOKOK  
255 CHMIELEWSKI RAFAŁ434OPEN / M45-49GRUDZIĄDZOLIMPIAWISŁARUCH GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
256 CHMIELEWSKI LUKASZ1910OPEN / M35-39MANCHESTERGBRGBROKOK 
257 CHOCHÓŁ GRZEGORZ787OPEN / M35-39KRAKÓWPOLPOLOKOK 
258 CHODYNA MONIKA2199OPEN / W25-29OLSZTYN3LIFE TEAM NAJMOWICZ TRIATHLONPOLPOLOKOKAWA 
259 CHOI KYUNGSEOB1671OPEN / M45-49JEONJUJEONBUK IRONMANKORKOROKOK  
260 CHOJA SŁAWOMIR689OPEN / M50-54PONIATÓWTOM FIT CENTERPOLPOLOKOK 
261 CHROSTOWSKI PIOTR844OPEN / M35-39RUMIACZK PUCKPOLPOLOKOK 
262 CHRUSZCZYK MICHAL1991OPEN / M30-34GDYNIAARKA GDYNIA & FABRYKA SPORTU PUBPOLPOLOKOK 
263 CHUBUKOV NIKITA271OPEN / M25-29MOSCOWCYCLEONRUSRUSOKOKAWA 
264 CHUĆ TOMASZ1338OPEN / M35-39WROCŁAWPOLPOLOKOK 
265 CHUYKO OLGA698OPEN / W30-34SOPOTPOLPOLOKOK 
266 CHYCZEWSKA ANNA528OPEN / W50-54PŁOŃSKKB IM.P.SEKOWSKIEGOPOLPOLOKOK 
267 CIAPAŁA MARIUSZ1947OPEN / M45-49NOWY SĄCZTRIATHLON NOWY SĄCZPOLPOLOKOK 
268 CIASTEK GRZEGORZ636OPEN / M55-59CHEŁMNOPOLPOLOKOK 
269 CIASTO SEBASTIAN436OPEN / M30-34PRZEZCHLEBIEPOLPOLOKOK 
270 CICHOWSKI JANUSZ1357OPEN / M30-34ELBLĄGETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
271 CIECIERZYŃSKI JAN1209OPEN / M35-39WARSZAWAPOLPOLOKOK  
272 CIEPLY MACIEJ1308OPEN / M45-49TYCHYPOLPOLOKOK 
273 CIESLIK ANNA1542OPEN / W25-29MSZCZONOWPOLPOLOKOK 
274 CIMBALS DENISS352OPEN / M40-44RIGAZOORBAGANLATLATOKOK 
275 CLAVEL MAURICE24OPEN / M30-34FREIBURGGERGEROKOKPRO 
276 CNOTA BARTŁOMIEJ537OPEN / M40-44REDATRI TEAM RUMIAPOLPOLOKOK 
277 CNOTA JANUSZ1401OPEN / M60-64GDYNIAUKS TRI TEAM RUMIAPOLPOLOKOK 
278 COLLINS MICHAEL358OPEN / M55-59BUCKHURST HILLGBRGBROKOK 
279 COUGHTRIE BRYAN964OPEN / M30-34LONDONGBRGBROKOK 
280 CRKVOVA DANA1774OPEN / W45-49PSáRYE-TRIATLONCZECZEOKOK 
281 CRONA MONIKA840OPEN / W45-49ASKIMIK GRANITSWESWEOKOK 
282 CRONA RAGNAR841OPEN / M45-49ASKIMIK GRANITSWESWEOKOK 
283 CRYER STEVEN661OPEN / M55-59SWINDONGBRGBROKOK 
284 CSMARITS JOHANNES656OPEN / M40-44VIENNAJOEBARA POWERAUTAUTOKOK 
285 CUCJEW GRZEGORZ1788OPEN / M35-39GDYNIAPOLPOLOKOK 
286 CULLUM STUART1622OPEN / M30-34PAARLNARSARSAOKOK 
287 CUMMINGS CHANTAL61OPEN / W25-29WIMBLEDONSANDSTONE TRIGBRGBROKOKPRO  
288 CWIK DAMIAN1521OPEN / M40-44GDYNIAPOLPOLOKOK 
289 CYBULSKA DOMINIKA734OPEN / W40-44LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOLPOLOKOK 
290 CYBULSKI PAWEŁ821OPEN / M40-44LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOKOK  
291 ZAWODNIK ANONIMOWY1779OPEN / M30-34 POLPOLOKOK 
292 CZAJKOWSKI KRZYSZTOF2000OPEN / M40-44POWIERCIE KOLONIAPOLPOLOKOK 
293 CZARKOWSKI DANIEL485OPEN / M40-44KIELNOCZARKOWSKI.PLPOLPOLOKOK 
294 CZARNOCKA SYLWIA1176OPEN / W45-49SZTOKHOLMSTOCKHOLM CITY TRIATHLON SCTSWESWEOKOK 
295 CZARNOŻYŃSKI ALEKSANDER380OPEN / M55-59GLIWICEGTT INTERPROJEKTPOLPOLOKOK 
296 CZAUS ADAM533OPEN / M35-39GDYNIATURBINKI.COM.PLPOLPOLOKOK 
297 CZECH MARIUSZ265OPEN / M35-39GDYNIAUKS TRI TEAM RUMIAPOLPOLOKOKAWA 
298 CZECHOWICZ TOMASZ1742OPEN / M45-49WARAWAPOLPOLOKOK 
299 CZECHOWSKI MACIEJ1360OPEN / M40-44GDYNIAPOLPOLOKOK 
300 CZEKIRDA PAWEŁ2038OPEN / M40-44LEŻAJSKPAWCIUS TEAMPOLPOLOKOK 
301 CZERNER KRZYSZTOF504OPEN / M30-34LIBERTOWPOLPOLOKOK 
302 CZERWIEC ARTUR129OPEN / M40-44PISARYIRON DRAGON TRIATHLONPOLPOLOKOKAWA 
303 CZERWIEC MAGDALENA2161OPEN / W40-44WARSZAWAIRON DRAGON TRIATHLONPOLPOL   
304 CZESZEJKO-SOCHACKI JONASZ2074OPEN / M30-34WARSZAWASAUCONYPOLPOLOKOK  
305 CZOSNYKA MARCIN2112OPEN / M45-49ŻABNOPOLPOLOKOK 
306 CZUBLUN PIOTR1116OPEN / M45-49PIASECZNOPOLPOLOKOK 
307 CZYNIENIK ŁUKASZ1713OPEN / M35-39WARSZAWATEAM KARAŚPOLPOLOKOK 
308 CZYNSZ ALEKSANDER595OPEN / M60-64REDAUKS TRI TEAM RUMIAPOLPOLOKOK 
309 CZYŻ KRZYSZTOF1416OPEN / M35-39GDYNIABROOKLYN PIZZAPOLPOLOKOK  
310 CZYŻEWSKI DAREK1583OPEN / M45-49PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOLOKOK 
311 CZYŻYK RAFAŁ1588OPEN / M45-49SZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLPOLOKOK 
312 ĆWIK PAWEŁ1165OPEN / M50-54TYCHYPOLPOLOKOK 
313 ĆWIKLIŃSKI MACIEJ1919OPEN / M45-49KONINKOPOLPOLOKOK