Formularz systemu Datasport

57. Bieg Republiki Ostrowskiej
Ostrów Wielkopolski, 20 października 2019 r.


Liczba zawodników : 797
Odebrało numery: 723

Liczba opłaconych zawodników: 737
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMOWICZ DAMIAN22510km / M40KALISZREKSIO TEAMOK 
2  ADACH JUSTYNA 26810km / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
3  ADAMEK KAROL 67910km / M30PLESZEWTEAM PLESZEWOK 
4  ADAMIAK JULIA 53110km / K16OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
5 ADAMIAK MICHAŁ32510km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKI  
6 ADAMOWSKI PAWEŁ12510km / M50KALISZ  
7  ADAMUS RADOSŁAW 37710km / M50OSTRÓW WLKP-OK 
8  ALEKSANDRZAK RAFAL 11810km / M30OSTROW WIELKOPOLSKIOK 
9  ANDRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 7210km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
10  ANDRZEJAK MAKSYMILIAN 67510km / M16BISKUPICE OŁOBOCZNEOK 
11  ANDRZEJCZAK MACIEJ 16510km / M50SZCZECINAMATORSKOOK 
12  ANDRZEJEWSKI MARCIN 29710km / M40KALISZOK 
13 ANDRZEJEWSKI MARCIN58210km / M40KALISZPARKRUN KALISZOK 
14  ANTCZAK MAREK 44810km / M40RADŁÓWOK 
15  ANTKOWIAK SEBASTIAN 10310km / M40KALISZSUPERMARATON KALISZOK 
16  AUGUSTYNIAK KRYSTIAN 59610km / M20KROTOSZYNBÓL NIE ISTNIEJEOK 
17  BALCER RADOSŁAW 5410km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
18  BALCERZAK MARCIN 48610km / M40GOŁUCHÓWOK 
19  BANACH ARTUR 64610km / M40POLKOWICENSZZ \\\\\\\SOLIDARNOŚĆ\\\\\\\ PRZY VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAOK 
20  BANACH MONIKA 51810km / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKIEZLOMBARDOK 
21  BANACH TADEUSZ 13510km / M60OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
22  BANASZAK MARCIN 34810km / M30KĘPNORUNNERS TEAM KĘPNOOK 
23  BARAN ANDRZEJ 64910km / M50KALISZKALISZOK 
24  BARANOWSKI ADAM 27710km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKISAMO SIĘ NIE ZROBI :)OK 
25  BARANOWSKI MICHAL 21210km / M40SZALECOLIAN NA STARTOK 
26 BARANOWSKI MICHAŁ 10km / M40KALISZCOLIAN   
27 BARAŃSKI ADAM 10km / M30KALISZTRIATHLON KALISZ   
28 BARTELA ŁUKASZ25610km / M30WIERUSZÓWWIERUNSZÓWOK 
29  BARTKOWIAK DARIUSZ 17410km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKMaratonOstrow 
30  BARTKOWIAK SŁAWOMIR 12010km / M30OSTRÓW WLKP.ATAMEDICA.PLOK 
31  BARTNIK MICHAŁ 29510km / M30OSTRÓW WLKPOK 
32  BARTOSZEK SLAWOMIR  10km / M40OSTROW WLKP Mahle  
33 BARTOSZEK SLAWOMIR30110km / M40OSTROW WLKPOKMahle 
34 BĄK TATIANA32010km / K30KALISZCOLIANOK 
35  BEDNAREK GRZEGORZ 27810km / M30KĘPNOKS GEPARD KĘPNOOK 
36  BEDNAREK JANUSZ 41810km / M50LEWKÓWKS STALSERVISOK 
37  BEDNAREK PAWEŁ 31710km / M20LEWKÓWKS STALSERVISOKMahle 
38  BERGER PAWEŁ 70010km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKI-OK 
39  BERGMANN PRZEMYSŁAW 59410km / M20NOWA WIEŚWITKOWSKI RUNNING TEAMOK 
40  BERKOWSKI MAREK 56710km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKI-OK 
41  BERKOWSKI MICHAŁ 53010km / M40TOPOLA-OSIEDLEOK 
42  BĘTKOWSKA KAROLINA 68210km / K30LIGOTABIEGAM BO CHCĘOK 
43 BĘTKOWSKI ANDRZEJ7610km / M30LIGOTAOK 
44  BIAŁKOWSKI TOMASZ 24910km / M20OSTROW WLKPOK 
45  BIAŁY LESZEK 810km / M60OSTRÓW WLKPKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI FabrykaBiegania Mahle 
46  BIELAWNY PAWEŁ 51910km / M20ROZDRAŻEWKOŹMIN BIEGAOK 
47  BIELECKI MARIUSZ 20410km / M40SOŚNIENIGHT RUNNERSOK 
48  BIENIEK JACEK 67810km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
49  BIERNACKI ADRIAN 36110km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
50  BILSKI PRZEMYSŁAW 43210km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKMaratonOstrow 
51  BINEK ARTUR 53910km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
52  BINEK MARIUSZ 72010km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKFabrykaBiegania Mahle 
53  BINIASZCZYK KRYSPIN 24410km / M20KOŻMINEKOK 
54 BIRECKA KAMILLA9610km / K40KALISZGREENZONE TEAMOK 
55 BLAHODIR YURIY2110km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI FabrykaBiegania 
56  BŁASZCZYK MICHAŁ 18610km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
57  BŁASZCZYK PAWEŁ 35710km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKAOK 
58  BOCZEK MARCIN 35210km / M40KALISZOK 
59  BOGACKA MAŁGORZATA 71610km / K40OSTRÓW WLKPOK 
60  BOGACKI ARKADIUSZ 71510km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
61  BOGACZ JOLANTA 48410km / K60MICHAŁKÓW-OK 
62  BOGACZYNSKI MICHAL 47710km / M30DORUCHÓWNIEZRZESZONYOKMahle 
63  BOGUSŁAWSKI MATEUSZ 59210km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIHALFEN PRODUKCJA RUNNING TEAMOK 
64  BOGUSŁAWSKI DOMINIK 42710km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
65  BOGUŚ ADAM 64710km / M40GODZIESZESUPERMARATON KALISZOK 
66 BOHATIKOV YEVHEN49610km / M30KALISZRAJ SPORT ACTIVEOK 
67  BONIN BARTOSZ 31610km / M30KALISZADECON  
68  BOROWIAK MACIEJ 23110km / M30KALISZZDUNTRI.PLOK 
69  BOŻEK BARTOSZ 28610km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIZSUOK 
70  BRODZIAK RAFAŁ 64810km / M40TŁOKINIA KOŚCIELNABRAKOK 
71  BRUCHEISER AGNIESZKA 34610km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIBRAKOK 
72  BRUSKI MACIEJ 15210km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
73  BRYŁOWSKI MARCIN 21610km / M40KALISZZDUNTRI.PLOK 
74  BRZEZIŃSKA ANITA 29610km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIZABIEGANIOK 
75  BRZEZIŃSKI MATEUSZ 4110km / M20KALISZOK 
76  BRZÓZKA JAKUB 22210km / M30LESZNOPRO366OK 
77 BUDA AGATA8210km / K30KALISZZDUNTRI.PLOK 
78  BUK DOMINIK 54110km / M40IWINY (GM SIECHNICE)SS MKS PARASOL WROCŁAWOK 
79  BUNK PATRYCJA 59910km / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
80  BURDAJEWICZ KATARZYNA 39310km / K40DOLSKOK 
81  BURSZTA MATYLDA 43410km / K20WROCŁAWWOSIEK TEAMOK 
82  BUTOWICZ PAWEŁ 31110km / M30POZNAŃOK 
83  BYSTROWSKA WIOLETTA 74810km / K30KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
84  BYSTROWSKI RAFAŁ 44710km / M40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
85  BYSTRY GRZEGORZ 1410km / M40BARANÓWKS LENIWIECOK 
86  CAJDLER ARTUR 74210km / M40KALISZOK 
87  CEGLAREK PRZEMYSŁAW 64210km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
88  CEPA MAGDALENA 61410km / K40OSTRÓW WLKP.OK 
89  CEPA MATEUSZ 69010km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
90  CHABIERSKI MARCIN 42310km / M40KALISZPARKRUN KALISZOK 
91 CHAŁUPKA KAMILA 10km / K40KALISZ   
92  CHAŁUPKA KAMILA 52410km / K40GODZIESZECOLIANOK 
93  CHŁOPAŚ ARTUR 45210km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECOK 
94  CHŁOPAŚ ROBERT 22610km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK  
95 CHMIELARCZYK JAROSŁAW7710km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIZABIEGANIOK 
96  CHMIELEWSKI TOMASZ 49110km / M40KALISZTRAWA TEAMOK 
97  CHMURA JAROSŁAW 57010km / M40RASZKÓWOK 
98 CHOJAK ARTUR49710km / M40RASZKÓW-OK 
99  CHOJAK IWETTA 49810km / K16RASZKÓW-OK 
100  CHOJNACKI MARCIN 8310km / M30KALISZOK 
101 CHOJNACKI MICHAŁ53710km / M20ŻELAZKÓW-OK 
102 CHRYSTEK MACIEJ 10km / M40KALISZ   
103  CHRYSTEK MACIEJ 52610km / M40ŻELAZKÓWCOLIANOK 
104 CHUDZIKIEWICZ HONORATA610km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKI  
105  CIAPIERZYŃSKI JERZY 46210km / M60OŁOBOKOK 
106  CICHOWSKI WOJCIECH 21710km / M20PRZYGODZICEMATNER RUNNING TEAMOK 
107  CICHY MATEUSZ 4910km / M20KALISZOK 
108  CIEPLIK MARCIN 37510km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIG-TEAMOK 
109  CIEPLIK MATEUSZ 55210km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
110  CIERLACZYK DANIEL 7510km / M30KALISZOK 
111  CIERNIEWSKI GRZEGORZ 61710km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKITEAM PŁOMYK BIO-OILOK 
112  CIERPKA MATEUSZ 22810km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
113  CIEŚLAK PAULINA 16810km / K30KALISZOK 
114  CNOTALSKA ANETA 61910km / K40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
115  CUPRYCH ALEKSANDER 55510km / M40KALISZOK 
116  CZAJKA TOMASZ 35810km / M30KARMINEKOK 
117  CZARCIŃSKI MICHAŁ 44910km / M40ZAWONIAOK 
118  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 37910km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
119  CZEKALSKI ADAM 17610km / M40WROCŁAWOK 
120  CZUCHRA PAWEŁ 13310km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIAMATORSKOOK 
121  CZWOROWSKA VIOLETTA 37010km / K40KEPNOHUFIEC ZHP KĘPNOOK 
122  CZYSTY ZENON 51110km / M70ODOLANÓWKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKMaratonOstrow 
123 ANDRZEJAK MAKSYMILIAN 10km / M16BISKUPICE OŁOBOCZNE