Zawody obsługuje firma Datasport

Wiśniowski IRONKIDS Gdynia
Gdynia, 09 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 338
Odebrało numery: 312

Liczba opłaconych zawodników: 289
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ALBECKA ANNA348K12 / WEJHEROWOAKKUSPOLPOLOK 
2 ALEKSANDROWICZ MARIA412K14 / CHRZĄSTAWA WIELKAPOLPOLOK 
3 BANASZCZYK MAX141M8 / OŻARÓW MAZOWIECKIAZS AWF WARSZAWA SP NR 1 OŻARÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
4 BASIŃSKA MARIA1K5 / GDAŃSKPOLPOLOK 
5 BAZYDŁO MAJA26K5 / WARSZAWAPOLPOLOK 
6 BEBKIEWICZ SARA212K10 / GDYNIAPOLPOLOK 
7 BEBKIEWICZ LAURA115K8 / GDYNIAPOLPOLOK 
8 BERKELJON BRYAN238M10 / HOOFDOORPTRIVHNEDNEDOK 
9 BEYER-WRÓBLEWSKA EMILIA319K12 / GDYNIAMEWA GDYNIAPOLPOLOK  
10 BĘTKOWSKA EMILIA128K8 / SKAWINACKIS W SKAWINIEPOLPOLOK 
11 BĘTKOWSKA ZUZANNA350K12 / SKAWINACKIS W SKAWINIEPOLPOLOK 
12 BIAŁEK KUBA79M5 / WROCŁAWGT RATPOLPOL  
13 BIAŁEK STANISŁAW171M8 / WROCŁAWGT RATPOLPOL  
14 BIAŁY ADAM291M10 / KATOWICEPOLPOL  
15 BIERNACKI MIKOŁAJ168M8 / WROCŁAW6VTPOLPOL  
16 BIGAJ JAN44M5 / KRAKÓWIRON DRAGON TRIATHLONPOLPOLOK  
17 BIGAJ JAN36M5 / KRAKÓWIRON DRAGON TRIATHLONPOLPOLOK 
18 BILSKA ALICJA415K14 / RZESZÓWSWIMTRI RZESZÓWPOLPOLOK 
19 BIŃKOWSKA WERA24K5 / GZINPROFESSIONAL HR/CB163POLPOLOK 
20 BISKUP NATALIA8K5 / GDAŃSKPOLPOLOK  
21 BOCHNIAK JAGODA167K8 / WARSZAWAPOLPOL  
22 BOMBA JULIA179K8 / BĘDZINBANDA Z PLACUPOLPOL  
23 BORSKI MIKOŁAJ368M12 / POLPOL  
24 BORUTA ZUZANNA7K5 / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
25 BOYER OLIVIA62K5 / SCIEŻPUBLIERFRAFRA  
26 BUSZAN TOSIA266K10 / SOPOTPOLPOLOK 
27 CEKIERA MIRON58M5 / ZIELONKIIRON DRAGON TRIATHLONPOLPOLOK 
28 CHECHELSKI-TRZECIAK BRUNO34M5 / PŁOKIPOLPOLOK 
29 CHMIELARSKI GRZEGORZ133M8 / GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLPOLOK 
30 CHMIELEWSKI KAROL423M14 / SIEDLCEPOLPOLOK  
31 CHMIELEWSKI PIOTR339M12 / SIEDLCEPOLPOLOK  
32 CHUĆ- KOZLIK MATEUSZ43M5 / WROCŁAWPOLPOLOK 
33 CIERPISC PAWEŁ25M5 / REDAPOLPOL  
34 CIURA ZUZANNA132K8 / PODŁĘŻEPOLPOLOK 
35 CIURKOWSKI IGOR243M10 / PUŁAWYPOLPOLOK 
36 CZACZYK LENA220K10 / BYDGOSZCZPOLPOLOK  
37 CZAJKOWSKA JULIA105K8 / GDYNIABCT TEAM GDYNIAPOLPOLOK 
38 CZARNOTA KAMIL349M12 / MALBORKMAL WOPRPOLPOLOK 
39 CZECH MAJA328K12 / GDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLPOLOK 
40 CZECH DOMINIKA327K12 / GDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLPOLOK 
41 CZECHOWSKI BARTOSZ254M10 / GDYNIAPOLPOLOK 
42 CZEKIRDA PATRYK259M10 / LEŻAJSKPOLPOLOK 
43 CZERWIEC DANIEL65M5 / ZABIERZÓWIRON DRAGONPOLPOL