Zawody obsługuje firma Datasport

5 . Rogoziński Półmaraton Przemysła II
Rogoźno, 09 listopada 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 93
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ANDRZEJEWSKI DOMINIK 10221km / M30MUROWANA GOŚLINAKB GEPARD MUROWANA GOŚLINAPOLPOLOKOK 
2  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 8621km / M20POZNAŃPOLPOLOKOK 
3  BEDNARCZYK ZBIGNIEW 8321km / M60POZNAŃSTR POZNAŃPOLPOLOKOK 
4 CENDLAK MIKOŁAJ4521km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
5  DĄBROWICZ JAKUB 7421km / M30KOMORNIKIPOLPOLOKOK 
6  DEKIERT ARTUR 7821km / M50POZNAŃCOFFEE TO GO!POLPOLOKOK 
7  DOPIERALSKI GRZEGORZ 4921km / M30ROGOŹNOMEGTONPOLPOLOKOKGmina 
8  DRABER PIOTR 2521km / M20POZNAŃPOLPOLOKOK 
9  DREGER ROMAN 8421km / M60WIATROWOLZS WIATROWOPOLPOLOKOK 
10  DUDKOWIAK ŁUKASZ 9521km / M40ROGOŹNOATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOKOKGmina 
11  FRANCZYSZYN-PORTKA MAGDALENA 10121km / K40POZNAŃPOLPOLOKOK 
12  GRABIŃSKI WALDEMAR 4621km / M40ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKOKGmina 
13  GRYPCZYŃSKI ROBERT 2921km / M50SWARZĘDZKUNA KOWANÓWKOPOLPOLOKOK 
14  GRZEGORZ WIELGOSZ 9421km / M50ROGOŹNOPOLPOLOKOKGmina 
15  GUMIENNY TOMASZ 7921km / M40GNIEZNOPOLPOLOKOK 
16 JANIAK KAZIMIERZ9921km / M60SŁUPCAPTTK WITKOWOPOLPOLOKOK 
17  JANKOWSKI MACIEJ 9221km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
18  JANUSZ KRZYSZTOF 7021km / M40GNIEZNOPOLPOLOKOK 
19  JASIŃSKI MARCIN 7121km / M40ROGOŹNOROGOŹIŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKOKGmina 
20  KANIEWSKI JAKUB 2221km / M20ROGOŹNOPOLPOLOKOKGmina 
21  KANIEWSKI MACIEJ 3721km / M20ROGOŹNOWYDZIAŁ POŚCIGOWYPOLPOLOKOKGmina 
22  KASPROWICZ MARTA 2421km / K20POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLPOLOKOK 
23  KASPRZYK ANDRZEJ 9321km / M60SŁUPCAPTTK WITKOWOPOLPOLOKOK 
24  KASZYŃSKI JAKUB 6421km / M20MUROWANA GOŚLINAPOLPOLOKOK 
25  KĘPKA FRANCISZEK 30321km / M40ROGOŹNOMONAR ROŻNOWICE 34POLPOLOKOKGmina 
26  KLUZA TOMASZ 2121km / M30MOGILNONIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
27  KOKOT NATALIA 1021km / K20ROGOZNOPOLPOLOKOKGmina 
28 KOTLARCZYK PAULINA9121km / K30RYCZYWÓŁGOGOL TEAM ROGOŹNOPOLPOLOKOKGmina 
29  KOZŁOWSKA KAROLINA 8821km / K30BARANOWOHANSA-FLEXPOLPOLOKOK 
30  KOZŁOWSKI BŁAŻEJ 4721km / M20GNIEZNOPOLPOLOKOK 
31  KOZŁOWSKI MARCIN 6321km / M30BARANOWOHANSA-FLEXPOLPOLOKOK 
32 KRENZ KRZYSZTOF8921km / M30PARKOWOPOLPOLOKOKGmina 
33  KRYSZKIEWICZ PAWEŁ 1821km / M20GOŚCIEJEWOPOLPOLOKOKGmina 
34  KULAS RAFAŁ 9821km / M40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOKOK 
35  KURCZEWSKA JOANNA 7221km / K40GRUSZCZYNPOLPOLOKOK 
36  KURCZEWSKI BARTOSZ 7321km / M40GRUSZCZYNCITYZENPOLPOLOKOK 
37  LEŚNIEWSKI DAWID 5921km / M40POZNAŃTKKF MPK POZNAŃPOLPOLOKOK 
38  LIPKOWSKI ZBIGNIEW 3821km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃPOLPOLOKOK 
39  LISSEWSKA KONSTANCJA 4021km / K30POZNAŃPOLPOLOKOK 
40  LUBAWA EWELINA 4321km / K40ROGOŹNOPOLPOLOKOKGmina 
41  LUTOMSKA DOROTA 1921km / K30OBORNIKIOFIX.PL BIKE TEAMPOLPOLOKOK 
42 MACIASZCZYK MAREK5421km / M50ROGOŹNOM&M ROGOŹNOPOLPOLOKOKGmina 
43  MALINOWSKI HENRYK 6621km / M60ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKOKGmina 
44  MALINOWSKI MARCIN 5321km / M40KOMORNIKIMY LIFE MY WAYPOLPOLOKOK 
45  MĘCZYKOWSKI IRENEUSZ 1521km / M30POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLPOLOKOK 
46  MISIORNY MICHAŁ 6121km / M50BARANOWOHANSA-FLEXPOLPOLOKOK 
47  NAWROT ANNA 8121km / K40POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLPOLOKOK 
48  NIESPODZIANA ANNA 3321km / K30ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKOKGmina 
49  NOWACKI MICHAŁ 5721km / M30POZNAŃPOLPOLOKOK 
50  NOWAK ANDRZEJ 6021km / M50PARKOWOPOLPOLOKOKGmina 
51  NOWAK MICHAŁ 2021km / M30OBORNIKIKS EXTREME TEAM OBORNIKIPOLPOLOKOK 
52  OLEJNICZAK JOANNA 1121km / K40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOKOK 
53  OLEJNICZAK KAROL 1221km / M40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOKOK 
54  PASZKIEL KAROLINA 5121km / K20ROGOŹNO WLKPPOLPOLOKOKGmina 
55  PAUSZEK MARCIN 2821km / M30ROGOŹNOPOLPOLOKOKGmina 
56  PĘKAŁA PIOTR 1421km / M40KOSZALINSP MANOWOPOLPOLOKOK 
57  PIASKOWSKA JUSTYNA 4221km / K40PLEWISKASIM DOPIEWOPOLPOLOKOK 
58  PIASKOWSKI ŁUKASZ 4121km / M40PLEWISKASANTANDER RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
59  PIECHALAK JACEK 4421km / M50ROKIETNICAKUNA KOWANÓWKOPOLPOLOKOK 
60  PISZCZYGŁOWA BERNADETA 9721km / K40GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOK 
61  PRUFER PAWEŁ 7621km / M40KOSIECZYNPOLPOLOKOK 
62  PRUS RADOSLAW 8221km / M30STRZAŁKOWONIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
63  PRZESŁAWSKA MAGDALENA 6521km / K40WĄGROWIECWYBITE JEDYNKIPOLPOLOKOK 
64 PRZYBYŁ KAMILA9021km / K20ROGOŹNOGOGOL TEAM ROGOŹNOPOLPOLOKOKGmina 
65  RABSCH BARTEK 6921km / M40POZNAŃWKSBPOLPOLOKOK 
66  ROZYNEK MAŁGORZATA 5221km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
67  RZESZOTKA SONIA 10021km / K40POZNAŃPARKRUN POZNAŃPOLPOLOKOK 
68  SIKORA DAWID 10321km / M40DĘBORZYCEDĘBORZYMIANIEPOLPOLOKOK 
69  SIUDA MAREK 3121km / M50LUBOŃIZMARKPOLPOLOKOK 
70  SOBKOWSKI ŁUKASZ 1621km / M30LUBOŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLPOLOKOK 
71  STASZAK ZIEMOWIT 3021km / M30POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLPOLOKOK 
72  STAWICKI ADAM 3221km / M50OBORNIKIOKL OBORNIKIPOLPOLOKOK 
73  SUCHECKA-BEMBNISTA JOANNA 8721km / K40JANOWIEC WLKP.KOBIETY W BIEGUPOLPOLOKOK 
74  SZAFRANEK WOJCIECH 7521km / M40RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
75  SZCZEŚNIAK ŁUKASZ 2321km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃPOLPOLOKOK 
76  SZUBERSKA ADA 1721km / K20ROGOŹNOHANSA-FLEXPOLPOLOKOKGmina 
77  ŚWIĄTEK JACEK 3921km / M30ROGOŹNOPOLPOLOKOKGmina 
78 ŚWIETLIK TOMASZ3621km / M50KOSZALINLEO TEAMPOLPOLOKOK 
79  ŚWISTEK ALEKSANDRA 3421km / K20LASKOWOPOLPOLOKOKGmina 
80  WALCZAK ROBERT 5621km / M30POZNAŃCYTADELA BY NIGHT TRI TEAMPOLPOLOKOK 
81  WASILA WALDEMAR 5021km / M50ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKOKGmina 
82  WASZKIEWICZ JOANNA 9621km / K30POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
83  WAWRZYNIAK MAŁGORZATA 6721km / K40POZNAŃPARKRUN POZNAŃPOLPOLOKOK 
84  WAWRZYNIAK ROBERT 6821km / M40POZNAŃPARKRUN POZNAŃPOLPOLOKOK 
85  WEYMANN IRENEUSZ 5821km / M40GOLĘCZEWOKERIPOLPOLOKOK 
86  WITKOWSKI MACIEJ 8521km / M40POZNAŃPOLPOLOKOKGmina 
87 WOJCIECHOWSKI LESZEK3521km / M50TARNOWO PODGÓRNEIZMARKPOLPOLOKOK 
88  WRÓBLEWSKI RADOSŁAW 4821km / M30GNIEZNOVELUXPOLPOLOKOK 
89  ZALEJARZ KINGA 8021km / K30ROGOŹNOPOLPOLOKOKGmina 
90  ZOWCZAK DOROTA 2621km / K30KOMORNIKIRAWA TEAMPOLPOLOKOK 
91  ZOWCZAK MACIEJ 2721km / M30KOMORNIKIPOLPOLOKOK 
92 ŻURAWSKI JAKUB6221km / M40POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK 
93  ŻUREK JAN 5521km / M50STRZAŁKOWOSTRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA `SOKÓŁ`POLPOLOKOK