Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 431
Odebrało numery: 89

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAM AGATA 25421km / K20WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECOKOK  
2  ANDRYSZAK RADEK 21521km / M40RĄBCZYNRĄBCZYNOKOK  
3  ANDRZEJCZAK MARIUSZ 39421km / M40ŚMIŁOWO4 RUN TEAM PIŁAOKOK  
4  ANDRZEJEWSKI DOMINIK 10221km / M30MUROWANA GOŚLINAKB GEPARD MUROWANA GOŚLINAOKOK  
5  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA 27521km / K40ROŻNOWOOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOKOK 
6  BALCEROWICZ JAROSŁAW 37921km / M40PIŁAOKOK  
7  BANASZAK GRZEGORZ 33721km / M40KOSTRZYNWALKA KOSTRZYNOKOK  
8  BANASZAK KATARZYNA 20121km / K30JASINOKOK  
9  BARANIAK PRZEMYSŁAW 22321km / M40BOLECHOWO OSIEDLEOKOK 
10  BARANIECKI ZBIGNIEW 16021km / M60POZNAŃ100MCPOKOK  
11  BARDZIK MARZENA 14221km / K40MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOKOK 
12  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 8621km / M20POZNAŃOKOK  
13  BARTKOWIAK TOMASZ 35921km / M30SZAMOTUŁYGRUNWALD TEAM POZNAŃOKOK  
14  BARTOSIAK MARCIN 40921km / M20POZNAŃOKOK  
15  BARTOSZEK ŁUKASZ 23921km / M30NIENAWISZCZBARTOSZKI TEAMOKOKGmina 
16  BASIŃSKI MARIUSZ 31221km / M50KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNOKOK  
17  BAZYDŁO MONIKA 27621km / K20ROGOŹNO WIELKOPOLSKIEROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAOKOKGmina 
18  BEDNARCZYK ZBIGNIEW 8321km / M60POZNAŃSTR POZNAŃOKOK  
19 BEDNAREK ANETA37021km / K40POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄOKOK  
20  BEDNAREK ARKADIUSZ 36921km / M40POZNAŃMUROWANA GOŚLINA BIEGA/NIGHT RUNNERSOKOK  
21 BEJFUS ŁUKASZ21121km / M20BYDGOSZCZ.....OKOK  
22 BEJFUS MATEUSZ22721km / M20BYDGOSZCZOKOK  
23  BEŁZA PATRYCJA 32021km / K20ROGOŹNOOKOKGmina 
24 BIAŁAS JERZY42221km / M50ROGOŹNOOKGmina 
25  BIELAWA JANUSZ 13221km / M50MUROWANA GOŚLINAKB GEPARD MUROWANA GOŚLINAOKOK 
26  BIELAWSKI TOMASZ 25321km / M20KUBACZYNDRUŻYNA SZPIKU GRANOWOOKOK  
27  BINEK AGNIESZKA 12921km / K30POZNAŃOKOK 
28  BINEK JĘDRZEJ 13021km / M30POZNANOKOK  
29  BŁAŻYŃSKA ILONA 10421km / K30SKOKIKB KATORŻNIKOKOK 
30  BOJKOWSKI TOMASZ 13321km / M40POZNAŃTOMASZ BOJKOWSKIOKOK  
31  BORKOWSKA AGNIESZKA 27221km / K30WĄGROWIECWATAHA WMKOKOK  
32  BORKOWSKI JAROSŁAW 27121km / M30WĄGROWIECWATAHA WMKOKOK  
33  BORKOWSKI MARCIN 36721km / M40DĄBRÓWKAOKOK  
34  BORUCKI KRYSTIAN 37321km / M30GNIEZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOOKOK  
35  BRONISZEWSKI JAROSLAW 37621km / M30MIEKOWOCZERWONAK BIEGAOKOK  
36  BULCZYŃSKI DAWID 19121km / M30POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃOKOK  
37 CENDLAK MIKOŁAJ4521km / M40POZNAŃOKOK  
38  CHMIELEWSKI LESZEK 29121km / M30POZNAŃFABRYKA FORMY GREEN POINTOKOK  
39  CHOLEWINSKI WOJCIECH 23621km / M50MUROWANA GOSLINAHERNIK TEAMOKOK 
40  CHOLEWIŃSKA LONGINA 23521km / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOKOK 
41  CICHEWICZ BEATA 4021km / K50SWARZĘDZKOBIETY BIEGAJĄOKOK  
42  CIEĆMIEROWSKI ŁUKASZ 38321km / M30WĄGROWIECLISI OGONOKOK  
43  CIEŚLIK ZDZISŁAW 17221km / M60GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOKOK 
44  CWOJDZIŃSKI PIOTR 20721km / M40POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK  
45  CZAJKO JUSTYNA 16921km / K30POZNAŃPARKRUN POZNAŃOKOK  
46  CZARNECKI ADRIAN 15721km / M30ROGOZNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAOKOKGmina 
47  CZARNECKI HUBERT 40221km / M30SKOKIOKOK  
48  CZARNOWSKA KATARZYNA 1321km / K30POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
49  CZERNICKI JAKUB 27421km / M30SUCHY LASOKOK 
50  CZERWIŃSKI BŁAŻEJ 40721km / M30WĄGROWIECTEAM RUN GOŁAŃCZOKOK  
51 ĆWIKLIŃSKA ANNA14321km / K40POZNAŃOKOK