Zawody obsługuje firma MTB CROSS

MANia Biegania 2019 - bieg uliczny - VIII edycja
STARACHOWICE, 22 września 2019 r.


Liczba zawodników : 377
Liczba opłaconych zawodników: 377
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZYK BARTEK  8 km / M20BLIŻYNSILVERGYM SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
2  ADEREK JACEK 258 km / M30KIELCEPOLPOLOK 
3  ARAK ZBIGNIEW  8 km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAKAMARO SPORT LINEPOLPOLOK 
4  AUGUSTYNIAK MARCIN  8 km / M20BRODY IŁŻECKIEPOLPOLOK 
5  BACHMATIUK MARCIN  4 km / M MANPAWŁÓWMANPOLPOLOK 
6  BALCERAK MARIUSZ  8 km / M40SKARŻYSKO KAMIENNAWTÓRPOL TRIATHLONPOLPOLOK 
7 BANASZEK PAWEŁ98 km / M40STARACHOWICEPOLPOLOK 
8 ZAWODNIK ANONIMOWY 8 km / M16 POLPOLOK 
9 BARTOS JOANNA 8 km / K20STARACHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
10 BARTOSZ KOSOWSKI 8 km / M20IŁŻAESSA TEAMPOLPOLOKMAN8 
11  BĄK PIOTR  8 km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
12  BĄK RENATA  8 km / K30SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOK 
13  BERNACKA ANETA 54 km / K MANKRYNKIMANPOLPOLOK 
14  BERNAS LESZEK  8 km / M50BLIŻYNPOLPOLOK 
15  BERNAT DAMIAN  8 km / M20BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOK 
16 BERNAT ELZBIETA558 km / K40STARACHOWICEPOLPOLOK 
17  BERNAT MARCIN 548 km / M30STARACHOWICEMANPOLPOLOKMAN8 
18  BERUS KATARZYNA  8 km / K30SKARŻYSKO KAMIENNANIEZRZESZONAPOLPOLOK 
19  BĘBEN ROBERT  8 km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLPOLOK 
20  BIELAWA MARIUSZ  8 km / M40ŻYRAKÓWDĘBICKIE GEPARDYPOLPOLOK 
21  BIELUŃ ADRIAN  8 km / M20RUDKIBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOK 
22  BOCZEK MARIAN  8 km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
23 BODULSKA IZABELA 8 km / K40SKARŻYSKO-KAMIENNANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
24  BOGUCKI ARKADIUSZ  8 km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOLOK 
25  BORKOWSKA EWELINA 218 km / K30STARACHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
26  BRODOWSKA WIOLETTA  8 km / K30KOWALATEAM ZALESICEPOLPOLOK 
27  BRÓDKA MARCIN  8 km / M30STARACHOWICEPOLPOLOK 
28  BRÓDKA PAWEŁ  8 km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
29 BRUDKA ANNA 4 km / K MANSTARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOK 
30  BRUDKA BARTOSZ  4 km / M MANSTARACHOWICEPOLPOLOK 
31  BRZEZIŃSKI GRZEGORZ  8 km / M40SKARŻYSKO - KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOK 
32  BRZEŹNICKI SEBASTIAN  8 km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMANPOLPOLOKMAN8 
33  BUDNICKI RAFAŁ  8 km / M30WARSZAWADREAM RUNPOLPOLOK 
34  CAPAŁA MICHAŁ  8 km / M40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOK 
35  CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA  8 km / K50SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
36  CHMIELEWSKI TOMASZ  8 km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLPOLOK 
37  CHODAKOWSKI IGOR  8 km / M16ĆMIELÓWOSTROBIECPOLPOLOK 
38  CHODAKOWSKI RAFAŁ  8 km / M40ĆMIELÓWOSTROBIECPOLPOLOK 
39  CHOJNACKA MAŁGORZATA  8 km / K30ZALESICETEAM ZALESICEPOLPOLOK 
40  CHOJNACKI MACIEJ  8 km / M40ZALESICETEAM ZALESICEPOLPOLOK 
41  CHORAB SYLWESTER 268 km / M20STARACHOWICEPOLPOLOK 
42  CHORABIK ARMAND  8 km / M20MIELECZABIEGANI MIELEC BBL TEAMPOLPOLOK 
43  CHUDAK KRZYSZTOF  8 km / M20PAWŁÓWSTOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUSPOLPOLOK 
44  CHWAŁEK PIOTR  8 km / M50KIELCEPOLPOLOK 
45  CICHOCKI RAFAŁ  8 km / M40STARACHOWICEPOLPOLOK 
46 CIEPIELEWSKI KACPER 8 km / M16WĄCHOCKSZKOŁA ZDZ STARACHOWICEPOLPOLOK 
47  CIEPLUCH BEATA  8 km / K50STARACHOWICEJUVENTA STARACHOWICEPOLPOLOK 
48 CIEŚLIK DAMIAN 8 km / M30KIELCEPOLPOLOK 
49  CIEŚLIK KONRAD  8 km / M30STARACHOWICESURVIVAL CAKEPOLPOLOK 
50  CYRKOWICZ BEATA 248 km / K30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOK 
51  CZARNOTA GRZEGORZ  8 km / M30MIRZECPOLPOLOKMAN8