Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 88
Odebrało numery: 90

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK JULIA 35OPEN / K40POZNAŃPOLPOLOK 
2  ADAMSKA WIKTORIA 77OPEN / K20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLPOLOK  
3  BAŁABAŃSKA MARZENA 26OPEN / K50BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYPOLPOLOK 
4 BRYKOWSKA PAULINA51OPEN / K30WROCŁAWADA TEAMPOLPOLOK 
5  BRYKOWSKI ANDRZEJ 52OPEN / M50PABIANICEADA TEAMPOLPOLOK 
6  CHRZANOWSKI PAWEŁ 33OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
7  CZASAK GRZEGORZ 55OPEN / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
8  CZASAK RENATA 61OPEN / K40WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
9  DĄBROWICZ AGNIESZKA 45OPEN / K20GDAŃSKPOLPOLOK 
10  FRĄCZYK JAROSŁAW 38OPEN / M40TORUŃPARKRUN TORUŃPOLPOLOK 
11 GENERALCZYK MIKOŁAJ40OPEN / M20SIEKIERKI WIELKIEROMA VICTRIXPOLPOLOK  
12  GEPPERT GRZEGORZ 84OPEN / M30POZNAŃNIETOPERZEPOLPOLOK 
13  GOLANOWSKI RAFAŁ 57OPEN / M40KALISZPOLPOLOK 
14  GOLIŃSKA AGNIESZKA 64OPEN / K40POZNAŃPOLPOLOK 
15  GRUSZCZYŃSKI PIOTR 56OPEN / M60GNIEZNOPOLPOLOK 
16  GRZEGOREK MONIKA 36OPEN / K30ŚLIWNIKIPOLPOLOK 
17  GRZELAK KACPER 92OPEN / M20GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLPOLOK 
18 ZAWODNIK ANONIMOWY34OPEN / K30 POLPOLOK 
19  HENNIG JUSTYNA 95OPEN / K30GOWARZEWOPOLPOLOK 
20  IGNASZAK ELŻBIETA 71OPEN / K40GNIEZNOPOLPOLOK 
21  JARMUŻEWSKA TERESA 11OPEN / K40WARSZAWATIAPOLPOLOK 
22  KÜCHLER MAŁGORZATA 70OPEN / K40GDYNIAPOLPOLOK 
23  KISIEL HUBERT 39OPEN / M30TRZEMESZNOPOLPOLOK 
24 KOBESZKO ALEKSANDRA43OPEN / K40GNIEZNODYNAMIC STRONGPOLPOLOK 
25  KOBUS PRZEMYSŁAW 90OPEN / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
26  KOCZWARA ANNA 12OPEN / K30KRAKÓWSMOK WAWELSKIPOLPOLOK 
27  KOSSAKOWSKI RADOSŁAW 46OPEN / M40GNIEZNOPOLPOLOK 
28 KOŚCIAŃSKA MAŁGORZATA13OPEN / K30NIECHANOWO515643216POLPOLOK 
29  KOWALCZYK BOGUSIA 20OPEN / K50STARCZANOWOPOLPOLOK 
30  KOWALSKI JACEK 60OPEN / M40BYDGOSZCZPOLPOLOK  
31  KOZIEŁ MARTA 24OPEN / K20POZNAŃPRO366POLPOLOK  
32  KOZIEŁ MATEUSZ 25OPEN / M30DĘBNICAPOLPOLOK  
33 KOZŁOWSKA KAROLINA14OPEN / K30POZNAŃ#KOZIOŁKI_TEAMPOLPOLOK 
34 KOZŁOWSKI MARCIN15OPEN / M40POZNAŃ#KOZIOŁKI_TEAMPOLPOLOK 
35  KRAJEWSKA EDYTA 47OPEN / K30SZCZĘSNEPOLPOLOK 
36  KRASOWSKI TOMASZ 37OPEN / M40WAŁCZPOLPOLOK 
37  KUBALEWSKA MARTA 94OPEN / K30KŁECKOPOLPOLOK 
38  KURASZKIEWICZ MAŁGORZATA 86OPEN / K30PLEWISKAPOLPOLOK 
39  KWIECIŃSKA AGNIESZKA 54OPEN / K30GNIEZNOPOLPOLOK 
40 LEPOROWSKA PAULINA89OPEN / K30WINIARYGREEN TEAMPOLPOLOK 
41  LEŚNA KAMILLA 91OPEN / K40GNIEZNOMAMY-BIEGAMYPOLPOLOK 
42  LUZAR BARTOSZ 85OPEN / M30TRZEMESZNOPOLPOLOK 
43  ŁUKASIEWICZ PRZEMYSŁAW 69OPEN / M40GNIEZNOKURYŁO TEAMPOLPOLOK 
44  MAJORCZYK DAREK 100OPEN / M40GNIEZNOPOLPOLOK  
45  MALEC ANETA 96OPEN / K30KROTOSZYNPOLPOLOK 
46  MANKIEWICZ MICHALINA 87OPEN / K30POZNAŃI-KARPOLPOLOK 
47  MATUSZYŃSKI ŁUKASZ 68OPEN / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
48  MĄDROWSKI MARIUSZ 50OPEN / M50GNIEZNOPOLPOLOK 
49  MILARSKA ANNA 27OPEN / K40WITKOWOPOLPOLOK 
50  MILARSKI MATEUSZ 32OPEN / M20WITKOWOPOLPOLOK 
51  MRÓWKA MARCIN 78OPEN / M40KÓRNIKNIETOPERZEPOLPOLOK 
52  MUSIOŁ AGATA 63OPEN / K30BISKUPICEPOLPOLOK 
53  MUSIOŁ SZYMON 62OPEN / M40BISKUPICEPOLPOLOK 
54  MUSZYŃSKI PRZEMYSŁAW 65OPEN / M20POZNAŃPOLPOLOK 
55  NOWACKA EWA 42OPEN / K40WAŁCZENDORFINY WAŁCZPOLPOLOK  
56  NOWACZYK AGATA 21OPEN / K30KOMORNIKIPOLPOLOK 
57 NOWAK MIŁOSZ67OPEN / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
58  OLEJNIK AGATA 79OPEN / K20GUBINPOLPOLOK 
59  OLSZEWSKA IZABELA 93OPEN / K30KRAKÓWOLSZAK TEAMPOLPOLOK 
60  ORCHOWSKA ILONA 19OPEN / K30GNIEZNOPOLPOLOK 
61  ORLIKOWSKA BOGUMIŁA 30OPEN / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
62  PARADOWSKA MONIKA 29OPEN / K20CZERSKPOLPOLOK 
63  PARUSZKIEWICZ KAMILA 16OPEN / K30KONINPOLPOLOK 
64  PILARSKA AGNIESZKA 72OPEN / K30GNIEZNOGREEN TEAMPOLPOLOK 
65  PILARSKA ANNA 66OPEN / K30GNIEZNONO EXCUSES TEAMPOLPOLOK 
66  PILARSKI KRZYSZTOF 73OPEN / M30GNIEZNOGREEN TEAMPOLPOLOK 
67 PIOTROWSKI PAWEŁ23OPEN / M40GNIEZNOAMATOR PLPOLPOLOK 
68  PROKOP MARIETTA 41OPEN / K40SUCHY LASPOLPOLOK 
69  PRZYBYLSKA EWA 17OPEN / K40GNIEZNOPOLPOLOK 
70  PRZYBYLSKI PRZEMYSLAW 18OPEN / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
71  PRZYBYTNIOWSKI MIŁOSZ 22OPEN / M30SIECHNICEPOLPOLOK 
72 RYBAK ŁUKASZ53OPEN / M30DUSZNIKI ZDRÓJADA TEAMPOLPOLOK 
73  RYDLEWICZ CEZARY 74OPEN / M20GNIEZNOMANUFAKTURA MIESZKAŃPOLPOLOK 
74  SOSNOWSKA MAGDALENA 80OPEN / K40TRZEMESZNOKIJKOWE TRZEMESZNOPOLPOLOK 
75  SOSNOWSKI LESZEK 81OPEN / M40TRZEMESZNOPOLPOLOK 
76  STAWICKI BARTOSZ 48OPEN / M30SWARZĘDZSUPER STAWIKPOLPOLOK  
77 STRUŻYŃSKA NATALIA28OPEN / K20CIELIMOWOPOLPOLOK  
78  SZCZYGIELSKA PATRYCJA 88OPEN / K30MODLISZEWONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOK 
79 SZCZYPIŃSKA BEATA75OPEN / K40STARE BABICEPOLPOLOK 
80  TOMASZEWSKA PAULINA 58OPEN / K20OPOLEAZS POLITECHNIKA OPOLSKAPOLPOLOK 
81 WIATROWSKA MAŁGORZATA76OPEN / K40GNIEZNOPOLPOLOK 
82 ZIELIŃSKA ANITA31OPEN / K30WITKOWOPOLPOLOK 
83  ZIELIŃSKA IWONA 49OPEN / K30MIELESZYNPOLPOLOK 
84 ZIELIŃSKA JOANNA44OPEN / K30GNIEZNODYNAMIC STRONGPOLPOLOK 
85 ZIELIŃSKIA IWONA59OPEN / K50OBORNIKIPOLPOLOK 
86  ZOBEL ARKADIUSZ 83OPEN / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
87  ZOBEL MATEUSZ 82OPEN / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
88  ŻUROWSKA - WRZESIŃSKA PAULINA 1OPEN / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK