Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 88
Odebrało numery: 90

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK JULIA 35OPEN / K40POZNAŃOK 
2  ADAMSKA WIKTORIA 77OPEN / K20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOK  
3  BAŁABAŃSKA MARZENA 26OPEN / K50BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYOK 
4 BRYKOWSKA PAULINA51OPEN / K30WROCŁAWADA TEAMOK 
5  BRYKOWSKI ANDRZEJ 52OPEN / M50PABIANICEADA TEAMOK 
6  CHRZANOWSKI PAWEŁ 33OPEN / M30WARSZAWAOK 
7  CZASAK GRZEGORZ 55OPEN / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAOK 
8  CZASAK RENATA 61OPEN / K40WITKOWOWITKOWO BIEGAOK 
9  DĄBROWICZ AGNIESZKA 45OPEN / K20GDAŃSKOK 
10  FRĄCZYK JAROSŁAW 38OPEN / M40TORUŃPARKRUN TORUŃOK 
11 GENERALCZYK MIKOŁAJ40OPEN / M20SIEKIERKI WIELKIEROMA VICTRIXOK  
12  GEPPERT GRZEGORZ 84OPEN / M30POZNAŃNIETOPERZEOK 
13  GOLANOWSKI RAFAŁ 57OPEN / M40KALISZOK 
14  GOLIŃSKA AGNIESZKA 64OPEN / K40POZNAŃOK 
15  GRUSZCZYŃSKI PIOTR 56OPEN / M60GNIEZNOOK 
16  GRZEGOREK MONIKA 36OPEN / K30ŚLIWNIKIOK 
17  GRZELAK KACPER 92OPEN / M20GRYFINOKB HERMES GRYFINOOK 
18 ZAWODNIK ANONIMOWY34OPEN / K30 OK 
19  HENNIG JUSTYNA 95OPEN / K30GOWARZEWOOK 
20  IGNASZAK ELŻBIETA 71OPEN / K40GNIEZNOOK 
21  JARMUŻEWSKA TERESA 11OPEN / K40WARSZAWATIAOK 
22  KÜCHLER MAŁGORZATA 70OPEN / K40GDYNIAOK 
23  KISIEL HUBERT 39OPEN / M30TRZEMESZNOOK 
24 KOBESZKO ALEKSANDRA43OPEN / K40GNIEZNODYNAMIC STRONGOK 
25  KOBUS PRZEMYSŁAW 90OPEN / M30GNIEZNOOK 
26  KOCZWARA ANNA 12OPEN / K30KRAKÓWSMOK WAWELSKIOK 
27  KOSSAKOWSKI RADOSŁAW 46OPEN / M40GNIEZNOOK 
28 KOŚCIAŃSKA MAŁGORZATA13OPEN / K30NIECHANOWO515643216OK 
29  KOWALCZYK BOGUSIA 20OPEN / K50STARCZANOWOOK 
30  KOWALSKI JACEK 60OPEN / M40BYDGOSZCZOK  
31  KOZIEŁ MARTA 24OPEN / K20POZNAŃPRO366OK  
32  KOZIEŁ MATEUSZ 25OPEN / M30DĘBNICAOK  
33 KOZŁOWSKA KAROLINA14OPEN / K30POZNAŃ#KOZIOŁKI_TEAMOK 
34 KOZŁOWSKI MARCIN15OPEN / M40POZNAŃ#KOZIOŁKI_TEAMOK 
35  KRAJEWSKA EDYTA 47OPEN / K30SZCZĘSNEOK 
36  KRASOWSKI TOMASZ 37OPEN / M40WAŁCZOK 
37  KUBALEWSKA MARTA 94OPEN / K30KŁECKOOK 
38  KURASZKIEWICZ MAŁGORZATA 86OPEN / K30PLEWISKAOK 
39  KWIECIŃSKA AGNIESZKA 54OPEN / K30GNIEZNOOK 
40 LEPOROWSKA PAULINA89OPEN / K30WINIARYGREEN TEAMOK 
41  LEŚNA KAMILLA 91OPEN / K40GNIEZNOMAMY-BIEGAMYOK 
42  LUZAR BARTOSZ 85OPEN / M30TRZEMESZNOOK 
43  ŁUKASIEWICZ PRZEMYSŁAW 69OPEN / M40GNIEZNOKURYŁO TEAMOK 
44  MAJORCZYK DAREK 100OPEN / M40GNIEZNOOK  
45  MALEC ANETA 96OPEN / K30KROTOSZYNOK 
46  MANKIEWICZ MICHALINA 87OPEN / K30POZNAŃI-KAROK 
47  MATUSZYŃSKI ŁUKASZ 68OPEN / M30GNIEZNOOK 
48  MĄDROWSKI MARIUSZ 50OPEN / M50GNIEZNOOK 
49  MILARSKA ANNA 27OPEN / K40WITKOWOOK 
50  MILARSKI MATEUSZ 32OPEN / M20WITKOWOOK 
51  MRÓWKA MARCIN 78OPEN / M40KÓRNIKNIETOPERZEOK 
52  MUSIOŁ AGATA 63OPEN / K30BISKUPICEOK 
53  MUSIOŁ SZYMON 62OPEN / M40BISKUPICEOK 
54  MUSZYŃSKI PRZEMYSŁAW 65OPEN / M20POZNAŃOK 
55  NOWACKA EWA 42OPEN / K40WAŁCZENDORFINY WAŁCZOK  
56  NOWACZYK AGATA 21OPEN / K30KOZIEGŁOWYOK 
57 NOWAK MIŁOSZ67OPEN / M30GNIEZNOOK 
58  OLEJNIK AGATA 79OPEN / K20GUBINOK 
59  OLSZEWSKA IZABELA 93OPEN / K30KRAKÓWOLSZAK TEAMOK 
60  ORCHOWSKA ILONA 19OPEN / K30GNIEZNOOK 
61  ORLIKOWSKA BOGUMIŁA 30OPEN / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
62  PARADOWSKA MONIKA 29OPEN / K20CZERSKOK 
63  PARUSZKIEWICZ KAMILA 16OPEN / K30KONINOK 
64  PILARSKA AGNIESZKA 72OPEN / K30GNIEZNOGREEN TEAMOK 
65  PILARSKA ANNA 66OPEN / K30GNIEZNONO EXCUSES TEAMOK 
66  PILARSKI KRZYSZTOF 73OPEN / M30GNIEZNOGREEN TEAMOK 
67 PIOTROWSKI PAWEŁ23OPEN / M40GNIEZNOAMATOR PLOK 
68  PROKOP MARIETTA 41OPEN / K40SUCHY LASOK 
69  PRZYBYLSKA EWA 17OPEN / K40GNIEZNOOK 
70  PRZYBYLSKI PRZEMYSLAW 18OPEN / M30GNIEZNOOK 
71  PRZYBYTNIOWSKI MIŁOSZ 22OPEN / M30SIECHNICEOK 
72 RYBAK ŁUKASZ53OPEN / M30DUSZNIKI ZDRÓJADA TEAMOK 
73  RYDLEWICZ CEZARY 74OPEN / M20GNIEZNOMANUFAKTURA MIESZKAŃOK 
74  SOSNOWSKA MAGDALENA 80OPEN / K40TRZEMESZNOKIJKOWE TRZEMESZNOOK 
75  SOSNOWSKI LESZEK 81OPEN / M40TRZEMESZNOOK 
76  STAWICKI BARTOSZ 48OPEN / M30SWARZĘDZSUPER STAWIKOK  
77 STRUŻYŃSKA NATALIA28OPEN / K20CIELIMOWOOK  
78  SZCZYGIELSKA PATRYCJA 88OPEN / K30MODLISZEWONIGHT RUNNERS GNIEZNOOK 
79 SZCZYPIŃSKA BEATA75OPEN / K40STARE BABICEOK 
80  TOMASZEWSKA PAULINA 58OPEN / K20OPOLEAZS POLITECHNIKA OPOLSKAOK 
81 WIATROWSKA MAŁGORZATA76OPEN / K40GNIEZNOOK 
82  ZIELIŃSKA ANITA 31OPEN / K30WITKOWOOK 
83  ZIELIŃSKA IWONA 49OPEN / K30MIELESZYNOK 
84 ZIELIŃSKA JOANNA44OPEN / K30GNIEZNODYNAMIC STRONGOK 
85 ZIELIŃSKIA IWONA59OPEN / K50OBORNIKIOK 
86  ZOBEL ARKADIUSZ 83OPEN / M30GNIEZNOOK 
87  ZOBEL MATEUSZ 82OPEN / M30GNIEZNOOK 
88  ŻUROWSKA - WRZESIŃSKA PAULINA 1OPEN / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK