Formularz systemu Datasport

GOODVALLEY Triathlon Przechlewo 1/4 IM, Sztafety
Przechlewo, 25 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 375
Odebrało numery: 324

Liczba opłaconych zawodników: 339
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 AABYEN JENS PETER539/3Sztf / COPENHAGENGOODVALLEY DENMARKOK 
2 ADAMCZAK ANDRZEJ931/4I / M50KOSZALINTRIATHLON KOSZALINOK 
3 ANTKOWIAK BARTOSZ1791/4I / M30BYDGOSZCZTRISPACEOK 
4 AXEL JAARD POUL2301/4I / M60AALBORGGOODVALLEY  
5 AXEL JAARD RASMUS2291/4I / M20COPENHAGENGOODVALLEY  
6 AXELGAARD HOLGER539/2Sztf / GOODVALLEY DENMARKOK 
7 BABIŃSKI RADOSŁAW331/4I / M40WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK TEAM TRIATHLONOK 
8 BALIŃSKA-CHOJNACKA MARTA520/1Sztf / SŁUPSKDECATHLON TRI TEAM SŁUPSKOK 
9 BANACHOWSKI TOMASZ761/4I / M30CHOJNAGOODVALLEYOK 
10 BARANOWSKI ANDRZEJ544/3Sztf / TRI WAWA  
11 BARTNIK ŁUKASZ1091/4I / M40GDYNIAOK 
12 BAUTEMBACH KOBERDA PAULINA191/4I / K30GDYNIAOK 
13 BEDNAREK WALDEMAR1741/4I / M40WTELNOOK 
14 BETLEJEWSKI ROBERT1021/4I / M30GDYNIAOK 
15 BIAŁEK MAREK2021/4I / M30WARSZAWATRI WAWAOK 
16 BIBON SEBASTIAN524/3Sztf / CHOJNAGOODVALLEY CHOJNAOK  
17 BICZKOWSKA MAGDALENA2071/4I / K30BYDGOSZCZBRAKOK 
18 BIERNAT RYSZARD961/4I / M60DYWITYBIERNAT. REHABILITACJA. SPORTOK 
19 BIESAGA TOMASZ2431/4I / M50RYCHNOWYTIM  
20 BLOK KAROL1391/4I / M30CHOJNICEORTOPEDA-BLOK.PLOK 
21 BLUMA TOMASZ51/4I / M30SŁUPSKATP TRI TEAMOK 
22 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ181/4I / M40CIESZKÓWKS KROTOSZ KROTOSZYNOK 
23 BOCIAN MACIEJ751/4I / M30CHARZYKOWYOK  
24 BOGALECKI MAREK231/4I / M60GDAŃSKSAFE SPORT TEAMOK  
25 BOGUSZ WALDEMAR2091/4I / M50TCZEWOK 
26 BOKACZ PIOTR530/3Sztf / USTKADECATHLON TRI TEAM SŁUPSKOK 
27 BRODZIAK GRZEGORZ771/4I / M50PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOK 
28 ZAWODNIK ANONIMOWY526/3Sztf /  1976OK 
29 BRZOZOWSKI PIOTR2081/4I / M40ROKITKIBIEGAJĄCY TCZEWOK 
30 BUCZKO DARIUSZ540/1Sztf / PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOK 
31 BUDZANOWSKI PAWEŁ2191/4I / M20STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDANSKIOK 
32 BUNGA VASYL541/2Sztf / KALUSHGOODVALLEY UA  
33 BUŚ ALEKSANDER528/3Sztf / MOSTYLĘBORSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWEOK 
34 CEJKO WOJCIECH1841/4I / M40BANINODEAD ON ARRIVALOK 
35 CHLASTA RAFAŁ2201/4I / M40CHOJNICETRI-TUR CHOJNICEOK 
36 CHODOR IZABELA2141/4I / K30GORZEBĄDZTKKF KOSZALIN, MARYCZ.COMOK 
37 CHODOR MARTYNA2131/4I / K30KOSZALINTKKF KOSZALINOK 
38 CHOMONT MAGDALENA2281/4I / K40GOLENIÓWNO GRAVITY   
39 CHOMONT MAGDALENA2471/4I / K40GOLENIÓWNO GRAVITY  
40 CICHOSZ REMI1541/4I / M40ZURICH USTKAVELOFABRIKOK 
41 CIESIELSKI PRZEMYSŁAW61/4I / M40WIRYWIRY ROADRUNNEROK 
42 CWALINA RADOSŁAW505/1Sztf / WARSZAWAKISIELTEAMOK 
43 CYBULSKA ANNA1141/4I / K30FRANKFURT N. MENEMOK  
44 CYBULSKI ROBERT581/4I / M40MIASTKOMTS HAMER MIASTKOOK 
45 CYRKLEWICZ WERONIKA431/4I / K30KOSZALINOK 
46 CZAPIEWSKI WOJCIECH2501/4I / M30TCZEW  
47 CZARNOWSKI ŁUKASZ539/1Sztf / PRZECHLEWOGOODVALLEY DENMARKOK 
48 CZEKAJ MICHAL511/4I / M30OLKUSZTEAM CZEKAJOK 
49 CZERNIAK GRACJAN921/4I / M30KOSZALINOK 
50 CZORNIEJ EMIL721/4I / M30WARSZAWAOK 
51 CZUBAJ BARTOSZ241/4I / M30SIANÓWBAD-TECHOK