Zawody obsługuje firma Datasport

II. Bieg 9 Górników
Katowice, 14 grudnia 2019 r.


Liczba zawodników : 475
Odebrało numery: 330

Liczba opłaconych zawodników: 351
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAM KAROLINA 207OPEN / K31-50KATOWICEOKOK 
2  ARENDT ZDZISŁAW 34OPEN / M50+KATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKINGOKOK 
3  BARYLAK ŁUKASZ 195OPEN / M18-30GLIWICEOKOK  
4  BĄK KRZYSZTOF 88OPEN / M31-50MYSŁOWICENIGHT RUNNERS ZABRZEOKOK 
5 BĄK MATEUSZ287OPEN / M31-50PŁAZAOKOK 
6  BEBEROK SZYMON 143OPEN / M31-50KATOWICEPROFIAUTOTEAMOKOK 
7  BENSZ DARIUSZ 245OPEN / M31-50ŚWIĘTOCHŁOWICEOKOK 
8  BIALIK ARTUR  OPEN / M31-50KATOWICENIE-E OK  
9  BIELA AGNIESZKA 345OPEN / K31-50PIASEKMG SPORTOKOK 
10 BIELIŃSKA ANNA17OPEN / K31-50RYBNIKDECATHLON I PRZYJACIELEOKOK 
11  BIENIEK NATALIA 279OPEN / K18-30RUDA ŚLASKASOCIOS SILESIAOKOK  
12  BIENIEK SEBASTIAN 264OPEN / M18-30ŚWIĘTOCHŁOWICESOCIOS SILESIAOKOK  
13  BIESZCZAD KAMIL 203OPEN / M18-30ŚWIĘTOCHŁOWICEJESTEMOKOK 
14  BIŃKOWSKI ZDZISŁAW 155OPEN / M31-50KRAKÓWOKOK  
15  BLAUT-KUBANEK ANNA 184OPEN / K31-50RUDA ŚLĄSKAOKOK 
16  BŁASZCZYK MONIKA 356OPEN / K18-30BYTOMI LO IM. M. KOPERNIKA W KATOWICACHOKOK 
17  BOGUSZ DAMIAN 228OPEN / M31-50ZABRZEOKOK  
18  BOREK DAWID 165OPEN / M18-30CHORZÓWTROGLOTEAMOKOK 
19  BORKOWSKI PRZEMYSŁAW 119OPEN / M31-50SOSNOWIECOKOK 
20  BORKOWY MICHAL  OPEN / M31-50BOJSZOWY OK  
21  BOROWSKI SZYMON  OPEN / M18-30KATOWICEBEZ KLUBU OK  
22  BREGUŁA PIOTR 58OPEN / M31-50TARNOWSKIE GÓRYOKOK 
23  BRODIUK NORBERT 42OPEN / M31-50GLIWICENIGHT RUNNERS ŚLĄSKOKOK 
24  BRYCH-PAJAK EWA 332OPEN / K31-50CZĘSTOCHOWAJKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAMOKOK 
25 BRYK RAFAŁ369OPEN / M31-50FAMUR  
26  BUCHAŁA ANDRZEJ 325OPEN / M50+LĘDZINYŚWIERCZYNIEC RUNNINGOKOK 
27  BUĆKOWSKI KAMIL 240OPEN / M18-30RADLINOKOK  
28  BUJAK MARCIN 177OPEN / M31-50RYBNIK502653761OKOK 
29  BUJNOWSKI ARKADIUSZ 257OPEN / M31-50SOSNOWIECKMWOKOK 
30  BURZYŃSKI MATEUSZ 146OPEN / M31-50KATOWICEOKOK 
31CHROMY MARIUSZ223OPEN / M31-50POLANKA WIELKA-OKOK 
32  CHRZANOWSKA BARBARA 236OPEN / K31-50BĘDZINZDZIERAJ KAPCIEOKOK 
33  CHRZANOWSKI CZESŁAW  OPEN / M50+SOSNOWIECMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO1 OK  
34  CHUDY ROMAN 109OPEN / M50+RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOKOK 
35  CICHOCKI KRZYSZTOF 173OPEN / M31-50ORZESZEOKOK 
36  CIEPŁAK MARCIN 365OPEN / M18-30RYBNIKJA CIE KOCHAM A TY BIEGASZOKOK 
37  CIERPIOŁ ANDRZEJ 107OPEN / M18-30JAWORZNOSACKY RUNNERSOKOK 
38  CISZEWSKI KAROL 278OPEN / M18-30RUDA SLASKAOKOK 
39  CŁAPKA URSZULA  OPEN / K31-50RUDA ŚLĄSKA OK  
40  COLIK PRZEMYSLAW  OPEN / M31-50TYCHYTYSKA WATAHA OK  
41  CYGANIK PIOTR  OPEN / M31-50CHORZÓWFC CWANIAKI OK  
42  CYL MICHAŁ  OPEN / M31-50TARNOWSKIE GORY OK  
43  CZAJKA EDWARD 244OPEN / M31-50TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYOKOK 
44  CZAPLA KAMIL 349OPEN / M18-30RYBNIKOKOK 
45  CZAPSKA EWA  OPEN / K50+KATOWICEHURAGAN LIGOTA OK  
46  CZERWIEŃ ZBIGNIEW 196OPEN / M31-50OKOK