Zawody obsługuje firma Datasport

XXVIII Bieg o Lampkę Górniczą Honorowy patronat Prezydenta Miasta Konina
Konin, 24 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 465
Odebrało numery: 393

Liczba opłaconych zawodników: 400
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMOWICZ DAMIAN7110km / M4KALISZREKSIO TEAMOKOK 
2  ADAMCZYK WŁODZIMIERZ 20810km / M5KAZIMIERZ BISKUPINIEOKOK 
3  ADAMIAK PRZEMYSŁAW 17810km / M4JAROCINOKOK 
4 ANDRE ANNA25110km / K2KONINANDRE TEAMOKOK 
5 ANDRZEJEWSKI JACEK 10km / M4KONINTRITON KONIN OK  
6 ANDRZEJEWSKI JACEK43010km / M4KONINTRITON KONIN  
7  ANDRZEJEWSKI JANUSZ 26010km / M2GROCHOWYKMP KONINOKOK  
8  ANDRZEJEWSKI KAMIL 17510km / M2STARE MIASTOBEZFORMY.PLOKOK 
9 ANDRZEJEWSKA KATARZYNA 10km / K4GRZEGORZEW OK  
10  ANTAS MACIEJ 23410km / M4KRAMSKKMP KONINOKOK 
11 ANTCZAK ANNA30510km / K2SŁAWSK-OKOK  
12  AUGUSTYNIAK MATEUSZ  10km / M2KONINSSM KONIN OK  
13 AUGUSTYNIAK MATEUSZ1010km / M2KONINSSM KONIN   
14  BABIAK BARTOSZ 17310km / M3KONINOKOK 
15  BALCERZAK ARTUR 24410km / M3KOWALEWEKOKOK 
16 BANASIAK PIOTR 15410km / M5OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOKOK 
17  BANASZAK GRZEGORZ 14610km / M4KOSTRZYNWALKA KOSTRZYNOKOK 
18  BANASZAK KAROLINA 31010km / K2POZNAŃOKOK 
19 BANIECKA MARTYNA40110km / K1ZSBOKSzkolySrednie 
20 BARTCZAK KAMIL19010km / M3RZGÓWBRAKOKOK 
21  BASZKIEWICZ MIROSŁAW 9510km / M5ŚLESINTRITON KONINOKOK  
22  BĄKOWSKI JACEK 20410km / M4KONINGEBERIT TEAMOKOK 
23 BERKOWSKI DAWID7710km / M3KRAMSKBRAKOKOK 
24  BILIŃSKI BARTOSZ 33010km / M3KOŚCIELECGEBERIT TEAMOKOK 
25  BOCIAN MAREK 11510km / M5KAWĘCZYNKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
26 BOGDANOWICZ DANIEL36310km / M1KOSEWOOK 
27  BOGDAŃSKA DOROTA 20210km / K6KONINTRITON KONINOKOK 
28  BOGDAŃSKI WALDEMAR 20110km / M6KONINTRITON KONINOKOK 
29  BOJARSKI MACIEJ 15710km / M4KONINOKOK 
30  BOLEWSKI DAMIAN 23710km / M2CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGAOKOK 
31 BOŃKA ADRIAN39710km / M1KONINZSBOKSzkolySrednie 
32  BORODYCZ OSKAR 17210km / M2WITKOWOOKOK 
33  BORODYCZ TOMASZ 15610km / M4WITKOWOWITKOWO BIEGAOKOK 
34 BRETT TOMASZ18910km / M5KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOOKOK 
35  BRODZISZEWSKI WIESŁAW 1310km / M6SWARZĘDZBRODEX TEAM SWARZĘDZOKOK 
36  BRUCH LIDIA 21410km / K3WITKOWOWITKOWO BIEGAOKOK 
37 BRYL DOMINIK 10km / M1KOPERNIKOKSzkolySrednie  
38  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 9810km / M4WEGLEW KOLONIATRITON KONINOKOK 
39  BRZYCHCY WIOLETTA 22810km / K4KONINZS STRZELEC JS 4150OKOK 
40  BUCHALSKI FILIP 36010km / M3POZNAŃ-OKOK 
41 BUDKA JACEK38310km / M4TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
42 BUDKA PIOTR38110km / M4TUREKOSP SŁODKÓWOKOK 
43 BUDNY ANDRZEJ41710km / M5KONIN  
44 BUGAJ ANETA36610km / K3KONINTRITON KONINOKOK 
45  BUGAJ ROBERT  10km / M3KONINTRITON KONIN OK  
46  BUREK JĘDRZEJ 6610km / M3SŁAWSKFAC RAILOKOK 
47  CAL EWA 9910km / K5STARE MIASTOMORSY KONINOKOK 
48 CAL ROBERT40510km / M5KONIN  
49  CEGLEWSKI LESZEK 11610km / M5WĘGLEW - KOLONIATRITON KONINOKOK 
50  CHABECKI KAMIL 5410km / M2KONINOKOK 
51  CHOJNACKA EWA 11810km / K3KONINOKOK 
52  CHOJNACKI ARTUR 13310km / M4STARE MIASTOTRITON KONINOKOK  
53  CHRZANOWSKI KRZYSZTOF 6910km / M6KOŁOBUD-REMOKOK 
54  CICHOS NATALIA 14810km / K3KAZIMIERZ BISKUPITRITON KONINOKOK 
55  CICHY DAWID 12910km / M2RZGÓWKRAMP TEAMOKOK 
56  CIERNIAK JAROSŁAW  10km / M4POWIDZGRUPA BIEGOWA SŁUPCA KIMKOLWIEK JESTEŚ BIEGNIJ ZE MNĄ OK  
57  CIURZYŃSKI RADOSŁAW 11910km / M3KONINTRITON KONINOKOK 
58 CYBULSKA ELŻBIETA 16510km / K3KOŁOGEBERIT TEAMOKOK 
59  CZECHOROWSKI Andrzej 9410km / M4WIERUSZEWMARATHON TEAM KONINOKOK 
60  CZEMPIŃSKI KRZYSZTOF 34810km / M4DRAWSKI MŁYNOKOK 
61  CZERNIAK HENRYK 30810km / M7BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOKOK 
62  CZYHIN IGOR 2310km / M3LĘBORKDZIKIE KOTY RUNNING TEAMOKOK 
63  CZYNSZAK TOMASZ 28910km / M3TORUŃBRAKOKOK 
64  ĆWIK MICHAŁ 27210km / M3KONINOKOK