Zawody obsługuje firma Datasport

Festiwal Narciarstwa Biegowego - 44. Bieg Piastów- PGE Nocna Jedenastka
Jakuszyce, 24 lutego 2020 r.


Liczba zawodników : 359
Odebrało numery: 311

Liczba opłaconych zawodników: 326
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMIEC NORBERT 1OPEN / M30KRAKÓWOK 
2  ANDREASIK TOMASZ 2OPEN / M40ŚCIĘGNYOK 
3  BARAN LESZEK 133OPEN / M50MARKIFUNDACJA BYŁYCH FUNKCJONARIUSZY BIURA OCHRONY RZĄDUOK 
4  BARTNIK KONRAD 3OPEN / M40TARŁÓWOK 
5  BĄK DAWID 309OPEN / M30RUDA ŚLĄSKAJAŁÓWKOOK 
6  BERLIN JOANNA 286OPEN / K50DALBY/JELENIA GORAIF SKI TEAM SKANEOK 
7 ZAWODNIK ANONIMOWY102OPEN / M30 TRANS.EUOK 
8  BEZULSKA ANNA  OPEN / K40NOWA RUDASKIPOL.PL TEAM   
9  BIENIEK-WILK ANNA 5OPEN / K40JELENIA GÓRABIEGAM DLA ZDROWIA PLOK  
10 BISKUPSKA JUSTYNA6OPEN / K20WROCŁAW#SYJONOK 
11 BOBOWSKI ZYGMUNT306OPEN / M60JELENIA GÓRATEAM BIEG PIASTÓWOK 
12  BOCZKOWSKA KAMILA 7OPEN / K20JELENIA GÓRAMKS KARKONOSZE/KPSW W JELENIEJ GÓRZEOK 
13  BOJKOWSKA KATARZYNA 8OPEN / K30ŚWIERADÓW ZDRÓJOK 
14  BOJKOWSKI PIOTR 9OPEN / M30ŚWIERADÓW-ZDRÓJNADLEŚNICTWO ŚWIERADÓWOK 
15  BORUCKI RAFAŁ 10OPEN / M40CHOJNÓWOK 
16  BOTUR DAGMARA 11OPEN / K20JELENIA GÓRAOK 
17  BOZIGÓRSKI ARTUR 12OPEN / M40RUDYSZWAŁDOK 
18  BOZIGÓRSKI BOŻENA 13OPEN / K40RUDYSZWAŁDOK 
19  BROJ MICHAL 14OPEN / M40OPOLECYKLOFANOK 
20  BRONISZ JOANNA 10000OPEN / K20SIEDLCEUKS RAWA SIEDLCE / FISCHER JAKUSZYCE  
21  BROTKIEWICZ MARIUSZ 16OPEN / M40POZNAŃOK 
22 BRUDNICKI JERZY315OPEN / M50POZNAŃOK 
23  BRZEŻAŃSKA JOANNA 17OPEN / K40CELÓWOK 
24  BUDZIŃSKA-PRUCHNIK KAROLINA 18OPEN / K30WROCŁAWBUDZIN SKIOK 
25  BUDZIŃSKA ANIELA 19OPEN / K60WROCŁAWBUDZIN SKIOK 
26  BUDZIŃSKI PAWEŁ  OPEN / M30WROCŁAWBUDZIN SKIOK 
27  BUJAKOWSKA KARINA 21OPEN / K40ZBĄSZYŃSKI MADERA TEAMOK 
28 BUKOWSKA EWELINA22OPEN / K30WROCŁAW#PACHNĘMATĄOK  
29  BURY OSKAR 23OPEN / M30WARSZAWAOK 
30  CADA TOMAS  OPEN / M50TEPLICE NAD METUJIREDPOINT ELEVEN TEAM   
31  CHEBA ADRIAN 24OPEN / M20PIECHOWICEMKS KARKONOSZE SMS KARPACZOK 
32  CHODOR BOGUSŁAW 25OPEN / M60OKONEKBRAKOK 
33  CHODOR MARIA 26OPEN / K60OKONEKKSIĘGOWIOK 
34  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 295OPEN / K20WOJCIESZÓWMKS KRKONOSZEOK 
35  CIRKO GRZEGORZ  OPEN / M40SZKLARSKA PORĘBA   
36  CIRKO JOANNA  OPEN / K40SZKLARSKA PORĘBA   
37  CISEK TADEUSZ 27OPEN / M60LEONCIN-WINCENTÓWEKOK 
38 COZAC KLAUDIA28OPEN / K30WROCŁAW#PACHNĘMATĄOK  
39  CYPEL PIOTR  OPEN / M40LUBAŃ   
40 CZARNECKI TADEUSZ307OPEN / M40WARSZAWASKIMAZ TEAM WARSZAWAOK 
41  CZERNIK IGOR 29OPEN / M50WROCŁAWKITEZONEOK