Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Niepodległości w Legnicy
Legnica, 08 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 520
Odebrało numery: 372

Liczba opłaconych zawodników: 425
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 AMBROSIEWICZ HENRYK161Bieg / M70JELENIA GORAKB LEW LEGNICAOK 
2  ANDRUCHÓW MAREK 16Bieg / M40LEGNICAOK 
3  ANUSZ ADAM  Bieg / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGA   
4  ANUSZ ROKSANA  Bieg / K2IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGA   
5  ARCHUTICZ JOANNA 238Bieg / K1LEGNICAOK 
6  BABIJ MARIUSZ  Bieg / M40PASZOWICE   
7  BABIS MAŁGORZATA 221Bieg / K2LEGNICABBL LEGNICAOK 
8  BAKALARZ-KONSEWICZ SYLWIA 158Bieg / K2CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
9  BALCEWICZ MARIUSZ 113Bieg / M50LEGNICABBL LEGNICAOK 
10  BALKIEWICZ BARBARA  NW / LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKING   
11 BARANOWSKA MAGDALENA Bieg / K2LEGNICA   
12 BARCZUK RAFAŁ325Bieg / M30LUBINZG - RUN  
13  BARDZIŃSKA ANNA 287Bieg / K1LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
14  BARDZIŃSKI RAFAŁ 22Bieg / M18LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
15  BASZAK MAREK 188Bieg / M40LEGNICA:)OK 
16  BECKER ROMAN 257Bieg / M60LUBINKGHM ZG RUNOK 
17 BELGRAU SZYMON173Bieg / M18MIEDZYRZECZIVOLT TEAM  
18  BELGRAU TOBIASZ  Bieg / M18LUBINMSPORT TEAM LUBIN   
19  BENDKOWSKI ANDRZEJ 91Bieg / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
20  BERNASIEWICZ JÓZEF  NW / ZŁOTORYJADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK  
21  BEZKOROWAJNY PAWEL  Bieg / M30LEGNICAWOLKSWAGEN MOTOR POLSKA   
22 BEZSONOVA ALEKSANDRA160Bieg / K2LEGNICAOK 
23  BIELECKI GRZEGORZ 213Bieg / M40LEGNICAHAPPY SCHOOLOK 
24  BIENIAS ŁUKASZ 169Bieg / M30DZIERŻONIÓWLITWIN TRIATHLON TEAMOK 
25  BŁASZCZYK RÓŻA 119Bieg / K1WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
26 BOBER DOROTA206Bieg / K2JAWOROK 
27  BOGACZ PATRYCJA 179Bieg / K1WOŁÓWOK 
28  BOGUCKI KAMIL 50Bieg / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAOK 
29  BOJANOWSKA-BILIŃSKA PAULINA 348Bieg / K2LEGNICAOK 
30  BORECKI MICHAŁ 280Bieg / M30LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
31  BOROWSKA PAULINA  Bieg / K2LEGNICA:)   
32  BRANDENBURG JÓZEF 378Bieg / M60DOPIEWOOK  
33  BRUCHAL KRZYSZTOF 74Bieg / M30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK  
34  BRZOZOWSKA JOANNA  Bieg / K2LUBINELITERUNNERSCLUB.PL   
35  BUDNY SŁAWOMIR  NW / OSTRÓW WLKP.   
36  BUJAK GRZEGORZ 252Bieg / M40LEGNICAOK 
37  BUKRABA ROBERT 384Bieg / M40POLKOWICEOK 
38  BURDZANOWSKI JAROSŁAW 122Bieg / M30LEGNICAOK 
39  BUSS DANIEL  NW / JELENIA GÓRAORANGE POLSKAOK  
40 BUSS DANIEL372Bieg / M40JELENIA GÓRAORANGE POLSKAOK 
41 BYCZKOWSKA MARIOLA NW / DRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK  
42  CECOT ŁUKASZ 148Bieg / M30LEGNICABYLE DO METYOK 
43  CELUCH RENATA  Bieg / K2CHOJNOWKB LEW LEGNICA  
44  CHMIEL MARIUSZ 104Bieg / M40BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOK 
45  CHMIEL PATRYCJA  Bieg / K1LEGNICADECATHLON LEGNICA   
46  CHOJNACKI RYSZARD 123Bieg / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOK 
47  CIESIELSKA AGATA 228Bieg / K2RZESZOTARYPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOK 
48  CIEŚLA DANIEL  Bieg / M40LEGNICA   
49  CISZEK ROBERT 128Bieg / M50JELCZ-LASKOWICERCI WROCŁAWOK 
50  CUKROWSKI ANDRZEJ 240Bieg / M40ZŁOTORYJAOK  
51  CZAJA ADRIAN 197Bieg / M30LUBINMSPORT TEAM LUBINOK 
52  CZEKAJ KAROL 86Bieg / M18SZCZYTNIKI MAŁEUKS SPRINT LEGNICAOK 
53 CZERSKA EWA338Bieg / K1LEGNICANIEZRZESZONYOK 
54 CZERSKI RAFAŁ242Bieg / M40LEGNICANIEZRZESZONYOK