Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Mikołajka dla Dzieci
Toruń, 30 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 443
Liczba opłaconych zawodników: 377
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ADAMKIEWICZ LENA  Kat3 / PŁOCKLENA LEMONIADA TEAMPOLPOL  
2 AGACIAK MARTYNA Kat2 / RZĘCZKOWOPOLPOLOK 
3 AGACIAK MICHAŁ Kat4 / RZĘCZKOWOPOLPOLOK 
4 ALEKSANDROWICZ ALEKSANDER Kat1 / LIDZBARK WARMIŃSKI1989POLPOL  
5 ALEKSANDROWICZ MAKSYMILIAN Kat2 / LIDZBARK WARMIŃSKI1989POLPOL  
6  ALEKSY HANNA  Kat4 / TORUŃPOLPOLOK 
7 ANDRZEJCZAK JAKUB Kat4 / OLSZÓWKAMLUKS TRIATHLONPOLPOLOK 
8  ANDRZEJEWSKA MARTYNA  Kat4 / KOŁOMLUKS TRIATHLONPOLPOLOK 
9 ANTCZAK PIOTR Kat4 / TORUŃPOLPOL  
10 ARANOWSKA ZOFIA Kat3 / ŁYSOMICEPOLPOLOK 
11 ARANOWSKI MICHAŁ Kat4 / ŁYSOMICEPOLPOLOK 
12  BĄK ALAN  Kat4 / PIOTRKÓW KUJAWSKIPOLPOLOK 
13 BĄK OSKAR Kat2 / PIOTRKÓW KUJAWSKIPOLPOLOK 
14 BECMER KRZYSZTOF Kat4 / BRODNICAPOLPOLOK 
15 BECMER MATEUSZ Kat2 / BRODNICAPOLPOLOK 
16 BECMER MONIKA Kat3 / BRODNICAPOLPOLOK 
17  BEDNARSKI MAKSYMILIAN  Kat2 / TORUŃTORUŃPOLPOLOK 
18  BERNDT DOMINIK  Kat2 / BYDGOSZCZPOLPOL  
19  BIEŃKOWSKA JULIA  Kat3 / OSIEKPOLPOLOK 
20 BIEŃKOWSKA NINA Kat2 / CHWASZCZYNOPOLPOLOK 
21 BIEŃKOWSKA ZOSIA Kat3 / TOMASZEWOPOLPOLOK 
22  BIEŃKOWSKI MACIEJ  Kat4 / WRZESZEWOPOLPOLOK 
23  BIERNACKI WOJCIECH  Kat3 / BYDGOSZCZPOLPOLOK 
24 BLEDNICKA IGA Kat1 / TORUŃPOLPOLOK 
25 BŁOŃSKI DARIUSZ JUNIOR Kat4 / TORUŃOK 
26 BŁOŃSKI JULIUSZ Kat3 / TORUŃOK 
27 BOGUCKA KINGA Kat3 / KOŁOMLUKS TRIATHLONPOLPOLOK 
28 BOGUCKA MAJA Kat3 / KOŁOMLUKS TRIATHLONPOLPOLOK 
29 BOGUCKI MICHAŁ Kat4 / KOŁOMLUKS TRIATHLONPOLPOLOK 
30 BOGUSZ ANNA Kat1 / GDYNIAOK 
31  BONIECKA SARA  Kat2 / TORUŃHRMAX TEAMPOLPOLOK 
32 BOŃCZEK ANTONINA Kat3 / LESZNOSP 9 LESZNOPOLPOLOK 
33 BOŃCZEK MICHAŁ Kat2 / LESZNOPRZEDSZKOLE NR 3 LESZNOPOLPOLOK 
34  BORUCZENKO OLGA  Kat1 / ŁYSOMICEPOLPOLOK 
35  BRANDYKOWSKA WIKTORIA  Kat2 / TORUŃPOLPOLOK 
36 BRANDYKOWSKI DOMINIK Kat3 / TORUŃPOLPOLOK 
37  BRONISZEWSKA ALEKSANDRA  Kat3 / TORUŃTORUŃPOLPOLOK 
38 BRYDA MACIEJ Kat2 / TORUNPOLPOLOK 
39  BRZÓSKIEWICZ SZYMON  Kat1 / TORUŃHRMAX TEAMPOLPOL  
40  BRZYSKA SANDRA  Kat4 / LUBLINSZKOLA PODSTAWOWA NR 3PPOLPOL  
41 BUCHALSKA AMELIA Kat4 / GNIEWKOWOPOLPOL  
42  BUCHENFELD ZUZANNA  Kat2 / TORUŃPOLPOLOK 
43 BUDNY FRANCISZEK Kat3 / OSTRÓW WLKP.POLPOL  
44 BUDNY STANISŁAW Kat4 / OSTRÓW WLKP.POLPOL  
45 BUJANOWSKA LENA Kat3 / TORUŃSP 18POLPOLOK 
46  BUKAŁA ZUZANNA  Kat4 / GOLENIÓWBARNIM GOLENIÓWPOLPOLOK 
47 CHENC DOMINIKA Kat1 / TORUŃCHENCPOLPOL  
48  CHODAŁA MAJA  Kat3 / TORUŃPOLPOLOK 
49 CHOJNACKA HELENA Kat3 / TORUŃSP 18POLPOLOK 
50 CHOJNACKI HEKTOR Kat3 / TORUŃSP 18POLPOLOK 
51 CHOJNICKI SZYMON Kat4 / TORUŃPOLPOLOK 
52 CHUCHRA MATEUSZ Kat3 / TORUNSP 35POLPOLOK 
53 CHUCHRA SZYMON Kat2 / TORUŃBIM-BAM-BINOPOLPOL  
54 CIBORSKA KINGA Kat1 / TORUŃPRZEDSZKOLE SKRZATPOLPOL  
55 CICHARSKA JULIA Kat4 / KOŁOMLUKS TRIATHLONPOLPOLOK 
56 CZAPCZYK ADRIANNA Kat2 / POZNAŃPOLPOLOK 
57  CZECZENKO TYMOTEUSZ  Kat3 / WROCŁAWPOLPOLOK 
58  CZERNIAK JULIA  Kat2 / ELBLĄGTRUSO ELBLĄGPOLPOLOK 
59 CZERNIEJEWSKA ANIA Kat2 / TORUŃANIA&RAFAŁPOLPOLOK 
60 CZERNIEJEWSKI RAFAŁ Kat2 / TORUŃANIA&RAFAŁPOLPOLOK