Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Mikołajka dla Dzieci
Toruń, 30 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 443
Liczba opłaconych zawodników: 377
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMKIEWICZ LENA  Kat3 / PŁOCKLENA LEMONIADA TEAM  
2 AGACIAK MARTYNA Kat2 / RZĘCZKOWOOK 
3 AGACIAK MICHAŁ Kat4 / RZĘCZKOWOOK 
4 ALEKSANDROWICZ ALEKSANDER Kat1 / LIDZBARK WARMIŃSKI1989  
5 ALEKSANDROWICZ MAKSYMILIAN Kat2 / LIDZBARK WARMIŃSKI1989  
6  ALEKSY HANNA  Kat4 / TORUŃOK 
7 ANDRZEJCZAK JAKUB Kat4 / OLSZÓWKAMLUKS TRIATHLONOK 
8  ANDRZEJEWSKA MARTYNA  Kat4 / KOŁOMLUKS TRIATHLONOK 
9 ANTCZAK PIOTR Kat4 / TORUŃ  
10 ARANOWSKA ZOFIA Kat3 / ŁYSOMICEOK 
11 ARANOWSKI MICHAŁ Kat4 / ŁYSOMICEOK 
12  BĄK ALAN  Kat4 / PIOTRKÓW KUJAWSKIOK 
13 BĄK OSKAR Kat2 / PIOTRKÓW KUJAWSKIOK 
14 BECMER KRZYSZTOF Kat4 / BRODNICAOK 
15 BECMER MATEUSZ Kat2 / BRODNICAOK 
16 BECMER MONIKA Kat3 / BRODNICAOK 
17  BEDNARSKI MAKSYMILIAN  Kat2 / TORUŃTORUŃOK 
18  BERNDT DOMINIK  Kat2 / BYDGOSZCZ  
19  BIEŃKOWSKA JULIA  Kat3 / OSIEKOK 
20 BIEŃKOWSKA NINA Kat2 / CHWASZCZYNOOK 
21 BIEŃKOWSKA ZOSIA Kat3 / TOMASZEWOOK 
22  BIEŃKOWSKI MACIEJ  Kat4 / WRZESZEWOOK 
23  BIERNACKI WOJCIECH  Kat3 / BYDGOSZCZOK 
24 BLEDNICKA IGA Kat1 / TORUŃOK 
25 BŁOŃSKI DARIUSZ JUNIOR Kat4 / TORUŃOK 
26 BŁOŃSKI JULIUSZ Kat3 / TORUŃOK 
27 BOGUCKA KINGA Kat3 / KOŁOMLUKS TRIATHLONOK 
28 BOGUCKA MAJA Kat3 / KOŁOMLUKS TRIATHLONOK 
29 BOGUCKI MICHAŁ Kat4 / KOŁOMLUKS TRIATHLONOK 
30 BOGUSZ ANNA Kat1 / GDYNIAOK 
31  BONIECKA SARA  Kat2 / TORUŃHRMAX TEAMOK 
32 BOŃCZEK ANTONINA Kat3 / LESZNOSP 9 LESZNOOK 
33 BOŃCZEK MICHAŁ Kat2 / LESZNOPRZEDSZKOLE NR 3 LESZNOOK 
34  BORUCZENKO OLGA  Kat1 / ŁYSOMICEOK 
35 BRANDYKOWSKI DOMINIK Kat3 / TORUŃOK 
36  BRANDYKOWSKA WIKTORIA  Kat2 / TORUŃOK 
37  BRONISZEWSKA ALEKSANDRA  Kat3 / TORUŃTORUŃOK 
38 BRYDA MACIEJ Kat2 / TORUNOK 
39  BRZÓSKIEWICZ SZYMON  Kat1 / TORUŃHRMAX TEAM  
40  BRZYSKA SANDRA  Kat4 / LUBLINSZKOLA PODSTAWOWA NR 3P  
41 BUCHALSKA AMELIA Kat4 / GNIEWKOWO  
42  BUCHENFELD ZUZANNA  Kat2 / TORUŃOK 
43 BUDNY FRANCISZEK Kat3 / OSTRÓW WLKP.  
44 BUDNY STANISŁAW Kat4 / OSTRÓW WLKP.  
45 BUJANOWSKA LENA Kat3 / TORUŃSP 18OK 
46  BUKAŁA ZUZANNA  Kat4 / GOLENIÓWBARNIM GOLENIÓWOK 
47 CHENC DOMINIKA Kat1 / TORUŃCHENC  
48  CHODAŁA MAJA  Kat3 / TORUŃOK 
49 CHOJNACKA HELENA Kat3 / TORUŃSP 18OK 
50 CHOJNACKI HEKTOR Kat3 / TORUŃSP 18OK 
51 CHOJNICKI SZYMON Kat4 / TORUŃOK 
52 CHUCHRA MATEUSZ Kat3 / TORUNSP 35OK 
53 CHUCHRA SZYMON Kat2 / TORUŃBIM-BAM-BINO  
54 CIBORSKA KINGA Kat1 / TORUŃPRZEDSZKOLE SKRZAT  
55 CICHARSKA JULIA Kat4 / KOŁOMLUKS TRIATHLONOK 
56 CZAPCZYK ADRIANNA Kat2 / POZNAŃOK 
57  CZECZENKO TYMOTEUSZ  Kat3 / WROCŁAWOK 
58  CZERNIAK JULIA  Kat2 / ELBLĄGTRUSO ELBLĄGOK 
59 CZERNIEJEWSKA ANIA Kat2 / TORUŃANIA&RAFAŁOK 
60 CZERNIEJEWSKI RAFAŁ Kat2 / TORUŃANIA&RAFAŁOK