Formularz systemu Datasport
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 344
Liczba opłaconych zawodników: 300
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMSKA IWONA 1395 km / K40WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOK 
2  ADAMSKI RAFAŁ 1385 km / M50WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOK 
3  ANTKOWIAK MARCIN 1845 km / M30PAKOSŁAWZWOLNIJ TEAMOK 
4  ANTONIAK JAKUB 2865 km / M20LESZNOOK 
5 ANTONISZYN DARIUSZ2525 km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
6  BAJEWSKA WIOLETTA 975 km / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))OK 
7  BALA WITOLD 445 km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
8  BARAN EWA 1505 km / K40WROCŁAWMARATON TEAMOK 
9  BATOR ALEKSANDRA  5 km / K20ZAWONIA  
10  BATOR MILENA  5 km / K20ZAWONIA  
11  BĄK PIOTR 2205 km / M20KROŚCINA WIELKAOKG. Prusice 
12  BEKACZ STANISŁAW  5 km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWA  
13  BEŚKA DAMIAN 2495 km / M20SKOKOWAOKG. Prusice 
14  BIELAWSKI JAN  5 km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWA  
15  BIJAK DOROTA 575 km / K60WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOK 
16 BŁOŃSKI MARIAN2385 km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
17 BOCIANOWSKI BOGDAN2715 km / M40DOBROSŁAWICEAKTYWNY TATUŚOK 
18  BOCIANOWSKI ZBIGNIEW 2395 km / M20WROCŁAWOK 
19  BOGUCKI KRZYSZTOF  5 km / M30SUŁÓWMILICZ ŻOŁĄDKOWA MIĘTA  
20  BOJEK BEATA 285 km / K40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
21  BOJEK ŁUKASZ 655 km / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
22  BONCZAROWSKI SEBASTIAN 55 km / M40TRZEBNICAKRATOSOK 
23  BOTUSZYN ELŻBIETA 2735 km / K40GRĘBOCICEOK 
24  BRANICKA HANNA 2665 km / K30LESZNOUKRAINAOK 
25  BRÓDKA MICHAL  5 km / M40RAWICZ  
26  BURCHACKI PRZEMYSŁAW  5 km / M30SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICE G. Prusice 
27  BURDAJEWICZ KATARZYNA 755 km / K40DOLSKOK 
28 BURKOWSKI STANISŁAW1255 km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓDOK 
29  BURYŁO KRZYSZTOF 2485 km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
30  CEDZYŃSKA ANTONINA 265 km / K30ŚRODA ŚLĄSKAOK 
31  CEDZYŃSKI KRYSTIAN 255 km / M30ŚRODA ŚLĄSKAOK 
32  CHŁOPEK JAROSŁAW 915 km / M30WROCŁAWOK 
33 CHMIELARCZYK JAROSŁAW1875 km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIRAJSPORT ACTIVEOK 
34  CHRĄCHOL KRZYSZTOF 2435 km / M30SKOKOWAOKG. Prusice 
35  CICHOCKI MAREK 2655 km / M30CZERWONAWODAEDI TEAM ZGORZELECOK 
36  CIEŚLAK ADRIAN 2815 km / M20ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
37  CZAJA MACIEJ 245 km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
38  CZAJA MAŁGORZATA 235 km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
39 CZAJKOWSKA KLAUDIA1595 km / K30WROCŁAWBRAKOK 
40  CZERW ANNA 1825 km / K30TRZEBNICAOK 
41  CZERW KONRAD 1775 km / M40TRZEBNICAOK 
42 CZOŁOWSKI TOMMY465 km / M40WROCŁAWFOREHEAD RUNSOK