Zawody obsługuje firma Datasport

Sąsiedzi Żelaznego Mostu
Rudna, 05 października 2019 r.


Liczba zawodników : 195
Odebrało numery: 141

Liczba opłaconych zawodników: 168
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  BADECKI RYSZARD 232NW / M50NIESZCZYCEKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOKGR 
2  BANACH ARTUR 3610km / M40POLKOWICENSZZ \\\\\\\SOLIDARNOŚĆ\\\\\\\PRZY VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAPOLPOLOKGP  
3 BARCZUK RAFAŁ1110km / M30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
4 BARTOSIK MAREK1035km / M40GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
5  BEKIESZCZUK JACEK 5110km / M20LUBINPOLPOLOKKGHM 
6  BIK STANISŁAW 237NW / M50LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK  
7  BŁAŻEJEWSKI ŁUKASZ 3510km / M30GŁOGÓWPOLPOLOKKGHM 
8  BROZIŃSKI KRZYSZTOF 4410km / M40RUDNAE-10 ZG LUBINPOLPOLOKKGHM GR 
9 BUCHOWSKA LILIANA NW / K30LUBINBRAKPOLPOL   
10  BUCZEK KAMIL 4110km / M30RADWANICEKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLPOLOKKGHM  
11 BUDZIŃSKA AGNIESZKA1165km / K30GŁOGÓWZH_RUNPOLPOLOKKGHM 
12 BULERSKI MARCIN1285km / M30OBORAPOLPOLOK 
13  CHMIEL MARIUSZ 1215km / M40BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLPOLOKKGHM 
14  CHOBOT MARCIN  5km / M30CHOCIANÓWKGHM ZG RUNPOLPOL KGHM  
15  CHODOROWSKA ANNA 1535km / K30RADWANICEBEZ BALASTUPOLPOLOK 
16 CIEŚLAK SZYMON1705km / M20JACZÓWPIAST GŁOGÓWPOLPOLOK 
17 CIEŚLIK TOMASZ1785km / M20LUBINPOLPOL  
18 CZART BARBARA1565km / K30BIAŁOŁĘKABIEGNĘ DLA AMELKIPOLPOLOK  
19  CZERWIEŃ MARTA 1755km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOK 
20  DANIELKIEWICZ JAROSŁAW 4810km / M40LUBINBRAKPOLPOLOKKGHM 
21  DAŃCZAK DARIUSZ 4510km / M30LEGNICAZH_RUNPOLPOLOKKGHM 
22  DASZKIEWICZ RÓŻA 257NW / K60LUBINPOLPOLOK  
23  DERECZENIK ALICJA 1395km / K20POLKOWICEPOLPOLOKGP 
24  DERECZENIK DAWID 1355km / M20POLKOWICEZG POLKOWICE - SIEROSZOWICEPOLPOLOKKGHM GP 
25 ZAWODNIK ANONIMOWY271NW / K40 POLPOLOKGR 
26  DUDEK JAROSŁAW 1345km / M30RUDNABRAKPOLPOLOKGR 
27  DZIĘGIELEWSKI MATEUSZ 1225km / M30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
28  DZIURMAN MARIUSZ 1045km / M40LUBINPOLPOLOK 
29  FICNER KRYSTIAN 1055km / M20RUDNAPOLPOLOKKGHM GR  
30  FORTUNA NORBERT 5410km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
31  FRANKOWSKI ANDRZEJ 3310km / M30GŁOGÓWFRANEK EXTREME TEAMPOLPOLOKKGHM 
32  GAŁUSZKA PIOTR 1525km / M40LUBINPOLPOLOK  
33  GLOS LUCYNA 235NW / K30ŁOZINABRAKPOLPOLOK  
34 GNIEWOSZ MARCIN1410km / M20RUDNAPOLPOLOKGR  
35  GNIEWOSZ STANISŁAW 1510km / M50RUDNAPOLPOLOKGR 
36  GOTOWIEC FABIAN 1710km / M30LUBINPOLPOLOKKGHM 
37  GRACZYK PIOTR 5810km / M30POLKOWICEZG RUDNAPOLPOLOKKGHM GP 
38 GROBELNA JADWIGA273NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOK 
39  GRUSZKA KAMIL 1405km / M20POLKOWICEPOLPOLOKKGHM GP 
40 GRYGOROWICZ TERESA275NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEPOLPOL  
41 HASPERT KAROLINA234NW / K40RUDNABRAKPOLPOLOKGR 
42 HONC BEATA1075km / K20RUDNAKB KROKUS KWIATKOWICEPOLPOLOKGR 
43  HYŻY KATARZYNA 262NW / K40LUBINPOLPOLOK 
44 JAKUBISZYN MICHAŁ2610km / M30RUDNAPOLPOLOKKGHM GR 
45  JAROSZ MARTA 254NW / K30RUDNABIEGĄJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOKGR  
46 JASIŃSKI GRACJAN1735km / M20LUBINBIEGNĘ DLA AMELKIPOLPOLOK 
47  JAŚLAR ANNA 1555km / K40POLKOWICEPOLPOLOKGP 
48 JAŚLAR SZYMON3810km / M20POLKOWICEGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOKGP 
49  JAŻŁO PRZEMYSŁAW 1465km / M30GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLPOLOKKGHM 
50  JĘDRASIAK RENATA 267NW / K50LUBINKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOKKGHM 
51  JOCHIMSKI DAMIAN 1065km / M20GŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLPOLOKKGHM 
52  JUREK ADAM 270NW / M50LUBINKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOK 
53  JUREK JAGODA 1655km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOK 
54 KAMIŃSKA BARBARA240NW / K40GRĘBOCICEBRAKPOLPOLOKGG 
55 KAMIŃSKI WALDEMAR1385km / M40GRĘBOCICEBIEGNĘ DLA AMELKIPOLPOLOKKGHM GG 
56 KAPIEC ROBERT1825km / M30LUBINTEAM LUBIN RUNNERSPOLPOL  
57 KARAMON ALEKSANDRA1545km / K20OSIEKGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOK 
58 KARPIAK DANIEL295km / M40GŁOGÓWZG RUNPOLPOLOK 
59  KARPOWICZ TADEUSZ 1455km / M50GŁOGÓWPIAST GŁOGÓWPOLPOLOK 
60  KIEŁCZYŃSKA KATARZYNA 5610km / K40LUBINPOLPOLOKKGHM 
61  KITA POTR  10km / M30POLKOWICEPOLPOL GP  
62  KOLAWA JAREK 1310km / M50LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
63  KOŁACZ JAN 1685km / M30LUBINZH_RUNPOLPOLOKKGHM  
64  KOZŁOWSKI JAROSŁAW 2710km / M40RUDNAPOLPOLOKKGHM GR 
65 KOZŁOWSKI JAROSŁAW5210km / M40GŁOGÓWPOLPOLOK 
66  KRAWCZAK KAROLINA 1585km / K30GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLPOLOK 
67  KRYŚ BARTOSZ 1610km / M30LUBINZH_RUNPOLPOLOKKGHM 
68  KRZEMIŃSKA KATARZYNA 1175km / K30LUBINPOLPOLOK 
69  KRZEMIŃSKI MARIUSZ 1105km / M30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
70  KRZYWICKI MARCIN 2210km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
71 KSIĄŻEK PAWEŁ1445km / M40ŚCINAWABIEGNĘ DLA AMELKIPOLPOLOKKGHM  
72  KUBERO HONORATA 241NW / K40LUBINPOLPOLOK 
73 KUBÓW KRZYSZTOF245NW / M30LUBINBRAKPOLPOLOK  
74 KUCAB ANDRZEJ1835km / M30LUBINPOLPOL  
75  KULAK PAWEŁ 1145km / M40GAIKIKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
76  KURCZABA IGA 1335km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOK 
77  KURZAWSKA JOLANTA 266NW / K70LUBINKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOK 
78  LECHWAR MIROSŁAW 1910km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM  
79  LENORT EDYTA  5km / K40GŁOGÓWPOLPOL   
80 LICHWA GABRIELA1435km / K20JACZÓWPOLPOLOK 
81 LICHWA WITOLD1425km / M50GŁOGÓWPOLPOLOKKGHM 
82  LIZOŃ ANDRZEJ 2510km / M30POLKOWICERATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM GP 
83  LUBIATOWSKI IRENEUSZ 269NW / M50GUBIN1966POLPOLOK 
84 ŁASZKIEWICZ DANIEL1325km / M20GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
85  ŁOŚ SARA 1125km / K20LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
86  MACHAJEK KRZYSZTOF 250NW / M60POLKOWICESTOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA KOŁO ZABRZEPOLPOLOKGP 
87  MACIERZYŃSKI ŁUKASZ 1475km / M30WROCŁAWPOLPOLOK  
88  MACIERZYŃSKI RAFAŁ 1485km / M20LUBINPOLPOLOKKGHM  
89  MAĆKOWIAK PAULINA 2410km / K30POLKOWICEKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM GP 
90 MADEJ MAREK 2010km / M50RADOMIŁÓWENERGETYKA SP. Z O.O.POLPOLOKKGHM GR 
91 MAGIERA PRZEMYSŁAW4610km / M30GŁOGÓWINOVAPOLPOLOKKGHM 
92MAJEWSKI BARTEK1645km / M20LUBINSPARTA RUDNAPOLPOLOKKGHM 
93 MALINOWSKI EDWARD1805km / M30RUDNAKGHM O/ZHPOLPOL GR 
94  MALINOWSKI ERNEST  5km / M30RUDNAKGHM O/ZHPOLPOL KGHM GR  
95  MALSKI PIOTR 2110km / M50LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOK 
96  MARCINIAK ROBERT 1695km / M30LUBINPEBEKAPOLPOLOKKGHM 
97  MICHALSKI MIECZYSŁAW 1305km / M70LUBINPOLPOLOK  
98 MILLER TOMEK2310km / M40LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
99 NAPIERAŁA TADEUSZ4710km / M50GŁOGÓWINOVAPOLPOLOKKGHM 
100  NIEDŹWIEDZKA ANNA  10km / K30LUBINMSPORT TEAMPOLPOL   
101 NIEDŹWIEDZKA ANNA6810km / K30LUBINMSPORT TEAMPOLPOL  
102 NOWAK JOANNA252NW / K30GRĘBOCICEPOLPOLOKGG 
103  NOWAK MONIKA 272NW / K40LEGNICKIE POLEPOLPOLOK  
104  NOWAK PRZEMYSLAW 247NW / M40LEGNICAPOLPOLOKKGHM  
105  NOWAKOWSKA MALWINA 1365km / K20LUBINBRAKPOLPOLOK 
106  OWCZAREK MARCIN 1625km / M40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
107  PACYNIAK MICHAŁ 5510km / M20LUBINPOLPOLOKKGHM  
108 PASTERNAK PATRYCJA248NW / K20GRĘBOCICEGMINA GRĘBOCICEPOLPOLOKGG 
109  PAŚ MARCIN 1295km / M30GŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM  
110  PAWLAK TOMASZ 4310km / M30LUBINPOLPOLOKKGHM 
111  PEPŁOŃSKA MAGDALENA 1615km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOK 
112  PEPŁOŃSKI GRZEGORZ  5km / M40LUBINPOLPOL   
113 PEPŁOŃSKI GRZEGORZ1815km / M40LUBINPOLPOL  
114 PIĄTKOWSKI JÓZEF276NW / M70POLKOWICEKS METRACO POLKOWICEPOLPOL GP 
115 PIEKARSKA BARBARA231NW / K40RUDNAPOLPOLOKGR 
116  PIENIĄŻEK PATRYK  5km / M20KŁOBUCZYNKGHM ZG RUNPOLPOL KGHM  
117  PISEK MATEUSZ 3710km / M20LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOK 
118  PISKORZ ALEKSANDRA 1505km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOK  
119 PIZOŃ ROMAN1115km / M50POLKOWICEEMERYT ZG LUBIN/KGHMPOLPOLOKGP 
120  PLICHA TOMASZ 1085km / M30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM  
121 POCIECHA BARTŁOMIEJ1605km / M20POLKOWICEPOLPOLOKGP 
122  POWAŁKO WOJCIECH 1235km / M30LEGNICALEGNICKIE MORSYPOLPOLOK 
123 PRZYBYSZ SYLWIA5010km / K30RADWANICEBEZ BALASTUPOLPOLOK 
124  PUŹNIECKI ŁUKASZ 251NW / M30POLKOWICEPOLPOLOKGP 
125  RAJCZAKOWSKA ALEKSANDRA 4910km / K20LUBIN---POLPOLOK 
126  RAJKO ADAM 1025km / M30TOSZOWICEKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM GR 
127 REMBIASZ KATARZYNA1595km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
128  ROZKOSZ DAWID 1265km / M20RUDNAPOLPOLOKGR  
129  ROZKOSZ EWELINA 1255km / K30RUDNAPOLPOLOKGR  
130  ROZMUS PATRYCJA 1210km / K30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
131  ROZMYSŁOWSKI ROMAN 261NW / M50POLKOWICEBRAKPOLPOLOKGP 
132  RÓŻYCKI JAN 1495km / M50RADWANICERADWANICEPOLPOLOK  
133  RUDYK BARTOSZ 1205km / M20ŚCINAWAPOLPOLOK 
134  RUDYK WOJCIECH 1185km / M20RUDNAENERGETYKAPOLPOLOKKGHM GR 
135 SAPRUN JERZY1575km / M40BIAŁOŁĘKABIEGNĘ DLA AMELKIPOLPOLOK  
136  SEKUŁA PAWEŁ 1725km / M30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
137  SEMBRAT DARIA  5km / K30LEGNICALEGNICKIE MORSYPOLPOL   
138  SIWAK PIOTR 238NW / M50RUDNAKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOKGR 
139  SKIBA KRZYSZTOF 259NW / M50LEGNICAMSPORT TEAMPOLPOLOK 
140  SŁOTA KRZYSZTOF 5710km / M30GRĘBOCICEPOLPOLOKKGHM GG 
141  SOCHA DARIUSZ 3010km / M40GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
142  STANKIEWICZ ŁUKASZ 1315km / M30LUBINBRAKPOLPOLOK 
143  STEFAŃSKI ZBIGNIEW 233NW / M50GŁOGÓWPOLPOLOKKGHM 
144  STĘPIEŃ LUCYNA 236NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOK 
145  SULIMA-HARHAJ MONIKA 1155km / K30GŁOGÓWZH_RUNPOLPOLOKKGHM 
146  SUSZKO SYLWIA 1195km / K30LUBINZG RUNPOLPOLOK 
147  SZCZEPAŃSKI MARCIN  10km / M30LEGNICAINOVAPOLPOL KGHM  
148  SZCZEPAŃSKI MATEUSZ 3210km / M20GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
149  SZKLARZEWSKI RAFAŁ  5km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOL KGHM  
150 SZKODZIŃSKI PAWEŁ1245km / M40LUBINPOLPOLOKKGHM 
151  SZLACHTER GRZEGORZ 1095km / M30LUBINRATOWNICY ZG RUDNA/ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
152  SZLUFARSKI ŁUKASZ 1135km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
153  SZMYGIN ANDRZEJ 1275km / M40LUBINPOLPOLOKKGHM 
154  SZUPER DOROTA 1715km / K20RUDNABIEGNĘ DLA AMELKIPOLPOLOKGR 
155  SZYMANKIEWICZ EDWARD  5km / M70GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL   
156 SZYMANKIEWICZ EDWARD1795km / M70GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL  
157 SZYMAŃSKI ADRIAN253NW / M30LEGNICABIEGNĘ DLA AMELKIPOLPOLOKKGHM  
158  SZYMAŃSKI SATURNIN 3910km / M40GŁOGÓWPOLPOLOK 
159  SZYMKOWIAK JAROSŁAW 2810km / M20GRĘBOCICEPOLPOLOKKGHM GG 
160 SZYMULA-WECHTA AGNIESZKA243NW / K40POLKOWICEKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOKGP  
161  ŚLIWA MARCIN 4010km / M30CHOBIENIAKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM GR 
162  ŚLUFARSKA IWONA 239NW / K30GRĘBOCICEGMINA GRĘBOCICEPOLPOLOKGG 
163 TKACZUK PAULINA NW / K30LUBINBRAKPOLPOL KGHM  
164 TOBJASZ JOANNA1775km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOL  
165  TOBJASZ JOANNA  5km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOL   
166  TOBOREK KAMILA 1515km / K30LUBINBRAKPOLPOLOK 
167  TOKARCZYK MARIUSZ  5km / M40LEGNICAPOLPOL   
168  TRYBKA ADAM 246NW / M40POLKOWICEBRAKPOLPOLOKGP 
169  URBAN EDYTA 260NW / K50LUBINBRAKPOLPOLOK 
170 URBANIAK KRYSTYNA256NW / K40PRZEMKÓWPOLPOLOK 
171 URBANIAK WALDEMAR255NW / M40PRZEMKÓWPOLPOLOKKGHM 
172  WALKOWIAK ROBERT 1765km / M40MODŁAKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
173  WARCHALA MAREK 1015km / M40LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
174 WARZECHA WOJCIECH1810km / M30LUBINPOLPOLOKKGHM  
175 WECHTA PAWEŁ242NW / M40POLKOWICEKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOKGP  
176  WENDZONKA KATARZYNA 1375km / K20LUBINBRAKPOLPOLOK 
177 WIELICZKO AGNIESZKA1745km / K40POLKOWICEPOLPOLOKGP  
178  WIERZBICKI ADAM 1415km / M40LUBINMORSY LUBINPOLPOLOKKGHM 
179  WIETECKI PIOTR 3110km / M30NOWA SÓLBRAKPOLPOLOKKGHM 
180  WIĘCEK MATEUSZ 1675km / M20RUDNASPARTA RUDNAPOLPOLOKGR 
181  WILMAN KAROLINA 264NW / K20RUDNABRAKPOLPOLOKGR  
182  WITKOWSKA KATARZYNA 4210km / K40GŁOGÓWPOLPOLOK 
183 WŁOCH AGNIESZKA1665km / K40LUBINPOLPOLOKKGHM  
184  WNUK KLAUDIA 1635km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOLOK 
185  WOŁKOWSKI ADRIAN 244NW / M30GOLAGMINA RUDNAPOLPOLOK  
186 WÓJCIK IZABELA249NW / K30GRĘBOCICEGMINA GRĘBOCICEPOLPOLOKGG  
187  ZACZYŃSKA ANNA 258NW / K40LEGNICAMSPORT TEAMPOLPOLOKKGHM 
188 ZACZYŃSKA JANINA274NW / K70LUBINKS METRACO POLKOWICEPOLPOL  
189  ZAWADZKA MARIA 265NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOK 
190  ZGOBIK DANUTA 263NW / K20CHOBIENIABRAKPOLPOLOKGR  
191  ZGRZEBNICKA AGNIESZKA 268NW / K40POLKOWICEPEBEKAPOLPOLOKKGHM GP 
192  ZIMKOWSKI MARCIN 3410km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKKGHM 
193  ZYNDA ANGELIKA  5km / K20LUBINBIEGNĘ DLA AMELKIPOLPOL   
194  ŻMIGRODZKI JACEK 5310km / M40POLKOWICEPOLPOLOKKGHM GP