Zawody obsługuje firma Datasport

Sąsiedzi Żelaznego Mostu
Rudna, 05 października 2019 r.


Liczba zawodników : 195
Odebrało numery: 141

Liczba opłaconych zawodników: 168
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  BADECKI RYSZARD 232NW / M50NIESZCZYCEKS METRACO POLKOWICEOKGR 
2  BANACH ARTUR 3610km / M40POLKOWICENSZZ \\\SOLIDARNOŚĆ\\\PRZY VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAOKGP  
3 BARCZUK RAFAŁ1110km / M30LUBINKGHM ZG RUNOKKGHM 
4 BARTOSIK MAREK1035km / M40GŁOGÓWKGHM ZG RUNOKKGHM 
5  BEKIESZCZUK JACEK 5110km / M20LUBINOKKGHM 
6  BIK STANISŁAW 237NW / M50LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK  
7  BŁAŻEJEWSKI ŁUKASZ 3510km / M30GŁOGÓWOKKGHM 
8  BROZIŃSKI KRZYSZTOF 4410km / M40RUDNAE-10 ZG LUBINOKKGHM GR 
9 BUCHOWSKA LILIANA NW / K30LUBINBRAK   
10  BUCZEK KAMIL 4110km / M30RADWANICEKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOKKGHM  
11 BUDZIŃSKA AGNIESZKA1165km / K30GŁOGÓWZH_RUNOKKGHM 
12 BULERSKI MARCIN1285km / M30OBORAOK 
13  CHMIEL MARIUSZ 1215km / M40BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOKKGHM 
14  CHOBOT MARCIN  5km / M30CHOCIANÓWKGHM ZG RUN KGHM  
15  CHODOROWSKA ANNA 1535km / K30RADWANICEBEZ BALASTUOK 
16 CIEŚLAK SZYMON1705km / M20JACZÓWPIAST GŁOGÓWOK 
17 CIEŚLIK TOMASZ1785km / M20LUBIN  
18 CZART BARBARA1565km / K30BIAŁOŁĘKABIEGNĘ DLA AMELKIOK  
19  CZERWIEŃ MARTA 1755km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINOK 
20  DANIELKIEWICZ JAROSŁAW 4810km / M40LUBINBRAKOKKGHM 
21  DAŃCZAK DARIUSZ 4510km / M30LEGNICAZH_RUNOKKGHM 
22  DASZKIEWICZ RÓŻA 257NW / K60LUBINOK  
23  DERECZENIK ALICJA 1395km / K20POLKOWICEOKGP 
24  DERECZENIK DAWID 1355km / M20POLKOWICEZG POLKOWICE - SIEROSZOWICEOKKGHM GP 
25 ZAWODNIK ANONIMOWY271NW / K40 OKGR 
26  DUDEK JAROSŁAW 1345km / M30RUDNABRAKOKGR 
27  DZIĘGIELEWSKI MATEUSZ 1225km / M30LUBINKGHM ZG RUNOKKGHM 
28  DZIURMAN MARIUSZ 1045km / M40LUBINOK 
29  FICNER KRYSTIAN 1055km / M20RUDNAOKKGHM GR  
30  FORTUNA NORBERT 5410km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNOKKGHM 
31  FRANKOWSKI ANDRZEJ 3310km / M30GŁOGÓWFRANEK EXTREME TEAMOKKGHM 
32  GAŁUSZKA PIOTR 1525km / M40LUBINOK  
33  GLOS LUCYNA 235NW / K30ŁOZINABRAKOK  
34 GNIEWOSZ MARCIN1410km / M20RUDNAOKGR  
35  GNIEWOSZ STANISŁAW 1510km / M50RUDNAOKGR 
36  GOTOWIEC FABIAN 1710km / M30LUBINOKKGHM 
37  GRACZYK PIOTR 5810km / M30POLKOWICEZG RUDNAOKKGHM GP 
38  GROBELNA JADWIGA 273NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
39  GRUSZKA KAMIL 1405km / M20POLKOWICEOKKGHM GP 
40 GRYGOROWICZ TERESA275NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICE  
41 HASPERT KAROLINA234NW / K40RUDNABRAKOKGR 
42 HONC BEATA1075km / K20RUDNAKB KROKUS KWIATKOWICEOKGR 
43  HYŻY KATARZYNA 262NW / K40LUBINOK 
44 JAKUBISZYN MICHAŁ2610km / M30RUDNAOKKGHM GR 
45  JAROSZ MARTA 254NW / K30RUDNABIEGĄJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKGR  
46 JASIŃSKI GRACJAN1735km / M20LUBINBIEGNĘ DLA AMELKIOK 
47  JAŚLAR ANNA 1555km / K40POLKOWICEOKGP 
48 JAŚLAR SZYMON3810km / M20POLKOWICEGRUBIKO ILO LUBINOKGP 
49  JAŻŁO PRZEMYSŁAW 1465km / M30GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWOKKGHM 
50  JĘDRASIAK RENATA 267NW / K50LUBINKS METRACO POLKOWICEOKKGHM 
51  JOCHIMSKI DAMIAN 1065km / M20GŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAOKKGHM 
52  JUREK ADAM 270NW / M50LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
53  JUREK JAGODA 1655km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINOK 
54 KAMIŃSKA BARBARA240NW / K40GRĘBOCICEBRAKOKGG 
55 KAMIŃSKI WALDEMAR1385km / M40GRĘBOCICEBIEGNĘ DLA AMELKIOKKGHM GG 
56 KAPIEC ROBERT1825km / M30LUBINTEAM LUBIN RUNNERS  
57 KARAMON ALEKSANDRA1545km / K20OSIEKGRUBIKO ILO LUBINOK 
58 KARPIAK DANIEL295km / M40GŁOGÓWZG RUNOK 
59  KARPOWICZ TADEUSZ 1455km / M50GŁOGÓWPIAST GŁOGÓWOK 
60  KIEŁCZYŃSKA KATARZYNA 5610km / K40LUBINOKKGHM 
61  KITA POTR  10km / M30POLKOWICE GP  
62  KOLAWA JAREK 1310km / M50LUBINKGHM ZG RUNOKKGHM 
63  KOŁACZ JAN 1685km / M30LUBINZH_RUNOKKGHM  
64  KOZŁOWSKI JAROSŁAW 2710km / M40RUDNAOKKGHM GR 
65 KOZŁOWSKI JAROSŁAW5210km / M40GŁOGÓWOK 
66  KRAWCZAK KAROLINA 1585km / K30GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWOK 
67  KRYŚ BARTOSZ 1610km / M30LUBINZH_RUNOKKGHM 
68  KRZEMIŃSKA KATARZYNA 1175km / K30LUBINOK 
69  KRZEMIŃSKI MARIUSZ 1105km / M30LUBINKGHM ZG RUNOK 
70  KRZYWICKI MARCIN 2210km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNOKKGHM 
71 KSIĄŻEK PAWEŁ1445km / M40ŚCINAWABIEGNĘ DLA AMELKIOKKGHM  
72  KUBERO HONORATA 241NW / K40LUBINOK 
73 KUBÓW KRZYSZTOF245NW / M30LUBINBRAKOK  
74 KUCAB ANDRZEJ1835km / M30LUBIN  
75  KULAK PAWEŁ 1145km / M40GAIKIKGHM ZG RUNOKKGHM 
76  KURCZABA IGA 1335km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINOK 
77  KURZAWSKA JOLANTA 266NW / K70LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
78  LECHWAR MIROSŁAW 1910km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNOKKGHM  
79  LENORT EDYTA  5km / K40GŁOGÓW   
80 LICHWA GABRIELA1435km / K20JACZÓWOK 
81 LICHWA WITOLD1425km / M50GŁOGÓWOKKGHM 
82  LIZOŃ ANDRZEJ 2510km / M30POLKOWICERATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUNOKKGHM GP 
83  LUBIATOWSKI IRENEUSZ 269NW / M50GUBIN1966OK 
84 ŁASZKIEWICZ DANIEL1325km / M20GŁOGÓWKGHM ZG RUNOKKGHM 
85  ŁOŚ SARA 1125km / K20LUBINKGHM ZG RUNOK 
86  MACHAJEK KRZYSZTOF 250NW / M60POLKOWICESTOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA KOŁO ZABRZEOKGP 
87  MACIERZYŃSKI ŁUKASZ 1475km / M30WROCŁAWOK  
88  MACIERZYŃSKI RAFAŁ 1485km / M20LUBINOKKGHM  
89  MAĆKOWIAK PAULINA 2410km / K30POLKOWICEKGHM ZG RUNOKKGHM GP 
90 MADEJ MAREK 2010km / M50RADOMIŁÓWENERGETYKA SP. Z O.O.OKKGHM GR 
91 MAGIERA PRZEMYSŁAW4610km / M30GŁOGÓWINOVAOKKGHM 
92MAJEWSKI BARTEK1645km / M20LUBINSPARTA RUDNAOKKGHM 
93 MALINOWSKI EDWARD1805km / M30RUDNAKGHM O/ZH GR 
94  MALINOWSKI ERNEST  5km / M30RUDNAKGHM O/ZH KGHM GR  
95 MALSKI PIOTR2110km / M50LUBINGRUBIKO ILO LUBINOK 
96  MARCINIAK ROBERT 1695km / M30LUBINPEBEKAOKKGHM 
97  MICHALSKI MIECZYSŁAW 1305km / M70LUBINOK  
98 MILLER TOMEK2310km / M40LUBINKGHM ZG RUNOKKGHM 
99 NAPIERAŁA TADEUSZ4710km / M50GŁOGÓWINOVAOKKGHM 
100  NIEDŹWIEDZKA ANNA  10km / K30LUBINMSPORT TEAM   
101 NIEDŹWIEDZKA ANNA6810km / K30LUBINMSPORT TEAM  
102 NOWAK JOANNA252NW / K30GRĘBOCICEOKGG 
103  NOWAK MONIKA 272NW / K40LEGNICKIE POLEOK  
104  NOWAK PRZEMYSLAW 247NW / M40LEGNICAOKKGHM  
105  NOWAKOWSKA MALWINA 1365km / K20LUBINBRAKOK 
106  OWCZAREK MARCIN 1625km / M40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
107  PACYNIAK MICHAŁ 5510km / M20LUBINOKKGHM  
108 PASTERNAK PATRYCJA248NW / K20GRĘBOCICEGMINA GRĘBOCICEOKGG 
109  PAŚ MARCIN 1295km / M30GŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUNOKKGHM  
110  PAWLAK TOMASZ 4310km / M30LUBINOKKGHM 
111  PEPŁOŃSKA MAGDALENA 1615km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINOK 
112  PEPŁOŃSKI GRZEGORZ  5km / M40LUBIN   
113 PEPŁOŃSKI GRZEGORZ1815km / M40LUBIN  
114 PIĄTKOWSKI JÓZEF276NW / M70POLKOWICEKS METRACO POLKOWICE GP 
115 PIEKARSKA BARBARA231NW / K40RUDNAOKGR 
116  PIENIĄŻEK PATRYK  5km / M20KŁOBUCZYNKGHM ZG RUN KGHM  
117  PISEK MATEUSZ 3710km / M20LUBINGRUBIKO ILO LUBINOK 
118  PISKORZ ALEKSANDRA 1505km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINOK  
119 PIZOŃ ROMAN1115km / M50POLKOWICEEMERYT ZG LUBIN/KGHMOKGP 
120  PLICHA TOMASZ 1085km / M30LUBINKGHM ZG RUNOKKGHM  
121 POCIECHA BARTŁOMIEJ1605km / M20POLKOWICEOKGP 
122  POWAŁKO WOJCIECH 1235km / M30LEGNICALEGNICKIE MORSYOK 
123 PRZYBYSZ SYLWIA5010km / K30RADWANICEBEZ BALASTUOK 
124  PUŹNIECKI ŁUKASZ 251NW / M30POLKOWICEOKGP 
125  RAJCZAKOWSKA ALEKSANDRA 4910km / K20LUBIN---OK 
126  RAJKO ADAM 1025km / M30TOSZOWICEKGHM ZG RUNOKKGHM GR 
127 REMBIASZ KATARZYNA1595km / K20WROCŁAWOK 
128  ROZKOSZ DAWID 1265km / M20RUDNAOKGR  
129  ROZKOSZ EWELINA 1255km / K30RUDNAOKGR  
130  ROZMUS PATRYCJA 1210km / K30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
131  ROZMYSŁOWSKI ROMAN 261NW / M50POLKOWICEBRAKOKGP 
132  RÓŻYCKI JAN 1495km / M50RADWANICERADWANICEOK  
133  RUDYK BARTOSZ 1205km / M20ŚCINAWAOK 
134  RUDYK WOJCIECH 1185km / M20RUDNAENERGETYKAOKKGHM GR 
135 SAPRUN JERZY1575km / M40BIAŁOŁĘKABIEGNĘ DLA AMELKIOK  
136  SEKUŁA PAWEŁ 1725km / M30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
137  SEMBRAT DARIA  5km / K30LEGNICALEGNICKIE MORSY   
138  SIWAK PIOTR 238NW / M50RUDNAKS METRACO POLKOWICEOKGR 
139  SKIBA KRZYSZTOF 259NW / M50LEGNICAMSPORT TEAMOK 
140  SŁOTA KRZYSZTOF 5710km / M30DUŻA WÓLKAOKKGHM GG 
141  SOCHA DARIUSZ 3010km / M40GŁOGÓWKGHM ZG RUNOKKGHM 
142  STANKIEWICZ ŁUKASZ 1315km / M30LUBINBRAKOK 
143  STEFAŃSKI ZBIGNIEW 233NW / M50GŁOGÓWOKKGHM 
144  STĘPIEŃ LUCYNA 236NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
145  SULIMA-HARHAJ MONIKA 1155km / K30GŁOGÓWZH_RUNOKKGHM 
146  SUSZKO SYLWIA 1195km / K30LUBINZG RUNOK 
147  SZCZEPAŃSKI MARCIN  10km / M30LEGNICAINOVA KGHM  
148  SZCZEPAŃSKI MATEUSZ 3210km / M20GŁOGÓWKGHM ZG RUNOKKGHM 
149  SZKLARZEWSKI RAFAŁ  5km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUN KGHM  
150 SZKODZIŃSKI PAWEŁ1245km / M40LUBINOKKGHM 
151  SZLACHTER GRZEGORZ 1095km / M30LUBINRATOWNICY ZG RUDNA/ZG RUNOKKGHM 
152  SZLUFARSKI ŁUKASZ 1135km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNOKKGHM 
153  SZMYGIN ANDRZEJ 1275km / M40LUBINOKKGHM 
154  SZUPER DOROTA 1715km / K20RUDNABIEGNĘ DLA AMELKIOKGR 
155  SZYMANKIEWICZ EDWARD  5km / M70GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAM   
156 SZYMANKIEWICZ EDWARD1795km / M70GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAM  
157 SZYMAŃSKI ADRIAN253NW / M30LEGNICABIEGNĘ DLA AMELKIOKKGHM  
158  SZYMAŃSKI SATURNIN 3910km / M40GŁOGÓWOK 
159  SZYMKOWIAK JAROSŁAW 2810km / M20GRĘBOCICEOKKGHM GG 
160 SZYMULA-WECHTA AGNIESZKA243NW / K40POLKOWICEKS METRACO POLKOWICEOKGP  
161  ŚLIWA MARCIN 4010km / M30CHOBIENIAKGHM ZG RUNOKKGHM GR 
162  ŚLUFARSKA IWONA 239NW / K30GRĘBOCICEGMINA GRĘBOCICEOKGG 
163 TKACZUK PAULINA NW / K30LUBINBRAK KGHM  
164 TOBJASZ JOANNA1775km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBIN  
165  TOBJASZ JOANNA  5km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBIN   
166  TOBOREK KAMILA 1515km / K30LUBINBRAKOK 
167  TOKARCZYK MARIUSZ  5km / M40LEGNICA   
168  TRYBKA ADAM 246NW / M40POLKOWICEBRAKOKGP 
169  URBAN EDYTA 260NW / K50LUBINBRAKOK 
170 URBANIAK KRYSTYNA256NW / K40PRZEMKÓWOK 
171 URBANIAK WALDEMAR255NW / M40PRZEMKÓWOKKGHM 
172  WALKOWIAK ROBERT 1765km / M40MODŁAKGHM ZG RUNOKKGHM 
173  WARCHALA MAREK 1015km / M40LUBINKGHM ZG RUNOKKGHM 
174 WARZECHA WOJCIECH1810km / M30LUBINOKKGHM  
175 WECHTA PAWEŁ242NW / M40POLKOWICEKS METRACO POLKOWICEOKGP  
176  WENDZONKA KATARZYNA 1375km / K20LUBINBRAKOK 
177 WIELICZKO AGNIESZKA1745km / K40POLKOWICEOKGP  
178  WIERZBICKI ADAM 1415km / M40LUBINMORSY LUBINOKKGHM 
179  WIETECKI PIOTR 3110km / M30NOWA SÓLBRAKOKKGHM 
180  WIĘCEK MATEUSZ 1675km / M20RUDNASPARTA RUDNAOKGR 
181  WILMAN KAROLINA 264NW / K20RUDNABRAKOKGR  
182  WITKOWSKA KATARZYNA 4210km / K40GŁOGÓWOK 
183 WŁOCH AGNIESZKA1665km / K40LUBINOKKGHM  
184  WNUK KLAUDIA 1635km / K20LUBINGRUBIKO ILO LUBINOK 
185  WOŁKOWSKI ADRIAN 244NW / M30GOLAGMINA RUDNAOK  
186 WÓJCIK IZABELA249NW / K30GRĘBOCICEGMINA GRĘBOCICEOKGG  
187  ZACZYŃSKA ANNA 258NW / K40LEGNICAMSPORT TEAMOKKGHM 
188 ZACZYŃSKA JANINA274NW / K70LUBINKS METRACO POLKOWICE  
189  ZAWADZKA MARIA 265NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
190  ZGOBIK DANUTA 263NW / K20CHOBIENIABRAKOKGR  
191  ZGRZEBNICKA AGNIESZKA 268NW / K40POLKOWICEPEBEKAOKKGHM GP 
192  ZIMKOWSKI MARCIN 3410km / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNOKKGHM 
193  ZYNDA ANGELIKA  5km / K20LUBINBIEGNĘ DLA AMELKI   
194  ŻMIGRODZKI JACEK 5310km / M40POLKOWICEOKKGHM GP