Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

XXVI Ogólnopolski Bieg Niepodległości Góra 2019
Góra, 11 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 92
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Klasyfikacje
1  ADAMOWYCZ AGATA  BG / K20BOJADŁABOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAPOLPOL 
2  ADAMOWYCZ BOGUSŁAW  BG / M50BOJADŁABOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAPOLPOL 
3  ARENDARCZYK RAFAŁ  BG / M50GÓRABRAKPOLPOLPG 
4 BAJZERT SZYMON BG / M40LESZNOPOLPOLPG 
5  BANASZCZAK WOJCIECH  BG / M40LESZNO4 EVER BIKEPOLPOL 
6 BIELICKI BARTOSZ BG / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOL 
7  BŁASZCZYK TOMASZ  BG / M40GÓRABRAKPOLPOLPG 
8  BRYCHCY DARIUSZ  BG / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL 
9  BUCZYŃSKA BEATA  BG / K40GÓRAPOLPOLPG 
10  CHOCIAJ DANIEL  BG / M30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLPG 
11  CHRUSZCZEWSKI KACPER  BG / M20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL 
12  CYBULSKI PIOTR  BG / M40GÓRAPOLPOLPG 
13  DRABIK MARCIN  BG / M40WROCŁAWWKB PIAST/MORSY WROCŁAWSKIEPOLPOL 
14  DYGUDAJ JERZY  BG / M70KUNICEKB LEW LEGNICAPOLPOL 
15  DZIEDZIC PIOTR  BG / M50MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOL 
16  FEDOROWICZ DARIUSZ  BG / M30GÓRABIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLPG 
17  FRASK ANETA  BG / K20GÓRAPOLPOLPG 
18 FRASK MICHALENA BG / K20GÓRAKLUB DRACHEPOLPOLPG 
19  FURMAŃCZAK EMIL  BG / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL 
20  GARBOWSKA EWELINA  BG / K30LUBINPOLPOL 
21  GARBOWSKI RAFAŁ  BG / M20LUBINKGHM ZG RUNPOLPOL 
22 GARDYJAS MARTA BG / K30GŁOGÓWFITARENAPOLPOL 
23  GEZELA ROBERT  BG / M40GÓRAEUFORIABIEGACZA.PLPOLPOLPG 
24  GŁUSZKO KRZYSZTOF  BG / M60GÓRAMIRA TEAMPOLPOLPG 
25  GŁUSZKO-ŁABĘDŹ KATARZYNA  BG / K30GÓRAMIRA TEAMPOLPOLPG 
26  GŁUSZKO MICHAŁ  BG / M20WROCŁAWMIRA TEAMPOLPOLPG 
27  GOŁĄBEK ŁUKASZ  BG / M20WROCŁAW#POBIEGNIJZAJEZUSEMPOLPOL 
28  GROMKO ANDRZEJ  BG / M60MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOL 
29  GRYGA RAFAŁ  BG / M30WROCŁAWARPOŻPOLPOL 
30  IWANICKI JERZY  BG / M60GÓRAPADALEC KRUSZYNIECPOLPOLPG 
31  JAKUBCZYK ADAM  BG / M20GÓRABRAKPOLPOLPG 
32  JANKOWSKA MAŁGORZATA  BG / K40GÓRAPOLPOLPG 
33  JANKOWSKI PIOTR  BG / M40GÓRAPOLPOLPG 
34  JANOWSKI PRZEMYSŁAW  BG / M40GÓRATAKŻE TEGO...POLPOLPG 
35 JÓZEFIAK MARIUSZ BG / M30RAWICZPOLPOL 
36  JURKOWSKA DOMINIKA  BG / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL 
37  KACZMAREK ANNA  BG / K20RAWICZ - SIERAKOWOPOLPOL 
38  KAMIŃSKI PIOTR  BG / M30GÓRAPOLPOLPG 
39  KASPRZAK KRZYSZTOF  BG / M40NARATOWSPEED ŻÓŁWIKPOLPOLPG 
40 KAZUBSKI PATRYK BG / M40LESZNOPOLPOL 
41  KONURY WOJCIECH  BG / M20GÓRABRAKPOLPOLPG 
42  KORNICKA NATALIA  BG / K30GÓRAPOLPOLPG 
43  KORZELECKA KAROLINA  BG / K30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOL 
44  KORZELECKI WOJCIECH  BG / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOL 
45  KUCHCZYŃSKI KRZYSZTOF  BG / M30LUBINBIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOL 
46  KURIATA ROBERT  BG / M50ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAPOLPOL 
47  LIS DANIEL  BG / M40GÓRAPOLPOLPG 
48  ŁAGODA GRZEGORZ  BG / M40JEMIELNOPOLPOLPG 
49  MACYNA TOMASZ  BG / M20GÓRAEUFORIABIEGACZA.PLPOLPOLPG 
50  MALINOWSKI SŁAWOMIR  BG / M30NOWA SÓLŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
51  MATUSZEWSKA IZABELA  BG / K30GÓRAEUFORIABIEGACZA TEAMPOLPOLPG 
52  MENDYKA MAGDALENA  BG / K20WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLPG 
53  MIELCAREK TOMASZ  BG / M40GÓRAWWW.MASAZE-TOMEK.PLPOLPOLPG 
54 MIKOŁAJEWICZ BEATA BG / K40LESZNORUN.FZCJ.PLPOLPOL 
55  MOŁODECKI PAWEŁ  BG / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL 
56  MUSIELAK WIOLETA  BG / K40MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOL 
57  NOWIŃSKI RAFAŁ  BG / M40WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL 
58 NUCKOWSKA MONIKA BG / K30GÓRAPOLPOLPG 
59  OLEJNIK AGNIESZKA  BG / K30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLPG 
60  OWCZAREK DAGMARA  BG / K40JELENIA GÓRAVEGE RUNNERS/ ŚLĘZAK TEAMPOLPOL 
61 ZAWODNIK ANONIMOWY BG / M40 VEGE RUNNERSPOLPOL 
62  OWCZAREK TOMEK  BG / M30CIESZKOWKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOL 
63  PAWLAK KAROLINA  BG / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL 
64  PIHIL PIOTR  BG / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL 
65 PILARSKA WIOLETTA BG / K40GÓRAJW 3444POLPOLPG 
66 POLAŃSKI PIOTR BG / M20GÓRAPOLPOLPG 
67  PRAWUCKA PAULINA  BG / K30RAWICZPOLPOL 
68 PRZYBYLSKA EWELINA BG / K40WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL 
69  PUK TOMASZ  BG / M40CHRZANÓWPOLPOL 
70 ZAWODNIK ANONIMOWY BG / M40 POLPOL 
71  RABIEGA MONIKA  BG / K30LESZNOLUCKY LUKIPOLPOL 
72  RABIEGA SZCZEPAN  BG / M40LESZNOLUCKY LUKIPOLPOL 
73  RADOSZKO SYLWIA  BG / K30GÓRAPOLPOLPG 
74  RATAJCZAK JACEK  BG / M50GÓRAPOLPOLPG 
75  ROMANIUK BARTOSZ  BG / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL 
76  SERAFIN PIOTR  BG / M40WOŁÓW35MINUT.PLPOLPOL 
77  SIKORSKA JOWITA  BG / K20WARSZAWAPOLPOL 
78  SOBERA ŁUKASZ  BG / M30TWARDOGÓRAPOLPOL 
79  SOCHA DARIUSZ  BG / M40GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOL 
80  STOKŁOSA SEBASTIAN  BG / M30LESZNOLESZ NO LIMITS RUNNERSPOLPOL 
81 SZEWCZUK MARZENA BG / K30GÓRAPOLPOLPG 
82  SZKARADEK ALEKSANDER  BG / M40KŁODZKOPOLPOL 
83  SZYMANKIEWICZ EDWARD  BG / M70GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL 
84  TADLA WIKTOR  BG / M30GÓRAPOLPOLPG 
85 TEOFILEWSKA ZOSIA BG / K20LESZNOUKS ACHILLES LESZNOPOLPOL 
86  TOKARCZYK MARIUSZ  BG / M40LEGNICAPOLPOL 
87  UJEJSKA DANUTA  BG / K40ŚWIĘCIECHOWALUCKY LUKIPOLPOL 
88  UJEJSKI ROBERT  BG / M50ŚWIĘCIECHOWAPOLPOL 
89  URBAN MIECZYSŁAW  BG / M60RAWICZROZBIEGANY RAWICZPOLPOL 
90  URUSKI JAN  BG / M60NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
91  UŚCIŁO MICHAŁ  BG / M30GÓRAKP PSP GÓRAPOLPOLPG 
92  ZAGUBIEŃ WOJTEK  BG / M40GÓRAEUFORIABIEGACZA TEAMPOLPOLPG