Zawody obsługuje firma EuforiaBiegacza.pl

XXVI Ogólnopolski Bieg Niepodległości Góra 2019
Góra, 11 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 156
Liczba opłaconych zawodników: 132
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZAK ARKADIUSZ 136BG / M30LESZNOPOLPOLOK 
2  ADAMOWYCZ AGATA 74BG / K20BOJADŁABOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAPOLPOLOK 
3  ADAMOWYCZ BOGUSŁAW 75BG / M50BOJADŁABOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAPOLPOLOK 
4  ANTKOWIAK-BRONOWICKA AGNIESZKA 105BG / K30LESZNODRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
5 ANTOSZKÓW MATEUSZ38BG / M20NIECHLÓWOSP ŻUCHLÓWPOLPOLOKPG 
6  ARENDARCZYK RAFAŁ 28BG / M50GÓRABRAKPOLPOLOKPG 
7  ATRACHIMOWICZ ŁUKASZ 58BG / M30ŻUCHLÓWKS TRIUMPHATORPOLPOL PG 
8  ATRACHIMOWICZ PIOTR 147BG / M30WRONINIECKS TRIUMPHATORPOLPOL PG 
9 BAJZERT SZYMON20BG / M40LESZNOPOLPOLOKPG 
10  BANASZCZAK WOJCIECH 94BG / M40LESZNO4 EVER BIKEPOLPOLOK 
11 BIELICKI BARTOSZ125BG / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOK 
12  BIK STANISŁAW 109BG / M50LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
13  BŁASZCZYK TOMASZ 14BG / M40GÓRABRAKPOLPOLOKPG 
14  BODNAR RADOSŁAW 102BG / M30OŁAWAPOLPOLOK 
15  BRONIEWICZ DARIUSZ 50BG / M30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLOKPG 
16  BRONOWICKI JAREK 106BG / M40LESZNODRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
17  BRYCHCY DARIUSZ 108BG / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
18  BRYCHCY KAROL  BG / M30WROCŁAWPOLPOL  
19  BUCZYŃSKA BEATA 13BG / K40GÓRAPOLPOLOKPG 
20  CHMIEL ADAM 55BG / M40GÓRAAKTYWNA GÓRAPOLPOLOKPG 
21  CHOCIAJ DANIEL 23BG / M30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLOKPG 
22  CHRUSZCZEWSKI KACPER 79BG / M20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
23  CIESIELSKI MACIEJ  BG / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOL  
24  CYBULSKI PIOTR 25BG / M40GÓRAPOLPOLOKPG 
25  CZERWIŃSKA ANNA 118BG / K30RAWICZ-CZARNA BIEGAPOLPOLOK 
26  DANIELKIEWICZ JAROSŁAW 120BG / M40LUBINPOLPOLOK 
27  DANKOWSKA EWELINA 36BG / K30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLOKPG 
28  DOMAŃSKA ANNA 133BG / K30LUBINSTART ŚCINAWAPOLPOLOK 
29  DRABIK MARCIN 69BG / M40WROCŁAWWKB PIAST/MORSY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
30  DUDZIŃSKA MAŁGORZATA 17BG / K40GÓRABRAKPOLPOLOKPG 
31  DYGUDAJ JERZY 80BG / M70KUNICEKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
32  DZIEDZIC PIOTR 84BG / M50MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOK 
33  DZIKOWSKI PAWEŁ 101BG / M40KROTOSZYNPOLPOLOK 
34  FEDOROWICZ DARIUSZ 4BG / M30GÓRABIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOKPG 
35  FRASK ANETA 19BG / K20GÓRAAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHPOLPOLOKPG 
36 FRASK MICHALENA30BG / K20GÓRAKLUB DRACHEPOLPOLOKPG 
37  FURMAŃCZAK EMIL 68BG / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
38  GARBOWSKA EWELINA 67BG / K30LUBINPOLPOLOK 
39  GARBOWSKI RAFAŁ 66BG / M20LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
40 GARDYJAS MARTA144BG / K30GŁOGÓWFITARENAPOLPOL  
41  GIDEL HALINA 121BG / K50BRZEG DOLNYFOTOTRIO.PLPOLPOLOK 
42  GIDEL WITOLD 122BG / M50BRZEG DOLNYFOTOTRIO.PLPOLPOLOK 
43  GŁUSZKO KRZYSZTOF 27BG / M60GÓRAMIRA TEAMPOLPOLOKPG 
44  GŁUSZKO KRZYSZTOF  BG / M20GÓRAMIRA TEAMPOLPOL PG 
45  GŁUSZKO-ŁABĘDŹ KATARZYNA 11BG / K30GÓRAMIRA TEAMPOLPOL PG 
46  GŁUSZKO MICHAŁ 32BG / M20WROCŁAWMIRA TEAMPOLPOLOKPG 
47  GOŁĄBEK ŁUKASZ 60BG / M20WROCŁAW#POBIEGNIJZAJEZUSEMPOLPOLOK 
48 GRABKOWSKI ROBERT97BG / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
49  GROMKO ANDRZEJ 142BG / M60MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOL  
50  HAŁAJEWSKI JAROSŁAW 72BG / M40ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
51  HEJBER GRZEGORZ 119BG / M40LUBINPOLPOLOK 
52  IWANICKI JERZY 10BG / M60GÓRAPADALEC KRUSZYNIECPOLPOLOKPG 
53  JAKUBCZYK ADAM 29BG / M20GÓRABRAKPOLPOLOKPG 
54 JANKOWSKA FILIPEK MAGDA138BG / K30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL  
55  JANKOWSKA MAŁGORZATA 8BG / K40GÓRAPOLPOLOKPG 
56  JANKOWSKI PIOTR 12BG / M40GÓRAPOLPOLOKPG 
57  JANOWSKI PRZEMYSŁAW 41BG / M40GÓRATAKŻE TEGO...POLPOLOKPG 
58  JARUGA ANNA 146BG / K50WOŁÓWWOŁÓW BIEGAPOLPOL  
59  JAWORSKI ŁUKASZ 130BG / M30KOTLAODWRÓCENI TEAMPOLPOLOK 
60  JAZ TOMASZ 49BG / M40GÓRAEUFORIABIEGACZA TEAMPOLPOLOKPG 
61  JÓZEFIAK JAKUB  BG / M20RAWICZPOLPOL  
62 JÓZEFIAK MARIUSZ65BG / M30RAWICZPOLPOLOK 
63  JÓŹWIAKOWSKI DAMIAN 104BG / M20CHOCIANÓWBRAKPOLPOLOK 
64  JUREK ADAM 128BG / M50LUBINGRUBIKO LUBINPOLPOLOK 
65 JUREK JAGODA127BG / K20LUBINGRUBIKO I-LO LUBINPOLPOLOK 
66  JURKOWSKA DOMINIKA 63BG / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
67  KAMIŃSKI PIOTR 21BG / M30GÓRAPOLPOLOKPG 
68  KASPRZAK KRZYSZTOF 5BG / M40NARATOWSPEED ŻÓŁWIKPOLPOLOKPG 
69 KAZUBSKI PATRYK82BG / M40LESZNOPOLPOLOK 
70  KIRKIEWICZ LUCYNA 45BG / K30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLOKPG 
71 KŁONOWSKI GRACJAN103BG / M20MILICZPOLPOLOK 
72 KŁONOWSKI OSKAR113BG / M20MILICZBRAKPOLPOLOK 
73  KONURY WOJCIECH 42BG / M20GÓRABRAKPOLPOLOKPG 
74  KORDYSZ JAROSŁAW 123BG / M30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
75  KORZELECKA KAROLINA 116BG / K30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOK 
76  KORZELECKI WOJCIECH 117BG / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOK 
77  KOSEK DARIUSZ 112BG / M50ŻMIGRÓD1966POLPOLOK 
78  KOSEK MATEUSZ 34BG / M20GÓRAPOLPOLOKPG 
79  KOWALSKI DANIEL 110BG / M30KOŚCIELECDRAGON10POLPOLOK 
80  KRZYSZCZUK TADEUSZ 43BG / M60GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAPOLPOLOKPG 
81  KUCHCZYŃSKI KRZYSZTOF  BG / M30LUBINBIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOL  
82  KULCZYCKI PATRYK 59BG / M20NIECHLÓWKS TRIUMPHATORPOLPOL PG 
83  KULCZYCKI RAFAŁ 107BG / M40LUBINPARKRUN LUBINPOLPOLOK 
84  KUMISZCZO ARTUR 124BG / M40WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
85  KURIATA ROBERT  BG / M50ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAPOLPOL  
86  LEWANDOWSKI GRZEGORZ 35BG / M40GÓRAPOLPOLOKPG 
87  LIS DANIEL 15BG / M40GÓRAPOLPOLOKPG 
88  LORENC JOANNA 52BG / K30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLOKPG 
89  LORENC PAWEŁ 53BG / M30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLOKPG 
90  ŁAGODA GRZEGORZ 9BG / M40JEMIELNOPOLPOLOKPG 
91  ŁOPUSIEWICZ RÓŻA 33BG / K20NIECHLÓWPOLPOLOKPG 
92  ŁUKOWSKI TOMASZ 37BG / M20GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAPOLPOLOKPG 
93  MACYNA TOMASZ 56BG / M20GÓRAEUFORIABIEGACZA.PLPOLPOLOKPG 
94  MALINOWSKI SŁAWOMIR  BG / M30NOWA SÓLŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
95  MATUSZEWSKA IZABELA 31BG / K30GÓRAEUFORIABIEGACZA TEAMPOLPOLOKPG 
96  MENDYKA MAGDALENA 26BG / K20WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOKPG 
97  MICHALSKI MIECZYSŁAW 100BG / M70LUBINPOLPOLOK 
98  MIELCAREK TOMASZ 24BG / M40GÓRAWWW.MASAZE-TOMEK.PLPOLPOLOKPG 
99 MIKOŁAJEWICZ BEATA83BG / K40LESZNORUN.FZCJ.PLPOLPOLOK 
100  MISZCZYK SŁAWOMIR 140BG / M20NIECHLÓWPOLPOL PG 
101  MOŁODECKI PAWEŁ 88BG / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
102  MOZOLEWSKI DANIEL 96BG / M30KROSNO ODRZ.BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAPOLPOLOK 
103  MUSIELAK WIOLETA 93BG / K40MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOK 
104  NOWIŃSKI RAFAŁ 64BG / M40WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
105 NUCKOWSKA MONIKA51BG / K30GÓRAPOLPOLOKPG 
106  OLEJNIK AGNIESZKA 22BG / K30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLOKPG 
107  OTTO TADEUSZ 135BG / M50LESZNOPOLPOLOK 
108  OWCZAREK DAGMARA 90BG / K40JELENIA GÓRAVEGE RUNNERS/ ŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
109  OWCZAREK MARCIN 89BG / M40JELENIA GÓRAVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
110  OWCZAREK TOMEK 95BG / M30CIESZKOWKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOK 
111  PAWLAK KAROLINA 62BG / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
112  PAWLICKI RAFAŁ 129BG / M40PRUSICEPOLPOLOK 
113  PIEKARNIK MATEUSZ 47BG / M30GÓRABRAKPOLPOLOKPG 
114  PIHIL PIOTR 139BG / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL  
115 PILARSKA WIOLETTA40BG / K40GÓRAJW 3444POLPOLOKPG 
116  POJASEK TERESA 39BG / K50GÓRAPOLPOLOKPG 
117 POLAŃSKI PIOTR16BG / M20GÓRAPOLPOLOKPG 
118  PRAWUCKA PAULINA 73BG / K30RAWICZPOLPOLOK 
119 PRZYBYLSKA EWELINA61BG / K40WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
120  PYTLIK MARIUSZ 126BG / M40LESZNOPOLPOLOK 
121  RABIEGA MONIKA 87BG / K30LESZNOLUCKY LUKIPOLPOLOK 
122  RABIEGA SZCZEPAN 86BG / M40LESZNOLUCKY LUKIPOLPOLOK 
123  RADOSZKO SYLWIA 6BG / K30GÓRAPOLPOLOKPG 
124  RATAJCZAK JACEK 18BG / M50GÓRAPOLPOLOKPG 
125  ROGALSKI GRZEGORZ 111BG / M40LUBINPOLPOLOK 
126  ROMANIUK BARTOSZ 77BG / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
127  SADOWCZYK ŻANETA 132BG / K40RAWICZARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
128  SADOWSKA KAMILA 54BG / K20CZERNINAPOLPOLOKPG 
129  SALA ADRIAN 141BG / M20NOWA SÓLSS.BODAK1889POLPOL  
130  SERAFIN PIOTR 78BG / M40WOŁÓW35MINUT.PLPOLPOLOK 
131  SIKORSKA JOWITA 70BG / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
132  SKOCZYLAS RADOSŁAW 46BG / M20GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAPOLPOLOKPG 
133  SOBCZYK ŁUKASZ 99BG / M30GŁOGÓWPOLPOLOK 
134  SOBERA ŁUKASZ 85BG / M30TWARDOGÓRAPOLPOLOK 
135  SOCHA DARIUSZ 143BG / M40GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOL  
136  SOKOŁOWSKA AGNIESZKA 44BG / K40GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAPOLPOLOKPG 
137  STANKIEWICZ IRENEUSZ 134BG / M50LUBINSTART ŚCINAWAPOLPOLOK 
138 STAŃCZAK EDYTA115BG / K40LESZNOEUFORIABIEGACZA TEAMPOLPOLOK 
139  STĘPNIAK MARCIN 137BG / M30WSCHOWAKGHM ZG RUNPOLPOL  
140  STOKŁOSA SEBASTIAN 76BG / M30LESZNOLESZ NO LIMITS RUNNERSPOLPOLOK 
141 SZEWCZUK MARZENA3BG / K30GÓRAPOLPOLOKPG 
142  SZLENDAK ARKADIUSZ 148BG / M20LUBINZG LUBIN KSRGPOLPOL  
143  SZNAJDER MARCIN 131BG / M40NOWA SÓLADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
144  SZYMANKIEWICZ EDWARD  BG / M70GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL  
145  TADLA WIKTOR 7BG / M30GÓRAPOLPOLOKPG 
146 TOBÓŁKA MICHAŁ57BG / M30GÓRAPOLPOL PG 
147  TOKARCZYK MARIUSZ 145BG / M40LEGNICAPOLPOL  
148  UJEJSKA DANUTA 91BG / K40ŚWIĘCIECHOWALUCKY LUKIPOLPOLOK 
149  UJEJSKI ROBERT 92BG / M50ŚWIĘCIECHOWAPOLPOLOK 
150  URBAN MIECZYSŁAW 81BG / M60RAWICZROZBIEGANY RAWICZPOLPOLOK 
151  URUSKI JAN 71BG / M60NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
152  UŚCIŁO MICHAŁ 2BG / M30GÓRAKP PSP GÓRAPOLPOLOKPG 
153  WOŹNIAK PAWEŁ 114BG / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
154  ZAGUBIEŃ WOJTEK 1BG / M40GÓRAEUFORIABIEGACZA TEAMPOLPOLOKPG 
155  ZAKASZEWSKA ALICJA 48BG / K40GÓRAPOLPOLOKPG 
156  ŻOŁDAK PAWEŁ 98BG / M20MILICZHARPAGAN TEAM MILICZPOLPOLOK