Zawody obsługuje firma DATASPORT

VI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
JELENIA GÓRA, 10 listopada 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 663
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZUK JUSTYNA 110KM / K35JELENIA GÓRAOK 
2 AMBROSIEWICZ HENRYK310KM / M70JELENIA GORAOK 
3  ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ 410KM / M35JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
4  ARENDT BOGDAN 52310KM / M55LUBOMIERZOLESZNA PODGÓRSKAOK 
5  BADACZ JOANNA 510KM / K40PIECHOWICESMS SZKLARSKA PORĘBAOK 
6  BADACZ PRZEMYSŁAW 610KM / M40PIECHOWICEOK 
7  BADKO DARIUSZ 710KM / M45PIECHOWICESTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNAOK 
8  BANASIK SŁAWOMIR 810KM / M50JELENIA GÓRAJZO TEAMOK 
9  BARAN-DOJS PIOTR 95KM / M40JELENIA GÓRAOK 
10  BARAN MAREK 4775KM / M60JELENIA GÓRAOK 
11  BARCZYŃSKI ARTUR 105KM / M40JEŹÓW SUDECKIOK 
12 BARCZYŃSKI OLIWIER12975KM / M20JEŻÓW SUDECKIOK 
13 BARCZYŃSKI OSKAR13635KM / JEŻÓW SUDECKIOK 
14  BARTNICKA ANNA 1110KM / K40JELENIA GÓRAAMATOROK 
15  BASZYŃSKA ELŻBIETA 1210KM / K40JELENIA GÓRASTOWARZYSZENIE NA RZECZ WSPARCIA DZIECKA I RODZINYOK 
16  BĄK ADAM 51210KM / M35BOLESŁAWIECOK 
17  BĄK JOANNA 1310KM / K45JAWOROK 
18  BĄK MICHAŁ 1410KM / MMJAWORJKS SALAMANDRAOK 
19 BECHT TOMASZ155KM / M20CZARNY BÓROK 
20  BEPIRSZCZ DAWID 11985KM / M20JELENIA GÓRAOK 
21  BIAŁEK MATEUSZ 1610KM / M18KRZYKÓWOK 
22  BIELA IWONA 175KM / K50RYBNICANESSI TEAMOK 
23  BIELEC BARTŁOMIEJ 49010KM / M35WARSZAWALEGIA RUN CLUBOK 
24  BIENIEK-WILK ANNA 185KM / K40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
25  BISKUPSKI ARKADIUSZ 1910KM / M45LUBAŃOK 
26 BŁASZCZYK ANNA205KM / K30JELENIA GÓRAOK 
27  BODZIANNY PAWEŁ 55310KM / M35WĘGLINIECOK 
28  BOGDZIEWICZ NATALIA 215KM / K30GRYFÓW ŚLĄSKIOK 
29  BOJARSKA KATARZYNA 2210KM / K50JEŻÓW SUDECKIOK 
30  BORKOWSKI BOGDAN 47110KM / M45LEŚNAOK 
31 BRODECKI SEBASTIAN5415KM / M30WARSZAWAOK 
32  BRONOWICKI BARTŁOMIEJ 5785KM / M30JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
33  BRYNIARSKI BARTOSZ 235KM / M40JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWOK 
34  BRYNIARSKI LEON 245KM / JELENIA GÓRAWYPRAWY LEONAOK 
35  BUBLIS GRZEGORZ 2510KM / M35WROCŁAWKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAOK 
36  BUCZEK KAMIL 5905KM / M20JELENIA GÓRAOK 
37  BUDZELEWSKA JOANNA 265KM / K40JELENIA GÓRAOK 
38  BUJAK ANDRZEJ 4965KM / M50GRYFÓW ŚLĄSKITEAM GRYFITÓWOK 
39  BULCEWICZ WOJCIECH 2710KM / M40JELENIA GÓRABEAT YESTERDAYOK 
40  BURDA AGNIESZKA 2810KM / K45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
41  BURKIEWICZ MIROSŁAW 47310KM / M50LIPALZS LIPAOK 
42  BURY-NAUMOWICZ AGATA 295KM / K40JELENIA GÓRAOK 
43  BUSS DANIEL 3010KM / M40JELENIA GÓRAORANGE POLSKAOK 
44  BUZAŁA PIOTR 3110KM / M25ZGORZELECKOŚCIARZTEAMOK 
45  CEPLIN-KRYWKO MAGDALENA 325KM / K40KARPACZKARPACZOK 
46  CHAPSKA EWA 3310KM / K35OSIECZNICABIEGAM BO LUBIEOK 
47  CHARMUSZKO BARTŁOMIEJ 47410KM / M30SICHÓWLZS LIPAOK 
48  CHODOR ANNA 345KM / K40LEGNICAOK 
49  CHOJA ANNA 3510KM / K35BOGATYNIAOK 
50 CHOROSTKOWSKA NATALIA365KM / K30MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
51 CHOROSTKOWSKA ZOFIA375KM / K20MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
52  CHROMINSKA-LINKIEWICZ RENATA 54710KM / K45JEŻÓW SUDECKIBIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
53  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 5135KM / K20WOJCIESZÓWSMS SZKLARSKA PORĘBA/MKS KARKONOSZEOK 
54  CHWIEDUK PIOTR 385KM / M20JELENIA GÓRA2 LOOK 
55  CICHOŃ TOMASZ 3910KM / M35JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
56  CICHOSZ MICHAŁ 4010KM / M35LUBOMIERZKLINICYSTA. PLOK 
57  CICHY ŁUKASZ 415KM / M30JELENIA GÓRAOK 
58  CIEPLIŃSKI TOMASZ 4210KM / M40JELENIA GÓRAIPA JELENIA GÓRAOK 
59  CIRKO GRZEGORZ 4310KM / M40SZKLARSKA PORĘBAJELENIA PLAST SPORT TEAMOK 
60  CIRKO JOANNA 4410KM / K40SZKLARSKA PORĘBAJELENIA PLAST SPORT TEAMOK 
61 CZAPLICKI JANUSZ4510KM / M50JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
62  CZERNICKI FILIP 4610KM / M30JELENIA GÓRAOK 
63 CZERNY BOGUSŁAW13625KM / M60KOWARYOK 
64  CZOPOR GRZEGORZ 4710KM / M35JELENIA GÓRAJKJOK 
65 CZUŁKOWSKI MARCIN4810KM / M35LUBAŃOK 
66  CZYŻ MARIUSZ 4910KM / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK