Zawody obsługuje firma Datasport

5. Górski Zimowy Maraton Ślężański 2020
Sobótka, 11 stycznia 2020 r.


Liczba zawodników : 940
Odebrało numery: 726

Liczba opłaconych zawodników: 700
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZAK MACIEJ 39324km / M30ZIELONA GÓRAOK 
2  ADAMCZAK SYLWIA 39424km / K40ZIELONA GÓRAOK 
3  ADAMCZAK SZYMON 47224km / M20KĄKOLEWOOK 
4  ADAMCZYK MACIEJ 62724km / M30OBORNIKISKS OBORNIKIOK 
5 ADAMIN ARTUR 24km / M50WAŁBRZYCH   
6  ADAMSKI ADAM 51724km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
7  AGACIAK DANIEL  43km / M30SIERADZRAJSPORT ACTIVE   
8  ANDRUCHÓW KRZYSZTOF 66624km / M30SIECHNICEMKS SIECHNICEOK 
9  ANTKOWIAK KLAUDIA 643km / K20POZNAŃANONIMOWI BIEGACZEOK 
10  ANUSZ ADAM  24km / M30IMBRAMOWICE   
11  APANOV ANDREY 26643km / M30WROCŁAW#SOBASTEAMOK 
12  ARDELLI MAREK  24km / M30WYSOKASKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH   
13  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 18843km / M40KUNICEGRUPA TECHNICZNAOK 
14  BABIRECKI KRZYSZTOF 40424km / M40GŁOGÓWFU FU FU TEAMOK 
15 BADOWSKI ALEKSANDER28343km / WARSZAWATEAM MOUNTAIN FUEL POLSKAOK 
16  BADOWSKI SEBASTIAN 52924km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMOK 
17  BAGIŃSKA ANNA 35524km / K30SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKGmina 
18  BAGIŃSKA PAULINA 70824km / K40RYDZYNAOK 
19  BALIŃSKI KAROL  43km / M30DRAWSKO POMDRAWSKI BIEGACZ   
20  BANAŚ MICHAŁ 10543km / M30WROCŁAWIPA WROCŁAWOK 
21  BARAN MATEUSZ  43km / M30SZYMBARKGORLICKA GRUPA BIEGOWA   
22  BARANOWSKI KRZYSZTOF 14443km / M30ŚWIDNICACENTRUM 24 OPIEKAOK 
23  BARANOWSKI KRZYSZTOF 56024km / M50KUTNOKUTNO BIEGAOK 
24  BARANOWSKI ROBERT  24km / M40WROCŁALITWIN TRIATHLON TEAM   
25 BARAŃSKA ALEKSANDRA64324km / K20WROCŁAWNOAOK 
26  BARCICKI TOMASZ 54024km / M40LEGNICAOK 
27  BARCIK PRZEMYSLAW 42924km / M40DOBROSZYCEOK 
28  BARTKÓW ŁUKASZ 72424km / M30LUBINKGHM ZG RUNOK 
29  BARTMANSKA MIRKA 67724km / K40BIELANY WROCŁAWSKIEKRÓLOWE RUNNINGUOK 
30  BARTOSIEWICZ ADAM  43km / M40GRYFINO   
31  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ 7043km / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMOK 
32  BARTOSZEWSKA KATARZYNA 46224km / K30DŁUGOŁĘKAWATAHAOK 
33  BARYŁA PIOTR 55624km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
34  BĄDZIUL DOROTA 5543km / K30RZESZÓWOK 
35  BĄK PIOTR  24km / M40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA   
36  BĄKOWICZ KAMIL  24km / M30KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSK   
37  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 59724km / M50WROCŁAWKUNAOK 
38  BEDNARCZYK PAWEŁ 49124km / M40BABKIOK 
39  BEDNARZ KRZYSIEK 12043km / M40BRZEGSRC TEAMOK 
40  BEJMERT DANIEL 53624km / M40CIESZÓWSPORTFUEL.PLOK 
41  BERNAT ARKADIUSZ 57024km / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
42  BERNAT KATARZYNA 57124km / K50ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
43  BETCHER ROBERT 65624km / M50OPOLEŚLĘZAK TEAMOK  
44  BĘBAS PAWEŁ  24km / M40WROCŁAW   
45  BĘŚ MARCIN  43km / M40JORDANÓW ŚLĄSKI   
46  BIALIC GRZEGORZ  24km / M40BRZEZINKA ŚREDZKA   
47 BIALIC GRZEGORZ75224km / M40BRZEZINKA ŚREDZKA  
48  BIELECKI MARIUSZ 12243km / M40SOŚNIENIGHT RUNNERSOK 
49 BIELICKI BARTOSZ74024km / M40MILICZTEAM MILICZOK 
50  BIELNIK MACIEJ 58124km / M30WROCŁAWOK 
51  BIENIEK GRZEGORZ  43km / M30LUBAWKAAPEX.INFO   
52  BIHUN NATALIA 36024km / K30KOBIERZYCEGT RATOK 
53  BITNER PRZEMYSŁAW 60324km / M40ZIĘBICEOK 
54  BŁASZCZUK ŁUKASZ 59924km / M30PRZYGODZICERUN FOREST TEAM DĘBNICAOK  
55  BŁESNOWSKI KRZYSZTOF 31324km / M30ŚMIGIELOK 
56  BŁĘDKOWSKA KATARZYNA 16243km / K30OPOLEOK 
57 BOBER DOROTA17243km / K40JAWOROK 
58  BOBERSKI PIOTR 39524km / M30WROCLAWNDBOK 
59  BOCZAR WALDEMAR 44524km / M30WROCŁAWOK 
60  BOCZEK MARCIN 67924km / M40WROCŁAWOK 
61  BOCZULA KRZYSZTOF 16443km / M50BIELAWAWKB PIAST WROCŁAWOK 
62  BODEK TOMASZ 42424km / M30WROCŁAWOK 
63  BOJEK BEATA 31724km / K40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
64  BOKSZCZANIN ANETA  24km / K40SZCZECINBOCZEK TEAM   
65  BOKSZCZANIN JAREK  24km / M40SZCZECINBOCZEK TEAM   
66  BONIEC RADOSŁAW 72524km / M20ŻARYOK 
67  BOŃKOWSKA AGNIESZKA  24km / K30WROCŁAW(RUN)_AWAY   
68  BORDYCH ANDRZEJ 3143km / M40KOŻUCHÓWBOREL MARATHON TEAMOK 
69  BORDYCH JACEK 8943km / M50KOŻUCHÓWBOREL MARATHON TEAMOK 
70  BORECKI DANIEL 19343km / M40BRZEZINAOK 
71  BOROWICZ BEATA 26243km / K40OŁAWAKWP WROCŁAWOK 
72  BOROWICZ FILIP 61824km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
73  BOROWICZ MARCIN 45024km / M40POZNAŃQUAY POZNAŃOK 
74  BOROWIECKI KRZYSZTOF  24km / M30WROCŁAWGT RAT   
75  BOTTCHER ANDRZEJ 25943km / M40STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITOK 
76  BOŻEK KAMIL  24km / M30TRZEBNICAPŁONĄCE PODESZWY   
77  BRÝDL PAVEL 243km / M40TRUTNOVMUAY RUNNING TEAMOK  
78  BRODA DOMINIK 29924km / M30WROCŁAWPOSITIVE VIBRATIONOK 
79  BRODOWSKI PIOTR  24km / M30ŚLESIN   
80 ZAWODNIK ANONIMOWY10343km / M40 WYBIERZOK 
81  BRZOZA PAWEŁ 64024km / M30BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
82  BUCKI PRZEMYSŁAW 38824km / M30SZCZODREOK 
83  BURZEC TOMASZ 40924km / M40WROCŁAWHFBOK 
84  BYRTEK MARCIN 64924km / M30WROCŁAWKOKO DŻAMBOOK 
85  BYŚ MATEUSZ 38124km / M30WROCŁAWOK 
86 BZYMEK RAFAŁ69524km / M20GRACZEMONAR GRACZEOK 
87  CAŁKA ROBERT 63624km / M40ŚWIDNICAKB SKURCZOK 
88  CENDROWICZ MAGDALENA MARTA  24km / K30SOBÓTKA Gmina  
89  CHABKO JACEK 43724km / M50WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
90  CHAJA RADOSŁAW  24km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIE   
91  CHARUK GRZEGORZ 36324km / M40WOŁÓWOK 
92  CHOROSTKOWSKI BARTOSZ 30224km / M30WROCŁAWCHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEOK 
93  CHORZĘPA-PASIK AGNIESZKA 24243km / K40GRYFINOKB HERMES GRYFINOOK 
94 CHRISTIN PAWEŁ327724km / M40WROCŁAW  
95  CHUDY ARIEL 44024km / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
96  CHUDY TOBIASZ 43924km / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK  
97  CHWAŁA PRZEMYSŁAW 57824km / M40WOLICEPOWOLNYOK 
98  CIBORSKI IRENEUSZ 70924km / M60WROCŁAWADDICT.PLOK 
99  CIEPLUCH MARCIN  24km / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA   
100 CIEPŁY MACIEJ 24km / M30WROCŁAW   
101  CIESZYŃSKA JOLANTA 40024km / K50KNURÓWKLUB BIEGACZA ORŁY Z KNUROWAOK 
102  CIEŚLA GRZEGORZ 10943km / M20WAŁBRZYCHOK 
103  CIEŚLA JAROSŁAW 11043km / M50WAŁBRZYCHOK 
104  CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ ANETA  24km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAM   
105  CIKOTO KRZYSZTOF 71024km / M40WAŁBRZYCHOK 
106  CUDAK BARTOSZ 72924km / M20OŚWIĘCIMKGHM ZG RUNOK 
107  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 48524km / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGOK 
108  CUKROWSKI MARCIN  24km / M30WROCŁAWBALLUFF RUNNING TEAM   
109  CUPRIAK DANIEL 16143km / M40GRODKÓWOK 
110  CYGAN IREK 23743km / M50ŚWIDNICAKB SKURCZOK 
111  CYRAN PIOTR  24km / M30NYSANOA   
112  CZAJA MACIEJ 34124km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
113  CZAJA MAŁGORZATA 34024km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
114  CZAJKA BOGUMIŁ 72624km / M50ŻARYOK 
115  CZAPIGA GRZEGORZ 36524km / M30BORÓWBORECZEK TEAMOK 
116 CZARNECKA MAGDALENA57624km / K30WARSZAWANOMADEXPLORERSOK 
117  CZARNOJAŃCZYK KRZYSZTOF  24km / M20GNIEZNOŚWINIE   
118  CZECH MATEUSZ  43km / M20NOWA SÓLMAŁOSOLNI   
119  CZEKALSKA MARIOLA  24km / K50BRZEGKOTWICA BRZEG   
120  CZELUŚNIAK FILIP 62224km / M30POZNAŃSANTANDER RUNNERS TEAMOK 
121  CZUBA MICHAL 12143km / M30LIGOTA ZAMECKAOK 
122  CZUBA PAWEŁ  43km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEBIEGANIE ZBLIŻA   
123  CZUCHWICKI MAREK 30524km / M40WROCŁAWOK