Zawody obsługuje firma Datasport

3rd Wizz Air Katowice Half Marathon 2020
Katowice, 23 maja 2020 r.


Liczba zawodników : 3357
Liczba opłaconych zawodników: 2840
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ABRAHAMCZYK NATALIA  21km / K20KATOWICEPOLPOLOK 
2  ADAM KAROLINA  21km / K30KATOWICEPOLPOLOK 
3  ADAM WOJCIECH  21km / M30KATOWICEPOLPOLOK 
4  ADAMCZAK IZABELLA  5km / K2GLIWICECAŁA NAPRZÓDPOLPOL  
5  ADAMCZEWSKI WOJCIECH  21km / M40CHORZÓWGK WASKO SPORT TEAMPOLPOLOK 
6  ADAMCZYK ADAM  21km / M40MALINOWICEBBLPOLPOLOK 
7 ADAMIEC NATALIA 21km / K20KATOWICESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄPOLPOLOKNR 
8  ADAMSKA MAŁGORZATA  21km / K30BLACHOWNIACHCE CI SIĘ ?POLPOLOK 
9  ADAMSKI BARTOSZ  21km / M30KATOWICEALTA SPORT TEAMPOLPOLOK 
10  ADAMSKI MATEUSZ  21km / M30KRUPSKI MŁYNSLAYER K####!POLPOLOK 
11  ADAMSKI PRZEMYSŁAW  21km / M30BLACHOWNIACHCE CI SIĘ ?POLPOLOK 
12  ADAMUS MARZENA  21km / K40MALECPOLPOLOK 
13  AGDAN KRZYSZTOF  21km / M30CZELADŹPKO BANK POLSKIPOLPOLOK 
14  ALBIŃSKI MATEUSZ  21km / M20TYCHYPOLPOLOK 
15  ALBRECHT ARKADIUSZ  21km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOLOK 
16  ALBRECHT DARIUSZ  21km / M40ARENDALACTIVE EAGLES PRONORNOROK 
17  ALBRECHT KRYSTIAN  21km / M20JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOLOK 
18  ALKER ANDRZEJ  10km / M2GLIWICEALKER TEAMPOLPOLOK 
19 ALKER ELŻBIETA 5km / K3GLIWICEALKER TEAMPOLPOLOK 
20  ALKER ZBIGNIEW  10km / M4GLIWICEALKER TEAMPOLPOLOK 
21  AMBROZIAK MONIKA  10km / K3SOCHACZEWPOLPOLOK 
22  AMBROZIAK ZUZANNA  21km / K20SOCHACZEWPOLPOLOK 
23  ANCZYKOWSKI NIKODEM  21km / M40TYCHYTRIATHLON TEAM TYCHYPOLPOL  
24  ANDRZEJAK BOGUMIŁA  21km / K50SUCHY LASRUUKKIPOLPOLOK 
25 ANDRZEJAK RAFAŁ 21km / M50SUCHY LASJADAJ W BRAMIEPOLPOLOK 
26  ANSCHUBER MARTIN  21km / M20WIENAUTAUTOK 
27  ANTOSIAK ANNA  21km / K40BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLPOLOKNR 
28  ANTOWSKI TOMASZ  21km / M50POZNAŃPOLPOLOK 
29 APOSTEL KAROLINA 21km / K20JAWORZNOPOLPOLOK 
30  ARABAS KRZYSZTOF  21km / M60CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
31  ARENDT ZDZISŁAW  21km / M50KATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
32  ASAULA MARGARYTA  21km / K20SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
33 ASSIGAL ANGELA 21km / K30DUISBURGGETIN RUNNINGGERGEROK 
34  AUBELEAU ANTONIN  21km / M20OLKUSZPOLPOLOK 
35 AUGUSTYN PIOTR 10km / M2KATOWICEPOLPOLOK 
36  AUGUSTYNIAK PIOTR  21km / M50CHORZÓWPOLPOL NR 
37  AUGUŚCIK ŁUKASZ  21km / M30LUBLINIECSMS RADZIONKÓWPOLPOLOK 
38  BACHOWICZ AGNIESZKA  5km / K2NIEPOŁOMICEPOLPOLOK 
39  BADACH AGNIESZKA  21km / K40JASTRZĘBIE - ZDRÓJKOBIETY NA 5 +POLPOLOK 
40  BADACH KATARZYNA  21km / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL  
41  BADEK KINGA  21km / K20SOSNOWIECPOLPOLOK 
42  BADURA BARBARA  21km / K30DĄBROWA GÓRNICZAMOMO TEAMPOLPOL  
43 BADURA RYSZARD 21km / M60KATOWICEPOLPOLOK 
44 BAGIŃSKA DOROTA 10km / K3SŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEPOLPOLOK 
45 BAJCAR BEATA 21km / K40CHYBIEKOBIETY NA 5 +POLPOLOK 
46  BAJER GRZEGORZ  21km / M40SOSNOWIECGLUTEN SRUTENPOLPOLOKNR 
47  BAJOR ANETA  10km / K2ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
48  BAJOR RAFAŁ  21km / M40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOKNR 
49  BAJORSKI DOMINIK  21km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
50  BAJSAROWICZ MACIEJ  21km / M20PRUCHNIKPRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
51  BAKALARZ EMIL  21km / M30WROCŁAWUATEAMPOLPOLOK 
52  BALA WITOLD  21km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
53 BALAKIER RENATA 10km / K2KIELCENSK KIELCE RUN TEAMPOLPOL  
54 BALAKIER RENATA 10km / K2KIELCENSK KIELCE RUN TEAMPOLPOL  
55  BALIŃSKA-SANOCKA ANETA  21km / K40ZABRZEDRUŻYNA JASNEJPOLPOLOK 
56  BALTAZA PIOTR  21km / M30KRAKÓWWALRAVENPOLPOLOK 
57 BALUCH PAUL 21km / M30DUISBURGGETIN RUNNINGGERGEROK 
58  BALURA EDYTA  10km / K1LĘDZINYBIEGNĘ BYLE DOBIECPOLPOL  
59  BALÁZS FEKETE  21km / M20ADONYHUNHUN NR 
60  BAŁAJ KATARZYNA  21km / K40ŁUBIEVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
61  BAŁAZIŃSKI PAWEŁ  21km / M30MYSŁOWICEMORS HUBERTUS MYSŁOWICEPOLPOLOK 
62  BANACH KORDIAN  21km / M40MYSŁOWICEROZBIEGANE MYSŁOWICEPOLPOLOK 
63  BANASIK KRZYSIEK  21km / M30PRUCHNIKPRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
64  BANASIK MONIKA  10km / K2PRUCHNIKPRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
65  BANDOŁĄ IZABELA  21km / K40GLIWICEKB ORŁY Z KNUROWAPOLPOLOK 
66  BANERT ADAM  21km / M40ŚWIĘTOCHŁOWICEDOLECAPOLPOL  
67  BANIAK PRZEMYSŁAW  21km / M40ZAWIERCIEPOLPOL  
68  BAŃBOR ALEKSANDRA  21km / K20KNURÓWAZS KU POLITECHNIKA ŚLĄSKA/ ORŁY Z KNUROWAPOLPOLOK 
69  BAŃKA JAKUB  10km / M2GLIWICEPOLPOLOK 
70  BARAN DARIUSZ  21km / M40DĄBROWA GÓRNICZARUSZAMY DĄBROWĘPOLPOLOK 
71  BARAN RYSZARD  21km / M40CHORZÓWPOLPOLOK 
72  BARANEK MAREK  21km / M50BYTOMOPEL ACTIVE TEAMPOLPOLOK 
73  BARANOWICZ ARKADIUSZ  10km / M3RUDA ŚLĄSKAADS MASNAPOLPOLOK 
74  BARANOWICZ MATEUSZ  5km / M1RUDA ŚLĄSKAADS MASNAPOLPOLOK 
75  BARANOWSKI MARCIN  21km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
76  BARANOWSKI SZYMON  10km / M2POZNAŃPOLPOLOK 
77  BARASIŃSKI KONRAD  21km / M30BEŁCHATÓWPGE ENERGETIC RUNNINGPOLPOLOK 
78  BARCIK ARTUR  10km / M2JAWORZNOALFA ALFA ALFAPOLPOLOK 
79  BARCZYK ANNA  21km / K30OLKUSZPOLPOLOK 
80  BARCZYK KRZYSZTOF  21km / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOL  
81 BARĆ DAWID 10km / M1KRAKÓWPOLPOLOK 
82  BARĆ KATARZYNA  10km / K2KRAKÓWPOLPOLOK 
83  BARĆ TOMASZ  21km / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
84  BARON ARKADIUSZ  10km / M2ŁAZISKA GÓRNEPOLPOLOK 
85 BARSUKOVA DARIA  10km / K1KATOWICEPOLPOLOK 
86  BARTECKI TOMASZ  21km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
87  BARTMAŃSKI ANDRZEJ  21km / M30KATOWICEPOLPOLOK 
88  BARTODZIEJ ALEKSANDRA  10km / K3SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
89  BARTOSIK MICHAŁ  21km / M30CHRZANÓWM-TEAMPOLPOL NR 
90  BARTOSIK MONIKA  21km / K40CZELADZ#CZELADZBIEGAPOLPOLOKNR 
91  BARTOSZEK PAWEŁ  21km / M30KATOWICEHURAGAN LIGOTAPOLPOLOK 
92  BARTOSZEK TOMASZ  21km / M30KATOWICESAINT-GOBAIN SQUADPOLPOLOK 
93  BARYLAK ŁUKASZ  21km / M20GLIWICEPOLPOLOKNR 
94  BASA PRZEMYSŁAW  21km / M40RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
95  BASEK DAMIAN  10km / M1SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄPOLPOLOK 
96  BASISTA KASIA  10km / K3PSZÓWFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
97  BATEJKO BEATA  10km / K3CHORZÓWBEE TEAMPOLPOLOK 
98  BATEMAN ANNA  21km / K40EPSOMGBRGBR  
99  BATKO PAWEŁ  21km / M40ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
100  BATOR LIDIA  21km / K30SOSNOWIECPOLPOLOK 
101  BATOR WALDEMAR  21km / M40DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOK 
102  BATORSKI EMIL  21km / M30KATOWICEPOLPOLOK 
103  BAUC BARTŁOMIEJ  21km / M30KATOWICEBIEGOWE NIEPOROZUMIENIEPOLPOLOK 
104 BAZAN KATARZYNA 10km / K1PIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
105  BAZYLEWICZ ALICJA  5km / K3OŚWIĘCIMPOLPOLOK 
106  BAZYLEWICZ PAWEŁ  5km / M3CZELADŹPOLPOLOK 
107 BAZYLEWICZ URSZULA 5km / K1OŚWIĘCIMPOLPOLOK 
108  BĄCZEK WIOLETA  21km / K20LIBIĄŻRUN TO THE HILLS LIBIĄŻPOLPOLOK 
109  BĄK KRZYSZTOF  21km / M40MYSŁOWICENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOKNR 
110  BĄK TATIANA  10km / K2BYTOMLARMO TEAMPOLPOLOK 
111  BEATA SOBOLEWSKA  10km / K2RYBNIKPOLPOLOK 
112  BEBEROK - SUROWIEC AGNIESZKA  21km / K40KATOWICEPOLPOLOK 
113  BEDNAREK ANETA  21km / K40POZNAŃNIEBIESKA FALAPOLPOLOKNR 
114  BEDNAREK ARKADIUSZ  21km / M40POZNAŃNIEBIESKA FALAPOLPOLOKNR 
115  BEDNARSKI MARIUSZ  21km / M40TOPOROWICEXPOLOGISTICS RUNNING TEAM POLANDPOLPOLOK 
116  BEINER ADRIAN  21km / M20CHORZÓWPNIOKI TEAMPOLPOLOK 
117  BELKA MARCIN  21km / M20KRZECZYNKULSON SQUATERSPOLPOLOK 
118  BENSKA KRYSTYNA  10km / K4BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
119  BERNACISKO DAMIAN  21km / M30RUDA ŚLĄSKAWARTKIE PIERONYPOLPOLOK 
120 BERNECKI JACEK 10km / M2MYSŁOWICEPOLPOLOK 
121  BEŚKA SŁAWOMIR  21km / M50RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSPOLPOLOK 
122  BETKA BARTŁOMIEJ  21km / M30BĘDZINPOLPOL  
123  BĘDKOWSKA ANNA  21km / K40SOSNOWIECPOLPOLOK 
124  BHATTARAI SUMAN  5km / M1KATOWICECHEETAHPOLPOLOK 
125  BIALIC MARIOLA  21km / K30TOMASZOWOTEAMBIALICPOLPOLOK 
126  BIALIC RADOSŁAW  21km / M40TOMASZOWOTEAMBIALIC#POLPOLOK 
127  BIALIK KATARZYNA  10km / K2BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
128  BIALIK TOMASZ  21km / M40MYSŁOWICEPOLPOLOK 
129  BIAŁAS ALINA  10km / K2CHORZÓWCONSULTASPOLPOLOK 
130  BIAŁAS ANDRZEJ  21km / M50BYTOMPOLPOLOK 
131  BIAŁAS BARTOSZ  21km / M30BRUDZOWICE1985POLPOLOK 
132  BIAŁAS BŁAŻEJ  21km / M40MYSŁOWICEORANGE POLSKAPOLPOLOK 
133  BIAŁAS DOROTA  10km / K2MYSŁOWICEPOLPOLOK 
134  BIAŁAS-DRZEWIECKI MICHAŁ  10km / M1KATOWICEPOLPOL  
135  BIAŁAS TOMEK  21km / M40CHORZÓWCONSULTASPOLPOLOK 
136  BIAŁY DAGMARA  21km / K40ZAWIERCIE4-TOPOLPOLOK 
137  BIAŁY MICHAŁ  21km / M40ZAWIERCIE4-TOPOLPOLOK 
138  BICZYSKI PAWEŁ  21km / M30KNURÓWPOLPOLOK 
139  BIEDA MARCIN  10km / M2ZAWIERCIEPOLPOLOK 
140  BIEDROŃ DARIUSZ  21km / M40PANIÓWKIING TECHPOLPOLOK 
141  BIEDRZYCKA AGATA  21km / K40RZESZOTARYPODAROWANE.PLPOLPOLOK 
142  BIEDRZYCKI MICHAŁ  21km / M40RZESZOTARYKOPEĆ TEAMPOLPOLOK 
143  BIELAŃSKA BEATA  21km / K40KATOWICEHURAGAN LIGOTAPOLPOL  
144  BIELAT SZYMON  5km / M1KRAKÓW#SCRAMBLEDLEGSPOLPOLOK 
145  BIELECKA MARTA  21km / K40DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPOLPOL  
146  BIELIK PAWEŁ  21km / M30MYSŁOWICEPOLPOLOK 
147  BIENIAS ŁUKASZ  21km / M30DZIERŻONIÓWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOL  
148  BIENIEK ADAM  21km / M40ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOKNR 
149  BIENIEK AGATA  10km / K2ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLPOLOK 
150  BIENIEK BEATA  21km / K40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLPOLOK 
151  BIENIEK BOŻENA  21km / K30STRZEBINCASTORAMA TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
152  BIENIEK GABRIELA  21km / K40KNURÓWKB ORŁY Z KNUROWAPOLPOLOK 
153  BIENIEK ROBERT  21km / M50BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLPOLOK 
154 BIEŃ MARIUSZ 21km / M40KATOWICEHURAGAN LIGOTAPOLPOLOKNR 
155  BIERNACKI SŁAWOMIR  21km / M40KNURÓWPOLPOLOK 
156  BIERNAT MATEUSZ  10km / M2KATOWICEPOLPOLOK 
157  BIESZKE MAGDALENA  21km / K30ORNONTOWICEMAGDAPOLPOLOK 
158  BIEŚ SZYMON  21km / M20RABKA - ZDRÓJPOLPOLOK 
159  BIETA TOMASZ  21km / M30IMIELINPOLPOLOK 
160  BIJAK ADRIANA  21km / K40BĘDZINPOGORIA BIEGAPOLPOLOKNR 
161  BILIŃSKA BARBARA  5km / K2PSZCZYNAPOLPOL  
162  BILIŃSKI MARCIN  21km / M30PSZCZYNAPOLPOL  
163  BIRECKI MACIEJ  21km / M20PRUDNIKPOLPOLOK 
164 BITTNER ALEKSANDRA 10km / K2KATOWICEPOLPOLOK 
165  BITTNER ŁUKASZ  21km / M40TARNOWSKIE GÓRYTEAM PAPRYPOLPOLOK 
166  BIZOŃ TOMASZ  5km / M3LĘDZINYCZORNO LINIA LĘDZINYPOLPOLOK 
167  BLACH PAULINA  21km / K20TYCHYPOLPOLOK 
168  BLAUT-KUBANEK ANNA  10km / K2RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
169  BLOCH GRZEGORZ  21km / M40RUDA ŚLĄSKAWR1 OYAMA KARATE KATOWICEPOLPOLOK 
170  BLUS MARCIN  10km / M2ZABRZEPOLPOLOK 
171  BŁACHOWICZ ANNA  5km / K2BIELSKO- BIAŁAPOLPOLOK 
172  BŁANIK ANIA  10km / K2SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄPOLPOLOK 
173  BŁASZCZYK CZESŁAW  10km / M4KATOWICEPOLPOLOK 
174  BŁASZCZYK MAREK  21km / M40RUDA ŚLĄSKAOPEL ACTIVE TEAMPOLPOLOK 
175  BŁASZYK ARKADIUSZ  21km / M20LESZNODRINKI Z LODEM IIPOLPOLOK 
176  BŁOŃSKA WIOLETA  10km / K1TYCHYPOLPOLOK 
177  BOBA JOANNA  5km / K2JAWORZNOPOLPOLOK 
178  BOBA RAFAŁ  10km / M2JAWORZNOPOLPOLOK 
179  BOBER SEBASTIAN  21km / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
180  BOBKOWSKI MACIEJ  21km / M40PYSKOWICENIGHT RUNNERS PYSKOWICEPOLPOLOKNR 
181  BOBROWSKA ANNA  21km / K30POZNAŃNIGHT RUNNERS / TEAM KGBPOLPOLOKNR 
182  BOCHYNEK KATARZYNA  10km / K2BYTOMPOLPOL  
183  BOCIAŃSKA MAŁGORZATA  21km / K50RUDA ŚLĄSKABIEG Z CHRYSTUSEMPOLPOLOKNR 
184  BOGACKI ADAM  10km / M1KATOWICEPOLPOL  
185  BOGATZKI MAREK  21km / M30CHORZÓWPOLPOLOK 
186 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 POLPOLOK 
187  BOGUSZ DAMIAN  21km / M30ZABRZEPOLPOLOK 
188  BOIWKO MONIKA  5km / K1SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
189  BOKSA ANNA  21km / K30KRAKÓWKKM KALORYFERPOLPOLOK 
190  BOKSA BARTŁOMIEJ  21km / M40KRAKÓWKKM KALORYFERPOLPOLOK 
191  BONCZEK ŁUKASZ  21km / M30WARSZAWAEXATEL RUNNING TEAMPOLPOLOK 
192  BONK ARLETTA  5km / K1CHORZÓWFC CWANIAKIPOLPOLOK 
193  BORCIUCH RAFAŁ  21km / M40BĘDZINPOLPOL  
194  BOREK BOGUSŁAW  21km / M40STRZEBIŃO CO BIEGA W KALETACHPOLPOLOK 
195  BOREK DAWID  21km / M20CHORZÓWTROGLOTEAMPOLPOLOK 
196 BOREK JOANNA 21km / K40KATOWICEYELLOBIKEPOLPOLOK 
197  BOROWICZ ROKSANA  21km / K30GIERAŁTOWICEORŁY Z KNUROWAPOLPOLOK 
198 BOROWIECKA DARIA 10km / K2KATOWICEPOLPOLOK 
199  BOROWSKI ROBERT  21km / M20TOMASZÓW MAZPOLPOLOK 
200  BOROWY ANNA  21km / K40KATOWICEHURAGAN LIGOTAPOLPOLOK 
201  BORSUK MIROSŁAW  21km / M40KNURÓWKB ORŁY Z KNUROWAPOLPOLOKNR 
202  BORUŃ MICHAŁ  10km / M2KATOWICEPOLPOLOK 
203  BORYCKA-ŚWIERZY BOGUSŁAWA  21km / K40KATOWICEPOLPOLOK 
204  BORYSOWSKA KATARZYNA  10km / K2GLIWICEPOLPOL  
205  BORZĘCKI ANDRZEJ  21km / M60DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOK 
206 BOUFRAHI RYSIEK 21km / M40KRAKOW#CREAZYTEAMPOLPOLOK 
207  BOZYK KRYSTIAN  10km / M2KRAKOWPOLPOLOK 
208  BÓL KATARZYNA  21km / K30JAWORZNOHARPAGAN BEASTPOLPOLOK 
209  BRACHMAŃSKI DARIUSZ  21km / M50MARKLOWICERYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
210  BREGULA ANNA  21km / K40GLIWICENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOKNR 
211  BREGUŁA KRZYSZTOF  21km / M40KLUCZBORKPOLPOLOK 
212  BREGUŁA PIOTR  21km / M30TARNOWSKIE GÓRYEGOPOLPOLOK 
213  BREWKA AGNIESZKA  21km / K20CHORZÓWSIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄPOLPOL  
214 BRIAŃSKA-KORDECKA ALEKSANDRA 10km / K2KATOWICEPOLPOLOK 
215  BRODACKI PAWEŁ  21km / M30GLIWICEPOLPOLOKNR 
216  BRODIUK NORBERT  10km / M3GLIWICENIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
217  BRODOWICZ ALEKSANDRA  5km / K2PYSKOWICEPOLPOLOK 
218 BRODZIK ARKADIUSZ 21km / M30KUFLEWPIANKA KUFLEWPOLPOL NR 
219  BRODZIŃSKA KAMILA  21km / K30SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPOLPOL  
220  BROK ADAM  10km / M3STRONIE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
221 BROL DOMINIKA 10km / K2SIEMIANOWICEPOLPOLOK 
222  BROL MAREK  5km / M2TUREKKAMIKAZEPOLPOLOK 
223  BROL PIOTR  5km / M2SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEENDURANCE TEAMPOLPOLOK 
224  BRONICKI TOMASZ  21km / M30KRAKOWPOLPOLOK 
225  BRUDNOWSKI MARCIN  21km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
226  BRYK RAFAŁ  21km / M40KATOWICEHURAGAN LIGOTAPOLPOLOK 
227 BRYKOWSKA PAULINA 5km / K2WROCŁAWADA TEAMPOLPOLOK 
228 BRYKSY MAGDALENA 10km / K2DABROWA GORNICZAPOLPOLOK 
229  BRYLSKI MARCIN  21km / M20OPOLEOZIMEK TEAMPOLPOLOK 
230 BRZDĄK KLAUDIA 21km / K30KATOWICEPOLPOL  
231  BRZDĄK TOMASZ  21km / M40TARNÓW OPOLSKIPOLPOLOK 
232  BRZEZIECKA WIOLETTA  10km / K3CHORZÓWPOLPOLOK 
233  BRZEZINA ARKADIUSZ  21km / M40TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
234  BRZEZIŃSKA ILONA  21km / K30KATOWICEKREJZI TIM BŁONIEPOLPOLOK 
235  BRZEZIŃSKI PRZEMYSŁAW  21km / M30GLIWICEGÓRNIK ZABRZEPOLPOLOK 
236  BRZOSKA JACEK  21km / M40RUDA SLASKABORN TO BI LOTAĆPOLPOLOK 
237  BRZOZA ARKADIUSZ  21km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOL  
238  BRZÓZKA SEBASTIAN  21km / M40RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOK 
239  BUBAŁA ŁUKASZ  21km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
240 BUCHACZ ADRIAN 10km / M1POŁANIECPOLPOL  
241  BUCZEK PAWEŁ  10km / M1TYCHYLAKE RUNNERSPOLPOLOK 
242 BUCZEK ZBIGNIEW 10km / M2SUCHEDNIÓWPOLPOLOK 
243  BUĆKO MARCIN  21km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOLPOLOK 
244  BUDZIŃSKA ZOFIA  21km / K40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLPOLOK 
245 BUDZOWSKA KATARZYNA 10km / K2KATOWICEPOLPOLOK 
246 BUFNAL KRZYSZTOF 21km / M40GLIWICEPOLPOLOK 
247  BUGAJSKA MAGDALENA  5km / K1KATOWICEPOLPOLOK 
248 BUGAŁA ANNA 10km / K2ŁÓDŹPOLPOLOK 
249  BUGAŁA SYLWESTER  10km / M3ŁÓDŹPOLPOLOK 
250  BUGIEL ADAM  21km / M40BRZEŹNICAPOLPOLOK 
251 BUGIEL RAFAŁ 21km / M30RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
252  BUGIEL ROMAN  21km / M50TYCHYTYCHYPOLPOLOKNR 
253  BUJAK MAGDALENA  10km / K2TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIECPOLPOLOK 
254  BUJAK MAREK  21km / M40CZELADŹ#CZELADZBIEGAPOLPOLOK 
255  BUJKO WOJCIECH  21km / M30CZĘSTOCHOWALIBROPOLPOLOK 
256  BUJNOWSKI ARTUR  5km / M2KNURÓWKB ORŁY Z KNUROWAPOLPOLOK 
257  BUKOWSKA AGNIESZKA  10km / K3ZABRZEBIEGAMY Z SERCEM.PLPOLPOLOK 
258  BUKOWSKI MICHAŁ  10km / M3ZABRZEBIEGAMY Z SERCEM.PLPOLPOLOK 
259  BUKOWSKI RAFAŁ  21km / M30ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOL NR 
260  BULA DANIEL  21km / M30ŚWIĘTOCHŁOWICERKG NOCEK/WPR KATOWICE/KWK SOŚNICAPOLPOLOK 
261  BULA JUSTYNA  10km / K2TYCHYPOLPOLOK