Zawody obsługuje firma Datasport

13. PANAS Półmaraton Ślężański
Sobótka, 24 października 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Małżeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 4087
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ABRAMIK TOMEK  21km / M45DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
2 ABRAMOWICZ DAMIAN 21km / M45KALISZREKSIO TEAMOK 
3  ABULEWICZ WOJCIECH  21km / M50WROCŁAWTRENING STUDIO 17OK 
4  ADACH MAGDALENA  21km / K25WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOK 
5  ADAMCZAK BARBARA  21km / K20BYDGOSZCZSPRAWNE ŻYWIENIEOK 
6 ADAMCZAK JOLANTA 21km / K45PAWŁOWICEOD PONIEDZIAŁKUOK 
7  ADAMCZEWSKA MILENA  21km / K40WROCŁAW-OK 
8  ADAMCZUK ŁUKASZ  21km / M35ZAGRODNOOK 
9  ADAMCZUK PIOTR  21km / M40LEGNICAOK 
10  ADAMCZYK ADAM  21km / M40MALINOWICEBBLOK 
11  ADAMCZYK ARKADIUSZ  21km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁAOK 
12  ADAMCZYK BENIAMIN  21km / M35WROCŁAWTRÓJKĄT BANDAOKWS 
13  ADAMCZYK EWA  21km / K35WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
14  ADAMCZYK GRZEGORZ  21km / M45OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
15  ADAMCZYK RAFAŁ  21km / M40RUDNAOK 
16  ADAMCZYK WIOLETTA  21km / K45PIŁABLUE TEAM PIŁAOK 
17 ADAMEK MICHAŁ 21km / M25WROCŁAW.......OK 
18  ADAMEK PAWEŁ  21km / M30WROCŁAWOK 
19  ADAMIAK JAKUB  21km / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMOK 
20  ADAMIAK MATEUSZ  21km / M20PRZYBYSZEWOOK 
21  ADAMIAK MICHAŁ  21km / M20WARSZAWAOK 
22  ADAMKIEWICZ RAFAŁ  21km / M45WROCŁAW.......OK 
23  ADAMOWICZ MACIEJ  21km / M35WROCŁAWCAMPUS DOMASŁAWICE TEAMOK 
24  ADAMSKA PAULINA  21km / K20ĆMIELÓW-OK 
25  ADAMSKI ADAM  21km / M55BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
26  ADAMSKI KRZYSZTOF  21km / M40WROCŁAWOK 
27  ADAMUS RAFAŁ  21km / M35ŚWIDNICAOK 
28  AKUTKO DAWID  21km / M25KŁODZKOOK 
29  AKUTKO PAWEŁ  21km / M35KŁODZKOOK 
30  AKUTKO SEBASTIAN  21km / M40WROCŁAWOK 
31  ALAMA ARTUR  21km / M35WROCŁAWOK 
32  ALCZYK MARCIN  21km / M45WROCŁAW-OK 
33  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF  21km / M50CHRZĄSTAWA WIELKAOK 
34  ALEKSANDROWICZ MARCIN  21km / M25CHRZĄSTAWA WIELKAOK 
35  ALEKSIEJ PIOTR  21km / M40LEGNICAOK 
36  ALFAWICKA MARTA  21km / K35OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
37 ALFAWICKI ADRIAN 21km / M35OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
38 AMBROSIEWICZ HENRYK 21km / M70JELENIA GORAKB LEW LEGNICAOK 
39 AMBROSIEWICZ HENRYK 21km / M70JELENIA GORABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
40  AMBROSZCZYK MAŁGORZATA  21km / K35BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
41 ANASTAZIAK TOMASZ 21km / M30TUREKOSP SŁODKÓWOK 
42  ANCZKIEWICZ KRZYSZTOF  21km / M45WROCŁAWOK 
43  ANDRUCHÓW KRZYSZTOF  21km / M35SIECHNICEMKS SIECHNICEOK 
44  ANDRUCZYK ARKADIUSZ  21km / M45WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
45  ANDRUCZYK KATARZYNA  21km / K45WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
46  ANDRZEJCZAK ŁUKASZ  21km / M35SZCZECINOK 
47  ANDRZEJCZAK MICHAŁ  21km / M35SZCZECINOK 
48 ANDRZEJCZUK KAMIL 21km / M25DOBROSZYCEOK 
49  ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ  21km / M40BOGATYNIAOK 
50  ANDRZEJEWSKI PIOTR  21km / M30POZNAŃOK 
51  ANGIER RENATA  21km / K40LESZNOOK 
52  ANGIER SZYMON  21km / M40LESZNOOK 
53  ANTONISZYN JOANNA  21km / K40WROCŁAWOK 
54  ANTOSZCZUK ARKADIUSZ  21km / M45KIEŁCZÓWULTRACK TEAMOK 
55  ARCHUTICZ JOANNA  21km / K25LEGNICAOK 
56  ARKUSZYŃSKI JAKUB  21km / M25WROCŁAWTIME4RUNNINGOK 
57  ARMUŁA TOMASZ  21km / M35WYSOKA-WROCŁAWOK 
58  AUGUST ARTUR  21km / M50WROCŁAWAWLOKDGRSZ MAWL MWSW 
59  AUGUSTYN ADAM  21km / M40STRZELINOK 
60  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ  21km / M35GŁUCHOŁAZYOK 
61  AUGUŚCIK MARCIN  21km / M25SZCZECINOPP SZCZECINOKMP 
62  AWRYCEWICZ ROMAN  21km / M60NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOK 
63  BABIARZ PIOTR  21km / M45WITOSZÓW DOLNYOK 
64 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M35 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOKWS 
65 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M35 OK 
66 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M35 OK 
67  BABINIEC WOJCIECH  21km / M40BRZEGOK 
68  BABULA SEBASTIAN  21km / M40BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
69  BACHIŃSKI WOJCIECH  21km / M25ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAOKMSKSM Gmina 
70  BACHONSKAJA-MAJERSKA JULIA  21km / K30JAWORZYNA ŚLĄSKAOK 
71  BADKO DARIUSZ  21km / M45PIECHOWICEOK 
72  BADOWSKI ARTUR  21km / M40BURKATÓWOK 
73  BADZGON PETER  21km / M40BECKOVOK 
74  BAGIŃSKA KATARZYNA  21km / K30WROCŁAWOK 
75  BAGIŃSKA PAULINA  21km / K40RYDZYNAOK 
76  BAGIŃSKI DARIUSZ  21km / M55KOŚCIELECMAESTRO - KOŁOOK 
77  BAGIŃSKI ŁUKASZ  21km / M35WROCŁAWGRUPA BIEGOWA MELO-ŚMIACZOK 
78 BAIMOV BULAT 21km / M30WROCLAWSII RUNNING TEAMOK 
79  BAIN MARK  21km / M30WARSAWOKMWSW 
80  BAJ MARCIN  21km / M45SMOLECCLOUD RUNNERSOK 
81  BAKALARSKA MARIOLA  21km / K50WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
82  BAKALARZ ŁUKASZ  21km / M25SIEKIERCZYNTRI TEAM LUBAŃOK 
83  BAL TOMASZ  21km / M35KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
84  BALA WITOLD  21km / M65ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
85  BALICKI PIOTR  21km / M45OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOK 
86  BAŁA ADAM  21km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
87  BANACH TADEUSZ  21km / M45WARSZAWAOK 
88  BANACHOWSKI WALDEMAR  21km / M40BRZEGWALVETOK 
89 BANASIAK MARIUSZ 21km / M35MIĘDZYRZECZBRAKOK 
90  BANASIAK TOMASZ  21km / M30WROCŁAWRST SOFTWARE MASTERSOK 
91  BANASIK ANNA  21km / K40BIELSKO-BIAŁAOK 
92 BANASZAK JAKUB 21km / M30WROCŁAWNOAOK 
93  BANASZAK KAROLINA  21km / K30POZNAŃOK 
94  BANASZAK PAWEŁ  21km / M45LESZNOMARATON LESZNOOKMP WS 
95  BANASZEK URSZULA  21km / K35WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
96  BANASZEWSKA AGNIESZKA  21km / K40WROCŁAWPCC SQUADOK 
97  BANASZEWSKI WOJCIECH  21km / M40WROCŁAWOK 
98  BANAŚ MICHAŁ  21km / M30WROCŁAWIPA WROCŁAWOKMP 
99  BANAŚ MICHAŁ  21km / M40WROCŁAWEQUIPES NOTRE-DAME (END)OK 
100  BANAŚ RADOSŁAW  21km / M35CIEPŁOWODYOK 
101 BANAŚ TOMASZ 21km / M45BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
102  BANDERA GRZEGORZ  21km / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
103 BAŃCZAK WIKTORIA 21km / K20ŚWIDNICAOK 
104  BAŃKOWSKI ŁUKASZ  21km / M30LESZNOOK 
105  BAŃKOWSKI MAREK  21km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
106  BARAN EWA  21km / K40WROCŁAWMARATON TEAMOK 
107  BARAN JAROSŁAW  21km / M45WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK 
108  BARAN WIESLAW  21km / M55ŚCINAWASTART ŚCINAWAOKWS 
109  BARANCEWICZ WACŁAW  21km / M50BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAOK 
110  BARANOWSKA RENATA  21km / K30MILOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
111  BARANOWSKI KRZYSZTOF  21km / M55KUTNOKUTNO BIEGAOK 
112  BARANOWSKI MICHAŁ  21km / M35WROCŁAWOKWS 
113  BARANOWSKI PIOTR  21km / M30WAŁBRZYCHOK 
114  BARANOWSKI ROBERT  21km / M45WROCŁALITWIN TRIATHLON TEAMOK 
115  BARANSKI IRENEUSZ  21km / M55MILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
116 BARAŃSKA-PIETRZYK BARBARA 21km / K40ŚWIDNICAOK 
117  BARAŃSKI ANDRZEJ  21km / M60CZERNICAPRO-RUN WROCŁAWOK 
118  BARAŃSKI GRZEGORZ  21km / M60BYDGOSZCZOK 
119  BARAŃSKI PAWEŁ  21km / M35WIECHLICEWIECHLICE RUNOK 
120  BARASIŃSKI KONRAD  21km / M35BEŁCHATÓWPGE ENERGETIC RUNNINGOK 
121  BARCZAK KAROLINA  21km / K35WAŁBRZYCHUMICORE RUNNING TEAMOK 
122  BARCZAK MACIEJ  21km / M40SOBÓTKAWATAHA SOBÓTKAOKGmina 
123  BAROS GRZEGORZ  21km / M50RUDNIKIFALSTART RUDNIKIOK 
124  BAROS ZDZISŁAWA  21km / K55RUDNIKIFALSTART RUDNIKIOK 
125  BAROWICZ ZBIGNIEW  21km / M45WROCŁAWMARATON45PLUSOK 
126  BARSKI TOMASZ  21km / M30BIELAWABIBA REUNIONOK 
127  BARSZCZ MATEUSZ  21km / M30BRZEGOK 
128  BARTCZAK GRZEGORZ  21km / M30WROCŁAWGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAROK 
129  BARTCZAK ROBERT  21km / M50LUTYNIAOK 
130  BARTECKI IRENEUSZ  21km / M45DZIERŻONIÓWOK 
131  BARTECKI TOMASZ  21km / M35WROCŁAWOK 
132  BARTELA JANUSZ  21km / M60WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAOK 
133  BARTMANSKA MIRKA  21km / K40BIELANY WROCŁAWSKIEGAZ MUSZTARDOWYOK 
134  BARTMAŃSKI MICHAŁ  21km / M45WROCŁAWENGINIETYOK 
135  BARTNIK STANISŁAW  21km / M40OPOLEOKMP 
136  BARTOSIK MACIEJ  21km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
137  BARTOSIK PRZEMYSŁAW  21km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
138  BARTOSIK WOJCIECH  21km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
139  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ  21km / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMOK 
140  BARTOSZEWSKA KATARZYNA  21km / K35DŁUGOŁĘKAWATAHAOK 
141  BASIŃSKA MARTA  21km / K40LESZNOOK 
142  BASIS BARTOSZ  21km / M30ŚWIDNICAŚLĘZAK TEAMOK 
143  BASTER KRZYSZTOF  21km / M45WROCŁAWOK 
144  BASZCZIJ MAREK  21km / M60MIŁOSZYCEHARCOWNIKOK 
145  BAZGAN STEFAN  21km / M40WROCŁAWOK 
146  BAZYLAK MICHAŁ  21km / M35BRZEG DOLNYOK 
147  BAZYLEWICZ HUBERT  21km / M35WARSZAWAOK 
148  BĄCZKOWSKI JAN  21km / M25GOŁANCZBUSZ:)OK 
149  BĄK FILIP  21km / M45LESZNOMAKALU TEAMOK 
150  BĄK JAROSŁAW  21km / M50MARCINKOWICEOK 
151  BĄK PRZEMYSŁAW  21km / M30ŚWIEBODZINOK 
152  BĄKIEWICZ MARIUSZ  21km / M30GAJKOWICENIEZRZESZONYOK 
153  BĄKOWSKA EWA  21km / K45JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
154  BĄKOWSKI JAROSŁAW  21km / M45JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
155  BĄKOWSKI KAROL  21km / M30ŚWIDNICAOK 
156  BECHERT MACIEJ  21km / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOK 
157  BECHTA DAMIAN  21km / M25BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
158  BECZYŃSKI KAMIL  21km / M30WROCŁAWMORTOKIPA 
159  BEDNARCZYK BOGUSŁAW  21km / M50WROCŁAWTHIRTY SPORTS GROUPOKWS 
160  BEDNARCZYK WIESŁAW  21km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
161  BEDNAREK PIOTR  21km / M35WROCŁAWOK 
162 BEDNARZ PAWEŁ 21km / M50MALINMALINIAKIOK 
163  BEDNARZ SZYMON  21km / M30NYSAOK 
164  BEKACZ STANISŁAW  21km / M55WIŃSKOSTART ŚCINAWAOKWS 
165  BEKIESZCZUK JACEK  21km / M30LUBINOK 
166  BENDZA WOJCIECH  21km / M40WROCŁAWMICHAŁ BENDZAOK 
167  BENK MATEUSZ