Zawody obsługuje firma Datasport

6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski
Kraków, 13 października 2019 r.


Liczba zawodników : 9964
Odebrało numery: 8741

Liczba opłaconych zawodników: 9597
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABAD SERGIO473221km / M40WROCLAWOKOK  
2 ABDELKABIR SAJI1821km / M40PARMAATHLETICA CASONE  
3 ABERA BIRKUTAN3821km / K20ETHIOPIAOK 
4 ABOUTALIB EL MEHDI867321km / M30CASABLANCAWIN4YOUTH PONTOONOKOK 
5 ABRAMCZUK PAWEŁ164421km / M40KRAKÓWMOTOROLA SOLUTIONS KRAKÓWOKOK 
6 ABRAMCZYK ANNA411721km / K40OSIELSKOOKOK 
7 ABRAMOWSKI MATEUSZ698321km / M20KAŁUSZYNMIASTO KAŁUSZYNOKOK 
8 ACHINGER MARLENA603421km / K20WARSZAWAOKOK 
9 ACKERMANN DIRK748421km / M30SCHWARZENBACHPAULIDIOKOK 
10 ADALSTEINSSON EGGERT THOR625521km / M40KOPAVOGURLAUGASKOKKOKOK 
11 ADAMCZAK BARBARA776821km / K30KATOWICETRAVOISOKOK 
12 ADAMCZAK DAMIAN98921km / M40BYDGOSZCZOKOK 
13 ADAMCZAK EWA94621km / K30BYDGOSZCZOKOK 
14 ADAMCZAK KRZYSZTOF417221km / M30KRAKÓWMOTOROLA SOLUTIONS KRAKÓWOKOK 
15 ADAMCZUK FELIKS784121km / M40SZCZECINOKOK 
16 ADAMCZUK SŁAWOMIR730221km / M40KRAKÓWOKOK 
17 ADAMCZYK BENIAMIN454821km / M30WROCŁAWTRÓJKĄT BANDAOKOK 
18 ADAMCZYK GRZEGORZ222321km / M50CHORZÓWCOQUELICOT WEDDING DESIGNERSOKOK 
19 ADAMCZYK JAKUB190021km / M20KRAKÓWSOFTWARE MANSIONOKOK 
20 ADAMCZYK JOANNA348321km / K40JĘDRZEJÓWOKOK 
21 ADAMCZYK ROBERT110621km / M40WAŁCZRUNNERS OD WAŁCZOKOK 
22 ADAMCZYK ROMAN404921km / M20TYLMANOWAOKOK 
23 ADAMCZYK SEBASTIAN681521km / M40KRAKÓWOKOK 
24 ADAMCZYK TOMASZ587621km / M20GORENICEOKOK 
25 ADAMEK ADRIAN459521km / M30POZNAŃPOZNAŃOKOK 
26 ADAMEK DARIUSZ73021km / M40KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKOK 
27 ADAMEK PIOTR569221km / M30KRAKÓWOKOK 
28 ADAMOWICZ MAGDALENA779821km / K20WARSAWOKOK 
29 ADAMOWSKI PRZEMEK300821km / M40KRAKÓWCOMARCHOKOK 
30 ADAMOWSKI ZBIGNIEW722721km / M40MYSZKÓWSTART BIELSKO-BIAŁAOKOK 
31 ADAMS SAM490621km / M40WIENSAM ADAMSOKOK 
32 ADAMSKA ALEKSANDRA635321km / K40LEGNICAOKOK 
33 ADAMSKA PAULINA143321km / K20ĆMIELÓWOKOK 
34 ADAMSKI ŁUKASZ614121km / M30RZESZÓWOKOK 
35 ADAMSKI NORBERT868521km / M40KRAKOWLASTOWIEC.PLOKOK 
36 ADAMSKI ROBERT617321km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAOKOK 
37 ADAMUS JAROSŁAW228021km / M50GDAŃSKOKOK  
38 ADAMUS KATARZYNA306621km / K40PIASECZNOAS PODISTICA IL LAGHETTOOKOK 
39 ADAMUS MACIEJ851321km / M40ANDRYCHÓWOKOK 
40 ADAMUS MARZENA425921km / K40MALECOKOK  
41 ADAMUS PATRYK67021km / M30KRAKÓWBRZYSKI TRI TEAMOKOK 
42 ADOLPHUS ANTHONY247221km / M60COLCHESTERIPSWICH JAFFA RUNNING CLUBOKOK 
43 ADOLPHUS JUDITH246921km / K50COLCHESTERIPSWICH JAFFA RUNNING CLUBOKOK 
44 AFANASYEV VADYM55721km / M30KRAKÓWOKOK 
45 AFANASYEVA YANA104421km / K20KRAKOWOKOK 
46 AFONSO SILVA150221km / M50PESEUXAFONSOOKOK 
47 AGACIŃSKI DOMINIK898821km / M30SKAWINAOKOK 
48 AGACIŃSKI TADEUSZ398521km / M50POZNAŃSERIKON TEAMOKOK 
49 AGAFONOVA IRINA218221km / K30KRAKÓWOKOK 
50 AGDAN KRZYSZTOF352621km / M30CZELADŹPKO BANK POLSKIOKOK 
51 AGUIRRE DAVID126221km / M50TEWKESBURYTEWKESBURY RUNNING CLUBOKOK 
52 AKEROU MUSTAPHA737521km / M20TINGHIRMUSTAPHA AKEROUOKOKKatB2  
53 AKSAMIT INGA714021km / K30ZIELONKIOKOK  
54 ALBRECHT DARIUSZ70421km / M40ARENDALACTIVE EAGLES PROOKOK 
55 ALBRECHT KENNETH284621km / M40KRAKOWOKOK  
56 ALEKSANDROWICZ JOANNA154921km / K30SZCZECINOKOK 
57 ALEKSANDROWICZ PIOTR778021km / M30KRAKÓWKITOOOKOK  
58 ALEKSY ŁUKASZ598021km / M30RADZIONKÓWOKOK 
59 ALEX SEBASTIAN85821km / M20POZNAŃOKOK 
60 ALIESHCHEV ANDRII157721km / M30KRAKOWMOTOROLA SOLUTIONS KRAKÓWOKOK 
61 ALLOUCHE YOUCEF802521km / M50DEUILEUROCLEAR RUNNING TEAMOKOK 
62 AMBICKI SZYMON694621km / M30KRAKÓWNOCNE MARKIOKOK 
63 AMBROZIAK ADAM75021km / M30KOWALETAKA RYBAOKOK 
64 AMBROZIAK DANIEL400521km / M30WARSZAWAKLUB BIEGACZA PLL LOTOKOK 
65 AMBROZIAK ZUZANNA155121km / K20SOCHACZEWA/3OKOK 
66 AMIAUD MAGDALENA339921km / K20TOKYOOKOK 
67 AMIAUD ROMAIN320921km / M20KRAKOWWM TRISELFOKOK 
68 AMUNDSEN ENDRE280821km / M30ARENDALLILLEVIKS L?PELAGOKOK 
69 AMUNDSEN FRODE429621km / M30FEVIKIL EXPRESSOKOK 
70 ANCUKIEWICZ IZABELA545921km / K40CZCHÓWOKOKFizjo  
71 ANCZKIEWICZ KRZYSZTOF717121km / M40WROCŁAWOKOK 
72 ANDERSEN HOWARD84721km / M60COVENTRYCOVENTRY GODIVA HARRIERSOKOK 
73 ANDERSZEWSKI WOJCIECH12921km / M30KRAKÓWMAJKI TEAMOKOK 
74 ANDRE ANNA464721km / K20KONINOKOK 
75 ANDREASIK MARIUSZ830021km / M30WARSZAWAPRO-MILE TEAMOKOK 
76 ANDROSHCHUK ANDRII305321km / M30KIJOWOKOK 
77 ANDRUCHÓW KRZYSZTOF192021km / M30SIECHNICEMKS SIECHNICEOKOK 
78 ANDRUCHÓW MAREK507921km / M30OLKUSZGRUPA BIEGOWA KEFASOKOK 
79 ANDRUCHÓW PAWEŁ410821km / M40KRAKÓWNAUKA BIEGAOKOK 
80 ANDRUCZYK ARKADIUSZ185621km / M40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKOK 
81 ANDRUCZYK KATARZYNA189321km / K40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKOK 
82 ANDRUSIEWICZ KONRAD284921km / M20KRAKÓWOKOK 
83 ANDRUSIEWICZ MAKSYMILIAN865221km / M20ŻYWIEC42 DO SZCZĘŚCIAOKOK 
84 ANDRUSIEWICZ MARTA680921km / K20ŻYWIECŻYWIECOKOK 
85 ANDRUSZKIEWICZ SZYMON11221km / M40GIŻYCKOOKOK 
86 ANDRUSZKO JAN855721km / M30KRAKOWSAINT-GOBAIN SQUADOKOK 
87 ANDRYSZCZYK MICHAŁ149921km / M20WROCŁAWOKOK 
88 ANDRZEJCZYK ADRIAN599021km / M30KĘTRZYNOKOK 
89 ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ272621km / M40BOGATYNIAOKOK 
90 ANDRZEJEWSKI JACEK183321km / M40KRAKOWOKOK  
91 ANDRZEJEWSKI KONRAD259321km / M40KRAKOWKONRADOKOK 
92 ANIKIEJ MACIEJ516121km / M30BIAŁYSTOKMACWAY RUNNING TEAMOKOK 
93 ANIOLEK MICHAŁ662421km / M30TRZEBNICAANGEL TEAMOKOK 
94 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ539521km / M20ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
95 ANKHIM ANASTASIYA372021km / K20WROCLAWOKOK  
96 ANKLEWICZ MAGDALENA38121km / K20WROCŁAWOKOK 
97 ANSALONE PATRIZIA285721km / K40FISCIANOOKOK 
98 ANTCZAK ILIANA82021km / K30MIEDZIANA GÓRAEKSTREMALNI DECARUNOKOK 
99 ANTENUCCI FABIO726621km / M40SAN SALVOPODISTICA SAN SALVOOKOK  
100 ANTKIEWICZ ALEKSANDRA939621km / K20KRAKÓWLOGISTYKA.BIZ.PLOKOK 
101 ANTKIEWICZ JANUSZ939021km / M50KRAKÓWLOGISTYKA.BIZ.PLOKOK 
102 ANTKOWIAK AGATA526021km / K20SIERAKÓWOKOK 
103 ANTKOWICZ BARBARA162121km / K40KRAKÓWOKOK 
104 ANTOLAK JAKUB752421km / M20RABKA-ZDRÓJKRUKIOKOK 
105 ANTONIEWICZ GRZEGORZ385021km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVEOKOK 
106 ANTONISZYN JOANNA614021km / K40WROCŁAWOKOK 
107 ANTONUCCI REBECCA881921km / K30KRAKÓW-OKOK 
108 ANTOŃCZYK ADAM878521km / M50JASTRZEBIE ZDROJOKOK 
109 ANTOS JACEK777021km / M40OBRĘBOKOK  
110 ANTOS PAWEŁ398721km / M30KRAKÓWOKOK 
111 ANTOSIAK KAROLINA719321km / K30ŁÓDŹŁÓDŹOKOK 
112 ANTOSIAK MARTYNA261621km / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMOKOK 
113 ANTOSIAK PRZEMYSŁAW898721km / M30LODZOKOK 
114 ANTOSIAK TOMASZ900821km / M40KĘDZIERZYN KOŹLEANTONTEAMOKOK 
115 ANTOSZCZYSZYN RYSZARD577521km / M30NYSARUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKOKOK 
116 ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW187321km / M40SIEDLCEOKOK  
117 APANASEWICZ JERZY862221km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMOKOK 
118 APANASEWICZ MAGDA861521km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMOKOK 
119 APOLLO MICHAŁ257321km / M30KRAKÓWKMW ZAKOPANEOKOK 
120 APOSTEL GENOWEFA161721km / K30KORFANTÓWTIGERS PRUDNIK/ RUNNERS TEAM NYSAOKOK 
121 APOSTEL KAROLINA65421km / K20JAWORZNOOKOK 
122 APTOWICZ DAMIAN743721km / M20BYDGOSZCZMOPSIKOWE NOGIOKOK 
123 ARANOWSKA IRENA841521km / K50LĘBORKOKOK 
124 ARCHAMOWICZ KRZYSZTOF756921km / M40SKAWINAOKOK 
125 ARCHBOLD IAN399221km / M50GERRARDS CROSSOKOK 
126 ARCIEMOWICZ BARTOSZ700821km / M20KRAKÓWOKOK 
127 ARGOTE ICIAR394021km / K50ALCANTARILLAC.A.C. JACINTO BENAVENTEOKOK 
128 ARGOTE IGNACIO392621km / M50ALCANTARILLAC.A.C. JACINTO BENAVENTEOKOK 
129 ARKKO SAMI330921km / M30KRAKOWOKOK  
130 ARKUSZEWSKI MACIEJ405921km / M30DĄBROWA GÓRNICZABREMBOOKOK 
131 ARKUSZYŃSKI JAKUB595921km / M20WROCŁAWTIME4RUNNINGOKOK 
132 ARMATYS LUKAS302321km / M40HAMBURGOKOK 
133 ARNOLD JULIAN945921km / M40MOGILANYOKOK 
134 ARTER ANGELIKA975721km / K30KRAKÓWADWOKATURA KRAKÓW  
135 ARTILES JUDAS590121km / M20KRAKOWOKOK 
136 AUBELEAU ANTONIN207921km / M20CASSAGNES-BEGONHESOKOK 
137 AUGUSCIK GRZEGORZ354721km / M30RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOOKOK 
138 AUGUSTYN HADRIAN678321km / M40MUNICHBISONTIOKOK  
139 AUGUSTYN MARCIN120021km / M40KRAKÓWOKOK 
140 AUGUSTYN MARIUSZ630421km / M30KRAKÓWMPEC S.A. W KRAKOWIEOKOK 
141 AUGUSTYN PAWEL386121km / M30KRAKÓWOKOK 
142 AUGUSTYN PAWEŁ23321km / M20KRAKÓWOKOK  
143 AUGUSTYN SARA478421km / K20KRAKÓWOKOK 
144 AUGUSTYNIAK KAMIL714721km / M20LIBIĄŻWARCHLAKI ADELAJDYOKOK 
145 AUGUSTYNIAK KONRAD218621km / M20KRAKÓWOKOK 
146 AUGUSTYNIAK PATRYCJA445621km / K30KRAKÓWOKOK 
147 AUGUSTYNIAK PIOTR77221km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
148 AUGUSTYNIAK PRZEMEK524821km / M20GRYFINOJA SIĘ NIE ŚCIGAMOKOKKatB2 
149 AUGUSTYŃSKA KINGA652021km / K40KRAKÓWLACHO TEAMOKOK 
150 AUGUSTYŃSKI SYLWESTER651421km / M30KRAKÓWLACHO TEAMOKOK 
151 AULEYTNER JANUSZ919021km / M40WARSZAWAPKO BANK POLSKIOKOK 
152 AURELIO MARQUES RENAN985821km / M30ALEGRETEEPH  
153 AVERY MARK255121km / M50IPSWICHOKOK 
154 AYAPE AITOR679721km / M20KRAKÓWOKOK 
155 BABCZYK-BUGAJSKA ELWIRA692221km / K30KRAKÓWOKOK  
156 BABENKA ALENA764321km / K40KRAKOWEPAM POLANDOKOK 
157 BABIAK KRZYSZTOF339721km / M40KRAKÓWOKOK 
158 BABICH PAVEL897721km / M20KRAKÓWOKOK 
159 BABIUCH MARCIN447121km / M20OLKUSZOKOK 
160 BABRAJ JERZY854821km / M50KRAKOWTEAM TONIEOKOK 
161 BABULA ESTERA397821km / K20OLESZYCE-OKOK 
162 BABULA KAMIL156221km / M30RZESZÓWOKOK 
163 BABULA MATEUSZ911521km / M30KRAKÓWOKOK 
164 BABULA PAWEŁ547821km / M40KRAKÓWBADBULLOKOK 
165 BACA TOMEK14721km / M30LIPOWAOKOK 
166 BACHOWSKA ANNA252221km / K20WIELICZKAOKOK 
167 BACKIEL JAKUB163921km / M20BIAŁYSTOKOKOK 
168 BADALEWSKI ŁUKASZ543121km / M30KĘTYOKOK 
169 BADOŃ MAREK846421km / M50KRAKÓWŻÓŁTODZIOBYOKOK 
170 BADOWSKI ADAM953121km / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
171 BADYLAK SYLWIA941221km / K20POGWIZDÓWOKOK 
172 BAGIENSKA ALEKSANDRA254621km / K30KRAKOWOKOK 
173 BAGIŃSKA MAŁGORZATA736721km / K20SOSNÓWKAOKOK 
174 BAGROWSKI MAREK54121km / M50JANOWOUMK COLLEGIUM -MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAOKOK 
175 BAHAMOLNAYA VOLHA449521km / K30MOGILEVWE ARE NIGHT RUNNERSOKOK 
176 BAHAMOLNY ALIAKSANDR335521km / M30KRAKOWWE ARE NIGHT RUNNERSOKOK 
177 BAHR MARZENA566221km / K30KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOKFizjo 
178 BAHRANOWSKA MARIA957621km / K20KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSOK 
179 BAJC MARZENA233421km / K40LIDZBARK WARMIŃSKIOKOK 
180 BAJDA PIOTR824221km / M50POŁCZYNOUM WŁADYSŁAWOWOOKOK 
181 BAJDAK ŁUKASZ319421km / M30KRAKÓWOKOK 
182 BAJER GRZEGORZ242621km / M40SOSNOWIECGLUTEN SRUTENOKOK  
183 BAJEREK BARBARA383721km / K30KRAKÓW-OKOK 
184 BAJOŁEK ALEKSANDRA969821km / K50KRAKÓWAZS - AWF KRAKÓW MASTERS  
185 BAJOR AGNIESZKA558121km / K30TARNOBRZEGBOBRY TEAMOKOK 
186 BAJOR ANGELIKA58121km / K20OLEŚNICAOKOK 
187 BAJOR KONRAD132621km / M40KRAKÓWPRACA TO NIE WSZYSTKO - DLA RODZINYOKOK 
188 BAJOR RAFAŁ347721km / M40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSOKOK 
189 BAK JACEK876321km / M40KRAKÓWOKOK  
190 BAK JAROSŁAW966321km / M40KRAKÓW  
191 BAL JAKUB51821km / M30KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSOKOK 
192 BAL TOMASZ116521km / M30KĄTY WROCŁAWSKIEOKOK 
193 BALACHA JERZY249621km / M40KRAKÓWOKOK 
194 BALAWAJDER TOMASZ958521km / M20KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSOK 
195 BALCARCZYK EMILKA187121km / K30DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIOKOK 
196 BALCEROWICZ MACIEJ125421km / M40GDYNIATOYOTA WALDEROKOK 
197 BALDOCK STEPHEN250221km / M50IPSWICHIPSWICH JAFFA RUNNING CLUBOKOK  
198 BALIŃSKA AGNIESZKA607121km / K40SZKUCINBALAX TEAMOKOK 
199 BALIŃSKI WOJCIECH595221km / M40SZKUCINBALAX TEAMOKOK 
200 BALON WOJCIECH303421km / M30SOSNOWIECOKOK 
201 BALTAZA PIOTR84921km / M30KRAKÓWOKOK 
202 BALWIERCZAK KRZYSZTOF222221km / M20SANOKOKOK 
203 BALWIERCZAK MICHAŁ213821km / M30SANOKGWIEZDNY SMALECOKOK 
204 BALWIERCZAK MIŁOSZ560021km / M20SANOKOKOK 
205 BAŁA GABRIELA777121km / K20KRAKÓWFITLARWYOKOK 
206 BAŁA MONIKA21921km / K30KRAKÓWBAŁKAOKOK  
207 BAŁABAN PAULINA27821km / K20SOKÓŁKAOKOK 
208 BAŁABAŃSKI TOMASZ458521km / M50KRAKÓWMPK RUNNERSOKOK 
209 BAŁAMUT PRZEMYSŁAW900621km / M30KRZYŻ WIELKOPOLSKIKB AKTYWNI KRZYŻ WLKPOKOK 
210 BAŁAZY PATRYK1000021km / M30KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKA  
211 BAŁDYGA KAROL948421km / M30KRAKÓWOKOK 
212 BAŁTAROWICZ LUCJAN961121km / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAMOK 
213 BAŁUCKI ARTUR105721km / M30KRAKÓW140MINUT.PLOKOK 
214 BAŁUKA GRZEGORZ119121km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
215 BAŁUSZYŃSKI SŁAWOMIR862421km / M40KRAKÓWBIEGNIJ TAK SZYBKO JAKBYŚ COŚ UKRADŁ :-)OKOK 
216 BANACH JAKUB993021km / M30WARSZAWAZAMARCHWIŚCIE  
217 BANACHOWICZ GRZEGORZ32221km / M40KRAKOWOKOK 
218 BANACZYK ARKADIUSZ879621km / M20STALOWA WOLAOKOK 
219 BANACZYK PIOTR920621km / M50STALOWA WOLAOKOK 
220 BANAS TOMASZ630721km / M40KRAKOWBLUERUNNERSOKOK 
221 BANASIAK KATARZYNA146321km / K30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOKOK  
222 BANASIAK-PIETRAK MARTYNA838021km / K30WARSZAWAPIETRASIĄTKAOK 
223 BANASIK WOJCIECH812021km / M30KRAKOWTRIWISEOKOK  
224 BANASZCZAK DAGMARA137721km / K20JAWORZYNA ŚLĄSKAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
225 BANASZEWSKI JAKUB400121km / M30WROCŁAWOPERA SOFTWAREOKOK 
226 BANAŚ BARTEK231121km / M20WIELICZKAOKOK  
227 BANAŚ EWELINA186221km / K30KIELCEOKOK 
228 BANAŚ KAMIL409421km / M30KIELCEEGISOKOK 
229 BANAŚ KAZIMIERZ984721km / M50MICHAŁOWICENIEZRZESZONY  
230 BANAŚ ŁUKASZ457721km / M30KRAKÓWOKOK 
231 BANAŚ MACIEJ863521km / M30KRAKÓWOKOK 
232 BANDEL ADAM626721km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
233 BANDOŁA RAFAŁ524321km / M20WADOWICEENDORFINY WADOWICEOKOK 
234 BANDOSZ BARTŁOMIEJ431921km / M40WARSZAWAOKOK 
235 BANDUŁA DARIUSZ943921km / M30KRAKÓWKOJOTY RUNNING TEAMOKOK 
236 BANEK PATRYCJA101721km / K20KRAKÓWOKOK  
237 BANIAK GRZEGORZ797421km / M30KRAKÓWOKOK 
238 BANYŚ DAMIAN469421km / M30OLKUSZOKOK 
239 BANYŚ SZYMON749521km / M20KLUCZEOKOK 
240 BAŃCARZ MONIKA82821km / K30KRAKÓWOKOK  
241 BAŃKO ANDRZEJ798921km / M50JAROSŁAWJAROSŁAWOKOK 
242 BAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ289221km / M30KRAKÓWVEGE RUNERSOKOKKatB2 
243 BAŃKOWSKI IGOR103621km / M50NYSANYSAOKOK 
244 BAR TOMASZ248621km / M20WROCŁAWOKOK  
245 BARADZIEJ JAKUB977721km / M30KRAKÓW  
246 BARAN AGATA996021km / K30KRAKÓW  
247 BARAN AGNIESZKA302521km / K40KRAKÓWOKOK 
248 BARAN ALEKSANDRA237321km / K20KRAKÓWOKOK  
249 BARAN ALICJA894921km / K40NOWY SĄCZOKOK 
250 BARAN-HAŁASA LUCYNA941021km / K30ZAMOŚĆRYB CYKLU PYKUOKOK 
251 BARAN JAN979721km / M20KRAKÓW  
252 BARAN JERZY413621km / M30DOBRAOKOK  
253 BARAN JOANNA419321km / K40DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
254 BARAN LUCJAN109521km / M50DĘBNOKLUB BIEGOWY PERŁAOKOK 
255 BARAN ŁUKASZ920221km / M30LIBIĄŻOKOK 
256 BARAN MARTA284721km / K30JERZMANOWICEJURA TEAMOKOK 
257 BARAN MATEUSZ391121km / M20NOWY SĄCZOKOK  
258 BARAN MICHALINA920521km / K40LIBIĄŻOKOK 
259 BARAN MICHAŁ677221km / M30KRAKÓWOKOK 
260 BARAN MONIKA480921km / K30KRAKÓW_OKOK 
261 BARAN PAULINA957021km / K30BĘBŁOOK 
262 BARAN PAWEŁ677321km / M20SANDOMIERZGRUPA BIESZCZADZKAOKOK 
263 BARAN PAWEŁ402721km / M40DALESZYCEPAWEŁOKOK 
264 BARAN PIOTR900021km / M40KRAKOWOKOK 
265 BARAN STEFAN688521km / M40NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROOKOK  
266 BARAN WOJCIECH403621km / M30KRAKÓWUBS KRAKOW RUNNING TEAMOKOK 
267 BARANOWSKI TADEUSZ255421km / M70WARSZAWAOKOK 
268 BARANSKA ANNA872221km / K30KRAKÓWKRYSKAOKOK 
269 BARAŃSKA ADRIANNA38721km / K20KATOWICEMIRAZ RACE TEAMOKOK  
270 BARAŃSKA WANDA762121km / K50KRAKÓWOKOK 
271 BARAŃSKI DAMIAN302921km / M20CIEPIELÓWDIAGNOLAB RADOMOKOK 
272 BARAŃSKI JAKUB762321km / M20KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSOKOK 
273 BARAŃSKI JAKUB168421km / M30KRAKOWMOTOROLA SOLUTIONS KRAKÓWOKOK 
274 BARAŃSKI JAROSŁAW421321km / M30JAWORZNOJAROLOKOK 
275 BARCIK SZYMON735421km / M20RYCHWAŁDOKOK 
276 BARCZAK ALINA453821km / K40ZŁOTÓWOKOK  
277 BARCZAK PIOTR574521km / M20POZNAŃOKOK 
278 BARCZAK RAFAŁ453721km / M40ZŁOTÓWKPP ZŁOTÓWOKOK  
279 BARCZYK DAMIAN808621km / M30RYCZOWOKOK 
280 BARCZYK KAROL43721km / M20WOLBROMOKOK 
281 BARĆ MARCIN611621km / M30ZAGÓRZOKOK 
282 BARĆ TOMASZ505321km / M40KRAKÓWOKOK 
283 BARDO JOANNA33221km / K30KRAKÓWOKOK 
284 BARGIEŁ MARCIN521221km / M30KRAKÓWGO APTIV!OKOK 
285 BARNAŚ ADRIAN620521km / M30BOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAOKOK 
286 BARNAŚ ARKADIUSZ550421km / M40KRAKÓWOKOK 
287 BARNAŚ JAGODA800921km / K20LUBLINSII RUNNING TEAMOKOK 
288 BARNAT DAMIAN821521km / M40KRAKÓWOKOK 
289 BARON ANNA354121km / K30ZALASEWOOKOK 
290 BARTA DOROTA478821km / K40KRAKÓWOKOK 
291 BARTA JAN747721km / M30KRAKÓWOKOK 
292 BARTCZAK SEBASTIAN963321km / M20KRAKÓW  
293 BARTIROMO GAETANO407221km / M70SALERNOATLETICA VIS NOVA SALERNOOKOK 
294 BARTKO DARIUSZ292621km / M40KĘTRZYNDRUŻYNA MLOKOK 
295 BARTKOWIAK KRZYSZTOF208121km / M20POZNAŃOKOK 
296 BARTKOWIAK MONIKA87021km / K20POZNAŃOKOK 
297 BARTNICKI BARTOSZ63021km / M20GŁUSZYCASCM POLANICA-ZDRÓJOKOK  
298 BARTNIK ANIA461721km / K30OPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOKOK 
299 BARTNIK STANISŁAW31921km / M40OPOLEOKOK 
300 BARTOSHCHUK OLEKSANDR863821km / M20KRAKÓWOKOK  
301 BARTOSIEWICZ DARIUSZ849521km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
302 BARTOSIEWICZ MARCIN592221km / M40KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKAOKOK 
303 BARTOSIK MICHAŁ475521km / M30CHRZANÓWBIEGAM TEAMOKOK 
304 BARTOSZEK JAN779221km / M40JANOW LUBELSKIOKOK  
305 BARTOSZEK KATARZYNA406821km / K40SIEMIANOWICE SLASKIEOKOK  
306 BARTOSZEK MAREK349821km / M30NIEPOŁOMICEOKOK  
307 BARTOSZEK PAWEŁ210721km / M30KATOWICEASIA LIZONCZYKOKOK 
308 BARTOSZEK RAFAŁ406721km / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOKOK  
309 BARTOSZEK TOMASZ465021km / M20KATOWICESAINT-GOBAIN SQUADOKOK 
310 BARTULA PIOTR515721km / M40KRAKÓWCHCIAŁE SE POBIEGAĆOKOK 
311 BARTULA TOMASZ515821km / M40KRAKÓWOKOK 
312 BARTUŚ JOANNA621921km / K30MICHAŁOWICEG.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEOKOK 
313 BARTUŚ LUBOMIR891621km / M20BIECZOKOK 
314 BARTYZEL BEATA584321km / K30KRAKÓWOKOK 
315 BARWICKA-BŁASZCZYK JOANNA531621km / K30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOKOK 
316 BARYGA PAWEŁ454421km / M40JABŁONNAOKOK  
317 BARZYCKI WOJCIECH938821km / M30OLKUSZOKOK 
318 BASIS BARTOSZ257021km / M20ŚWIDNICAŚLĘZAK TEAMOKOK 
319 BASISTA PAWEL490821km / M20KRAKOWMORTALOKOK 
320 BASIUK MACIEJ342721km / M20KRAKÓWGT TEAMOKOK 
321 BASNETT PAUL811521km / M50LEIGHASTLEY AND TYLDESLEY ROAD RUNNERSOKOK  
322 BASTA MARIUSZ315621km / M40KRAKÓWOKOK 
323 BASTER ALEKSANDRA46421km / K20KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
324 BASZKO KRZYSZTOF91321km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
325 BAŚ ANNA13721km / K50KRAKÓWLENIWCEOKOK 
326 BAŚ MARCIN877021km / M30KRAKÓWOKOK 
327 BAŚ MATEUSZ17821km / M40KRAKÓWLENIWCEOKOK 
328 BAŚ TOMASZ527621km / M40KRAKÓWPZU SPORT TEAM/STOKOWCZYKI TEAMOK 
329 BATKO MARCIN571321km / M40KRAKÓWUKSOKOK 
330 BATKO PATRYCJA572221km / K20KRAKÓWOKOK 
331 BATKO PIOTR825521km / M20KRAKÓWRYSKALSKIOKOK  
332 BATKO WOJCIECH994721km / M30KRAKÓWKRWAWE SUTY  
333 BATORA MARCIN78221km / M30DĘBICAOKOK 
334 BATORYNA ALEKSANDER897821km / M30BĘDZINUNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHOKOK 
335 BATTEK MIROSŁAW272921km / M40SKAWINAOKOK 
336 BAUER KAMIL124721km / M20KRAKÓWOKOK 
337 BAUM LISA447221km / K40MILTON KEYNES_OKOK 
338 BAZAK ANDRZEJ509921km / M40KIELCEOKOK 
339 BAZALIEIEV MAKSYM369921km / M20KRAKOWPESOSOKOK  
340 BAZAN JUSTYNA626321km / K30KRAKOWNAUKA BIEGAOKOK 
341 BAZARNIK GRZEGORZ672121km / M30KRAKÓWOKOK 
342 BAZYL ADAM414121km / M30DĄBROWAGÓRNICZABREMBOOKOK  
343 BAZYLUK EWA10821km / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAOKOK 
344 BAZZURRO GIANNI250121km / M50GENOVAASD PODISTICA PERALTO GENOVAOKOK 
345 BĄBA DARIUSZ887521km / M20NOWY SĄCZOKOK 
346 BĄCZEK NATALIA772621km / K20KRAKÓWAROMAT NÓGOKOK 
347 BĄCZEK WIOLETA727821km / K20LIBIĄŻRUN TO THE HILLS LIBIĄŻOKOK 
348 BĄK BEATA647021km / K40TUMLIN WYKIEŃOKOK 
349 BĄK EMILIA545821km / K20KOZIEGŁOWYOKOK  
350 BĄK LECH422421km / M30KRAKÓWOKOK  
351 BĄK MARCIN648721km / M40TUMLIN WYKIEŃOKOK 
352 BĄK MARCIN520221km / M30KRAKÓWOKOK 
353 BĄK MATEUSZ602121km / M40PŁAZAWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEOKOK 
354 BĄK PAULINA30021km / K20MALINIEOKOK 
355 BĄK PRZEMYSŁAW41221km / M30JAWORZNOOKOK 
356 BEBAK GABRIEL881721km / M20KRAKÓWDASTA INVESTOKOK 
357 BEBAK MARCIN988721km / M30LIBIĄŻOKOK 
358 BEBŁO PATRYK610621km / M30OLEŚNICAOKOK 
359 BECHTA DAMIAN27021km / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK 
360 BECLA KAROLINA340221km / K30KRAKÓWOKOK 
361 BEDNARCZYK-ICIEK ANETA912021km / K40RADOMSKOAKTYWNI KAMIEŃSKOKOK 
362 BEDNARCZYK BOGUSŁAW687621km / M50KRAKÓWBOGDANOKOK  
363 BEDNARCZYK MONIKA144021km / K20WARSZAWAOKOK 
364 BEDNAREK DANIEL317921km / M40KRAKÓWOK 
365 BEDNAREK ŁUKASZ272121km / M30GDÓWRUN-LOGOKOK 
366 BEDNARENKO WOJCIECH267421km / M30TARNÓWEKIPA Z TARNOWAOKOK 
367 BEDNAROWSKI DAREK419421km / M40KRAKÓWOKOK 
368 BEDNARSKI GRZEGORZ227821km / M40KIELCEOKOK  
369 BEDNARSKI IGOR805521km / M40WARSZAWAOKOK 
370 BEDNARSKI JAKUB206821km / M30KRAKÓWOKOK 
371 BEDNARSKI MARIUSZ922321km / M40TOPOROWICEOKOK 
372 BEDNARZ ANNA727721km / K20SIEDLISKA42 DO SZCZĘŚCIAOKOK 
373 BEDNARZ JAKUB417921km / M30DĄBROWA GÓRNICZABREMBO TEAM / ALCHEMIA BIEGANIAOKOK 
374 BEDNARZ JÓZEF760721km / M20SIEDLISKAOKOK 
375 BEDNARZ KAROLINA729521km / K30KRAKOWOKOK 
376 BEDNARZ KAROLINA244321km / K20KRAKÓWOKOK 
377 BEDNARZ KRZYSZTOF810821km / M50TARNÓW4K TEAM TARNÓWOKOK 
378 BEDNARZ MAREK315521km / M20WARSZAWASIBLINGS TEAMOKOK  
379 BEDNARZ PAWEŁ470421km / M50MALINMALINIAKIOKOKPrzewodnik 
380 BEDNARZ RAFAŁ925121km / M20KAMIONKA WIELKAOKOK 
381 BEDNARZ URSZULA470321km / K20MALINMALINIAKIOKOK 
382 BEDNARZ WACŁAW913621km / M50KRAKÓWOKOK 
383 BEDNARZ WACŁAW746021km / M30JORDANÓWOKOK 
384 BEDNARZ WOJCIECH162021km / M20CHRZANÓWOKOK 
385 BEDNARZYK MICHAŁ991821km / M30CISIE  
386 BEDYCHAJ ANDRZEJ296421km / M20KRAKÓWOKOK 
387 BEGER DAGMARA259721km / K40GDAŃSKDYNATRACEOKOK 
388 BEHOUNEK LESZEK637321km / M60ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEOKOK 
389 BEHOUNEK MAŁGORZATA637721km / K50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEOKOK 
390 BEKASIAK MIKOŁAJ210521km / M20SZAMOTUŁYTAKŻE TEGO...OKOK 
391 BELCZEWSKI IGOR224621km / M20WARSZAWAPZU SPORT TEAMOKOK 
392 BELLONI GIORGIO549921km / M60OVADAATLETICA OVADESEOKOK 
393 BEŁZ TOMASZ577921km / M20KRAKÓWOKOK 
394 BEŁZA MICHAŁ451421km / M30BOCHNIAOKOK 
395 BEŁZAK FILIP839521km / M20KRAKÓWTRIJET TEAMOKOK 
396 BEMBEN TOMASZ823721km / M20KRAKÓWOKOK 
397 BENDERSKI GRZEGORZ523821km / M40KWIDZYNOKOK 
398 BEREZIK MIETEK745321km / M60KRAKOWNKK NOWY TARGOKOK  
399 BEREZOWSKI TOMASZ738821km / M30KATOWICEOKOK 
400 BERGAŃSKI MICHAŁ53321km / M30GRYBÓWOKOK  
401 BERGER EDYTA384421km / K40OTMUCHÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAOKOK 
402 BERGER JUREK941121km / M50DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
403 BERGSTOFF SYLWIA303121km / K20ŻARYOKOK 
404 BERINI MARCIN921621km / M40NYSAOKOK 
405 BERKA DOMINIKA894121km / K20KRAKÓWBUBAK BHP RUNNING TEAMOKOK 
406 BERNASCONI STEFANO896321km / M40WARSZAWATRICLUB WARSZAWAOKOK  
407 BERNAŚ GRZEGORZ894621km / M40KRAKÓWESKADRA KRAKÓWOKOK 
408 BERNAT PAWEŁ216821km / M40WARSZAWAOKOK  
409 BERNAT SYLWIA229521km / K40ŻARYOKOK 
410 BERNECKA AGNIESZKA995021km / K40KRAKÓWG.A.Z.  
411 BERWANGER SYLWIA247421km / K50BERLINOKOK 
412 BESZTOCHA MARCIN103021km / M30LĘDZINYOKOK 
413 BEŚKA KONRAD299121km / M20KRAKÓWOKOK 
414 BETLEJ HUBERT874221km / M30KRAKÓWESKADRA KRAKÓWOK 
415 BETTEGA ROBERTO564821km / M40MEZZANOU.S.PRIMIEROOKOK 
416 BETTING LAURENT515521km / M50ROŻNÓWOKOK 
417 BEUNK DANIEL774021km / M30KRAKOWOKOK 
418 BEZHENAR DARIA655721km / K20GDANSKSTATE STREET BANKOKOK 
419 BĘBENEK BARTOSZ689921km / M30KRAKÓWOKOK  
420 BĘTKOWSKI TOMEK897321km / M30WIELICZKAUKS GIMNAZJON WIELICZKAOKOK 
421 BIALIK DANIEL283421km / M30WARSZAWAOKOK  
422 BIAŁAS BARTOSZ50321km / M30PRZECZYCEDEAF RUNNEROKOK 
423 BIAŁAS JOANNA621221km / K30ŁÓDŹOKOK  
424 BIAŁAS JOANNA215521km / K30ŁÓDŹOKOK 
425 BIAŁAS-SOBCZAK IZABELA214821km / K40KUDOWA-ZDRÓJOKOK 
426 BIAŁCZAK EMILIA292021km / K20STARE BOGACZOWICEOKOK 
427 BIAŁECKA SYLWIA33421km / K40ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
428 BIAŁECKI ALEKSANDER285121km / M40MYSŁOWICEOKOK 
429 BIAŁEK MATEUSZ563221km / M20KRZYKÓWPÓŁMARATOŃCZYKIOKOK 
430 BIAŁEK MICHAŁ126721km / M20KRAKÓWOKOK  
431 BIAŁEK OLAF935621km / M50KRAKÓWMEGATEL.COM.PLOKOK 
432 BIAŁEK TOMASZ532221km / M40WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAOKOK 
433 BIAŁOBRZESKI MICHAŁ486421km / M40WARSZAWAOKOK  
434 BIAŁOWĄS ARTUR636821km / M40KRAKÓWFORZA INTEROKOK 
435 BIAŁOWĄS BARBARA636721km / K40KRAKÓWFORZA INTEROKOK 
436 BIAŁOWOLSKI ROBERT39221km / M30KRAKÓWOKOK 
437 BIAŁOŻYT KRZYSZTOF582621km / M40KAMESZNICAOKOK 
438 BIAŁOŻYT MICHAŁ646121km / M20KAMESZNICANN RUNNING TEAMOKOK  
439 BIAŁY MACIEJ722621km / M30CHRZANÓWCITYOK 
440 BIAŁY MICHAŁ32821km / M30KRAKÓWORANGE POLSKA/POLORAPIDO RUNNING TEAMOKOK 
441 BICZ PAWEL767421km / M40KRAKOWOKOK 
442 BIE STALE499721km / M30OSLOLILLEVIKS L?PELAGOKOK 
443 BIEDA PIOTR295721km / M40KRAKÓWOKOK 
444 BIEDROŃ JAROSŁAW879021km / M30KRAKÓWOKOKKatB2 
445 BIEDROŃ JAROSŁAW563321km / M40NOWY SĄCZOKOK 
446 BIEDROŃ MARTA524621km / K30WIELICZKA#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKOK 
447 BIEDROŃ WOJCIECH225321km / M30KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
448 BIEGAJSKI MICHAL142821km / M30LESZNOTRANSFORMERSOKOK  
449 BIEGAŃSKI PAWEŁ98221km / M30DAMNICAZEGA GABINET SŁUPSKOKOK 
450 BIEGUN DARIUSZ531821km / M40SUŁKOWICEANDRYCHÓW RUNNINGOKOK 
451 BIEGUN MARIA732921km / K20KRAKÓWBIEGUNSPORTOKOK 
452 BIEL MICHAŁ32521km / M20KRAKÓWOKOK 
453 BIELA ALEKSANDRA491421km / K30KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMOKOK 
454 BIELA TOMASZ292721km / M20KRAKÓWOKOK 
455 BIELACH TOMASZ299021km / M30KRAKÓWSTATE STREETOKOK  
456 BIELAK JUSTYNA519521km / K20LESKONIGHT RUNNERSOKOK 
457 BIELAK PIOTR176321km / M30WROCŁAWOKOK 
458 BIELAK TOMASZ901421km / M30JABŁONNAOKOK 
459 BIELATOWICZ AMADEUSZ252021km / M20DĘBICAOKOK 
460 BIELAWSKI ADAM317721km / M30KRAKÓWRINGIER AXEL SPRINGEROK  
461 BIELAWSKI MICHAŁ679821km / M30KRAKÓWCOLĄD-DKLOKOK 
462 BIELECKA ANNA640621km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
463 BIELECKA DOROTA944321km / K20KOCMYRZÓWOKOK 
464 BIELECKA MARTA820421km / K30DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMOKOK 
465 BIELECKI DAWID932221km / M30BRZÓZAKRÓLEWSKAREAL MADRYT TEAMOKOK 
466 BIELECKI JAKUB691921km / M30KRAKÓWRACZADAMOKOK 
467 BIELECKI PAWEŁ300321km / M20KOLONIA RĘCZNOCOMARCHOKOK 
468 BIELECKI SŁAWOMIR968821km / M50KRAKÓW  
469 BIELECKI SZCZEPAN203421km / M20MEDYNIA GŁOGOWSKAWRÓBELKI TEAMOKOK 
470 BIELEN ANDREW578421km / M30WASHINGTONOKOK 
471 BIELENINIK ARKADIUSZ827721km / M40PUCICEOKOK  
472 BIELIK PAWEŁ275321km / M30KATOWICEOKOK 
473 BIELIK RADEK130421km / M40KRAKÓW#WKURW_TEAMOKOK 
474 BIELIŃSKI DOMINIK835521km / M20GDYNIANB TEAMOKOK 
475 BIELIŃSKI ŁUKASZ718221km / M40WARSZAWAOKOK 
476 BIENIAS ŁUKASZ720821km / M30DZIERŻONIÓWLITWIN TRIATHLON TEAMOKOK 
477 BIENIEK ANNA388521km / K20CZECHOWICE-DZIEDZICEOKOK  
478 BIENIEK MATEUSZ239321km / M20CZECHOWICE-DZIEDZICEOKOK  
479 BIENIEK PATRYK728921km / M20LIPSKOPTAKI LATAJĄ SZYFREMOKOK 
480 BIENIEK PAWEŁ324521km / M40BOCHNIAŻUBRY BOCHNIAOKOK 
481 BIENIEK PIOTR408921km / M30KIELCEOKOK  
482 BIENIEK ROBERT541221km / M50BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOKOK 
483 BIENKOWSKI TOMASZ380621km / M30GDANSKTHERMAGENOKOK 
484 BIEŃ GABRIELA446321km / K30KRAKÓWKB UNISZOWAOKOK  
485 BIEŃ JAKUB151921km / M30ZABAWAOKOK  
486 BIEŃ KAROL916021km / M30KRAKÓWRUNNINGPERFORMANCE.PLOKOK 
487 BIEŃ MAGDALENA416021km / K40KRAKÓWOKOK 
488 BIEŃ PRZEMYSŁAW848021km / M30RYGLICEKS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWAOKOK 
489 BIEŃKOWSKI ANDRZEJ853021km / M30MODLNICAOKOK 
490 BIEŃKOWSKI MICHAŁ777621km / M30KRAKÓWOKOK 
491 BIERNACKA MONIKA644021km / K40KRAKÓWMOXIAOKOK 
492 BIERNACKI ALEKSANDER336321km / M40MILANÓWEKOKOK 
493 BIERNACKI MATEUSZ297621km / M30KRAKÓWOKOK 
494 BIERNACKI RENE157621km / M70POLANICA-ZDRÓJOKOK 
495 BIERNACKI ROBERT643321km / M40KRAKÓWROBIEROKOK 
496 BIERNAT BARTŁOMIEJ331921km / M30KRAKÓWOKOK  
497 BIERNAT MAGDALENA904221km / K20ŻYWIECOKOK 
498 BIERNAT MONIKA81221km / K30RZESZOWDELOITTE ADVENTURE TEAMOKOK 
499 BIERNAT SZYMON325121km / M20KRAKÓWOKOK 
500 BIEROWIEC BARTOSZ769921km / M40KRAKÓWSTREFA TLENU PL/ SITECH SPORTS TEAMOKOKKatB2 
501 BIES GRZEGORZ324921km / M30KRAKÓWOKOK 
502 BIES SYLWIA770821km / K40HECZNAROWICEOKOK 
503 BIES TOMASZ691421km / M40HECZNAROWICEKĘCKIE HARPAGANYOKOK 
504 BIESENBACH WALTER975321km / M20AMSTERDAM  
505 BIEŚ SZYMON129221km / M20ŻYWIECOKOK 
506 BIGA MATEUSZ149721km / M20KRAKÓWOKOK  
507 BIGAJ ANETTA193721km / K40KRAKÓWWKURW_TEAMOKOK 
508 BIGAJ IREK193321km / M40KRAKÓWWKURW_TEAMOKOK 
509 BIGOSZEWSKI TOMASZ887621km / M40NOWY TARGNOWY TARG RUNNERSOKOK 
510 BIJOTA JANUSZ477821km / M50KRAKÓWOKOK 
511 BIL PIOTR403221km / M20DĘBICABONUSOKOK 
512 BILAS RAFAL829121km / M20KRAKOWOKOK 
513 BILIK-ZAWADZKA EWELINA784921km / K20KRAKÓWUNLIMITED SPORT & LIFESTYLEOKOK 
514 BILLING JAN224221km / M30ŁÓDŹOKOK 
515 BILNIK ŁUKASZ786221km / M40ZEMBRZYCEBESKID RUN TEAMOKOK 
516 BILSKA KINGA534121km / K20WROCŁAWOKOK 
517 BILSKA ŁUCJA970221km / K30NIEPOŁOMICE  
518 BILSKI GRZEGORZ307921km / M40KRAKÓWOKOK 
519 BILSKI LUKASZ322221km / M40KRAKOWESKADRA KRAKÓWOKOK  
520 BILSKI PIOTR95321km / M20ROSTARZEWOOKOK 
521 BILSKI TOMASZ452421km / M30WOLSZTYNOKOK 
522 BINASIK AGNIESZKA583821km / K40KATOWICEHURAGAN LIGOTAOKOK 
523 BINDA JOANNA447621km / K20BIELSKO BIAŁAWEGE RUNNEROKOK  
524 BIŃCZYCKI JAROSŁAW882121km / M50OWCZARYOKOK 
525 BIŃKOWSKI ZDZISŁAW198721km / M40KRAKÓWOKOK 
526 BIRCZYŃSKI PAWEŁ584421km / M50KRAKÓWOKOK 
527 BIRECKI WACŁAW896721km / M50OPOLEGT KONAOKOK 
528 BIRGER AGATA150521km / K30PRZECŁAWOKOK 
529 BIRLET PAWEŁ749921km / M30KROSNOOKOK 
530 BIRTELE ANDREA837821km / M40NEVIANOSARACENATLETICAOKOK 
531 BIS TOMASZ846321km / M30KRAKÓWOKOK 
532 BISAGA BOGDAN533421km / M30MAKÓW PODHALAŃSKIOKOK 
533 BISKUP MARIUSZ305221km / M40JEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEOKOK 
534 BISPO LUIS357121km / M50WALDENBUCHOKOK 
535 BISSET SOPHIE509321km / K20GLOUCESTERSHIRESOPHIE BISSETOKOK 
536 BISZTYGA SABINA793921km / K40KRAKÓWWODOCIĄGI MIASTA KRAKOWAOK  
537 BIZON KATARZYNA471821km / K30KRAKÓWOKOK 
538 BIZOŃ DAWID905321km / M20ANDRYCHÓWANDRYCHÓW RUNNINGOKOK 
539 BIZOŃ PRZEMYSŁAW452521km / M30KRAKÓWBISO?OKOK 
540 BLACHA DOMINIK878821km / M20BIŁGORAJOKOK 
541 BLACHA ŁUKASZ358821km / M30KRAKÓWBTS FOREVER DZIADUOKOK 
542 BLACKMAN GARY837621km / M40BURGESS HILLHORLEY HARRIERSOK 
543 BLADY BOGDAN709221km / M50KRAKÓWOKOK 
544 BLAK TOMASZ374721km / M40WROCŁAWOKOK  
545 BLAŃDA MARCIN763021km / M20NOWY TARGCHELSEA FCOKOK 
546 BLASZKOWSKA EWA820321km / K30WIEDENOKOK 
547 BLICHARSKI JÓZEF485921km / M30ŚLEDZIEJOWICEMRÓWCZAKIOKOK 
548 BLICHARZ JACEK208421km / M50BIŁGORAJOKOK 
549 BLICHARZ ŁUKASZ497621km / M30KRAKÓWOKOK 
550 BLOCH SZYMON440421km / M30GDYNIA-OKOK  
551 BLOK BARBARA479821km / K20KROSNOOKOK 
552 BLOKHINA OLHA630121km / K30KRAKOWOLHAOKOK  
553 BŁACH ŁUKASZ409821km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOKOK 
554 BŁACH WOJCIECH283821km / M30SOSNOWIECWWW.MIZOPOL.PLOKOK 
555 BŁACHNO MARCIN328721km / M40KRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOOKOK 
556 BŁAHUT MAŁGORZATA668821km / K40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
557 BŁASZCZYK ANNA216221km / K40CZĘSTOCHOWACZEWARUNTIMOKOK 
558 BŁASZCZYK BARTOSZ242921km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPKO BANK POLSKIOKOK  
559 BŁASZCZYK DOMINIK593321km / M30KALETYNIGHT RUNNERSOKOK 
560 BŁASZCZYK ROBERT840521km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
561 BŁASZCZYKOWSKI MARCIN138021km / M40TARNOWSKIE GÓRYOKOK  
562 BŁASZKIEWICZ DOROTA676821km / K30KRAKÓWLEMON TEAMOKOK 
563 BŁASZKIEWICZ PIOTR898521km / M20KRAKÓWOKOK 
564 BŁAUCIAK MICHAŁ378821km / M20LUBINOKOK 
565 BŁAWAT JAKUB982421km / M30KRAKÓW  
566 BŁAŻEJ KAROL788121km / M40POBIEDZISKA_OKOK 
567 BŁAŻEWSKI MAREK381621km / M50JEMIELNICAOKOK 
568 BŁĄKAŁA TOMASZ256021km / M40BRODZISZÓWOKOK 
569 BŁESZYŃSKI TOMASZ751121km / M30KRAKÓWOKOK 
570 BŁĘDOWSKI KRZYSZTOF510721km / M30TORUŃOKOK 
571 BŁONIARCZYK JANUSZ662721km / M50KOSZYCE MAŁEOKOK 
572 BŁOŃSKA MONIKA29521km / K30GLIWICEOKOK 
573 BŁOŃSKA-POLAK EWA528021km / K40TARNOWSKIE GÓRYBTM RUNNERSOKOK 
574 BŁOŃSKI DARIUSZ258621km / M50TORUŃRC MŁYNIECOKOK 
575 BŁOŃSKI MICHAŁ984021km / M30WARSZAWA  
576 BŁOŃSKI PIOTR940421km / M40KRAKÓWPOKOJOWY PATROLOKOK 
577 BŁOŃSKI RAFAŁ364221km / M20ŁÓDŹWWW DRUŻYNA BIEGOWAOKOK 
578 BOBA MONIKA35521km / K40JAWORZNOOKOK 
579 BOBAK BOGDAN653421km / M50SKAWINAOKOK 
580 BOBER MACIEJ187021km / M20WROCŁAWOKOK 
581 BOBKOWSKI MACIEJ774221km / M40GLIWICENIGHT RUNNERS PYSKOWICEOKOK 
582 BOBOWSKI BARTEK509421km / M40NIEPOLOMICEOKOK  
583 BOBOWSKI MATEUSZ742921km / M30WIELICZKAOKOK 
584 BOBOWSKI WOJCIECH739321km / M30WIĘCBORKWKKW WIĘCBORKOKOK 
585 BOBOWSKI WOJCIECH194721km / M30WIĘCBORKWKKWOKOK 
586 BOBRO KAJA621421km / K30KRAKÓW#WKURW_TEAMOKOK 
587 BOBROWSKA JOANNA775721km / K30RADOMOKOK 
588 BOBROWSKI DARIUSZ917121km / M50WARKAKS START PUŁASKI WARKAOKOK 
589 BOBROWSKI MICHAŁ139121km / M30POŁANIECRUNNING POŁANIECOKOK  
590 BOCCASSI GIULIA548821km / K50ALESSANDRIASAI FRECCE BIANCHEOKOK 
591 BOCHENEK JACEK575021km / M50SKOCZÓWFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYOKOK 
592 BOCHENEK KRZYSZTOF333121km / M30KIELCEPZU SPOR TEAM/STOKOWCZYKIOKOK 
593 BOCHENEK MARIA574921km / K50SKOCZÓWFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYOKOK 
594 BOCHENEK MICHAŁ822721km / M30SIEPRAWPOLPLAST BIEGAOKOK 
595 BOCHENEK WOJCIECH535521km / M30WROCŁAWHUNGRY ALWAYSOKOK 
596 BOCHEŃSKA KATARZYNA350521km / K30KRAKOWUBS KRAKOW RUNNING TEAMOKOK 
597 BOCHEŃSKI KRZYSZTOF179321km / M40SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWOKOK 
598 BOCHEŃSKI MACIEJ587521km / M20KRAKÓWOKOK 
599 BOCHO NATALIA858621km / K20KRAKÓWOKOK 
600 BOCIARN RADOSŁAW500821km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOKOK 
601 BOCIEK AGNIESZKA525421km / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEOKOK  
602 BOCIEK PIOTR744821km / M50WOLA FILIPOWSKAOKOK 
603 BOCZEK KRZYSZTOF237821km / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIPER ASPERA AD ASTRAOKOK 
604 BOCZEK MARCIN271521km / M40WROCŁAWOKOK 
605 BOCZKOWSKI DAWID701521km / M30BIELSKO-BIAŁATI AUTOMOTIVEOKOK 
606 BODIN JEROME762521km / M40DRAVEILEUROCLEAROKOK 
607 BODNAR ANNA228921km / K30CIESZYNENDURE TEAMOKOK 
608 BODURKA ADAM848821km / M20KRAKÓWGO APTIV!OKOK 
609 BODYCH ANNA96421km / K20GOŁKÓWKONDYCJAOKOK 
610 BODYS GRZEGORZ872521km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOKOK 
611 BODZENTA GRZEGORZ765721km / M20LISZKIOKOK 
612 BODZIOCH ROBERT353021km / M40KĘDZIERZYN KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOKOK 
613 BODZIONY ADRIANNA691521km / K20GIEBUŁTÓWOKOK 
614 BODZIONY JAKUB99521km / M30NOWY SĄCZOKOK 
615 BOESCHE JAKUB916821km / M30KRAKÓWUBS KRAKOW RUNNING TEAMOKOK 
616 BOGDAŁ EWELINA929021km / K20KRAKÓWOKOK 
617 BOGDAŁ KRZYSZTOF175521km / M30PEWEL ŚLEMIEŃSKAHUSARIA RACE TEAMOKOK 
618 BOGDAN RYSZARD378621km / M60LIBUSZABIECKA SZKOŁA KATÓWOKOK 
619 BOGDAŃSKI MARIUSZ962721km / M40KRAKÓW  
620 BOGUCKI ARKADIUSZ947221km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAOKOK 
621 BOGUNIA JAKUB844021km / M20CIESZYNKOŁO NAUKOWE KISN3XDOKOK 
622 BOGUS ŁUKASZ478021km / M40BIERUŃCZARNE OWCEOKOK 
623 BOGUSŁAWSKI MICHAŁ457021km / M30BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOKOK 
624 BOGUSZ KRZYSZTOF520421km / M40KRAKÓWOKOK 
625 BOGUSZ PIOTR487221km / M20ŁÓDŹNO TEAMOKOK 
626 BOGUSZ WOJTEK304021km / M30KRAKÓWCLICO TEAMOKOK 
627 BOGUSZEWSKI BARTOSZ512521km / M30DĄBROWA GÓRNICZAOKOK  
628 BOGUTA PAWEŁ987021km / M40KRAKÓW  
629 BOGUTYN TOMASZ459421km / M40KRAKÓWOKOK 
630 BOHDANOWICZ KAROLINA666221km / K30WARSZAWAOKOK 
631 BOHMAN KRISTINA173621km / K40KALIXTEAM JOKIOKOK 
632 BOHN MARIUSZ848221km / M50PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEOKOK 
633 BOHOSIEWICZ BORYS199821km / M40KRAKÓWWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEOKOK 
634 BOIKO KATERYNA695021km / K20KHARKIVOKOK 
635 BOJANOWICZ MARCIN242421km / M30RADOMOKOK 
636 BOJARA ROBERT837021km / M40RADOMBIEGIEM RADOMOKOK 
637 BOJARSKA AGNIESZKA363221km / K40PŁOCK_OKOK 
638 BOJARSKA BEATA262721km / K30KRAKÓWESKADRA KRAKÓWOKOK 
639 BOJARSKI DOMINIK546821km / M20ŚWILCZAOKOK 
640 BOJARSKI GRZEGORZ712921km / M30PIASKIWOTOKOK 
641 BOJARSKI MATEUSZ334421km / M20KRAKÓWOKOK 
642 BOJARSKI TOMASZ907721km / M30POZNAŃOKOK 
643 BOJDO KAMIL407621km / M20DĘBNOOK 
644 BOJKO KAMIL857021km / M30MYŚLENICEPOLPLAST BIEGAOKOK 
645 BOJKOWSKI MACIEJ523921km / M40KRAKÓWDELPHI RUNNING TEAMOKOK 
646 BOJOVIC GORAN442321km / M50PARTILLEGORANOKOK 
647 BOLAT TARIK755521km / M20KRAKOWTARIK BOLATOKOK 
648 BOLEK RAFAŁ596021km / M20WYŻYCEZABIEGANYOKOK 
649 BOŁOZ DARIUSZ746121km / M40SKAWINAOKOK  
650 BOM OSKAR972221km / M20KRAKÓW  
651 BOMBAŁA MICHAŁ840121km / M30JABŁONNAPŁOŃSCY PATRIOCIOKOK 
652 BONA RODERIK204821km / M30ZARNOVICAZC-RUNOKOK 
653 BONANNI ROBERTO686821km / M50LAQUILAROBERTO BONANNIOKOK  
654 BONDAR ROMAN42321km / M20KRAKOWAMWAYOKOK 
655 BONK TOMASZ177121km / M40KEDZIERZYN-KOZLENAPALONE DZIKIOKOK 
656 BONKOVSKYI VLADYSLAV248121km / M20KRAKOWOKOK  
657 BONNAVE MAXIME491921km / M30KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMOKOK 
658 BORAK-ŁUKAŃKO BARBARA940321km / K40BIELSKO-BIAŁAPERSONAL CHALLENGEOKOK 
659 BORCHERT MARCIN123321km / M30ŚWIETOCHLOWICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMOKOK 
660 BORCZYK ANDRZEJ816121km / M30WARSZAWAELO ELO 5 2 0OKOK  
661 BOREK BOGUSŁAW553021km / M40STRZEBIŃO CO BIEGA W KALETACHOKOK 
662 BOREK JADWIGA795221km / K40KĘDZIERZYNKOŹLEACTIVE EAGLES PROOKOK 
663 BOREK MIROSLAW408321km / M40MONTGERONMONTGERONOKOK 
664 BORELLO ANGELO549421km / M60AGLIANO TERMEGP CARTOTECNICA PIEMONTESEOKOK 
665 BORKOWSKA ALICJA61021km / K40ZŁOCIENIECOKOK 
666 BORKOWSKA ANNA382121km / K40RAWICZOKOK 
667 BORKOWSKA ANNA283221km / K30WROCŁAWOKOK 
668 BORKOWSKA ANNA63821km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOK 
669 BORKOWSKA JOANNA62421km / K30KRAKÓWOKOK 
670 BORKOWSKA KATARZYNA718821km / K30BOGATYNIAOKOK 
671 BORKOWSKA PAULINA554421km / K30JASTRZĘBIE-ZDRÓJSIOSTRYOKOK 
672 BORKOWSKI DAMIAN581321km / M30OŁOBOKBORKOŚ TEAMOKOK 
673 BORKOWSKI DOMINIK903421km / M30WARSZAWAMAZARSOKOK 
674 BORKOWSKI MARCIN575721km / M40CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOKOK 
675 BORKOWSKI MICHAŁ724421km / M20ŁABISZYNOKOK 
676 BORKOWSKI PAWEŁ823621km / M20WOLA BATORSKAOKOK 
677 BOROŃ-KOSIK MAGDALENA115521km / K30WROCŁAWOKOK 
678 BOROŃ MATEUSZ741121km / M20KRAKÓWHUTASY RUNNING TEAMOKOK 
679 BOROŃ PAULINA306321km / K20TOMASZKOWICEGDÓW PROUD RUNNERSOKOK  
680 BOROŃ PAWEŁ458721km / M40STASZÓWOKOK 
681 BOROŃCZYK JOLANTA638921km / K20KRAKÓWGO APTIV!OKOK 
682 BOROWIAK ANDRZEJ504821km / M20KRAKÓWOKOK 
683 BOROWICZ TOMASZ911921km / M20KRAKÓWOKOK  
684 BOROWIEC DARIUSZ218821km / M50POLKOWICEOKOK 
685 BOROWIEC GRZEGORZ543321km / M20KRAKÓWOKOK 
686 BOROWIEC MICHAŁ503721km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKFizjo  
687 BOROWIECKI ŁUKASZ87521km / M30KRAKÓWOKOK 
688 BOROWIECKI MARCIN611921km / M20KRAKÓWOKOK 
689 BOROWIECKI PIOTR174521km / M50KRAKÓWAPIWAST KRAKÓWOKOK 
690 BOROWIN TOMASZ980721km / M30KRAKÓWATOM  
691 BOROWSKA ANETA853321km / K30SOSNOWIECOKOK 
692 BOROWSKA ANNA133221km / K30KRAKOWOKOK 
693 BOROWSKA-NAJDEREK PAULINA146021km / K30ROKIETNICAFREE RUNOKOK 
694 BOROWSKI JAROSŁAW825721km / M50BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIMOKOK 
695 BOROWSKI ROBERT205821km / M20TOMASZÓW MAZOWIECKIOKOK 
696 BOROVKOV SERGI842921km / M30WARSZAWAOKOK 
697 BORSZOWSKI ZBIGNIEW321221km / M30ŁAZYZABIERZÓW BIEGAOKOK 
698 BORTEL MIROSŁAW935221km / M40TYCHY40 LATEK TYCHY SPLA TYCHYOKOK 
699 BORTOLOTTI FABIANO747021km / M40PARMAFABIANOOKOK 
700 BORUC BARBARA128021km / K50SZCZECINEKNESSIOKOK 
701 BORUCH KAROL985121km / M20KRAKÓWSA PSP KRAKÓW  
702 BORUCHOWSKA PAULINA263821km / K20KONIUSZAOKOK  
703 BORUŃ KRZYSZTOF919721km / M40STĄPORKÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOKOK 
704 BORUSZEWSKI MACIEJ920121km / M40WARSZAWAOKOK 
705 BORUTA MARCIN606921km / M40CZELADŹ#CZELADZBIEGAOKOK 
706 BORYCKI ARTUR13221km / M40DABROWA TARNOWSKATGROKOK 
707 BORYCZKA PRZEMEK323321km / M40KRAKÓWOKOK  
708 BORYCZKA SZYMON439921km / M30MIĘDZYRZECZEOKOK 
709 BORYNIAK PATRYK356721km / M20JASTRZĘBIE ZDRÓJOKOK 
710 BORYS JUSTYNA734721km / K20STARGARDUNIWERSYTET SZCZECIŃSKIOKOK 
711 BORYSENKO YEVHEN522821km / M30KHARKOVOKOK 
712 BORZYM ŁUKASZ727921km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOKOK 
713 BOSAK ANNA815721km / K20DĘBICAOKOK 
714 BOSKETT KIMBERLEY452221km / K50TEWKESBURYTEWKESBURY RUNNING CLUBOKOK  
715 BOUFRAHI RYSIEK6521km / M40KRAKOW#CRAZYTEAMOKOK 
716 BOWEN LUKE118821km / M20AMBLESIDEKENDAL AACOKOK 
717 BOVSUNIVSKYI SERGII860521km / M30KRAKOWHEINEKEN KRAKÓWOKOK 
718 BOYCE AIDAN148721km / M30KRAKÓWOKOK 
719 BOZA BEATA30121km / K40GDYNIAGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOOKOK 
720 BOŻEK JAROSŁAW125521km / M30JEDLICZEOKOK 
721 BOŻEK ŁUKASZ724121km / M30WROCŁAWAXIOM GLOBALOKOK 
722 BOŻEK MARLENA949721km / K20CHRZANÓWOKOK 
723 BOŻEWICZ TOMASZ655221km / M30WARSZAWAOKOK 
724 BOŻĘTKA JAN896921km / M50KRAKÓWOKOK 
725 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA83321km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
726 BRACH STANISŁAW928121km / M40KRAKÓWBRACHOKOK 
727 BRACHA DARIUSZ167321km / M30ZAGNAŃSKOKOK 
728 BRACHA PATRYK290321km / M20ZABŁOCIEOKOK 
729 BRACHA WOJCIECH592321km / M20KRAKÓWOKOK 
730 BRACHMAŃSKI DARIUSZ40021km / M50MARKLOWICERYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
731 BRACHMAŃSKI TOMASZ996921km / M20KRAKÓWSA PSP  
732 BRADLEY ANDREW288321km / M60WALSALLANDYOKOK 
733 BRADLEY THOMAS308321km / M50BALLYMONEYTHOMAS BRADLEYOKOK 
734 BRANGI GIACOMO149421km / M40WARSAWGIACOMO BRANGIOKOK 
735 BRANIA WOJCIECH670821km / M40KRAKÓWOKOK 
736 BRANKIEWICZ KRZYSZTOF519721km / M30KRAKOWOKOK 
737 BRANKIEWICZ MARCIN519921km / M30WROCŁAWBARCIAOKOK 
738 BRANKIEWICZ PIOTR546521km / M30KRAKÓWOKOK 
739 BRANSKI KRZYSZTOF455121km / M30KRAKÓWJURYTEK TEAMOKOK 
740 BRAŃCZYK ŁUKASZ436321km / M30CIESZYNOLZA CIESZYNOKOK 
741 BRAS MONIKA121521km / K40DOBCZYCEOKOK 
742 BRATUŚ ANDRZEJ752121km / M40NOWA SÓLEUROTRUCK NOWA SÓLOKOK  
743 BRAUNREUTHER CHRISTOPH982121km / M30OPOLEPRO LIBERIS SILESIAE  
744 BRAUNREUTHER LISA982221km / K30OPOLEPRO LIBERIS SILESIAE  
745 BREJNAK PIOTR888721km / M40BIAŁYSTOKDRTUSZBIEGAOKOK 
746 BRENDEN FRODE361221km / M50OSLOFRODE BRENDENOKOK 
747 BRĘK ANNA80521km / K30KÓRNIKOKOK 
748 BRODA WOJCIECH609621km / M50KRAKÓWHUTASY RUNNING TEAMOKOK 
749 BRODECKI ADAM210821km / M20RADZYŃ PODLASKIWATAHAOKOK  
750 BRODOWSKI MICHAŁ282621km / M30KRAKÓWLEMON TEAMOKOK  
751 BRODZIAK PAWEŁ844721km / M40POZNAŃOKOK 
752 BRODZIAK RAFAŁ443321km / M40WRĘCZYCAAKTYWNA WRĘCZYCAOKOK  
753 BRODZIUK ANNA829721km / K40WARSZAWAREEBOK RUN CREWOKOK 
754 BROJ DARIUSZ246421km / M30ŹLINICEKAC RUNNING TEAMOKOK  
755 BROJEK MARCIN792621km / M40BIAŁA PODLASKAKB BIAŁA BIEGAOKOK 
756 BROJEK MAREK627821km / M20MORĄGFINISZ MORĄGOKOK 
757 BROLL SONIA921921km / K20POZNAŃOKOK 
758 BRONCEL AGNIESZKA698021km / K20KRAKÓWOKOK 
759 BRONICKI GRZEGORZ479221km / M30KRAKÓWOKOK 
760 BRONICKI TOMASZ137621km / M30KRAKÓWOKOK 
761 BRONIEC DARIUSZ42721km / M30ZAWADAOKOK 
762 BRONISZEWSKA EDYTA386021km / K40NYSARUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKOKOK 
763 BRONOWSKA-SZLACHTA AGATA919221km / K30WIELICZKARESTAURACJA KRÓLEWSKAOKOK 
764 BRONŻEWSKI MICHAŁ845221km / M30PABIANICEOKOK 
765 BROŃCZYK ANGELIKA604021km / K20NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROOKOK 
766 BROS STANISLAW737921km / M30KRAKOWSTANOKOK 
767 BROSZĘCKI RYSZARD410421km / M50KRAKÓWINDYWIDUALNIEOKOK 
768 BROSZKIEWICZ ANNA567821km / K50BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOKOK 
769 BROSZKIEWICZ WITOLD453921km / M50BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOKOK 
770 BROŚ NIEBOBEZCHMUR198521km / K40KRAKÓWTRZYDZIEŚCI DZIEWIĘĆ KOMA DZIEWIĘĆDZIĘSIĄT DZIEWIĘĆOKOK 
771 BROŻBAR TOMASZ628221km / M40KRAKÓWOKOK 
772 BROŻEK JANUSZ940621km / M40BOREK SZLACHECKIOKOK 
773 BROŻEK ZYGMUNT682921km / M50KRAKÓWOK 
774 BROŻYNA ROBERT676621km / M40ŚWIDNICAOKOK 
775 BROŻYNIAK JAKUB18321km / M30KRAKÓWOKOK 
776 BROŻYNIAK MARTA194121km / K30KRAKÓWOKOK 
777 BRÓDKA IGOR627421km / M20JAROCINOKOK  
778 BRÓZDA KRYSTIAN427721km / M20KRZYWACZKAOKOK 
779 BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA ANETA566121km / K40WIERZCHOSŁAWICEEKIPA Z TARNOWAOKOK 
780 BRUNOWSKI JERZY963921km / M40KRAKÓW  
781 BRUZDA ANDRZEJ712821km / M40MORAWICAENDRJUOKOK 
782 BRUZGIELEWICZ PIOTR811921km / M20OŚWIĘCIM#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKOK 
783 BRYANT JANE265321km / K50ILKLEYILKLEY HARRIETSOKOK 
784 BRYCHCY KAROL943121km / M30WROCŁAWOKOK 
785 BRYCKA-JASKIERSKA ALDONA443221km / K40GOSTYŃPARKRUN GOSTYŃOKOK 
786 BRYKOWSKA ADRIANNA118321km / K30PABIANICEOKOK 
787 BRYL MIROSŁAW432721km / M40BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYOKOK 
788 BRYLA BARTOSZ891421km / M30TARNOW#LECELECEOKOK 
789 BRYŁA BOGUSŁAW226921km / M40CZARKÓWOKOK 
790 BRYŁA RAFAŁ643821km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKOKOK 
791 BRYNIARSKI BARTOSZ15421km / M40JELENIA GÓRAOKOK 
792 BRYNIARSKI MARCIN121421km / M40NOWY TARGOKOK 
793 BRYŚ JADZIA475021km / K30KRAKÓWBEZ DRUŻYNY BO 7852 NIE CHCIAŁ :)OKOK 
794 BRYTAŃCZYK DANIEL807221km / M20STRÓŻAPOLPLAST BIEGAOKOK 
795 BRZANA MARIUSZ538621km / M40KRAKÓWOKOK 
796 BRZDĄK EMILIA695321km / K30TUCZNOOKOK  
797 BRZEGOWY MAŁGORZATA931521km / K40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOKOK 
798 BRZEGOWY SEBASTIAN878221km / M40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOKOK 
799 BRZESKA EWA738921km / K20NOWY SĄCZTOP SPORTOKOK 
800 BRZESKA EWA195321km / K20STRZELCE KRAJEŃSKIEBIEGUNKIOKOK 
801 BRZESKI SZCZEPAN992621km / M40BOCHNIA  
802 BRZEŚCIŃSKA-STĘPIEŃ MAGDALENA730321km / K30SKERŻYSKO-KAMIENNASTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOMOKOK 
803 BRZEZINSKI DARIUSZ745521km / M30KRAKÓWOKOK 
804 BRZEZIŃSKA ANNA-JOANNA96021km / K30KRAKÓWA&JOKOK 
805 BRZEZIŃSKI ARON155421km / M20JAROCINOKOK 
806 BRZEZIŃSKI BARTOSZ884421km / M30ŁĄCZNAUBS KRAKOW RUNNING TEAMOKOK 
807 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ829221km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMOKOK 
808 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ188921km / M40KRAKÓWLPP TEAMOKOK 
809 BRZEZIŃSKI MICHAŁ990321km / M40ŁÓDŹORBIS SA.  
810 BRZEZIŃSKI PAWEŁ327921km / M40ELBLĄGBRZOOZA TEAMOKOK 
811 BRZEZIŃSKI RAFAŁ34921km / M40KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
812 BRZEŹNY ZBIGNIEW530721km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
813 BRZEŻAWSKI PATRYK407721km / M20BIRCZAMKS HALICZ USTRZYKI DOLNEOKOK 
814 BRZĘK SEBASTIAN759221km / M40MUSZYNAOKOK 
815 BRZOSKA ELŻBIETA212521km / K40PYSKOWICENIGHT RUNNERS PYSKOWICEOKOK 
816 BRZOSTOWSKI ZBIGNIEW116921km / M50WROCŁAWOKOK 
817 BRZOZOWSKA JOANNA80421km / K30LUBINOKOK 
818 BRZOZOWSKA PATRYCJA861921km / K20CZĘSTOCHOWAOK 
819 BRZOZOWSKI JAKUB104021km / M30ZIELONKIOKOK 
820 BRZYCKA MARIOLA515421km / K20CHRZANÓWOKOK 
821 BRZYSKI MACIEJ839121km / M30KRAKÓWBRZYSKITRITEAMOKOK 
822 BRZYSZCZ KAROL600121km / M30SANDOMIERZOKOK 
823 BUBIS ŁUKASZ196521km / M30WROCŁAWDOZAMEL-SOLIDARNOŚĆOKOK 
824 BUBULA TOMASZ670321km / M30PRZEGINIA DUCHOWNAYELLOW PIGSOKOK  
825 BUCHALIK JAKUB403521km / M30KRAKÓWHARRATOKOK  
826 BUCHER ANDREAS864721km / M40KRZESZOWICEOKOK 
827 BUCHMAN SEBASTIAN83521km / M40NOWY SĄCZOKOK 
828 BUCKI WOJCIECH100621km / M30KRAKOWOKOK 
829 BUCZAK KŁOSOWSKA KAROLINA137821km / K30GDYNIABIEGACZE PÓŁNOCYOKOK 
830 BUCZEK DOMINIK474921km / M30KRAKOWNOVOMATIC TECHNOLOGIES POLANDOKOK  
831 BUCZEK JERZY699321km / M50KRAKOWMONTE KASINOOKOK 
832 BUCZEK JOANNA793621km / K40ALWERNIAOKOK  
833 BUCZEK ŁUKASZ596421km / M30SOCHACZEWOKOK 
834 BUCZEK MAŁGORZATA55221km / K30CZERNICHÓWOKOK 
835 BUCZEK NATALIA684121km / K30TARCZYNOSP KOTORYDZOKOK  
836 BUCZYŃSKI ADAM161921km / M40KRAKÓWNOKIA KRAKÓWOKOK 
837 BUDA JAROSŁAW193121km / M50SIERADZSIERADZBIEGA.PLOKOK 
838 BUDA ŁUKASZ302821km / M30ŁĘTOWNIACOMARCHOKOK 
839 BUDKOWSKI DOMINIK689021km / M30WROCŁAWOKOK 
840 BUDKOWSKI PIOTR458021km / M40STALOWA WOLAOKOK 
841 BUDNA BARBARA848521km / K40LUBLINIECWKB META LUBLINIECOKOK 
842 BUDNIAK MILENA909321km / K20WARSZAWAOKOK  
843 BUDNIK JUSTYNA350021km / K20KRAKÓWOKOK 
844 BUDNY ANDRZEJ837321km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECOKOK 
845 BUDNY TOMASZ620321km / M40WARSZAWAOKOK 
846 BUDZIASZEK AGNIESZKA252421km / K20KRAKÓWOKOK 
847 BUDZIK BARBARA543621km / K20KRAKÓWOKOK 
848 BUDZIK PIOTR354921km / M20KRAKÓWOKOK  
849 BUDZIŃSKA AGNIESZKA26721km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDOKOK 
850 BUDZIŃSKI PAWEŁ25121km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDOKOK 
851 BUDZIŃSKI TOMASZ537721km / M40POZNAŃOKOK 
852 BUDZOWSKI RADOSŁAW360021km / M20DOBCZYCEROZBIEGANE DOBCZYCEOKOK 
853 BUDZYN PAULINA323121km / K30KRAKÓWOKOK 
854 BUDZYŃSKI ALEKSANDER231221km / M20KRAKÓWALEKSANDEROKOK 
855 BUDZYŃSKI GRZEGORZ188021km / M30LUBLINLUBLIN-MIASTO INSPIRACJI ...DO BIEGANIA W KRAKOWIE :)OKOK 
856 BUDZYŃSKI NATALIA36021km / K20LUBLINTIME FOR FITOKOK 
857 BUDZYŃSKI WIKTOR985321km / M20KRAKÓWSA PSP KRAKÓW  
858 BUFNAL ADRIAN429521km / M30KRAKÓWOKOK 
859 BUGAJ SYLWIA907821km / K20POZNAŃCROSSOKOKKatB2 
860 BUGAJSKA KATARZYNA550921km / K30KRAKÓWOKOK 
861 BUGAJSKI ARKADIUSZ945421km / M40TRZEBINIAOKOK 
862 BUGNO ANDRZEJ662021km / M30SKAWINAOKOK 
863 BUGNO MARCELINA661721km / K20SKAWINAOKOK 
864 BUJAK ALEKSANDRA43121km / K20BOLSZEWORUNEDAOKOKKatB2 
865 BUJAK ŁUKASZ49121km / M30WROCŁAWBYLE DOBIECOKOK 
866 BUJAK MAGDALENA665221km / K20TARNOWSKIE GÓRYNIGHT RUNNERS PYSKOWICEOKOK  
867 BUJAK MARCIN964221km / M30KRAKÓW  
868 BUJALSKI KONRAD515121km / M20JAKUBIKIFARMACJA TARCHOMINOKOK 
869 BUJAN- CHWIST MAJA975821km / K30KRAKÓW  
870 BUJAS KACPER169121km / M20SIEPRAWSIEPRAWSKA 5OKOK 
871 BUJNA PATRYK46821km / M20JASTRZĘBIE-ZDRÓJOKOK 
872 BUJNA TOMASZ843921km / M50JASTRZĘBIE ZDRÓJOKOK  
873 BUJNAK MAREK430221km / M30SVIDNIKOKOK 
874 BUJNAK STEFAN430321km / M20SVIDNIKOKOK 
875 BUJOCZEK LESZEK831021km / M40KRAKÓWOKOK 
876 BUJOCZEK MAŁGORZATA831221km / K30KRAKÓWOKOK 
877 BUJOK MARIUSZ872721km / M30RUDA ŚLĄSKAVIENNA HOUSEOKOK 
878 BUJOK TOMASZ747521km / M30SOSNOWIECOKOKFizjo 
879 BUKALSKI JÓZEF242121km / M50STAROKRZEPICEZRYW PARZYMIECHYOKOK 
880 BUKAŁA JANUSZ267321km / M40OTMUCHÓWŚLĘZAK TEAMOKOK 
881 BUKO JOANNA657821km / K20KRAKÓWOKOK 
882 BUKOWSKA ANNA449821km / K30KRAKÓWOKOK 
883 BUKOWSKA JOANNA21521km / K40KATOWICENESSI TEAMOKOK 
884 BUKOWSKA MAŁGORZATA450021km / K40SANDOMIERZOKOK 
885 BUKOWSKI ŁUKASZ73121km / M40KATOWICENESSI TEAMOKOK 
886 BUKOWSKI PIOTR127021km / M50GORZÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
887 BUKOWSKI STANISŁAW642721km / M40KRAKÓWOKOK 
888 BUL DOMINIK597721km / M30KRAKÓWZABIEGANIDOBROWOLSCYOKOK 
889 BULANDA ANDRZEJ800621km / M40BIERUŃOKOK 
890 BULENDA PAWEŁ800021km / M20BOGUNICEOKOK  
891 BULIK MARIUSZ633221km / M40KRAKÓWGINO ROSSIOKOK 
892 BULIŃSKI PIOTR849321km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
893 BULS RAIMONDS573021km / M40JURMALAOKOK 
894 BULWAN SŁAWOMIR774621km / M30KRAKÓWOKOK 
895 BUŁAJ BARTOSZ61821km / M30WROCŁAWRUNFORDREAMSOKOK 
896 BUŁAWA SZCZEPAN604221km / M30NOWY WIŚNICZOKOK 
897 BUNIEWICZ ADRIANNA97921km / K40WAŁCZOKOK 
898 BUNIEWICZ KRZYSZTOF104121km / M50WAŁCZOKOK 
899 BUNIKOWSKA EMILIA45221km / K30KRAKÓWHUSARIA RACE TEAMOKOK 
900 BUONOMO CIRO340321km / M60SAN GIORGIOCREMANOASD IL LAGHETTOOKOK 
901 BURAK ADAM899621km / M40PRZEMYŚL1BCZOKOK 
902 BURAS ANETA245121km / K40KRAKÓWAMATOROKOK 
903 BURCZYŃSKA BEATA858021km / K40WARSZAWAROSSMANNOKOK 
904 BURDA ANNA615021km / K40WARSZAWAOKOK 
905 BURDA DAMIAN129621km / M30WROCŁAWOKOK 
906 BURDA GABRIELA602221km / K20NIEPOŁOMICEOKOK 
907 BURDA KAROLINA64721km / K30ZBROSŁAWICEOKOK 
908 BURDA MAREK715821km / M50NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄOKOK 
909 BURDUN OLIWER651221km / M20ZELKÓWYERBACZE BIEGACZE WYMIATACZEOKOK 
910 BURKIEWICZ JAKUB14421km / M30LEGIONOWOOKOK 
911 BURKOVSKA NATALIIA212221km / K20KYIVNATALIIAOKOK 
912 BURLIGA IWONA638221km / K30BUDZÓWOKOK 
913 BURLINSON DAVID730721km / M40LONDONDAVEOKOK 
914 BURMER ADRIAN274221km / M20RZESZOTARYOKOK 
915 BURY DANIEL783321km / M30STARGARDSTARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMOKOK 
916 BURZAWA DAWID160221km / M30LUBLIN(Z)WARTY TEAMOKOK 
917 BURZYNSKA KATARZYNA90321km / K30LONDONKASITAOKOK 
918 BURZYŃSKI BARTŁOMIEJ460021km / M30POZNAŃOKOK 
919 BUSCARDO TIZIANA249021km / K30VERONATIZYOKOK 
920 BUSSE URSZULA681221km / K40IWANOWICEOKOK 
921 BUSZEK JOANNA347421km / K30DĘBICAOKOK 
922 BUŚKO RAFAŁ234721km / M40KRAKÓWOKOK 
923 BUTRYMOWICZ SZYMON605321km / M30KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOKOK 
924 BUTRYN WOJCIECH584621km / M40KRAKÓWOKOK 
925 BUZINA VALERIIA557221km / K20KYIVVALERIIA BUZINAOKOK 
926 BYLICA MICHAŁ228721km / M20SKAWINAOKOK 
927 BYRSKA AGNIESZKA465321km / K20KRAKÓWOKOK 
928 BYSTRY GRZEGORZ111221km / M40BARANÓWKS LENIWIECOKOK 
929 BYSTRYKOWSKI MARCIN325721km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJKB FARTLEKOKOK 
930 BYSTRZYCKI PIOTR216121km / M30KRAKÓWOKOK 
931 BYWANIS ANIA86521km / K30KRAKÓWARTEIA TEAMOKOK 
932 BZDAK ZDZISŁAW890621km / M50PAJĘCZNOOKOK 
933 BZDĘGA JAN348821km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK 
934 C KAM881121km / K30KRAKOWOKOK 
935 CABAJ ADAM65621km / M30KRAKÓWMOTOROLA SOLUTIONS KRAKÓWOKOK 
936 CABAJ DAMIAN778321km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMOKOK 
937 CABAJ EWA632921km / K30KRASOCINOKOK  
938 CABAJ KRZYSZTOF863421km / M40WARSZAWAOKOK 
939 CABAJ TOMASZ908521km / M30KRAKÓWOKOK 
940 CABAŁA MARCIN767921km / M30ŁAPCZYCACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOKOK 
941 CABAN DOMINIKA42021km / K30SZCZEKOCINYOKOK 
942 CADER AGNIESZKA554921km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
943 CADER JACEK555021km / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
944 CADEROT OSCAR482521km / M30KRAKOWCASTRO-URDIALESOKOK 
945 CAGARA MARIUSZ563521km / M40KRAKÓWBABB TEAMOKOK 
946 CAŁA MACIEJ515921km / M40KRAKÓWOKOK 
947 CAŁKA BARTŁOMIEJ808921km / M30WARSZAWAINOBEOKOK 
948 CAŁY ADAM562521km / M30WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAMOKOK 
949 CAPINSKA ANNA856521km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
950 CARACCIO PAOLA547521km / K40ALESSANDRIASAI FRECCE BIANCHEOKOK 
951 CARPENTER ANNEMARIE238321km / K30IRELANDCLARE CRUSADERSOKOK 
952 CARRA CATERINA547021km / K50ALESSANDRIASAI FRECCE BIANCHEOKOK 
953 CARSKI ŁUKASZ638421km / M30SOSNOWIECOKOK 
954 CASSIDY DEBRA197821km / K40OSWALDTWISTLEOSSY JOGGERSOKOK 
955 CASTALDO TOMMASO562121km / M30WARSZAWAMADE IN ITALY!!!OKOK 
956 CAULFIELD VANDA353321km / K50EPSOMEPSOM & EWELL HARRIERSOKOK 
957 CĄKAŁA PAWEŁ223521km / M30BIAŁOBRZEGIOKOK 
958 CEBO ARTUR540921km / M30KRAKÓWBIEGNĘABYDOBIEGNĄĆOKOK 
959 CEBO KATARZYNA540721km / K20KRAKÓWBIEGNĘABYDOBIEGNĄĆOKOK 
960 CEBULA ŁUKASZ933221km / M30KIELCEOKOK 
961 CEBULA PAWEŁ884721km / M30JASIEŃGRUBO PO 30OKOK 
962 CECHOWSKI PIOTR150321km / M30BURZENINDROGA DO IRON MANOKOK 
963 CEDRO DAMIAN753021km / M40OPOLEOKOK 
964 CEKIERA MACIEJ797121km / M30KRAKÓWALISOOKOK 
965 CEKIERA MARCIN785121km / M40ZIELONKIIRON DRAGON TRIATHLONOKOK 
966 CEKIERA ROBERT238921km / M40KRAKÓWOKOK 
967 CELKA SEBASTIAN990521km / M40KSIĄŻENICE  
968 CEMPLA BARTŁOMIEJ902221km / M40ŚREMQUEST PROOKOK 
969 CENDROWICZ MAGDALENA344121km / K30SOBÓTKAOKOK 
970 CEREK RAFAŁ761921km / M40PRANDOCIN IŁYPERFECT COPYOKOK 
971 CERVERO MARIELLA474121km / K50ALESSANDRIASAI FRECCE BIANCHEOKOK 
972 CETERA JAN811121km / M40KRAKÓWOKOK 
973 CHABIŃSKA PAULINA53021km / K20TRZEBNICAOKOK 
974 CHABIOR ANNA398021km / K40BEDOŃOKOK 
975 CHABIOR PIOTR612121km / M40BEDOŃ PRZYKOSCIELNYOKOK 
976 CHABLASZEK PATRYK748521km / M20OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOKOK 
977 CHACEWICZ PAWEŁ30921km / M30KRAKÓWOKOK 
978 CHACHUŁA GRZEGORZ166221km / M40KOPANKAOKOK 
979 CHACHURSKI PAWEŁ799121km / M40KRAKÓWOKOK 
980 CHACZYK BERNARDA588621km / K40KRAKÓWMPEC S.A. KRAKÓWOKOK 
981 CHAJA-KUBAS MARTA516621km / K30SUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONAOKOK 
982 CHALIMONIUK KRYSTIAN462421km / M30WROCŁAWOKOK 
983 CHALIMONIUK MAŁGORZATA462521km / K30WROCŁAWOKOK 
984 CHAŁÓBKA ANDRZEJ414721km / M30KRAKÓWOKOK 
985 CHAŁUPA DAMIAN30421km / M40KRAKÓWOKOK 
986 CHAŁUPCZAK EWELINA55521km / K20KRAKÓWOKOK  
987 CHAŁUPKA ADRIAN802121km / M30KRAKÓWOKOK 
988 CHAMBERLIN CATHERINE399421km / K40WATLINGTONCATHERINEOKOK 
989 CHAMCZYK MACIEJ530821km / M40KRAKÓWOKOK  
990 CHAMERA WIESŁAW616321km / M60LIPASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAOKOKFizjo  
991 CHANDLER JOANNE129521km / K30TEWKESBURYTEWKESBURY RUNNING CLUBOKOK 
992 CHANEK ROBERT339421km / M30DOBCZYCE#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKOK  
993 CHARKIEWICZ MARCIN268721km / M40BIAŁYSTOKOKOK 
994 CHAUS YURY717321km / M30TRNAVAHOLY TRINITYOKOK 
995 CHECHELSKA JOANNA616621km / K30PŁOKIOKOK 
996 CHEJZDRAL PIOTR451321km / M20KIELNAROWAZMITEK TEAMOKOK 
997 CHEŁMICKI GRZEGORZ911021km / M40WARSZAWAOKOK 
998 CHERNOVA JULIA964621km / K20KRAKÓW  
999 CHEUNG GI KWONG262821km / M50IPSWICHIPSWICH JAFFA RUNNING CLUBOKOK 
1000 CHLEBDA MARCIN28121km / M30KRAKÓWOKOK 
1001 CHLEBEK WIKTOR657321km / M20SKAWINAMCT SKAWINAOKOK 
1002 CHLUBEK ALEKSANDER426121km / M40RYBNIKBEER TEAM RYBNIKOKOK 
1003 CHLUBEK JAKUB531521km / M20RYBNIKOKOK 
1004 CHŁOPEK KAZIMIERZ694421km / M40KRAKÓWOKOK 
1005 CHŁOPEK MATEUSZ794121km / M30CHĘCINY-OKOK 
1006 CHMIEL ANNA344721km / K30KRAKÓWKARCHER TEAMOKOK 
1007 CHMIEL PAULINA982721km / K30ŁÓDŹPULS TRI TEAM  
1008 CHMIELARZ ŁUKASZ177821km / M20RZEPLINWISŁA KRAKÓWOKOK  
1009 CHMIELEWSKI ARTUR779421km / M40TYCHYOKOK 
1010 CHMIELEWSKI DARIUSZ895821km / M40JONKOWOOKOK 
1011 CHMIELEWSKI DOMINIK794421km / M40ZGIERZOKOK 
1012 CHMIELEWSKI JACEK135021km / M50BIAŁYSTOK4STRESOKOK 
1013 CHMIELEWSKI JANUSZ376221km / M60POPIELÓWOKOK 
1014 CHMIELEWSKI JAROSŁAW930621km / M30OGRODZIENIECOKOK 
1015 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA867721km / K50SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
1016 CHMIELEWSKI MAREK172521km / M50GDAŃSKOKOK 
1017 CHMIELEWSKI MARIUSZ785021km / M40WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAOKOK 
1018 CHMIELEWSKA-BORUCH MILENA729721km / K30MRĄGOWOOKOK 
1019 CHMIELNIAK JANUSZ263521km / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOKOK  
1020 CHMURA ELŻBIETA742321km / K40NOWY SĄCZOKOK  
1021 CHMURA MACIEJ769721km / M20DĘBICAOKOK 
1022 CHMURZYNSKA MARTA305921km / K40WARSZAWAMARTAOKOK  
1023 CHMURZYŃSKI PAWEŁ92521km / M30KRAKÓWOKOK 
1024 CHOCHOŁEK TOMASZ28221km / M20KRAKÓWFLAT MARS SOCIETYOKOK  
1025 CHOCHÓŁ GRZEGORZ137021km / M30KRAKÓWOKOK 
1026 CHOCHÓŁ KAMIL631121km / M20RADWANOWICEOKOK 
1027 CHOCHÓŁ PAWEŁ626921km / M40KRZESZOWICELORZA SZYDERCUFOKOK 
1028 CHODACKI MAKSYMILIAN419021km / M20KRAKÓWMOTOROLA SOLUTIONS KRAKÓWOKOK 
1029 CHODAKOWSKI RAFAŁ15621km / M40ĆMIELÓWOSTROBIECOKOK 
1030 CHODKIEWICZ DOMINIKA12821km / K30GDAŃSKOKOK 
1031 CHODOROWSKI MAREK947721km / M40KRAKOWOKOK 
1032 CHODOWIEC MACIEJ241921km / M40SKAWINAŻYJ MARZENIAMIOKOK 
1033 CHOIŃSKI PAWEŁ772421km / M40ZAMBRÓWOKOK 
1034 CHOJNACKI ADRIAN136521km / M20WROCŁAWOKOK  
1035 CHOJNACKI MACIEJ21721km / M40ZALESICETEAM ZALESICEOKOK 
1036 CHOJNOWSKI ANDRZEJ268821km / M40WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEOKOK 
1037 CHOLEWA ANDRZEJ480521km / M30WIELICZKAJACK & JOHNOKOK 
1038 CHOLEWA DAMIAN941321km / M40KALWARIA ZEBRZYDOWSKAPACZKA PRZYJACIÓŁOKOK 
1039 CHOLEWA DAMIAN887721km / M40KRAKÓWOKOK 
1040 CHOLEWA JAN246321km / M70SUCHA BESKIDZKAPZLAMOKOK 
1041 CHOLEWA JOANNA682521km / K20WROCŁAWTRENUJ Z NAMI / 21K.PLOKOK 
1042 CHOLEWA TOMASZ338221km / M30KRAKÓWOKOK 
1043 CHOLEWA ZDZISŁAW856621km / M70CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
1044 CHOLEWCZUK AGNIESZKA67821km / K20KRAKÓWWILD DOGS TEAMOKOK 
1045 CHOLEWCZUK PIOTR69021km / M30KRAKÓWWILD DOGS TEAMOKOK 
1046 CHOLEWIŃSKI PAWEŁ706721km / M30ŚRODA ŚLĄSKAŚREDZCY BIEGACZEOKOK 
1047 CHOŁODY JAKUB914521km / M20RZESZÓWAMATOROKOK  
1048 CHOŁUJ MAŁGORZATA27421km / K50SZCZODREPRO-RUNOKOK 
1049 CHOMA-GACA AGNIESZKA952521km / K40WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
1050 CHOMIUK PAWEŁ224321km / M30ŚWINOUJŚCIEOKOK  
1051 CHOMNICKA BEATA637621km / K40KRAKÓWOKOK 
1052 CHORAGWICKI LESZEK945621km / M60MSZANA DOLNAOKOK 
1053 CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ816921km / M20BIELSKO BIAŁAOKOK  
1054 CHORĄŻY MICHAŁ65521km / M30LACHOWICEOKOK 
1055 CHORECKA MARLENA195021km / K20ZAMOŚĆOKOK 
1056 CHOROGIEWSKI SŁAWOMIR309721km / M40STASZÓWOKOK 
1057 CHOROSTKOWSKI REMIGIUSZ763121km / M30PSARYEKIPA HARREGOOKOK 
1058 CHOROŚ SYLWIA914021km / K30WARSZAWAOKOK 
1059 CHORZĘPA WIOLETA141921km / K30PRZYGÓRZEAKTYWNA NOWA RUDAOKOK 
1060 CHOWANIAK DOMINIKA230021km / K20SUCHA BESKIDZKAOKOK 
1061 CHOWANIAK KRZYSZTOF454621km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
1062 CHROBAK MARCIN343021km / M40KATOWICEOKOK 
1063 CHROBOK GERARD919421km / M50CIESZYNOLZA CIESZYNOKOK 
1064 CHROBOT KAMIL162521km / M30ZAWIERCIEOKOK 
1065 CHROBOT KRZYSZTOF405521km / M50WROCŁAWOKOK 
1066 CHROBOT ŁUKASZ913921km / M40CHOROŃMIXOKOK 
1067 CHROJNACKA ANNA970921km / K20KRAKÓW  
1068 CHROMICZ MICHAŁ238521km / M30SUŁKOWICEBARTOLINIOK 
1069 CHRÓŚCIK HUBERT504621km / M30DOBRENEWBALANCEESKATEAMOKOK 
1070 CHRUŚCICKI JAKUB698721km / M30SOSNOWIECOKOK  
1071 CHRZANOWSKA AGNIESZKA155321km / K40SZCZECINOKOK 
1072 CHRZANOWSKI MICHAŁ494421km / M20KRAKÓWOKOK 
1073 CHRZANOWSKA OLGA726521km / K30WARSZAWAPSYCHORUNOKOK 
1074 CHRZANOWSKI PIOTR977621km / M50KIELCEAMATOR  
1075 CHRZĄSTEK MACIEK930821km / M30KRAKÓWOKOK 
1076 CHRZĄSTEK PAWEŁ99921km / M40OPOLEOKOK  
1077 CHRZĄSZCZ DOMINIK686421km / M30KOSZARAWAOKOK 
1078 CHRZĄŚCIK EWELINA519821km / K30KRAKÓWOKOK 
1079 CHUCHMACZ GRZEGORZ509721km / M40WYSIOLEK LUBORZYCKIOKOK 
1080 CHUCHMACZ MACIEJ818321km / M20KRAKÓWOKOK 
1081 CHUDAŃSKI HUBERT839621km / M30MAKSYMILIANOWOSP PSP BYDGOSZCZOKOK 
1082 CHUDY ARKADIUSZ181521km / M40KRAKÓWOKOK 
1083 CHUDY JAKUB977821km / M20KOZIEGŁOWY  
1084 CHUDY KAROL974421km / M30KRAKÓW  
1085 CHUDY PIOTR583721km / M40BIADACZOKOK 
1086 CHUDZIAK AGNIESZKA263421km / K30KOCMYRZÓWOKOK 
1087 CHUDZICKA-GŁOWKA MAGDALENA351221km / K40OPOLEMMKLIMAOKOK  
1088 CHUDZIK MICHAŁ810421km / M20KALEJPĘDZĄCY Z WIATREMOKOK 
1089 CHUDZIK TOMASZ991521km / M30OLSZTYNCHUDZIK TEAM  
1090 CHURSIN YEHOR10521km / M20KRAKÓWOKOK 
1091 CHWALIK ADRIAN577121km / M30KRAKÓWOKOK 
1092 CHWASTEK DARIUSZ679321km / M40NOWY SACZOKOK 
1093 CHWASTEK GRZEGORZ525721km / M40KRAKÓWOKOK 
1094 CHWASTEK MARCIN312521km / M20IWANOWICEĆWIARTKA W BRAMIEOKOK  
1095 CHWESIUK PAWEŁ466921km / M30KRAKÓWPAWIEOKOK 
1096 CHWISTEK JACEK586021km / M40TUCHÓWLKS BURZYNOKOK 
1097 CHYLASZEK ALEKSANDRA227921km / K30CHELMEKOLECZKAOKOK 
1098 CHYŁA JAKUB665321km / M20KRAKÓWCOPERNICA RUNNING TEAMOKOK 
1099 CIACH WALDEMAR74721km / M40JELCZ-LASKOWWICEBIEGAM I...JUŻOKOK 
1100 CIAĆMA KATARZYNA502921km / K20WĘGRZCEZAKŁAD IMMUNOLOGII KLINICZNEJ UJ CMOKOK 
1101 CIAŁOWICZ FILIP289021km / M30RADWANOWICEKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMOKOK 
1102 CIASTOŃ KATARZYNA750121km / K30KRAKÓWOKOK 
1103 CIĄGLEWICZ PATRYCJA724821km / K40UJAZDOKOK 
1104 CICHOCKI PAULINA988221km / K30HANNOVER  
1105 CICHON PAWEL825021km / M30PRUSZKOWNPI RUN4FUNOKOK 
1106 CICHOŃ AGNIESZKA609121km / K40KRAKÓW_OKOK 
1107 CICHOŃ KONRAD261821km / M20SKAWINAOKOK 
1108 CICHOŃSKA MARLENA873421km / K30GOSTYNINOKOK 
1109 CICHOS KONRAD627921km / M30CHORZÓWRATEL TRI TEAMOKOK 
1110 CICHOSZ GRZEGORZ468321km / M40ZAWADAOKOK 
1111 CICHOWLAS PRZEMYSŁAW896421km / M20MIEJSKA GÓRKAACITVE LIFESTYLEOKOK 
1112 CICHOWSKA ANNA966121km / K20PILZNOKLUB BIEGACZA IGNATIANUM  
1113 CICHOWSKI MIECZYSŁAW851921km / M50PILZNOKRÓLEWSKIE PILZNOOKOK 
1114 CICHUTA DAWID936721km / M30KRAKÓWWM TRISELFOKOK 
1115 CICHUTA PAWEL66921km / M20RADOMSKOPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYOKOK 
1116 CICHY MICHAŁ442221km / M30POZNAŃARCHITEKCIOKOK 
1117 CICHY RAFAŁ341221km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
1118 CIECHANOWSKI JAKUB322321km / M30KRAKÓWNOKIA KRAKÓWOKOK 
1119 CIECHAŃSKI ADAM172821km / M50BUKOWIECPIETRZYK RUNNING TEAMOKOK 
1120 CIECHAŃSKI FILIP174021km / M20BUKOWIECOKOK 
1121 CIECIORA PAULINA546321km / K30SUCHA BESKIDZKAOKOK 
1122 CIECIORA SZYMON544421km / M20SUCHA BESKIDZKAOKOK 
1123 CIECIWA-GIRGUS AGATA90721km / K40KRAKOWOKOK 
1124 CIELAK JERZY988421km / M60PASZCZYNA  
1125 CIELAK KRYSTIAN966021km / M30PASZCZYNA  
1126 CIELEŃ ŁUKASZ233121km / M30KRAKÓWOKOK 
1127 CIELUCH SEBASTIAN989321km / M20KRAKÓWACCOR NKCW  
1128 CIEMIĘGA DARIUSZ478721km / M40WĘGRZCE WIELKIE-OKOK 
1129 CIEMNY WOJCIECH51321km / M40PYSKOWICENIGHT RUNNERS PYSKOWICEOKOK 
1130 CIEMPKA MARCIN880421km / M40WOLBROMWOLBROM TEAMOKOK 
1131 CIENKI MICHAŁ221421km / M20KRAKÓWOKOK 
1132 CIEPAK ADAM505621km / M40PORĘBAGIT EKIPAOKOK 
1133 CIEPAK KRYSTIAN505921km / M20PORĘBAGIT EKIPAOKOK 
1134 CIEPIELA PATRYK228121km / M30KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
1135 CIEPIELA TOMASZ595621km / M50KRAKÓWOKOK 
1136 CIEPKA JAKUB216621km / M20KRAKÓWOKOK 
1137 CIEPLIŃSKI RADOSŁAW590421km / M40OSIEDLE POZNAŃSKIEJANKESOKOK 
1138 CIEPŁY KAMIL205921km / M20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW / KS KOSYNIERZY WROCŁAWOKOK 
1139 CIERLACZYK DANIEL596321km / M30KALISZOKOK 
1140 CIERPIAŁ MARCIN437021km / M40KONOPISKAEMCE STUDIOOKOK 
1141 CIESIELSKA NIKOLA12521km / K30KRAKOWEDIE TEAMOKOK 
1142 CIESIELSKI DARIUSZ873721km / M50KIETRZEKO-OKNA RUNNERSOKOK 
1143 CIESIELSKI GRZEGORZ694321km / M40KLUCZBORKOKOK 
1144 CIESIELSKI GRZEGORZ473721km / M40ŚWIDNIK#SMARTRUNOKOK 
1145 CIESIELSKI RAFAŁ699521km / M40WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMOKOK 
1146 CIESIELSKI SEBASTIAN113221km / M40POZNAŃPAKIECIARZE TEAMOKOK 
1147 CIESLA MACIEJ767521km / M30KRAKÓWOKOK 
1148 CIESLAK RADOSLAW459121km / M50DŁUGOŁĘKAOKOK 
1149 CIESZKOWSKI AMIR254421km / M30WROCLAW(NIE)DZIELNI BIEGACZEOKOK 
1150 CIESZKOWSKI GRZEGORZ963621km / M50OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI  
1151 CIESZKOWSKA KINGA963521km / K20KRAKÓW  
1152 CIEŚLA GRZEGORZ590521km / M40KRAKÓWNAUKA BIEGAOKOK 
1153 CIEŚLA JAN427621km / M20KRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMOKOK  
1154 CIEŚLA MAREK482321km / M30KRAKÓWUBS KRAKOW RUNNING TEAMOKOK 
1155 CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ ANETA212821km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
1156 CIEŚLAK PAWEŁ863921km / M30SIERADZOKOK 
1157 CIEŚLAK PRZEMYSŁAW288421km / M30WALSALLOKOK  
1158 CIEŚLAR ALICJA599821km / K20KRAKÓWOKOK 
1159 CIEŚLAR KASIA278521km / K30USTROŃOKOK 
1160 CIEŚLIK ALICJA754621km / K30KRAKÓWOKOK 
1161 CIEŚLIK MACIEJ383321km / M30KRAKÓWOKOK 
1162 CIEŚLIK MICHAŁ729321km / M30ZIELONKIMISIEKOKOK 
1163 CIEŚLIK TOMASZ754521km / M30KRAKÓWOKOK 
1164 CIEŚLIKIEWICZ JANUSZ610321km / M50DĄBROWA GÓRNICZANOWAK-TEAMOKOK 
1165 CIEŚLIKIEWICZ MICHAŁ609921km / M30DĄBROWA GÓRNICZANOWAK-TEAMOKOK 
1166 CIEŚLIKOWSKI LUKASZ27221km / M30KRAKÓWOKOK 
1167 CIEŚLIŃSKI ARTUR145721km / M40RADOMOKOK 
1168 CIĘŻKI KONRAD735521km / M30ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
1169 CIOK PIOTR406321km / M50SIEDLCE-OKOK 
1170 CISAK MIROSŁAW572021km / M30BOCHNIAOKOK 
1171 CIUŁA TOMASZ301221km / M30KRAKÓWCOMARCHOKOK 
1172 CIUPINSKI JERZY194321km / M60OLSZTYNOLPAKOKOK 
1173 CIUPIŃSKA KATARZYNA654921km / K20KRAKÓWPKO BANK POLSKIOKOK 
1174 CIUPIŃSKI ŁUKASZ135321km / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOKOK  
1175 CIUPIŃSKI PRZEMYSŁAW656121km / M20GORZĘDÓWUĆ_BIEGAOKOK 
1176 CIURA MAGDALENA536621km / K30ZAKRZÓWOKOK 
1177 CIURA MATEUSZ536221km / M30PODŁĘŻEMATIOKOK 
1178 CIURKA TOMASZ645621km / M20BRZEZNAOKOK 
1179 CIURKOT MARCIN40121km / M30DĘBICASPEEDTEAM DĘBICAOKOK 
1180 CIURKOT RAFAŁ887021km / M20KRAKÓWOK 
1181 CIZMAR LADISLAV857121km / M40PRAHA UHRINEVESPATRIA FINANCEOKOK 
1182 CLARK DOUGLAS411421km / M50MELBOURNETEWKESBURY RUNNING CLUBOKOK 
1183 CLERIES LUIS578321km / M30GUADASSUARELS SEPRASAMSOKOK 
1184 CLOUGH STEVEN405021km / M40WAKEFIELDSTEVEN CLOUGHOKOK 
1185 CŁAPA MAGDALENA151521km / K20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK  
1186 COLEY DAVID262321km / M70IPSWICHIPSWICH JAFFA RUNNING CLUBOKOK 
1187 COLLINS TONY974121km / M40KRAKÓW  
1188 COMBRZYŃSKA ELŻBIETA456021km / K50MACIEJOWICECOMBRYOKOK 
1189 COMBRZYŃSKI ROMAN456121km / M50MACIEJOWICECOMBRYOKOK 
1190 COMPLAK BEATA871721km / K50ERPELDANGE SUREOKOK 
1191 COOKE ANDREW860121km / M30ZIELONKIANDREW COOKEOKOK 
1192 COP KRZYSZTOF444721km / M50KRAKÓWOKOK 
1193 CORLEY LAURA447021km / K30BEDFORD_OKOK 
1194 CORLEY PETER447321km / M40BEDFORD_OKOK 
1195 COSTA FERNANDO H834221km / M30KRAKOWCABRA LOCA RUNNING CREWOKOK 
1196 COSTA PIERPAOLO547221km / M40OVIGLIOSAI FRECCE BIANCHEOKOK 
1197 CREA GIUSEPPE422321km / M40SONABEPPEOKOK 
1198 CUBER DARIUSZ19921km / M30KRZESZOWICELORZA SZYDERCUFOKOK 
1199 CUDAK BARTOSZ326921km / M20LUBINKGHM ZG RUNOKOK 
1200 CUDECKA JADWIGA702521km / K20SZEWCERUNWISZNIARUNOKOK 
1201 CUDEK BARTEK496321km / M30KRAKÓWWKURW_TEAMOKOK 
1202 CUDEK JACEK713121km / M40WIELICZKA#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKOK 
1203 CUDEK ROMAN662821km / M40ŚWIDWINKB SPRINT ŚWIDWINOKOK  
1204 CUDZIK DOROTA961921km / K30KIELCE  
1205 CULJAK ULA904321km / K40PIASECZNOAEGONRUNOKOK 
1206 CUPERSITO TOMMASO986121km / M40ROMAASD PODISTICA POLLESE  
1207 CUPIAŁ MARCIN846121km / M40KRAKÓWEAOKOK  
1208 CUPIAŁ MARIUSZ644321km / M40ZAWIERCIEOKOK 
1209 CWILEWICZ ŁUKASZ667521km / M30KRAKÓWLUKARTEOKOK 
1210 CWYNAR KRZYSZTOF909721km / M40ORŁYOKOK 
1211 CWYNAR PRZEMYSŁAW192221km / M20WROCŁAWOKOK 
1212 CYBART ARTUR306821km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
1213 CYBULA STANISŁAW849021km / M60CHORZÓWAUGUSTEAMOKOK 
1214 CYBULSKA BEATA641121km / K20WROCŁAWOKOK 
1215 CYBULSKA-PLEWA ANNA865921km / K30NADOLICE WIELKIEBIEGAJ Z MAŃKIEMOKOK 
1216 CYBULSKI BOGDAN485121km / M60BOLESŁAWIECOKOK 
1217 CYBULSKI GRZEGORZ649321km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOKOK 
1218 CYBULSKI MARIUSZ468021km / M40JELCZ-LASKOWICESAINT-GOBAIN SQUAD, BIEGAJ Z MAŃKIEMOKOK 
1219 CYBULSKI MATEUSZ276921km / M20EŁKOKOK 
1220 CYGAN EWA402021km / K30LEGNICAOKOK  
1221 CYGAN KAROLINA298521km / K30WARSZAWAOKOK 
1222 CYGAN KRZYSZTOF518821km / M30KRAKÓWNAUKA BIEGAOKOK  
1223 CYGANEK AGNIESZKA696721km / K40KRAKÓWOKOK 
1224 CYGANEK MIROSŁAW466421km / M40WĘGRZCEBANIATEAMOKOK  
1225 CYGANIEWICZ LESZEK324621km / M60KRAKÓWOKOK 
1226 CYGANIK KATARZYNA548221km / K40TARNÓWOKOK 
1227 CYGANKIEWICZ FILIP564421km / M30KRAKÓWOKOK 
1228 CYGANKIEWICZ WOJCIECH622721km / M60KRAKÓWN7:45OKOK 
1229 CYJERT AGNIESZKA180121km / K20KRAKÓWOKOK 
1230 CYMERYS KAROL896221km / M30STARACHOWICE-OKOK 
1231 CYRAN MATEUSZ643121km / M30OSTRĘŻNICAWYMIATACZEOKOK  
1232 CYREK GRZEGORZ663921km / M40KOSZYCE MAŁECREATIV BOCHNIA BIEGA TEAMOKOK 
1233 CYRKLER ŁUKASZ982921km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERS  
1234 CYZIO LESZEK487921km / M50GRĘBYNICEZRYTE BERETYOKOK  
1235 CYZIO RENATA488121km / K40GRĘBYNICEOKOK 
1236 CZADER ANNA996721km / K20BIELSKO-BIAŁAKS "SPRINT\" BIELSKO-BIAŁAOKOK 
1237 CZADERSKI CZESŁAW264221km / M40KRAKÓWOKOK 
1238 CZAICKI ANDY256121km / M60ALCESTERANDY CZAICKIOKOK 
1239 CZAJA ANDRZEJ615521km / M40NIEGOWONICEOKOK 
1240 CZAJKA KAROLINA 21km / K60SZCZAWNODATASPORT TEAM   
1241 CZAJKA TADEUSZ600321km / M50KOCMYRZÓWNIEZRZESZONYOKOK  
1242 CZAJKA TOMASZ943421km / M40JASTRZEBIE ZDROJOKOK 
1243 CZAJKOWSKA ADRIANNA177721km / K30BYDGOSZCZOKOK 
1244 CZAJOWSKI MACIEJ740421km / M40BRZEZIEMAŚLANAOKOK 
1245 CZAK SYLWIA81421km / K30GROJECKRZESZOWICE BIEGAJĄOKOK  
1246 CZAMARA RAFAŁ615321km / M40KRAKÓWOKOK 
1247 CZAPCZYK ADRIAN687821km / M30POZNAŃOKOK 
1248 CZAPECZKA KONRAD340121km / M20KRAKÓWOKOK 
1249 CZAPIEWSKA ELIZA5621km / K30KRAKÓW#CRAZYTEAMOKOK 
1250 CZAPLA ANNA658221km / K20TUCHÓWOKOK 
1251 CZAPLA JULIA558721km / K20DĘBICAOKOK 
1252 CZAPLA ŁUKASZ387621km / M30SŁOMNIKIOKOK 
1253 CZAPLA WOJCIECH953421km / M30KRAKÓWWAWELOK 
1254 CZAPLAK WOJCIECH95721km / M40TARNÓWOKOKKatB2 
1255 CZAPLEJEWICZ KATARZYNA232421km / K40MOSINAOKOK 
1256 CZAPLIŃSKI ARTUR792021km / M40GDYNIAOKOK  
1257 CZAPLIŃSKI JACEK687421km / M30KOSZALINTAGER SPORTOKOK 
1258 CZAPNIK MAŁGORZATA513521km / K20KRZECZÓWOKOK 
1259 CZAPOR ROBERT848421km / M40ZALASOKOK 
1260 CZARNECKI BARTLOMIEJ347321km / M40LISZKIYETIOKOK 
1261 CZARNECKI DARIUSZ173821km / M40KRAKÓWGEOPOINTOKOK 
1262 CZARNECKI KACPER851021km / M30KRAKOWOKOK 
1263 CZARNECKI KRZYSZTOF47321km / M40KRAKÓWOKOK 
1264 CZARNECKI PIOTR33321km / M30KUTNOOKOK 
1265 CZARNECKI WOJCIECH782721km / M40KRAKÓWOKOK 
1266 CZARNIECKI TADEUSZ723821km / M40KRAKÓWWAWEL RUNNERS TEAMOK 
1267 CZAUDERNA ADRIAN557521km / M40GLIWICEOCHAJORUN@FRIENDSOKOK 
1268 CZAUDERNA KLAUDIA557321km / K40GLIWICEOCHAJORUN @ FRIENDSOKOK 
1269 CZECH JAKUB361821km / M30WROCŁAWOKOK 
1270 CZECH KRZYSZTOF388921km / M20GLIWICEOKOK 
1271 CZECH ŁUKASZ335821km / M30KRAKÓWOKOK 
1272 CZECH TOMASZ937521km / M30KRAKÓWOKOK 
1273 CZECH TOMASZ411821km / M20KADŁUB TURAWSKIOKOK 
1274 CZECHOWICZ KAMIL764021km / M20CHEŁMEKOKOK 
1275 CZECHOWSKI JERZY110321km / M70WARSZAWAMZA- WARSZAWAOKOK 
1276 CZECHOWSKI MATEUSZ434921km / M20POZNAŃOKOK 
1277 CZECZOT KRZYSZTOF849621km / M40KRAKÓWOKOK  
1278 CZEKAJ ROBERT847721km / M40KRAKÓWOKOK 
1279 CZEKAJ TOMASZ631321km / M30TARNÓWOKOK 
1280 CZEKAJŁO KRZYSZTOF691721km / M50WROCŁAWOKOK 
1281 CZEPIEL ARKADIUSZ235721km / M40KRAKOWOKOK 
1282 CZEPIEL DANIEL739421km / M30WROCLAWMAM_NA_WSZYSTKO_WYBIEGANEOKOK  
1283 CZEPIEL IWONA436921km / K50KRAKÓWOKOK 
1284 CZEPIEL PAWEŁ667021km / M40KRAKÓWCSK BRZEZIEOKOK 
1285 CZERMAK DAMIAN603821km / M40GÓRKI WIELKIEFUCHS OIL TEAMOKOK 
1286 CZERNECKI ADAM722921km / M40KRAKÓWCYNGUSOKOK 
1287 CZERNECKI MATEUSZ22121km / M20KOSZYCE WIELKIEOKOK 
1288 CZERNECKI TOMEK93221km / M20KOSZYCEWIELKIEOKOK 
1289 CZERNEK SEBASTIAN715121km / M20KRAKÓWOKOK 
1290 CZERNER KRZYSZTOF700621km / M30LIBERTÓWOKOK 
1291 CZERNIAK JANUSZ864521km / M50DĘBICAOKOK 
1292 CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW891221km / M20LEGNICAPAN ULOTKAOKOK 
1293 CZERNIK JAKUB528421km / M30KRAKÓWOKOK  
1294 CZERNIK PIOTR753321km / M30TYCHY#KOPYTKAWBIEGUOKOK 
1295 CZERNY KAMIL903221km / M30ZAWIERCIEOKOK 
1296 CZERWIEŃ MATEUSZ139521km / M30SIEPRAWOKOK 
1297 CZERWIK MARTYNA397121km / K20GŁOGÓWOKOK 
1298 CZERWIŃSKA MAŁGORZATA292521km / K30KRAKÓWOKOK 
1299 CZERWIŃSKI MICHAŁ759921km / M30KIELCEBRAKOKOK 
1300 CZERWIŃSKI TOMASZ381321km / M40OŁAWAOKOK 
1301 CZERWONKA KRZYSZTOF338021km / M30KARWIANYOKOK 
1302 CZERWONKA PIOTR525021km / M20PUŁAWYOKOK 
1303 CZESIELSKA JOLANTA91521km / K20KRAKÓWOKOK  
1304 CZESNAKOWICZ KATARZYNA608621km / K20LUBINKGHM ZG RUNOKOK  
1305 CZOPEK ARTUR310421km / M20KRAKÓWOKOK 
1306 CZOPEK EDYTA264721km / K20SKAWINAOKOK 
1307 CZOPIK PIOTR713321km / M30JAWORZNOCLICO TEAMOKOK 
1308 CZORNIEJ ADAM775921km / M30WARSZAWAOŚKA WARSZAWAOKOK 
1309 CZOSZYK KAWALA OLGA852321km / K30POZNAŃŚWIERCZEWO RUNOKOK 
1310 CZUBA ADAM943621km / M50KRAKÓWHAPPY TRI FRIENDSOKOK 
1311 CZUBA KAROL368321km / M30KRAKÓWOKOK 
1312 CZUBAK KAMIL664221km / M20KRAKÓWOKOK 
1313 CZUBAN JANUSZ492121km / M60TARNOWIECOKOK 
1314 CZUPICH MACIEJ352121km / M30ZELKÓW-GACKIOKOK 
1315 CZUPYT ARTUR749721km / M50WARSZAWAOKOK 
1316 CZURAK ANNA288021km / K30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOKOK 
1317 CZUWAJ KRZYSZTOF668021km / M40BRZESZCZEOKOK 
1318 CZWAKIEL DANUTA379221km / K50LEŻAJSKOKOK  
1319 CZWAKIEL WACŁAW398421km / M50LEŻAJSKOKOK 
1320 CZYCZ ARKADIUSZ279921km / M20KRAKÓWOBYM DOBIEGŁ TEAMOKOK 
1321 CZYZEWICZ PAWEL165421km / M40KRAKOW11 MBOTOKOK 
1322 CZYŻ ANNA704221km / K20KRAKÓWOKOK 
1323 CZYŻ CZCIBOR790321km / M30ŁÓDŹOKOK 
1324 CZYŻ GRZEGORZ435221km / M50BOGUMIŁOWICEGRUPA AZOTY - AUTOMATYKA TARNÓWOKOK 
1325 CZYŻ PAULINA347221km / K20GDAŃSKOKOK 
1326 CZYŻ PIOTR218321km / M40RZĄSKAOKOK 
1327 CZYŻEWSKA AGNIESZKA629121km / K30CZĘSTOCHOWANGB KŁOBUCKOKOK 
1328 CZYŻEWSKA KASIA213621km / K20KRAKÓWDALEKO JESZCZE?OKOK 
1329 CZYŻYK MARCIN37721km / M30KRAKÓW"ITMBW KRAKÓW "OKOK 
1330 ĆWIERKIEWICZ GRZEGORZ619421km / M30KRAKÓWOKOK  
1331 ĆWIERTNIAK MATEUSZ215621km / M20KRAKÓWOKOK 
1332 ĆWIERTNIAK MICHAŁ212621km / M30KRAKÓWDOMO-CENTRUM RUNNING TEAMOKOK 
1333 ĆWIERTNIAK RYSZARD625821km / M50KRAKÓWN7:45OKOK 
1334 ĆWIERZ MATEUSZ726721km / M30MYŚLENICEOKOK 
1335 ĆWIĘK KRZYSZTOF957321km / M30KRAKÓWAZS - AWF KRAKÓW MASTERSOK 
1336 ĆWIKLIŃSKI JAKUB477921km / M40SOSNOWIECOKOK 
1337 ĆWIKŁA AGNIESZKA363121km / K40MORAWSKOWICHURA JAROSŁAWOKOK 
1338 ĆWIRKO RYSZARD865321km / M40ANDRYCHÓWPACZKA PRZYJACIÓŁOKOK