Zawody obsługuje firma Datasport

5. Rogoziński Półmaraton Przemysła II Biegi Dziecięce
Rogoźno, 09 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 477
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
1 ANDRZEJEWSKA JULIA594S46D / SP 2 ROGOŹNO 
2 ANTKOWIAK AMELIA916PD /  
3 ANTKOWIAK LENA801S13D / ZS PARKOWO 
4 ANTOSHEHUK VALERIA661S46D /  
5 ANUSIAK DOMINIK569S46C / SP 2 ROGOŹNO 
6 APOŃ REMIGIUSZ821S13C / SP 2 ROGOŹNO 
7 BANASCH JAKUB532SP78 / SP GOŚCIEJEWO 
8 BANASIAK FRANCISZEK834S13C / SP GOŚCIEJEWO 
9 BANASIAK JAN731S46C / SP GOŚCIEJEWO 
10 BANASIAK WOJCIECH879PC / RYCERZE 
11 BANAŚKIEWICZ IGOR526SP78 / SP 2 ROGOŹNO 
12 BARANOWSKA JAGODA718S13D / SP PRUŚCE 
13 BARANOWSKI JAKUB601S46C / SP PRUŚCE 
14 BAREŁKOWSKI KSAWERY798S13C / SP BUDZISZEWKO 
15 BAREŁKOWSKA ZOFIA655S46D / SP BUDZISZEWKO 
16 BARTCZAK KACPER777S13C / SP 2 ROGOŹNO 
17 BARTECKA MARTA752S13D / SP3 ROGOŹNO 
18 BARTOL JACEK561S46C / ZS PARKOWO 
19 BARTOSZEK ADAM888PC / RYCERZE 
20 BARTOSZEK ALEKSANDRA753S13D / SP3 ROGOŹNO 
21 BARTOSZEK ALICJA962PD / KSIĘŻNICZKI 
22 BĄBAŁA JAGODA609S46D / SP BUDZISZEWKO 
23 BĄCZKOWSKI MIŁOSZ513Sred / ZS ROGOŹNO 
24 BEDNAREK AGATA610S46D / SP BUDZISZEWKO 
25 BEDNARSKI IGOR726S13C / SP GOŚCIEJEWO 
26 BEDNARZ PIOTR747S13C / ZS PARKOWO 
27 BEJMA GABRIELA802S13D / ZS PARKOWO 
28 BEŁZA KACPER878PC / RYCERZE 
29 BENZ EMIL588S46C / ZS PARKOWO 
30 BENZ MATEUSZ518Sred / LO ROGOŹNO 
31 BETKA ALEKSANDRA523SP78 / SP3 ROGOŹNO 
32 BIEDRZYŃSKI JAKUB684S13C / SP3 ROGOŹNO 
33 BISKUP OSKAR572S46C / SP 2 ROGOŹNO 
34 BISKUP ZUZANNA632S46D / SP 2 ROGOŹNO 
35 BŁASIAK STANISŁAW527SP78 / SP 2 ROGOŹNO 
36 BORKOWSKI BARTOSZ917PC /  
37 BRZOZOWSKI MATEUSZ685S13C / SP3 ROGOŹNO 
38 BUCZEK WERONIKA719S13D / SP PRUŚCE 
39 BUDZYŃSKI KAROL508Sred / ZS ROGOŹNO 
40 BURDA ALEKSANDRA504S13D / ROGOŹNO 
41 BURDA ANTONINA633S46D / SP 2 ROGOŹNO 
42 CHMIELAK JAKUB886PC / RYCERZE 
43 CHMIELAK MICHAŁ960PC / RYCERZE 
44 CHOJNACKI HUBERT686S13C / SP3 ROGOŹNO 
45 CHONDUTA MAGDALENA997SP78 /  
46 CHRZANOWSKA LILIANNA743S13D / ZS PARKOWO 
47 CIECIURA FILIP687S13C / SP3 ROGOŹNO 
48 CIECIURA ZUZANNA850PD / KSIĘŻNICZKI 
49 CITAR MARTYNA796S13D / SP BUDZISZEWKO 
50 CZARNECKA MAJA849PD / KSIĘŻNICZKI 
51 CZARNECKI JANUARY667S13C / ZS PARKOWO 
52 CZARNECKI MAURYCY586S46C / ZS PARKOWO 
53 CZERWIŃSKA IZABELA650S46D / SP PRUŚCE 
54 CZUBAK ADAM778S13C / SP 2 ROGOŹNO 
55 CZUBAK MARTYNA634S46D / SP 2 ROGOŹNO