Zawody obsługuje firma Datasport

21. PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego
Żywiec, 11 kwietnia 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1910
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1 ACHTELIK KINGA2045OPEN / K20ŻYWIECRUN FOR FUNOKPowiat 
2  ADAMCZYK ANDRZEJ 822OPEN / M40WIELUŃLOOKSUS WIELUŃOK 
3  ADAMCZYK BARTOSZ 392OPEN / M30ŻORYOK 
4  ADAMCZYK BARTOSZ 916OPEN / M30CHORZÓWOK 
5  ADAMCZYK PAULINA 41OPEN / K30BIELSKO-BIAŁAOK 
6  ADAMCZYK PAWEŁ 1605OPEN / M40RYBNIKACCELERATE RADZIEJÓWOK 
7  ADAMEK JERZY 637OPEN / M50PIETRZYKOWICEDAGMAOKPowiat 
8  ADAMSKI MATEUSZ 955OPEN / M30KRUPSKI MŁYNSLAYER K####!OK 
9  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 202OPEN / K40IMIELINLKS IMIELINOK 
10 ALBIGOWSKA MAGDALENA2322OPEN / K30KRACZKOWAROSSMANNOK 
11  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 1640OPEN / M30POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAOK 
12  ANDRUSIEWICZ MAKSYMILIAN 846OPEN / M30ŻYWIECOKPowiat 
13  ANDRUSIEWICZ MARTA 788OPEN / K30ŻYWIECOKPowiat 
14 ANTONCZYK ADAM904OPEN / M50JASTRZEBIE ZDROJDKMS JASTRZĘBIEOK 
15  ANTOŃCZYK KRZYSZTOF 281OPEN / M50HECZNAROWICEOK 
16  ANTOSZ WOJCIECH 987OPEN / M30MIZERÓWOK 
17  ARDELLI PIOTR 801OPEN / M20GŁOGÓWEKPEJTA TEAMOK 
18 AUGUSTYNIAK KAMIL2202OPEN / M20TARGANICEKOCIERSKIE BOBRYOK 
19 AUGUSTYNIAK PIOTR2203OPEN / M30SUŁKOWICEKOCIERSKIE BOBRYOK 
20  BABIJCZUK RAFAŁ 883OPEN / M40ŁODYGOWICEOKPowiat 
21  BABIUCH MAGDA 714OPEN / K30WIELKIE DROGISKAWINA BIEGAOK 
22  BABKA MACIEJ 33OPEN / M30NAKŁO ŚLĄSKIEBRAKOK 
23  BACA TOMEK 239OPEN / M30LIPOWAOKPowiat 
24  BAJOR RAFAŁ 1472OPEN / M40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSYOK 
25  BAJORSKI DOMINIK 1072OPEN / M40KATOWICEOK 
26 ZAWODNIK ANONIMOWY246OPEN / K20 OK 
27  BALCERZAK ANDRZEJ 1033OPEN / M60WARSZAWAAMATOROK 
28  BALICKI DAREK 1283OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
29 BALUN JAN42OPEN / M50TVRDOŠÍN-MK TVRDOSÍNOK 
30 BALUN PETER57OPEN / M50TVRDOŠÍN-MK TVRDOSÍNOK 
31  BANACH MAGDA 503OPEN / K20GLIWICEOK 
32  BANASZAK MARCIN 681OPEN / M40GLIWICEOK 
33 ZAWODNIK ANONIMOWY2118OPEN / M40 OKPowiat 
34  BANDOŁA RAFAŁ 411OPEN / M20WADOWICEENDORFINY WADOWICEOK 
35 BANDZEREWICZ DAWID1606OPEN / M20CZERNICHÓWZNACHORZY ROKUOKPowiat 
36  BANEK KRZYSZTOF 831OPEN / M30RADZIONKÓWTOURSPORT RUNNING TEAMOK 
37 BARAN ANDRZEJ1310OPEN / M40JODŁOWAJODŁOWAOK 
38  BARAN STEFAN 69OPEN / M40NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROOK 
39  BARANKIEWICZ PRZEMYSŁAW 792OPEN / M40WARSZAWASN KLASYKOK 
40  BARCIK WITOLD 263OPEN / M40SZCZAWNICABIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWOK 
41  BARON ŁUKASZ 68OPEN / M40ŻYWIECOKPowiat 
42  BARTEL JAKUB 665OPEN / M20ORZESZEOK 
43  BARTKO DARIUSZ 219OPEN / M40KĘTRZYNDRUŻYNA MLOK 
44  BARTKOWIAK PIOTR  OPEN / M30RAWICZM-FIT RAWICZOK 
45  BARWICKA MARZENA 171OPEN / K40BORONÓWOK 
46  BĄBKA TOMASZ 156OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRY-OK 
47  BĄBSKI SZYMON 2001OPEN / M40UJSOŁYKS HALNY WĘGIERSKA GÓRKAOKPowiat 
48  BĄK WITOLD 340OPEN / M30KATOWICEOK 
49  BEDNARCZYK JACEK 1872OPEN / M40MIKOŁÓWPKO BANK POLSKIOK 
50  BEDNAREK ŁUKASZ 127OPEN / M30ZABRZE-OK 
51  BEDNARZ BOGDAN 1150OPEN / M50ŻYWIECGOPR ŻYWIECOKPowiat 
52  BEDNARZ WACŁAW 994OPEN / M30JORDANÓWOK 
53  BERGER KRZYSZTOF 1191OPEN / M40CZECHOWICE-DZIEDZICEKANCELARIA BERGER LEGAL BIELSKO-BIALAOK 
54 BERNAL JÓZEF2123OPEN / M40RAJCZASZALONE KEBSYOKPowiat 
55  BERNAT KATARZYNA 1401OPEN / K40WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
56  BESZTOCHA MARCIN 81OPEN / M30LĘDZINYZEN RUNNING TEAMOK 
57  BEZWIŃSKI PIOTREK 1195OPEN / M40PSZCZYNAKOKO DŻAMBO I DO PRZODUOK 
58  BIALIK JĘDRZEJ  OPEN / M30NYSA-OK 
59  BIAŁAS KRZYSZTOF 731OPEN / M40RUDA ŚLĄSKAŁAMIGNATYOK 
60  BIAŁECKI MACIEK 1688OPEN / M50CHYBIELZS `RYKALEC` ZARZECZEOK 
61  BIAŁEK MAREK 1636OPEN / M40WIŚLICABIEGAM BO LUBIĘOK 
62  BIAŁEK ZBIGNIEW 289OPEN / M30GILOWICEKISSOKPowiat 
63  BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH 1700OPEN / M40SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOOK 
64  BIAŁOŃCZYK JOANNA 1516OPEN / K30ZEBRZYDOWICEWYBIERZOK 
65  BIAŁOŻYT KRZYSZTOF 1213OPEN / M50KAMESZNICAOKPowiat 
66  BIAŁY KAMIL 1050OPEN / M30SIEWIERZFAST FOOT TEAM SIEWIERZOK 
67  BICKA ANNA 1980OPEN / K40WARSZAWAWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEOK 
68  BICZYSKI PAWEŁ 678OPEN / M30KNURÓWOK 
69 ZAWODNIK ANONIMOWY101OPEN / M40 OK 
70  BIEGUN KRZYSZTOF 322OPEN / M50ŻYWIECOKPowiat 
71  BIEGUN RAFAŁ 664OPEN / M40CIĘCINAOKPowiat 
72  BIEGUN TOMASZ 934OPEN / M30ŻYWIECOKPowiat 
73 BIELAK SŁAWOMIR 573OPEN / M40BIERUŃLOTOMY DURCHOK 
74  BIELECH ANNA 1845OPEN / K30ŻURAWICAOK 
75  BIENIAS DAMIAN 1844OPEN / M30KOZYHIGHLANDERS TEAMOK 
76  BIENIEK ADRIAN 84OPEN / M30RYCHWALDOKPowiat 
77  BIERNACKI MARCIN 569OPEN / M40CZESTOCHOWA23BLTOK 
78  BIERNAT ŁUKASZ 1829OPEN / M30ŻYWIECALPLA TEAMOKPowiat 
79  BIERNOT MICHAŁ 1145OPEN / M30MAZAŃCOWICEOK 
80  BINDA JACEK 149OPEN / M50BIELSKO-BIAŁAWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE/ NO LIMITSOK 
81  BINIENDA AGNIESZKA 732OPEN / K40ZABRZEKOBIETY WATAHYOK 
82  BISAGA PIOTR 941OPEN / M30KATOWICEOK 
83  BIZACKI SZYMON 1846OPEN / M30JEDLINAOK 
84  BLACHA MARCIN 619OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYOK 
85  BLACHE CYRILLE 106OPEN / M30ASPREMONT-OK 
86  BLITZ JANUSZ 1364OPEN / M60ŻYWIECOKPowiat 
87  BLITZ WOJTEK 685OPEN / M40ŻYWIECREFLEKSJOLOGIA-ZYWIEC.PLOKPowiat 
88  BŁASIAK LESZEK 107OPEN / M50KĘTYWYSPIAN TEAMOK 
89  BŁOŃSKA MONIKA 331OPEN / K40GLIWICEOK 
90  BOCHYNEK TOMASZ 462OPEN / M40WIEPRZTI FLUID SYSTEMSOKPowiat 
91  BOCZKOWSKI DAWID 1367OPEN / M30BIELSKO-BIAŁATI FLUID SYSTEMSOKPowiat 
92  BOGACKI ANDRZEJ 759OPEN / M50JAWORZNOTRAIL RANNERS JAWORZNOOK 
93  BOGACZ MICHAŁ 537OPEN / M30RYBNIKOK 
94  BOGACZ MONIKA 986OPEN / K30RUDA ŚLĄSKAOK 
95  BOGACZ RADOSŁAW  OPEN / M40NIDEKOK 
96  BOGATZKI MAREK 111OPEN / M30CHORZÓWOK 
97  BOGDAŁ KRZYSZTOF 1147OPEN / M30PEWEL ŚLEMIEŃSKAHUSARIA RACE TEAMOKPowiat 
98 BOGDANOWSKI KRZYSZTOF1340OPEN / M60MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIEAMATOROKPowiat 
99  BOGUCKI PIOTR 884OPEN / M40KATOWICEOK 
100  BOHM JACEK 1237OPEN / M50MIKOŁÓWSTS BIEGATONOK 
101  BOHN MARIUSZ 113OPEN / M50PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEOK 
102  BOJDA BRYGIDA 1466OPEN / K40PIERŚCIECŚWIRY STELAOK 
103  BOJDA ZDZISŁAW 1473OPEN / M40PIERŚCIECŚWIRY STELAOK 
104  BOJDYS JAROSŁAW 329OPEN / M30BIELSKO-BIAŁABIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWOK 
105  BOMBA-JURASZ BARBARA 2097OPEN / K30MILÓWKATSG MŁÓCKARNIAOKPowiat 
106  BORATYŃSKI KRZYSZTOF 1134OPEN / M50BIELSKO-BIALAOK 
107  BOROWIAK PIOTR 96OPEN / M40BYTOMOK 
108  BOROWIECKI PIOTR 965OPEN / M50KRAKÓWAPIWAST KRAKÓWOK 
109  BORUCKI DARIUSZ 992OPEN / M40KOŃCZYCE MAŁEOK 
110  BORYCZKA SZYMON 615OPEN / M40MIĘDZYRZECZEPOWOLI DO CELUOK 
111  BORYSEWICZ WOJCIECH 375OPEN / M30RYBNIKOK 
112 BOSEK PAWEL1973OPEN / M40BIELSKO-BIAŁABOSKIOK 
113  BOŚ NATALIA 1559OPEN / K30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
114  BOŚ PRZEMYSŁAW 1575OPEN / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
115  BOŻEK ARTUR 1202OPEN / M30BYTOMCIDRY LOTAJOMOK 
116  BOŻEK MARLENA 1911OPEN / K20BALINOK 
117 BRAŃKA MATEUSZ OPEN / M20KATOWICEOK 
118  BRAUN MARCIN 1234OPEN / M30SOSNOWIECOK 
119  BROJA RAFAŁ 2315OPEN / M30BYTOMOK 
120 BROL HENRYK1067OPEN / M50GLINICAPASZE BIOS KOCHANOWICEOK 
121  BROŃCZYK ARIEL 1663OPEN / M30BIELSKO-BIAŁAROZBBIEGANE KOMOROWICEOK 
122  BROŃCZYK RAFAŁ 1325OPEN / M30BIELSKO-BIAŁAROZBBIEGANE KOMOROWICEOK 
123  BROSZ MICHAŁ 803OPEN / M50PANIÓWKIPORADNIA LEKARZA POZOK 
124  BRÓZDA JAROSŁAW 1616OPEN / M50BIELSKO-BIAŁA-OK 
125  BRUDNY AGNIESZKA 2320OPEN / K40SKOCZÓWŚWIRYSTELAOK 
126  BRUZGIELEWICZ PAWEŁ 1161OPEN / M50OŚWIĘCIMSKORUPA TRIATHLONOK 
127  BRYZEK PIOTR 1790OPEN / M40CHORZÓWOK 
128  BRZOSKA JACEK 1113OPEN / M40RUDA SLASKABORN TO BI LOTAĆOK 
129  BRZOZOWSKA MONIKA 1691OPEN / K30KRZEPICENSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAOK 
130  BRZOZOWSKA TERESA 1577OPEN / K50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
131  BRZOZOWSKI PIOTR 1548OPEN / M50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
132  BRZUSKA KATARZYNA 155OPEN / K40CIESZYNOLZA CIESZYNOK 
133 BUBLIAKOVÁ MONIKA120OPEN / K30SIHELNE-MK TVRDOSÍNOK 
134  BUCHTA ADAM 2016OPEN / M40KATOWICEOK 
135 BUDKA ANNA476OPEN / K30ZABRZEOK 
136  BUDZOŃ PAULINA 1118OPEN / K30BIELSKO - BIAŁAOK 
137  BUGAJSKA KINGA 519OPEN / K30ŻYWIECOKPowiat 
138  BUGAJSKI STANISŁAW 520OPEN / M70ŻYWIECOKPowiat 
139  BUGDOL PAWEŁ 1020OPEN / M30PIECE-OK 
140  BUJOCZEK JANUSZ 722OPEN / M50NAKŁO ŚLĄSKIEBUJO MY ...OK 
141  BUK MARCIN 1095OPEN / M30GLIWICETRIDIVISION TRIATHLON TEAMOK 
142  BUKOWIEC MACIEJ 605OPEN / M40TYCHYOK 
143  BUKOWSKI MAREK 2007OPEN / M40BYTOMŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZOK 
144  BUKOWSKI RAFAŁ 1311OPEN / M30ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEOK 
145  BULANDA ANDRZEJ 221OPEN / M40BIERUŃOK 
146  BULIK WITOLD 1460OPEN / M50GILOWICEPKS OLIMPIJCZYK GILOWICEOKPowiat 
147  BUŁA ROBERT 670OPEN / M30RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
148  BURY RYSZARD 525OPEN / M60GILOWICEOKPowiat 
149  BUTORA DAWID 1783OPEN / M20ŻYWIECOKPowiat 
150  BYLICA TOMASZ 35OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYPER PEDES OHIOOK 
151  BYLINKO LESZEK 656OPEN / M40BIELSKO-BIAŁAKS KALETNICZAOK 
152 BYSKO KAMILA 1626OPEN / K20BYSTRAOKPowiat 
153  BYZDRA ADAM 1051OPEN / M20RUDA ŚLĄSKAOK 
154  CABAŁA ADAM 210OPEN / M20MARKLOWICE131BLPOK 
155  CABAŁA MAŁGORZATA 224OPEN / K30NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
156 CACAK MARIA1413OPEN / K20ŻYWIECOKPowiat 
157  CAŁKA PRZEMYSŁAW 725OPEN / M20RYBNIKOK 
158  CAPEK MARTIN 2029OPEN / M30ČADCAČADEČKA V POHYBEOK 
159  CAPUTA JAKUB 36OPEN / M20LIPOWASOMSIAD TEAMOKPowiat 
160  CELMER MARCIN 612OPEN / M40RADLINBRAKOK 
161  CHABINKA BARTOSZ 1232OPEN / M20TYCHYOK 
162  CHABINKA SZYMON 718OPEN / M20TYCHYOK 
163  CHABKO TOMASZ 2168OPEN / M30BYTOMTEWECHOK 
164  CHECINSKI KRZYSZTOF 402OPEN / M30ŁODYGOWICEOKPowiat 
165  CHMIELEWSKI BARTOSZ 892OPEN / M40JAWORZEIGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZAOK 
166  CHMIELEWSKI KAROL 492OPEN / M40STARA WIEŚZFOK 
167  CHMIELEWSKI RAFAŁ 893OPEN / M40BIELSKO-BIAŁAIGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZAOK 
168  CHOCHÓR ULA 128OPEN / K40ZYWIECOKPowiat 
169  CHOJKOWSKI MICHAŁ 321OPEN / M40MYSŁOWICEOK 
170  CHOMCZYK KATARZYNA 93OPEN / K30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEŚLĄSK RUNNERSOK 
171  CHOMCZYK MICHAŁ 97OPEN / M30SIEMIANOWICEŚLĄSK RUNNERSOK 
172  CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ 2329OPEN / M20BIELSKO - BIAŁAZBÓJ TEAMOK 
173 ZAWODNIK ANONIMOWY724OPEN / K30 OK 
174  CHORTASZKO ARTUR 1467OPEN / M40BIELSKO-BIAŁAOK 
175  CHRAPEK BARTOSZ 1974OPEN / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIOK 
176  CHRAPEK DAWID 786OPEN / M20CHYBIEOK 
177 CHROBAK TOMASZ  OPEN / M40PRZYŁĘKIOK 
178  CHRÓSZCZ KLAUDIA 911OPEN / K30BIERUŃCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMIOK 
179  CHUDY DAWID 2102OPEN / M30PRZECISZÓWOK 
180  CHWASTEK MARCIN 849OPEN / M30IWANOWICEOK 
181  CHWIEJDA BARBARA 1021OPEN / K30BIELSKO-BIAŁASBRT BIELSKO-BIAŁAOK 
182  CHYLINSKI KRZYSZTOF 378OPEN / M30GLIWICEOK 
183  CHYLIŃSKA DOROTA 1101OPEN / K50GRUDZIĄDZOK 
184  CHYLIŃSKI DAWID 1103OPEN / M20GRUDZIĄDZOK 
185  CIACH KLAUDIA 1302OPEN / K20KRAKÓWOK 
186  CIAPAŁA MAREK 676OPEN / M40GODZISZKAOKPowiat 
187  CIASTOŃ ŁUKASZ 1913OPEN / M40DĄBROWA GÓRNICZAOK 
188  CICHOCKA MAŁGORZATA 2194OPEN / K30LUBINOK 
189 CICHOCKA NATALIA640OPEN / K30PYSKOWICENIGHT RUNNERS PYSKOWICEOK 
190  CICHOCKI DAWID 641OPEN / M30PYSKOWICENIGHT RUNNERS PYSKOWICEOK 
191  CICHOŃ KONRAD 123OPEN / M20SKAWINAOK 
192  CIEMAŁA SZCZEPAN 251OPEN / M30WIESZCZĘTAOK 
193 CIENIAWSKA EWA OPEN / K40BYTOMOK 
194 CIEPIELA ANDRZEJ1659OPEN / M30PSARYLUBIĘ BURBEESYOK 
195 CIEPŁY SZYMON 533OPEN / M40SKRBEŃSKOOK 
196  CIESIELSKI MATEUSZ 441OPEN / M30RUDA ŚLĄSKAOPP KATOWICEOK 
197  CIESZYŃSKI WOJCIECH 1650OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYIRON MAIDENOK 
198  CIEŚLIK DAWID 2020OPEN / M30GIERAŁTOWICEOK 
199  CIEZAK MAGDALENA 1546OPEN / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
200  CIMAŁA ADRIAN 689OPEN / M30BEŁKOK 
201  CIMAŁA RAFAŁ 1807OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYISTA BIEGAMYOK 
202  CIMPRICH MARCEL 2132OPEN / M50ŠENOVŠENOVOK 
203  CIMPRICHOVÁ JANA 2133OPEN / K40ŠENOVŠENOVOK 
204  CIOCHOŃ AGNIESZKA 1368OPEN / K40SOSNOWIECOK 
205  CISZEK URSZULA 809OPEN / K30ŻYWIECOKPowiat 
206  CIUPAK MARCIN 2229OPEN / M40BIELSKO-BIALAEATON RUNNING TEAMOK 
207  CIUPEK DARIA 1584OPEN / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
208  CIURLA MATEUSZ 1427OPEN / M20WILKOWICEULTRA BESKID SPORTOK 
209  COHLA PRZEMYSŁAW 940OPEN / M40CIESZYNOLZA CIESZYNOK 
210  COPIJA TADEUSZ 2152OPEN / M50KURÓWMONTEROK 
211 CUPIAŁ DARIUSZ1873OPEN / M50SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMOK 
212  CZAPSKI RYSZARD 1868OPEN / M40BIELSKI-BIALAOK 
213  CZARDYBON LAURA 1424OPEN / K40SOŚNICOWICEOK 
214  CZARNECKI KRZYSZTOF 279OPEN / M40USTROŃBRAKOK 
215  CZEKAŁA KRZYSZTOF 2298OPEN / M40KROWIARKIEKO-OKNA RUNNERSOK 
216  CZEMPIEL ŁUKASZ 741OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYOK 
217  CZERNIK ANDRZEJ 2094OPEN / M60ZABRZEOK 
218  CZERNIK RAFAŁ 2124OPEN / M40ZABRZEOK 
219  CZIOMMER RAFAŁ 1452OPEN / M40CIESZYNOK 
220  CZOPEK AGNIESZKA 1562OPEN / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
221  CZOPEK DAWID 145OPEN / M30RAJCZAOKPowiat 
222  CZOSTKÓW WIOLA 552OPEN / K30WARSZAWAACCENTUREOK 
223  CZUPYT ARTUR 1951OPEN / M50WARSZAWABRAKOK 
224  CZYRNEK DARIUSZ 642OPEN / M40RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELEOK 
225  CZYRNIA MARTIN 587OPEN / M30DOBRODZIEŃMAFIA TEAM LUBLINIECOK 
226  CZYŻ GRZEGORZ 2013OPEN / M30USTROŃŁYSI GÓRĄOK 
227  ČERVÍK MICHAL 1377OPEN / M30FRÝDEK-MÍSTEKOK