Formularz systemu Datasport

7. Bieg Kreta Ultra
Sobótka, 14 kwietnia 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 90
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  ARTUR JĘDRZEJCZAK 34150 / POZNAŃWLKP MOUNTAINS TEAMOK 
  BARTOSIŃSKI MARIUSZ   WARSZAWAZAŁOGA GÓRSKAOK 
 PRZENIESIONY NA ROK 2022
  BERNACKI EUGENIUSZ 74150 / GLIWICEPOLSKI KLUB ALPEJSKIOK 
  BOCHNAK PAWEŁ 37150 / WROCŁAWOK 
 BOCZEK LESZEK16150 / WYSOKAOK 
  BOCZULA KRZYSZTOF 33150 / BIELAWAWKB PIAST WROCŁAWOK 
 BRONCEL SEBASTIAN50150 / TYCHYOK 
  BURBLIS ŁUKASZ 55150 / ŁASKBIEGING TEAM ZELÓWOK 
  BURMAN MICHAŁ 89150 / MUROWANA GOŚLINAKB GEPARDOK 
  CETNAROWSKI MARIUSZ 77150 / WROCŁAWOK 
 CHMIEL SYLWESTER23150 / PISZCZACOK 
  CIEŚLAK DOMINIKA 9377 / DOBCZYCEBIEGIEM PRZEZ GÓRY/MUAY RUNNING TEAMOK 
 CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ58150 / WROCŁAWOK 
  CZECHOWICZ MATEUSZ   NOWA RUDAGEOMASTERMINDOK 
 PRZENIESIONY NA ROK 2022
  DĄBROWSKI DANIEL 53150 / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
  DEMKÓW PRZEMYSŁAW 22150 / SOBÓTKAKB SOBÓTKAOK 
  DEPTUŁA HUBERT 49150 / WOŁOMINOK 
  DRANKOWSKI DARIUSZ 26150 / BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
 DWORNICKI KAMIL20150 / WROCŁAWOK 
  DYDUŁA RENATA 10377 / KRAKÓWITAL CAR TEAMOK 
  DZIEDZIC WADIM 43150 / WROCŁAWDYNAMO MUCHOBÓROK 
  ČERNOCKÝ JAN   MĚCHENICEOK 
  FAŁOWSKI RAFAŁ 62150 / GAJKÓWOK 
  FIJAŁKOWSKI WOJCIECH 46150 / WROCŁAWMONAR-GRACZEOK 
  FRANEK SEBASTIAN 51150 / LUBOŃWLKP MOUNTAINS ULTRAOK 
  FURTAK KRZYSZTOF 57150 / LUBINKTOŚ MUSI BYĆ OSTATNIOK 
  GALIŃSKI KAMIL 18150 / KRĘPICEKB SOBÓTKAOK 
  GÓROWSKI ŁUKASZ 87150 / BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
  HYPIAK JOANNA 54150 / WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK 
  IWASZKO PAWEŁ 41150 / DZIERŻONIÓWSOWIODZIKIOK 
  JADACH GRZEGORZ 88150 / WROCŁAWOK 
  JANECKA ARTUR 42150 / ŁASKBIEGING TEAM ZELÓWOK 
  KALEMBKIEWICZ PIOTR 12377 / WROCŁAWMIROTRANS WROCŁAWOK 
  KALINOWSKA JUSTYNA 80150 / GŁOGÓWOK 
  KLEPACZEK DAWID 47150 / LUBINDALEKO JESZCZE?!? TEAMOK 
  KOCHMAŃSKI JAKUB 29150 / KŁODZKOSOWYOK 
  KOCIEMBA ARKADIUSZ 81150 / KŁODZKOOK 
  KOLAWA JAREK 31150 / LUBINKGHM ZG RUNOK 
  KOMENDACKI DOMINIK 3377 / GŁOGÓWKGHM ZG RUNOK 
  KOWALEWSKI ROBERT 28150 / WROCŁAWOK 
  KRAJEWSKI WOJTEK 6377 / KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOK 
  KRAMER RAFAŁ 27150 / ZIELONA GÓRALUG TEAMOK 
  KRASOWSKI TOMASZ 64150 / WROCŁAWOK 
 KRET KINGA24150 / OPOLEVEGE RUNNERSOK 
  KRUPA GRZEGORZ   SOBÓTKAKB SOBÓTKAOK 
 PRZENIESIONY NA ROK 2022
  KRUZEL RAFAŁ 71150 / LEGNICABIEGOWE MISIEOK 
  KULAWIAK NORBERT 82150 / KŁODZKOOK 
  KUTNIK MIROSŁAW 14377 / BIAŁA PODLASKAKB BIAŁA BIEGAOK 
  LIPOK LUCJAN 72150 / ZABRZELUCKY LUCKOK 
  ŁABĘCKI JAREK 61150 / POZNAŃKB MANIAC/KB UE POZNAŃOK 
  MAĆKOWIAK ŁUKASZ 83150 / WROCŁAWJAK SIĘ UDA TO DOBIEGNĘ/DOJADEOK 
  MAKSYM PIOTR 45150 / SOBÓTKAOK 
  MATWIEJCZUK JACEK 84150 / ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOK 
  NERLO KRZYSZTOF 86150 / GŁUSZYCAOK 
  NÓŻKA ANDRZEJ 40150 / PYRNIKLP - HP !!!OK 
 OLBRYŚ STANISŁAW-ADAM79150 / NASIELSKKB LEGIONOWOOK 
  OSTROWSKI ŁUKASZ 13377 / STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
  PARYSEK ARKADIUSZ 90150 / BRZEG DOLNYOK 
 PAWLAK GRZEGORZ94150 / PISZCZACOK 
 PAWŁOWICZ PRZEMYSŁAW91150 / LEGNICAOK 
 PIKUŁA WOJCIECH93150 / TERESPOLOK 
  POCHYLSKI DOMINIK 75150 / LUBOŃWLKP MOUNTAINS ULTRAOK 
 PODZIMEK DANIEL25150 / OK 
  POŁOMSKI DANIEL 69150 / SZCZECINOK 
  POROWSKI WALDEK 19150 / CELESTYNÓWKB SOBÓTKAOK 
  PRZERWA ANDRZEJ 68150 / DZIERŻONIÓWKOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKAOK 
  RECZUCH ANDRZEJ 39150 / BIELAWADYWIZJON 102OK 
  ROZNERSKI ŁUKASZ 21150 / RĘKÓWKB SOBÓTKAOK 
  RÓŻANKOWSKA ALEKSANDRA 66150 / GLIWICESTRZELBY Z BRIXTONOK 
  SANKOWSKI JACEK 52150 / KŁODZKOPLACKI TEAMOK 
  SIERADZKA RENATA 59150 / ŚWIDNICAWADERA TEAMOK 
  SKROBAŁA DARIUSZ 17150 / BOLECHOWOOK 
  SOBCZAK KACPER 92150 / BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
 SOBCZAK KATARZYNA63150 / GARBYOK 
  STROINSKI DANIEL 2377 / WARSZAWAOK 
  SZABLICKI ALEKSY 70150 / KATOWICEWKB META LUBLINIECOK 
  SZCZERBA ANDRZEJ 85150 / SOSNOWIEC100 MCPOK 
  SZCZUREK MARIUSZ 67150 / GRODKÓWPZU SPORT TEAMOK 
 SZOTA MACIEJ56150 / KŁODZKOKŁODZKOOK 
  SZUKAŁA DAMIAN 44150 / BIENIÓWŻARY RUNNERS TEAMOK 
  TRZCIELIŃSKI ROMAN 76150 / WARSZAWAPSY WARSZAWAOK 
  WALCZAK MACIEJ 78150 / POZNAŃQUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMOK 
  WALCZUK MARCIN 11377 / BRZEŹNIOSIERADZBIEGA.PLOK 
  WIERCIOCH SŁAWOMIR 32150 / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
  WIRA MIROSŁAW 36150 / WROCŁAWMKS SIECHNICEOK 
  WOJAK MALWINA 35150 / WROCŁAWOK 
 WOŁOSIUK PRZEMYSŁAW95150 / BIAŁA PODLASKAOK 
  WRONA ŁUKASZ 48150 / BOLEŚCINAKTYWNY WAŁBRZYCHOK 
  WUJEK MARCIN 38150 / GOSTYŃDZIKA KUNA GOSTYŃOK 
  ZAGROBELNY RADOSŁAW 65150 / WROCŁAWMONKO COFFEEOK 
  ZIELIŃSKI ANDRZEJ 4377 / ŻORYHRMAX ŻORYOK 
  ZIENIEWICZ MARLENA 60150 / ZIELONA GÓRAOK 
  ZUGAJ ROBERT 73150 / RUDA ŚLĄSKAAOK 
  ŻAK SŁAWOMIR 30150 / WROCŁAWOK