Zawody obsługuje firma Datasport

Wrocławska Dycha i Wrocławska Piątka
Wrocław, 15 marca 2020 r.


Liczba zawodników : 1138
Liczba opłaconych zawodników: 979
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAM PIOTR 34210km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOK 
2  ADAMCZYK ANDRZEJ  10km / M30ŚWIDNICA  
3  ADAMIAK JAKUB 68710km / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMOK 
4  ADAMIEC MONIKA 59610km / K30WARSZAWAOK 
5  ADAMSKI SZYMON 39610km / M40WYSOKAGUENTHER TEAM (WWW.GUENTHER.EU)OK 
6  AJDUKIEWICZ MAREK 12865km / SenMNADOLICE WIELKIELSB-WE-FEEL-ITOK 
7  ANDREASIK MARCIN  10km / M30WROCŁAW  
8  ANDRZEJEWSKI SŁAWOMIR 7310km / M30WROCŁAWOK 
9  ANTOSIAK TOMASZ  10km / M30ZŁOTORYJATMTEAM  
10  AUGUSTYNIAK JAKUB 46410km / M30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMOK 
11 AVOCADO GIRL12945km / SenKLUBINGIRLS RULEZOK 
12  BABIARZ MATEUSZ 14055km / SenMMILICZTEAM GRUBCIOOK 
13  BACKER MARCIN 16710km / M40PASIKUROWICETOPOLICE TEAMOK 
14  BAGNIUK KATARZYNA 13535km / SenKWROCŁAWOK 
15 BAIMOV BULAT 10km / M30WROCLAWSII RUNNING TEAMOK 
16  BAJEK ZDZISŁAWA 12055km / SenKWROCŁAWOK 
17  BAJER GRZEGORZ 65810km / M30OLEŚNICAMATUSIK TEAMOK 
18  BAJUK KRZYSZTOF 5910km / M40WROCLAWOK 
19  BALUTA PIOTR 56610km / M30TRZEBNICACHŁOP Z MAZUROK 
20  BAŁA ADAM  5km / SenMSZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCH  
21 BANACH IGOR44710km / M40DŁUGOŁĘKAEFL-TEAMOK 
22  BANACHOWSKA ALICJA 45510km / K30BRZEGWOSIEK TEAMOK 
23  BANASIAK ANNA 13735km / MlodKWROCŁAWMKS MOS WROCŁAWOK 
24  BANASIAK JOANNA 13745km / JunKWROCŁAWMKS MOS WROCŁAWOK 
25  BANASZEWSKI WOJCIECH 12310km / M40WROCŁAWOK 
26  BANDZIAK KLAUDIA  5km / SenKWROCŁAW  
27 BAŃCZAK WIKTORIA51010km / K20ŚWIDNICAOK 
28 BARAN BOGDAN56810km / M60WROCŁAWPRO-RUNOK 
29  BARAN EWA 33910km / K40WROCŁAWMARATON TEAMOK 
30  BARANOWSKA ANGELIKA 61610km / K20WROCŁAWOK 
31  BARNOWSKI PRZEMYSŁAW  10km / M50KIEŁCZÓWLITWIN TRIATHLON TEAMOK 
32  BARTCZAK ROBERT 8910km / M30ŻERNIKI WROCŁAWSKIETMTEAMOK 
33  BARTOSIK JOANNA 43510km / K30WROCŁAWOK 
34  BARTYZEL MAREK 27310km / M40ZAWOJAOK 
35  BARYSKI MACIEJ 8210km / M30WROCŁAWOK 
36  BATOLIK RYSZARD 13645km / SenMMYŚLISZÓWOK 
37  BĄCZKOWSKA KATARZYNA 41410km / K30MOKRONOS GÓRNYOK 
38  BĄCZKOWSKI MARCIN 41310km / M30MOKRONOS GÓRNYOK 
39  BĄKOWICZ EWA 59810km / K30TRZEBNICAAKTYWNI KAMIEŃSKOK 
40  BĄKOWICZ FABIAN 56310km / M20TRZEBNICAAKTYWNI KAMIEŃSKOK 
41  BĄKOWSKI KAROL 57310km / M30ŚWIDNICAOK 
42  BECKER KAROLINA 32310km / K30WROCŁAWOK 
43  BECMER DARIUSZ 63110km / M40WROCŁAWWKS ŚLĄSK - SEKCJA BNOOK 
44  BENDZA WOJTEK  10km / M40WROCLAWOK 
45  BENEDYKTOWICZ BARTOSZ  5km / SenMWROCŁAW  
46  BENK MATEUSZ 12810km / M30WĄSICEOK 
47 BEREŚNIEWICZ MICHAŁ14505km / SenMŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
48  BERNY MAŁGORZATA 14425km / SenKWYSOKANOAOK 
49  BERNY MARCIN 14375km / SenMWYSOKA-WROCŁAWNOAOK 
50  BESZŁEJ MACIEJ 54710km / M30WROCŁAW#ZARAZ_ZA_PUDŁEMOK 
51  BIALOBRZEWSKI SLAWOMIR  10km / M40KIELCZOW  
52 BIELAWSKI MARCIN 10km / M20WROCŁAW  
53  BIELECKA EWA 14415km / SenKWROCŁAW-OK 
54  BIELSKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICAZAWSZE&WSZĘDZIE OLEŚNICA  
55  BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA  10km / K40WAŁBRZYCH  
56 BILOTSKA MARIIA14395km / SenKWROCŁAWOK 
57  BIŁAN PAWEŁ  10km / M40GUBINOK 
58  BIŁOGAN ŁUKASZ 6910km / M40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
59 ZAWODNIK ANONIMOWY13705km / SenK OK 
60  BINEK ARTUR 42510km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
61  BINIAK AGNIESZKA 53110km / K30KIELCZOWOK 
62 BIŃKOWSKA ALINA13605km / SenKWROCŁAWOK 
63  BIRA GRZEGORZ 23210km / M30ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
64 BISKUPSKA ANNA49810km / K30POLANICA ZDRÓJRNB TEAM POLANICAOK 
65  BIZIEL MICHAŁ 29710km / M40WROCŁAWTMTEAMOK 
66  BLAICKE BARTOSZ 2510km / M30WROCLAWOK 
67 BŁACHUT ALEKSANDER22010km / M30WROCŁAWCOLLINS AEROSPACEOK 
68 BŁYSZ JULITA21410km / K30BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
69  BODEK KRZYSZTOF  10km / M40WILCZYCE  
70  BODZIANNY PAWEŁ 6710km / M30WĘGLINIECSZKOCKIE KROWYOK 
71  BODZIONY MATEUSZ 41610km / M30WROCŁAWOK 
72  BODZIUCH GRZEGORZ 28510km / M40WROCŁAWOK 
73  BODZIUCH MATEUSZ 28710km / M20WROCŁAW-OK 
74  BOGACKA ELŻBIETA 12445km / SenKWROCŁAWOK 
75  BOHATER PAULINA  5km / MKWROCLAWGVT  
76 BOHOSIEWICZ PRZEMYSŁAW14910km / M30WROCŁAWGRUPA HA HAOK 
77  BOKSA MAŁGORZATA 61410km / K50ZIĘBICENIEZRZESZONAOK 
78  BOŁTUĆ RADOSŁAW 13365km / SenMWROCŁAWOK 
79  BORKOWSKI LUCJAN 12955km / SenMWROCŁAWSBRTOK 
80  BORKOWSKI ROBERT 25610km / M40WROCŁAWWROCŁAWOK 
81  BOROWSKI TOMASZ 50510km / M50SMOLECOK 
82  BORTKIEWICZ ANNA 13725km / SenKWROCŁAWOK 
83  BORYSIEWICZ MACIEJ 12145km / SenMWROCŁAWBALERUNYOK 
84BORZĘCKA ANNA 5km / SenKWROCŁAWSZUSZOMYSZE  
85  BOSY JOANNA 14510km / K30WROCŁAWOK 
86  BOŻEK GRZEGORZ 52510km / M40CHOCIANÓWOK 
87  BOŻEK ŁUKASZ 36710km / M30WROCŁAWOK 
88  BRZEZIŃSKI KONRAD 20710km / M40WROCŁAWOK 
89  BRZOSTOWIECKA ANGELIKA 36810km / K20WROCŁAWOK 
90  BRZOZA PAWEŁ  10km / M30BIELANY WROCŁAWSKIE  
91 BRZOZOWY ANTONINA14105km / MlodKSMOLECOK 
92  BUBLIS GRZEGORZ  10km / M30WROCŁAWKAMIENNOGORSKA GRUPA BIEGOWA  
93  BUCZEK BARTŁOMIEJ 30010km / M30SKWIERZYNACHIHUAHUA TEAMOK 
94  BUDA ALEKSANDRA 33610km / K30BRZEG DOLNYFILU TEAMOK 
95  BUDKOWSKI DOMINIK 69910km / M30WROCŁAWAB S.A.OK 
96  BUDYCH ŁUKASZ  10km / M30WROCŁAW  
97  BUJAK ŁUKASZ 56710km / M30WROCŁAW#BIEGAMBOMAMZONEOK 
98  BURDA ELŻBIETA 48710km / K40OPOLECYKLOFANOK 
99  BURDA GRZEGORZ 4710km / M40OPOLECYKLOFANOK 
100  BURDZANOWSKI JAROSŁAW  10km / M30LEGNICA  
101  BURZYŃSKI JAKUB 55410km / M30DOMASZCZYNDOMASZCZYNOK 
102  BURZYŃSKI MICHAŁ 13835km / SenMLESZNOOK 
103 BUSZTA ANNA 12295km / SenKWROCŁAWOK 
104 BUSZTA ANTONI 12305km / SenMWROCŁAWOK 
105  BYŁÓW ANDRZEJ 10410km / M40WROCŁAWOK 
106 BYRTEK PAULINA44310km / K30WROCŁAWEFL-TEAMOK 
107  CHACHUJ NATALIA 10810km / K30WROCŁAWOK 
108  CHAJEC MARCIN 14225km / SenMWROCLAWOK 
109  CHMIELEWSKI RAFAŁ  10km / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA  
110  CHMURA JONASZ 35510km / M20WROCŁAWCARGO OKĘCIEOK 
111  CHOCIEJ MARCIN 68410km / M40WROCŁAWOK 
112  CHOMICKA ANNA 9710km / K30DŁUGOŁĘKAOK 
113  CHOPKOWICZ EWA  10km / K40NYSA  
114  CHROBOT CEZARY 65610km / M30WROCŁAWOK 
115  CHRUŚCIEL ADRIAN 1510km / M40WROCŁAWTHIRTY SPORTS GROUPOK 
116  CHRYPLEWICZ ANITA  5km / SenKWROCŁAW  
117  CHRZANOWIECKA MAGDALENA 47610km / K30WROCŁAWOK 
118  CICHECKI MICHAL 7810km / M30WROCŁAWOK 
119  CICHOSZ MARCIN 48810km / M40ŁAGIEWNIKIOK 
120  CIECHANOWSKA IWONA 14575km / SenKLEGNICATRIATHLON CLUB WROCŁAWOK 
121  CIEĆWIERZ BARBARA 13585km / SenKŁAGIEWNIKIZIELONIOK 
122  CIEĆWIERZ MACIEJ 54910km / M30ŁAGIEWNIKIAP ORLIK ŁAGIEWNIKIOK 
123  CIEKAŃSKA JOANNA  10km / K40LESZNO35PLUSOK 
124  CIEŚLA PIOTR 12235km / SenMBIELANY WROCŁAWSKIE-OK 
125  CIEŚLAK AGNIESZKA 14345km / JunKWROCŁAWOK 
126 CIEŚLAK MARTA13575km / SenKŁAGIEWNIKIOK 
127  CIMIRSKA ANNA  10km / K30WROCŁAW  
128  CISEK BARTOSZ 29310km / M30WROCŁAW-OK 
129  CISOWSKA AGNIESZKA 51310km / K30DOBRZYKOWICEOK 
130  CISZEWSKI KAMIL  10km / M20SUWAŁKIPOGODNE SUWAŁKI  
131  CISZEWSKI PAWEŁ 14165km / SenMWROCŁAWOK 
132  CITORA MONIKA 14610km / K40WROCŁAWI-SPORTOK 
133  CWOJDZIŃSKI FILIP  5km / MMGORZÓW WLKP  
134 CYBULA EWA11910km / K30WROCŁAWX-TEAMOK 
135  CYGAN PIOTR 2410km / M50BIELANY WROCŁAWSKIERUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMOK 
136  CYRAK-DARSKA KAROLINA 18110km / K30WROCŁAWZWARCIOK 
137  CZAJA WOJCIECH 40510km / M30WROCŁAWOK 
138  CZARNECKI ROMAN 60510km / M30WARSZAWAGRZMOTY POSEJDONAOK 
139  CZECH JAKUB 30110km / M30WROCŁAWOK 
140 CZERMAK ALEKSANDER37410km / M20WROCŁAWSPORTOWE ŚWIRKIOK 
141  CZERNIAWSKI KAMIL 14115km / SenMPISARZOWICE-OK 
142 ZAWODNIK ANONIMOWY53510km / K30 OK 
143  ĆWIAN MICHAŁ 52910km / M20GÓRAOK