Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1095
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZYK DOROTA 28221km / K30SKRONINAWANDA PANFIL TEAMOK 
2  ADAMCZYK MAREK 103821km / M30PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEMOK 
3  ADAMCZYK PIOTR 4921km / M40ŚWINOUJŚCIEOK 
4  ADAMKIEWICZ MAGDALENA 70121km / K20ZDUŃSKA WOLABBL ZDUŃSKA WOLAOK 
5  ADAMSKI KRZYSZTOF 97621km / M40SMOLECOK 
6  ADAMSKI MARCIN 23121km / M30ZGIERZOK 
7  ADRJAŃCZYK JAKUB 94421km / M30KUTNOKUTNO BIEGAOK 
8  AGIER MATEUSZ 33521km / M30TUSZYNTSN RUNNERSOK 
9  ALAMA JUSTYNA 35821km / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOK 
10  ANDRYSIAK MATEUSZ 22521km / M50WSZESZCZEWICECRAZY WRZESZCZEWICEOK 
11  ANDRZEJCZAK ARTUR 19721km / M30BIELAWYTEMPIO-PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZAOK 
12  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 43121km / M40DZIEKTARZEW-OK 
13  ANDRZEJCZAK TOMASZ 43021km / M40WOLA ZARADZYŃSKAKORONA PABIANICEOK 
14  ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK EDYTA 51021km / K50ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹOK 
15  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 24021km / M50PABIANICEGILLETTE RUNOK 
16  ANGIEL WŁADYSŁAW 53121km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZOK 
17  ANIELAK MATEUSZ 74821km / M20ŁÓDŹOK 
18  ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 27021km / M20ŁÓDŹROSSMANNOK 
19  ANTCZAK ILIANA 45521km / K30MIEDZIANA GÓRAZABIEGANI W KIELCACHOK 
20  ANTCZAK PRZEMEK 108421km / M30PABIANICEOK 
21  ANTONIAK MAGDALENA 2221km / K30PABIANICEOK 
22  ANTOSIEWICZ ROBERT 36921km / M50OTWOCKLULATEAMOK 
23  ANTOSIEWICZ STANISŁAWA 20175km / K40OTWOCKLULATEAMOKPakiet 
24  AUGUSTOWSKA IZABELA 20325km / K40WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWOK 
25  AUGUSTOWSKA MONIKA 55621km / K30TUSZYNOK 
26  AUGUSTYNIAK NATALIA 30721km / K20BEŁCHATÓW-OK 
27  BADOWSKI KRZYSZTOF 45321km / M50ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWOK 
28  BADOWSKI MARCIN 82721km / M30ŁÓDŹOK 
29  BAGIŃSKI RYSZARD 60621km / M40SULEJÓWTRI AKTYWNY PIOTRKÓWOK 
30 BAGROWSKI MATEUSZ18421km / M30PABIANICEOK 
31  BALCERAK- KOLASA JOANNA 19121km / K40ŁÓDŹKOLASA-POWER WALKOK 
32  BALIŃSKI WOJCIECH 80021km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
33  BALWIERZ ADAM 20865km / M40ŁÓDŹOK 
34  BANACH IWONA 89121km / K30ROKICINYPIETRZYK RUNNING TEAMOK 
35  BANASIAK ANNA 65721km / K40ZDUŃSKA WOLABBL ZDUŃSKA WOLAOK 
36  BANASIAK ANNA 70621km / K30ZGIERZROSSMANNOK 
37  BANASIAK DARIUSZ 71221km / M40ZDUŃSKA WOLABBL ZDUŃSKA WOLAOK 
38 BANASIAK JAKUB57521km / M16KROŚNIEWICEKROŚNIEWICEOK 
39 BANASIAK PIOTR 20055km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOK 
40  BANASIK PAWEŁ 28021km / M50RADOMOK 
41  BARA JACEK 20695km / M50ŁÓDŹHERKTTEAMOK 
42  BARANOWICZ GRZEGORZ 62521km / M40ŁÓDŹOK 
43  BARANOWSKA ALLA 60421km / K30RIGAFITALCOOK 
44  BARANOWSKA ANGELIKA 103621km / K20WROCŁAWSZYMITEAMOK 
45  BARANOWSKI KRZYSZTOF 19421km / M50KUTNOKUTNO BIEGAOK 
46  BARANOWSKI ROBERT 62121km / M30ŁÓDŹOK 
47  BARSKA MAGDALENA 24521km / K30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIBRW TEAMOK 
48  BARSKI TOMASZ 64521km / M30ŁÓDŹBRW TEAMOK 
49 BARTCZAK MICHAŁ88221km / M40PABIANICEBEEGOOK 
50  BARTCZAK OLIWIA 20965km / K20ROSANÓWOK 
51  BARTCZAK RENATA 20505km / K40ŁÓDŹOK 
52  BARTOSIEWICZ MAŁGORZATA 74221km / K40SOCHACZEW-OK 
53  BARTOSZEK MARIUSZ 20121km / M30PABIANICEABBOK 
54  BARTOSZEK MIŁOSZ 20105km / M20PABIANICEOK 
55 ZAWODNIK ANONIMOWY37821km / M30 BRAKOK 
56  BARTOSZWSKA JOLANTA 39421km / K40ŁÓDŹBRAKOK 
57  BAUER PIOTR 20715km / M30ŁÓDŹBRAKOK 
58  BĄKOWSKI RAFAŁ 23421km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOK 
59  BECHT ŁUKASZ 44421km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
60  BEDERSKI PIOTR 55421km / M40ŁÓDŹBEDI TEAMOK 
61 BEDNARKIEWICZ PATRYK96421km / M16PABIANICEOK 
62  BERĘC PIOTR 26221km / M40BEŁCHATÓWOK 
63  BERNECKA BOZENA 78621km / K50ŁÓDŹRYSIOTEAMOK 
64  BIALEK GRAZYNA 14321km / K40PABIANICERAJSPORT ACTIVEOK 
65 BIAŁECKA MONIKA 5km / K20ŁÓDŹTAKEDA RUNNING TEAMOKPakiet 
66  BIAŁEK JAKUB 46721km / M20DZIAŁOSZYNOK 
67  BIEDRZYCKI RADOSŁAW 67821km / M30UJAZDMKS STAL NIEWIADÓWOK 
68  BIEGANOWSKI KRZYSZTOF 52321km / M40SMARDZEWICEOK 
69  BIEGAŃSKA RENATA 56421km / K40ŁÓDŹDROGA DO ULTRAOK 
70  BIELSKA ANNA 24921km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOK 
71  BIENIAS ANDRZEJ 65921km / M30PABIANICE-OK 
72  BIERNACKA DANUTA 50221km / K30ŁÓDŹOK 
73 BIERNACKI DAMIAN16721km / M40PABIANICEOLMAR IGŁA TEAM KORONA PABIANICEOK 
74  BIERNAT MICHAŁ 104221km / M60ŁÓDŹDMMM TEAM ŁÓDŹOK 
75  BINKOWSKA PAULA 20221km / K20PABIANICEOK 
76  BIŃCZARSKI PATRYK 7621km / M30WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOK 
77  BIŃKOWSKA - BOCIAN IWONA 32421km / K40BEŁCHATÓWBIEGAMY PO LESIEOK 
78  BISKUPSKI MICHAŁ 21521km / M40PABIANICEOK 
79  BISTUŁA ARTUR 50921km / M20PABIANICEOK 
80  BŁASZCZYK CZESŁAW 25121km / M50KROŚNIEWICESTOWARZYSZENIE INTEGRACJA KROŚNIEWICEOK 
81  BŁASZCZYK IZABELA 107021km / K40PLEWISKAOK 
82  BŁASZCZYK JACEK 107221km / M40PLEWISKAOK 
83 BŁASZCZYK MAGDALENA20775km / M30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOK 
84  BŁASZCZYK MARIUSZ 46521km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSOK 
85  BŁASZCZYK ROBERT 69221km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIEVERRUNOK 
86  BŁAUT ALICJA 95221km / K30WARSZAWASMASHING PĄPKINSOK 
87  BŁAUŻ JUSTYNA 72021km / K30ŁÓDŹOK 
88  BŁAŻAŁEK ANNA 80821km / K40ŁÓDŹ-ATLAS RUNNING TEAMOK 
89 BOBRYCKA MARIOLA45421km / K50ŁASKBGBOK 
90  BOCIĄGA PAWEŁ 8421km / M40ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWA Z MIASTA ŁODZIOK 
91  BOCZKOWSKI MARCIN 93621km / M30ŁÓDŹINFOSYS RUNOK 
92  BOLARCZYK STANISŁAW 20555km / M40ŁÓDXFLEX ŁÓDŹOK 
93 BOŃCZYK MAŁGORZATA17921km / K40PABIANICEOK 
94  BOROWIEC MAGDALENA 20805km / K20PABIANICEOKPakiet 
95  BORWIN JAN 31021km / M30LODZAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOK 
96  BOSIŃSKI JAROSŁAW 106121km / M50MARKIWOLNY GONZALEZOK 
97  BRATEK MAGDA 11621km / K30ZGIERZJEŻOZWIERZEOK 
98  BRAUN ZBIGNIEW 20421km / M30WLOCLAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOK 
99  BREJNAK RYSZARD 92621km / M50ŻAKOWICERAN-LOG.COMOK 
100  BREJTKOPF KRZYSZTOF 27821km / M30PABIANICEOK 
101 BREWIŃSKI SYLWESTER87921km / M40WŁADYSŁAWOW BIELAWSKIOK 
102  BROCKI TOMASZ 61321km / M30PABIANICEOK 
103  BRONŻEWSKI MICHAL 34021km / M30PABIANICEOK 
104 BRYKOWSKA PAULINA20355km / K30WROCŁAWADA TEAMOK 
105  BRYKOWSKA TERESA 203721km / K50PABIANICEADA TEAMOK 
106  BRYKOWSKI ANDRZEJ 20395km / M50PABIANICEADA TEAMOK 
107  BRYKOWSKI PRZEMYSŁAW 85021km / M40KIELCZAOKPolicja 
108  BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF 9821km / M40ŁASKACTIVE RUN ŁASKOK 
109  BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 98521km / M30ŁÓDŹKORONA PABIANICE / HTF LUDWIK SIKORSKIOK 
110  BUCZEK SYLWIA 63121km / K30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOK 
111  BUCZKOWSKI MICHAŁ 73521km / M20SĘDZIEJOWICE-OKOSP 
112  BUDZIŁO ADAM 81321km / M40PŁOCKPTT DELTAOK 
113  BUDZYŃSKA MONIKA 20605km / K40ZGIERZOK 
114  BUDZYŃSKI PIOTR 71021km / M40ZGIERZOK 
115  BURBLIS ŁUKASZ 49221km / M30ŁASKACTIVE RUN ŁASKOK 
116  BYJOCH KATARZYNA 18321km / K40PABIANICEOK 
117 CANDER KATARZYNA5021km / K30MOSZCZENICAOK 
118  CEBULA PAWEŁ 72721km / M40ŁÓDŹ#GFTRUNNINGTEAMOK 
119  CECHOWSKI PIOTR 50421km / M40ŁÓDŹDROGA DO IRONMANOK 
120  CEGLIŃSKI PIOTR 56621km / M20ŁÓDŹOK 
121  CERAN KATARZYNA 20675km / K30PabianiceOK 
122  CHAJDYS ARKADIUSZ 92121km / M40PABIANICEBIEGAJĄCE SERDELKIOK 
123  CHAŁAŚKIEWICZ DOROTA 20685km / K50PABIANICEOKPakiet 
124  CHAŁUBIŃSKI SŁAWOMIR 24221km / M40ŁASKOK 
125  CHARUSTA MARIUSZ 6021km / M30ŁÓDŹTOM TOMOK 
126  CHĘCIŃSKI GRZEGORZ 14921km / M40PABIANICEOK 
127  CHMIELARSKI TOMASZ  5km / M30ŁÓDŹTAKEDA RUNNING TEAMOKPakiet 
128  CHMIELECKA JOANNA 21125km / K30PABIANICEPAMSO RUN TEAMOK 
129  CHMIELECKI MARIUSZ 38121km / M40ŁÓDŹMBANKOK 
130 CHMIELEWSKI DAMIAN20625km / M20ŁÓDŹFLEX ŁÓDŹOK 
131  CHMIELEWSKI JAROSŁAW 65421km / M30ŁASKRAJSPORT ACTIVEOK 
132  CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 91921km / K50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
133  CHODAKIEWICZ DAWID 59221km / M30ZŁOCZEWZŁOCZEW TEAMOK 
134  CHOJNACKI SZYMON 16421km / M30ŁÓDŹOK 
135  CHOLEWA DARIUSZ 98421km / M20WIERZBICAOSP WIERZBICAOKOSP 
136  CHORZEWSKA KATARZYNA 74721km / K30ŁÓDŹADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJOKPolicja 
137  CHWIAŁKOWSKA ANNA 9321km / K30SIERADZSIERADZBIEGA.PLOKOSP 
138  CIAPA MARCIN 72821km / M30ZDUŃSKA WOLARAJSPORT ACTIVEOK 
139  CICHY ROMAN 107521km / M40POZNAŃMUAY RUNNING TEAMOK 
140  CIECHAŃSKI FILIP 51821km / M20BUKOWIECOK 
141  CIEKAŃSKI KRZYSZTOF 28521km / M40KSAWERÓWOK 
142  CIEKAŃSKI PRZEMYSŁAW 2421km / M30PABIANICEO CO BIEGAOK 
143  CIEKAŃSKI ZBIGNIEW 3321km / M50PABIANICEO CO BIEGAOK 
144 CIESIELSKI PATRYK 5km / M20CHOCEŃTAKEDA RUNNING TEAMOKPakiet 
145 CIEŚLAK ANETA20885km / K40PABIANICEPAMSO RUN TEAMOK 
146  CIEŚLIK JACEK 68821km / M40ŁÓDŹFLEX ŁÓDŹOK 
147  CISZEWSKI ADRIAN 36421km / M20PABIANICETATE & LYLE ACTIVE TEAMOK 
148  CYBULSKI KONRAD 31521km / M40KUTNOHTF LUDWIK SIKORSKIOK 
149  CYRULEWSKA MALGORZATA 65121km / K40GLINNIKPAMSO RUN TEAMOK 
150  CZAJKOWSKI MAREK 69121km / M40WARSZAWAWARSZAWA-ZOLIBORZOK 
151  CZAJKOWSKI TOMASZ 102421km / M40ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
152  CZAPLA TOMASZ 48821km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOK 
153 CZAPNIK KRZYSZTOF82921km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSOK 
154  CZECH DOROTA 7121km / K40PABIANICEOCOBIEGAOK 
155  CZEKALSKI JACEK 37421km / M50PABIANICEO CO BIEGAOK 
156  CZEKALSKI TOMASZ 10121km / M50PABIANICEOK 
157  CZESTKOWSKI DAWID 38321km / M30PABIANICEOKOSP 
158 CZESTKOWSKA IZABELA20185km / K30PABIANICEOK 
159  CZUBAK DARIUSZ 75621km / M50ŁÓDŹRYSIOTEAMOK 
160  CZYŻYKOWSKI MACIEJ 67721km / M40ŁÓDŹŁÓDZKIE STRZAŁYOK