Zawody organizuje Gdański Ośrodek Sportu, formularz systemu Datasport

6. Gdańsk Maraton
Gdańsk, 18 kwietnia 2021 r.


Liczba zawodników : 2379
Liczba opłaconych zawodników: 2128
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ABUCEWICZ WALDEMAR  OPEN / M60WŁADYSŁAWOWO-MKS WŁADYSŁAWOWOOKOK 
2  ADAMEK KINGA  OPEN / K40GDAŃSKFORFIT GDAŃSK OK 
3  ADAMIAK PAWEŁ  OPEN / M20KOLNOWÓJTOWOOKOK 
4  ADASIEWICZ ANDRZEJ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
5  AKRITIDIS ANESTIS  OPEN / M50MYKONOSORANGE POLSKAOKOK 
6  AKSENOW DARIUSZ  OPEN / M40NYNÄSHAMNNYNÄSHAMN LÅNGDISTANSKLUBBOKOK 
7  ALCHIMOWICZ CEZARY  OPEN / M50NAPRATYOSIR LIDZBARK WARMINSKIOKOK 
8 ALECHNOVIČ EDGARAS OPEN / M20VILNIUSOKOK 
9  ALEKSANDER ADAMSKI  OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
10  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF  OPEN / M50CHRZĄSTAWA WIELKAOKOK 
11  ALFUT GRZEGORZ  OPEN / M50SIERPCVELOOKOK 
12  ANACZKOWSKI MIROSŁAW  OPEN / M60SZTUMLKS ZANTYR SZTUMOKOK 
13  ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN  OPEN / M60OLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL OK 
14  ANDRYSKOWSKI MARCIN  OPEN / M20ŁEBUNIAOKOK 
15  ANDRYSZAK ALEKSANDRA  OPEN / K20ŚWINOUJŚCIEOKOK 
16  ANDRZEJEWICZ ALICJA  OPEN / K30GDAŃSKOKOK 
17 ANDRZEJEWSKI MACIEJ OPEN / M30GNIEZNODRINK-TEAMOKOK 
18  ANDRZEJEWSKI STANISŁAW  OPEN / M20GDYNIAOKOK 
19  ANGIELCZYK ADAM  OPEN / M30GDAŃSKANIOŁKINIEDOZDARCIAOKOK 
20  ANHALT MICHAŁ  OPEN / M40ŁOCHOWOOKOK 
21  ANKRUM TIMOTHY  OPEN / M20APO AEWOLFPACK OK 
22  ANTKOWIAK AGATA  OPEN / K20SIERAKÓWOKOK 
23  ANTONIK TOMASZ  OPEN / M30KRAKÓWZRYWOKOK 
24  ANTUSZEWSKI MICHAŁ  OPEN / M20WARSZAWADECATHLON OK 
25  ARAMOWICZ URSZULA  OPEN / K30WAŁCZOKOK 
26  ARANOWSKI PATRYK  OPEN / M40LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆOKOK 
27  AROCA PASCAL  OPEN / M40BEDARRIDESOKOK 
28 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 OKOK 
29  ARVELI JOHAN  OPEN / M30KROKOMARVELI PRODUCTIONS OK 
30 ATVARS VALDIS OPEN / M20JONAVAOKOK 
31  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ  OPEN / M40SŁUPNOPTTDELTAOKOK 
32  AUSEMS ANNE  OPEN / K30GDANSKOKOK 
33  AZARCZYK MACIEJ  OPEN / M40GDAŃSKJAGUAR FITOKOK 
34  BAGIŃSKI GRZEGORZ  OPEN / M40KARLINOOKOK 
35  BAGIŃSKI TOMASZ  OPEN / M40GDAŃSKTOMMIBAGINS.PLOKOK 
36  BAGROWSKI TOMASZ  OPEN / M30GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAOKOK 
37 BAHAMOLNY ALIAKSANDR  OPEN / M30MOGILEVWE ARE NIGHT RUNNERSOKOK 
38  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA  OPEN / K40ROŻNOWOOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOKOK 
39  BAJSAROWICZ MARLENA  OPEN / K20JELCZ-LASKOWICEOKOK 
40  BALCZYŃSKA ANNA  OPEN / K30POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOOKOK 
41  BAŁUT MICHAŁ  OPEN / M30GDYNIAKEMIRA SPORT TEAMOKOK 
42  BANASIAK ARTUR  OPEN / M20WARSZAWAOKOK 
43  BANAŚ MATEUSZ  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
44  BANIEL PAWEL  OPEN / M40RUMIAOKOK 
45 BARACHENIA ILYA OPEN / M20GDAŃSKBARACHENIAKLUB OK 
46  BARAN MICHAŁ  OPEN / M30BYDGOSZCZJW 4808OKOK 
47 BARAN OLIVER OPEN / M30HAMBURGALPACA RUNNEROKOK 
48  BARANIECKI ZBIGNIEW  OPEN / M60POZNAŃ100 MARATHON CLUB POLAND OK 
49  BARANOWSKA KORNELIA  OPEN / K40GDAŃSKKS PIDRINA GDYNIAOKOK 
50  BARANOWSKI ADAM  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
51  BARANOWSKI MACIEJ  OPEN / M40GDAŃSKKS PIDRINAOKOK 
52  BARANOWSKI MAREK  OPEN / M50KOSAKOWOCOM-DKM / PARKRUN GDYNIAOKOK 
53  BARANOWSKI MICHAŁ  OPEN / M20GDYNIAZHROKOK 
54  BARANOWSKI PIOTR  OPEN / M30NOWA WIEŚ MALBORSKAGODLEWSKI RUNNERSOKOK 
55  BARANOWSKI ROMAN  OPEN / M50GDYNIA-OKOK 
56  BARAŃSKI BARTOSZ  OPEN / M40GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMOKOK 
57  BARAŃSKI JANUSZ  OPEN / M50SZCZECINOKOK 
58  BARC MIKOŁAJ  OPEN / M30GDAŃSKFIT ELITAOKOK 
59  BARCIKOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M50MALBORKGRUPA MALBORKOKOK 
60  BARCZAK PAWEŁ  OPEN / M40TORUŃANIRO RUN TEAMOKOK 
61  BARCZAK PIOTR  OPEN / M50BIAŁE BŁOTABRZOZA BIEGAOKOK 
62  BARNETT PAUL  OPEN / M50MANCHESTEROKOK 
63  BARSKI BARTŁOMIEJ  OPEN / M30BORKOWOVISIT GDANSKOKOK 
64  BARSZCZ TOMASZ  OPEN / M30BYDGOSZCZOKOK 
65  BARTCZAK JACEK  OPEN / M50ELBLĄGOKOK 
66  BARTNICKI WOJCIECH  OPEN / M50ELBLĄGTEAM KARAŚ ELBLAGOKOK 
67  BARTOSZEWICZ PIOTR  OPEN / M30WÓLKA KOZODAWSKAKONDYCJAOKOK 
68  BARTUŚ ADRIANA  OPEN / K40GDAŃSKOKOK 
69  BASZTA MAGDALENA  OPEN / K30WARSZAWAOKOK 
70 BAŚ SEBASTIAN OPEN / M30ŻORY#BBKTSOKOK 
71  BĄCZEK JERZY  OPEN / M40LUBAWALUZAKOKOK 
72  BĄCZEK PIOTR  OPEN / M30WARSZAWAOKOK 
73  BĄK BARTŁOMIEJ  OPEN / M30ELBLĄGMND-NEOKOK 
74  BĄK FILIP  OPEN / M40LESZNOMAKALU TEAMOKOK 
75  BĄK MARCIN  OPEN / M30KRAKÓWSOCIOS WISŁAOKOK 
76  BĄK OSKAR  OPEN / M30MĄKOWARSKOOKOK 
77 BEDNARCZUK PIOTR OPEN / M40GDAŃSKMARUDEROKOK 
78  BEDNAREK KRZYSZTOF  OPEN / M50GDYNIASPORTEVOOKOK 
79  BEDYK IRENEUSZ  OPEN / M60CEKANOWOPTT DELTAOKOK 
80 BEDYNSKI ELA OPEN / K40ST GERMAIN DE LA GRANGE#FASTTTEAMOKOK 
81  BEER MICHAŁ  OPEN / M30KRAPKOWICEOKOK 
82 BEGER MACIEJ OPEN / M20GDYNIAZHROKOK 
83  BEJGIER EDMUND  OPEN / M50OSIELSKOBIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOOKOK 
84  BEJROWSKI PIOTR  OPEN / M30GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIEOKOK 
85  BELKA PRZEMYSŁAW  OPEN / M30IŁAWAIŁAWA BIEGAOKOK 
86  BENDIK BERGSLI  OPEN / M20OSLOF. GUMPOKOK 
87 BERDZIK ADAM OPEN / M30MILEJEWOOKOK 
88  BEREŹNICKA PAULINA  OPEN / K20KRAKÓWZŁOTE SMERFETKIOKOK 
89  BEREŻAŃSKA JOANNA  OPEN / K30REDAOKOK 
90  BEREŻAŃSKI BARTŁOMIEJ  OPEN / M30REDAOKOK 
91  BERGMANN EWA  OPEN / K40ŁĘŻYCEULTRA WAYOKOK 
92  BERNARDZIK PAWEŁ  OPEN / M30GDAŃSKKEMIRA SPORT TEAM OK 
93  BESZCZYŃSKI KORNEL  OPEN / M40TORUŃPARKRUN TORUŃOKOK 
94 BETLEJEWSKI PAWEŁ OPEN / M50BRODNICABEZ KLUBUOKOK 
95  BIAŁA ANTONINA  OPEN / K20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK 
96  BIAŁA BEATA  OPEN / K50GDAŃSKOKOK 
97  BIAŁCZYK MARIUSZ  OPEN / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOKOK 
98  BIAŁECKI SEBASTIAN  OPEN / M40BARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGAOKOK 
99 BIAŁEK MARIUSZ OPEN / M40RADOMOKOK 
100  BIAŁEK PIOTR  OPEN / M30OLSZTYN3BROOKOK 
101  BIAŁOBŁOCKI JACEK  OPEN / M50RYPINKB LECH RYPINOKOK 
102  BIAŁY MICHAŁ  OPEN / M30KRAKÓWORANGE POLSKAOKOK 
103  BIANGA MICHAŁ  OPEN / M20SOPOTOKOK 
104  BIEDRZYCKI FILIP  OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
105  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF  OPEN / M40KOŁOBRZEGCW FANZAOKOK 
106  BIEGUN MARCIN  OPEN / M40BIELSKO-BIALAMISTRZ AMATOR OK 
107  BIELECKI TADEUSZ  OPEN / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAOKOK 
108  BIELICKI PAWEŁ  OPEN / M20SZCZECINOKOK 
109  BIELIŃSKI PIOTR  OPEN / M40KARTUZYOKOK 
110  BIELIŃSKI TOMASZ  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
111  BIELSKI DAWID  OPEN / M30SZCZYTNOSZCZYTNO OK 
112  BIEŃ ŁUKASZ  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
113  BIEŃKOWSKI MACIEJ  OPEN / M20KORSZE-OKOK 
114  BIEŃKOWSKI WOJCIECH  OPEN / M30GDAŃSKPŁONĄCA 4-RZĘDÓWKAOKOK 
115  BIERNACKA MAŁGORZATA  OPEN / K20OLESNOOKOK 
116  BIERNACKI SŁAWOMIR  OPEN / M40BIAŁE BŁOTAOKOK 
117  BIERNAT ARKADIUSZ  OPEN / M40OLSZTYNOKOK 
118  BILMIN PIOTR  OPEN / M40BIAŁYSTOKOKOK 
119  BILSKA MAGDA  OPEN / K40GDAŃSKOKOK 
120  BILSKI MARCIN  OPEN / M40BYDGOSZCZOKOK 
121  BINGER MATEUSZ  OPEN / M20KAMIEŃ KRAJEŃSKIFIGHTING DREAMERSOKOK 
122  BIRKS AIVARS  OPEN / M50RIGAVSK NOSKRIENOKOK 
123  BIRYŁO ROMAN  OPEN / M40BRANIEWO OK 
124  BISEWSKA ADRIANNA  OPEN / K40GDYNIAOKOK 
125  BISZTO ROBERT  OPEN / M40GDYNIAOKOK 
126  BJERRE HENRIK  Woz / GDANSKARLA OK 
127  BLAWAT MARCIN  OPEN / M40PRUSZCZ GDANSKIOKOK 
128  BLICHAR SEBASTIAN  OPEN / M40KARWIANYOKOK 
129  BŁACH PIOTR  OPEN / M40SŁAWOBORZEOKOK 
130  BŁASZCZAK RADOSŁAW  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
131  BŁASZCZUK GRZEGORZ  OPEN / M50MIKOŁAJKI POMORSKIEOKOK 
132  BŁASZCZYK ANNA  OPEN / K20GDYNIA OK 
133  BŁAWAT MICHAŁ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
134  BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA  OPEN / K30ELBLĄG OK 
135  BŁOCH JOANNA  OPEN / K40GDAŃSKSZALONY GDAŃSK BIEGAOKOK 
136  BOBERSKI ARTUR  OPEN / M40GDAŃSKRMDCOKOK 
137  BOBOWSKA AGNIESZKA  OPEN / K40PRUSZCZ GDAŃSKIFITNESSFITBACKOKOK 
138  BOBROWSKI MACIEJ  OPEN / M40BANINOSZEF AKITEKOKOK 
139  BODIO-ZIÓŁKOWSKA EWA  OPEN / K40WARSZAWATRIMARCHEWKA / NEONTEAMOKOK 
140  BODNE MIKAEL  OPEN / M40OFFERDAL SK OK 
141  BOGDAŃSKI PIOTR  OPEN / M30ELBLĄGAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEOKOK 
142  BOGUSZ TOMASZ  OPEN / M30GDYNIABIEGAJĄCA GDYNIAOKOK 
143  BOGUSZEWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M40GDYNIADZIUBASYOKOK 
144  BOGUT DAWID  OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
145  BOJARCZYK PAULA  OPEN / K20ELBLĄGOKOK 
146  BOJKE MIROSŁAW  OPEN / M40CHEŁMNOOKOK 
147  BONIASZCZUK MACIEJ  OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
148  BONIEWSKA URSZULA  OPEN / K30ŻUKOWOOKOK 
149 BORK MATEUSZ OPEN / M20ŻUKOWOPROJECT EDENOKOK 
150  BORKOWSKI MICHAŁ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
151  BOROWIAK PIOTR  OPEN / M40BYTOMOKOK 
152  BOROWICZ FILIP  OPEN / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI OK 
153  BOROWICZ MARCIN  OPEN / M40POZNAŃQUAY POZNAŃ OK 
154  BOROWIEC SŁAWOMIR  OPEN / M40WARSZAWAOKOK 
155 BOROWSKI DARIUSZ OPEN / M50PRZECHLEWOOKOK 
156  BORUTA PIOTR  OPEN / M20CHOJNICEKPP CZŁUCHÓW OK 
157  BORYCKI MARCIN  OPEN / M40KOSAKOWOOKOK 
158  BORYNA JAROSŁAW  OPEN / M50GDAŃSKOKOK 
159  BORYNA-ZŁOTA ALEKSANDRA  OPEN / K30GDAŃSKLPP TEAMOKOK 
160  BORYSIUK ARKADIUSZ  OPEN / M30KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKI OK 
161  BOZA BEATA  OPEN / K40GDYNIAPADŁ NA RYJ TEAMOKOK 
162  BÓJCZUK ANDRZEJ  OPEN / M50JUSZKOWO3ZPRZODUOKOK 
163  BRACHA KAMIL  OPEN / M20GDANSKOKOK 
164  BRACHMAN AGNIESZKA  OPEN / K40SUMINARYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
165  BRACHMAN ZDZISLAW  OPEN / M40SUMINARYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
166  BRAJCZEWSKI PIOTR  OPEN / M40ZAMBRÓW-OKOK 
167  BRAMOWICZ JACEK  OPEN / M30JUSZKOWOPRUSZCZ BIEGAOKOK 
168  BRANDEBURA MICHAL  OPEN / M30LUBIN OK 
169  BRATKO MARCIN  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
170 BRENK JOANNA OPEN / K40RAWICZROZBIEGANY RAWICZOKOK 
171 BRENK JOANNA OPEN / K40RAWICZROZBIEGANY RAWICZ OK 
172  BRESA KAMIL  OPEN / M30PELPLINOKOK 
173 BRODZIK ARKADIUSZ OPEN / M30KUFLEWPIANKA KUFLEW OK 
174  BROKOS TOMASZ  OPEN / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAOKOK 
175  BRONCZAK TOMASZ  OPEN / M40ZBĄSZYŃOKOK 
176  BRONIKOWSKI MARCIN  OPEN / M40ŚWIDNICAOKOK 
177  BROUER PETER  OPEN / M40HORSENSSPARTA / GE HEALTHCAREOKOK 
178  BROWARCZYK PAWEŁ  OPEN / M40SZEMUDFKPOKOK 
179 BROWARCZYK TOMASZ OPEN / M30ŁEBIEŃSKA HUTAOKOK 
180  BROŻYNA RYSZARD  OPEN / M50GDYNIAOKOK 
181  BRUCHMANN KAROL  OPEN / M30REDARUNEDAOKOK 
182  BRUGMAYER JÜRGEN  OPEN / M20GRAZESE - EAST STYRIAN EAGLESOKOK 
183  BRYŁA MACIEJ  OPEN / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOTOKOK 
184  BRYŁKA ANDRZEJ  OPEN / M50GDYNIACOM-DKMOKOK 
185  BRZESKI PIOTR  OPEN / M40KIEŁPINOFORMA FITNESS CLUBOKOK 
186  BRZEZIŃSKA AGNIESZKA  OPEN / K30SŁUPSKOKOK 
187  BRZEZIŃSKA BARBARA  OPEN / K50GDYNIAPARKRUN GDYNIAOKOK 
188  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ  OPEN / M40NOWA BIAŁARYKOWISKOOKOK 
189 BRZOZAK DOMINIK  OPEN / M30GDYNIA (POLAND)OKOK 
190  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M60ZAMOŚĆWKZ OK 
191  BRZÓSKA SZYMON  OPEN / M30GDAŃSKHELL SQUADOKOK 
192  BRZYKCY JACEK  OPEN / M30TORUŃAGB HD RUNNERSOKOK 
193  BUBÓŁKA PAWEŁ  OPEN / M40TCZEWPGE OBRÓT S.A.OKOK 
194  BUCHALSKI SHERYL  OPEN / K50EVANSTON OK 
195  BUCZKOWSKI JACEK  OPEN / M40KOŁOBRZEG8BREM OK 
196  BUCZYŃSKI PAWEŁ  OPEN / M40TRĄBKI MAŁEOKOK 
197  BUDNIK MACIEJ  OPEN / M30PUCKPANDA TEAMOKOK 
198  BUDRIESI STEFANO  OPEN / M50BOLOGNAPASSO CAPPONI ASDOKOK 
199  BUDZANOWSKI PAWEŁ  OPEN / M30STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIOKOK 
200  BUGAJSKI ANTONI  OPEN / M50WROCŁAWOKOK 
201  BUGIERA KRZYSZTOF  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
202  BUHR PETER  OPEN / M50/TRI CLUB DENMARKOKOK 
203  BUKAŁA JANUSZ  OPEN / M40OTMUCHÓWOTM.BOKOK 
204  BUKOWSKI MICHAŁ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
205  BUŁKA ADAM  OPEN / M30ELBLĄGOKOK 
206  BUNDZ ŁUKASZ  OPEN / M20GDYNIAOKOK 
207  BUNIEK MATEUSZ  OPEN / M20BRANIEWOPATATAS BRAVASOKOK 
208  BURCZYŃSKI PIOTR  OPEN / M40JUSZKOWOOKOK 
209  BYĆ ANITA  OPEN / K40GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEOKOK 
210  BYLICKI WOJCIECH  OPEN / M20KWIDZYN OK 
211 BYLINA MAREK  OPEN / M50GDAŃSKFORFIT GDAŃSKOKOK 
212  CAŁKA ROBERT  OPEN / M40ŚWIDNICAOKOK 
213  CARUK DAMIAN  OPEN / M40KAMIEŃ POMORSKIOKOK 
214  CATTI ROBERTO  OPEN / M30WROCLAW#SOBASTEAMOKOK 
215  CECUŁA LUCYNA  OPEN / K40GRODZISK WLKP.OKOK 
216  CELIŃSKI RAFAŁ  OPEN / M40WARSZAWA- OK 
217  CESARZ KAROL  OPEN / M30GDAŃSKTEAM NUTRILITEOKOK 
218  CHAŁAJDA PIOTR  OPEN / M20RUDA ŚLĄSKADIETETYCZNA PASJAOKOK 
219  CHAŁOTOWSKI MARCIN  OPEN / M40WARSZAWAOKOK 
220 CHARKIEWICZ MONIKA OPEN / K30STRASZYNSTRASZYN BIEGAOKOK 
221  CHARUN DANIEL  OPEN / M30GDAŃSKATOMOWA NIKOLAOKOK 
222  CHEŁMIŃSKI MATEUSZ  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
223  CHICIŃSKA MONIKA  OPEN / K40SZCZEPANÓWAUTO-SERWIS KOZIAOKOK 
224  CHLEWICKI ZBIGNIEW  OPEN / M60CZESTOCHOWAAMATOROKOK 
225  CHŁOPEK ARTUR  OPEN / M40KRAKÓWOKOK 
226  CHŁOPEK KAZIMIERZ  OPEN / M40KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
227  CHMIEL PRZEMYSŁAW  OPEN / M40WARSZAWAALBATROSYOKOK 
228  CHMIELEWSKI BARTOSZ  OPEN / M30RYPINOKOK 
229  CHMIELEWSKI DARIUSZ  OPEN / M50GDAŃSKWOLONTARIAT GDAŃSKIOKOK 
230  CHMIELEWSKA MAGDA  OPEN / K30ELBLĄGOKOK 
231  CHMIELEWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M40TORUŃOKOK 
232  CHMIELOWIEC DOROTA  OPEN / K40GDAŃSKOKOK 
233 CHODOWIEC MACIEJ  OPEN / M50SKAWINAPOCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKAOKOK 
234  CHOJNACKI SZYMON  OPEN / M30ŁÓDŹOKOK 
235  CHOLEWIŃSKI ARTUR  OPEN / M30SŁUPSKDECATHLON POWEROKOK 
236  CHOROSZYŃSKI ADAM  OPEN / M40ROTMANKAOKOK 
237  CHOROSZYŃSKI PIOTR  OPEN / M30BYDGOSZCZOKOK 
238  CHOTYNIEC KAROL  OPEN / M30OLSZTYNPGB SPORTOWA PACZKAOKOK 
239  CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ  OPEN / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAOKOK 
240  CHRZUSZCZ ANNA  OPEN / K30GORZÓW WLKP OK 
241  CHUYKO OLGA  OPEN / K30SOPOTOKOK 
242  CHWIEDUK TOMASZ  OPEN / M40GRODZISK MAZOWIECKISTOWARZYSZENIE NA FALIOKOK 
243  CHYB RADOSŁAW  OPEN / M40GDYNIARUN-PASSION.PL TEAMOKOK 
244  CHYBCZYŃSKI DOMINIK  OPEN / M20GDAŃSKJUDO TEAM MIFUNEOKOK 
245  CHYLIŃSKI ADAM  OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
246  CHYŁA PRZEMYSŁAW  OPEN / M40GDAŃSKRUN-PASSION.PLOKOK 
247  CIASTEK GRZEGORZ  OPEN / M50CHEŁMNONIEZRZESZONYOKOK 
248  CICHECKI JACEK  OPEN / M50NOWE PROBOSZCZEWICENO AGE LIMIT PŁOCK BIEGAOKOK 
249  CICHOCKI MARIUSZ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
250  CICHOCKI TOMASZ  OPEN / M40GDYNIACETE.COM.PLOKOK 
251  CICHOŃ KONRAD  OPEN / M20SKAWINAOKOK 
252  CICHOWSKA JOANNA  OPEN / K20GDAŃSKOKOK 
253  CICHOWSKI GRZEGORZ  OPEN / M50GDYNIAOKOK 
254  CIECIERSKI WOJCIECH  OPEN / M40GDAŃSKATEŃCZYCYOKOK 
255  CIEMNY TOMASZ  OPEN / M40BYDGOSZCZOKOK 
256  CIEPCIELIŃSKI DAWID  OPEN / M30BRODNICABIEGAM BO BIEGAMOKOK 
257 CIESIULSKI DARIUSZ OPEN / M30NOWA WIEŚ LĘBORSKAKĘBŁOWO BIEGAOKOK 
258  CIESIULSKI MAREK  OPEN / M20NOWA WIEŚ LĘBORSKAKĘBŁOWO BIEGAOKOK 
259  CIESIULSKI PRZEMYSŁAW  OPEN / M30POTĘGOWOKĘBŁOWO BIEGAOKOK 
260  CIESLA DARIUSZ  OPEN / M40WARSZAWAOKOK 
261  CIESLEWSKI PIOTR  OPEN / M30MŁAWAOKOK 
262CIESZYŃSKI ARTUR OPEN / M40GDANSK OK 
263  CIEŚLAK MARCIN  OPEN / M40LEGIONOWOSMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAMOKOK 
264  CIEŚLIK ADRIAN  OPEN / M30WARZENKOPŁONĄCA 4-RZĘDÓWKAOKOK 
265 CIEŚLIK MARTA OPEN / K20PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONOKOK 
266  CIMACHOWSKI JAKUB  OPEN / M40SOLEC KUJAWSKICIMATECHOKOK 
267  CIOK PRZEMYSŁAW  OPEN / M40WARSZAWAKS STASZEWSCYOKOK 
268  CISOŃ MICHAŁ  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
269 CLAASSEN RAYMON OPEN / M40WAGENINGENOKOK 
270  CUCJEW GRZEGORZ  OPEN / M30GDYNIAOKOK