Zawody organizuje Gdański Ośrodek Sportu, formularz systemu Datasport

6. Gdańsk Maraton
Gdańsk, 18 kwietnia 2021 r.


Liczba zawodników : 2485
Liczba opłaconych zawodników: 1487
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  AZIUKIEWICZ KATARZYNA  OPEN / K30GDAŃSKOKOK 
2  ABUCEWICZ WALDEMAR  OPEN / M60WŁADYSŁAWOWO-MKS WŁADYSŁAWOWOOKOK 
3  ADAMEK KINGA  OPEN / K40GDAŃSKFORFIT GDAŃSK OK 
4  ADAMIAK PAWEŁ  OPEN / M20KOLNOWÓJTOWOOKOK 
5 ADAMOCHA MARIUSZ OPEN / M40NESODDEN OK 
6  ADASIEWICZ ANDRZEJ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
7 AJTEL JAROSLAW OPEN / M40GDANSKLETJA TEAMOKOK 
8  AKRITIDIS ANESTIS  OPEN / M50MYKONOSORANGE POLSKAOKOK 
9  AKSENOW DARIUSZ  OPEN / M40NYNÄSHAMNNYNÄSHAMN LÅNGDISTANSKLUBBOKOK 
10 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 OSIR LIDZBARK WARMINSKI OK 
11 ALECHNOVIČ EDGARAS OPEN / M20VILNIUS OK 
12  ALEKSANDER ADAMSKI  OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
13  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF  OPEN / M50CHRZĄSTAWA WIELKAOKOK 
14 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 VELO OK 
15  ANACZKOWSKI MIROSŁAW  OPEN / M60SZTUMLKS ZANTYR SZTUMOKOK 
16  ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN  OPEN / M60OLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL OK 
17 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20  OK 
18 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K20  OK 
19  ANDRZEJEWICZ ALICJA  OPEN / K30GDAŃSKOKOK 
20 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 DRINK-TEAM OK 
21  ANDRZEJEWSKI STANISŁAW  OPEN / M20GDYNIAOKOK 
22  ANGIELCZYK ADAM  OPEN / M30GDAŃSKANIOŁKINIEDOZDARCIAOKOK 
23  ANHALT MICHAŁ  OPEN / M40ŁOCHOWOOKOK 
24  ANIOŁ HUBERT  OPEN / M40POZNAŃKS SOBIESKI POZNAŃ OK 
25  ANKRUM TIMOTHY  OPEN / M20APO AEWOLFPACK OK 
26  ANTKOWIAK AGATA  OPEN / K20SIERAKÓWOKOK 
27 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 ZRYW OK 
28  ANTUSZEWSKI MICHAŁ  OPEN / M20WARSZAWADECATHLON OK 
29 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30  OK 
30 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ OK 
31 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
32 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
33  ARVELI JOHAN  OPEN / M30KROKOMARVELI PRODUCTIONS OK 
34 ATVARS VALDIS OPEN / M20JONAVA OK 
35  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ  OPEN / M40SŁUPNOPTTDELTAOKOK 
36  AUSEMS ANNE  OPEN / K30GDANSKOKOK 
37 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 JAGUAR FIT OK 
38  BAGIŃSKI GRZEGORZ  OPEN / M40KARLINOOKOK 
39  BAGIŃSKI TOMASZ  OPEN / M40GDAŃSKTOMMIBAGINS.PLOKOK 
40  BAGROWSKI TOMASZ  OPEN / M30GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAOKOK 
41 BAHAMOLNY ALIAKSANDR  OPEN / M30MOGILEVWE ARE NIGHT RUNNERSOKOK 
42  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA  OPEN / K40ROŻNOWOOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOKOK 
43 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K20  OK 
44 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30 PIĄTKOWO NA BIEGOWO OK 
45  BAŁUT MICHAŁ  OPEN / M30GDYNIAKEMIRA SPORT TEAMOKOK 
46 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20  OK 
47  BANAŚ MATEUSZ  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
48  BANIEL PAWEL  OPEN / M40RUMIAOKOK 
49 BARACHENIA ILYA OPEN / M20GDAŃSKBARACHENIAKLUB OK 
50  BARAN MICHAŁ  OPEN / M30BYDGOSZCZJW 4808OKOK 
51 BARAN OLIVER OPEN / M30HAMBURGALPACA RUNNEROKOK 
52  BARANIECKI ZBIGNIEW  OPEN / M60POZNAŃ100 MARATHON CLUB POLAND OK 
53  BARANOWSKA KORNELIA  OPEN / K40GDAŃSKKS PIDRINA GDYNIAOKOK 
54  BARANOWSKI ADAM  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
55  BARANOWSKI MACIEJ  OPEN / M40GDAŃSKKS PIDRINAOKOK 
56  BARANOWSKI MAREK  OPEN / M50KOSAKOWOCOM-DKM / PARKRUN GDYNIAOKOK 
57  BARANOWSKI MICHAŁ  OPEN / M20GDYNIAZHROKOK 
58  BARANOWSKI PIOTR  OPEN / M30NOWA WIEŚ MALBORSKAGODLEWSKI RUNNERSOKOK 
59  BARANOWSKI ROMAN  OPEN / M50GDYNIA-OKOK 
60  BARAŃSKI BARTOSZ  OPEN / M40GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMOKOK 
61 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50  OK 
62 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 FIT ELITA OK 
63  BARCIKOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M50MALBORKGRUPA MALBORKOKOK 
64  BARCZAK PAWEŁ  OPEN / M40TORUŃANIRO RUN TEAMOKOK 
65  BARCZAK PIOTR  OPEN / M50BIAŁE BŁOTABRZOZA BIEGAOKOK 
66  BARNETT PAUL  OPEN / M50MANCHESTEROKOK 
67  BARSKI BARTŁOMIEJ  OPEN / M30BORKOWOVISIT GDANSKOKOK 
68 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
69  BARTCZAK JACEK  OPEN / M50ELBLĄGOKOK 
70  BARTNICKI WOJCIECH  OPEN / M50ELBLĄGTEAM KARAŚ ELBLAGOKOK 
71 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 KONDYCJA OK 
72  BARTUŚ ADRIANA  OPEN / K40GDAŃSK OK 
73  BASZTA MAGDALENA  OPEN / K30WARSZAWAOKOK 
74 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 #BBKTS OK 
75  BĄCZEK JERZY  OPEN / M40LUBAWALUZAKOKOK 
76  BĄCZEK PIOTR  OPEN / M30WARSZAWAOKOK 
77 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 MND-NE OK 
78  BĄK FILIP  OPEN / M40LESZNOMAKALU TEAMOKOK 
79 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 SOCIOS WISŁA OK 
80  BĄK OSKAR  OPEN / M30MĄKOWARSKOOKOK 
81 BEDNARCZUK PIOTR OPEN / M40GDAŃSKMARUDEROKOK 
82  BEDNAREK KRZYSZTOF  OPEN / M50GDYNIASPORTEVOOKOK 
83  BEDYK IRENEUSZ  OPEN / M60CEKANOWOPTT DELTAOKOK 
84 BEDYNSKI ELA OPEN / K40ST GERMAIN DE LA GRANGE#FASTTTEAMOKOK 
85  BEER MICHAŁ  OPEN / M30KRAPKOWICEOKOK 
86 BEGER MACIEJ OPEN / M20GDYNIAZHROKOK 
87  BEJGIER EDMUND  OPEN / M50OSIELSKOBIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKO OK 
88  BEJROWSKI PIOTR  OPEN / M30GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIEOKOK 
89  BELCHNEROWSKI MARCIN  OPEN / M40GDAŃSKMAXIMUS OK 
90 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 IŁAWA BIEGA OK 
91 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20 F. GUMP OK 
92 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
93 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K20 ZŁOTE SMERFETKI OK 
94 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30  OK 
95 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
96 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40 ULTRA WAY OK 
97  BERNARDZIK PAWEŁ  OPEN / M30GDAŃSKKEMIRA SPORT TEAM OK 
98 BESZCZYŃSKI KORNEL  OPEN / M40TORUŃBIEGLAWYOKOK 
99 BETLEJEWSKI PAWEŁ OPEN / M50BRODNICABEZ KLUBUOKOK 
100  BIAŁA ANTONINA  OPEN / K20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK 
101  BIAŁA BEATA  OPEN / K50GDAŃSKOKOK 
102  BIAŁCZYK MARIUSZ  OPEN / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOKOK 
103 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 BSB BARCZEWO BIEGA OK 
104 BIAŁEK MARIUSZ OPEN / M40RADOMOKOK 
105 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 3BRO OK 
106 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 KB LECH RYPIN OK 
107  BIAŁY MICHAŁ  OPEN / M30KRAKÓWORANGE POLSKAOKOK 
108  BIANGA MICHAŁ  OPEN / M20SOPOTOKOK 
109  BIEDRZYCKI FILIP  OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
110 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 CW FANZA OK 
111  BIEGUN MARCIN  OPEN / M40BIELSKO-BIALAMISTRZ AMATOR OK 
112 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 UKS SIÓDEMKA RUMIA OK 
113  BIELICKI PAWEŁ  OPEN / M20SZCZECINOKOK 
114  BIELIŃSKI PIOTR  OPEN / M40KARTUZYOKOK 
115 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
116  BIELSKI DAWID  OPEN / M30SZCZYTNOSZCZYTNO OK 
117  BIEŃ ŁUKASZ  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
118 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20 - OK 
119  BIEŃKOWSKI WOJCIECH  OPEN / M30GDAŃSKPŁONĄCA 4-RZĘDÓWKAOKOK 
120  BIERNACKA MAŁGORZATA  OPEN / K20OLESNOOKOK 
121 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 WYBIERZŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄ OK 
122 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
123  BILMIN PIOTR  OPEN / M40BIAŁYSTOKOKOK 
124  BILSKA MAGDA  OPEN / K40GDAŃSKOKOK 
125  BILSKI MARCIN  OPEN / M40BYDGOSZCZOKOK 
126  BINGER MATEUSZ  OPEN / M20KAMIEŃ KRAJEŃSKIFIGHTING DREAMERSOKOK 
127  BIRKS AIVARS  OPEN / M50RIGAVSK NOSKRIENOKOK 
128  BIRYŁO ROMAN  OPEN / M40BRANIEWO OK 
129  BISEWSKA ADRIANNA  OPEN / K40GDYNIAOKOK 
130  BISZTO ROBERT  OPEN / M40GDYNIAOKOK 
131  BJERRE HENRIK  Woz / GDANSKARLA OK 
132  BLAWAT MARCIN  OPEN / M40PRUSZCZ GDANSKIOKOK 
133 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
134  BŁACH PIOTR  OPEN / M40SŁAWOBORZEOKOK 
135  BŁASZCZAK RADOSŁAW  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
136  BŁASZCZUK GRZEGORZ  OPEN / M50MIKOŁAJKI POMORSKIEOKOK 
137  BŁASZCZYK ANNA  OPEN / K20GDYNIA OK 
138  BŁASZCZYK RYSZARD  OPEN / M20POZNAŃCHECKPOINT OK 
139  BŁAWAT MICHAŁ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
140  BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA  OPEN / K30ELBLĄG OK 
141  BŁOCH JOANNA  OPEN / K40GDAŃSKSZALONY GDAŃSK BIEGAOKOK 
142  BŁONIARZ KAMIL  OPEN / M30WIELICZKAOKOK 
143  BOBERSKI ARTUR  OPEN / M40GDAŃSKRMDCOKOK 
144 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40 FITNESSFITBACK OK 
145  BOBROWSKI MACIEJ  OPEN / M40BANINOSZEF AKITEKOKOK 
146 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40 TRIMARCHEWKA / NEONTEAM OK 
147  BODNE MIKAEL  OPEN / M40OFFERDAL SK OK 
148  BOGDAŃSKI PIOTR  OPEN / M30ELBLĄGAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEOKOK 
149  BOGUSZ TOMASZ  OPEN / M30GDYNIABIEGAJĄCA GDYNIAOKOK 
150  BOGUSZEWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M40GDYNIADZIUBASYOKOK 
151 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20  OK 
152  BOJARCZYK PAULA  OPEN / K20ELBLĄGOKOK 
153  BOJKE MIROSŁAW  OPEN / M40CHEŁMNOOKOK 
154  BONALSKI MARCINE  OPEN / M40GDYNIASPEDMAN TEAMOKOK 
155  BONIASZCZUK MACIEJ  OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
156 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30  OK 
157 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20 PROJECT EDEN OK 
158  BORKOWSKI MICHAŁ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
159  BOROWIAK PIOTR  OPEN / M40BYTOMOKOK 
160  BOROWICZ FILIP  OPEN / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI OK 
161  BOROWICZ MARCIN  OPEN / M40POZNAŃQUAY POZNAŃ OK 
162  BOROWIEC SŁAWOMIR  OPEN / M40WARSZAWAOKOK 
163 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50  OK 
164  BORUTA PIOTR  OPEN / M20CHOJNICEKPP CZŁUCHÓW OK 
165 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
166  BORYNA JAROSŁAW  OPEN / M50GDAŃSKOKOK 
167  BORYNA-ZŁOTA ALEKSANDRA  OPEN / K30GDAŃSKLPP TEAMOKOK 
168  BORYSIUK ARKADIUSZ  OPEN / M30KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKI OK 
169  BOZA BEATA  OPEN / K40GDYNIAPADŁ NA RYJ TEAMOKOK 
170  BÓJCZUK ANDRZEJ  OPEN / M50JUSZKOWO3ZPRZODUOKOK 
171  BRACHA KAMIL  OPEN / M20GDANSK OK 
172 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM OK 
173 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM OK 
174 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 - OK 
175  BRAMOWICZ JACEK  OPEN / M30JUSZKOWOPRUSZCZ BIEGAOKOK 
176  BRANDEBURA MICHAL  OPEN / M30LUBIN OK 
177  BRATKO MARCIN  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
178 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40 ROZBIEGANY RAWICZ OK 
179 BRENK JOANNA OPEN / K40RAWICZROZBIEGANY RAWICZ OK 
180  BRESA KAMIL  OPEN / M30PELPLINOKOK 
181 BRODZIK ARKADIUSZ OPEN / M30KUFLEWPIANKA KUFLEW OK 
182  BROKOS TOMASZ  OPEN / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAOKOK 
183 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
184 BRONIKOWSKI MARCIN OPEN / M40ŚWIDNICAOKOK 
185  BROUER PETER  OPEN / M40HORSENSSPARTA / GE HEALTHCAREOKOK 
186  BROWARCZYK PAWEŁ  OPEN / M40SZEMUDFKPOKOK 
187 BROWARCZYK TOMASZ OPEN / M30ŁEBIEŃSKA HUTAOKOK 
188  BROŻYNA RYSZARD  OPEN / M50GDYNIAOKOK 
189 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 RUNEDA OK 
190  BRUGMAYER JÜRGEN  OPEN / M20GRAZESE - EAST STYRIAN EAGLESOKOK 
191  BRYŁA MACIEJ  OPEN / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOTOKOK 
192  BRYŁKA ANDRZEJ  OPEN / M50GDYNIACOM-DKMOKOK 
193  BRYMERSKA ANETA  OPEN / K40IŁAWA OK 
194 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 FORMA FITNESS CLUB OK 
195 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30  OK 
196 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K50 PARKRUN GDYNIA OK 
197 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 RYKOWISKO OK 
198ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
199  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M60ZAMOŚĆWKZ OK 
200  BRZÓSKA SZYMON  OPEN / M30GDAŃSKHELL SQUADOKOK 
201  BRZYKCY JACEK  OPEN / M30TORUŃAGB HD RUNNERSOKOK 
202  BUBÓŁKA PAWEŁ  OPEN / M40TCZEWPGE OBRÓT S.A.OKOK 
203  BUCHALSKI SHERYL  OPEN / K50EVANSTON OK 
204  BUCZKOWSKI JACEK  OPEN / M40KOŁOBRZEG8BREM OK 
205  BUCZYŃSKI PAWEŁ  OPEN / M40TRĄBKI MAŁEOKOK 
206  BUDNIK MACIEJ  OPEN / M30PUCKPANDA TEAMOKOK 
207 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 PASSO CAPPONI ASD OK 
208 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 TRI STAROGARD GDAŃSKI OK 
209  BUGAJSKI ANTONI  OPEN / M50WROCŁAWOKOK 
210 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
211 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 /TRI CLUB DENMARK OK 
212  BUKAŁA JANUSZ  OPEN / M40OTMUCHÓWOTM.BOKOK 
213  BUKOWSKI MICHAŁ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
214  BULMAN JACEK  OPEN / M20LĘBORKOKOK 
215 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
216  BUNDZ ŁUKASZ  OPEN / M20GDYNIAOKOK 
217 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20 PATATAS BRAVAS OK 
218  BURCZYŃSKI PIOTR  OPEN / M40JUSZKOWOOKOK 
219  BYĆ ANITA  OPEN / K40GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEOKOK 
220  BYLICKI WOJCIECH  OPEN / M20KWIDZYN OK 
221 BYLINA MAREK  OPEN / M50GDAŃSKFORFIT GDAŃSKOKOK 
222  CAŁKA ROBERT  OPEN / M40ŚWIDNICAOKOK 
223  CARUK DAMIAN  OPEN / M40KAMIEŃ POMORSKIOKOK 
224  CATTI ROBERTO  OPEN / M30WROCLAW#SOBASTEAMOKOK 
225 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40  OK 
226  CELIŃSKI RAFAŁ  OPEN / M40WARSZAWA- OK 
227  CESARZ KAROL  OPEN / M30GDAŃSKTEAM NUTRILITEOKOK 
228 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20 DIETETYCZNA PASJA OK 
229 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
230 CHARA PIOTR  OPEN / M30TORUŃOKOK 
231 CHARKIEWICZ MONIKA OPEN / K30STRASZYNSTRASZYN BIEGAOKOK 
232  CHAROWSKI MARCIN  OPEN / M40STARGARD SZCZECIŃSKI OK 
233  CHARUN DANIEL  OPEN / M30GDAŃSKATOMOWA NIKOLAOKOK 
234 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
235  CHICIŃSKA MONIKA  OPEN / K40SZCZEPANÓWAUTO-SERWIS KOZIAOKOK 
236  CHLEWICKI ZBIGNIEW  OPEN / M60CZESTOCHOWAAMATOROKOK 
237  CHŁOPEK ARTUR  OPEN / M40KRAKÓWOKOK 
238  CHŁOPEK KAZIMIERZ  OPEN / M40KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
239  CHMIEL PRZEMYSŁAW  OPEN / M40WARSZAWAALBATROSYOKOK 
240  CHMIELEWSKI BARTOSZ  OPEN / M30RYPINOKOK 
241  CHMIELEWSKI DARIUSZ  OPEN / M50GDAŃSKWOLONTARIAT GDAŃSKIOKOK 
242  CHMIELEWSKA MAGDA  OPEN / K30ELBLĄG OK 
243 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
244  CHMIELOWIEC DOROTA  OPEN / K40GDAŃSKOKOK 
245 CHODOWIEC MACIEJ  OPEN / M50SKAWINAPOCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKAOKOK 
246  CHOJNACKI SZYMON  OPEN / M30ŁÓDŹOKOK 
247  CHOLEWIŃSKI ARTUR  OPEN / M30SŁUPSKDECATHLON POWEROKOK 
248 CHOŁUJ ADRIANA OPEN / K30WARSZAWAOKOK 
249  CHOROSZYŃSKI ADAM  OPEN / M40ROTMANKAOKOK 
250 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
251  CHOTYNIEC KAROL  OPEN / M30OLSZTYNPGB SPORTOWA PACZKAOKOK 
252  CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ  OPEN / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAOKOK 
253  CHRZUSZCZ ANNA  OPEN / K30GORZÓW WLKP OK 
254  CHUYKO OLGA  OPEN / K30SOPOTOKOK 
255 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 STOWARZYSZENIE NA FALI OK 
256  CHYB RADOSŁAW  OPEN / M40GDYNIARUN-PASSION.PL TEAMOKOK 
257 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20 JUDO TEAM MIFUNE OK 
258  CHYLIŃSKI ADAM  OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
259 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 RUN-PASSION.PL OK 
260  CIASTEK GRZEGORZ  OPEN / M50CHEŁMNONIEZRZESZONYOKOK 
261  CICHECKI JACEK  OPEN / M50NOWE PROBOSZCZEWICENO AGE LIMIT PŁOCK BIEGAOKOK 
262  CICHOCKI MARIUSZ  OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
263  CICHOCKI TOMASZ  OPEN / M40GDYNIACETE.COM.PLOKOK 
264 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M20  OK 
265 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K20  OK 
266 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50  OK 
267  CIECIERSKI WOJCIECH  OPEN / M40GDAŃSKATEŃCZYCYOKOK 
268 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
269 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 BIEGAM BO BIEGAM OK 
270 CIESIULSKI DARIUSZ OPEN / M30NOWA WIEŚ LĘBORSKAKĘBŁOWO BIEGAOKOK 
271  CIESIULSKI MAREK  OPEN / M20NOWA WIEŚ LĘBORSKAKĘBŁOWO BIEGAOKOK 
272  CIESIULSKI PRZEMYSŁAW  OPEN / M30POTĘGOWOKĘBŁOWO BIEGAOKOK 
273 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
274 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
275CIESZYŃSKI ARTUR OPEN / M40GDANSK OK 
276  CIEŚLAK MARCIN  OPEN / M40LEGIONOWOSMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAMOKOK 
277 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 PŁONĄCA 4-RZĘDÓWKA OK 
278 CIEŚLIK MARTA OPEN / K20PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONOKOK 
279 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 CIMATECH OK 
280 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 KS STASZEWSCY OK 
281  CISOŃ MICHAŁ  OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
282 CLAASSEN RAYMON OPEN / M40WAGENINGENOKOK 
283 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30  OK 
284  CUKLEV NIKOLA  OPEN / M50HISINGS BACKAOKOK 
285 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M70 PALLAS67 OK 
286  CYBULSKA ALEKSANDRA  OPEN / K20SZCZECINPATOPELETONOKOK 
287 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 KB SKURCZ OK 
288  CYRAN TOMASZ  OPEN / M40GDAŃSK - KOWALEOKOK 
289 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 OSTRÓDA RUNNERS OK 
290 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 BIEGAJĄCE ŚLIWICE OK 
291  CZABAJ JACEK  OPEN / M50KWIDZYNKWIDZYN BIEGAOKOK 
292 CZAJA MIROSŁAW OPEN / M50ORLEORLE CITYOKOK 
293 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 BCT OK 
294  CZAJKOWSKI TOMASZ  OPEN / M30GDYNIAORTOSFERA.PL/POLMETOKOKNiepelnosprawny 
295  CZAPIEWSKA MARTYNA  OPEN / K30BRZUŚCERRCOKOK 
296  CZAPLIŃSKI PRZEMEK  OPEN / M40BANINOOKOK 
297  CZAPSKI-PRUSZAK PIOTR  OPEN / M40TCZEWOKOK 
298  CZARKOWSKI DANIEL  OPEN / M40KIELNOCZARKOWSKI.PLOKOK 
299  CZARKOWSKI TOMASZ  OPEN / M40GDAŃSKCZARKOWIAKI TEAMOKOK 
300  CZARNECKA LIDIA  OPEN / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
301  CZARNECKI RAFAŁ  OPEN / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
302  CZARNOTA DARIUSZ  OPEN / M30WYSOKA (GM. KOBIERZYCE) OK 
303  CZAYKOWSKI WOJCIECH  OPEN / M40GDYNIAMAMY TO OK 
304  CZECHANOWSKA LUCYNA  OPEN / K40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWOKOK 
305  CZECHANOWSKI PIOTR  OPEN / M40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWOKOK 
306  CZERNIA JERZY  OPEN / M50STRASZYNCZERNIA TEAMOKOK 
307  CZERNIAK GRZEGORZ  OPEN / M30NOWA WIEŚMAM OCHOTĘ POBIEGAĆOKOK 
308 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30 CZARNA BIEGA OK 
309  CZERWIŃSKI JANUSZ  OPEN / M50SZTUTOWOBŁĘKITNY PATROL WWF/ULTRAKREWOKOK 
310  CZERWONKA ZBIGNIEW  OPEN / M30ŁÓDŹESKADRA WROCLAWOKOK 
311  CZOP EMILIA  OPEN / K30MALBORKOKOK 
312 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 BIEGIEM PO PIWO OK 
313 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40  OK 
314  CZYLKOWSKI ARKADIUSZ  OPEN / M20STRZELNOS T R Z E L N OOKOK 
315  CZYŻ RAFAŁ  OPEN / M40GDAŃSKCZYŻYKI OK 
316  CZYŻAK ROBERT  OPEN / M50GDANSK OK 
317  CZYŻEWSKI DARIUSZ  OPEN / M40PRUSZCZ GDAŃSKIOKOK