Zawody organizuje Gdański Ośrodek Sportu, formularz systemu Datasport

Gdańsk na Piątkę
Gdańsk, 17 kwietnia 2021 r.


Liczba zawodników : 384
Liczba opłaconych zawodników: 264
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ABERG HAMPUS  OPEN / M20UTRECHTOK 
2  ADAMOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M40ELBLĄGOK 
3 AGATA WR OPEN / K20GDAŃSK  
4 AMBROZIK KLAUDIA OPEN / K20GDAŃSKOK 
5 ATOUN MOH\'D OPEN / M30GDAŃSKOK 
6  BADOWSKA MARTA  OPEN / K30GDAŃSKJESZCZE TYLKO DO DRZEWAOK 
7  BAHAMOLNAYA VOLHA  OPEN / K30MOGILEVWE ARE NIGHT RUNNERSOK 
8  BAK MARTA  OPEN / K40GDAŃSKJAGUAR FIT  
9  BALICKA LIDIA  OPEN / K40PRUSZCZ GDAŃSKIOK 
10 BARANOWSKA ANNA OPEN / K30GDAŃSKOK 
11 BARANOWSKI PIOTR OPEN / M40GDAŃSKOK 
12 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K20 DANFOSSOK 
13  BASEET RAWA  OPEN / K30GDAŃSKOK 
14  BATKOWSKA EWA  OPEN / K40GDAŃSKFLY KIDS  
15 BATKOWSKI GRZEGORZ OPEN / M40GDAŃSKFLY KIDS  
16 BAZAL KAROLINA OPEN / K30BYTÓWOK 
17  BEDNARZ MACIEJ  OPEN / M40GDAŃSKOK 
18  BEDNARZ-NIEMIERKO ANNA  OPEN / K30GDAŃSKSUCHA TEAMOK 
19  BENKE ADAM  OPEN / M20GDAŃSKOK 
20  BERDYS-KOCHAŃSKA JOANNA  OPEN / K40GDAŃSKOK 
21  BETLEJ KAROLINA  OPEN / K20BYDGOSZCZOK 
22  BIERNAT BEATA  OPEN / K40GDAŃSKOK 
23 BINGER ANETA OPEN / K30SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEOK 
24  BLIJLEVEN MARK  OPEN / M40HOEK VAN HOLLANDOK 
25  BŁOŃSKI ROMAN  OPEN / M20GDYNIAMWOK 
26  BONISŁAWSKI IRENEUSZ  OPEN / M40STRASZYNOK 
27  BORCZAK GOSIA  OPEN / K40ELBLĄG  
28 BORKOWSKA JOLANTA OPEN / K40GDANSKNIEZRZESZONYOK 
29  BOROWSKA ANNA  OPEN / K30GDANSKOK 
30 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 SOLWIT S.A.OK 
31 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 TASSO SPORT  
32 BORZYSZKOWSKA KATARZYNA OPEN / K40GDAŃSKA  
33BRODNICKI TOMEK OPEN / M20GDAŃSK  
34  BRYLOWSKA KAROLINA  OPEN / K20GDAŃSKOK 
35  BUCZYŃSKI PAWEŁ  OPEN / M40TRĄBKI MAŁEOK 
36 BUDZIAREK ADAM  OPEN / M40GDAŃSKBIEGAM BO KOCHAM TEN STANOK 
37  BUJAK PATRYCJUSZ  OPEN / M40GDANSKPATRYKBOK 
38 BUJAK WERONIKA OPEN / K20GDAŃSK  
39  BUJALSKI KONRAD  OPEN / M20KOSÓW LACKIFARMACJA TARCHOMINOK 
40  BURAK KAROLINA  OPEN / K20GDYNIAKEMIRA SPORT TEAMOK 
41 BUTKIEWICZ ANNA OPEN / K30SOPOTWCS/DATASPORT  
42  CEGŁA ALEKSANDRA  OPEN / K20GDYNIAOK 
43 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 DEAD ON ARRIVAL  
44  CHMIELOWSKI WACŁAW  OPEN / M60GDAŃSKWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEOK 
45  CHODKOWSKI PAWEŁ  OPEN / M50GDANSKROWEROWY TEAM ZASPAOK 
46  CHOŁUJ BARTŁOMIEJ  OPEN / M20GDAŃSKWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEOK 
47 CHORĘBAŁA MONIKA OPEN / K40JANKOWOJAGUAR FIT  
48  CICHOŃ MAREK  OPEN / M50SKAWINAOK 
49  CICHOWSKI JANUSZ  OPEN / M30ELBLĄGETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMOK 
50  CIECHOLIŃSKA KAMILA  OPEN / K40BORKOWODCT DRUŻYNA BIEGOWAOK 
51 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30 KEMIRA SPORT TEAM  
52  CIESZYŃSKA ALEKSANDRA  OPEN / K40GDAŃSK  
53  CIOŁEK ANDRZEJ  OPEN / M40GDYNIAOK 
54  CYBULSKI PIOTR  OPEN / M20GDAŃSKOK 
55 CZARNA MONIKA OPEN / K20GDYNIABLACK CLUBOK 
56  CZARNECKA IWONA  OPEN / K40CHEŁMNOOK 
57 CZARNECKI MAREK OPEN / M40CHEŁMNOOK 
58  CZECHLEWSKI MIKOŁAJ  OPEN / M30GDAŃSKOK 
59  CZEPŁO DOMINIKA  OPEN / K20GDAŃSK  
60 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K20 OK 
61  CZERWIŃSKA AGNIESZKA  OPEN / K40GDAŃSKOK 
62  CZERWIŃSKA PAULINA  OPEN / K20GDAŃSKOK