Zawody organizuje Gdański Ośrodek Sportu, formularz systemu Datasport

Biegi młodzieżowe rozgrywane w ramach 6. GDAŃSK MARATONU
Gdańsk, 18 kwietnia 2020 r.


Liczba zawodników : 116
Liczba opłaconych zawodników: 91
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BELUNIN ADRIAN  400m / KALININGRADRUSRUSOK 
2 BELUNINA SIIANA 200m / KALININGRADRUSRUSOK 
3 BIENKOWSKI MATUSZ B1 / GDANSKUKS ZABIANKAPOLPOL  
4  BIŃCZAK ANTEK  800m / GDAŃSKPOLPOLOK 
5 BORSUK KACPER 400m / GDAŃSKTASSO SPORTPOLPOLOK 
6  BUJARSKI ADAM  200m / GDAŃSKPOLPOLOK 
7 CHARUK NIKODEM 200m / ROKITNICASTAMARPOLPOLOK 
8 CHRUSTOWSKI DE MORAES MAXIMILIAN THIAGO 200m / MONACHIUMGERGEROK 
9 CIESZYŃSKA ALICJA B2 / GDAŃSKSP67POLPOL  
10 CIESZYŃSKA ANNA 400m / GDAŃSKMAMA I TATAPOLPOL  
11 CYBULSKI WOJCIECH 400m / MALBORKPOLPOLOK 
12 DEAKI AURELIUSZ 200m / GDAŃSKPOLPOL  
13 DUDANIEC IGOR B1 / GDAŃSKZSSIO GDAŃSKPOLPOLOK 
14 DUDEK EWA 800m / PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOL  
15  FAFIŃSKI MICHAŁ  400m / LUBAWABIEGAM U KOLESIPOLPOLOK 
16 GADOMSKI IGNACY 100m / PŁOŃSKPOLPOL  
17 GAŁUSZYŃSKA MAJA 200m / GDYNIAACTIVE FLOWPOLPOL  
18 GAŁUSZYŃSKA NINA 800m / GDYNIAACTIVE FLOWPOLPOLOK 
19 GAWEŁ JANUSZ B2 / GDAŃSKPOLPOL  
20 GIRSZEWSKI WOJCIECH 400m / GDAŃSKPOLPOLOK 
21 GŁĘBOCKA KAROLINA 1km / WROCŁAW#FASTTTEAMPOLPOLOK 
22 GŁĘBOCKI ADAM 800m / WROCŁAW#FASTTTEAMPOLPOLOK 
23 GREGORCZYK MICHAŁ 1km / GDAŃSKMIFUNE GDAŃSKPOLPOLOK 
24 GREGORCZYK ZOFIA 1km / GDAŃSKAZS AWF GDAŃSKPOLPOLOK 
25 GRYNIS PIOTR 400m / ELBLĄGPOLPOLOK 
26 GUZ ANGELIKA 400m / RUMIAPRZEDSZKOLE POD TOPOLĄPOLPOLOK 
27HERING LENA 400m / TCZEWTALK JUNIORPOLPOL  
28HERING NINA 200m / TCZEWTALK JUNIORPOLPOL  
29 IWLOF ANTONINA 100m / GDAŃSKNIE DOGONIŁ OSTATNIEGO TEAMPOLPOL  
30 IWO PYRKA 100m / PSZCZÓŁKIPOLPOLOK 
31  JACKIEWICZ STANISŁAW  400m / GDAŃSKSTAŚ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
32 JAKUB BIENKOWSKI B1 / GDANSKUKS ZABIANKAPOLPOL  
33 JAKUBOWSKA LILIANA 200m / GDAŃSKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRASNAL W GDAŃSKUPOLPOLOK 
 BIEGANIE JEST FAJNE!
34 JAKUBOWSKI FRANCISZEK 400m / GDAŃSKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRASNAL W GDAŃSKUPOLPOLOK 
 BIEGAM BO LUBIĘ!!
35  JASIONOWSKA PAULINA  B1 / GDYNIASP 16 GDYNIAPOLPOLOK 
36 JERZY ZAWADA 800m / TORUŃSPRYTNE WIEWIÓRKIPOLPOLOK 
37 JURGIELEWICZ BARTOSZ 400m / GDAŃSKPOLPOLOK 
38 KAJTUŚ PYRKA 400m / PSZCZÓŁKIPOLPOLOK 
39 KARASIEWICZ BARBARA 200m / GDAŃSKPOLPOLOK 
40 KECZMER SERGIUSZ 800m / PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOLOK 
41 KIEDOS KACPER 400m / KOSZALINPOLPOL  
42 KISZEWSKI MIKOŁAJ B2 / GDAŃSKPOLPOL  
43 KLIMOWICZ MAJA 100m / GDAŃSKMAJAPOLPOLOK 
44  KLOS BARBARA  200m / GDAŃSKPOLPOLOK 
45  KLOS ZOFIA  400m / GDAŃSKPOLPOLOK 
46 KONARZEWSKI ADAM 800m / RUMIARUMIA BIEGAPOLPOLOK 
47  KOTWICKA NATALIA  800m / GDAŃSKPOLPOLOK 
48 KOWALSKI MATEUSZ 800m / GDAŃSKPOLPOLOK 
49 KOWER OLIWIER 800m / JAWORZNOKOWER RUNNERS JAWORZNOPOLPOLOK 
50 KOWER ZUZANNA 200m / JAWORZNOKOWER RUNNERS JAWORZNOPOLPOLOK 
51 KOZIKOWSKI DOMINIK 400m / STRASZYNPOLPOLOK 
52 KRAWCZYK MARIA B1 / MALANÓWPOLPOLOK 
53 KRAWCZYK NIKOLA 400m / GDAŃSKPOLPOLOK 
54 KRZYSIAK MAJA B2 / GDAŃSKGKS STOCZNIOWIEC , SP 35POLPOLOK 
55  KRZYSZCZAK OLGA  400m / GDAŃSKPRO-MEDPOLPOLOK 
56 KWIECZYŃSKI WOJCIECH 400m / GDAŃSKPOLPOLOK 
57 LATOSINSKA HELENA 100m / GDAŃSKFUNDACJA NIE PODDAM CIĘPOLPOL  
58 LATOSINSKA MARIA 200m / GDAŃSKFUNDACJA NIE PODDAM CIĘPOLPOL  
59  LAURA ZAKRZEWSKA  100m / GDAŃSKPOLPOLOK 
60 ŁUKASIEWICZ JAN 400m / GDAŃSKBRIGHT INVENTIONSPOLPOLOK 
61  MADEKSZA MALWINA  B2 / GDAŃSKPOLPOLOK 
62 MAGRYTA HUBERT 1km / WROCŁAWPOLPOLOK 
63 MAGRYTA TOMASZ 100m / WROCŁAWPOLPOLOK 
64  MAJEWSKA KONSTANCJA  400m / GDYNIAACTIVE FLOWPOLPOLOK 
65 MAZUREK ADAM 800m / GDAŃSKPOLPOLOK 
66 MIŁASZEWSKA ALICJA B1 / ELBLĄGPOLPOLOK 
67 MIŁASZEWSKI PIOTR 1km / ELBLĄGPOLPOLOK 
68 NIEMIERKO LEON 200m / GDAŃSKSUCHA TEAMPOLPOLOK 
69 NIKRANT ANTONINA 200m / WEJHEROWOPOLPOLOK 
70  OLEJNIK FILIP  1km / ŁOMIANKILEKKA ZABAWA/UKS FILIPIDESPOLPOL  
71  OLEJNIK MIKOŁAJ  B1 / ŁOMIANKIUKS FILIPIDES/RUN OLEYPOLPOL  
72  ORCZYKOWSKA SYLWIA  B2 / GDAŃSKPOMORSKA SZKOŁA WALKIPOLPOL  
73 PALECKI OLGIERD 100m / GDAŃSKPOLPOLOK 
74 PASCHKE LEONARD 200m / GDYNIASHIPCUPPOLPOLOK 
75 PASCHKE MARIA 800m / GDYNIASHIPCUPPOLPOLOK 
76PAWŁOSKI KACPER 1km / ELBLĄGMKS TRUSO ELBLĄGPOLPOLOK 
77 PERUCKI FILIP B1 / ELBLAGMKS TRUSO ELBLĄGPOLPOLOK 
78 PIEKARCZYK KACPER B2 / MALANÓWPOLPOLOK 
79 POTULSKI MAKSYMILIAN 200m / BORKOWOMAKS JAK TATA WYMIATAPOLPOLOK 
80 PRZYTARSKI BORYS 400m / GDAŃSKPOLPOLOK 
81  PRZYTARSKI IGOR  800m / GDAŃSKPOLPOLOK 
82 PYDYN ZOFIA 1km / GDAŃSKPOLPOLOK 
83 PYDYN ZOFIA 1km / GDAŃSKPOLPOL  
84  RICHERT MATEUSZ  200m / GDAŃSKPOLPOL  
85  RICHERT SZYMON  800m / GDAŃSKPOLPOL  
86 ROBERT RÓŻAŃSKI 1km / WARSZAWAPOLPOL  
87 SAFONOV DMITRII 400m / KALININGRADRUSRUSOK 
88 SKRZYDŁO LEON 200m / KOWALEPOLPOLOK 
89 SROKA ANNA 800m / PLEWISKASP 65 W POZNANIUPOLPOLOK 
90 SROKA JAKUB 1km / PLEWISKASP 65 W POZNANIUPOLPOLOK 
91 SYGUŁA ALEKSANDER 1km / MICHAŁOWICEKOLARSKI.EU TEAMPOLPOLOK 
92 SYGUŁA KACPER 800m / MICHAŁOWICEKOLARSKI.EU TEAMPOLPOLOK 
93 SZUMSKI MATEUSZ 800m / GDAŃSKPOLPOLOK 
94 SZYMICHOWSKI ŁUKASZ 800m / GDAŃSKPOLPOLOK 
95 ŚCIECHOWICZ MARIA 1km / GDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 GDYNIAPOLPOLOK 
96 ŚWIDERSKA NIKOLA B1 / KISIELICEPOLPOLOK 
97 TESKA MARTYNA 400m / GDYNIALKS ZORZA GDYNIAPOLPOLOK 
98 TESKA PATRYCJA B1 / GDYNIALKS ZORZA GDYNIAPOLPOLOK 
99  TOTZKI KACPER  200m / GDAŃSKPOLPOLOK 
100  TOTZKI KUBA  200m / GDAŃSKPOLPOLOK 
101 TYCZYŃSKA AMELIA B1 / LESZNOUKS ACHILLES LESZNOPOLPOLOK 
102 TYMON PYRKA 800m / PSZCZÓŁKIPOLPOLOK 
103 UCHEREK MARTYNA 200m / ŚWIĘTOCHŁOWICESEA STAR PREMIUMPOLPOLOK 
104 WERA DOMINIK 1km / PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOL  
105 WERA PAULINA 200m / PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOL  
106 WIECHOWSKA ZUZANNA 1km / KOSZALINSP NR 5 KOSZALINPOLPOLOK 
107 WIKTOR WYSOCKI 1km / GDAŃSKPOLPOLOK 
108 WIRGENTIUS DOMINIK 200m / GDAŃSKIRON TEAM / PRUSZCZ BIEGAPOLPOLOK 
109 WITKOWSKA BLANKA 800m / GDAŃSKUKS 2 MORENAPOLPOLOK 
110 WNUK PATRYCJA B1 / GDAŃSKPOLPOLOK 
111 WNUK STANISŁAW 800m / GDAŃSKPOLPOLOK 
112 WOLAK MIKOŁAJ 800m / GDAŃSKPOLPOLOK 
113 WRÓBLEWSKA HANNA 400m / KOLBUDYPOLPOLOK 
114 WRÓBLEWSKA MARIA 200m / KOLBUDYPOLPOLOK 
115 WYSOCKA ŁUCJA 200m / GDAŃSKPOLPOLOK 
116 ZIÓŁKOWSKA SARA 100m / GDAŃSKPOLPOLOK