Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

Wrocławska Trzydziestka - Zima 2020
Wrocław, 23 lutego 2020 r.


Liczba zawodników : 95
Liczba opłaconych zawodników: 79
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BAROWICZ ZBIGNIEW  30km / M40WROCŁAWMARATON45PLUSPOLPOLOK 
2  BOROWICZ FILIP  30km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
3  BOSSENKO DMITRIY  30km / M30WROCŁAWKAZKAZOK 
4  CHROBOT KRZYSZTOF  30km / M50WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
5  CHWALISZ PAWEL  30km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
6  CIEMNY KAMIL  30km / M30WROCŁAWPRO-RUNPOLPOLOK 
7  CZARNOTA DARIUSZ  30km / M30WYSOKAPOLPOLOK 
8  DOBRZYCKA NATALIA  30km / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
9  DOMOSŁAWSKA JOANNA  30km / K40WROCŁAWSANTANDER RUNNERS TEAMPOLPOLOK 
10  DORNIAK JAROSŁAW  30km / M40WROCŁAWPZU SPORT TEAMPOLPOL  
11  DREWNICKI SEBASTIAN  30km / M30GROBLICEMKS SIECHNICEPOLPOLOK 
12  DUDA DORIAN  30km / M20WROCŁAWGT RATPOLPOLOK 
13  FERET KRZYSZTOF  30km / M30WROCŁAWPORAJOWSKA TEAMPOLPOLOK 
14  FONROBERT DOMINIK  30km / M40WROCŁAW#TRIMP-TRIATHLON IMPULSEPOLPOLOK 
15  FRANKÓW ŁUKASZ  30km / M40GŁUSZYCAPOLPOL  
16  GALANT SŁAWOMIR  30km / M40WROCŁAW-POLPOL  
17  GORCZYŃSKI FILIP  30km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
18  GRANICZKOWSKI GRZEGORZ  30km / M40WROCLAWPOLPOL  
19  GRYS PAWEŁ  30km / M30WROCŁAWBIEGIEM PO MARZENIA TEAMPOLPOLOK 
20  GRYSZKIEWICZ PAWEŁ  30km / M30WROCŁAWGVTPOLPOLOK 
21  GUZERA JUSTYNA  30km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
22  HAOR KLAUDIA  30km / K20GROBLICEPOLPOLOK 
23  HARBUZ MACIEJ  30km / M30WROCŁAWX-CODINGPOLPOLOK 
24  HERMAN DARIUSZ  30km / M40CIEPŁOWODYZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
25  HERNER TOMASZ  30km / M40TRZEBNICAELTOM TRZEBNICAPOLPOLOK 
26  IAKOVLEV DMITRY  30km / M40WROCLAWUBSPOLPOLOK 
27  JAKOBINA JOANNA  30km / K30WROCŁAWEBOF TARGET TEAMPOLPOLOK 
28  JARCZYŃSKA ADRIANA  30km / K30WROCŁAWAXIOM RUNNING TEAMPOLPOL  
29  JAROSZ MICHAL  30km / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
30  JĘDRZEJEWSKI ZBIGNIEW  30km / M50WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWPOLPOL  
31  KACZOR MARCIN  30km / M40ŚWIĘCIECHOWAPOLPOLOK 
32  KARWIK PATRYK  30km / M20ZDUNYKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOK 
33  KIŃCZYK TOMASZ  30km / M40OŁAWATERMY JAKUBA- OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
34  KOCIMSKA KATARZYNA  30km / K40PRZYWORYEUROVENT ATHLETICS OPOLEPOLPOLOK 
35  KOCZAN HENRYK  30km / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
36 KOGUT STANISŁAW 30km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
37  KOKOT MICHAŁ  30km / M30OLEŚNICADOBRA ENERGIAPOLPOLOK 
38  KORNAŚ BEATA  30km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
39  KOWALCZYK MICHAŁ  30km / M30OPOLEPOLPOLOK 
40  KOWALSKI KONRAD  30km / M30WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOLOK 
41  KRAŚNIEWSKI GRZEGORZ  30km / M30WROCŁAWLTTPOLPOLOK 
42 KUŁAKOWSKA MAŁGORZATA 30km / K30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
43  KUSAL TOMASZ  30km / M20OPOLEPOLPOLOK 
44 ZAWODNIK ANONIMOWY 30km / K40 VEGE RUNNERSPOLPOLOK 
45  KUTYŁA PATRYK  30km / M20WROCŁAW-POLPOLOK 
46  LACHOWICZ MARTA  30km / K30WROCLAWMAE KEAGE KYOKUSHIN TEAMPOLPOLOK 
47  LECHOWSKI JAN  30km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOL  
48  LIS KATARZYNA  30km / K40MOKRONOS DOLNYPOLPOLOK 
49  LIS RAFAŁ  30km / M40MOKRONOS DOLNYTRIATHLON CLUB WROCŁAWPOLPOLOK 
50  ŁUKASIK MARCIN  30km / M30OŁAWAPOLPOLOK 
51  MAGRYTA ROBERT  30km / M40WROCŁAW(RUN)_AWAYPOLPOLOK 
52  MAKLES WIOLETTA  30km / K40WROCŁAWEUROPA UBEZPIECZENIA / NOAPOLPOLOK 
53  MARAS SŁAWOMIR  30km / M40JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
54  MARTOWSKA BARBARA  30km / K40WROCŁAWPOLPOL  
55  MOLLER IZABELA  30km / K20WROCŁAWPKO BANK POLSKIPOLPOLOK 
56  MOSIEWICZ JACEK  30km / M40WROCŁAWTATO BIEGAPOLPOLOK 
57 MROCZKIEWICZ KLAUDIA 30km / K40WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
58  NIEDŹWIEDZKA ANNA  30km / K30LUBINMSPORT RCS TEAM LUBINPOLPOLOK 
59  NIEDŹWIEDZKI ARTUR  30km / M30LUBINMSPORT RCS TEAM LUBINPOLPOLOK 
60  NOWAK KRZYSZTOF  30km / M40JELENIA GÓRAPOLPOL  
61  NOWAK PATRYK  30km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
62  NOWAK PAWEŁ  30km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLELAND ROWER WROCŁAWPOLPOLOK 
63  OCZAK-STACH DOROTA  30km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
64  OKOŃSKI TOMASZ  30km / M30SULISTROWICEKB SOBÓTKAPOLPOL  
65  OPALIŃSKA-KLUSEK MAŁGORZATA  30km / K30SIEMIANICEOBORYGENIPOLPOL  
66  PAWLAK AGNIESZKA  30km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
67  PELC PAWEŁ  30km / M40WROCŁAWLOMAG SOFTWAREPOLPOL  
68  PERKA TOMEK  30km / M50PRÓSZKÓWWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUPOLPOL  
69  PIEKARNIAK RAFAŁ  30km / M40OLEŚNICAPOLPOLOK 
70  PIEKARSKI PIOTR  30km / M30WROCŁAWEBOF TARGET TEAMPOLPOLOK 
71  POCZTA DARIUSZ  30km / M40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOK 
72  POCZTA MARIAN  30km / M50KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOK 
73  POLAŃSKI BARTOSZ  30km / M30MIRKÓWPOLPOL  
74  POPIELSKI GRZEGORZ  30km / M40CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWPOLPOLOK 
75  RABIEJ MAŁGORZATA  30km / K30JAWORPOLPOLOK 
76  RAK SZYMON  30km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
77 SAKOWSKI SEBASTIAN 30km / M40MEDLOWLTTPOLPOL  
78  SALIŃSKI DOMINIK  30km / M30RADOMSKOBIEGACZE W RADOMSKUPOLPOLOK 
79  SCHULZ BEATA  30km / K50LUSÓWKO3:33 TEAMPOLPOLOK 
80  SCHULZ RADEK  30km / M40LUSÓWKO3:33 TEAMPOLPOLOK 
81  SKÓRA TOMASZ  30km / M40WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
82  SKRAJNY ŁUKASZ  30km / M30WROCŁAWLOGINDEXPOLPOLOK 
83  SPALENIAK MACIEJ  30km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
84  STACH ŁUKASZ  30km / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
85  STERNALSKI MICHAŁ  30km / M40WROCLAWWKB PIASTPOLPOLOK 
86  SZYDEŁKO JAROSŁAW  30km / M40WROCŁAWJAGODNO WROCŁAWPOLPOLOK 
87  TOMKOWIAK ALEKSANDRA  30km / K40POZNAŃ3:33 TEAMPOLPOLOK 
88  TOMKOWIAK SŁAWOMIR  30km / M40POZNAŃ3:33 TEAMPOLPOLOK 
89 WIJATKOWSKA MARZENA 30km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
90  WIŚNIEWSKI TOMASZ  30km / M30WROCŁAWGVTPOLPOLOK 
91  WITKOWSKI WOJCIECH  30km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
92  WRÓBEL JACEK  30km / M40BRZEGGRABISZYŃSKIPOLPOLOK 
93 ZIELEŃ-PUSZCZECKA MARTA 30km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
94 ZIELIŃSKA MIRONA 30km / K40WROCŁAWMAE KEAGE KYOKUSHIN TEAMPOLPOLOK 
95  ŻÓŁTOWSKI KRZYSZTOF  30km / M60WROCŁAW-POLPOL