Zawody obsługuje firma Datasport

Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA 2020
Świdnica, 12 stycznia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 484
Odebrało numery: 513

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMSKA JOANNA2310km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
2 ADAMSKI ROBERT1510km / M40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
3  AMBROSZCZYK MAŁGORZATA 27110km / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
4  AMROŻY PAWEŁ 38410km / M30ŚWIDNICAOK 
5  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 7310km / M30LUBINRUNATTACKOK 
6  ANTOSIAK ANNA  5km / K30ŚWIDNICAOK 
7  BABIARZ PIOTR 23510km / M40WITOSZÓW DOLNYOK 
8  BABISZ PAWEŁ 1415km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
9 BALIŃSKA AGNIESZKA2655km / K30WAŁBRZYCHOK 
10  BAŁA ADAM 575km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
11  BANASIK KAROLINA 2555km / K30ŚWIDNICAOK 
12  BANAŚ KATARZYNA 3505km / K40ŚWIDNICAOK 
13  BARANOWSKA EWELINA 36110km / K40ŚWIDNICAOK 
14 BARAŃSKA-PIETRZYK BARBARA245km / K40ŚWIDNICAOK 
15  BARDZIŃSKI RAFAŁ 175km / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
16  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 2955km / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
17  BAWOŁ RAFAŁ 40010km / M30BURKATÓWAKTYWNI POGÓRZANIEOK 
18 BĄCZKOWSKA KATARZYNA32310km / K40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
19  BĄK ADAM 31610km / M30BOLESŁAWIECOK  
20  BEDNARCZYK MAGDALENA 36310km / K20STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
21  BEDNARZ ANDRZEJ 2705km / M50ŚWIDNICAOK 
22  BERBECKA KAROLINA 24910km / K30MIRSK#BOX74 ŚWIDNICAOK 
23 BEREŚNIEWICZ MICHAŁ595km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
24 BERNAT AGNIESZKA 10km / K30GŁUSZYCAOK 
25  BERNAT ARKADIUSZ 4635km / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
26  BERNAT KATARZYNA 43010km / K50ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
27  BERNATEK MARCIN 29410km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
28  BIAŁEK PAWEŁ 4095km / M20ŚWIEBODZICE#WAWRZYNTEAMOK 
29  BIELAS BARTOSZ 3625km / M30ŚWIDNICAOK 
30  BIELAS MARCIN 30410km / M20ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMOK 
31 BIELECKA BOGUMIŁA42110km / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAOK 
32  BIENIAS ŁUKASZ 42910km / M30DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAMOK  
33  BOBOWSKI MAREK 40310km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW/MUCHOBRONXOK  
34 BODNAR NATALIA4865km / K30ŚWIDNICAOK 
35  BORUŃ MARCIN 30210km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK 
36  BRAŃKA ŁUKASZ 3485km / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOK 
37  BRAŃKA MONIKA 4195km / K30ŻARÓWOK 
38 ZAWODNIK ANONIMOWY3935km / K30 OK 
39  BRYL KAROL 39510km / M30WROCŁAWIRC KOWALEOK 
40  BRYL STANISŁAW 9410km / M60STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
41  BRYŚ RAFAŁ  10km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
42  BUDZIEWSKA KATARZYNA 44910km / K30ŁAGIEWNIKIOK 
43 BURDA MARTA2195km / K30ŚWIEBODZICEOK 
44  BURDA PIOTR 14010km / M40MILIKOWICEOK 
45  BURDZANOWSKI JAROSŁAW  10km / M30LEGNICAOK 
46  BURLIDIS ELEFTERIOS 28610km / M30ŚWIDNICAMAX.X TEAMOK 
47  BURZYŃSKA NATALIA 3405km / K40ŚWIDNICAOK 
48  BURZYŃSKI KRZYSZTOF 3395km / M40ŚWIDNICAOK 
49  CABAJ DAMIAN 1295km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMOK 
50  CAROTENUTO ERMINIO 3795km / M40ŚWIDNICAOK 
51  CEMPURA PAWEŁ 805km / M40ŚWIDNICASKELETON TECHNOLOGIESOK 
52  CHABER JOANNA 2155km / K30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
53  CHMIEL MARIUSZ 1205km / M40BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOK 
54  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 36610km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHOK 
55 CHUDY GRZEGORZ4825km / M40ŚWIDNICAOK 
56  CHWIŁKA MARIUSZ 14710km / M40WALBRZYCHOK 
57 CIARKOWSKI ROBERT4655km / M30ŚWIDNICAOK 
58  CICHOŃ ELŻBIETA 3855km / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
59  CICHOŃ TOMASZ 3875km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
60  CIESIELSKI MACIEJ 19410km / M30WROCŁAWCIESIU TEAMOK 
61  CIEŚLA PATRYK 17910km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
62  CURYL JUSTYNA 985km / K30ŚWIDNICAAKTYWNA SZÓSTKAOK 
63 CZAJKA ANETA4010km / K40STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
64  CZAJKA DARIUSZ 15210km / M50STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
65  CZAJKA RADOSŁAW 3110km / M30MROWINYFORMALINAOK 
66  CZARKOWSKI - GUZIUK WOJCIECH 27510km / M30WARSZAWASMUTNE GRUBASKIOK  
67  CZĄSTKA JERZY 3655km / M50ŚWIDNICAOK 
68  CZĄSTKA KRZYSZTOF 37110km / M40SWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
69  CZERWIŃSKA KASIA  10km / K40SIEMIANICEOBORYGENIOK 
70  CZUBSKI GRZEGORZ 3055km / M30ŚWIDNICABIEGAMSAMOK 
71  CZYŻ MARIUSZ 2045km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK