Zawody obsługuje firma Datasport

Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA 2020 - Biegi towarzyszące
Świdnica, 12 stycznia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 150
Odebrało numery: 183

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  AFTYKA JULIA 161km / ŻARÓWFORMIGAOK 
2 ANDREJENKO ANTONINA158100m / ŚWIEBODZICEOK 
3  BABIARZ JAGODA 321km / ŚWIDNICAŻELAZNA ŚWIDNICAOK 
4 BANASIK JAGODA136100m / SWIDNICAOK 
5 BANAŚ ALEKSANDER86600m / ŚWIDNICAOK 
6 BANAŚ KAROLINA87600m / ŚWIDNICAOK 
7 BARANOWSKI KACPER112km / ŚWIDNICAOK 
8 BAWOŁ JULIA145100m / BURKATÓWAKTYWNI PODGÓRZANIEOK 
9 BAWOŁ KACPER81600m / BURKATÓWAKTYWNI PODGÓRZANIEOK 
10 BIENIAS NATALKA 600m / DZIERŻONIÓWSP5 DZIERŻONIÓWOK  
11 BIENIAS ZUZIA 100m / DZIERŻONIÓWPRZEDSZKOLE 7 DZIERŻONIÓWOK 
12 BORKOWSKA JAGODA160100m / SZCZAWNO ZDRÓJOK 
13 BRAŃKA MARTYNA141100m / POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOK 
14 BRAŃKA OLIWIA371km / POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOK 
15 BRYL ADAM143100m / WROCŁAWIRC KOWALEOK 
16 BRYL MATYLDA79600m / WROCŁAWIRC KOWALEOK 
17 BRYL SZYMON144100m / WROCŁAWIRC KOWALEOK 
18 BUDNIK MALWINA118100m / WROCLAWBUDNIK TEAMOK 
19 BUDNIK PAWEL63600m / WROCLAWBUDNIK TEAMOK 
20 BUŁA BLANKA112100m / WALBRZYCHBUŁECZKIOK 
21 BUŁA KSAWERY111100m / WAŁBRZYCHBUŁECZKIOK 
22 BURDA NADIA130100m / ŚWIEBODZICEOK 
23  CEBO ANTONINA 150100m / ŚWIDNICAOK 
24 CHUDY MILENA 600m / OK 
25 CHUDZIŃSKI KRZYSZTOF113100m / ŚWIDNICAOK 
26 CHUDZIŃSKI PIOTR57600m / SWIDNICAOK 
27  CIEŚLA EMILIA 124100m / ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
28 CIEŚLAK JUDYTA66600m / ŚWIDNICAOK 
29 CZADERSKA PAULINA471km / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
30 CZORNIJ EMILIA461km / JELENIA GÓRASP SIEDLĘCINOK 
31 DĄBROWSKA ALEKSANDRA96600m / PILCHOWICESP SIEDLĘCINOK 
32 DĄBROWSKA ZOFIA161100m / PILCHOWICESP SIEDLĘCINOK 
33  DŁUGOŁĘCKA IDA 137100m / ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
34  DŁUGOŁĘCKA MAJA 341km / ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
35 DOBROCHOWSKI FRANCISZEK109100m / STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
36 DOBROCHOWSKA JULIA52600m / STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
37 DRZEWIECKI FILIP 600m / WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK  
38 DRZEWIECKI KUBA 100m / WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
39 ERKIERT KRZYSZTOF42km / MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOK 
40 FIOŁEK DOMINIK121100m / SWIDNICAOK 
41 FRYDRYCHOWICZ WIKTORIA147100m / ŚWIDNICAOK 
42 GARLICKA ANTONINA159100m / WAŁBRZYCHOK 
43 GARLICKA JULIA90600m / WAŁBRZYCHOK 
44  GŁOGOWSKA JULIA 411km / ŚWIDNICAOK 
45  GŁOGOWSKI BARTOSZ 91600m / ŚWIDNICAOK 
46 GORGOŃ ALEKSANDRA361km / ŚWIDNICAOK 
47 GORGOŃ JULIA140100m / ŚWIDNICAOK 
48 GROŃSKA SARA71600m / ŚWIDNICAOK 
49 HARENDARZ KAZIMIERZ138100m / ŚWIDNICAOK 
50 IVASIUTYN MIKAELA76600m / ŚWIDNICAOK 
51  JABŁKO BORYS  100m / ŚWIEBODZICEOK 
52 JAKACKA EMILIA 1km / ŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA ŻAPOK  
53 JAKACKA MARIA 600m / ŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA ŻAPOK 
54 JAKACKA ZOFIA 100m / ŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA ŻAPOK 
55 JAKUBOWSKI MIKOLAJ85100m / BIELAWAPOZYTYWNIE SZTOKOWANIOK 
56 JAMROZINSKI OSKAR104100m / SWIEBODZICEOK 
57 JEDZINIAK GRZEGORZ 100m / JEDLINA-ZDRÓJOK  
58 JEDZINIAK WOJCIECH 600m / JEDLINA ZDRÓJOK  
59 JEŻYK PIOTR103100m / BYSTRZYCA DOLNAOK 
60 JURASZ AGNIESZKA107100m / KAMIENIEC ZĄBKOWICKI1986OK 
61 KALISTA LAURA105100m / SWIDNICAOK 
62 KALISTA PATRYCJA106100m / SWIDNICAOK 
63  KAŁENDEK MAJA 98600m / WAŁBRZYCHOK 
64  KARAMARA HANNA 65600m / ŚWIDNICAOK 
65  KARAMARA ZUZANNA 122100m / ŚWIDNICAOK 
66 KASPRZAK ŁUKASZ241km / ŚWIDNICAOK 
67 KĘPIŃSKA JULIA70600m / STARE BOGACZOWICEUKN MELAFIROK 
68 KĘPIŃSKI MARCEL127100m / STARE BOGACZOWICEUKN MELAFIROK 
69 KŁOS JAKUB80600m / ŚWIDNICAOK 
70 KŁOS KACPER401km / ŚWIDNICAOK 
71 KORCZYŃSKI ALICJA211km / POGORZAŁABIEGOWA POGORZAŁAOK 
72 KORCZYŃSKI JAN56600m / POGORZAŁABIEGOWA POGORZAŁAOK 
73  KORNAŚ FRANCISZEK 291km / BARDOZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
74  KORNAŚ JAN 69600m / BARDOZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
75 KOSMALA LEON14600m / ŚWIDNICAOK  
76 KOWALIK JULIA97600m / WRZESZCZYNSP SIEDLĘCINOK 
77 KOWALIK SARA162100m / WRZESZCZYNSP SIEDLĘCINOK 
78 KOWALSKI MARCEL125100m / KOŚCIELECAKADEMIA MIEDZI LEGNICAOK 
79 KRAUS ANTONI146100m / ŚWIDNICAOK 
80 KRAUS OTYLIA82600m / ŚWIDNICAOK 
81 KRZYWY MARCELI122km / WRZESZCZYNSP SIEDLĘCINOK 
82 KUKLA ADELA119100m / ŚWIDNICAOK 
83 KUKLA SARA120100m / ŚWIDNICAOK 
84 KUŁAKOWSKA MAJA132100m / ŚWIDNICAAKTYWNA ŚWIDNICAOK 
85 KUŁAKOWSKI MIKOŁAJ131100m / ŚWIDNICAAKTYWNA ŚWIDNICAOK 
86 KURATEWICZ JAKUB261km / MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOK 
87 KURATEWICZ KACPER271km / MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOK 
88 KUREK KACPER22km / KARCZEWISKAPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOK 
89 KUREK KAMILA108100m / 59 222. MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOK 
90 KUREK TOMASZ201km / MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOK 
91  KUŹMICKA AGATA 72km / WROCŁAWKIKU RUN TEAMOK 
92  KUŹMICKI PIOTR 62km / WROCŁAWKIKU RUN TEAMOK 
93 LIPSKI ALEKSANDER 100m / ŚWIDNICAOK 
94 ŁABACEWICZ DANIEL72600m / SWIDNICAOK 
95 ŁABACEWICZ GABRIEL134100m / ŚWIDNICAOK 
96 ŁOBOS PATRYCJA53600m / WAŁBRZYCHOK 
97 MAISTER VLADYSLAV102km / ŚWIDNICAOK 
98 MARCHEWKA MARTA132km / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
99 MARSZAŁEK FLORIAN163100m / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
100 MARSZAŁEK IZABELA164100m / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
101 MATVIEIEVA ANNA100600m / ŚWIDNICAOK 
102 MĄCZKA BARTŁOMIEJ48600m / ŚWIĘTOSZÓWOK 
103 MĄCZKA GABRIELA49600m / ŚWIĘTOSZÓWOK 
104 MĄCZKA MAŁGORZATA12km / ŚWIĘTOSZÓWOK 
105 MODŁKOWSKA MARTYNA157100m / ŚWIDNICAOK 
106 MODŁKOWSKI NORBERT156100m / ŚWIDNICAOK 
107 MOJSIUK DYMITR165100m / OK 
108 MOJSIUK JANUSZ101600m / ŚWIDNICAOK 
109 OSTAPIUK MARTYNA73600m / WAŁBRZYCHOK 
110 OSTAPIUK WOJCIECH331km / WAŁBRZYCHOK 
111  PATYK AMELIA  2km / WIŚNIOWABADYL TEAMOK 
112  PIECYK KRZYSZTOF  1km / SZADEKSZADKOBIEGACZEOK 
113 PIOTROWSKI TOMASZ 600m / ŚWIDNICAAP 13OK  
114 PIOTROWSKI WOJCIECH 1km / ŚWIDNICAAP 13OK  
115 PIWOWAR SZYMON93600m / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
116 PLICHTA KATARZYNA68600m / WITOSZÓW DOLNYSP WITOSZÓW DOLNYOK 
117 PODGÓRSKI MICHAŁ55600m / ŚWIDNICAWATAHAOK 
118 PODHAJNA JAGODA74600m / CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
119 PODLESNA PATRYK231km / ŚWIDNICAMAŁGORZATA LIZAK-PODLEŚNAOK 
120 PODLESNA WIKTORIA32km / ŚWIDNICAMAŁGORZATA LIZAK-PODLEŚNAOK 
121 PROCE ADRIAN77600m / JAWORZYNA SLĄSKAOK 
122 PRZERWA BORYS 600m / DZIERŻONIÓWKOCHAM MOJĄ SIOSTRĘ MAJEOK  
123 QANNITA AMANI154100m / DZIERŻONIÓWOK 
124 QANNITA KAYA155100m / DZIERŻONIÓWOK 
125 QANNITA MOIN89600m / DZIERŻONIÓWOK 
126 RUSZCZYŃSKA JAGODA 1km / BOGUSZÓW-GORCE1000 BURPEES KLUBOK 
127 RYBAK GAJA391km / ŚWIDNICAOK 
 Brała udział w PKO Biegu Charytatywnym we Wroclawiu oraz RST Świdnica
128 RYBAK HUBERT78600m / ŚWIDNICAOK 
 Brał udział w PKO Biegu Charytatywnym we wrocławiu oraz RST W Świdnicy
129  RZEPECKI DOMINIK 142100m / BOGDANOWOK 
130 SIKORA AMELIA139100m / ŚWIDNICAOK 
131 SIKORA MAJA351km / ŚWIDNICAOK 
132 SIKORA PAWEŁ431km / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
133 SZAŁEK JAN 600m / ŚWIDNICAOK 
134 SZCZEPAŃSKA ANNA152100m / JAWORZYNA ŚLĄSKAOK 
135 SZWARC ELIZA133100m / ŚWIDNICAOK 
136 SZYDŁOWSKA JUDYTA421km / WITOSZÓW DOLNYSP WITOSZÓW DOLNYOK 
137 SZYMCZAK LENA82km / SŁOTWINAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
138 TRYTEK KALINA94600m / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
139 TRYTEK MIESZKO92600m / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
140 TRZASKA LENA67600m / WAŁBRZYCHWAŁBRZYCH PSP26OK 
141 TRZASKA SZYMON126100m / WAŁBRZYCHPRZEDSZKOLE AGATKAOK 
142 TRZEŚNIOWSKA JOLA102100m / ŚWIDNICAOK 
143 TUREK AMELIA311km / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
144  TUREK FILIP 301km / ŚWIDNICAOK 
145 TUREK KORNELIA129100m / ŚWIDNICAOK 
146 TUREK WIKTOR128100m / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
147 UNGURIAN AGATA151100m / ŚWIDNICAPRZEDSZKOLEOK 
148  UNGURIAN KRZYSZTOF 84600m / ŚWIDNICASZKOŁA PDST NR 4OK 
149 WAJDA HANNA50600m / ŚWIDNICAOK 
150 WAJDA KLAUDIA171km / ŚWIDNICAOK 
151 WAJDA MARTYNA181km / ŚWIDNICAOK 
152 WĄS GABRIEL117100m / ŻARÓWOK 
153 WĄS KINGA62600m / ŻARÓWOK 
154  WDOWIKOWSKA GAJA 135100m / ŚWIDNICAOK 
155 WEIGELT SZYMON831km / BIELAWAMUFLON BIELAWAOK 
156 WIELICZKO BŁAŻEJ61600m / BURKATÓW - PODGÓRZEAKTYWNI PODGÓRZANIEOK 
157  WILCZYŃSKA ALEKSANDRA 92km / WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
158  WILCZYŃSKI PAWEŁ 75600m / WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
159  WIŚNIEWSKI SZYMON 251km / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
160 WOROPAJ JULIA 600m / PILAWA DOLNAPOZYTYWNIE SZTOKOWANIOK 
161 WOROPAJ MACIEJ 100m / PILAWA DOLNAPOZYTYWNIE SZTOKOWANIOK 
162 WROTNA HANNA451km / JELENIA GÓRASP SIEDLĘCINOK 
163 ZARUSKA JULIA64600m / ŚWIDNICAOK 
164 ZAWADA BARTOSZ95600m / PŁOSZCZYNASP SIEDLĘCINOK 
165 ZAWADA KACPER441km / PŁOSZCZYNASP SIEDLĘCINOK