Zawody obsługuje firma Datasport

Marconi Duathlon Świdnica 2020 - Great Kids
Świdnica, 27 września 2020 r.


Liczba zawodników : 54
Odebrało numery: 37

Liczba opłaconych zawodników: 42
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ANDRZEJEWSKI ADAM21K2 / ŚWIDNICAOK 
2  BABIARZ JAGODA 15K3 / ŚWIDNICAOK 
3 BARBACHOWSKA NELA6K3 / WROCŁAWOK 
4 BARCZYŃSKI OSKAR38K2 / JEŻÓW SUDECKIOK 
5 BERNADOWSKI MATI29K1 / WROCLAWOK 
6 BERNADOWSKI TOMEK31K2 / WROCLAWOK 
7 BORATYŃSKI ALEKSANDER26K1 / ŚWIDNICAOK 
8 BUDZYŃ MARTYNA28K3 / WITOSZOW DOLNYŻELAZNA ŚWIDNICAOK 
9 CECH LENA34K2 / WITOSZOW DOLNYŻELAZNA ŚWIDNICAOK 
10  CISEK MACIEJ 35K2 / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
11  FIGURA ALEKSANDER  K1 / WROCLAW   
12 GAWEŁ MARCEL45K2 / ŚWIDNICA  
13 GAWEŁ MARCEL K2 / ŚWIDNICA   
14 GOŁĘBIOWSKI OSKAR43K2 / WROCŁAWGVT  
15 GOŁĘBIOWSKI WIKTOR44K2 / WROCŁAWGVT  
16  GÓRALSKA GABRYSIA 37K2 / KOMORÓWSP WITOSZÓW DOLNYOK 
17 KĘDZIORA HANNA4K3 / WROCŁAWGT RATOK  
18 KĘDZIORA KAROLINA3K3 / WROCŁAWGT RATOK  
19 KORCZYŃSKA ALICJA12K3 / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
20 KORCZYŃSKI JAN13K1 / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
21 KOTAS ADAM46K1 / WROCŁAWGREATMAN  
22KOTAS ALEKSANDRA K1 / RYBNIKGREATMAN / KOTASPORT   
23KOTAS HANNA K2 / RYBNIKGREATMAN / KOTASPORT   
24 KOWALSKI FRANCISZEK K2 / WROCŁAWCICLISMO WROCŁAW   
 Franek ma 4 rodzeństwa: brata i 3 siostry - uwielbia biegać, ścigać sie na rowerze i grać w piłkę - lubi pływać - największy sukces, to zwycięstwo wyścigu na czas na jedno okrążenie na torze kolarskim we Wrocławiu
25 KRAUS OTYLIA9K2 / ŚWIDNICAOK  
26 KRAUSE JAKUB30K1 / WROCŁAWOK  
27 MALCZYK ZOSIA16K2 / ŚWIDNICAOK  
28 NOWAK SZYMON33K2 / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
29 NOWAKOWSKI NIKODEM27K3 / WITOSZOW DOLNYŻELAZNA ŚWIDNICAOK 
30  OLSZEWSKI JAN 32K2 / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
31 PAMUŁA WOJCIECH K1 / JAWORZYNA ŚLĄSKA   
32 PLICHTA KATARZYNA1K2 / WITOSZÓW DOLNYSP WITOSZÓW DOLNYOK 
33 ROKICKA JULIA40K2 / SŁOTWINASP WITOSZÓW DOLNYOK 
34 RYBAK HUBERT5K2 / ŚWIDNICA2011OK 
35 RZECZYCKI MICHAŁ25K1 / WROCŁAWOK 
36 SABOK NATALIA36K2 / WROCŁAWISANDS ENKLAWA SPORTUOK 
37 SAMEK HANNA22K2 / ŚWIDNICATHE SAMEK FAMILY PROJECTOK 
38 SAMEK HELENA23K1 / ŚWIDNICATHE SAMEK FAMILY PROJECTOK 
39 SIKOŃ ŁUCJA8K2 / WILCZYCETMTEAMOK  
40 SIKOŃ TOMASZ7K2 / WILCZYCETMTEAMOK  
41  SYGUŁA ALEKSANDER  K2 / MICHALOWICEKOLARSKI.EU TEAM   
42 SYGUŁA KACPER K2 / MICHAŁOWICEKOLARSKI.EU TEAM   
43 SZCZEPAŃSKA ANNA10K1 / JAWORZYNA ŚLĄSKAOK 
44 ŚRODA EMILIA24K1 / TRZENICATMTEAMOK 
 Szybka jak wiatr
45 TERKA WIKTOR42K3 / ŚWIDNICAOK 
46 TOMASZEWSKA LIDIA17K1 / ŚWIDNICADRUŻYNA KOTA I TYGRYSAOK 
47 TRACZYŃSKA JULIA19K1 / ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
48 WĄS GABRIEL18K1 / MROWINYOK 
49 WĄS KINGA11K2 / MROWINYOK  
50 WEIGELT SZYMON39K3 / BIELAWAMUFLON BIELAWAOK 
51 WIELICZKO BŁAŻEJ2K2 / BURKATÓW - PODGÓRZEAKTYWNI PODGÓRZANIEOK 
52  WIŚNIEWSKI SZYMON 14K2 / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK  
53 WŁODARCZYK MAJA41K3 / JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK / UKP MANTA JELCZ-LASKOWICEOK 
54 WÓJCIK ZUZANNA20K1 / WROCŁAWGANG TATYOK