Zawody obsługuje firma Datasport

XX Bieg na szczyt Pilska
Korbielów, 05 lipca 2020 r.


Liczba zawodników : 66
Liczba opłaconych zawodników: 22
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  BARAN LUCJAN  Bieg / M60DĘBNOKLUB BIEGOWY PERŁAPOLPOLOK 
2  BARTOSZEK TOMASZ  Bieg / M30KATOWICESAINT-GOBAIN SQUADPOLPOL  
3  BICKI DAWID  Bieg / M20KAMESZNICAHUSARIA RACE TEAMPOLPOL  
4 CEGLARSKI ADRIAN Bieg / M30JEJKOWICE667642499POLPOL  
5  CZARNOTA LESZEK  Bieg / M50MARKLOWICEPOLPOLOKNW 
6  DAŃCZURA RAFAŁ  Bieg / M30KNURÓWJA SAMPOLPOLOK 
7  GARBUZ AGNIESZKA  Bieg / K35-49BRZESZCZEPOLPOLOKNW 
8  GŁÓWKA RAFAŁ  Bieg / M40KATOWICEDOLINIARZE.COMPOLPOL  
9 GOLONKA MAREK Bieg / M50MYSŁOWICEROZBIEGANE MYSŁOWICEPOLPOLOK 
10  GOŹDZICKI LESZEK  Bieg / M30ZABRZE8A.PLPOLPOL  
11  GUMUŁKA JOANNA  Bieg / K35-49DOBIESZOWICELECYMY DURŚPOLPOL  
12  GUMUŁKA ZIEMOWIT  Bieg / M50DOBIESZOWICEPOLPOL  
13  HERDA EWELINA  Bieg / K35-49MASŁOMIĄCAG.O.A.T TEAM MICHAŁOWICEPOLPOL  
14  HOŁYŃSKA-URBASIK KAROLINA  Bieg / K20-34RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYPOLPOL  
15  JAKUBAS GRZEGORZ  Bieg / M40BIELSKO BIAŁABB RUNNERSPOLPOL  
16 KACPRZAK BOGUMIŁA Bieg / K35-49ZGIERZSNGWILDDUCKSPOLPOL  
17  KACZMAREK PIOTR  Bieg / M30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
18  KAWA JOANNA  Bieg / K35-49MYSŁOWICE#WAWRZYNTEAMPOLPOL  
19  KOCZUR WIESŁAW  Bieg / M40KOZYJA SAMPOLPOL  
20  KOPIEC DAWID  Bieg / M30RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYPOLPOLOK 
21 KOPTA JERZY Bieg / M70KRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIPOLPOL  
22 KOWAL ŁUKASZ Bieg / M20RYBNIKPOLPOLOK 
23  KRĘCISZ ZBIGNIEW  Bieg / M60RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLPOL  
24  KROTOS KRZYSZTOF  Bieg / M40GLIWICEOQSPOLPOLOK 
25  KRUKAR KRZYSZTOF  Bieg / M40CZELADŹTKKF CZELADŹ MOSIR SATURNPOLPOLOK 
26  KRZEMIEŃ ADRIAN  Bieg / M40JAWORZEBB RUNNERSPOLPOL  
27  KUBECZKO KRZYSZTOF  Bieg / M30MYSŁOWICEKATOWICKI NORDIC WALKINGPOLPOL NW 
28 KUŹNIARZ EWELINA Bieg / K35-49GLIWICEWRDPOLPOLOK 
29  KWIECIEŃ JERZY  Bieg / M40WARSZAWAPOLPOL NW 
30 LAZAREK DAREK Bieg / M40PSZCZYNAPOLPOLOK 
31  ŁĄK TOMASZ  Bieg / M40WROCŁAWNOAPOLPOLOK 
32  MAJEK ZBIGNIEW  Bieg / M40CHORZÓWAUGUSTEAMPOLPOL  
33 MAKOWIECKI PRZEMYSŁAW Bieg / M40ŻYWIECPOLPOL  
34  MARCZEWSKI MARCIN  Bieg / M40BUJAKÓWMMDMMPOLPOL  
35  MILERT JOLANTA  Bieg / K35-49GASZOWICENORDIC WALKING LYSKIPOLPOL MPOSP NW 
36  MYSONA-ZAJĄC DOROTA  Bieg / K35-49KRAKÓWPOLPOL NW 
37 ZAWODNIK ANONIMOWY Bieg / K35-49 POLPOL  
38 ZAWODNIK ANONIMOWY Bieg / M30 POLPOLOK 
39  OLSZEWSKI MAREK  Bieg / M50SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLPOLOK 
40  OPRYSZEK BOGUSŁAW  Bieg / M50KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLPOL  
41  ORZYSZEK ROKSANA  Bieg / K20-34RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYPOLPOL NW 
42  PALUDKIEWICZ PIOTR  Bieg / M50CZARNY LASPOLPOL NW 
43  PĄCZEK WERONIKA  Bieg / K20-34SUŁKOWICE ŁĘGWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOL  
44  PLUTKA WOJCIECH  Bieg / M30RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYPOLPOL  
45  PRYMAKOWSKA BARBARA  Bieg / K65+TARNÓWPOLPOL  
46  PRZYBOROWSKA SYLWIA  Bieg / K20-34EMILIANÓWZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOK 
47  PYREK PRZEMYSŁAW  Bieg / M20OŚWIĘCIMTRAINING BY PPPOLPOLOK 
48  REJSZEL ŁUKASZ  Bieg / M30TYCHYRUNTEK44POLPOL  
49  RĘBKOWSKI PIOTR  Bieg / M50OTWOCKPOLPOLOK 
50  RUBAN RAFAŁ  Bieg / M40TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
51  RUNOWICZ MAGDALENA  Bieg / K35-49KŁODZKOPOLPOL  
52  RYBARSKA MARTA  Bieg / K20-34DOLSKPOLPOL  
53  RYDEL MARCIN  Bieg / M30GLIWICEPOLPOLOK 
54  STACH WOJCIECH  Bieg / M40SOSNOWIECSTACHU TEAMPOLPOL  
55  STALMACH DAMIAN  Bieg / M40PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLPOL  
56  STAWARZ ANNA  Bieg / K20-34ŻYWIECPOLPOL  
57  SUSKA ŁUKASZ  Bieg / M30BIERUŃPOLPOL  
58  SZAŁAJKO MICHAŁ  Bieg / M20BIELSKO-BIAŁANUTRENDPOLPOL  
59  TOMAS MARZENA  Bieg / K35-49SYRYNIARADLINIOKI W BIEGUPOLPOL NW 
60  TUREK TOMASZ  Bieg / M30KRAKÓWPOLPOL  
61  URBASIK DANIEL  Bieg / M30RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYPOLPOL  
62  WIATER TOMASZ  Bieg / M40CHORZÓWCHACHARY ZE STAREGOPOLPOLOK 
63  WINKLER KATARZYNA  Bieg / K20-34RYBNIKKWIG RACE TEAMPOLPOLOK 
64  WOJCIECH JAROSŁAW  Bieg / M30WOLAPOWOLI DO CELUPOLPOL  
65  ZAURSKI TOMASZ  Bieg / M40BYTOMŁUKPOLPOL  
66 ZIĘBA PAWEŁ Bieg / M20TYCHYCROSSFIT TYCHYPOLPOL