Zawody obsługuje firma Datasport

XX Bieg na szczyt Pilska
Korbielów, 05 lipca 2020 r.


Liczba zawodników : 356
Odebrało numery: 218

Liczba opłaconych zawodników: 242
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ANDRZEJ 112Bieg / M40RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
2 ADAMCZYK DOMINIK2Bieg / MJunRYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
3  ADAMSKI ADAM 167Bieg / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK  
4  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 222Bieg / K35-49IMIELINBIEGIEM PRZEZ CHYBIEOK 
5  BARAN LUCJAN 171Bieg / M60DĘBNOKLUB BIEGOWY PERŁAOK 
6 ZAWODNIK ANONIMOWY Bieg / M30 SAINT-GOBAIN SQUAD   
7  BASISTA KASIA  Bieg / K35-49PSZÓWFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI NW  
8  BEBEROK SZYMON 56Bieg / M30KATOWICEPROFIAUTOTEAMOK  
9  BIAŁECKI MACIEK 151Bieg / M50CHYBIELZS `RYKALEC` ZARZECZEOK 
10  BICKI DAWID  Bieg / M20KAMESZNICAHUSARIA RACE TEAM   
11  BIELECKI JAN 4Bieg / MJunKRAKÓWOK 
12  BIELECKI SLAWOMIR 165Bieg / M50KRAKÓWOK 
13  BIENIAS DAMIAN  Bieg / M30KOZYHIGHLANDERS TEAM   
14  BIENIEK MACIEJ 126Bieg / M40WARSZAWA-------------OK 
15  BIŻEK PATRYK  Bieg / M30BĘDZINNOLIMITS   
16  BŁASZCZYKOWSKI MARCIN  Bieg / M40TARNOWSKIE GÓRY   
17  BOCHYNEK TOMASZ 252Bieg / M40WIEPRZTI FLUID SYSTEMS  
18  BOGACZ MONIKA 200Bieg / K20-34RUDA ŚLĄSKAADS MASNAOK 
19 BOROWSKI ANDRZEJ3127Bieg / M40RUDA ŚLĄSKA  
20  BOSAK PIOTR 5Bieg / MJunSOPOTNIA WIELKASNW KW KRAKÓWOK 
21  BRZOSKO HANIA 187Bieg / KJunZAKOPANETKN TATRA TEAMOK 
22  BUCZYŃSKI ADAM 130Bieg / M40KRAKÓWNON STOP TRAILOK 
23  BUDNIK JUSTYNA  Bieg / K20-34KRAKÓWNIGHT RUNNERS   
24  BUDZYŃ RAFAŁ 116Bieg / M40DĄBROWA GÓRNICZAWYCIARAMCIAMCIANE DZIAMDZIAKIOK 
25  BUJOK ANDRZEJ  Bieg / M60PRZEZCHLEBIEULKS `KARLIK` PRZEZCHLEBIE NW  
26  BUJOK MARIA  Bieg / K50-64PRZEZCHLEBIEULKS `KARLIK` PRZEZCHLEBIE   
27 BUKOWSKI MARIAN177Bieg / M70STARY KAZANÓWSCYZORYKOK 
28  BULIŃSKI PRZEMYSŁAW 26Bieg / M30BĘDZINOK 
29  CAPEK MARTIN  Bieg / M30ČADCAČADEČKA V POHYBE   
30 CEGLARSKI ADRIAN Bieg / M30JEJKOWICE667642499   
31  CHWILA MARTYNA 192Bieg / K20-34KATOWICE-------------OK  
32  CICHOŃ KONRAD 7Bieg / M20SKAWINAOK 
33  CIEMAŁA SZCZEPAN 19Bieg / M20WIESZCZĘTAOK  
34  CIOCZEK ANNA 193Bieg / K20-34LUBLINOK 
35  CIOCZEK KONRAD 48Bieg / M30WROCŁAWOK 
36 CUPIAŁ DARIUSZ160Bieg / M50SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMOK 
37 CUPIAŁ MARIOLA233Bieg / K50-64SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMOK 
38  CZARNOTA LESZEK 184Bieg / M50MARKLOWICEOKNW 
39  CZERNIK KRZYSZTOF  Bieg / M30RADLINKS KANDAHAR   
40 CZOK MARIA210Bieg / K35-49STRZELCE OPOLSKIEALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMOK  
41 ĆWIKŁA KRZYSZTOF245Bieg / M50MALAWA