Zawody obsługuje firma Datasport

Piątka w Biegu po Zdrowie
Katowice, 20 września 2020 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 162
Liczba opłaconych zawodników: 88
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ABRAHAMCZYK NATALIA  5km / KATOWICEOK 
2  ANTOLIK IWONA  NW / K50ŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAM  
3  ARBASZEWSKA AGNIESZKA  NW / K40GLIWICESTOWARZYSZENIE RODZIN ZASTĘPCZYCH POD SKRZYDŁAMI  
4 BAGIŃSKA DOROTA NW / K50SŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEOK 
5  BANAŚ JOANNA  5km / BIELSKO-BIAŁAWKURW_TEAM  
6  BASISTA KASIA  NW / K40PSZÓWFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
7  BAZYLEWICZ PAWEŁ  5km / M50CZELADŹ-NIEZRZESZONY  
8  BĄK JERZY  NW / M60KATOWICEOK 
9  BEBEK MARIA  5km / KATOWICEOK 
10  BENTKOWSKI LESŁAW  5km / M70GLIWICEDIRTY SPARROWSOK 
11  BIZUGA MAGDA  5km / KATOWICE  
12  BLACHNIK AGNIESZKA  NW / K30CHORZÓWKLACHULEOK 
13  BLAUT-KUBANEK ANNA  5km / RUDA ŚLĄSKAOK 
14  BLOT ANNA  5km / KATOWICEOK 
15  BORECKI TOMASZ  5km / M45RUDA ŚLĄSKAOK 
16 BOREK JOANNA 5km / KATOWICEYELLOBIKE  
17  BORYCZKA SZYMON  5km / M40MIĘDZYRZECZEPOWOLI DO CELUOK 
18  BREGUŁA EWA  5km / TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA  
19  CAPANDA-CIEŚLA LUCYNA  NW / K40PIEKARY ŚLĄSKIEOK 
20  CHECHELSKA BOŻENA  NW / K60KATOWICEOK 
21  CHOMCZYK KATARZYNA  5km / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEŚLĄSK RUNNERS  
22  CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ  NW / M60DĄBROWA GÓRNICZAOK 
23  CIESIELSKA SYLWIA  NW / K60SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
24CIEŚLA ANDRZEJ 5km / M40PIEKARY ŚLĄSKIEOK 
25CIOCH KSIĄŻEK IWONA NW / K40SOSNOWIECBIEGAJĄCY CAŁĄ RODZINĄ  
26 DARIUSZ HARĘŻA 5km / M40BIERUŃ-  
27  DATA KRYSTIAN  5km / M12BYSTRAK.A. TEAM BYSTRA  
28  DOBOSZ MONIKA  5km / JAWORZNOBIEGAMY RAZEM  
29 DUDA ANNA 5km / BĘDZIN-OK 
30 DUDZIK JOANNA 5km / ŻORY  
31 DUDZIK KACPER 5km / M12ŻORY  
32 DUDZIK TOMASZ 5km / M35ŻORY  
33  DUŻY ALEKSANDRA  5km / KATOWICEHURAGAN LIGOTA  
34  DWORACZEK NINA  5km / RUDA ŚLĄSKAOK 
35  DZIEDZIC BOGDAN  5km / M50IMIELINMORS HUBERTUS MYSŁOWICE  
36 FIGIEL HENRYK 5km / M55KATOWICEOK 
37  FIGIEL MAGDALENA  5km / KATOWICEKOJOTKI NAPRZÓD JANÓWOK 
38  FIGURA AREK  5km / M20DĄBROWA GÓRNICZA  
39 FLUDER ANNA 5km / BYTOMSTADION ŚLĄSKIOK 
40  GABOR ALEKSANDRA  5km / CHORZÓWŻÓŁWIKERSI  
41  GAWLIKOWSKA AGNIESZKA  5km / KATOWICEOK 
42  GAZDA DOROTA  NW / K60KATOWICESTADION ŚLĄSKI  
43  GAŹDZICKI STANISŁAW  NW / M60TARNOWSKIE GÓRYOK 
44  GIERCZAKOWSKA JUSTYNA  NW / K40SOSNOWIEC  
45  GLIMAŃSKA AGNIESZKA  NW / K30KATOWICEŻÓŁWIKERSI  
46  GOŁĘBIOWSKI PAWEŁ  5km / M30TYCHYOK 
47 GÓRECKA IWONA NW / K50ŚWIĘTOCHŁOWICESTADION ŚLĄSKIOK 
48 GÓRNIK JERZY NW / M70KATOWICEKATOWICE 49OK 
49  GRZEBIELUCH ELŻBIETA  NW / K60SOSNOWIECKATOWICKI NORDIC WALKINGOK 
50  GRZYWACZYK PRZEMYSŁAW  5km / M20SUCHY LASOK 
51  HANAK RAFAŁ  5km / M40PSARYODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI KATOWICEOK 
52  HUPKA MAREK  5km / M40NIEPOLOMICE  
53 IRYTOWSKA RENATA  5km / STANOWICELUXTORPEDAOK 
54  JAGIEŁA PRZEMYSŁAW  NW / M30ŚWIĘTOCHŁOWICE  
55 JAMRÓZ JACEK 5km / M30KAŃCZUGA  
56  JANCZYK GRZEGORZ  5km / M45RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM  
57 JANCZYK WIKTORIA 5km / RYBNIK  
58  JANUS KRZYSZTOF  5km / M65DĄBROWA GÓRNICZA-NIEZRZESZONY  
59  JELIŃSKI ANDRZEJ  5km / M40MYSŁOWICEHDK PCK BASIA  
60  JĘDRZEJEK KRZYSZTOF  5km / M45JAWORZNO  
61  JÓZEF EDWARD  NW / M60KATOWICEOK 
62 KALINA ŁUKASZ 5km / M30KATOWICEŻÓŁWIKERSIOK 
63  KAŁUŻNA ANNA  NW / K60SOSNOWIECKOLEJ NA MARSZ  
64 KLUSKA KAZIMIERZ NW / M70KATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKINGOK 
65  KNAŚ ANNA  NW / K30KATOWICEHURAGAN LIGOTA  
66  KOCYAN MAŁGORZATA  5km / GLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIOK 
67  KOSTRZEWSKI PIOTR  5km / M40ZGIERZOK 
68  KOŚLACZ KATARZYNA  5km / TYCHY  
69 KOZŁOWSKA JUSTYNA 5km / POZNAŃ#KOZIOŁKI_TEAMOK 
70 KOZŁOWSKA KAROLINA NW / K30POZNAŃ#KOZIOŁKI_TEAMOK 
71 KOZŁOWSKA WIKTORIA 5km / POZNAŃ#KOZIOŁKI_TEAMOK 
72 KOZŁOWSKI MARCIN 5km / M40POZNAŃ#KOZIOŁKI_TEAMOK 
73  KRAJEWSKA MONIKA  5km / ŚWIĘTOCHŁOWICEŚLĄSK RUNNERSOK 
74 KSIĄŻEK KAMIL NW / M40SOSNOWIECPKP CARGO S.A.  
75  KUBECZKO KRZYSZTOF  NW / M30MYSŁOWICEKATOWICKI NORDIC WALKING  
76 KUBICA AGATA NW / K20TARNOWSKIE GÓRY  
77  KUDYNIUK MARCIN  5km / M45KATOWICE  
78  KULISZ GRZEGORZ  5km / M45SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ  
79 LATKOWSKA BEATA NW / K50KATOWICEOK 
80  LATKOWSKI SŁAWOMIR  NW / M50KATOWICEOK 
81  LORENC ANNA  5km / CZELADŹ  
82  LUKASZCZYK MAREK  5km / M20RUDA ŚLĄSKA  
83  ŁASIEWICKI SŁAWOMIR  5km / M50WODZISŁAWŚLĄSKI-NIEZRZESZONY  
84  ŁOSZAJĆ JUSTYNA  NW / K40SOSNOWIEC  
85  ŁUCZKA AGNIESZKA  5km / KATOWICE-NIEZRZESZONY  
86  ŁUKASIK JUSTYNA  5km / CHORZÓW  
87  ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA  5km / DĄBROWA GÓRNICZA  
88 ŁUKASZEWSKI MARCIN 5km / M35DĄBROWA GÓRNICZA  
89 MACHA AGATA 5km / KATOWICEOK 
90 MACHNIK ALEKSANDRA NW / K40CHORZÓWOK 
91 MALEC KATARZYNA NW / K30DĄBROWA GÓRNICZAOK 
92  MALINA ADAM  5km / M50BIERUNOK 
93 MALOTTA KONRAD 5km / M35SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
94 MANSFELD DOROTA NW / K40TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA  
95  MANSOUR IZABELA  NW / K40POZNAŃ#KOZIOŁKI_TEAMOK 
96  MATUSZCZYK KRZYSZTOF  5km / M45SOSNOWIECOK 
97  MATUSZCZYK MAŁGORZATA  5km / JAWORZNOOK 
98  MIELCAREK LESZEK  NW / M60BYTOM-NIEZRZESZONY  
99  MIRAKOWSKA EWA  5km / RZECZNIÓWBIEGIEM RADOM  
100  MISZCZAK KATARZYNA  5km / RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH  
101  MORAWIEC DARIUSZ  5km / M50BYTOMOK 
102 MREŃCA PAWEŁ  5km / M40CZANIECOK 
103  MRÓWKA JACEK  5km / M45BYTOMŚLĄSK RUNNERS  
104  NIERADA ADRIANNA  5km / KATOWICE  
105  NOWAKOWSKI ADRIAN  5km / M40BYTOM  
106  OLEARCZYK JOANNA  5km / KATOWICE  
107 ORŁOWSKA JUSTYNA 5km / KATOWICEOK 
108  ORŁOWSKI WALDEMAR  5km / M55KATOWICEOK 
109  PAPIERNIK JANUSZ  NW / M50TRZEBINIAMANHATTAN TRZEBINIA  
110  PAWLAK GRZEGORZ  5km / M45ŚWIĘTOCHŁOWICEOK 
111  PAWLAK RENATA  5km / ŚWIĘTOCHŁOWICEOK 
112  PIKUNAS ANNA  NW / K40GLIWICE  
113  PIONTEK KRZYSZTOF  5km / M45BYTOM  
114 PLEWINSKI DARIUSZ NW / M50MYSLOWICEKATOWICKI NORDIC WALKINGOK 
115  PODGÓRSKA KATARZYNA  5km / RUDA ŚLĄSKAOK 
116  PYTEL ALEKSANDRA  5km / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAM  
117  RAJEWSKI ZBIGNIEW  NW / M50BIELSKO-BIAŁAOK 
118  REKIEĆ KAJA  5km / DĄBROWA GÓRNICZAMIRAZ RACE TEAM  
119 RESZTAK MALGORZATA 5km / KATOWICE-NIEZRZESZONYOK 
120  REYCHMAN-KANIA MONIKA  NW / K50KATOWICE  
121  ROSINSKA KAROLINA  NW / K30TANOWO  
122  RURAŃSKI JERZY  NW / M70KATOWICESTADION ŚLĄSKIOK 
123  RYBAK TOMASZ  5km / M35RUDA ŚLĄSKAOK 
124  RYBICKI MAREK  5km / M50SOSNOWIECSOSNOWIECOK 
125  SCHIMPEL JAKUB  5km / M16KATOWICEOK 
126  SCHIMPEL TOMASZ  5km / M50KATOWICEKATOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINOK 
127  SKIEPKO JAN  5km / M50JASTRZEBIEOSIEDLE STASZICA  
128  SŁUPIANEK PAWEŁ  NW / M40KATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKINGOK 
129 SŁUPIANEK PAWEŁ NW / M40KATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKING  
130  SMOLIK SLAWOMIR  5km / M45SWIĘTOCHŁOWICEREBIRTHOK 
131  STACH WOJCIECH  5km / M40SOSNOWIEC  
132  STACHURSKI TOMASZ  5km / M20SOSNOWIECOK 
133  STAROSTA MICHALINA  5km / ORZESZEGRANDPAGANGOK 
134  STEFANIAK EMILIA  NW / K60SOSNOWIECKATOWICKI NORDIC WALKING  
135  STEFANIAK KRZYSZTOF  NW / M60SOSNOWIECKATOWICKI NORDIC WALKING  
136  STRUŻYNA KRZYSZTOF  NW / M50BYTOMOK 
137  SUROWIEC MICHAŁ  5km / M40WOJKOWICEOK 
138  SUSZCZYK MONIKA  5km / MYSŁOWICEOK 
139  SZCZEPAŃCZYK MARCIN  5km / M30TYCHY-OK 
140 SZEWCZYK KASIA 5km / SOSNOWIECWIRUSY  
141  SZROBARCZYK MAŁGORZATA  NW / K50KARCHOWICE  
142 SZYMAŃSKA GRAŻYNA 5km / SOSNOWIECWOLNE MORSY POLSKA  
143  SZYMCZYK GRZEGORZ  5km / M16RACIBÓRZ-  
144  SZYMURA BEATA  5km / CHORZÓW-NIEZRZESZONYOK 
145 SZYMURA MICHAŁ 5km / M45CHORZÓWGAWRA MACIEJKOWICEOK 
146 ŚLOSORZ MAKSYMILIAN 5km / M12KATOWICESP 1 KATOWICEOK 
147  ŚLOSORZ RAFAŁ  5km / M40KATOWICEOK 
148 TREFON SYLWIA NW / K40DOBIESZOWICEBOBRY WALKINGOK 
149  URYCH ŁUKASZ  5km / M40KATOWICERUN AS ONEOK 
150  WAJZER LUCJA  NW / K50ZAWIERCIEGRUPA JURA.PLOK 
151  WASIK MARCIN  5km / M40PORĘBAGRUPA JURA.PLOK 
152  WIEKIETA MAREK  5km / M50SIEMIANOWICE  
153  WIERZBICKI ANDRZEJ  5km / M40SOSNOWIECSOSNOWIECOK 
154  WIĘZIK GRZEGORZ  NW / M40KATOWICEHURAGAN LIGOTAOK 
155 WIKTORZAK ELŻBIETA NW / K60KATOWICESTADION ŚLĄSKIOK 
156  WŁOCH WALDEMAR  5km / M30TYCHYOK 
157  WOŹNIAK OLGA  5km / DĄBROWA GÓRNICZA  
158  WÓJCIK SŁAWOMIR  5km / M40ŚWIĘTOCHŁOWICEOK 
159 VASILKOV ROSTYSLAV 5km / M20KATOWICE  
160  ZELIK STANISŁAW  5km / M50KATOWICEOK 
161 ZYCH HENRYK 5km / M55BOBROWNIKIOK 
162  ŻOŁNECZKO KRYSTYNA  5km / TYCHYOK