Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Gladiatora 2020
Bielawa, 12 czerwca 2021 r.


Liczba zawodników : 677
Liczba opłaconych zawodników: 541
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1ZAWODNIK ANONIMOWY S4 / K20 PIELĘGNIARKI OKExtreme 
2  ADAMSKI DAWID  S7 / M30BYSTRZYCA KŁODZKAMATPLASTTEAMOKOKNormal 
3 AGATA ŻUK S7 / K20OSTROSZOWICEKORDAS OKNormal 
4  AKADEMIA RUCHU KAROLINA  S6 / K30WAŁBRZYCHAKADEMIA RUCHUOKOKNormal 
5 ANDRUSZKO PAWEŁ  S4 / M20WAŁBRZYCHDRINK TEAMOKOKExtreme 
6  ANTCZAK KATARZYNA  S6 / K30WAŁBRZYCHAKADEMIA RUCHUOKOKNormal 
7 ANTCZAK RAFAŁ S4 / M20JAWORZYNA ŚLĄSKAZEBRATEAM OKNormal 
8 BABIARZ PRZEMYSŁAW S4 / M20BIELAWAZEBRATEAM OKNormal 
9 BABICKA MONIKA S5 / K30BIELAWAPAŁAC BIELAWA - SPORT TEAMOKOKNormal 
10 BABICKI PAWEŁ S5 / M20BIELAWAPAŁAC BIELAWA - SPORT TEAMOKOKNormal 
11 BABIJ ARTUR S10 / M20OŁAWAMJOOKOKNormal 
12 BABIK TOMASZ S4 / M30UCIECHÓWZEBRATEAM OKNormal 
13BALAK MAGDALENA S4 / K30PIESZYCEPANIE PRZODEMOKOKNormal 
14 ZAWODNIK ANONIMOWY S5 / K40 AKADEMIA SPORTU GORCE OKNormal 
15  BANAŚ MATEUSZ  S3 / M20BIELAWATYMCZASEM EBOKOKNormal 
16  BANDERA GRZEGORZ  S3 / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA OKNormal 
17  BARAN BARTŁOMIEJ  S10 / M40OŁAWAMJOOKOKNormal 
18  BARAN ŁUKASZ  S13 / ŚWIDNICAMJOOKOK 
19 BARTOSIK TOMASZ S5 / M40BIELAWAOKOKNormal 
20  BARZYK DAWID  S3 / M20WROCŁAWSDA MOSTOKOKNormal 
21  BASIURA PATRYCJA  S6 / K20WAŁBRZYCHAKADEMIA RUCHUOKOKNormal 
22  BEBEL MACIEJ  S4 / M30WROCŁAWOKOKExtreme 
23 BENEDYK RAFAŁ S2 / M20WAŁBRZYCHWAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOKOKExtreme 
24 BERNAŚ MIROSŁAW S4 / M60DZIERŻONIÓWZEBRATEAM OKNormal 
25  BEZVERKHNIA TETIANA  S6 / K20WROCLAWRÓŻOWE PANTERKI RUNNING TEAMOKOKNormal 
26 BIEGANOWSKI MARCIN S10 / M30OŁAWAMJOOKOKNormal 
27  BIEGANOWSKI WOJCIECH  S10 / M30OŁAWAMJOOKOKNormal 
28  BIELAKIEWICZ SŁAWOMIR  S3 / M40WAŁBRZYCHFIT KLUB 24 WAŁBRZYCHOKOKNormal 
29  BILIŃSKA-GAWRON ELŻBIETA  S8 / K40WROCLAWOKOKNormal 
30  BILIŃSKA-GAWRON IGA  S8 / K20WROCLAW OKNormal 
31  BINKOWSKA KATARZYNA  S6 / K30SZCZAWNO ZDRÓJAKADEMIA RUCHUOKOKNormal 
32 BISIKIEWICZ MARIA S3 / K20LIGOTA PIĘKNASDA MOSTOKOKNormal 
33  BISKUP DAMIAN  S3 / M30SZCZAWNO-ZDRÓJOKOKExtreme 
34 BŁACHOTNIK DANIELA S4 / K30GŁUSZYCAGŁUSZYCA TETSU CROSSOKOKExtreme 
35  BOBRUK PIOTR  S7 / M40WROCŁAWOKOKExtreme 
36 BOBULA WERONIKA S5 / K20BIELAWAPAŁAC BIELAWA - SPORT TEAMOKOKNormal 
37  BOCHENEK ADRIAN  S6 / M30WAŁBRZYCHAKADEMIA RUCHUOKOKNormal 
38  BODURKA JAŚMINA  S5 / K20ŚWIDNICAXXXOKOKExtreme 
39  BODYŁ KINGA  S4 / K20DZIERŻONIÓWWATAHA STACHAOKOKNormal 
40  BORKOWSKI PRZEMYSŁAW  S4 / M40SOSNOWIECTRENUJTRIATHLON.PLOKOKExtreme 
41  BOROŃ AGNIESZKA  S4 / K40BOGUSZÓW-GORCE OKNormal 
42  BOROWA KATARZYNA  S9 / K40LUBSKOHAT-TRICK LUBSKO OKNormal 
43 BOSEK ALEKSANDRA S6 / K30WAŁBRZYCHAKADEMIA RUCHUOKOKNormal 
44 BOSEK SZYMON S6 / M30WAŁBRZYCHAKADEMIA RUCHUOKOKNormal 
45 ZAWODNIK ANONIMOWY S5 / K30 POGODNA IMPREZA OKNormal 
46  BRODZIŃSKI KRZYSZTOF  S13 / M30BIELAWAOKOKNormal 
47  BROZYNA ROBERT  S3 / M40DZIERŻONIÓWPROFESJONALNI AMATORZYOKOKExtreme 
48 BRYL DOMINIK S3 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIESDA MOSTOKOKNormal 
49  BRZESKOT MARIUSZ  S7 / M30LUBAŃMAM BIEG-UNKE OKNormal 
50BRZUCHACZ JACEK S6 / M50WAŁBRZYCHAKADEMIA RUCHUOKOKNormal 
51 BUCIOR ZDZISŁAW S7 / M50WROCŁAWOKOKExtreme 
52  BUCZEK JOANNA  S3 / K20KRAKÓWFIT KLUB 24 WAŁBRZYCHOKOKNormal 
53  BUCZKOWSKA EDYTA  S7 / K20KŁODZKOCROSSFIT KŁODZKOOKOKNormal 
54  BUCZKOWSKA EDYTA  S7 / K20KŁODZKO OKNormal 
55  BUDNY PAWEŁ  S5 / M20ŚWIDNICAXXXOKOKExtreme 
56  BUGDOLL JAKUB  S5 / M20WROCŁAWJACIERPIEDOLEOKOKExtreme 
57  BUMBUL ANNA  S4 / K30WAŁBRZYCHDRINK TEAMOKOKExtreme 
58  BUNK-KOŹLAK BARBARA  S7 / K30WAŁBRZYCHOKOKNormal 
59  BURDA PIOTR  S7 / M40WAŁBRZYCHCROSS BEZ BOXOKOKExtreme 
60 ZAWODNIK ANONIMOWY S4 / M30 MAD RUNNERS OKNormal 
61  CHAJA RADOSŁAW  S2 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOKOKExtreme 
62  CHAWLUK ŁUKASZ  S3 / M30DZIERŻONIÓWTYMCZASEM EBOKOKNormal 
63  CHAWLUK MICHAŁ  S3 / M20UCIECHÓWTYMCZASEM EBOKOKNormal 
64 CHLIPAŁA MARIUSZ S4 / M40DZIERŻONIÓWZEBRATEAM OKNormal 
65  CHMIELEWSKI KACPER  S10 / M20OŁAWAMJOOKOKNormal 
66 CHMIELOWIEC PIOTR S5 / M20BIELAWAPAŁAC BIELAWA - SPORT TEAMOKOKNormal 
67 CHOJKA MACIEJ S5 / M20WIELUŃORKI Z MAJORKIOKOKExtreme 
68  CICHOŃ MICHAŁ  S7 / M20ŚWIDNICAOKOKNormal 
69  CIEŚLAK PIOTR  S7 / M30NOWA RUDAMATPLASTTEAMOKOKNormal 
70 CISINSKI PIOTR S10 / M20OŁAWAMJOOKOKNormal 
71  CYBULSKA URSZULA  S3 / K40WAŁBRZYCHFIT KLUB 24 WAŁBRZYCHOKOKNormal 
72  CZAJ KAROL  S9 / M30SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORT OKExtreme 
73 ZAWODNIK ANONIMOWY S6 / K30 AKADEMIA RUCHU OKNormal 
74  CZECHOWSKI GRZEGORZ  S10 / M30OŁAWAMJOOKOKNormal 
75  CZEPIELA MARCIN  S3 / M20STRZYŻÓWSDA MOSTOKOKNormal 
76  CZUCHRAJ ŁUKASZ  S5 / M30KŁODZKOJACIERPIEDOLEOKOKExtreme 
77 ZAWODNIK ANONIMOWY S5 / K30 POGODNA IMPREZA OKNormal 
78  CZYŻEWSKA MONIKA  S7 / K40OSTROSZOWICEOKOKNormal 
79  ĆWIKŁA MARCIN  S7 / M30POLANICA ZDRÓJMATPLASTTEAMOKOKNormal 
80  ĆWIKOWSKI BOGUSLAW  S2 / M50WROCŁAWBAJANA TEAMOKOKNormal