Zawody obsługuje firma DATASPORT

12 Maraton Karkonoski ULTRA 2021
Szklarska Poręba, 02 października 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 553
Lp. Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 ADAM PIOTR  OPEN / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOK 
2 ADAMCZAK DAMIAN  OPEN / M40BRZEGKLUB BIEGACZA SUPERMARATOŃCZYKOK 
3 ADAMSKI ADAM  OPEN / M60BIERUTÓWOK 
4 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40ZANIEMYŚLOK 
5 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ  OPEN / M30ŁÓDŹROSSMANNOK 
6ARSENIUK ANNA OPEN / K40TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃOK 
7 AULEYTNER JANUSZ  OPEN / M40WARSZAWAPKO BP SAOK 
8 BABIAK BARTOSZ  OPEN / M30KONINOK 
9 BAJERLEIN JOANNA  OPEN / K30POZNAŃCITY TRAIL TEAMOK 
10 BANDUROWSKI ANDRZEJ  OPEN / M40NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLOK 
11 BANDUROWSKA AGNIESZKA  OPEN / K40NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLOK 
12 BARANOWSKI FILIP  OPEN / M40POZNAŃAFABTEAMOK 
13 BARSZCZEWSKA MARLENA  OPEN / K40MORZYCZYNOK 
14 BARSZCZEWSKI JACEK  OPEN / M40MORZYCZYNOK 
15 BARTKIEWICZ PAWEŁ  OPEN / M50NOWA SÓLADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMOK 
16 BARTNICKI JĘDRZEJ  OPEN / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PLOK 
17 BARTOSZEWSKI GRZEGORZ  OPEN / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMOK 
18 BATOR MICHAŁ  OPEN / M30NADOLICE WIELKIECAPGEMINIOK 
19 BĄK JAREK  OPEN / M40STARE LIPINYZABIEGANY WOŁOMINOK 
20BEDNAREK GRZEGORZ OPEN / M30WOŁCZYNOK 
21BERGER DARIUSZ OPEN / M30MARKIOK 
22 BERNACKI KAMIL  OPEN / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECOK 
23 BEZULSKA ANNA  OPEN / K40NOWA RUDASKIPOL.PL TEAMOK 
24BIADASIEWICZ ANDRZEJ OPEN / M50ŁÓDŹHTF - RUNNING ANDREWOK 
25 BIAŁEK BEATA  OPEN / K40GRYFINOKB GRYFINOOK 
26 BIAŁOBŁOCKA ALICJA  OPEN / K30WROCLAWOK 
27BIAŁY SEBASTIAN OPEN / M40WARSZAWAOK 
28 BIECHOŃSKI JAROSŁAW  OPEN / M40POZNAŃOK 
29 BIŁOGAN ŁUKASZ  OPEN / M40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
30BIRECKA KAMILLA OPEN / K40KALISZOK 
31 BIRLET PAWEŁ  OPEN / M30KROSNO K/MOSINYOK 
32 BLICHARSKA MARTA  OPEN / K30SZCZECIN12 BRYGADA ZMECHANIZOWANAOK 
33 BŁASZCZYK MICHAŁ  OPEN / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
34 BŁASZCZYK RAFAŁ  OPEN / M50BRZEŹNIOSIERADZBIEGA.PLOK 
35 BOGOTKO MARTA  OPEN / K40SULEJÓWEKSPARTANIE DZIECIOMOK 
36 BOGUŚ TOMASZ  OPEN / M40SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYOK 
37 BOHDANOWICZ KRYSTIAN  OPEN / M40ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOK 
38 BOIŃSKI BARTOSZ  OPEN / M20DOBIEŻYNBUKOWSKI KLUB BIEGACZAOK 
39 BOKUN CEZARY  OPEN / M30WRZEŚNIAOK 
40 BORDYCH ANDRZEJ  OPEN / M40KOŻUCHÓWBOREL MARATHON TEAMOK 
41 BOREK ROBERT  OPEN / M40SWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEOK 
42 BOROWIEC MARIUSZ  OPEN / M40OLESZYCERUN RUN OLESZYCEOK 
43 BOROWIK ŁUKASZ  OPEN / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
44BOULKHALF ABDELLATIF OPEN / M30MODRZYCAKB WIKON NOWA SÓLOK 
45 BOUTIN FRANCIS  OPEN / M40QUEBECOK 
46 BRODA DOMINIK  OPEN / M30WROCŁAWPOSITIVE VIBRATIONOK 
47 BRONISZEWSKI ŁUKASZ  OPEN / M30WARSZAWAPOWER TRAININGOK 
48 BRUŚ MARCIN  OPEN / M40WARSZAWAOK 
49BRUŚ MARCIN OPEN / M40OK 
50 BRZEZEWSKI JAKUB  OPEN / M20ŚWIĘCIECHOWAOK 
51 BRZOZOWSKA KATARZYNA  OPEN / K40WARSZAWAOK 
52 BRZUSKA LESŁAW  OPEN / M40ŁÓDZOK 
53BUĆKO ARTUR OPEN / M50JELENIA GÓRAIM INSPIRATIONOK 
54 BUDZINSKI DAMIAN  OPEN / M40NYSAWKB META LUBLINIECOK 
55 BURZEC TOMASZ  OPEN / M40WROCŁAWHFBOK 
56 BURZYŃSKA EWELINA  OPEN / K40BIEDRUSKONATURA BIEDRUSKOOK 
57 BUTRYN WOJCIECH  OPEN / M40KRAKÓW#BBKTSOK 
58 CENTKOWSKA-DERDA ANNA  OPEN / K40ŚWINOUJŚCIEBIEGACZE ŚWINOUJŚCIEOK 
59 CĘCELEWSKI JAROSŁAW  OPEN / M50CISIEOK 
60 CHARUK GRZEGORZ  OPEN / M40WOŁÓWOK 
61 CHEŁMIŃSKI PIOTR  OPEN / M50CHEŁMNONADWIŚLANINOK 
62 CHĘCIŃSKI PAWEŁ  OPEN / M30ŁÓDŹOK 
63 CHROMIŃSKI GRZEGORZ  OPEN / M50ŁÓDŹCUDIMOK 
64 CHWAŁA PRZEMYSŁAW  OPEN / M40WOLICEPOWOLNYOK 
65 CHYB RADOSŁAW  OPEN / M40GDYNIARUN-PASSION.PL TEAMOK 
66 CIMOSZKO KATARZYNA  OPEN / K40WĄGROWIECWATAHA WMKOK 
67 CYGAN PIOTR  OPEN / M50BIELANY WROCŁAWSKIERUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMOK 
68 CZAPLIŃSKI MICHAŁ  OPEN / M40OSTROŁĘKAOK 
69 CZECHOROWSKI RYSZARD PIOTR  OPEN / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
70 CZERSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40POZNAŃKB INTREX POZNAŃOK 
71 CZERWONKA ZBIGNIEW  OPEN / M30ŁÓDŹESKADRA WROCLAWOK