Zawody obsługuje firma DATASPORT

12 Maraton Karkonoski PÓŁMARATON 2021
Szklarska Poręba, 03 października 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 496
Lp. Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1 ANTCZAK ADRIAN 2112OPEN / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIOK 
2 ANTKOWIAK MIROSŁAW 2226OPEN / M50KROSNO ODRZAŃSKIEOK 
3 BALONIS-CHYB ANNA  OPEN / K30GDYNIAOK 
4 BANASIAK MARCIN 2128OPEN / M40ŁÓDŹOK 
5 BANDOSZ HANNA  OPEN / K40SWARZĘDZPRO366OK 
6 BANDUR GRZEGORZ 2191OPEN / M30POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
7 BARASIŃSKI KONRAD 2002OPEN / M30BEŁCHATÓWOK 
8 BARCZAK ROBERT 2204OPEN / M40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
9 BARSKI BARTOSZ  OPEN / M40POZNAŃGO2HELLOK 
10 BARTMANSKA MIRKA 2228OPEN / K40BIELANY WROCŁAWSKIEMOCNA GRUPA CEZARAOK 
11 BARTOSZEWSKA KATARZYNA 2091OPEN / K30DŁUGOŁĘKAWATAHAOK 
12 BARTOSZEWSKA AGNIESZKA  OPEN / K30POZNAŃ-OK 
13 BASTER ALEKSANDRA  OPEN / K20KRAKÓWOK 
14BEDNARCZYK EWELINA2222OPEN / K30WROCŁAWMOCNA GRUPA CEZARAOK 
15BENTKOWSKA MAGDALENA2133OPEN / K30POZNAŃOK 
16BERNAT SYLWIA2183OPEN / K40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
17 BIGOCKI DANA  OPEN / K60LANGENHAGENLANGENHAGENOK 
18 BIGOCKI MARIAN  OPEN / M60LANGENHAGENLANGENHAGENOK 
19 BIGOS ARKADIUSZ  OPEN / M40MIELESZYNROCK MUSHROOMS TEAMOK 
20 BILOWICZ MIŁOSZ 2126OPEN / M30WARSZAWAMIKKELLER RUNNING CLUBOK 
21 BLICHERT ANNA 2174OPEN / K30GAJKÓWI DONT KURWA CAREOK 
22 BŁACHNIO KRZYSZTOF 2043OPEN / M50SZCZECINRAZ SZCZECINOK 
23 BŁASZKIEWICZ KLAUDIA 2216OPEN / K20POZNANOK 
24 BOBRUK PIOTR  OPEN / M40WROCŁAWOK 
25 BOCIĄGA ANDRZEJ  OPEN / M30CZĘSTOCHOWAOKMPStomatolog 
26 BOĆKO EWA 2142OPEN / K30TRZEBNICAOK 
27 BOJEK BEATA 2194OPEN / K40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
28 BOJEK ŁUKASZ 2197OPEN / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
29 BORKOWSKA JUSTYNA  OPEN / K30SĘDZISŁAW-OK 
30 BORUC BARBARA 2025OPEN / K50SZCZECINEKOK 
31 BORYS GRZEGORZ  OPEN / M40BIELKOWKOKS EX SIEDLCE GDANSKOK 
32 BORYS IZABELA  OPEN / K40BIELKÓWKOKS EX SIEDLCE GDANSKOK 
33 BRODACKA AGATA  OPEN / K30WROCŁAWOK 
34 BRUDNICKI ROBERT  OPEN / M30MOSINASZYNSZYL TEAMOK 
35 BRUSIŁOWICZ DAGMARA  OPEN / K40SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOK 
36 BRUŚ MARCIN  OPEN / M40WARSZAWAOK 
37 BRZAZGOŃ KRZYSZTOF  OPEN / M30WROCŁAWOK 
38 BRZĄKAŁA WALDEMAR  OPEN / M50KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIOK 
39 BRZOZOWSKI PIOTR  OPEN / M40ROKITKIBIEGAJĄCY TCZEWOK 
40BUCHHOLZ MARIUSZ OPEN / M40SZPROTAWAOK 
41 BUCZYŃSKA DAGMARA 2235OPEN / K40DOBROSZYCEOK 
42 BUDZIAK MIROSŁAWA  OPEN / K40DABRÓWKA NOWAOK 
43BUDZISZ RAJMUND OPEN / M30CRAWLEYOK 
44BURY MIROSŁAW OPEN / M20KRAKÓWOK 
45 CHABKO JACEK 2214OPEN / M50WROCŁAWWROCŁAW MARATHON TEAMOK 
46 CHAŁUPKA MARCIN 2192OPEN / M50WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOK 
47 CHMARZYŃSKI JERZY 2034OPEN / M40NOWE KRĄPLEWICELUKS SEROCKOK 
48 CHMIELARZ KAROLINA  OPEN / K30JAROCINOK 
49 CHUDY ARIEL 2048OPEN / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
50 CHUDY TOBIASZ 2039OPEN / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
51 CHWIAŁKOWSKA ELŻBIETA 2149OPEN / K50POZNAŃ SIEROSŁAWOK 
52 CHYSKI GRZEGORZ  OPEN / M30SZPROTAWAOK 
53 CIBORSKI SŁAWOMIR  OPEN / M40KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGOK 
54CIUPIŃSKI PRZEMYSŁAW OPEN / M40WARSZAWANEON TEAMOK 
55 CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 2198OPEN / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGOK 
56 CUKROWSKI ANDRZEJ  OPEN / M40ZŁOTORYJAGOLD RUNOK 
57CUPRYŚ ANITA OPEN / K40KASZCZOROK 
58 CYBULSKI BOGDAN  OPEN / M60BOLESŁAWIECOK 
59CYBULSKI DARIUSZ2038OPEN / M30POZNAŃKB INTREX POZNAŃOK 
60CYGAN ANNA MARIA OPEN / K50WARSZAWADREAM RUNOK 
61 CYTROWSKA MAŁGORZATA  OPEN / K50ANDRESPOLWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEOK 
62 CZAJA MACIEJ  OPEN / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
63 CZAJA MAŁGORZATA  OPEN / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
64CZAPLIŃSKA WIOLETTA OPEN / K40OSTROŁĘKAOKMPStomatolog 
65 CZECHOROWSKI RYSZARD PIOTR 2012OPEN / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
66 CZECHOWSKI JERZY  OPEN / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAOK 
67 CZERSKA JADWIGA 2181OPEN / K60ŻARYOK 
68CZERSKI KRZYSZTOF2161OPEN / M30POZNAŃOK