Zawody obsługuje firma Datasport

6. Bieruński Bieg Utopca
Bieruń, 12 stycznia 2020 r.


Liczba zawodników : 942
Odebrało numery: 815

Liczba opłaconych zawodników: 800
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ABRAHAMCZYK NATALIA 7715,6k / K20KATOWICEOK 
2  AMBROSIEWICZ JUSTYNA 6475,6k / K30BIERUŃJUSTYNA&TOMEK WNMOK 
3  ANDREJCZUK EDWARD 6395,6k / M60BIERUŃTTA-BIERUNOK 
4 ANTOS MATEUSZ5425,6k / M40TYCHYOK 
5  ANTOWSKI TOMASZ 46317km / M50POZNAŃOK 
6  ARENDT ZDZISŁAW 5617km / M50KATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKINGOK 
7 BABIAK WOJCIECH7135,6k / M40BIERUŃRUN & STUNTOK 
8  BACHANEK AGNIESZKA 6985,6k / K30TYCHYOK 
9  BALICKI PIOTR 6535,6k / M30MYSŁOWICEWSPÓLNA TEAMOK 
10 BALION MAGDALENA 17km / K30ZAKOPANE   
11  BALURA EDYTA 5215,6k / K20LĘDZINYBIEGNĘ BYLE DOBIECOK 
12  BANERT ADAM  17km / M40ŚWIĘTOCHŁOWICEDOLECA   
13  BARAN DAWID 4517km / M30ĆWIKLICEDO PORZYGU OCR TEAMOK 
14  BARANIAK MARCIN 41317km / M30BRZESZCZEOK  
15  BARANOWSKI ADAM 22517km / M30TYCHYTEAM PAPRYOK 
16  BARON ANIELA 6515,6k / K50GOSTYŃTAURON TEAMOK 
17  BARON ANNA 5585,6k / K40BIERUŃOK 
18  BARON EUGENIUSZ 6505,6k / M50GOSTYŃTAURON TEAMOK 
19 BARON TOMASZ10617km / M30BIERUŃOK 
20  BARTULA JAN 35817km / M40LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOK 
21  BARZYCKA KATARZYNA 5855,6k / K30BIERUŃKASIEŃKA&MICHAŚOK 
22  BARZYCKI MICHAŁ 5865,6k / M30BIERUŃKASIEŃKA&MICHAŚOK 
23  BASTA GRZEGORZ 42217km / M50CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMOK 
24  BAUER ARTUR 16117km / M30BIERUŃRUNTEK44OK 
25  BĄK JOANNA 6075,6k / K30OŚWIĘCIMOK 
26  BĄK TADEUSZ 7205,6k / M60BIERUŃSAMOTNY BIEGACZOK 
27 BĄK ŻANETA1017km / K30TYCHY  
28  BEDLA ANNA 6385,6k / K40JAWORZNOSKORUPA TRIATHLONOK 
29  BELOWSKA ANNA 6905,6k / K40TYCHYOK 
30  BELOWSKI DARIUSZ 6895,6k / M50TYCHYOK 
31  BEREZA MARCIN 5885,6k / M30BOJSZOWY.ZEN RUNNING TEAMOK 
32  BESZTOCHA JADWIGA 25717km / K30LĘDZINYZEN RUNNING TEAMOK 
33  BESZTOCHA MARCIN 17517km / M30LĘDZINYZEN RUNNING TEAMOK 
34  BIAŁAS MICHAŁ 43717km / M30BRZESZCZEOK  
35  BICZYSKI PAWEŁ 5017km / M30KNURÓWOK 
36  BIEL SŁAWOMIR 20817km / M30TYCHYOK 
37  BIELA AGATA 6825,6k / K30TYCHYOK 
38  BIELA MAREK 6845,6k / M30TYCHYOK 
39  BIELAK SŁAWOMIR 40417km / M40BIERUŃLOTOMY DURCHOK 
40  BIELAWSKI BARTOSZ 32617km / M40TYCHYAGRESIVAOK 
41  BIEROŃSKA KAROLINA 42517km / K30DANKOWICEJOHNNIE RUNNER TEAMOK 
42  BIEROŃSKI JAN 42617km / M50DANKOWICEOK 
43  BIETA TOMASZ 15617km / M30IMIELINOK 
44  BIGOS GRZEGORZ 32717km / M40JAWORZNOGRAMMIOK 
45  BISKUP ARTUR 5375,6k / M30BIERUŃGRYFNO FAMILIAOK 
46  BIZOŃ KAROL 5535,6k / M18LĘDZINYOK 
47  BIZOŃ MARIANNA 803NW / K40LĘDZINYOK 
48  BIZOŃ TOMASZ 5525,6k / M40LĘDZINYCZORNO LINIA LĘDZINYOK 
49  BŁOŃSKA WIOLETA 6185,6k / K20TYCHYOK 
50 BOCHENEK JACEK21217km / M50SKOCZÓWFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYOK 
51 BOCHENEK MARIA21117km / K50SKOCZÓWFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYOK 
52  BOGARSKI DAWID 5925,6k / M20TYCHYOK  
53 BOGUCKI MICHAŁ 17km / M40PSZCZYNA   
54  BOGUS ŁUKASZ 37917km / M40BIERUŃCZARNE OWCEOK 
55  BOMBA DOROTA 814NW / K30TRZEBINIABOMBELAOK 
56  BOROŃ LUIZA 48717km / K40TYCHYRUNHOGS TYCHYOK 
57 BOROŃ TOMASZ 7265,6k / M40TYCHYRUNHOGS TYCHYOK 
58  BORTEL MIROSŁAW  17km / M40TYCHYSPLA 40-LATEK TYCHY   
59  BOŚ NATALIA 7585,6k / K30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
60  BOŚ PRZEMYSŁAW 4955,6k / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
61  BÓL KATARZYNA 48617km / K30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
62 BRENKUS JAN839NW / M60OK  
63  BRODACKI WIESŁAW 41817km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYOK 
64 BROŻYNA TOMASZ 17km / M50TYCHYAMATOR   
65  BRYŁA DARIUSZ 1575,6k / M50TYCHYOK 
66  BRYŚ PIOTR 1817km / M40ŚWIERCZYNIECRUNHOGS TYCHYOK  
67  BUCHAŁA ANDRZEJ 18417km / M50LĘDZINYŚWIERCZYNIEC RUNNINGOK 
68  BUCHAŁA ILONA 784NW / K40LĘDZINY.OK 
69  BUCHTA PIOTR 18617km / M30TYCHYOK 
70  BUCZEK PAWEŁ 22317km / M20TYCHYLAKE RUNNERSOK 
71  BUĆKO MARCIN 11117km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKOK 
72  BUDA MICHAŁ  17km / M40PSZCZYNAAKTYWNA PSZCZYNA   
73  BUGAJ KATARZYNA 48917km / K40TYCHYLAKE RUNNERSOK 
74  BUGAJSKA KRYSTYNA 7325,6k / K30BIELSKO-BIAŁAOK 
75  BUGLA AGNIESZKA  5,6k / K30KUŹNIA NIEBOROWSKAZABIEGANI NAUCZYCIELE   
76  BUJAK MAGDALENA 5135,6k / K30TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIECOK 
77  BUKAŁA JAROSŁAW 36317km / M50BIERUŃCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ – LOTEJ Z NAMIOK 
78  BUKAŁA KATARZYNA 809NW / K40BIERUŃOK 
79  BUKAŁA ZOFIA 810NW / K60BIERUŃOK 
80  BULANDA ANDRZEJ 8117km / M40BIERUŃOK 
81  BUTURLA SŁAWOMIR 49417km / M30TYCHYVIKING TRAINING CENTEROK 
82  CEMPULIK-ŁAKOMSKA AGNIESZKA 806NW / K40WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
83  CETNAR EWELINA 6175,6k / K40KATOWICEOK 
84 CHLEBOWSKA AGNIESZKA660NW / K30GILOWICEOK 
85  CHMIELEWSKI ARTUR 20217km / M40TYCHYTEAM PAPRYOK 
86  CHMIELORZ JÓZEF  17km / M30LĘDZINYCARBON OCR RACING TEAMOK  
87  CHOMA LAURA  5,6k / K18TYCHYCHOMA SPORT TRENER   
88  CHOWANIEC EUGENIUSZ 5285,6k / M30TYCHYCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ – LOTEJ Z NAMIOK 
89  CHROBOK MARCIN 18017km / M40OŚWIĘCIMOK 
90 CHROMY MARIUSZ40217km / M40POLANKA WIELKAOK 
91  CHRÓSZCZ KLAUDIA 35217km / K30BIERUŃCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ – LOTEJ Z NAMIOK 
92  CHUDY DAWID  17km / M30PRZECISZÓW   
93CHWAŁEK EWELINA 5,6k / K40BESTWINA1978   
94 CHWAŁEK EWELINA7545,6k / K40BESTWINAOK 
95  CHWAŁEK TEODOR 7555,6k / M40BESTWINAOK 
96  CIĄGŁO JAKUB 23617km / M30BIERUŃOK 
97  CIERLICKA MAGDALENA 6005,6k / K20BIERUŃOK 
98  CIERLICKI MATEUSZ 5105,6k / M20TYCHYOK 
99  CITUK GRZEGORZ 9817km / M40TYCHY.OK 
100  CUPIAŁ JACEK 43917km / M40IMIELINOK 
101 CWILKA MACIEJ85717km / M40WOLA  
102  CYWIŃSKA ELŻBIETA 6235,6k / K40ŚWIERCZYNIECFRELKI LOTAJOMOK 
103  CYWIŃSKI ROBERT 6245,6k / M40ŚWIERCZYNIECOK 
104  CZAJA EWA 21917km / K30KATOWICEBRACIA PIETRZAK RUNNING TEAMOK  
105  CZAPIEWSKI JANUSZ 9517km / M50BIERUŃPRZENOSIMY GÓRYOK 
106 CZARDYBON MICHAŁ32517km / M40WYRYCZARNE STOPYOK 
107  CZARNOTA ROBERT 5705,6k / M40BIERUŃOK 
108  CZEKAJ KRZYSZTOF 47517km / M40TYCHY40-LATEK TYCHYOK 
109 CZERNIK JAKUB7435,6k / M18BIERUŃOK 
110  CZERNIK KLAUDIA 5485,6k / K30BIERUŃOK 
111  CZYPIONKA ŻANETA 12917km / K30TYCHYNESSI TEAMOK 
112  CZYŻYKOWSKI MARCIN 29017km / M40ŚWIĘTOCHŁOWICETELMART RUN CLUBOK 
113  ĆWIK IWONA 81717km / K30TYCHYOK